Sayfa 3261 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2261 2761 3161 3211 3251 3259 3260 3261 3262 3263 3271 3311 3361 3761 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 81,501 ile 81,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yazıcı satılırsa ondan da iyi para gelecek, Ekuban da gidecek bence, herhalde toplamda 40-45 civarı bir para kazanabiliriz sezon sonu.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ankara

Salih bizim aradığımız oyun lideri mi emin değilim. İstanbul takımlarına gitmesini istemem ama bizim de tam olarak aradığımız oyuncu olmadığını düşünüyorum. Seviye olarak daha yukarıda birine ihtiyacımız var.
    #TRABZONSPOR#

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Ortasahaya liderlik yapabilecek tek bir yerli oyuncu dahi yok. Salih'le olacak iş değil bu. Gelsin, kadrods bulunsun ama oraya ithal bir beyin şart. Keza forvete, kanatlara ve beklere olduğu gibi.

Izleme komitesinin başındaki Ihsan Derelioğlu kimdir?
    Bildim bileli o komitenin başında.
    Şimdiye kadar hangi genç yeteneği kulübe kazandırmış?
    Ne zaman başarılı bir yerli, yabancı transferi gerçekleştirmiş merak ediyorum.
    Trabzon'lu olmak, geçmişte Trabzonspor'da forma giymiş olmak böyle kritik bir göreve liderlik yapmaya belirleyici kriter olmamalı.
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (28.03.2021 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) Nicolò Schira'ya göre Salih Uçan'la 4 yıl üzerinden görüşmelerimiz ileri düzeydeymiş.

2) Fotomaç ve muhtemelen Yunus Emre Sel'e göre Bengali-Fodé Koita, Youssouf Sabaly ve Salih Uçan'ın transferlerinde sona yaklaşılmış. Ayrıca Robin Quaison transferini de bitirmek istiyormuşuz. (@Oğuz ZEYTİN'in kulakları çınlamıştır...)
    Batu, Quaison hakkında önceden yazmıştım. Farklı bir oyuncu. Bizim ligde iş yapar bence. Maliyeti hakkında fikrim yok.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı munzevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neredeyse tutturuyirdun ama tersten
    kazandıgım savas yok

Nereden
    Ankara

Eğer konuşulan isimlerin alındığını varsayarsak hoca demek ki mevcut orta sahadan hiç memnun değil. Salih, Quaison, Bakasetas, Yunus, Berat, Parmak, Flavio, Trondsen çok kalabalık bir kurgu oluyor. Üstüne bir de Ömür gelecek, sağa Visca vs biri gelse Ekuban, Visca, Ömür.

Ya hiç beklenmedik satışlar olacak ya da herkes keseden sallıyor.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Giresun

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer konuşulan isimlerin alındığını varsayarsak hoca demek ki mevcut orta sahadan hiç memnun değil. Salih, Quaison, Bakasetas, Yunus, Berat, Parmak, Flavio, Trondsen çok kalabalık bir kurgu oluyor. Üstüne bir de Ömür gelecek, sağa Visca vs biri gelse Ekuban, Visca, Ömür.

Ya hiç beklenmedik satışlar olacak ya da herkes keseden sallıyor.
    Hoca zaten flavioyu düşünmüyor. düşündüğü sistemde merkezde 2 kişi ofans gücü yüksek, bir de geride oyun kuran birisi. Bu seneden deniyor. bakasetas, yunus örneği gibi.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) Nicolò Schira'ya göre Salih Uçan'la 4 yıl üzerinden görüşmelerimiz ileri düzeydeymiş.

2) Fotomaç ve muhtemelen Yunus Emre Sel'e göre Bengali-Fodé Koita, Youssouf Sabaly ve Salih Uçan'ın transferlerinde sona yaklaşılmış. Ayrıca Robin Quaison transferini de bitirmek istiyormuşuz. (@Oğuz ZEYTİN'in kulakları çınlamıştır...)
    Salih Uçan sezon verilerine göre orta alanda Josef ile birlikte ratingi en yüksek oyuncu konumunda.Josefin 7.2,Salihin 7.1 ratingleri var.Ratingler kendi mevkilerine göre değerlendiriliyor tabiki.

Koita net bir oyuncu değil,alternatif olsun diye alınacak heralde.Sonrada oyuna alıp kanatlarda ve ileri uçta görev verilebilecek bir oyuncu.Süper ligde 98 maça çıkmış,bu maçlarda 27 gol 10 asist yapmış.

