Sayfa 2746 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1746 2246 2646 2696 2736 2744 2745 2746 2747 2748 2756 2796 2846 3246 3746 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 68,626 ile 68,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baker verdiği mücadele ile saygıyı haketti.

Ama bu saygıyı hep öne geçtiğimiz maçlarda sergilediği mücadele ile kazandı.

Hala üretkenlikten çok uzak. 6 numara oynaması topu defans arkasına atmayacagi anlamına gelmiyor.

Şuan vermiş olduğu mücadelesine birazda dikine oyunu eklerse , duran toplarıda iyi kullanması etkeniyle niye 11 olmasın.
    Sanki attığı pas yerine ulaşmazsa kafasını giotinde vuracaklarmış gibi...
    Onca koşu yapıldı savunma arkasına, bir tanesine deneme yapmadı.
    Bacağına kurşun mu atacaklar arkadaş?
    5 tane dene, 2 tanesi yerini bulsa ne ala memleket.

Korkunun kaynağını çözemedim!

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ömüre daha evelde cok büyük gecmis olsun dileginde bulunmustum..
    hayat devam etmeli bizim icin bu sakatlik baskani rahatlatmistir demistim ve baskan ömürle beraber isanbula ucmustur medyalar artik soru sorunca „ ömürün sakatligi varken kimse benden bizden transfer yapacagimizi beklemesin hele ömür gibi yildizimizin yerine oyuncu alamayiz mayiz ayinda ömür geri dönecek alin size 20 milyonluk yildiz transferi gibi haber „
    avci istedigi kadar bagirsin masaya vursun bu yönetim kimseyi alamaz beratida ankarada büyük ihtimal trabzonlu is adamlari aldirmistir..oyuncu almak icin harakete kalmalisin cabalaman lazim az biraz öyle villalarda tv izlemek le olmaz bu isler..yönetici baskan böyle günler icin vardir ayrica baskanin ömürü istanbula getirmesi resmen transfer askiya alindi resimidir..ömürü istanbula götürmek kulüp doktorun veya yöneticinin isleridir ... tehlikenin farkindamisiniz bilmiyorum olasi maglubiyetler sonrasi cevap hazirda bekliyor ömürün sakatligi her zaman ön plana atilacak beni genc kardesimiz icin iyi olmayacak duyumlarima göre duygusal bir cocuk..milli takima gider mayis ayinda diyenler var sizlere cevabim saglikli bir abdulkadir ömürüde senol günes milli takima davet etmezdi sakatliktan cikinca belki medya icin artik milli takim kapilari acilmistir ömür icin..herseyin hayirlisi..trabzonsporlu taraftarlarin hedefi var kulübün var oyuncularin var hocanin var yardimcilarinin hedefi var malesef baskanin yönetimin hedefi heycani yok heycan hedef olsaydi suan üc kaliteli ilk onbir oyuncusu gelmisti..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanki attığı pas yerine ulaşmazsa kafasını giotinde vuracaklarmış gibi...
    Onca koşu yapıldı savunma arkasına, bir tanesine deneme yapmadı.
    Bacağına kurşun mu atacaklar arkadaş?
    5 tane dene, 2 tanesi yerini bulsa ne ala memleket.

Korkunun kaynağını çözemedim!
    Aynen abi anlamak mümkün değil.

Kamil her girdiği maç Nwakame'ye muhakkak bir uzun top atıyor.

Parmak ile Baker hiç o tarafta gözleri yok.

Bir topçu nasil uzun top atmaz ben anlamadım vallahi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :'(
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal döneminde sanki farklıydı. Bir tane iyi transfer, gerisi sıradan oyuncular, 13, 15 oyuncuyla lig tamamlıyorduk.
    Ünal hoca 2018-2019'da göreve başlıyor.
    Sezon başı kadrosu şu:

Orta saha ve kanatlar: Sosa, Yusuf, Onazi, Kucka, Abdülkadir Ömür, Nwakaeme. (Olcay ve Amiri yedek)
    Forvet: Burak Yılmaz, Rodallega (Ekuban yedek)
    Bekler: Pereira, Novak
    Stoperler: Hosseini, Zargo.

Ünal Hoca'yı beğeniyor olabilirsin ama şu kadroya da sıradan demek ayıp. Stoperler kötü sadece, onun dışında çok nitelikli kadro.
    Ünal Hoca da bu oyunculardan verim aldı hücumda eyvallah ama Abdullah Avcı'nın elindeki kadroyla bir mi şu?
    İnsaf.
    Konu Kaan Çetin tarafından (20.01.2021 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok kritik üç maça çıkacaksın
    Bunlardan birisi süper kupa

Ama halen daha transfer yok
    Üstelik bir de sakat oyuncun var
    Bu maçlara hangi kadro ile çıkacaksın?

Neyin peşindesiniz bu rahatlık nedir?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yönetimin uyuşukluğu deli edecek beni nerede kaldı bu adamlar ya? 4-5 eksikle girdik transfer dönemine Berat harici gelen giden yok, isim de düşmüyor yani Perez dışında kimseyi bitirmeye yakın da değiliz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ünal hocayı veya Abdullah hocayı tek başına değerlendirmek yanlış olur.
    İyi bir mentör Ünal Karaman.
    Ama tek başına bir kişi.

