Sayfa 50 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 550 1050 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Tony, Eku, Sörloth 3lüsü kalmalı ama, Sörloth'a astronomik bir teklif verip alabilirler gibi geliyor. Minimum 25-30 ateşleyebilir birisi gibi geliyor. O zaman tutamayız.

Stopere de mutlaka, Lugano, Kjaer, Egemen seviyesinde bir tane adam gelmeli, aksi halde hüsrar sürer, yönetim 4-5 boş adama para vereceğine 1 tane kaliteli alsın diğerlerini idare eder. Teknik direktör konusunda da hep fikrim buydu az para ver gönder az para ver gönder olmıcak, harbi kalite hoca getiricen ama buraya uyum sağlayabilecek ve parasını ateşlicen güzel.

Şu Majid Campi Manoel'i alacaklarına Ragnar Sigurdsson bunların hepsinden iyiydi, böyle detaylar şampiyonluğu kaybettiriyor kaç kere dedik allah aşkına, şimde de mesela Kanga'yı alamadılar kaçmazdı beyler kaçmazdı.
    Konu Enaldo61 tarafından (01.08.2020 Saat 09:24 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beşiktaş 31 yaşındaki alanyanın 3.stoperi wellingtona karşılık 22 yaşındaki sivasta kiralık oynayan fatihin bonservisini vermiş. facia bir karar resmen...
    tinerciler de şok geçirmiş ama hocalarına güvenip bir bildiği vardır diyorlar. eğer beşiktaş geri alma maddesi koymadıysa yılın en skandal transferi bence.

fenerbahçede son günlerde hiç haber çıkmıyor nedense, bugün bi hulk dediler ama 34 yaşında 6 aydır topa dokunmamış çin liginden gelecek adama gidip 4 milyon euro vereceklerine sanmam.

galatasaray da maiconu 1.5 milyona sattı ama kaan ayhanı alamadı. muhtemelen stopere semih kayayı alıp 3. stoper yapacaklar. marcao-luyindama ikilisi varken 11'e transfer yapmalarına gerek yok pek zaten.

trabzonsporumuzda ise men kararı sonrası transfer haberi duyamadık...süper ligden kadroyu genişletmek için 3-4 transfer olacaktır diye düşünüyorum ama asıl mesele kimleri satacağımız. novak gitti ama sosa için %20 de olsa hala şansımız var diye umuyorum. sözleşme imzalamadan ülkesine ailece dönmesi pek olumlu değil bizim için ama bakalım 1 hafta içinde belli olur. ben transfere kaynak açılması için ve uğurcan sörloth takımda kalsın diye ekuban ve nwakaemeyi göndermeye razıyım. bu ikiliden 13-15 milyon euro gelirse elimiz de rahatlar.
    Ekubanla wakayemeyi gönderirsen köy takımı olursun köy. Nasıl bir futbol aklı var sizde niye gönderecem en iyi 2 adamı mı uğurcan efendi 25 milyon avroya gidiyorsa o gidecek novaga 1.5 milyon avro veremiyorlarsada yerine adam alacaklar mecbur .2 stoper 2 orta alan bir yedek forvet alır transferi kapatırlar.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sosa ve Novak giderse 10,8,6,Stoper ve sol bek ol ak üzeri 11de oynayacak 5 oyuncuya ihtiyacımız var...Bir de psikolojik kırılma var tabi kaptan dahi gidiyor takım dağılıyor algısı oluşursa oyuncuları tutmak bir dert, onları motive etmek ayrı bir dert.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tony, Eku, Sörloth 3lüsü kalmalı ama, Sörloth'a astronomik bir teklif verip alabilirler gibi geliyor. Minimum 25-30 ateşleyebilir birisi gibi geliyor. O zaman tutamayız.

Stopere de mutlaka, Lugano, Kjaer, Egemen seviyesinde bir tane adam gelmeli, aksi halde hüsrar sürer, yönetim 4-5 boş adama para vereceğine 1 tane kaliteli alsın diğerlerini idare eder. Teknik direktör konusunda da hep fikrim buydu az para ver gönder az para ver gönder olmıcak, harbi kalite hoca getiricen ama buraya uyum sağlayabilecek ve parasını ateşlicen güzel.

