Sayfa 3389 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2389 2889 3289 3339 3379 3387 3388 3389 3390 3391 3399 3439 3489 3889 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 84,701 ile 84,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cümleten iyi bayramlar

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar.

Uğurcan giderse Mert nokta atış olur. Aşırı derece beğenmiyorum ama bir standardı var. İşimizi fazlasıyla görecektir.

Selçuk-Colman, Melo-Selcuk, Atiba-Oguzhan, Ozan-Belluschi, Mahmut-Emre gibi ikililerin lige damga vurduğu ortamda göbeğe Beratin yanına Sosa gibi bir adam koyma zorunluluğumuz oldugunu düşünüyorum. Sosa, Emre, Belluschi gibi bir adam almak lazım.

Benim için en önemli husus şuan takımı çok bozmamak.

Uğurcan ve Ekuban dışında inşallah hiç kimse gitmez.

Baker ne olur bilmiyorum ama Trondseni muhtemelen hoca düşünmüyor. Oraya da bonservissiz Aabid temiz bir hamle olacaktır.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes edgar kalsin diyorda bakalim edgar kalmayi istiyor mu iyi bir ligden iyi bir takimdan gelen teklifde shorlth gibi arkasina bakmaz sozlesme uzatmaya yanasmazsa anlayin ki gitmek istiyor

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkese hayırlı bayramlar. Bayram kadar güzel bir şey de nihayet bir transfer dönemine stoper transferi yapmak zorunda olmayarak girmek

Nereden
    Ankara

son günlerde yazılanları toparlarsak, transfer gündemimiz..

Mert, Peres, Alioski, Uzun boylu siyahi ön libero, Emirhan, Tello, Barış Alper, Cornelius, Koita..

Fena değil gibi..
    oflu fanatik

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı yusufemrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son günlerde yazılanları toparlarsak, transfer gündemimiz..

Mert, Peres, Alioski, Uzun boylu siyahi ön libero, Emirhan, Tello, Barış Alper, Cornelius, Koita..

Fena değil gibi..
    Bence ismi geçmeyen bir santrafor alacağız.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ankara

Alıntı arda.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı bayramlar. Bayram kadar güzel bir şey de nihayet bir transfer dönemine stoper transferi yapmak zorunda olmayarak girmek
    Stoper ve ön libero hastalığı bitmez bizde. Elimizden gelse tüm takımı stoper ve ön libero ile kurarız. Futbolda başka mevki yok
    En büyük Trabzon

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes edgar kalsin diyorda bakalim edgar kalmayi istiyor mu iyi bir ligden iyi bir takimdan gelen teklifde shorlth gibi arkasina bakmaz sozlesme uzatmaya yanasmazsa anlayin ki gitmek istiyor
    Edgar'ın 1+1 yıllık sözleşmesi var. Sözleşme uzatmasa da 2 yıl kalmak zorunda. Sörloth durumu çok karışıktı, ondan faydalandı. Edgar'a iyileştirme yaparak sözleşme uzatılır, problem olacağını sanmıyorum. İyileştirme yapılmazsa mırın kırın edebilir, çünkü yanındaki adamlar ondan 1.5-2 kat yüksek maaşlar alacak.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başlarım Edgarına da kalmak istemesine de nedir kardeşim bu futbolcuların istekleri.Öyle gitmek istiyorum diye birşey yok.Kulübün de çıkarları var.Bir yıl daha kalacak burada öyle ya da böyle.Kalmak istemiyorum diyorsa kadro dışı bırakılır olur biter.Burası dingonun ahırı değil.İsteyen elini kolunu sallayarak buradan ayrılamaz.Kulübün de menfaatleri var.Daha geleli bir yıl oldu.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umarım sırf tipi Sörloth'a benziyor diye istenmiyordur bu Cornelius. En iyi döneminde izliyordum ben iyi adamdı ama kaç yıl öncesiydi onu bile unuttum
    Konu Yıldıray Emanet tarafından (13.05.2021 Saat 15:25 ) değiştirilmiştir.

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben imkansız görüyorum bu adamın seneye takımda kalmasını.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baştaki mutsuz Edgar'dan eser yok. Üst seviye bir takımdan teklif gelmediği sürece orta sıra takımı için bırakıp gitmez bence. Instada falan baya paylaşımlar yapıyor. Benimsedi sanki.

Nereden
    Asya Diğer

Benimsemicek bir şey yok aslında alışma süreci diye bir şey var ancak beklentiler değişince iyi bir yabancı futbolcunun Trabzon'da kalma süresini ortalama 2 yıl olarak görüyorum.

