Sayfa 500 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 400 450 490 498 499 500 501 502 510 550 600 1000 1500 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 12,476 ile 12,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -benim için ne messi ne ronaldo barçadaki ronaldinhonun cl maçları bambaşkaydı.
    -brezilyalı ronaldoyu efsaneydi. 2002 dünya kupası topu ve milli takımımız...ne güzel günlerdi be..brezilya türkiye maçı kimse okula gitmeyip evlerde maçı izlemiştik...artık dünya kupaları gram zevk vermiyor..futbol eskiden yıldızlarla yetenekli topçularla oynanırdı, izlemesi de çok keyifliydi. şimdi ise tamamen iş taktik ve atletik güce döndü. 2002-2010 arası izlediğimiz dünya yıldızlarının çoğu bu yeni sistemde tutunamazlardı. o zamanlar futbolcular 6-8 km koşarlarken artık 10-12 km koşuyor.
    -benim için futbol 2002-2011 zamanıydı. sonrası survivor gibi bişe oldu.
    Futbol iyiyi öne çıkarma oyunundan hatalıyı bulma oyununa dönüştü.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Küçük bir anektod: Marcone, BOCA tarihinin en pahalı ikinci transferi.
    ( 1 kim diye sormayın,Boca'nın efsanesi 'el ultimo 10' )
    Konu Serdar A tarafından (15.08.2020 Saat 03:55 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -benim için ne messi ne ronaldo barçadaki ronaldinhonun cl maçları bambaşkaydı.
    -brezilyalı ronaldoyu efsaneydi. 2002 dünya kupası topu ve milli takımımız...ne güzel günlerdi be..brezilya türkiye maçı kimse okula gitmeyip evlerde maçı izlemiştik...artık dünya kupaları gram zevk vermiyor..futbol eskiden yıldızlarla yetenekli topçularla oynanırdı, izlemesi de çok keyifliydi. şimdi ise tamamen iş taktik ve atletik güce döndü. 2002-2010 arası izlediğimiz dünya yıldızlarının çoğu bu yeni sistemde tutunamazlardı. o zamanlar futbolcular 6-8 km koşarlarken artık 10-12 km koşuyor.
    -benim için futbol 2002-2011 zamanıydı. sonrası survivor gibi bişe oldu.
    Önceden estetik vardı, futbolcu videoları yaptığı hareketlerden, çalımlardan falan oluşuyordu. Ronaldinho bir hareket yapardı sonraki gün mahallede herkes onu denerdi (Chelseaye attığı golde topla dans eder hareketlerini hayatta unutmam.)

Şu an sadece sonuç odaklı futbol oynanıyor. Kazan da nasıl olursa olsun.. Simeone Liverpool'u rezil oyunla eledi millet tanrı ilan etti adamı. Halbuki baştan sona rakibi oynatmamak adına bir strateji uyguladı.

Bir Neymar kaldı eski tarz, onu da hakemler sert hareketlere fazla müsaade ettiği için sakatlıyorlar sürekli.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Kaan Ayhan imza atabildimi Italya kulubune
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Afrika Diğer

Hem câmiaya hem de yönetime yakın birçok kaynağa sâhip olan Hakan Yoloğlu'nun YouTube kanalından derlediklerim:

• Menajerler tarafından Javier Pastore önerildi, oyuncu gündeme alındı.

Kenneth Omeruo transferi için kulübüyle ve oyuncuyla görüşmeler sürüyor.

Stiven Mendoza'nın KAP'a bildirilme ihtimâli yüksek; Amiens küme düştüğü için oyuncu ayrılmak istiyor, ayrıca oyuncunun Türkiye haklarını eski futbolcumuz Ufuk Bayraktar (Evet, menajer olmuş) üstleniyor. Transferin bitmesi için yoğun çaba sarf ediyor.