Şu Majid Campi Manoel'i alacaklarına Ragnar Sigurdsson bunların hepsinden iyiydi, böyle detaylar şampiyonluğu kaybettiriyor kaç kere dedik allah aşkına, şimde de mesela Kanga'yı alamadılar kaçmazdı beyler kaçmazdı.
    Kangayı çok istedikte kızılyıldız nedir yahu hadi biz salagız avrupa takımlarıda salak istanbul takımlarıda mı kör.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

nampalys mendy boşa çıkmış ben adam kiralık gelir diyordum, sözleşmesi bitmiş

https://www.transfermarkt.com.tr/nam...spieler/111051
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

hep alıyorsunuz , hep alıyorsunuz .
    iyi de nereye , nasıl alıyorsun ?

daha başkan'ın kendisi maç sonu canlı yayınında ,
    "70'e yakın futbolcum var . rezerv ligi de kurmadınız .onların durumu ne olacak ?" diye federasyona çıkışmadı mı ?

70 hacı 70 . sayıyla 70 . yazıyla yetmiş .
    iho doneminden bile fazla .

bu futbolcuları ne yapacaksın ?
    nerede oynatacaksın ? nasıl koordine edeceksin ?

"oynatmıyorum anasını satayım , sadece antrenman yapsınlar " diyorsanız ,
    o maliyetde yaklaşık 2-3 m yuroyu buluyor . var mı böyle bir lüksün ?

elindekileri eritmeden , onu al , bunu getir dersen ,
    çizerler kamil , hepimizi çizerler !

hedefi "ilk beş" şeklinde refize edip ,
    eldeki 70 oyuncuyu eritmenin yolunu bulmalıyız .

evet . ilk 5 .

Nereden
    Erzurum

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep alıyorsunuz , hep alıyorsunuz .
    iyi de nereye , nasıl alıyorsun ?

daha başkan'ın kendisi maç sonu canlı yayınında ,
    "70'e yakın futbolcum var . rezerv ligi de kurmadınız .onların durumu ne olacak ?" diye federasyona çıkışmadı mı ?

70 hacı 70 . sayıyla 70 . yazıyla yetmiş .
    iho doneminden bile fazla .

bu futbolcuları ne yapacaksın ?
    nerede oynatacaksın ? nasıl koordine edeceksin ?

"oynatmıyorum anasını satayım , sadece antrenman yapsınlar " diyorsanız ,
    o maliyetde yaklaşık 2-3 m yuroyu buluyor . var mı böyle bir lüksün ?

elindekileri eritmeden , onu al , bunu getir dersen ,
    çizerler kamil , hepimizi çizerler !

hedefi "ilk beş" şeklinde refize edip ,
    eldeki 70 oyuncuyu eritmenin yolunu bulmalıyız .

evet . ilk 5 .
    Bu elinde futbolcu var dediğin adamların hepsi türk hepsi genç 2.ligden alınmış adamlar kirala gitsin onlarla mı oynayacak Trabzonspor..Sadece salih kavrazı elimde tutarım ki iyi bir kamp geçirirse iyi yerlere gelecektir.Birde erce kardeşler diğerlerinin alayı çöp.

Nereden
    Giresun

Sosa konusunda yönetimi anlarım. Adam 3.2 garanti ücret alıyor ve 34 yaşına gelmiş adama da 1.5 dan fazla vermek istemez hakkıdır.

Fakat novak gibi 30 a daha yeni girmiş, ileride gol bulabilen, defansı da fena olmayan bir adamı daha önceden sözleşme imzalayarak elinde tutacaksın. Novak atağa çok katıldığı için adamlar da novak kanadından gelmeye başlayınca maç sonlarına doğru bitiyor adam. Açıklar vermeye başlıyor iyice.

Bir de novak penceresinden bakın olaya. Faydalısın, kulübü seviyorsun, kulübün seni sevdiğini düşünüyorsun ama kulüp sana sözleşme teklifi getirmiyor. Benim düşüneceğim demek ki beni beğenmiyorlar yerime eleman bakıyorlar, bulamadıkları için sözleşme bitmesine 5-6 ay kala teklif getiriyorlar.

Zamanında Türk oyuncular bile son 5-6 ay kala senin teklifini kabul etmemiş. Elin oğlu mu bağlılık hissedip bizi kabul edecekti ?
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ligde isimize yariyacak genc yok su an.yariyacak dedimlerde yurtdisi teklifleri varmis oraya giderler.kendi genclerimizi oyatmaliyiz.kalitemi articak oyuncu yoksa disara para sacmaya gerek yok.rezervligte olmiyacak gibi bu sezon.ses seda yok.onun iin ya tutarsa genc transferi baskan yapmasin gecen sezon yapti cogu elinde patladi.

sagbek haric tüm defans hatti degisecek.türkmen yerli oldu icin ve da costa su cezasahasi icinde el kol yapmasa idare eden stoper ama digerleri hemen gönderilmeli.Ugurcan da gidecek.

