Sayfa 1003 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 503 903 953 993 1001 1002 1003 1004 1005 1013 1053 1103 1503 2003 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 25,051 ile 25,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ekuban: Als hängende Spitze bezeichnet man im Fußball Spieler, die zwar der Bezeichnung nach Stürmer sind, aber eigentlich weder dem Angriff noch dem Mittelfeld voll zuzuordnen sind, weil sie Aufgaben von beiden Positionen übernehmen.

*

Şu adamı sağa sola yazmayın lütfen.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir tane sağlam 10 numara be bir tane de sert 6 numara kesinlikle alınmalı.

2 stoperi zaten saymıyorum.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Carlos Eduardo tranfer oldu bedavaya bae ligine geçti maalesef.
    "O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, topçunun takozuna kaldık.”
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marcone'nin ikinci testi de pozitif çıkmış. 14 gün daha karantina altında kendisi. Artık biraz zor bu iş.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marcone'nin ikinci testi de pozitif çıkmış. 14 gün daha karantina altında kendisi. Artık biraz zor bu iş.
    https://twitter.com/burakzihni61/sta...82770642939904

Geçen gün Twitter'da yazdım. O sebeple kendisinden umudum yoktu artık. İnşallah sağlığına kavuşur.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/burakzihni61/sta...82770642939904

Geçen gün Twitter'da yazdım. O sebeple kendisinden umudum yoktu artık. İnşallah sağlığına kavuşur.
    Ben de ters mantık kurdum, takımı artık bundan bize hayır gelmez deyip bizim isteğimiz fiyatları kabul edip yollamasın adamı He kişisel fikrim en başından beri gelmemesinden yana o ayrı ama şu anki durumu ile biraz fırsat transferine döndü gibi geldi bana.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O gerekli en az 2 transferi en kısa zamanda bitmesi lazım. Maçı izlemedim ama flavio ve trondsen hakkında yaptığınız yorumlar beni umutlandırdı

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Sosa'nın saha içinde ve dışında liderliğini arayacaktır takım.

" Waka-Eku ile arası bozuktu gitmesi iyi oldu". O zaman yerine lider biri gelmeli.

Lider bana göre iki tane özelliği var. Oyun içi lider, diğeri takım üzerinde genel ağırlığı olan. Bu iki özellik bir adamda varsa en ideali. Sosa gibi. Diğerine 90'ların Kemal'ini örnek verebiliriz.Kalitesi ile kendini ispatlamış, saygı duyulan adam yanında takımda yıllardır varolan, takım içinde sevenlerinin sevmeyenlerinden çok olup , marazları potata eriten kudrette biri.

Böyle birinin ismini daha duymadık transfer dedikodularında. Takım içinde de yok. Wahbi Khazri kalitesi ile oyun içi lideri olabilir ama halen "Abi" denilebilecek bir adam eksikliği olur. ( Abi derken Burak, Onur gibi aşırı sahiplenenler de ayrı bir tartışma konusu)

Anladığım yönetim hala bir yapılanma içinde. 2 yıl oldu, yıkık durumda bir görüntü var hele ki Sorloth giderse.

Şampiyon takımlar genelde (2-3 seriler en fazla) dağılır yeniden yapılanma geçirir. Ne yazık ki kaçan şampiyonluk bizi bu noktaya getirdi. Takım deşarj oldu. Skor üreten kilit adamlar gitti. Bu durumu futbolcular iyi görür ve sezon başı hedefine göre antrenmana kendini verir. Mesela transferin gözdesi Sorloth'un bu sezon aynı performansı göstereceğini düşünmüyorum.

Yönetim takımda herkesin kabul edeceği, takıma hava getirecek, oyun lideri biri, flaş birini transfer etmezse sıradan bir takım olacağız. En az 2 yıl daha kaybederiz.

fb kanun tanımaz bir silahşör gibi sağ sola ateş ediyor. Kasabanın şerifini salladığını yok. Biz ise mısır tarlası olan üretime katkı veren iyi bir çiftçi vatandaş.gs halen ligin en derin kadrosu en iyi (tecrübe) teknik adamına sahip. geçen yıl favoriydi pandemi ve sakatlıklar bitirdi. bjk ise bizim gibi yeniden kuruluyor.ibb gizli favori.

