Sayfa 501 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 1001 1501 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 12,501 ile 12,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah giyen abimiz Mathieu Marka'dır.Trabzonspor'a getirdiği futbolcular: Sörloth, Ekuban, Marlon, Plaza ve Trondsen.Yabancıların neredeyse yarısı.

Ben de buna dikkat çektim geçen bu adamdan aldığımız kötü topçu yok henüz, bir proje dahilinde çalıştığımızı düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın sertlik kazanmasına kimse itiraz etmez.
    Tercih edilen oyuncuların oyun karakteri sadece sertlik ve savunmaysa orda durup düşünmek lazım.
    Yok ilgilendiğimiz oyuncular aslında oyunun ofansif yönünüde oynayabilen ama kendi takımlarında sisteme göre tek yönlü olarak oynatılmışsa bu iyi.
    Kötü Örnek Ayman Abdelaziz
    İyi örnek Gustavo Colman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de buna dikkat çektim geçen bu adamdan aldığımız kötü topçu yok henüz, bir proje dahilinde çalıştığımızı düşünüyorum

Yalnız adam Crivelli'yi de buraya getirmiş. 3'te 3 yapmış. Trondsen, Plaza ve Marlon'u da tutturursa helal olsun.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Jessy Deminguet diye bir orta saha var Caen'de oynuyor, alabilir miyiz acaba?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Trabzon

Hocanın kamp kadrosunu mevcut kadrodan oluşturmasını doğru buldum.Bu sezon geniş çaplı bir kamp hem pandemi açısından riskli hemde ilk onbirimizde önemli değişimler yaşanıyor ligde sıkıntı yaşamamak için biran önce kadro planımızı yaparak ona uygun oyun mantalitemizi benimsememiz gerekiyor.

Stoper mevzusuna değinirsek stoperde çok oyuncu gönderip çok oyuncu almak bu mevki için hata yapma olasiligimizi arttırıyor.Bence hüseyin türkmen,houssein ve edgari tutup bir tane tartisilmiycak oyuncuya parayı yatıralim.Bir tane stoperde fırsat transferi olarak transfer sezonunun son günlerinde ingiltereden bi yerden kiralarız eder 5 stoper.

Sörlothun 9 milyon euroluk çıkış maddesi gelecek sezon baş agirtacak gibi piyasa değeri 20 milyonun üstünde olan bir oyuncuyu 9 milyona bırakmak ve bunun 6milyonuyla da bonservis borcumuzu ödemek sinir bozucu bir durum olur.

Mesela sörlotha şöyle bir teklif yapsak ne söyler acaba

-Maaş tablosunda tavan ücret
    - Sezon sonu satış garantisi.
    - ikinci kaptan pozisyonu.

Bunun karşılığı olarak çıkış maddesini 9 dan 18 milyona çıkartmak.Normalde 20 'nin üstünüde veren bile çıkarda biz şansımızı çok fazla zorlamamak için 18 diyelim.Bunu kabul ederse o zaten hiçbir koşulda mağdur olmayacak ama kabul etmezse biz mağdur olacağız kendisine kariyerinde önemli bir katkı katan kulübümüze karşı bu duyarlılığı yapar umarım.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar konu disi bir soru;
    Telden ( android ) chromeden foruma girdigimde cok reklam cikiyor. Uygulama onerisi olan varmi?

Canberks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telden ( android ) chromeden foruma girdigimde cok reklam cikiyor. Uygulama onerisi olan varmi?
    Tapatalk kullanılıyor genelde. Kolay arayüzü var öneririm

Nereden
    Trabzon

Baba elbette menajersiz iş olmuyor ama takımın yarısını da tek bir adamdan almak bana tuhaf geliyor.

Sörloth konusunda haklısın benim de aklıma geldi. Ama menajerlere ben hiçbir zaman güvenmiyorum.
    John obi Mikel - Miraç Türkcan - Andusic üçgeninden iyidir Ne kadar profesyonel hareket edersek o ölçüde faydalanırız bu durumlardan. Belki menajerler arasında oyuncularını bizde oynatmak için bir rekabet ortamı bile doğar ilerleyen süreçte
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Abi bana uBlock önerdiler ama mobilde var mı bilmiyorum.

Baktım şimdi bugune kadar 74.000 tane reklam engellemiş.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Trabzon

Opera

Nereden
    Asya Diğer

Aslında bu tarz transferlere karşıyımdır ama kanatlar için uygun bir ücrete gelirse Kevin Mirallas düşünülebilir. Boşta şu an.

https://www.transfermarkt.com.tr/kev.../spieler/33639

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Uğurcan

edgar ıe omerou simonovic (?) marlon

Elneny (sosa) marcone trondsen

mendozo Sörltöh Burke

sanırım böyle bir takım planı var onbir için fizik güçlü hızlı ve teknik bir takım görüyorum

Nereden
    Asya Diğer

Bu arada Pereira'nın son sezonu olacak herhalde, yerini Serkan doldurur mu bilemiyorum ama alternatif düşünülürse, Nahuel Molina diye bir oyuncu boşta Arjantinli 22 yaşında.

https://www.transfermarkt.com.tr/nah...spieler/424042

Nereden
    Rize

Baba elbette menajersiz iş olmuyor ama takımın yarısını da tek bir adamdan almak bana tuhaf geliyor.

