Sayfa 3285 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2285 2785 3185 3235 3275 3283 3284 3285 3286 3287 3295 3335 3385 3785 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 82,101 ile 82,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

o kural revz edilir.Ilk nce ertelenir sonra revize edilir.Kimsenin isine gelmiyor o kural kimsede para yok.En fazla gurbetci akini tekrar baslar Murat saglamlar vs gibi almanya alt ligleri icin bile yetersiz topcu dolar gene.Ha bu kur ile gelirler mi bilmiyorum.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Açıklamanın tarihi 08.07.2020, üstüne devrearası yabancı sınırlaması arttırıldı.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gençlerbirliği’nden kaleci Nordfelt’le anlaşmışız iddialara göre... Bu altyapıdan 11’de oynayacak oyuncu kim olacak yahu! Yoksa ertelenecek mi acaba kural.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençlerbirliği’nden kaleci Nordfelt’le anlaşmışız iddialara göre... Bu altyapıdan 11’de oynayacak oyuncu kim olacak yahu! Yoksa ertelenecek mi acaba kural.
    iyi kaleci diyorlar, maç başına kurtarışta zirvedeymiş, İsveç milli kaleci ayrıca.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Böyle saçma sapan hareketler yapmazlar umarım.
    fakat bu yönetim yine saçlamaya başlayacak
    mya oradayken her türlü şaibeli transfer olur

Balıkesirden alıp bandırmaya adam kiralıyorsun oynayamıyor
    geçen sene de yine boşnak bir adam alıp Balıkesire kiraladılr

burada kimlerin parmağı var acaba?

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

https://twitter.com/G_Birligi_Haber/...502422028?s=19

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ne nordfelti ya

Nereden
    Giresun

kötü kaleci değil. fakat gelecek açısından irfancan ile anlaşmak daha mantıklı.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İki transfer döneminde kulübü tam bitiremedi ya, işimiz iyice bitsin diye tüm tuşlara basıyor Ahmet.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kaleci konusunda bir ekol oluşturduk, oradan devam etmemiz lazım. Ligde oynayan birçok yerli kaleci var artık, hepsi bizi örnek alarak oynatılıyor. Yeni sezonda rakiplerin kalemize gelebileceğini pek sanmıyorum zaten. Hugo-Edgar, sağda Bruno Peres, sola iyi bir transfer, önlerinde iyi bir ikili ile kemik gibi takım oluşacaktır.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaleci konusunda bir ekol oluşturduk, oradan devam etmemiz lazım. Ligde oynayan birçok yerli kaleci var artık, hepsi bizi örnek alarak oynatılıyor. Yeni sezonda rakiplerin kalemize gelebileceğini pek sanmıyorum zaten. Hugo-Edgar, sağda Bruno Peres, sola iyi bir transfer, önlerinde iyi bir ikili ile kemik gibi takım oluşacaktır.
    Kemik gibi derken Abdulkadir Ömür'ün fibula kemiği gibi olacaksa işimiz var.

Nereden
    Ankara

Uğurcan giderse çok iyi yapmışız. Ligdeki en iyi kalecilerden biri. Arda da yedeği olur. İnşallahstoper arda kızıldağ’ı da alırız gençlerden
    Konu serdaracıl tarafından (18.04.2021 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kötü kaleci değil. fakat gelecek açısından irfancan ile anlaşmak daha mantıklı.
    İrfancan bekleneni veremedi. Daha yürüyecek yolu var.
    En büyük Trabzon

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemik gibi derken Abdulkadir Ömür'ün fibula kemiği gibi olacaksa işimiz var.
    Dünkü maçta Uğurcan 2 kere yere yattı 1'i penaltı. Defans hattı Serkan-Edgar-Hosseini-Marlon, önlerinde Parmak-Baker. Yine Kağan'ın kaleye geçtiği Başakşehir maçı, kaleye 1 top geldi. Hoca bu adamlarla bunu yapabiliyorsa, kalitesi yüksek transferlerle o pozisyonları da vermez. En azından 20 takımın 10'una vermez.

Nereden
    Giresun

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İrfancan bekleneni veremedi. Daha yürüyecek yolu var.
    evet daha yürüyecek çok yolu var. Fakat altayın ankaragücündeki performansı kadar performans veriyor. Ayrıca Arda'dan daha önde bence.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet daha yürüyecek çok yolu var. Fakat altayın ankaragücündeki performansı kadar performans veriyor. Ayrıca Arda'dan daha önde bence.
    yok aga ben de begeniyordum hattâ Erce yerine bunu alacaktik iptal oldu diye de tepki gösterdim ama yok ondan sonra dikkatli izledim bu senenin 2.devresinde kendisini, Altay'in Ankara performansi kadar da yok.. berbat kaleci olma yolunda ilerliyor, toplari filelere giderken izlemekten baska bir sey yaptigi yok...

yürüyecek çok yolu var, gelisebilir iyi kaleci de olabilir zamanla, ona lafim yok
    Arda'dan önde olabilir ona da lafim yok
    ama bizlik kaleci degil... ayrica hep genç kalecilerle de olmaz bu is, he Nordfeldt dogru isim mi bilmem, dikkatli izlemedim, ama o yaslarda tecrübeli bir kaleciye ihtiyaç var