Abdullah Avcı ise ciddi bir ekibe sahip.

Yani karşılaştırdığımız terazinin bir kefesinde Ünal Hoca, karşıda koca bir ekip var.

Ünal Hoca vazifesini ifa etti. Fazlasına yetemezdi.
    Sıkıntı Abdullah hoca boştayken gidip bizim macera aramamızdı.
    Yoksa geçen sene şampiyonluğu da vermezdik, bu sene bu kadar geri de düşmezdik.

Takımın kondüsyonu, nefesi durduk yere düzelmedi değil mi?
    Bu fizik-kondüsyon tekniği kadar, taktik anlayışında bir getirisi.
    Ama Avcı bunu tek başına olsa yapamazdı.
    Adamın yıllardır beraber çalıştığı bir ekibi var.
    Ekip oluşturma ve başarı ile yıllarca yönetme başka bir beceridir.

Avcı bu yönü ile de önemli bir adam.

Neyse, geç oldu ama inşaallah sonucu güzel olacak!

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet hoca Abdülkadir'in alternatifi bir oyuncu yok dedi. 10 numara istiyordu, şimdi onun yokluğunda zaten kesin bir 10 numara isteyecektir.
    Pozisyon olarak değil de oyun tarzı olarak bunu söylemiştir. Çünkü Abdulkadir'den başka o tarzda ikinci oyuncumuz yok. Abdullah hocanın oyun planı blok olarak sabırla pas yapmaya dayalı rakibi açabilmek için topla kateden rakibi eksilten ve kademe anlayışını bozabilecek oyunculara ihtiyaç var. Abdulkadir sakatlanmadığı dönemde dahi takımın genel anlamda hücum hattının fazla statik olduğu konusunu burada birlikte tartışıyorduk. Şimdi Abdulkadir de gitti. Oyun planımızın zarar görmemesi için yönetim tarafından acil olarak bir çözüm sağlanmalı.
    Konu Serdar A tarafından (20.01.2021 Saat 15:19 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Korkuyorum ki kimseyi alamayacağız ve transfer dönemi başladığında kurduğumuz 3 oyuncuyla zirveyi zorlarız hayalleri yalan olacak. Mevcut kadroyla ilk 4 zor bence. Avrupaya gidebilmemiz gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Plaza nerde, Diabate imzaladi mi ? Enzo Perez transferi ne alemde? Ses seda yok

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vallaha Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir yatsın kalksın bu Trabzonspor’a dua etsin. Biri çabuk çabuk 2 tane takımla sözleşme yaptı diğeri de yapar peşpeşe yakındır. Bir daha o vasat antrenörleri ,ekip ruhu olmayan,bilgi birikimi sıfır olan adamlar bu kapıdan içeri sokarsalar aldığım her ürün,kombine,forma vs... hepsi haram zıkkım olsun.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahada guc kaybettik bu sakatlikla ama goruyorum takim ruhu olarak cok daha guclu cikacagiz. Abdullah Avci'nin dedigi gibi "Turk futbolunun en buyuk yetenegi" insallah daha guclu donecek.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mevcut kadronun eksikleri var dogru ama tamamen cop muamelesi yapmak,hele hele avcı gelmeseydi kume duserdi demek ahmet agaoglu'na olan ofkenin sonucu herhalde yoksa bu tespitin akla mantiga sigan bir tarafi yok.

ugurcan,edgar,hugo,nwaekeme,ekuban,abdulkadir..dir ekt olarak ligde her takimda 11 oynayabilecek 6 tane topcu var.bunlarin yaninda donem donem faydali olan topcularda var.evet gelinen noktada hocanin katkisini gormek gerek ama bu takimin kume dusecegi lig super lig degil.
    ilk 6-7 hafta saha sonuclari rezaletti ama bunun nedeni sadece kadro kalitesi degildi.sakatliklar,koronaya yakalanan topcular,haksiz ve sansiz kirmizi kartlar,aleyhimize verilip lehimize verilmeyen penaltilar.mesela antep ve denizli maci hakemler direkt 4 puan caldi.
    bu kadronun basina forumdan rastgele birini koysaniz yine kume dusuremez.abartmayin.

bu arada avci'nin gelmesine karsi biri olarak hocayi ayakta alkisliyorum..bu kadar kisa surede hem saha sonuclari hem moral olarak coken takimi toparladi.giren cikan her topcu mucadele ediyor.gecen sene sampiyonluga oynarken bile one gectigimiz maclarda diken ustunde olurduk simdi one gecince daha rahat bir sekilde maci aliriz diyebiliyoruz.kazandigimiz maclarda bile oyun anlaminda eziliyorduk simdi son haftalarda baskin olan taraf olmaya basladik.bu tabloyu gorunce unal'dan sonra avci gelseydi acaba ne durumda olurduk diye dusunmeden edemiyor insan.