Sörloth konusunda haklısın benim de aklıma geldi. Ama menajerlere ben hiçbir zaman güvenmiyorum.
    Parası az olan işletmeler ayrı ayrı firmalarla çalışmak yerine tek bir spotçu ile çalışır. Maliyet düşüktür, fatura kesmezsin ama iade garantin de yoktur.

Trabzonspor’u biraz buna benzetiyorum.

Nereden
    Asya Diğer

Forumda son stoper önerim artık yazmaya gerek yok, kimi alırlar bilmiyorum isim de çıkmıyor zaten doğru dürüst. Tobio, boşta bu arkadaş şu an. İş yapar diye düşünüyorum.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem câmiaya hem de yönetime yakın birçok kaynağa sâhip olan Hakan Yoloğlu'nun YouTube kanalından derlediklerim:

• Menajerler tarafından Javier Pastore önerildi, oyuncu gündeme alındı.

Kenneth Omeruo transferi için kulübüyle ve oyuncuyla görüşmeler sürüyor.

Stiven Mendoza'nın KAP'a bildirilme ihtimâli yüksek; Amiens küme düştüğü için oyuncu ayrılmak istiyor, ayrıca oyuncunun Türkiye haklarını eski futbolcumuz Ufuk Bayraktar (Evet, menajer olmuş) üstleniyor. Transferin bitmesi için yoğun çaba sarf ediyor.

• Shota Arveladze, yeğeni Vato Arveladze'yi Trabzonspor'a önerdi. Yönetim Kurulu ve scout ekibinden "olabilir, olur" raporu çıkmasına rağmen İcrâ Kurulu oyuncuyu veto etti. Oyuncu bonservissizdi, Korona Kielce'den ayrıldıktan sonra antrenmansız kalmaması için Gürcistan Ligi takımıyla sözleşme imzâladı. Shota'nın ifâdesine göre menajerlik ücreti de olmayacaktı, Trabzonspor'dan uzun süre yanıt beklendikten sonra Fatih Karagümrük ile anlaşma sağlandı. Ayrıca Shota bu transfer için "Trabzonspor, Vato'yu 3 yıl içinde iyi bir ücretle satamasaydı ben kendisi için harcanan tüm parayı karşılayacağımı taahhüt ettim" demiş.

• Menajerlerin önerdiği bir diğer isim de Paraguaylı stoper Fabián Balbuena oldu. Kulüp bu ismi de gündemine aldı.

Iván Marcone de tıpkı Stiven Mendoza gibi her an KAP'a bildirilebilir.

• Transferlerde scout ekibinden çok menajerler öne çıktı, Plaza ve Marlon menajerlerin önerileriyle transfer edildi.
    Menajer önerisi ile yapılan transferlerden nefret ediyorum
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sinex52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    31 Yaşındaki nwakaeme'den bonservis bekliyoruz. 30 yaşındaki adam için bonservis istenince burun kıvırıyoruz. Hakkaten tutarsızız.
    Birisi skorer ve mac kazandiran hucum oyuncusu, digeri tek yönlü ve sadece top kazanip saga sola vermekle gorevli bir 6 numara oldugu icin olabilir mi ?

Dunyada ofansif oyuncular her zaman daha pahali ve talep goren oyunculardir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Afrika Diğer

Yunus Emre Sel, Oliver Burke'ı yazmış.

https://www.sabah.com.tr/spor/futbol.../ille-de-burke

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Elneny ve Marcone 2'si birlikte olursa hem ligin aynı başakşehir gibi en az gol yiyen takımlarından biri olur hem de ön libero sorununu kesin olarak çözümlemiş oluruz.

Sosa ile imzalama.

Uğucan'ı olabildiğince yüksek fiyata sat, o kaynakla aşağıdaki transferleri bitir ve transferi kapa. Bu kadro çok yüksek ihtimal şampiyon olur.

Elneny
    Marcone
    M.Fernandes
    Burke
    Mendoza
    2 defans

Konu B.Yiğit tarafından (15.08.2020 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.

sinex52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birisi skorer ve mac kazandiran hucum oyuncusu, digeri tek yönlü ve sadece top kazanip saga sola vermekle gorevli bir 6 numara oldugu icin olabilir mi ?