Başarı nedir sorusunun cevabı en üst seviye olduğu bir yerde yönetimin devamı ancak fedakar taraftar, camianın desteğine bağlı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Marcone'yi 4-3-3 içte oynayan arkadaşlara daha fazla hareket özgürlüğü tanınsın diye istiyordum ama 4-2-3-1'de öyle bir isme ihtiyacımız yok ki hocanın aklında da 4-3-3 olmadığı belli. Yoksa dün en kötü Flavio-Parmak-Trondsen yapar kafasındakileri denemeye çalışırdı.

Aksine oyunu yönlendirecek, topa hakim olacak 10 nolu 4-2-3-1 planlıyor. Önce Waka'yı sonra Guilherme'yi denemesi buna işaret.

Waka kesinlikle olmaz, Gui'nin ise devamlılığı yok. Dün bile başlar başlamaz dar alanda 2-3 pas yaptı bi kıvılcım gösterdi sonrası facia. Kesinlikle yola çıkılmaz.

Khazri olmuyorsa Ben Arfa'ya çökelim. Biraz bireysel takılıyor ama Newcastle'da oynamış ve ununu eleyip eleğini asmış her futbolcu geldi ligimizde şov yaptı. Sıra Ben Arfa'da :dd

Ben Arfa dibi görmüşken Nice'in hareketli ön alanı ile tekrae futbol oynamaya başladı ama bakıyorum yine düşüşe geçmiş. İlacı bizim iştahlı hücum hattı.

Nereden
    Giresun

Marcone işine üzüldüm. Defansı ve ortasahayı rahatlatırdı. Karantinası bittikten sonra alsak bile hazır olması 1-2 ayı bulur.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu kadro şampiyon olur. Ne yapıp edip alsın başkan şu 3 adamı.

LINEUP111598772167655.jpg
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Dünkü maçta Flavio'yu da Trondsen'i de çok beğendim. İkisi de tutacak gibi geliyor. Ama 40 haftalık maratonda alternatif şart, 2 ortasaha oyuncusuna daha ihtiyaç var.

1)8-10 karışımı ortasaha
    2)6 numara (Marcone)
    3)Stoper
    4)Stoper

Bu 4 transfer önceliğimiz olmalı. Son durumda eğer imkan kalırsa Wakaeme'yi yedekleyecek bir sol açık da lazım ama öncelik yukarıdaki 4 mevki. Burke falan düşünmemeliyiz. Sağ açıkta yeterince adam var.

Gitmesi gerekenler:

1)Campi
    2)Hosseyini
    3)Costa
    4)Guilherme (2 ortasaha alınamazsa kalmalı)
    Konu B.Yiğit tarafından (30.08.2020 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.

Fuleli_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stoper hattındaki kifayetsiz şişkinliğin eritilmesi gerekiyor. Şöyle ki:
    -Campi ve Da Costa ya yol verilmeli.
    - Daha iyisi gelene kadar bu takımın 1. Stoperi beğenseniz de beğenmezseniz de Hüseyin Türkmen dir.
    - Huseyninin, evet hataları oldu sorumsuzlukları oldu ama eldeki stoperlere bakılınca daha iyisi gelene kadar bu takımda banko oynaması gerektiğini düşünüyorum. Kesinlikle kalmalı.
    - Net iki stoper gelmeli.
    - Edgar, top sektirdi, adam kaçırdı, hava topuna yükselmedi, gol attı VS.. Tam bir soru işareti. Beklemeli...
    - Genç stoperler de b takıma gönderilmeli ya da alt liglere kiralanmalı.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bir tane de ben bırakiyim buraya Flavio gibi fiyat performans adamı...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Vitor Hugo ve scarpa kulüplerinde istenmiyor taraftarlar küfür kıyamet çöp diyor biz almayız herhalde.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Gündemde bulunduğu iddia edilen 3 stoperden sadece Hugo biraz ön planda. O da bir süredir oynamıyor. Magallan büyük fiyaskoydu Ajax için. Menajer kazığı oldu. Osorio'nun kariyeri az çok ortada. Çok parlak değil benin gözümde. 26 yaşına gelip 3 sezonluk bile süresi olmayan bir futbolcu. Porto'da ya da o yerde bu yerde oynamış olaylarına katılmıyorum ben. Düzenli oynayan adamı alıp getireceksin. Fiyatı ucuz olsun, kalitesi belli bir seviye olsun. Farketmez getir. Yeterki muammaları ortadan kaldır. Sahada ne vereceği belli olmayan adamlara milyonlarca lira akıtıyoruz. En azından bir ivmesi olan birilerini getirsinler. Adam kariyerinin yarısında sahada yok. Ben böyle transferler istemiyorum. Tronden tam buna örnek. Bu şekilde bize göre lig kalitesi aşağıda olsa da sürekli oynayan adamlar almalıyız. Onu bekle bunu bekle derken her şey kayıp gidiyor.