Normalde defans ile bu kadar oynamayin derdim ama bu sezon berbatti defans onun icin yeni hat kurulsa gecen sezon dan berbat olmaz.
    Ugurcan gidecek erce gelecek performansi ugurcandan asagi olacagini düsünüyorum.

Ortasaha zaten ordada problem var ne savsci ne kreatif yeterince topcu var.

forvette 1 tane daha striker daha lazim.Salihe fazla yüklenmesinler yoksa cocugu harcarlar.

Yedek kadro zaten öyle birsey yok bizde gecen sezon.Burda gencleri monte edebilirsek büyük kazanc olur.

Ligde genc yok dedim ama orta yas ve yasli topcu var isimize yariyacak.Genelikle dogru kisiler alinacaksa karsi degilim ama bunlar sakip oguz tarzinda cöpler degil.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Mehmet yiğit alp dene adama hiç kanım ısınmıyor. Tam bir sinsi. Transferde bu adamın parmağı olan şeyler canımı sıkıyor.

ama adamın medya üzerinden müthiş gücü var.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa konusunda yönetimi anlarım. Adam 3.2 garanti ücret alıyor ve 34 yaşına gelmiş adama da 1.5 dan fazla vermek istemez hakkıdır.

Fakat novak gibi 30 a daha yeni girmiş, ileride gol bulabilen, defansı da fena olmayan bir adamı daha önceden sözleşme imzalayarak elinde tutacaksın. Novak atağa çok katıldığı için adamlar da novak kanadından gelmeye başlayınca maç sonlarına doğru bitiyor adam. Açıklar vermeye başlıyor iyice.

Bir de novak penceresinden bakın olaya. Faydalısın, kulübü seviyorsun, kulübün seni sevdiğini düşünüyorsun ama kulüp sana sözleşme teklifi getirmiyor. Benim düşüneceğim demek ki beni beğenmiyorlar yerime eleman bakıyorlar, bulamadıkları için sözleşme bitmesine 5-6 ay kala teklif getiriyorlar.

Zamanında Türk oyuncular bile son 5-6 ay kala senin teklifini kabul etmemiş. Elin oğlu mu bağlılık hissedip bizi kabul edecekti ?
    Açıkcası benim için bir oyuncuda referans büyük maçlarda sırıtmaması.
    ve novak geldiğinden büyük maçlarda gayet başarılı oyun çıkardı.
    aynısını pereira içinde söylerim.

ben trabzonspor tarihinde bu kadar çok yabancı olup bu kadar az problem yaratan yabancı topluluğu daha önce görmedim. Şu an takımdaki yabancılarda sikayeti olan problem olan oyuncu sayısı yok gibi bişi.

2 sene de istanbulun 3 büyükleryle çıktığımız 14 maçta 1 kere yenildik. Bu muazzam bir istatistik bence.
    işte böyle takımı ne yaparsan yap bozmamak şart.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig 40 gün sonra başlayacak ama gidecekler bile belli değil. Balıkesirden 3 altınordudan 1 kişi gelecek. balıkesir neysi ki ordan 3 adam alıyoruz menajerleri aynı isim diyorlar. Geçen sene ki canbaz fıratcan gibi gereksiz yerli transferine girmezler umarım.

Nereden
    Erzurum

Novağın hala tutulacağını düşünüyorum tutulmalıdır da ha çaba sarfettin de gitti fb ye sene sonu gider anadoluya erol bulutun sisteminde oynayamaz hem ileri hem geri gücü yetmez çok gol yedirir burdayız hep beraber görecez.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kangayı çok istedikte kızılyıldız nedir yahu hadi biz salagız avrupa takımlarıda salak istanbul takımlarıda mı kör.
    Pekiyi Wakayeme´yi kac tane Avrupa takim istedi veya istanbul takimlari neredeydi? Kanga´yi bilmeden yorum yapmak böyle birsey galiba..
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hiçbir şey bilmiyorsan, orta sahaya çift yönlü 2 dinamo gibi adam alırsın. Ön tarafa da atarsın Sörloth ile Ekuban'ı, 4-4-2 ile basar gidersin. Ekuban-Sörloth elinde oldukça yarıştan düşmezsin, arkalarını iyi desteklemen lazım.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pekiyi Wakayeme´yi kac tane Avrupa takim istedi veya istanbul takimlari neredeydi? Kanga´yi bilmeden yorum yapmak böyle birsey galiba..
    Abiciğim waka israildeydi gözden uzakta kanga dediğin adam almanyanın yanında çekyada oynuyordu iyi bir şey olsa alman takımları hemen alır bu herifi almanlar bunu almadıysa ve kızılyıldız denen boktan takıma düştüyse bu bizimkiler dahi buna teklif dahi yapmamıştır.

