Sayfa 3904 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2904 3404 3804 3854 3894 3902 3903 3904 3905 3906 3914 3954 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 97,576 ile 97,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş tüküreceğim Ünal Hoca'nıza. Benim hocam değil şu anda, basın gidin Göztepe maçı izleyin çok meraklısıysanız.
    Hasbinallah.

Ulan sanki maçları izlemedik.
    Bak tekrar ediyorum, Onazi sakatlandığı andan itibaren, Trabzonspor'un oynadığı maçlardan zevk aldım diyenin 2 tane sebebi olur :
    1- Mazoşisttir, dayak yemek hoşuna gidiyordur.
    2- Burayı Altınordu sanıyordur. Takım halinde hiçbir iş görememesine rağmen bireysel parlamalara kıymet veriyordur.

Dünyanın hiçbir yerinde ben ligin ilk üçünü hedefliyorum diyen bir takım Karaman döneminin futboluna razı gelmez. İç saha dış saha farketmeksizin, her maçında rakip tarafından kendi onsekizi etrafında dövülen, takım boyu 60-70 metreden aşağı hiçbir şartta düşmeyen, alan ve takım savunması konusunda hiçbir şey üretemeyen bir takımı özlemek, buna dair hasret beslemek tekrar ediyorum mazoşizmdir.

Dönemin futbolunu hatırlıyoruz arkadaş. O dönem 10 kişilik hatta 9 kişilik rakiplerin bizi kendi sahamıza hapsedip dakikalarca çıkarmadığını saniye saniye hatırlıyorum.
    Kendi sahamıza hapsolmuşken savunma yapabildik mi? Hani öyle dizilirsin ki pozisyon vermezsin, alanını korursun. Hayır. Pozisyon üstüne pozisyon veriyorduk.
    Arkadaş bunu özlüyorsanız yanlış takıma gönül bağlamışsınız.

Takım vasatlaşırken, ezilirken bireysel parlamalara hasretseniz Altınordu gibi proje takımlarına yönelin.

İzlerken keyif alıyormuş.

Ben keyif falan almadım.
    İlk sene birşey beklemiyorduk, destek verdik.
    İkinci sene daha da kötüye gitmeye başladı yeter dedik hep beraber.

Lig sonuncusu dahil olmak üzere tüm takımların üzerine çullanabildiği, üzerine gelirken hiç çekinmediği, savunmasını Trabzonspor yarı sahasına çıkarırken acaba dahi demediği, ve tüm bunları 1 veya 2 oyuncusu eksikken bile sonunu düşünmeden yapabildiği bir futbola özlem varmış.
    Yeter yahu.
    Allah allah....

Bozuk plak gibi.
    Dediklerin doğru ama şöyle bir sıkıntı var o zaman ki kadronun hepsi toplu oyunda iyidi topsuz oyunda çok vasattılar ortasaha da top rakipteyken basan kimse yoktu..
    Konu gkhnkrbn tarafından (19.06.2021 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Faruk UYSAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan'ı tutmayalım artık, yazık edebiliriz çocuğa... Çünkü çok istiyor Avrupa'yı.
    İnşallah iyi bir takıma gider de üzerinde haksız bir şekilde olabildiğince baskıya sebep olan fb'li dingilleri susturur...
    bende Şampiyon olup sustursun istiyorum..
    İnşallah hakkında hayırlısı olsun..

ayrıca yabancı kuralı sonrası kesinlikle..açılmam..14 sayısını baz almam 12 veya 11 yabancı ile devam etmeye çalışırım..
    bonservisszi yerli alternatifleri herkesinde verdiği 500-700 maaş sıkalasında alırım..

ismail köybaşı-Güray vural-Efecan-Robin yalçın-Ceyhun

gelecek vadeden..Emirhan -Barışalper-Burakkapacak 1-2 milyon euro bonservis..
    altyapıdan..Hakan yeşil-Veysel-Ahmetcan hatta forvet Muhammet vardı o zaman çok ışık vermedi ama fiziği gayet iyiydi..

