Sayfa 3270 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2270 2770 3170 3220 3260 3268 3269 3270 3271 3272 3280 3320 3370 3770 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 81,726 ile 81,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sağ bek-solbek-sağ açık-solaçık-6 numara -golcü bu saydığım 6 adam ilk 11 için ayrıca yedek klübesinede en az 5 tane tamamlayıcı adam şart marlon-baker-afobe bunlar zaten kiralık gidecekler bunları yok sayıyorum onun dışında kamil ahmet-sefa kınalı-sekan asan-hüseyin türkmen gibi kabiliyetsiz ve beceriksiz adamları hemen göndermeli ekuban- wakayeme-dijanny ve uğurcandan para kazanılarak yollar ayrılmalıdır gelecek sezonun planı bence böyle olmalı.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

5 net transfer, cok mu sey bekliyoruz. 5 net transferin yanina Koita, Efecan, Salih gibi isimleri alalim.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Nereden
    Rize

Yönetim bu yaz kötü transferler yaptı. Bende kredileri vardı ama bitti.

Umarım bu takımın 2 bek, 8 numara ve santrfor, hatta 2 tane de kanat oyuncu eksikliğini görüyor ve çalışma yapıyorsunuzdur.

Hiç olmadı hocaya bırakın işi, işaret ettiklerini alın yeter.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Pizarro bosa cikiyor galiba, alabilirmiyiz?

HY67...

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pizarro bosa cikiyor galiba, alabilirmiyiz?

Covid dolayısıyla sokağa çıkma yasağı vardır onun muhtemelen.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen senenin basinda Edgar'i Feyenoord'a kiralamayip, Gaston Campi ve Sturridge'e gomdumuz para ile Vitor Hugo'yu aldigimiz evrende isler nasil gidiyor acaba...
    Erdogan ve tayfasi tarafindan hakemler üzerinden biçiliyoruz, sampiyonlugumuz elimizden aliniyor, baskan ve yönetim de göz yumup sesini çikartamiyor
    Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğan Alemdar, ayakları kötü, refleksleri yaşında göre çok iyi. Bu futbolcuya yatırım yapmasını isterdim takımımızın. Bence Eğribayat'tan daha iyi
    ben Egribayat'tan ümitliydim ama izledigim son 5 maçta berbat
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdogan ve tayfasi tarafindan hakemler üzerinden biçiliyoruz, sampiyonlugumuz elimizden aliniyor, baskan ve yönetim de göz yumup sesini çikartamiyor

ben Egribayat'tan ümitliydim ama izledigim son 5 maçta berbat
    eğer uğurcan gidecekse türkiyeden alınacak tek kaleci mert günok tur onun dışında ben başka kaleci göremiyorum.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

doğan alemdar ı zaten daha önce yazmıştım ,

potansiyel bir kaleci,gelişimi devam etmeli tabi,iyi bir kaleci antrenörü ile,henüz olmuş bir kaleci değil ama olma ihtimali yüksek,yaşı çok genç,haliyle hatalarını görmeyip zaman içinde yükselmesini sağlarsın

ankaragücünde oynarken altay da dikkatimi çekmişti,

yalnız kaleci olayında uğurcan sonrası satış yapmamak lazım doğru ismi bulabilirsek,muslera yıllarca gs de oynadı,yani uğurcan sonrası kaleciyi yetiştirip satma olayını bitirmemiz gerekiyor,

bu arada kağan moradoğlunuda unutmamak lazım,ayak tekniği gayet iyi bir kaleci,umarım u21 liginde tecrübe kazanır,
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer uğurcan gidecekse türkiyeden alınacak tek kaleci mert günok tur onun dışında ben başka kaleci göremiyorum.
    mert günok mu? ne merti aga,ayak tekniği hariç oldukça vasat bir kaleci,kurtarış olarak hiçbir özelliği yok,zaten kaleyi gene volkan babacana kaptırdı
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Nereden
    Afrika Diğer

Nijerya kulübü Enyimba'nın bonservisini 1 milyon euro olarak belirlediği haberini görünce Anayo Iwuala ismine bir gözatayım dedim... İgimi çekti kısa video'su... Millî takıma da çağrılmış genco.

