Sayfa 3941 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2941 3441 3841 3891 3931 3939 3940 3941 3942 3943 3951 3991 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 98,501 ile 98,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 20663

bakın bu bir dramdır ya takımın başında hoca yoktu bu turnuvada kesinlikle şu nedir?

-böyle bir şey olabilir mi ya?

sonra milli takım rakiplerinden az koşmuş vs. şu nipples’lara bak..
    Kim teknik ekibi ve tff'yi yaladıysa ona forma verdiler. Daha da beter olurlar umarım.
    Konu Anıl C tarafından (22.06.2021 Saat 09:09 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eklenti 20665

"Edgar mutsuz. Gitmek istiyor. Yüzü gülmüyor."

Bunlar konuşulalı 1 sene oldu. Adam şimdi dönmek için gün sayıyor.

Transferde hedef bu olmalıdır. Yetenekli adamı alıp getirmek bizim için yeterli değil. Bizim, bizi sevecek adama da ihtiyacımız var.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar, tamam Salih iyi oyuncu ama atladığınız bir şey var. Bizde Berat-Hamsik-Ömür-Bakasetas gibi direk onbirde oynayacak 4 adam var. Salih geldiği zaman hangisini kesecek? Veya kimi yedek bekleteceğiz? Saydığım 4 lüden biri veya ikisi olmasa hemen alalım derim. Dolayısıyla şuan ki kadro yapısına bakarak Salih Uçan bize fayda getirmez diyebiliriz. Daha bu dörtlünün arkasında Yunus-Hakan-Trondsen-Flavio gibi isimler ile beraber alınması gündemde olan Ceyhun var...

fatihaltun08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı recdodo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, tamam Salih iyi oyuncu ama atladığınız bir şey var. Bizde Berat-Hamsik-Ömür-Bakasetas gibi direk onbirde oynayacak 4 adam var. Salih geldiği zaman hangisini kesecek? Veya kimi yedek bekleteceğiz? Saydığım 4 lüden biri veya ikisi olmasa hemen alalım derim. Dolayısıyla şuan ki kadro yapısına bakarak Salih Uçan bize fayda getirmez diyebiliriz. Daha bu dörtlünün arkasında Yunus-Hakan-Trondsen-Flavio gibi isimler ile beraber alınması gündemde olan Ceyhun var...
    Katılıyorum yerli düzeyde rekabet edecek topçu lazım bize Berat için Parmak diyorsan kaybederiz ömür ile aynı tarzda değil sonuçta uzun bir süreç var ve yeri konusunda çok zayifiz hele ki 8+6 uygulandığı yerde

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Mario Rui 2017'de Roma'da Peres'le, ardından Napoli'de Hamsik'le oynamış.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Mario rui pereira gibi bek direkt alınsın.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hem sağ beki hem sol beki yedekleyecek, sorunsuz, yerli, bonservisi elinde bir isim var aslında. Boştaki Kamil Ahmet Çörekçi neden düşünülmez?

"O adamın sakatlık problemi var yaaa" diyenin ağzına Koitanin aldığı 1.5 milyon ile vururum.
    #Dik oyna

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emir (twitter @EY61_) yine güzel bir video düzenleme yapmış ve Trondsen'in sol bek pozisyonunda bazı aksiyonlarını derlemiş. Twitter'da hesabı olanlar için takip edilesi hesaplardan biri, tavsiye ederim. https://twitter.com/EY61_/status/1406998583631650816
    vay vay vay...yeni sol bekimiz hayırlı olsun o zaman..
    Avcı hocam da Thörsteni deniyecez demişti ..
    inşallah bu zihniyette devam eder..

yoksa yeni yabancı sol bek olsun..Flavio gitsin yenisi gelsin..
    Parmak gitsin..Diabate gitsin..sürekli yenileri gelsin gibi mevzuya dönerse Jairzinyoya hak vermeye başlarım..

biraz da elindeki imkanlardan faydalanıp bişeyler yapmak lazım..
    her tarafı yeni oyuncu doldurunca şampiyon olunmuyo bunu fb saolsun bize 100 kere ispat etti..
    boşta bir sürü alternatif yerli oyuncu var ..gs bile maaş sıkalasını 600-700 yaptı onların..
    bu tip oyuncuları al yardımcı oyuncu olarak kullan..
    bu tip oyuncuların verimini artırırsan şampiyonluğa gidersin..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sol Bek ve Santrafor transferleri aşırı derecede kritik öneme sahip.En az bir tane de hızlı,şutör ve kondüsyonu iyi bir sağ kanat lazım.

Waka sol,Ömür sağ şeklinde düzen asla olmaz,takımın hızlı atağa çıkmasında doğrudan engel olurlar ikisi de topu alıp sete dönme çabasında,sprinter oyuncular değiller,boşluk yakaladığımız anlarda basıp gidecek bir sağ kanat lazım bize.

Gervinho aslında basıp giden adam tanımına uygun ama Parmada izlediğim son maçlarda adam Waka gibiydi neredeyse hiç savunmaya yardım etmiyordu.Bu nedenle Waka sol,Gervinho sağ düşüncesi ciddi sıkıntı yaratabilir.