Safa-Kerem gönderirrim..Türkmenide takas veya cüzi miktar gönderirrim
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    İstanbul

Dediklerin doğru ama şöyle bir sıkıntı var o zaman ki kadronun hepsi toplu oyunda iyidi topsuz oyunda çok vasattılar ortasaha da top rakipteyken basan kimse yoktu..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Maritimo'dan Rodrigo Pinho olabilir mi?

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Birkaç kez yazdığım bir sol bek vardı Lucas Lima, Başakşehir almış.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sol bek için burda adı da geçti şuan torino gibi sıradan bir takımda oynuyor alınması da zor olmaz ben ricardo rodriguez diyorum hiç düşünmeden alır gelirdim.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş tüküreceğim Ünal Hoca'nıza. Benim hocam değil şu anda, basın gidin Göztepe maçı izleyin çok meraklısıysanız.
    Hasbinallah.

Ulan sanki maçları izlemedik.
    Bak tekrar ediyorum, Onazi sakatlandığı andan itibaren, Trabzonspor'un oynadığı maçlardan zevk aldım diyenin 2 tane sebebi olur :
    1- Mazoşisttir, dayak yemek hoşuna gidiyordur.
    2- Burayı Altınordu sanıyordur. Takım halinde hiçbir iş görememesine rağmen bireysel parlamalara kıymet veriyordur.

Dünyanın hiçbir yerinde ben ligin ilk üçünü hedefliyorum diyen bir takım Karaman döneminin futboluna razı gelmez. İç saha dış saha farketmeksizin, her maçında rakip tarafından kendi onsekizi etrafında dövülen, takım boyu 60-70 metreden aşağı hiçbir şartta düşmeyen, alan ve takım savunması konusunda hiçbir şey üretemeyen bir takımı özlemek, buna dair hasret beslemek tekrar ediyorum mazoşizmdir.

Dönemin futbolunu hatırlıyoruz arkadaş. O dönem 10 kişilik hatta 9 kişilik rakiplerin bizi kendi sahamıza hapsedip dakikalarca çıkarmadığını saniye saniye hatırlıyorum.
    Kendi sahamıza hapsolmuşken savunma yapabildik mi? Hani öyle dizilirsin ki pozisyon vermezsin, alanını korursun. Hayır. Pozisyon üstüne pozisyon veriyorduk.
    Arkadaş bunu özlüyorsanız yanlış takıma gönül bağlamışsınız.

Takım vasatlaşırken, ezilirken bireysel parlamalara hasretseniz Altınordu gibi proje takımlarına yönelin.

İzlerken keyif alıyormuş.

Ben keyif falan almadım.
    İlk sene birşey beklemiyorduk, destek verdik.
    İkinci sene daha da kötüye gitmeye başladı yeter dedik hep beraber.

Lig sonuncusu dahil olmak üzere tüm takımların üzerine çullanabildiği, üzerine gelirken hiç çekinmediği, savunmasını Trabzonspor yarı sahasına çıkarırken acaba dahi demediği, ve tüm bunları 1 veya 2 oyuncusu eksikken bile sonunu düşünmeden yapabildiği bir futbola özlem varmış.
    Yeter yahu.
    Allah allah....

Bozuk plak gibi.
    Ünal seviciliği devam ediyor mu hala))))

Trabzon'a ve Türk futbolu kattığı tek şey
    Seramonide bayrağa dönmek ''

Gerçi buna katkı da denmez ya ne neyse

Futbol maçı mı izletiyorsunuz, Savaş dansı mı yapıyorsun belli değil. Hele Rize başındayken Askeri üniforma ile çıkmasına ne demeli.

...