Sabalyi tanımıyorum ama piyasa değeri 8 milyon euro.2019 da transfermarkt verilerine göre 10 milyon euroyu görmüş bir oyuncu.Whoscored verilerine göre pas verme ve adam geçme güçlü olduğu konular ; oyun stili olarak ise kısa pas vermeyi ve adam geçmeyi sevdiği ancak top çalma konusunda çaba göstermeyen bir oyuncu olduğu vurgulanıyor.Zayıf yönleri olarak hava topu,orta açma ve top kapma gösterilmiş.Bu sezon ligimizde parlayan Rosierin oyun stilinde ise kısa pas vermeyi ve adam geçmeyi seven,sık faul yapan bir oyuncu olduğu gösterilmiş.Rosierin süper lig ratingi 7.15,Sabalyin Ligue 1 ratingi 6.7 olarak gösteriliyor.Sabaly kariyeri boyunca çıktığı 243 maçta 2 gol 21 asist yapmış.Rosier ise kariyeri boyunca çıktığı 103 maçta 2 gol 12 asist yapmış.Piyasa değeri 2019 da 10 milyonu görmüş Sabalyin mutlaka etkili olacağını düşünüyorum.Bir futbolcu kolay kolay o değerleri görmez.

Robin Quaison videolarda maşallah Jaja gibi vuruyor toplara.Atletik,teknik ve şutör bir oyuncu görünümü var.Kariyerinde çıktığı toplam 268 maçta 54 gol atıp 21 de asist yapmış.Direkt gole odaklanan bir yapısı var gibi görünüyor,bu yüzden forvet arkası olarak tanımlanıyor.Piyasa değeri 7.5 milyon euro.Sol kanatta da oynayabiliyor.Geçtiğimiz sezon 32 maçta 13 gol 2 asisti var Almanyada.Bu sezon ise 22 maçta 3 gol 2 asist yapmış.

Sezon sonu Uğurcan,Ekuban ve Djaniny ile yolların ayrılacağına kesinlikle eminim.Bunlardan toplamda en az 40 milyon euro beklentim var.Yazıcının satışından da birkaç milyon gelse transferde iyi bir hareket alanı bulabiliriz.
    Konu Onur Erçetin tarafından (28.03.2021 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yunus, bakasetas, parmak, flavio, Trondsen, berat duruma göre hatta ömürün olduğu bir orta saha rotasyonuna yeni biri alınır mı alınması mantıklı mıdır bilemiyorum. En nihayetinde Türkiyede alınan hiçbir oyuncunun şu an forma garantisi olamaz. Dolayıysla bu bir oyuncuyu ikna etme yöntemi de olamaz. Ömür Trondsen berat yunus bakasetas teknik özellikleri ile ön plana çıkarken parmak ve flavio dinamizm ile ön plana çıkıyor. Lider özellik dersek bakasetasta da bu özellik var bence. Bir satış olmadığı takdirde rotasyon bence yeterli duruyor. Buraya harcayacağımız enerjiyi ve parayı kritik bölgelere ayırmanın ben daha doğru olduğunu düşünüyorum
    Bakasetas on numara olarak değerlendirilse bile elinde yunus Trondsen ömür gibi sekiz numaralar varken Salih hamlesi rotasyonu gereksiz genişletir diye düşünüyorum. Bu olduğunda avrupada oynasan bile lükse kaçmış olursun.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Trabzon

Bonservisi olmayan oyuncuların yanı sıra kiralık oyuncular konusunda da çok dikkatli olmalıyız.Beşiktaş iki tane kiralık(Rosier,Ghezzal),iki tane ise bonservissiz(Josef,Aboubakar) ile şampiyonluğa gidiyor.Bu dört oyuncu whoscored verilerine göre ligin kendi mevkilerinde en yüksek performansa sahip oyuncuları.

Sağ Bek,Sol Bek,Sağ Kanat ve Santrafor transferleri çok önemli.Ayrıca sol kanatta Nwakeame de aşırı düşüş var onun yerine de oyuncu bakılmalı artık.Çin veya Araplara önerilebilir kendisi.Sol kanada geçmişte Kasımpaşada oynamış Trezeguet tarzı bir adam iyi gider.Kompakt oynamak gerekiyor.90 dk rakip kalenin önünde oynayamazsınız.Bazen oyunu geride kabul etmek zorundasınız.Bu anlarda iyi savunma için fizik gücü,kondüsyonu ve temposu yüksek oyunculara ihtiyacınız olur.Kontrollü ve sert savunma,hızlı hücumlarla rakipleri çok rahat bunaltabilirsiniz.

Alternatif kanat olarak sol kanat için Rizespordan Samudio,sağ kanat için Göztepeden Halilin alınmasının şiddetle gerekli olduğunu savunuyorum.Yusuf Sarı vs. kronik sakat adamlara güvenilmez.Ömür vs. bunlarda aslen kanat oyuncusu değiller.Yedeklerinde iki tane dribbling yapabilen,süratli ve şutları etkili adam olması rakipler için büyük tehdit olacağı için kendi takımın için de büyük avantaj olur.Halil için Diabetenin bonservisini Göztepeye verebiliriz.Samudio için de yine bir çözüm bulunabilir.Halilin süper ligde 30 maçta 8 gol 9 asisti,Samudionun ise süper ligde 26 maçta 4 gol 3 asisti var.

