Sayfa 3383 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2383 2883 3283 3333 3373 3381 3382 3383 3384 3385 3393 3433 3483 3883 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 84,551 ile 84,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Lantis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustad ben omurun kalmasindan yana degilim. Çünkü kalırsa gelişemeyecek ve trabzonada faydasi olmayacak. 8-9 civarina uygun bir lige satilmali.
    Bizim önceliğimiz şampiyonluk olmalı. Şampiyonluğu hedefleyen bir kadro kurulmalı. Şu an tam zamanı. Kalan her şey ikincil meseleler. Açıkçası, bir başka 3 yıllık 'yeniden yapılanma' sürecine girildiği takdirde buna camianın sabır göstereceğini de düşünmüyorum. Bu sene mevcut olanın üzerine ne koyabiliyorsak koyup lige asılmalıyız. Yoksa yukarı doğru bir kırılım yaratamayan kulüp yeniden bir dip süreci yaşayacaktır.
    Konu Serdar A tarafından (12.05.2021 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Muhammet Demir direkt as olmasa bile yedek olarak düşünülemez mi? As forveti zorlayacak bir oyuncu olarak.

Bence Şenol adilse esere şu formuyla onu takıma almalı.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

erce
    arda
    hugo
    edgar
    berat
    bakasetas
    nwakeme
    yunus
    trondsen
    flavio
    baker
    omur
    huseyin
    djaniny

bence bunlar kalir
    ugurcan ekuban parmak yusuf afobe huseyni gider

hugo edgar berat bakasetas omur nwakeme ilk 11 banko oynar
    5 tane ilk 11 oyuncusu alinir

diye dusunuyorum

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hic riske girmeden Rodallega yi 1 senelik getirsinler. Alternatif kadro için gerekli, hem belki de bir Burak Yilmaz effect olur.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

rodallega dün bilerek kırmızı kart gördü tam bir sahtekar.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk forvetsiz kaldı
    Kanatsız kaldı
    Stopersiz beksiz kaldı hiçbiri oyununu bozmadı ama şu Josef-Atiba ikilisi ne zaman bozulsa rakip karşısında kurdukları o oyun hakimiyetini ,baskılı futbolu kaybediyorlar

Bizim mutlak suretle uzun boylu,dinamik ve topla ilişkileri iyi 2 tane dinamo transfer etmemiz lazım orta bölgeye
    Bunlar olmadan malesef oyunu domine edemiyorsun
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Berat, Ömür ve Uğurcan

Bu üçlü üzerine gereksiz de gidilmemeli gerekli de gidilmemeli. Takımda milli takım potansiyeli olan bu oyuncuları yıpratmak bize bir şey kazandırmaz.

fenerin kaleci sakatlanmasa yarattıkları kaotik ortam nedeniyle Uğurcan kaleyi kaybedebilirdi.

Saf olmaya gerek yok.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Giresun

Konu CasTo tarafından (12.05.2021 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abdullah avcı'nin takımda erce kaleci olmamalı bence. Rakibe verdiğimiz pozisyonlar hep aynı. Çok adamla gelen rakip sağdan soldan orta yapıyor karambol oluyor. Bunları toplayacak kaleci lazım. Yan toplar tecrübe işi. Ayağı da iyi olsun isitiyor. Yani hedef az çok belli.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel kadro şampiyonluğu kovalar.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Casper Höjer, Avci tipi bir transfer degil. Bosuna umutlanmayin derim.
    Yahsi Bati 51:28

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel kadro şampiyonluğu kovalar.
    Kalede Erce ile biraz zor kovalar bu kadro.

kayseride_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Merhaba renktaşlar, sağ ve sol beke tecrübeli isimler alınsın elbette ama bunların yedeği olarak U19 daki oyuncular neden düşünülmez, Lig başlayalı 10 hafta hafta lana olmuş. solbek (Onu Emre Yaldız) 1 gol 1 asist, sağbek (Taha Cevahiroğlu) 2 gol 3 asist yapmışlar. Fizik olarak da gelişimleri oldukça iyiler. Mutlaka değerlendirilmeliler.

kayseride_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Alıntı kayseride_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba renktaşlar, sağ ve sol beke tecrübeli isimler alınsın elbette ama bunların yedeği olarak U19 daki oyuncular neden düşünülmez, Lig başlayalı 10 hafta hafta lana olmuş. solbek (Onu Emre Yaldız) 1 gol 1 asist, sağbek (Taha Cevahiroğlu) 2 gol 3 asist yapmışlar. Fizik olarak da gelişimleri oldukça iyiler. Mutlaka değerlendirilmeliler.
    Bu bekler şu anki Serkan dan da Faruk Can dan da daha gelişime açıklar ve daha başarılı olurlar.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk forvetsiz kaldı
    Kanatsız kaldı
    Stopersiz beksiz kaldı hiçbiri oyununu bozmadı ama şu Josef-Atiba ikilisi ne zaman bozulsa rakip karşısında kurdukları o oyun hakimiyetini ,baskılı futbolu kaybediyorlar

Bizim mutlak suretle uzun boylu,dinamik ve topla ilişkileri iyi 2 tane dinamo transfer etmemiz lazım orta bölgeye
    Bunlar olmadan malesef oyunu domine edemiyorsun
    Harika...