Dursun ismi, bakarsın yakında daha fazla duyarız

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Uğurcan, Djaniny, Ekuban OUT(35 m euro).
    Asağ Bek, Sol Bek, Visca, Forvet,
    Yedek:Ön libero, Sol Açık, Forvet İN(20 milyon euro ).... Bir daha Uğurcanın getirdiği gibi yüksek bonservis getirecek adam bulmak çok zor. O nedenle takım eksiksiz inşa edilmeli bu para ile...

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sağ bek ve sol bek…….

Bir takımın bu iki bölgesi bu kadar sırıtabilir mi Hadi Hüseyin için adam zaden sağ bek değil ki ne yapsın diyebiliriz Marlonun da çok rahat oynaması gereken maçta hiç bir şey yapmamasına ne demek lazım aslında bunu Trabzona sol bek diye getireni de sorgulamak lazım bu kadar sıradan bir topçuyu Brezilyadan getirmeye gerek var mıydı nesini gördü de bize aldırdıyı sorgulamazsak bu kafayla devam ederiz Balıkesirden alınan çocuk nerelerde kim bizi ayakta uyduruyor bunu bilmek lazım
    @ okşoholu

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı munzevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail sagbekte direkt oynar
    bende cok begeniyorum.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bekler lazım da, net bir golcü her şeyden önce 1. sıradadır futbolda.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emre Akbaba yazılıyor... Bakasetas ve Yunus’tan sonra oraya transfere gerek yok.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bek işi çok çabuk çözülmelidir. Golcü için gerekirse biraz paraya kıymak gerektiğinden az bir süre sarkabilir. Bekleri sezon bitmeden bitirmek lazım. Sonrasında hemen noktanın noktası golcü ve kanat çözülmeli. Bence bu dörtlünün yanında bir de lider orta saha alınırsa ilk 11 tamamdır. Ama o bölge konusunda hoca ve kulüp ne düşünüyor bilmem.

Bu sezona iyi tarafından bakacak olursak; yine bir iskelet kadro oluşturduk. Geçen seneye göre Hugo-Edgar-Berat-Bakasetas dörtlüsünü ekledik. Şimdi yapacağımız şey tekrar nokta atışlarıyla zirveye oynamak.
    Konu ilelebeTS tarafından (07.04.2021 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nijerya kulübü Enyimba'nın bonservisini 1 milyon euro olarak belirlediği haberini görünce Anayo Iwuala ismine bir gözatayım dedim... İgimi çekti kısa video'su... Millî takıma da çağrılmış genco.

Alıp 2. Lige kiralamak lazım
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Ankara

Keşke Ömür ve Trondsen daha erken hazır olsaydı da önümüzdeki sezonun kurgusunun neresinde olacaklarını görebilseydik. İkisi de çok büyük soru işareti olarak kaldı kenarda. Özellikle Ömürü kanada atsak ne verecek, merkeze kaydırsak ne kadar ayakta kalabilecek büyük sıkıntı. Alternatif olarak düşünüleceğini de hiç zannetmiyorum.
    #TRABZONSPOR#

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayallerde bile rahat yok; hakemler biciyor, sampiyonluklar gidiyor.
    Yahsi Bati 51:28

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Israil'e gider. Muhtemelen de Hapoel Beer Sheva ya da Maccabi Netanya.
    Yahsi Bati 51:28

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yeni sezonda transfer dönemine hızlı girersek başkana güven artar
    Şimdiden oyuncularla anlaşmaya başlayın ki bu saçma puan kayıplarını unuttursun!!

Aksi halde kazan kaynamaya başlar!!
    En az 6 transfer lazım ki bunlar üst düzey kalite isimler olacak ve bunun yedek kulübesi de var