Nereden
    Bursa

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir yatsın kalksın bu Trabzonspor’a dua etsin. Biri çabuk çabuk 2 tane takımla sözleşme yaptı diğeri de yapar peşpeşe yakındır. Bir daha o vasat antrenörleri ,ekip ruhu olmayan,bilgi birikimi sıfır olan adamlar bu kapıdan içeri sokarsalar aldığım her ürün,kombine,forma vs... hepsi haram zıkkım olsun.
    Sonra Türk Futboulu neden gelişmiyor,neden alt yapılardan iyi yetişmiş oyuncu çıkmıyor diye kafa yoruyorlar.Bir kulüp nasıl Ünal Karaman veya Hüseyin Cimşir'e TD makamı verir,hangi kriterlere göre,ölçüsü nedir?
    • Memento mori

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hoca 2018-2019'da göreve başlıyor.
    Sezon başı kadrosu şu:

Orta saha ve kanatlar: Sosa, Yusuf, Onazi, Kucka, Abdülkadir Ömür, Nwakaeme. (Olcay ve Amiri yedek)
    Forvet: Burak Yılmaz, Rodallega (Ekuban yedek)
    Bekler: Pereira, Novak
    Stoperler: Hosseini, Zargo.

Ünal Hoca'yı beğeniyor olabilirsin ama şu kadroya da sıradan demek ayıp. Stoperler kötü sadece, onun dışında çok nitelikli kadro.
    Ünal Hoca da bu oyunculardan verim aldı hücumda eyvallah ama Abdullah Avcı'nın elindeki kadroyla bir mi şu?
    İnsaf.
    Transfer açısından konuşuyorum. Bu zaten eldeki kadroydu. Ayrıca kadro çok başarılı olsa yönetimler hocalar değişmezdi. Önemli olan verim almak.

Onazi'ye ünal hocadan önce yapilan yorumlar güzel bir örnek.

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son kararımı verdim.

Hosseini + Kamil ahmet de gidebilir.

Artık yeteri kadar cektik.

Adamlar muzmin sakat.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozisyon olarak değil de oyun tarzı olarak bunu söylemiştir. Çünkü Abdulkadir'den başka o tarzda ikinci oyuncumuz yok. Abdullah hocanın oyun planı blok olarak sabırla pas yapmaya dayalı rakibi açabilmek için topla kateden rakibi eksilten ve kademe anlayışını bozabilecek oyunculara ihtiyaç var. Abdulkadir sakatlanmadığı dönemde dahi takımın genel anlamda hücum hattının fazla statik olduğu konusunu burada birlikte tartışıyorduk. Şimdi Abdulkadir de gitti. Oyun planımızın zarar görmemesi için yönetim tarafından acil olarak bir çözüm sağlanmalı.
    Bizde 10 da yok zaten. Al Papu'yu oradaki sorunları çözsün. Daha fazlasını da yapar.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ünal Karaman'ın arkasından sallayan arkadaşlara bazı hususları hatırlatmak isterim. Ünal Karaman önceki yönetim ve hocaların bıraktığı leş haline getirilmiş bir kadroyu teslim aldı. Formsuz veya küstürülmüş oyuncuları yeniden parlattı. Ekonomisi çökmüş Trabzonspor parasızlıktan transferler yapamadığı halde o kadroyu şampiyonluğa oynattı. Bizlere 2011 yılından sonra adam gibi futbol oynayan bir takım izletti. Siz tüm bu gerçekleri görmezden gelip adamın hocalığını haddinizi aşarak eleştiriyorsunuz. Bazı şeylere biraz saygınız olsun lütfen.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Enzo ile her gün anlaşıyorduk, 2 gündür ses çıkmadı. Galiba o transfer de patladı. Bugün yarın çıkar kokusu.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fm 19 ve 20nin efsanelerinden Lincoln 2.5a Japonya'ya transfer olmuş. Garip garip işler 20 yaşında çocuğun orada ne işi var ya.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman'ın arkasından sallayan arkadaşlara bazı hususları hatırlatmak isterim. Ünal Karaman önceki yönetim ve hocaların bıraktığı leş haline getirilmiş bir kadroyu teslim aldı. Formsuz veya küstürülmüş oyuncuları yeniden parlattı. Ekonomisi çökmüş Trabzonspor parasızlıktan transferler yapamadığı halde o kadroyu şampiyonluğa oynattı. Bizlere 2011 yılından sonra adam gibi futbol oynayan bir takım izletti. Siz tüm bu gerçekleri görmezden gelip adamın hocalığını haddinizi aşarak eleştiriyorsunuz. Bazı şeylere biraz saygınız olsun lütfen.
    Haddimi aşıyorum,büyük bilim adamı Ünal Karaman hakkında hoca değil dedim çok özür diliyorum sizden şimdi biraz daha haddimi aşıyorum diyorum ki Ünal Karaman değil Trabzonspor, 1461 Trabzon takımında bile hocalık yapamayacak kadar bilgisiz bir antrenördür.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hulk bjk diyorlar

Nereden
    İstanbul

Sermaye artırımı bilmem ne kap geliyor transfer kap gelmiyor. Pofff

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)