Bazıları Irkçılığı sever
    Bazıları Trabzon Şovenizmni sever
    Bazıları Yerli sever

Daha fazla konuşmak istemiyorum ama Ünal'ın sahada ne oynattığını sorgulamayan kişiler ile futbol konuşulmaz.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/demarkesports/st...684427781?s=21

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Ankara

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ricardo Rodriguez'i alamayız hem iyi maaş alıyor hem de şampiyonada iyi zaten bize de gelmez o yüzden.
    Hocam çok büyütmeye gerek yok. Adam 90 dakikada her türlü çalımı yedi. Öncesini çok takip ermedim ama kimse bu turnuvaya bakıp almaz onu. Olursa olur, olmazsa kayıp değil
    Konu serdaracıl tarafından (19.06.2021 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

'Enes' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

...Senin gücün , karanlığı yırtacak...

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Burak Kapacak sorunlu bir futbolcu ayrıca devamlılık konusunda da sıkıntıları var. Oraya Gökdeniz veya Barış Alper'i tercih ederim.

EkremOcal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yerli transferinde biz neden altyapıdan oyuncuları kiralık teklifi olarak öne sürmüyoruz anlamış değilim. En basiti Muhammet Akpınar’ı-Hakan Yeşil’i ver , en az ilk 11 de 15 maç oynama garantili bi anlaşma yap, maç tecrübesi kazansın 1. ligte filan. İlla hepsini tiko parayla ödeyerek mi topçu almamız gerekiyor. Reserve ligi de kurulmayacak o çocuklara yazık ediyoruz U-19 da.

Barış Alper,Burak,Emirhan için konuşulan paralar ortada, sıçrama için en güzel tahta bence bi alt ligimiz. Hem göz önünde oynadıklarında sorumluluk ve kendini ispat duygusu da artar. Abdülkadir Parmak çok eleştirilir mesela çoğu kişi tarafından ama 3 m değere sahip şu anda, Ptt zamanında pişti de takıma dahil oldu. Biz istiyoruz ki her altyapıdan gelen gideni aratmasın yok öyle bi dünya, o 1 kere olur 2 kere olur. Abdülkadir Ömür çıktığında Messi denilirken şimdi bazı kesim,olmadı çöp filan demeye başladı.

Bize Zorunluluktan oynatılıp da tutmuş oyuncu değil(10 tane de 1 tane tutarsa o da ) tecrübe kazanarak ayağı yere basıcak gençler lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kamil ahmetle sozleşme yenilenmelidir

vasat bir oyuncudur ama
    sagbek performansı serkan asandan
    sol bek performansı 3 milyon euroluk umuttan daha iyidir
    2 beki de yedekler

Nereden
    İstanbul

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak Kapacak sorunlu bir futbolcu ayrıca devamlılık konusunda da sıkıntıları var. Oraya Gökdeniz veya Barış Alper'i tercih ederim.
    burak kapacak sol açık değilmi ben öyle biliyorum orda wakayeme -gervinho varken 3. adam lüx olmazmı diye düşünürken acaba sol bek olarakmı düşünülüyor diyecem ama burak kapacakda o kapasite yok diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kamil ahmetle sozleşme yenilenmelidir

vasat bir oyuncudur ama
    sagbek performansı serkan asandan
    sol bek performansı 3 milyon euroluk umuttan daha iyidir
    2 beki de yedekler
    reis adam cam adam ne zaman lazım olsa yok, sakat daha akıllanmadınızmı yapmayın kardeşim .

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı 'Enes' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna 3 5 gün geç geliyor haberler galiba.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

sorlothun attigi gollerin bir çogu kendi gayretleriyle top sürüp attigi goller. bizim ligimizde alan daraltma kademeli savunma anlayışi v.b. olmadigindan dolayı sorloth orta sahadan kendi kaptigi toplarla dahi top sürüp gol atmışligi var sakatlanmadigi sürece 20 nin altına mümkün degil düsmez. kendi beyaniyla hicbir taktik bilgisi olmayan hocalarda 24 gol attiysa avcı ile daha fazlasınıda atarda yine 20nin altına düsmez diyeyim