Doğan Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Makamela'yı seviyoruz ama adeta yürümeye başladı sahada. O işini yapacak 10 gol 10 asiste devam edecek fakat onun kanadından bol bol gol yiyeceğiz gibi duruyor.
    Konu Doğan Keskin tarafından (30.08.2020 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor, tutkum.​

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marcone'ye takılıp kalmamak gerek. Olmadıysa olmadı... Ama oraya bir futbolcu şart. Norveç U21'e daha detaylı bakalım...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Merkez ortasaha yedekleri çok önemli. Kerem işareti verdi. Bu sene en fazla süre alan alternatif oyuncu olur. A.parmak keza en iyi alternatif oyuncu olur,çok fazla 11 de başlar.
    Guilherme gönderilip bir tane tempolu 8-10 alındıktan sonra ya genç oyuncular üzerine fazlaca gidilmeli ya da hazır veya hazıra yakın bir yerli oyuncu alınmalı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marcone stilinde aklıma Guido Pizarro geliyor ama o da çok maliyetlidir... Fakat transfer ekibi şöyle detalı bir çalışması varsa, mutlaka 4-5 tane benzer nitelikte futbolcu çıkarmıştır. Biri olmuyorsa, hemen ötekine gitmek gerek. Zaman yok, lig başlıyor.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gündemde bulunduğu iddia edilen 3 stoperden sadece Hugo biraz ön planda. O da bir süredir oynamıyor. Magallan büyük fiyaskoydu Ajax için. Menajer kazığı oldu. Osorio'nun kariyeri az çok ortada. Çok parlak değil benin gözümde. 26 yaşına gelip 3 sezonluk bile süresi olmayan bir futbolcu. Porto'da ya da o yerde bu yerde oynamış olaylarına katılmıyorum ben. Düzenli oynayan adamı alıp getireceksin. Fiyatı ucuz olsun, kalitesi belli bir seviye olsun. Farketmez getir. Yeterki muammaları ortadan kaldır. Sahada ne vereceği belli olmayan adamlara milyonlarca lira akıtıyoruz. En azından bir ivmesi olan birilerini getirsinler. Adam kariyerinin yarısında sahada yok. Ben böyle transferler istemiyorum. Tronden tam buna örnek. Bu şekilde bize göre lig kalitesi aşağıda olsa da sürekli oynayan adamlar almalıyız. Onu bekle bunu bekle derken her şey kayıp gidiyor.
    İşte bende stoper konusuna aynen böyle bakıyorum.
    Gerekirse alt liglerden alacaksın ama oynayan adam alacaksın
    Belli bir seviyede olacak.
    Afrikalı,G.Amerikalı stoper istemiyorum.
    Yokmu arkadaş championship ten hatta daha alt ligden bile olur.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Öylesine adam alınmaz. Öylesine alınan her adam kötü çıkar ama adam öylesine de alınsa sözleşmesi sözleşmedir. Göndermek istediğin zaman en doğal haklarını kullanmak ister. O yüzden ben bu konularda asla oyunculara laf söylemiyorum. Sen gerçek anlamda bir hazırlık yapmadan, devamlı olarak panik transferleri yaparsan eninde sonunda kadron şişer, gönderilecek adamlardan kurulu bir ordun olur. Şu an trabzonsporun tüm stoperleri kötü. Peki en son ne zaman iyiydi? Trabzonspora aha bu stoper dediğimiz adam en son kaç sene önce geldi? Bu takımın son stoperi durica idi o da gideli iki sene oldu. İki senedir