• Shota Arveladze, yeğeni Vato Arveladze'yi Trabzonspor'a önerdi. Yönetim Kurulu ve scout ekibinden "olabilir, olur" raporu çıkmasına rağmen İcrâ Kurulu oyuncuyu veto etti. Oyuncu bonservissizdi, Korona Kielce'den ayrıldıktan sonra antrenmansız kalmaması için Gürcistan Ligi takımıyla sözleşme imzâladı. Shota'nın ifâdesine göre menajerlik ücreti de olmayacaktı, Trabzonspor'dan uzun süre yanıt beklendikten sonra Fatih Karagümrük ile anlaşma sağlandı. Ayrıca Shota bu transfer için "Trabzonspor, Vato'yu 3 yıl içinde iyi bir ücretle satamasaydı ben kendisi için harcanan tüm parayı karşılayacağımı taahhüt ettim" demiş.

• Menajerlerin önerdiği bir diğer isim de Paraguaylı stoper Fabián Balbuena oldu. Kulüp bu ismi de gündemine aldı.

Iván Marcone de tıpkı Stiven Mendoza gibi her an KAP'a bildirilebilir.

• Transferlerde scout ekibinden çok menajerler öne çıktı, Plaza ve Marlon menajerlerin önerileriyle transfer edildi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    • Transferlerde scout ekibinden çok menajerler öne çıktı, Plaza ve Marlon menajerlerin önerileriyle transfer edildi.
    Siyah giyen abimiz Mathieu Marka'dır.Trabzonspor'a getirdiği futbolcular: Sörloth, Ekuban, Marlon, Plaza ve Trondsen.Yabancıların neredeyse yarısı.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah giyen abimiz Mathieu Marka'dır.Trabzonspor'a getirdiği futbolcular: Sörloth, Ekuban, Marlon, Plaza ve Trondsen.Yabancıların neredeyse yarısı.

Instagram profiline göz attım da Casper Höjer'in menajeri Oskar Olsen'le tâkipleşiyor. Aynı isim Manchester City'nin genç yeteneklerinden, ABD'li millî stoper Erik Palmer-Brown'un menajerliğini de üstleniyor. Hayırlı olsun diyelim

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Buradan Nwakaeme gidecegini cikarmak icin sol tarafa iki tane oyuncu alinacagini duyman gerekir. Cunku sol kanada yedegin yok. Sol kanada zaten her turlu bir adam alinacak. Bilal ancak 3. ya da 4. yedek olur.

Tuncay Lakot havaalanı canlı yayınında soruları yanıtlarken sol kenara da oyuncu alınacağını söyledi. Nwakaeme satılacak belli ki...

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cihad Varlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En geç pazartesi günü Sosa mevzusu sonuçlanır.
    Umarım 1.5 üstünde bir rakam önermeyiz.
    1.5 daha fazla FB alsın daha genç dinamik oyuncu alalım

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya,Kasımpaşa ve Alanya doğru scoutlara sahip,Konya'nın Mehdi Bourabia gibi isimleri,Aleksiç gibi yetenekleri getirebildiği yerde biz daha iyileri bulabilmeliyiz diye düşünüyorum,Koita,Trezeguet,Diagne gerçek anlamda scoting.
    Alanya da kendi çapında çok doğru işler yapıyor,bu üç takıma biraz Çaykur Rize de katılabilir,menejer transferi değil,izlem ve doğru değerlendirme transferi.
    Söylediğiniz ismi çok fazla izlemesem de Konyaspor aldıysa vardır bir bildikleri.
    Beş yıldır sakat olan oyuncular için sırf Batı'dan geliyor diye heyecanlanma saçmalığını bir kenara koymak lâzım. Jonsson senelerdir gözümüzün önünde, belli bir çizgisi olan oyuncu. Maliyeti de makul... Riski düşük. Kriz zamanında, eldeki iki kuş daldaki beş kuştan daha çok işe yarar.