Dunyada ofansif oyuncular her zaman daha pahali ve talep goren oyunculardir.
    Çok doğru söylüyorsun. %100 sana katılıyorum. Ama şu açıdan bakmak lazım bir de. Videolardan izlediğimiz kadarıyla bu adam tam aradığımız kan. Orta sahaya direnç katacak cinsten ve ayağı da gayet düzgün. Böyle bir adam bu sene bizde olsaydı orta sahamız kolay geçilmeyecekti ve öne geçip kaybettiğimiz 30 puanın belki de 20 sini kaybetmeyecektik. bu puanlar karşılığında kasamıza galibiyet primi olarak 17-18 milyon Tl girecekti. Üstüne şampiyon olacaktın bir 8 milyon tl farkta ordan etti mi 25 Milyon TL. Mesela Uğurcan bu kadar gol yemezdi. Market değerini düşünebiliyor musun?
    Tabi bunlar varsayım ama risk almamız lazım. Bazen kilit adamlara bu paraları vermek lazım. Daha iyisini daha ucuza malesef bulamayız.

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elneny ve Marcone 2'si birlikte olursa hem ligin aynı başakşehir gibi en az gol yiyen takımlarından biri olur hem de ön libero sorununu kesin olarak çözümlemiş oluruz.

Elneny
    Marcone
    Burke
    Mendoza
    2 defans

ikisi beraber sahada olur mu? Trondsen de oynar mı beraber? Önlerine hücumcu orta saha mı lazım? 10 numara mı lazım yoksa?

Burke'nin fm verilerinde tekniği mevkisine göre çok düşük görünüyor, gerçekte nasıldır böyle bir oyuncu bizi çileden çıkarmaz umarım.
    Konu Enaldo61 tarafından (15.08.2020 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şu Oliver Burke'ün menajeri sağlammış yalnız.

Kariyeri boyunca elle tutulur bi istatistiği olmamasına rağmen iki defa 15 milyona transfer yapmış.

Şu haliyle futbolcunun boş kağıda imza atması gerekiyor bize. Alaves'te bile tutunamamış. Gelir de kariyerini kurtarır belki.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basaksehir merkezi teknik ve dinamik oyunculardan kuruyor; Mahmut, İrfan, Aleksic. Bizim Onazi, Sosa, Yusuf gibi uyumlu oyuncular yani 6-8-10 seklinde.

Marcone ve Elneny aynı rolün oyunculari, orada cok ciddi kabızlık ve hantallik problemi olur. Mahmut'a en benzer oyuncu Elneny, Marcone ön stoper gibi bir sey. İkisi ayni anda olamaz. Futbolun dogasina aykiri istekler var, Ziya Dogan bile bu kadar abartmazdi

Beyler kume dusmemeye oynamayacagiz sampiyonluk hedefi var diyoruz, teknik kapasitesi yuksek ve dinamik isimler lazim ayrica ön tarafa da skorer biri kesinlikle lazim. Takim kabiz futbolu oynamamali, birer tane Colman ve Jaja lazim. Cok yanlis adamlar istiyorsunuz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dün Sampiyonlar liginde Kaleci farkini da gördünüz. Neuer Barca kalesinde olsa, o 8 golü yermiydi? Belki 5´ni yer ama hepsini yemezdi. Ter Stegen cok iyi bir Kaleci ama boy 1,87, Neuer 1,93...yantoplarda ikisi de iyi..bizde ise Erce vasatin altinda, ayaklari iyi diye Ugurcan´i satip, kaleye koyarsak, cok dövünürüz! Ha sampiyonluk gibi bir hedefimiz yoksa baska..

Belli ki Hüseyin´i yine defansta izleyecegiz. Costa´da takimda kesinlikle kalmali, digerleri gidebilir, tabi baska Stoper yüzü görürsek..

Bu sezon Guilherme´nin sezonu olacak, yeter ki dogru kullanalim. Keza daha Sörloth´u bile tam anlamiyla kullanamiyoruz!

Hazirlik maci olacak mi bilmem ama olacaksa gencleri bir zahmet as kadro icinde kullanip görmeli. Ünal beceriksizi gibi sahaya 11 genci birden sürerek degil!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Sampiyonlar liginde Kaleci farkini da gördünüz. Neuer Barca kalesinde olsa, o 8 golü yermiydi? Belki 5´ni yer ama hepsini yemezdi. Ter Stegen cok iyi bir Kaleci ama boy 1,87, Neuer 1,93...yantoplarda ikisi de iyi..bizde ise Erce vasatin altinda, ayaklari iyi diye Ugurcan´i satip, kaleye koyarsak, cok dövünürüz! Ha sampiyonluk gibi bir hedefimiz yoksa baska..

Belli ki Hüseyin´i yine defansta izleyecegiz. Costa´da takimda kesinlikle kalmali, digerleri gidebilir, tabi baska Stoper yüzü görürsek..

Bu sezon Guilherme´nin sezonu olacak, yeter ki dogru kullanalim. Keza daha Sörloth´u bile tam anlamiyla kullanamiyoruz!

Hazirlik maci olacak mi bilmem ama olacaksa gencleri bir zahmet as kadro icinde kullanip görmeli. Ünal beceriksizi gibi sahaya 11 genci birden sürerek degil!!!
    Yabancı kaleci istiyorum ben şahsen. Erce'ye yazık ederiz bir anda Uğurcan'ın gösterdiklerini ve hatta fazlasını istemekle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)