Gervinhoyu ya Wakanın yerinde,ya forvet arkasında yardımcı forvet olarak ya da rotasyonda sonradan giren oyuncu olarak düşünüyorum.Sağ kanat olarak düşünmüyorum.

Cengiz,Shaqiri,Berardi gibi bir sağ kanat lazım bize.Hızlı,teknik,enerjik ve şutör.Elimizde Waka gibi savunmada rakibi izleyen bir oyuncu var zaten.Sağda da savunma yapmayan birisi olamaz.

Ayrıca yukarıda dediğim gibi Waka sprinter bir oyuncu değil,kontra atak tehditi yok.Rakip takımların risk aldığı anlarda adam akıllı hızlı bir şekilde çıkamıyoruz.Bu yüzden sağ kanatta iyi bir isme ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Nereden
    Trabzon

Ömür ve Gervinho genel olarak sonradan girecek.Bazı maçlarda direkt 11 başlayacaklar.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi perulu bek ismi çıkmıştı sizin oralardan, olur mu reis o ne diyorsun
    olmasin daha iyi çakma topçu
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Cengiz Ünder?

Abdülkadir Ömür oynayacak gençler, boşuna fantezi yapmayın. Cengiz nerden çıktı Allah aşkına?
    Oraya en fazla alternatif Efecan falan alınır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmasin daha iyi çakma topçu
    sol bek olarak nedense hep marlonvari isimler çıktı yahu, Waka orayı bir şekil idare ediyor diye arkasına çürük çarık ucuza kaçacak isim arıyorlar anlaşılan Bu Rui adlı arkadaşı sevdim ben ama sözleşmesini yeni uzatmışlar 3-4 koparmadan vermezler herhalde.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sol bek olarak nedense hep marlonvari isimler çıktı yahu, Waka orayı bir şekil idare ediyor diye arkasına çürük çarık ucuza kaçacak isim arıyorlar anlaşılan Bu Rui adlı arkadaşı sevdim ben ama sözleşmesini yeni uzatmışlar 3-4 koparmadan vermezler herhalde.
    ahahaha aynen hep Marlonvâri çürük çarik herifler delircem yaa
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Waka ile gervinho yakın oynarsa ikili ver kaçlar ile gökdeniz fatih ikilisini hatırlatır. İkisi de zor top kaybeder iyi çalim atıyor. Son sutu pozisyonu wakaya bırakırsa waka iki pozisyondan gol çıkarır. Bazı oyunların bugu vardır.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ömür ve Gervinho genel olarak sonradan girecek.Bazı maçlarda direkt 11 başlayacaklar.
    Arkadaşlar biraz mantıklı düşünelim seneye satabilecek tek topçumuz Ömür ve onun kanadına Çengizi koyuyorsunuz kendi takımında yedek yazdığınız topçuyu kim alır
    Ömür seneye sakatlık olmazsa banko arkadaşlar sağaçık mı oynar on numara mı onu takım içindeki dengeler belirleyecek muhtemelen bazen sağa bakasetas kaçacak on numara görevini o yapacaktır bu böyle istediğim için değil buna mecburuz seneye bu adamı satacağız bu kadroda alttan birileri zor çıkar
    Birde Salih olayı bu kadroda nereye uygun görüyorsunuz siz Salih olsanız buraya gelir misiniz bu topçular aptal değil sizin yaptığınız kadroları onlar hayde hayde yapar yedek kalmak istemeyeceği için gelmeyecektir
    ki bu kadroda beğenmediğiniz Parmak bile kendine yer açar Salih açamaz yeder ki Parmak oynamak istesin
    Konu oksoholu tarafından (22.06.2021 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.
    @ okşoholu

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

bende haber paylaşııyım google translate ile.............

Sidney van Hooijdonk'u alabilecek Bologna için saldırıda olası takviye . Soyadı size birini hatırlatıyorsa, haklısınız: 90'larda ve 2000'lerin ilk yarısında (Celtic, Feyenoord, Benfica, Fenerbahçe, diğerleri arasında) aktif olan Hollandalı bir forvet olan Pierre van Hooijdonk'un oğlu.

sydney-van-hooijdonk-screen.jpg

Bologna , gözünü 2000 doğumlu bu genç forvete dikmiş olan Udinese'yi geride bıraktı : ilk forvet, bir metre ve 90 boyunda, şimdi Nac Breda'dan serbest bırakıldı . Onunla Bologna arasında son birkaç saat içinde yeni temaslar oldu ve vasiyet sona erecek: teklif edilen sözleşmenin süresi dört ila beş yıl arasında olmalı ve sezon başına yaklaşık 400.000 avro maaş almalı.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    Balıkesir

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada ben başkan olsam şu anda erkete'ye çıkıp sergen yalçının durumuna bakardım aga,

bol maaşlı, kariyerli ve hocanın istediği her transferin yapıldığı bir ortamda sergen yalçının hedefe varmaması düşünülemez

38 lik atibadan bile 4 gol 11 asistlik bir katkı aldırdı,inanılır gibi değil

zamanlama kötü olsada henüz sezon açılmamış,şak diye avcıyı kovardım hiç düşünmeden ve bu sezonu güle oynaya şampiyon tamamlardım sergen yalçın teknik direktörlüğünde

zaten beşiktaşta avcıyı sezon ortasında şak diye kovup sergen ile anlaştı ve hedefe vardı

bu bol maaşlı ve kariyerli kadronun avcıdan dolayı heba edileceğini düşünüyorum ,

hadi hadi saat geç oldu,saat 4 olmuş beyin sünger gibi ondan sonra böyle saçmalarsın .