Nereden
    İstanbul

19-20; Campi-İvanildo- Da Costa-Manoel-Mikel-Sturridge-Ndiaye-Guilerme

20-21; Afobe-Plaza- Djaniny- Diabate-Baker

Geçen sezon 4 tane stoper aldık, biri bile tutmadı, hayvan gibi gol yedik.
    Stu'dan devreye kadar "benden bir b.k olmaz" mesajını çoktan almışken hamle yapmadık, takım eksik kaldı.
    Mikel 3 maç iyi oynadıysa 5 maç kötüydü, buna rağmen takımda tutuldu.
    Devre arası hamleleri işe yaramadı.

Bu sezon 3 forvet aldık, biri sahaya çıkamadı, biri tarihin en kötü forvetlerinden olabilir, öbürünün gol atamamak gibi bir kusuru var.
    Kanatlar kan ağlarken aldığımız kanat 90 dk sahada kalamadı.
    Hücum hattı en kısır sezonlarından birini yaşarken takımın merkez oyuncusu yan pas rekorları kırdı.

2 yıla sığdırılan çok sayıda kritik hata ve 2 kayıp sezon.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene başında Samatta, Valencia, Cisse alındığında santrafor eksikliği yaşayacaklarını kimse tahmin etmiyordu.
    Fazla transfer yaptığınız zaman bir yerlerde mutlaka eksiklik olacak. Hem de giderdim sandığınız türden eksiklikler.

Her sene sıfırdan takım kurulmaz.

Takımın iyisini, kötüsünü, vasatını her sene değiştirmenin akılla açıklanacak mantığı yok.

Yaşar görürüz hep beraber.
    Özellikle takımda ortalamanın üzerindeki oyuncuları bile baştan ayağa değiştirmek ...

Hayırlısı olsun!
    Sadece Gignac ve Valencia şikebahçe'yi şampiyon yapabilirdi. İyi ki Gignac yerine Thiam -Ademi -Samatta -Sinan hamlesi yapılmış
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19-20; Campi-İvanildo- Da Costa-Manoel-Mikel-Sturridge-Ndiaye-Guilerme

20-21; Afobe-Plaza- Djaniny- Diabate-Baker

Geçen sezon 4 tane stoper aldık, biri bile tutmadı, hayvan gibi gol yedik.
    Stu'dan devreye kadar "benden bir b.k olmaz" mesajını çoktan almışken hamle yapmadık, takım eksik kaldı.
    Mikel 3 maç iyi oynadıysa 5 maç kötüydü, buna rağmen takımda tutuldu.
    Devre arası hamleleri işe yaramadı.

Bu sezon 3 forvet aldık, biri sahaya çıkamadı, biri tarihin en kötü forvetlerinden olabilir, öbürünün gol atamamak gibi bir kusuru var.
    Kanatlar kan ağlarken aldığımız kanat 90 dk sahada kalamadı.
    Hücum hattı en kısır sezonlarından birini yaşarken takımın merkez oyuncusu yan pas rekorları kırdı.

2 yıla sığdırılan çok sayıda kritik hata ve 2 kayıp sezon.
    Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece Gignac ve Valencia şikebahçe'yi şampiyon yapabilirdi. İyi ki Gignac yerine Thiam -Ademi -Samatta -Sinan hamlesi yapılmış
    Özetle nicelik değil nitelik hamleleri yapılmalı. 10 tane yarım alacağına 5 tane tam al. Hem eforunu hem paranı alabileceğin en iyi 5 adamı almak için daha iyi kullanırsın. İyi 5 adam almak elindekileri de onlara uyum sağlayarak yukarı çeker. Artık bu hamleleri yapmamız lazım.
    Konu Enaldo61 tarafından (13.05.2021 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Edgar a tavan maaş üzerinden 4-5 sene sözleşme yapmamız gerek
    bu takımın omurgası;
    hugo
    edgar
    berat
    abdülkadir
    nwakaeme

tandemi asla bozulmamalı.
    geri kalan tüm oyuncular gidebilir
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı SALDIRAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edgar a tavan maaş üzerinden 4-5 sene sözleşme yapmamız gerek
    bu takımın omurgası;
    hugo
    edgar
    berat
    abdülkadir
    nwakaeme

tandemi asla bozulmamalı.
    geri kalan tüm oyuncular gidebilir
    Uğurcan'ı gönderdin hemen?

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakipleri de aynı şeyi yaptı.
    Özellikle Fener aynı şekilde tüm kadroyu baştan dizdi.
    40 maçta 80 puan toplamak çok büyük maharet değil, başarı hiç değil.

Ben bir politikadan bahsediyorum.

Sürekli sil baştan yapılan bir düzenden hayır gelmez. Hem de bunun yanlış olduğunu beyan ederek sil baştan yapılan.
    Bunun örneği Fener'dir. İstisnai başarı yakalayan BJK değil.
    Her sene dünyanın parasını harcayıp baştan ayağa kadroyu değiştiriyor Ali Koç.
    Sonucu da ortada.