yahu aga hiç mi maç izlemediniz be? Yalandan yere garip garip adamlar alıp geliyorsunuz senelerdir. Yahu insan stoperde risk alır mı? Yani sturridge kumarı yerine iyi bir stoper ve altı numara alınsaydı elde edeceğimiz kazanç daha mı az olacaktı? Bir futbolcuya on milyon verilsin demiyorum ama açıkçası yeterince adam izlendiğini de düşünmüyorum. İzleyen adam gidip campi almaz. Sen trabzonsporsun koca şirketsin istesen altında bedava bile çalışacak tonla adam var sen gene gidip amazondan adam arıyorsun. E ara madem bulursun belki bir gün
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Doğan Keskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makamela'yı seviyoruz ama adete yürümeye başladı sahada. O işini yapacak 10 gol 10 asiste devam edecek fakat onun kanadından bol bol gol yiyeceğiz gibi duruyor.
    Dünkü hali çok kötüydü maalesef. Sanki sezonun son maçına çıkmış gibiydi.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla kimse kusura bakmasın
    Ben Flavio'yu da Trondsen'i de tamamlayıcı oyuncu olarak görüyorum.
    Oynanan maçı izledim.
    Maalesef Türk futbolunda orta sahası,özellikle ön liberosu iyi olan takımların kolayca şampiyon olduğunu unutuyor herkes.
    Atiba,Appiah,Melo gibi çok bariz örnekler var.
    Bizde şu anda böyle bir oyuncu yok,arayışta yok.
    Trondsen ve Flavio mutlaka katkı sağlar ama orta sahayı ele almak gerekiyor.
    Büyük maclarda orta sahayı hep rakibe vererek oynadık geçen yıl.
    Buna rağmen şampiyonluğa oynadık.
    Bu ligde bu transfer anlayışıyla orta sahaya hakim olamazsın.
    Omurga adamların olacak.
    Bizde ne omurga stoper var ne ön libero.
    Adı bizimle geçen oyuncuyu "Sevdiğini alamıyorsan,aldığını seveceksin" mantığıyla zamanla güzellemeye gerek yok.
    Bizim ihtiyaclarımız belli,ihtiyacımızı karşılayacak oyuncu tipi de belli.
    Defalarca yazdık.
    Onazi gibi toparlayıcı ve dikine düşünen,çabuk ondan daha uzun boylu takım içi dengeyi bozmayan bir ön libero şart.
    Flavio'yu Onazi'nin muadili göstermeyin değil çünkü.
    Bana göre Colman bile değil.
    Onazi yaptığı pas hatalarıyla acayip işleriyle dahi hep oyunu içinde olan bir adamdı.
    Orta sahada kaybolmazdı.
    Flavio'yu oyunu belli alanda oynayan bir oyuncu olarak görüyorum maalesef.
    İkili mücadeledeki inatcılığını ve ısrarcılıgını beğendim ama ne 6 ne 8 ne 10 diyebilirim.
    Trondsen de böyle maalesef.
    Mbiya'yı hatırlayın
    Adam geldiğinde bağıra bağıra "Ben babalar gibi 6 numarayım" demişti adam.
    Siz "Efendim klasik 10 numaralar dönemi bitti,klasik ön liberolar dönemi bitti" diyenlere aldırmayın.
    Türkiye'de klasik ön liberolar dönemi bitmez.
    Türk futbolunu modern futbola kendi kafanızda entegre etmek istiyorsunuz da bakalım uygulamada oluyor mu?

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tony hazırlık maçlarında böyle oynuyor zaten. Geçen sene de aynıydı. Sonra eleme maçlarında içinden bir anda canavar çıktı. Ha, adamı kanat oynatmazsan bu sene o da çıkmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)