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende haber paylaşııyım google translate ile.............

Sidney van Hooijdonk'u alabilecek Bologna için saldırıda olası takviye . Soyadı size birini hatırlatıyorsa, haklısınız: 90'larda ve 2000'lerin ilk yarısında (Celtic, Feyenoord, Benfica, Fenerbahçe, diğerleri arasında) aktif olan Hollandalı bir forvet olan Pierre van Hooijdonk'un oğlu.

sydney-van-hooijdonk-screen.jpg

Bologna , gözünü 2000 doğumlu bu genç forvete dikmiş olan Udinese'yi geride bıraktı : ilk forvet, bir metre ve 90 boyunda, şimdi Nac Breda'dan serbest bırakıldı . Onunla Bologna arasında son birkaç saat içinde yeni temaslar oldu ve vasiyet sona erecek: teklif edilen sözleşmenin süresi dört ila beş yıl arasında olmalı ve sezon başına yaklaşık 400.000 avro maaş almalı.
    Bir insan hic mi babasina benzemez?

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cengiz Ünder?

Abdülkadir Ömür oynayacak gençler, boşuna fantezi yapmayın. Cengiz nerden çıktı Allah aşkına?
    Oraya en fazla alternatif Efecan falan alınır.
    Abdülkadir 10 numaradan başka bir mevkide olmaz.Sağ kanat için Cengiz fantezi ürünü tabiki orası ayrı

İyi bir sağ kanat şampiyon yapar bu arada.Gervinhoya iyi kondüsyon yüklemesi yapılırsa sağ kanatı taşıyabilir belki bilemiyorum,son maçlarda hiç koşmuyordu.

Nereden
    Ankara

Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem sağ beki hem sol beki yedekleyecek, sorunsuz, yerli, bonservisi elinde bir isim var aslında. Boştaki Kamil Ahmet Çörekçi neden düşünülmez?

"O adamın sakatlık problemi var yaaa" diyenin ağzına Koitanin aldığı 1.5 milyon ile vururum.
    Sakatlık problemi olmayabilir ama kişilik problemi olduğu açık
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Abdülkadir 10 numaradan başka bir mevkide olmaz.Sağ kanat için Cengiz fantezi ürünü tabiki orası ayrı

İyi bir sağ kanat şampiyon yapar bu arada.Gervinhoya iyi kondüsyon yüklemesi yapılırsa sağ kanatı taşıyabilir belki bilemiyorum,son maçlarda hiç koşmuyordu.
    İstisnası olur mu bilmiyorum, hani belki özel taktik gereği maça özel bir kadro çıkarılan maçlar olabilir.
    Bu istisnalar dışında Abdülkadir'i yazın kadroya, geriye kalan kadroyu etrafına dizin.
    Yabancı kararından sonra ligin en değerli-genç yerli oyuncusunu kadrodan kesemez hiç kimse.

Kaleci-Abdülkadir-Berat...

Sonra diğer kadro...

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Aynı fikirde değilim Abdülkadir Trabzonda on numara çok fazla oynamadı genel olarak sağ tarafta oynadı tamam çok hızlı değil ama bire birde çok rahat adam geçiyor soğukkanlı Hamsik ile Bakasetas onu Sosa gibi oyuna sokarlarsa çok farklı seviyeler görebiliriz o çocukta
    @ okşoholu

Nereden
    Trabzon

Waka,Bakasetas,Ömür üçlüsü atletizm anlamında rezalet bir üçlü olur.Üçü de sprinter oyuncular değiller ve üçü de topsuz koşu yapmıyor.Sürekli ayaklarına top bekliyorlar.

Ömür ve Bakasetastan birisi kesilmeli.Ömür illaki piyasa yapacaksa 10 no olarak oynamalı.Sağ kanatta rakibi her türden tehdit eden,hızlı,teknik ve şutör bir oyuncu olmalı.

Hamsik uzun pas atacak ama koşu yapacak adam yok takımda.Böyle saçma sapan bir düzen olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Gervinho veya Waka kesilir. Bakasetas da ara ara kesilebilir.
    Abdülkadir koşu yapmayan bir adam değil. Kanat oynadığı zaman koşuları vardı.Ki bu düzende Wakameyi ara ara yedek görebiliriz.
    Zaten dinlendirilerek oynaması gerekiyor.

Sağ kanada alternatif dışında adam alınacağını da sanmıyorum.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (22.06.2021 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)