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.de/kristof.../spieler/75890

alınabilir,tecrübeli kaleci,aktif isveç milli takımında görev aldı,sözleşmesi bitmiş

doğan alemdar,alınabilir,potansiyel ve gelişime açık bir kaleci

böyle bir durumda 1. kaleci doğan alemdar olur,nordfelt ikinci güvenilir kaleci olarak bekler,zaten yaşıda 32 olmuş

üçüncü kaleci için kağan moradoğlu nu düşünüyorum, u21 de oynamaya devam eder bu arada

arda erce muhammet taha falan ,bunlar potansiyel değiller,bu arkadaşları oynayacakları takımlara kiralamak yada bonservisi ile yollamak mantıklı bir hamle olur

bu arkadaşları kim ne ara izledi ve potansiyel gördü enteresan

bu arada kale mevkiinde serkan asan yada türkmen vakıası yaşarsan bunun sonuçları sağbek ve stoper mevkiine göre daha ağır olur,ciddi olarak küme düşme tehlikesi yaşaman işten bile olmaz

öyle bir yazıyorlarki sanki leblebi gibi üst seviye kaleci yetiştiriyoruz havasındalar,alt yapı fetişizminin sorunların biride bu,serkan asan ve türlmen vakıalarında bunu gördük,sanki her alt yapıdan çıkan oyuncu ömür ve yazıcı gibi yetenekliler,böyle bişey yok aga

kaleyede 3. lig seviyesinde birini koyarsan devşirme de yapamazsın sezon içinde,gerçi avcı sağbeke bile devşirme yapamadı ,orası ayrı ama kale hariç diğer mevkilerde arıza yaşarsan kadro içinden devşirme yapabiliyorsun,bunu zidane ve real madrid yaptı,misal
    ama kale mevkiinde yapamazsın devşirme
    Konu jairzinho tarafından (18.04.2021 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Ankara

Eğer bu ekolü örnek alıyorsak Uğurcan sonrası Arda kaleye geçmeli. Ha Arda yeterli görülmüyorsa Doğan ya da İrfandan biri alınabilir. Ama unutmamak lazım ki Uğurcan kaleye geçtiğinde de pek çok insan güvenmiyordu. Hatta öyle ki Esteban kovası yedek kaleci olarak getirilmişti Uğurcan varken. Ardaya güvenmek lazım.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer bu ekolü örnek alıyorsak Uğurcan sonrası Arda kaleye geçmeli. Ha Arda yeterli görülmüyorsa Doğan ya da İrfandan biri alınabilir. Ama unutmamak lazım ki Uğurcan kaleye geçtiğinde de pek çok insan güvenmiyordu. Hatta öyle ki Esteban kovası yedek kaleci olarak getirilmişti Uğurcan varken. Ardaya güvenmek lazım.
    Nordlelt’i almalıyız. Ben arda’ya da çok güveniyorum. Ancak nordfelt uğurcandan sonra kalede ihtiyacımız olan kişi. Arda ile değişmeli olarak oynasınlar kalede. Kaleyi sağlama alalım önce. Eğer kalede zayıf kalırsak diğer tüm yatırımlar çöp olur
    Konu serdaracıl tarafından (18.04.2021 Saat 17:02 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekuban ve özellikle Djaniny'nin konumu bu durumda olmamızın sebeplerinden biri. Ekstra işler yapacaklarına basit olanı becerebilseler bu ikilinin 6-7 golü vardı fazladan. Berabere biten maçlarda birer tane atsalar fazladan 8-10 puan ediyor en kötü.

Aboubokar'ın yeri şaşırttı biraz. Demek çok zorluyor ki ekside olmasına rağmen 15 golü var.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Şu an sözde ön anlaşma yapılan Koita'yı izliyorum. Yönetimi tebrik ediyorum cımbızla çöp seçtiği için. Bu da ayrı bir yetenek. Ama Avcı olduğu için inanmak istemiyorum bu transfere.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an sözde ön anlaşma yapılan Koita'yı izliyorum. Yönetimi tebrik ediyorum cımbızla çöp seçtiği için. Bu da ayrı bir yetenek. Ama Avcı olduğu için inanmak istemiyorum bu transfere.
    ne anlaşması ya ne koitası
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne anlaşması ya ne koitası
    1-2 hafta önce böyle haberler çıkmıştı. Burada da yedekte olsun diyenler vardı. O yüzden yazdım.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yabancı kaleci transfer etme hastalığı bitmedi mi? Biz yıktık bu alışkanlığı Uğurcan ile. Hatta rakiplerine bile örnek oldun, Altay'a - Ersin'e verdiler kalelerini. Bence yalan haberdir, Erce - Arda ikilisi sezonu götürür gayet.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Son sayfaları okuyunca yine tüylerim diken diken oldu Adı geçen heriflere bak arkadaş.

Bruno Peres'i ayrı tutuyorum, yıllardır burada muhabbetini yaparız kendisinin.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)