Hangi ligde olursa olsun, bir prensibin olmak zorunda.
    Abi, biz şimdi 40 maç 80 puanın başarı olup olmadığını mı konuşacağız yoksa ilk dediğin onbirin yedi elemanı değişirse başarı gelmezi mi? Bizim ligin ederi bu abi ederi. Bunda da yine bizim aslan payımız var. 10/11 sezonu yaşanan olaylar - her ne kadar hak haklıya verirmemiş olsa da- yaşanmasaydı hep beraber görürdük 40 maçta kaç puan toplanıyordu. Allahtan biraz olsun korku kaldı bazı takımlarda da biraz olsun sağlam oynuyorlar. Yoksa bizim üstün kaliteli kokan ligimizde neler olur, nasıl olur hepimiz biliyoruz.

Ayrıca fb için burada lig başı şampiyon belli denildiği dönemlerde bile asla olamayacaklar diyordum hep. O kadronun hocası erol bulut mu olurdu? Aklı selim, işini bilen bir hoca ile lig çok daha başka olurdu fb için. Ama ali Koç'un işi başka düşüncesi başka...

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı recdodo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi, biz şimdi 40 maç 80 puanın başarı olup olmadığını mı konuşacağız yoksa ilk dediğin onbirin yedi elemanı değişirse başarı gelmezi mi? Bizim ligin ederi bu abi ederi. Bunda da yine bizim aslan payımız var. 10/11 sezonu yaşanan olaylar - her ne kadar hak haklıya verirmemiş olsa da- yaşanmasaydı hep beraber görürdük 40 maçta kaç puan toplanıyordu. Allahtan biraz olsun korku kaldı bazı takımlarda da biraz olsun sağlam oynuyorlar. Yoksa bizim üstün kaliteli kokan ligimizde neler olur, nasıl olur hepimiz biliyoruz.

Ayrıca fb için burada lig başı şampiyon belli denildiği dönemlerde bile asla olamayacaklar diyordum hep. O kadronun hocası erol bulut mu olurdu? Aklı selim, işini bilen bir hoca ile lig çok daha başka olurdu fb için. Ama ali Koç'un işi başka düşüncesi başka...
    Aynen ben de fb olamayacak diyordum bu kadar adam aldılar erolu getirdiler sistemi düzeni kuramazlar diyordum takım horoz dolu emre de başlarındaydı üstelik, nitekim sonuç olarak yine de çok yaklaştılar. Ama sadece şampiyonlar hatırlanır. Gerisi önemsiz.

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.com.tr/tra...ew/news/385073

Trabzonspor'da Ekuban'a İtalya'dan talip çıktı

Serie A ekibi Fiorentina, Trabzonspor'un Ganalı yıldızı Caleb Ekuban'ı kadrosuna katmak istiyor. İtalyan basınında yer alan haberlere göre; Karadeniz devi ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ekuban için Trabzonspor 10 milyon euro bonservis talep ediyor.

Trabzonspor’da bu sezon 32 resmi maçta 10 gol, 4 asistle en skorer isim olan Caleb Ekuban'a Sampdoria'nın ardından bir başka Serie A temsilcisi daha kanca attı... Sportitalia; ismi Ligue 1 ekibi St. Etienne ile de anılan ve Trabzonspor ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki futbolcuyu Fiorentina'nın kadrosuna katmak istediğini okurlarına duyurdu.
    31 Mart'ta görüşme yapıldı

Trabzonspor ile 1 yıllık sözleşmesi kalan ve ismi her geçen gün transfer dedikodularına karışan Ekuban için 31 Mart'ta bir görüşme yapıldığı aktarıldı. Görüşmede Ekuban'ın menajerinin süreçle ilgili değerlendirme yapıldığı ifade edilirken Trabzonspor'un 27 yaşındaki yıldız için 10 milyon Euro talep ettiği vurgulandı.
    Trabzonspor'un en skoreri
    Bu sezon 32 resmi maçta 10 gol, 4 asistlik skor katkısı gösteren Ekuban, sağ kanatta görev yapmasına rağmen takımın en çok gol atan oyuncusu oldu. Ekuban'ın kariyerinde yeni bir sayfa açmayı düşündüğü iddia ediliyor.
    7'ye bırakalım bence o kadar vermezler elde kalır. Bedavaya gider sonra.
    Konu Enaldo61 tarafından (13.05.2021 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...ew/news/385073

Trabzonspor'da Ekuban'a İtalya'dan talip çıktı

Serie A ekibi Fiorentina, Trabzonspor'un Ganalı yıldızı Caleb Ekuban'ı kadrosuna katmak istiyor. İtalyan basınında yer alan haberlere göre; Karadeniz devi ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ekuban için Trabzonspor 10 milyon euro bonservis talep ediyor.