not. avcı için hucum anlayışı yok diyenler sadece icerdeki gs macında kaçan yüzde yüzlük 5 pozisyonu izlesinler sadece o maçta 3 gol atardı sorloth
    Konu trbzonsporlu tarafından (19.06.2021 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reis adam cam adam ne zaman lazım olsa yok, sakat daha akıllanmadınızmı yapmayın kardeşim .
    kendini serkan asan faruk can abdurrahim dursunlara hazırla o zaman bu yerli rotasyonunda. ben hazırlayamiyorum
    Konu trbzonsporlu tarafından (19.06.2021 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı 'Enes' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin fener ile anlaşmıştır. Trabzon'un elinden aldık demek için zemin yapıyor.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Balıkesir

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak kapacak sol açık değilmi ben öyle biliyorum orda wakayeme -gervinho varken 3. adam lüx olmazmı diye düşünürken acaba sol bek olarakmı düşünülüyor diyecem ama burak kapacakda o kapasite yok diye düşünüyorum.
    Yok sağ kanat oyuncusu solda çok az oynamışlığı vardır belki ama sağ önde bazen de sağ bek oynuyor normalde.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hakan Gündoğar @hakan_ gundogar
    ·
    15d
    Taze yapılmış bir telefon görüşmenin ardından bir transfer haberi paylaşayım.

Uzun süredir büyük takımların radarında olan Keçiörengücü forması giyen Barış Alper Yılmaz’ı Trabzonspor kadrosuna katmak üzere.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Gündoğar @hakan_gundogar
    ·
    15d
    Taze yapılmış bir telefon görüşmenin ardından bir transfer haberi paylaşayım.

Uzun süredir büyük takımların radarında olan Keçiörengücü forması giyen Barış Alper Yılmaz’ı Trabzonspor kadrosuna katmak üzere.
    Çok izlediğim söylenemez ama Burak Kapacak'tan iyi olduğuna eminim, 3-5 fazla olsun gerekirse ama Barış Alper'i alalım.

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

öncelik ekonomi yarışmak için akıllı davranmak gerekiyor

ortam bizim şampiyonluğumuzu istemiyor bu net

öncelik statikoyu yıkmak tan geçiyor bu hakemler vs ile olmaz, olmayacak görürsünüz

olacağını sanmak anlamsız romantiklik tam da bu yüzden

kimseye yarışmayın demiyorum

olmanız zor açılmayın ve borçlanmayın diyorum

Uğurcandaki kazanma ve rahatlama olasılığımız bile ortamı ne hale getirdi

ewt Altay iyi kalecidir ama Uğurcan artık iyi seviyelerine inmez top klas tır

hepsi biliyor

Uğurcan gitsin ama ucuza gitsin istiyorlar

belki kendi kalecilerini biraz fazla paraya satsınlar istiyorlar

normalde Şenol hoca Uğurcanı keserse 2. kalecisi Altay değil açıkçası

onda da algı yapılıyor umarım hoca dayanabilir ama arkasında kendi camiası bile yok )

neyse ihonun yaptıgı hataya düşülmemelidir

şampiyonluk yemi ile borçlanmayın
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

Nereden
    İstanbul

Biz sol bek alacağımıza Perez'i sola kaydırıp sağbeke Türk alsak olmaz mı??

Nereden
    İstanbul

burak kapacakı kim isterse alsın,
    avcının deyimiyle 21 yaşını bitirecek hala kendini ispat edememiş oyuncularla işimiz olmayacak artık

artık firatcanlar anıllar v.b. transfer devirleri geçti avci olmasa devre arası eskisehirli yeteneksiz o oyuncuyu kesin bize kasmışlardı ama bitti bu devirler.

yine ismi geçen emirhana 3 milyon euro istemişler 24 yaşina gelmiş bir oyuncu için cok cok para
    bırakın 24 yaşı, 21-22 yaşindaki oyuncu berat gibi çatır çatır süper ligde top koşturmalı artık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)