Sayfa 503 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 403 453 493 501 502 503 504 505 513 553 603 1003 1503 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 12,551 ile 12,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Piyasada ismi geçen aldıklarımız ve kadroyu incelediğimde beni heyecanlandıran genç yetenek yok kadar az. Stiven Plaza eğitim düzeyi karakteri bende soru işareti. Sıçrama yapabilir sorunlu bir tip çıkabilir sakat çıkabilir.

Bizim en azından 21 - 22 Yaşlarında 2 18 - 20 yaşlarından da 2 tane oyuncu toplamda 4 tane genç transferi yapmamız lazım. Biz her sene satış yapmak zorundaysak bu güzel kadro içinde gelişmesi muhtemel futbolcuları kesinlikle almamız gerekiyor.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Teknik kadronun kararını önemsemiyorum ben açıkçası. Ekici sakatlanmasaydı Yusuf Yazıcı'nın forma yüzü görmesi düşük ihtimaldi.

Mesela Salih'in olmayacağını görebilmem için benim Salih'i sahada kesinlikle görmem gerekiyor. Salih Kavrazlı'yı sahada görmem gerekecek.

Mesela ben Serkan Asan, Koray Kılınç Abdurrahim bunlardan çok zor topçu olacaklarını sahada gördüm. Benim umudum yok. Cafer'den umudum vardı. Oda güle güle sanırım.

Salih Kavrazlı, Hakan Yeşil'i en azından sahada görmek istiyorum.

Bu futbolcuları 50 tane yedeğin birlikte oynadığı maçlarda değil önemli maçlarda tam kadro maçlarda süre almalılar. Böyle hazırlık maçlarında ne idüğü belirsiz 50 değişikliğin yapıldığı maçlarda anlayamıyoruz. Ben Kayserispor'a atıyorum 3 - 0 yakalarsak kesinlikle 65te falan oyuna sokulsunlar.
    Konu Sercan Keleş tarafından (15.08.2020 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

Nereden
    Giresun

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.2 vermemişlerdir yok artık.
    piyasada dolaşan haberlere göre normal bence. zaten sabit 1.7 konuşuluyordu. bonusu falan rahat 2.2 ye çıkartır onu. gol assist, maç başı falan. bence doğrudur.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik kadronun kararını önemsemiyorum ben açıkçası. Ekici sakatlanmasaydı Yusuf Yazıcı'nın forma yüzü görmesi düşük ihtimaldi.

Mesela Salih'in olmayacağını görebilmem için benim Salih'i sahada kesinlikle görmem gerekiyor. Salih Kavrazlı'yı sahada görmem gerekecek.

Mesela ben Serkan Asan, Koray Kılınç Abdurrahim bunlardan çok zor topçu olacaklarını sahada gördüm. Benim umudum yok. Cafer'den umudum vardı. Oda güle güle sanırım.

Bu sezon dediğiniz gibi birkaç oyuncu monte edilmesi lazım, giden ve sakatlananlar bizi zor durumu soktu, yerine daha gelecek vadeden gençler oynayabilirdi, Koray şans bulabiliyorsa, diğer çocuklar daha çok hakediyordu bence.

Gerçi Doğan Erdoğan'ı inanılmaz ihtiyacımız olduğu anlarda oynatmayan hocadan diğer çocuklara şans vermesini beklemek hayalcilik olurdu, hala Koray nasıl şans buldu merak ediyorum, hele Muhammet Akpınar vardı bir de, bu ikisine verilen şanslar orta sahadakilere verilebilirdi.
    Konu Enaldo61 tarafından (15.08.2020 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2011 sezonundan sonra gs bizim oyunculara nasıl çöreklenip lige ambargo koyduysa aynı senaryoyu bu sene fener yapıyor.. Biz bu kafayla yol alamayız... Bu sene hüsran senesi olur..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sezon dediğiniz gibi birkaç oyuncu monte edilmesi lazım, giden ve sakatlananlar bizi zor durumu soktu, yerine daha gelecek vadeden gençler oynayabilirdi, Koray şans bulabiliyorsa, diğer çocuklar daha çok hakediyordu bence.
    Bu konuda iç daha rahat en azından artık Newton hocanın uzmanlığı bu. Çalışabildiği sürece hakeden genç oyuncuya şansını verecektir