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

limitler açıldığında göreceksiniz ki ,
    hayaller paris , gerçekler faroz ...

uçmayın . uçturtmayın .

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    limitler açıldığında göreceksiniz ki ,
    hayaller paris , gerçekler faroz ...

uçmayın . uçturtmayın .
    En iyi limit bize verilecek en iyi durumda biziz diğerleri düşünsün...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İyi futbolcu bulsan elli tane teklif geliyor, vasat futbolcu barinamiyor. İki sene bir arada durulmuyor.

En iyi transfer pereira yemin ediyorum. 32 yaşinda geldi, transfer derdi yok, her maç ayni performansla oynamaya calişiyor. Hirsli, yetenekli, maaşı makul.

Takimin bozulmasindan o kadar biktim ki yaşli oyuncular cazip gelmeye başladi.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Abiciğim waka israildeydi gözden uzakta kanga dediğin adam almanyanın yanında çekyada oynuyordu iyi bir şey olsa alman takımları hemen alır bu herifi almanlar bunu almadıysa ve kızılyıldız denen boktan takıma düştüyse bu bizimkiler dahi buna teklif dahi yapmamıştır.
    Kanga 30 yasinda, mac icinde zaman zaman kaybolur, cok Sari Kart görür ve boy olarak sadece 1,67..ama hücum anlaminda bizde hic olmayan meziyetlere sahip..yahu takimda sut ceken oyuncu yok. Tek Sosa vardi, o da yürümekten sut cekecek firsat bulamiyor

Bu kriterler Alman takimlarinin radarina girmez. Wakayeme´de yas itibari ile Kanga gibi, mac icinde siksik kaybolan biri, hele ki defansiv özelligi yok, herseyi ofansiv..böyle oyuncular bizim yani ancak Orta ve Dogu Avrupa Ülkelerinin radarina girer. Misal Yattara zamaninda hic Avrupa´dan yüksek bir teklif aldi mi? Hayir cünkü fizik olarak istenilen düzeyde degildi Avrupa icin..

Ister Israil, ister Cekya, emin ol, Avrupa takimlari Oyunculari heryerden takip eder. Elin oglu geliyor, senin 1. liginden oyuncu aliyor, sen uyuyorsun misal
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Ankara

Bu elinde futbolcu var dediğin adamların hepsi türk hepsi genç 2.ligden alınmış adamlar kirala gitsin onlarla mı oynayacak Trabzonspor..Sadece salih kavrazı elimde tutarım ki iyi bir kamp geçirirse iyi yerlere gelecektir.Birde erce kardeşler diğerlerinin alayı çöp.
    Ecre arda’nın yedeği olur en fzala
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbir şey bilmiyorsan, orta sahaya çift yönlü 2 dinamo gibi adam alırsın. Ön tarafa da atarsın Sörloth ile Ekuban'ı, 4-4-2 ile basar gidersin. Ekuban-Sörloth elinde oldukça yarıştan düşmezsin, arkalarını iyi desteklemen lazım.
    Stoperlere çok odaklanıyoruz ama bizim sorunumuz ortasahada.
    En büyük Trabzon

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne Kangaymış be kardeşim adam şurda yazılıp çizilen leri okusa gaza gelip yıllık 4 milyondan aşağıya oynamam derdi heralde

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Kangaymış be kardeşim adam şurda yazılıp çizilen leri okusa gaza gelip yıllık 4 milyondan aşağıya oynamam derdi heralde
    Öyle deme, 2,5 yılda 17 penaltı golü attı, iyi penaltıcı kesinlikle. Onun dışında orta vasat bir 10 numara...
    Konu Serdar A tarafından (01.08.2020 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bir şeyler olsun artık.

ceyhun yeni sözleşme imzalamış alanyayla yıkıldım resmen....

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kod:
    Geçtiğimiz gün Yunan basınından Live Sport, Fırtına için Josip Misic iddiasını ortaya atmıştı. Bonservisi Sporting Lizbon'da bulunan ve 
    PAOK'ta kiralık olarak forma giyen Hırvat oyuncu bu sezon 6 gol, 11 asistlik performansıyla öne çıktı. 
    25 yaşındaki orta saha için Trabzonspor'un bir ilgisinin olduğu öğrenildi. Ancak transferin önünde bir engel var: 
    Yunan ekibi, başarılı futbolcu için 2 milyon Euro'luk satın alma opsiyonuna sahip...
    lizbon'un ismi geçince otomatik bizi de ekliyorlar herhalde
    Konu Murathan tarafından (01.08.2020 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)