Güya Newton beğenmemiş Jonsson'u:

http://m.anadoludabugunspor.com/newt...adi-52003h.htm
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (15.08.2020 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evren elneny trabzon diyor.
    Bence elneny alternatif.
    Ayni anda ugrasiyorlar.

sinex52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger Elneny yi alirsak sanirim Sosa nin gitme durumunda Marcone yi transfer edecegiz. Sosa bize geldiginde 32 yasindaydi. Boca klübü Marcone yi 2 sene önce 7,5 milyona transfer etmis. Haliyle 5 milyon dan asagiya birakmak istememeleri gayet anlasilir..30 yasinda adam. Sosa 36-37 lere kadar oynayacaksa oda uzun seneler futbol oynayabilir bizde..Umarim uzlasma saglanir ki ben olumlu düsünüyorum..
    31 Yaşındaki nwakaeme'den bonservis bekliyoruz. 30 yaşındaki adam için bonservis istenince burun kıvırıyoruz. Hakkaten tutarsızız.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hem câmiaya hem de yönetime yakın birçok kaynağa sâhip olan Hakan Yoloğlu'nun YouTube kanalından derlediklerim:

• Menajerler tarafından Javier Pastore önerildi, oyuncu gündeme alındı.

Kenneth Omeruo transferi için kulübüyle ve oyuncuyla görüşmeler sürüyor.

Stiven Mendoza'nın KAP'a bildirilme ihtimâli yüksek; Amiens küme düştüğü için oyuncu ayrılmak istiyor, ayrıca oyuncunun Türkiye haklarını eski futbolcumuz Ufuk Bayraktar (Evet, menajer olmuş) üstleniyor. Transferin bitmesi için yoğun çaba sarf ediyor.

• Shota Arveladze, yeğeni Vato Arveladze'yi Trabzonspor'a önerdi. Yönetim Kurulu ve scout ekibinden "olabilir, olur" raporu çıkmasına rağmen İcrâ Kurulu oyuncuyu veto etti. Oyuncu bonservissizdi, Korona Kielce'den ayrıldıktan sonra antrenmansız kalmaması için Gürcistan Ligi takımıyla sözleşme imzâladı. Shota'nın ifâdesine göre menajerlik ücreti de olmayacaktı, Trabzonspor'dan uzun süre yanıt beklendikten sonra Fatih Karagümrük ile anlaşma sağlandı. Ayrıca Shota bu transfer için "Trabzonspor, Vato'yu 3 yıl içinde iyi bir ücretle satamasaydı ben kendisi için harcanan tüm parayı karşılayacağımı taahhüt ettim" demiş.

• Menajerlerin önerdiği bir diğer isim de Paraguaylı stoper Fabián Balbuena oldu. Kulüp bu ismi de gündemine aldı.

Iván Marcone de tıpkı Stiven Mendoza gibi her an KAP'a bildirilebilir.

Balbuena'yı alamayız, Omeruo'yu bir an önce bitirelim.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Kasada para yok diye özellikle sosyal medyada her transferi sindirmemiz gerektiğine dair bir algı var. Çok yanlış bir düşünce.

Şu Simunovic'i dahi övenler gördüm, gelsin iş yapar diye.

3 sene o ya da bu sebeple sakat gezen adamın neresinden hayır bekliyorlar anlamıyorum.

Herkesin istediği Sturridge'yi ısrarla istemediğimi söyledim diye küfür dahi yedim.

Plaza için de aynısı bu durum.

Yetenekli olup bu tür defoları olan adamları almaktansa düşük kalibrede hem de maliyeti daha uygun futbolcular getiririm.

Geçen sezon en büyük sorunumuz sahada eksik olmamızdı. Hem sakatlık sebebiyle hem de performans açısından. Kulübemiz de olmayınca birçok şeyin sonu kaçınılmazdı.