en az 6 transfer

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bekler lazım da, net bir golcü her şeyden önce 1. sıradadır futbolda.
    Orası öyle de set oyunu ve rakip sahada baskılı oynamak için bekler de çok önemli.Oyun çok aksıyor.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Bizde yedek oyuncu çok.. asıl önemli olan asıl adamları almak alabilmek.. yurt içinden saçma sapan adamlara bakıyoruz... ama bu adamlar içinde visca dışında (Salih de dahil) on bir oyuncusu göremiyorum.. yanlış planlama yüzünden üç yıldır zirvede net bir takım olamadık hücum oldu defans berbattı şimdi stoper var bekler yok forvet hiç yok.. doğru planlama şart... uğurcan-sağ bek-edgar-vitor-solbek-6 no- 8 no- baka- tony- sağ kanat-forvet. Şu haliyle net altı tane adama ihtiyacımız var.. uğurcan satılırsa rakam 7 e çıkıyor.. tony in yaşı düşünüldüğünde en az onun kadar bir sol kanat da lazım 8 net adam lazım bize.. abdülkadir i net listeye ekleriz ama o da çok kırılgan.. özellikle yurt içinde bizle adı geçen oyuncular bizim takımda ancak yedek olabilir.. Berat-parmak-baker-trondesen, ekuban yedekte duracak isimler olmalı.. (yunus,türkmen, sefa, kamil, serkan yedekte bile sırıtacak faydasız bütün çöpler gönderilmeli.. genç oyuncular özellikle denenmiş olanlar bir daha takıma dahil olmamalı (hakan ve Süleyman Cebeci hariç) bütün genç çöplerle vedalaşmak lazım..bizde işleri yok bu adamların) 6 net adam alınmalı önce yabancı. Sonra yurt içinden salih, Alparslan vs yedekte hazır olarak bekleyecek olanlar alınmalı.. yoksa bu takım yine zirvede tutunamaz..
    Konu bilgehan83 tarafından (08.04.2021 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke Ömür ve Trondsen daha erken hazır olsaydı da önümüzdeki sezonun kurgusunun neresinde olacaklarını görebilseydik. İkisi de çok büyük soru işareti olarak kaldı kenarda. Özellikle Ömürü kanada atsak ne verecek, merkeze kaydırsak ne kadar ayakta kalabilecek büyük sıkıntı. Alternatif olarak düşünüleceğini de hiç zannetmiyorum.
    Trondsen yedekten girecek bir oyuncudan öteye zor gider bence, sakatlık yaşadı çok büyük. Ömür de daha yukarı gidemez, bu kadar fazla ciddi sakatlıkla kariyeri yükselmez zannetmiyorum. Bu iki oyuncuyu da yedek olarak değerlendirip ona göre kadro kurmak lazım.

Sağ-sol bek, orta saha, sağ kanat ve santrafora yani 5 tane kalite as oyuncu gelmeli bu mevkilere. Bunlar alındıktan sonra da yedek sol kanat ve yedek forvet öncelik.
    Konu Enaldo61 tarafından (08.04.2021 Saat 08:16 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trondsen yedekten girecek bir oyuncudan öteye zor gider bence, sakatlık yaşadı çok büyük. Ömür de daha yukarı gidemez, bu kadar fazla ciddi sakatlıkla kariyeri yükselmez zannetmiyorum. Bu iki oyuncuyu da yedek olarak değerlendirip ona göre kadro kurmak lazım.

Sağ-sol bek, orta saha, sağ kanat ve santrafora yani 5 tane kalite as oyuncu gelmeli bu mevkilere. Bunlar alındıktan sonra da yedek sol kanat ve yedek forvet öncelik.
    Ömür'ün kronik sakatlığı yok, menisküs kronik olmasın diye özel ameliyat yapıldı ve uzun süre oynayamadı, kırık olayı da doğal olarak kasap efendi kaynaklı. Ömür'ün sadece gelişimi için kaçırdığı 1 takvim yılı olmuş oldu. Eğer gelişmek gibi bir niyeti var ise ve doğru ortam oluşursa gelişmesinin önünde bir engel yok.

Trondsenin sakatlığını Yusuf Yazıcı da yaşadı ve geri döndüğünde daha özgüvenli bir oyuncuya dönüştü. Her oyuncu dönemeyebilir evet ama kariyerinde hiç sakatlık yaşamamış bir oyuncu, doğru tedavi ve rehabilitasyon yapıldıysa sorunsuz dönebilir.

Ortasaha rotasyonumuzda çok vasat oyuncu var Trondsen çok öne çıkabilecek bir oyuncu değil ama asla çöp de değil, ayrıca solbek yedeği olabilecek bir isim olduğu için ben kendisinin takımda kalacağına inanıyorum.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)