Nereden
    Giresun

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu futbolcuları 50 tane yedeğin birlikte oynadığı maçlarda değil önemli maçlarda tam kadro maçlarda süre almalılar. Böyle hazırlık maçlarında ne idüğü belirsiz 50 değişikliğin yapıldığı maçlarda anlayamıyoruz. Ben Kayserispor'a atıyorum 3 - 0 yakalarsak kesinlikle 65te falan oyuna sokulsunlar.
    Serkan bence önemli bir ilk 11 oyuncusu olmaz ama en azından Linnes tarzı birisi olabilir. Ama abdürrahim de hiç ihtimal yok bana göre. Serkan çok fazla antrenman yapması lazım. Olacağı maksimum şener olur.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 sezonundan sonra gs bizim oyunculara nasıl çöreklenip lige ambargo koyduysa aynı senaryoyu bu sene fener yapıyor.. Biz bu kafayla yol alamayız... Bu sene hüsran senesi olur..
    Ya bu yorumunuzda ciddi misiniz?

Ne olmasını bekliyordunuz?

Mesela yıllık 3 milyon mu verilseydi Sosa’ya?

Novak’a da bi 5 patlatsaydık kesin bizde kalırlardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

robertone sosadan daha iyi oyuncu marceno ile birilkte gelirlerseler türkiyeye damga vururular. robertone gelirse emre belezoğlunun arjantin şubesi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre Vural : Trabzonspor'un 2 yıllık anlaşma ve yıllık 2.2 milyon Euro garanti ücret teklifini, "kaptan" Sosa beğenmedi. Bu kadar nazlanmaya gerek yok! Defter kapandı. Teşekkürler ve güle güle... Gittiğin yerde umduğunu bulabilecek misin bakalım!

Sosa defteri kapandı hadi hepimize geçmiş olsun. Transferler seri gelebilir mi artık
    Buna inanan var mı? Bir şey bildiği yok.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emre Vural : Trabzonspor'un 2 yıllık anlaşma ve yıllık 2.2 milyon Euro garanti ücret teklifini, "kaptan" Sosa beğenmedi. Bu kadar nazlanmaya gerek yok! Defter kapandı. Teşekkürler ve güle güle... Gittiğin yerde umduğunu bulabilecek misin bakalım!

Sosa defteri kapandı hadi hepimize geçmiş olsun. Transferler seri gelebilir mi artık
    Bu adamın dediği ve tutan bir şey görmedim daha. 2.2 milyon ve 2 yıllık sözleşme zaten sallama bariz.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    İstanbul

Serkan bence önemli bir ilk 11 oyuncusu olmaz ama en azından Linnes tarzı birisi olabilir. Ama abdürrahim de hiç ihtimal yok bana göre. Serkan çok fazla antrenman yapması lazım. Olacağı maksimum şener olur.
    Benim olmayacaktan kastım 10 15 Mio satacak potansiyelde bir futbolcu çıkmayacak içinden. Yoksa kendini geliştirirse dediğiniz gibi Şener olur. Ama biz yetiştir sat ve borcu erit mantığı ile hareket ediyorsak, edeceksek, kadrodaki genç futbolcu kontenjanını mantıklı kullanmak gerekir.

Oturmuş bir kadronun 20 yaş altı tecrübesiz futbolcu kaldırma durumu bana göre 1 - 2'dir. Açıklarını kapatırsın. Ben bu iki ismi Serkan Koray Abdurrahim olarak görmüyorum. Salih mesela Umut veriyor. Hakan umut veriyor. Hakan'ın yanına ve önüne çok sağlam oyuncu alırsan sahaya direk 11 sürebilirsin. Tabi bu isimler Elnenyi ve Yusuf gibi isimler olmalı bence. Yani daha çok serbestlik tanıyacaklar Hakan'a. Sosa ile Hakan Yeşil şuan için yanyana oynarsa sıkıntı olabilir. Bizim bu dengeyi kurmamız gerekiyor. Ben Pereira'nın son senesi olduğu için yedek değil direk 19 - 20 yaşlarında 2 Mio bonservis maksimum verebileceğin bir bek alınması taraftarıyım. Yedek değil direk oynayacak birisi. Pereira yorulunca girer sonlara doğru.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamın dediği ve tutan bir şey görmedim daha. 2.2 milyon ve 2 yıllık sözleşme zaten sallama bariz.
    Emre VURAL sallamaz kardeşim ne demiş de tutmamış mesela örnek verir misin???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu yorumunuzda ciddi misiniz?

Ne olmasını bekliyordunuz?

Mesela yıllık 3 milyon mu verilseydi Sosa’ya?

Novak’a da bi 5 patlatsaydık kesin bizde kalırlardı.