Yedeklerin ne kadar önemli olduğunu geçen sezon gördük.Yorgunluk,sakatlık problemi vs. takımı şampiyonluktan etti.Adam akıllı alternatifler olsaydı geçen sezon açık ara şampiyon olurduk.Nwakeame,Sosa,Sörloth gibi adamları hiç dinlendiremedik.Gelecek sezon bu konuya dikkat etmezsek bir iki sakatlıkta yine dağılırız.
    Konu Onur Erçetin tarafından (28.03.2021 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yunus, bakasetas, parmak, flavio, Trondsen, berat duruma göre hatta ömürün olduğu bir orta saha rotasyonuna yeni biri alınır mı alınması mantıklı mıdır bilemiyorum. En nihayetinde Türkiyede alınan hiçbir oyuncunun şu an forma garantisi olamaz. Dolayıysla bu bir oyuncuyu ikna etme yöntemi de olamaz. Ömür Trondsen berat yunus bakasetas teknik özellikleri ile ön plana çıkarken parmak ve flavio dinamizm ile ön plana çıkıyor. Lider özellik dersek bakasetasta da bu özellik var bence. Bir satış olmadığı takdirde rotasyon bence yeterli duruyor. Buraya harcayacağımız enerjiyi ve parayı kritik bölgelere ayırmanın ben daha doğru olduğunu düşünüyorum
    Bakasetas on numara olarak değerlendirilse bile elinde yunus Trondsen ömür gibi sekiz numaralar varken Salih hamlesi rotasyonu gereksiz genişletir diye düşünüyorum. Bu olduğunda avrupada oynasan bile lükse kaçmış olursun.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

ben hiç öyle çok topçumuz var ona buna gerek yok demeyecegim, Salih alinabiliyorsa alinsin hiç affetmem... Yunus'un ne verecegi belli degil, Trondsen'e ben de güveniyorum ama hocanin ne düsündügünü bilmiyoruz, Flavio'yu da pek tutmadigini görüyoruz, Baker'i oynatsa bile sene sonu takimda tutacagini sanmiyorum... alternatifi bol kadro ve hocanin istediklerini uygulayacak topçularin alinmasi çok önemli... Salih'in Baka ile uyumunu da unutmayalim... concona kaptirmaktansa al sonuçta bonservissiz, yilligi da uçuk kaçik olmaz ve Tl üzerinden olur... kap gel

Koita'yi çok istemem ama çok da karsi degilim, herifin bize attigi golleri bizde kimse atamiyor... dursun kenarda iste yedek golcü olarak Afobe'den Koita'ya geçis hiç de fenâ olmaz... as klas forvet alirsak hiç de sesimi çikarmam Koita transferine... ama gelip de bize takimin as golcüsü diye yuttururlarsa onu, hoca da yönetim de agir küfürler yer ve bunu da hak etmis olurlar kimse kusura bakmasin...

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Salim Manav @salim manav
    Trabzonspor, Kasımpaşa ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Fode Koita ile protokol yaptı.

İki taraf arasındaki protokol bozulmazsa Koita, gelecek sezon Trabzonspor formasını giyecek.

Nereden
    Trabzon

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ertan Süzgün @ertan suzgun
    ·
    1d
    Alanyaspor, Salih Uçan’a uzatma teklifi yaptı.

Salih Uçan’la Beşiktaş, Trabzonspor ve Galatasaray ilgileniyor.

Salih’i yurt dışından da takip eden takımlar var.

Salih, henüz kararını vermedi.

Rakamlarda orta yol bulunursa Beşiktaş’ı biraz daha yakın görüyorum.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Salih alınsın isterim fakat asla direk 8 oynayacak net transfer değil.
    Koita alınsın isterim ama alternatif olaeak.
    Asla net santrafor olamaz ki bu gözler Sörloth'u gördü.
    Efecan Trabzonspor için yeterli bir kanat oyuncusu değil.
    Abdüş orda daha iyi oynadığını defalarca gördüm.
    Sonuç bu sezonda adı geçen isimlere bakılırsa net transferler olmayacak belli.
    Boş isler yönetimi
    Bakalım bu sene transferde
    ne kadar cuvallarlar.
    Net bekler
    Net 8
    Net sağ kanat
    Net santrafor.
    En kötü Bu 5 transferi yapsalar başka hicbirsey yapmasalar şu adı geçen oyunculardan iyi.
    Trabzonsporu ısrarla kucultmeye çalışıyorlar.
    Büyütmekten kastım gidip pahalı,yıldız eskisi almak değil.
    "Mevkinin net oyuncusunu" alırsan takım büyür.
    Düşük maliyetli net oyuncular
    Net bekler
    Net 8
    Net santrafor
    Net sağ kanat