Futbolcu güzellemelerinden sıkıldım. Tutarlı yönleri olan herkesi dinlerim, okurum.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Güney Amerika'yı takip eden arkadaşlar,

Erik Lima nasıl bir oyuncu, bilginiz var mı?

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam elinde kim varsa bize satıyor demek ��
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu hocanın yardımcıları noldu kamp başlıyor pazartesi.
    8. Kuşatma

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hocanın yardımcıları noldu kamp başlıyor pazartesi.
    Anlaşılan Newton'un yerleştirmek istediği anlayışa karşı bir mücadele var direnç var.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan Newton'un yerleştirmek istediği anlayışa karşı bir mücadele var direnç var.
    Altyapısına hoca diye Hasan Üçüncü’yü koyan kulüpten beklenir valla.
    8. Kuşatma

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam elinde kim varsa bize satıyor demek ��
    Başarı oranı yüksek olabilir ama bu tür işleri sevmem ben. Kadrolu menajerlerden kurtulacağız sloganı ile geldi Ağaoğlu buraya.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yabanci satilmadan baska yabanci aciklamazlar.Tabi ilk 11 oyuncu olmadikca.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    marcone ve simunovic transferi takıma sertlik katmamız gerktigini görevli kimselerin bildiğini gösteriyor.

Bu sevindirici bir durum. Su sosa mevzusu bir an önce sonuclansa da yerine bir tane ortasaha oyuncusu alsak.
    Dimi çok şükür biri bunu fark etti
    @ okşoholu

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarı oranı yüksek olabilir ama bu tür işleri sevmem ben. Kadrolu menajerlerden kurtulacağız sloganı ile geldi Ağaoğlu buraya.
    Menajersiz de olmuyor bu işler, daha henüz o seviyelere gelemedik..

Adamla doğru bir ilişki kuruluyorsa sakıncası yok..
    Birde başkan Sörloth’un malum buy out maddesi için bu tarz bir içine girmiş olabilir.. Bilemiyoruz..

Bence adam tutarlı ve ahlaklı şekilde işini icra eden biri ise, bizim altyapı oyuncuları içinde menajer olarak düşünülebilir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Menajersiz de olmuyor bu işler, daha henüz o seviyelere gelemedik..

Adamla doğru bir ilişki kuruluyorsa sakıncası yok..
    Birde başkan Sörloth’un malum buy out maddesi için bu tarz bir içine girmiş olabilir.. Bilemiyoruz..

Bence adam tutarlı ve ahlaklı şekilde işini icra eden biri ise, bizim altyapı oyuncuları içinde menajer olarak düşünülebilir..
    Baba elbette menajersiz iş olmuyor ama takımın yarısını da tek bir adamdan almak bana tuhaf geliyor.

Sörloth konusunda haklısın benim de aklıma geldi. Ama menajerlere ben hiçbir zaman güvenmiyorum.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güney Amerika'yı takip eden arkadaşlar,

Erik Lima nasıl bir oyuncu, bilginiz var mı?
    Bir dönem Türkiye'ye transferi çok konuşuluyordu. Eski tip Brezilyalı forvetlere çok benzeyen bir oyuncu aslında tam olarak forvet diyemeyiz ama bence en fazla o pozisyonda yararlı. Savunma arkası koşularını harika yapar hatta en iyi yaptığı şey diyebilirim çok hızlı olduğu için bu özelliğiyle ligimizde iş yapar. Ama çok narin bir futbolcudur kendisini ikili mücadelelerde yere bırakmayı çok sever zaten bu yüzden büyük bir patlama yapamadı.

Biraz bencildir topu paylaşma konusunda ciddi sıkıntısı var bu oyuncu ilk parladığı zaman asist yönünün çok kuvvetli olacağı düşünülüyordu ama tam tersi bir durum ortaya çıktı.

Her iki kanatta oynayabiliyor savunmacıları aşırı zorlayan bir oyun tarzı var ama kanatta oynadığı zaman takım savunmasına katkısı sıfır diyebiliriz.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)