Yorumumda ciddiyim.. Biz nasıl ki anadolu kulüplerinde patlama yapan oyuncuları alıyorsak aynı şekilde İstanbul takımları da bize çörekleniyor. Çünkü biz büyük ve güçlü bir camia değiliz, bunu ister kabul edin ister etmeyin.. Bu takım bu düzende şampiyon olma ihtimali yoktur.
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kim giderse gitsin önümüzdeki sezon daha iyi bir takim ve futbol izleyecegimizden eminim..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu arada ben Serkan Asan'ı beğeniyorum, sağ bek için ilk 11 oyuncusu olacak kapasite var, gerisi çalışmaya bağlı zaten.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre VURAL sallamaz kardeşim ne demiş de tutmamış mesela örnek verir misin???
    Hadi dediğiniz gibi kabul edelim, teklifi yapan yönetimin kafası güzel herhalde.

Ne 2,2 Milyon Eurosu yav.

Rezalet bi teklif.

Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu arada ben Serkan Asan'ı beğeniyorum, sağ bek için ilk 11 oyuncusu olacak kapasite var, gerisi çalışmaya bağlı zaten.
    Yeteneklerini anlayamıyorum pek çünkü ruhsal hali çok teşne kontrol edemiyor

Eğer dediğiniz gibiyse perreira'dan formayı yavaş yavaş alması gerekir bu sene

Cihan_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Emre vural saliyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Cihan_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre vural saliyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Sallama değil o daha çok b*klama

Nereden
    Giresun

2 yıllık dediği sözleşme 1+1 beyler. Açarak yazmıyor detaylı. Emre Vural haber yapmak için yapmıyor. Bir kazancı da yok. Savunmak için demiyorum sırf yanlış anlamayın. Ama yakın olarak tanıyorum ve bu konuyu yüzüne karşı da sordum. Eniştemin ilkokul arkadaşı ve samimi.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Selcuk-colman zamani lige ambargo koymustuk. Selcuk gitti zokora colman oldu bir hat yiyemedik baska ornekleride var en kestirme yolu yazdim. Oyunu tek yonlu oynayan ortasahadan bir cacik olmaz buda ozlu durumla ilgili ozlu soz.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Bursa

2.2 vermemişlerdir yok artık.
    2.2 ve 2 yillik verdiysek de sosa kabul etmediyse, sosaya gule gule. Yonetim.yapacagindan fazlasini yapmis.
    Sosaya bu yasta verecegimizin en fazla 1.5 olmasi lazimdi ve sozlesme 1+1(opsiyon bizde).bunun aksi ciddi zarardi bence.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 yıllık dediği sözleşme 1+1 beyler. Açarak yazmıyor detaylı. Emre Vural haber yapmak için yapmıyor. Bir kazancı da yok. Savunmak için demiyorum sırf yanlış anlamayın. Ama yakın olarak tanıyorum ve bu konuyu yüzüne karşı da sordum. Eniştemin ilkokul arkadaşı ve samimi.
    Daha tutturduğu bişey yok.

Sallıyor bildiğin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumumda ciddiyim.. Biz nasıl ki anadolu kulüplerinde patlama yapan oyuncuları alıyorsak aynı şekilde İstanbul takımları da bize çörekleniyor. Çünkü biz büyük ve güçlü bir camia değiliz, bunu ister kabul edin ister etmeyin.. Bu takım bu düzende şampiyon olma ihtimali yoktur.
    Doğru tarafları olsa da eksik bir yorum. Bizden Fenerbahçe veya Galatasaray veya Beşiktaş'a giden oyuncuların amacı kariyer veya gelişim değil. Maddi tarafı var. Birde İstanbulun cazip gelmesi, daha çok taraftar meselesi vs.

Bu işin şampiyonluk yolunda engel olabilmesi için futbolcunun bunu başarı ve sıçrama olarak görmesi. Mesela Dortmund'tan Bayern'e geçen oyuncuların amacı tam anlamıyla bu. Yada başka türlü bir çok örnek verilebilir. Trabzonpsor ile Galatasaray Fenerbahçe Bjk arasında Şehir harici gelişim ve başarı yönünden farklılık yok.

Novak'a Fenerbahçe'nin teklif ettiğinin aynısını teklif etsen sende kalırdı direk. Bir gıdım aşağısını teklif etsende muhtemelen sende kalırdı.

Bizim teklifimiz menajer ücretsiz ıvır zıvırsız 1 Mio 1,2

Fenerbahçe Menajer İmza ve yıllık 1,8 veriyor. Yani bu işin anadolu kulübü büyük kulüp olmakla alakası yok. Bunu aşmanın yoluda taraftar olmaktan geçiyor. Yani bağlı bir taraftar grubu oluşturabilirsek maddi olarak aynı seviyeye gelmemiz çok rahat gerçekleşir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)