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah avcı'nin takımda erce kaleci olmamalı bence. Rakibe verdiğimiz pozisyonlar hep aynı. Çok adamla gelen rakip sağdan soldan orta yapıyor karambol oluyor. Bunları toplayacak kaleci lazım. Yan toplar tecrübe işi. Ayağı da iyi olsun isitiyor. Yani hedef az çok belli.
    Kaleci konusundaki yol haritamızı merak ediyorum. Tolga-Onur-Uğurcan'la oluşan bir zincirimiz var. Bunu geleneksel veya kurumsal bir yapıya çevirebilir miyiz? Arda cok övülüyordu. Maç harici gelişimi takip ediliyordur. Yeterli görünürse "Al evlat, eldivenler senin" denir. Buna kumar demem. Kayseri'nin, Goztepe'nin övülen kalecileri de kırk yıldır oynamıyor, yeni yeni başladılar. Başakşehir maçında Kağan'la oynadık işte. Erce de iyi bir yedek olur, ben o çocuğu tutuyorum açıkçası.

Ama arayışa girilirse yurt içinden Boffin, yukarıda sıraladığınız özellikleri karşılıyor. Tecrübe, yan top, topu oyuna sokma...

Yurt dışında ise uzun süreli takip ettiğim düşük maliyetli Makedon millî Dimitrievski var. LaLiga yapmıştı. Bir de Ugurcan yaşlarında Avusturyalı Pentz var. Oynadıkları seviye düşük gelebilir.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika...

Kaleci konusundaki yol haritamızı merak ediyorum. Tolga-Onur-Uğurcan'la oluşan bir zincirimiz var. Bunu geleneksel veya kurumsal bir yapıya çevirebilir miyiz? Arda cok övülüyordu. Maç harici gelişimi takip ediliyordur. Yeterli görünürse "Al evlat, eldivenler senin" denir. Buna kumar demem. Kayseri'nin, Goztepe'nin övülen kalecileri de kırk yıldır oynamıyor, yeni yeni başladılar. Başakşehir maçında Kağan'la oynadık işte. Erce de iyi bir yedek olur, ben o çocuğu tutuyorum açıkçası.

Ama arayışa girilirse yurt içinden Boffin, yukarıda sıraladığınız özellikleri karşılıyor. Tecrübe, yan top, topu oyuna sokma...

Yurt dışında ise uzun süreli takip ettiğim düşük maliyetli Makedon millî Dimitrievski var. LaLiga yapmıştı. Bir de Ugurcan yaşlarında Avusturyalı Pentz var. Oynadıkları seviye düşük gelebilir.
    Yabancı kaleci olarak Tomas Vaclik var, Sevilla ikinci kalecisi ve sözleşmesi bitiyor. Geçen yıl as kaleci olarak performansı genel anlamda çok iyiydi. Ondan önce Basel sezonları da harikaydı. Bana sorarsanız bizim gibi ligler için tipik bir büyük takım kalecisi. Yaş 32, Hakan Arıkan gibi geçici bir periyot içerisinde, genç kaleciler yetişene kadar bir stop-gap olabilir. Öte yandan yönetimin yabancı kaleci düşünmesi pek olası değil. Kaleci konusundaki politikamızı ben de oldukça merak etmekteyim.
    Konu Serdar A tarafından (12.05.2021 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür kalırsa alternatif oyuncu olur, bize skorer kanat lazım. Ortada da istenileni veremez bana göre.
    Şahsi fikrim; Ömür, Avcı'nın sisteminin 1 numaralı oyuncusu olur. Tahtaya ilk yazılan isim olur. Ömür'den de en iyi verim alınabilecek sistem pas oyunudur. Biz de onu oynayacağız zaten büyük ihtimalle. Bu sezon kalite sorunlarımız olduğu için her maç yapamadık onu, ara sıra yapabildik.

Nereden
    İstanbul

Göztepe nin kalecisi irfan kesinlikle alınmasın bence iyi değil arda ve erce çok daha iyi irfandan

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lille maignanı milana yollarsa Bayernin 2. Kalecisi nübeli alacak deniyor.
    Uğurcan için inter veya dortmund olabilir.
    İnter oyuncularından 2 aylık maaş kesintisi istemiş bizim istediğimiz paralara çıkarmı.Başkandan ziyade uğurcanın yeni menejerinin pazarlama gücü çok önemli
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Nereden
    Ankara

Alıntı Ekubanbambam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe nin kalecisi irfan kesinlikle alınmasın bence iyi değil arda ve erce çok daha iyi irfandan
    Aynen. Şu an genç kaleciler arasında bana kalırsa en iyisi samsunun kalecisi
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim; Ömür, Avcı'nın sisteminin 1 numaralı oyuncusu olur. Tahtaya ilk yazılan isim olur. Ömür'den de en iyi verim alınabilecek sistem pas oyunudur. Biz de onu oynayacağız zaten büyük ihtimalle. Bu sezon kalite sorunlarımız olduğu için her maç yapamadık onu, ara sıra yapabildik.
    Umarım ömür de uğurcan da gider. Trabzon futbolcu gelişimi için uygun değil
    En büyük Trabzon

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Benim de isteğim öyle olması ama olmayacağını biliyorum, beklentilerimizi karşılayacağını sanmıyorum Ömür'ün, belki yurtdışına giderse daha çok gelişir ve o beklediğimiz şeyleri yapabilir hale gelir ama burada olmayacağına eminim ben.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sol bek için Neil Taylor ismi var, Fotomaç'a göre The Sun yazmış. Paylaşıldı mı bilmiyorum.
    Konu ilelebeTS tarafından (12.05.2021 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Sol bek için Neil Taylor ismi var, Fotomaç'a göre The Sun yazmış. Paylaşıldı mı bilmiyorum.
    https://www.thesun.co.uk/sport/14910...fer-stoke-qpr/
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Buffon gelmez mi acaba?
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)