Trabzonspor’da bu sezon 32 resmi maçta 10 gol, 4 asistle en skorer isim olan Caleb Ekuban'a Sampdoria'nın ardından bir başka Serie A temsilcisi daha kanca attı... Sportitalia; ismi Ligue 1 ekibi St. Etienne ile de anılan ve Trabzonspor ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki futbolcuyu Fiorentina'nın kadrosuna katmak istediğini okurlarına duyurdu.

31 Mart'ta görüşme yapıldı

Trabzonspor ile 1 yıllık sözleşmesi kalan ve ismi her geçen gün transfer dedikodularına karışan Ekuban için 31 Mart'ta bir görüşme yapıldığı aktarıldı. Görüşmede Ekuban'ın menajerinin süreçle ilgili değerlendirme yapıldığı ifade edilirken Trabzonspor'un 27 yaşındaki yıldız için 10 milyon Euro talep ettiği vurgulandı.

Trabzonspor'un en skoreri

Bu sezon 32 resmi maçta 10 gol, 4 asistlik skor katkısı gösteren Ekuban, sağ kanatta görev yapmasına rağmen takımın en çok gol atan oyuncusu oldu. Ekuban'ın kariyerinde yeni bir sayfa açmayı düşündüğü iddia ediliyor.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlarım Edgarına da kalmak istemesine de nedir kardeşim bu futbolcuların istekleri.Öyle gitmek istiyorum diye birşey yok.Kulübün de çıkarları var.Bir yıl daha kalacak burada öyle ya da böyle.Kalmak istemiyorum diyorsa kadro dışı bırakılır olur biter.Burası dingonun ahırı değil.İsteyen elini kolunu sallayarak buradan ayrılamaz.Kulübün de menfaatleri var.Daha geleli bir yıl oldu.
    Sadece buradan degil istedigi her yerden ayrilir kimseyi zorla tutmazsin oynatsan performans vermez zarardasin kadro disi biraksan hem parasini odersin tikir tikir hem bedavaya birakmak zorunda kalirsin yine zarardasin oyle bir luksun forsun yok, zaten fifa bu gibi konularda yuzde 90 futbolcudan yana kisacasi adam gitmeyi kafaya koydumu her turlu zarardasin adamin yasi 35 36 olsa dersin ki futbolu unutur toparlayamaz daha oyle birseyde yok insallah karakterli cikar zaten iyilestirme yapilacak uzatilirkende ben ihtimal vermiyorum uzatsa bile dusuk bir ucrete serbest maddesi koydurur menejeri adamda kendince hakli kendini dusunecek cok da umurunda trabzonspor trabzon sehiri..

strmcrw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Gervinho haberleri tekrar gelmeye başladı. Umarım menajeri oyuncuyu pazarlamak için bizim adımızı kullanıyordur. Eğer olay gerçekse biz hiç akıllanmamışız demektir. İyi bayramlar herkese.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İyi bayramlar dilerim değerli Trabzonspor taraftarları.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bir takımda sezon başı 7 8 oyuncunun birden değişmesi yani bol miktarda oyuncu sirkülasyonu yaşanması o takımın şampiyon olmasına engel değildir..Doğru teknik direktörle beraber doğru noktalara transfer yaparsan şampiyonluğu geçtim Şl grubundan bile çıkabilirsin..Örnek mi? Galatasaray...

2010-2011 sezonunun lig 8.si Gs'nin 2011-2012 sezonu öncesi gerçekleştirdiği transferleri aşağıya yazalım..

Muslera
    Ujfalusi
    Selçuk
    Ceyhun
    Engin
    Melo
    Eboue
    Riera
    Elmander
    Sercan

Görüldüğü üzere söz konusu sezonda takımın başına Fatih Terim'i getiren Ünal Aysal 10 adet oyuncu transfer etmiş..Hepsi de nokta atışı transfer..Aynı sezonun öncesinde takımdan 15 futbolcu gönderilmiş..Sonucunda gs üst üste 2 şampiyonluk yaşadığı gibi bir sezonda da ŞL grubundan çıkmayı başarmıştır..

Şikecilerin ise Fatih Terim kalibresinde bir teknik direktörü olmadığı gibi yaptıkları transferlerle takımın bazı mevkilerinde oyuncu yığılması görülürken bazı mevkilerinde de eksiklik görülmüştür..Kadro mühendisliği planlama ve yapılanma gs'deki gibi olmamıştır..Çünkü Erol gibi vasıfsız Emre gibi toy Ali Koç gibi iş bilmez bir idarecinin altında paralar çarçur edilmiştir tıpkı İHO döneminde yaşadıklarımızı yaşamışlardır ve iyi de olmuştur..
    Konu David_LuiZ4 tarafından (13.05.2021 Saat 18:16 ) değiştirilmiştir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)