Nereden
    Giresun

Salih de alınırsa takımda koşacak adam sayısı iyice azalacak.
    Nwakaeme
    Bakasetas

İkisi de çok koşan basan değil. Salih de çok hızlı ve basan birisi değil.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gol attılar diye mi bana öyle geliyor bilmiyorum ama Avusturya'nın iki metrelik forveti Kaladzic ve Çekya'nın 1.90lık kanat (kanat ama sağ sol merkez her yerdeymiş) oyuncusu Provod baya iyi adamlar. Bu performansları devam ederse turnuva sonrası iyi transfer yaparlar. Zaten Kaladzic Budesliga'ya kapak atmış bir kere. Provod çek liginden kurtarır kendini.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadroda orta saha sütlaca döner.

bize melo tarzı bir adam lazım.

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yedek kulübesinde artık 2 lik potansiyeli olmayan oyuncu olmaması gerekiyor,misal serkan asan türkmen gibi,bunların potansiyel olmadığı ve yeteneksiz olduğunu söyleyecek iyi bir scout şefi olmasında fayda var,torpil olayı kalkması gerekiyor,alt yapı kontenjanı yetenekli oyuncu varsa doldurulur,alt yapıdan oyuncu çıkardık demek için alt yapı kontenjanı olmaz,sonuç ne oluyor ? sağbekte serkan asan ve türkmen oynuyor deneniyor,tutmuyor tabi,süper lig seviyesinde bu tür amatörlükler olmaz aga

300 bin avro maaşla 5 lik yedek yada seviye atlarsa ilk 11 oyuncusu çok rahat bulabilirsin,küme düşmemeye oynayan ankargücünde sağbek kitsiou oynuyor,bizde serkan asan türkmen deneniyor,böyle saçmalık olmaz,bunun maaş bütçesi ile de alakası yok,umut meraş A milli takımda uçuyor kaçıyor mu? yok,ama 5 lik oyuncu ve idare ediyor çok rahat,sırıtmıyor ve belli bir seviyesi var,serkan asan ve türkmen lerden uzak durmakta fayda var,alt yapıda belli seviye yetenekli oyuncu yoksa zorlamayacaksın illa alt yapı alt yapı diye,300 bin avro maaşla alacaksın kitsiou yı umut meraş ı yoluna bakacaksın

şu yanlışada kapılmamak lazım,onu sattım yerine bunu aldım,eğer oyuncu tutmuşsa ve sözleşmesi devam ediyorsa yüksek bonservis getirmeden bırakmamak gerekiyor,canini ekuban ömür parmak ,özellikli oyuncular,transfer hastalığına kapılıp kadro kalitesini farkında olmadan düşürmen işten bile olmaz,genelde eldeki oyuncular taraftara vasat görünür,her yeni transfer ise sanki messi ronaldo havası yaratır,yanlış

transferde oyuncunun hedefi olması aç olması maddi manevi doymuş olmaması gerekiyor,visca benzeri transferlerden uzak durmakta fayda var,prime dönemlerini bitiren oyuncular emekli ikramiyesi peşinde koşarlar genelde

milli takımda forma giyen doğu avrupalı oyuncuları dikkatle takip etmek gerekiyor,misal fb nin aldığı atilla salai macar milli takımında oynuyordu zaten,henüz çıkış yapmamış ama milli takımda oynayan oyuncular öncelikli olmalı,bunların 2 lik oyuncu olması düşük ihtimal,wonderkid çıkmasa bile 5 lik oyuncu olur ve zarar etmezsin,transferde milli oyuncu olması öncelik olabilir,bu arnavutluk milli takım oyuncusuda olur polonya milli takım oyuncusuda olabilir,ucuz maaş ve 5 lik oyuncu bulman işten bile olmaz

20-30 milyon avro bonservisli oyuncu satıyorsan tespit edeceğin yeni wonderkidlere 1-2 milyon avro bonservisi çok görmeyeceksin hocam,yoksa değirmen dönmez,lille ajax benzeri kulüpler 80 milyon avroya oyuncu satıp 10-15 milyon avrolara yenilerini alıyorlar,beleşe bu işler olmuyor,sende 20 milyon avroya satıyorsan 2-3 milyon avrolara yenilerini alacaksın,andusiç ve benzeri transferlerle dönmüyor değirmen
    5 tane wonderkid alırsın 2 si tutar ve yoluna bakarsın ,satış yaparak

ptt 1. ligi küçümsememek gerekiyor,lille istanbulspordan zeki çelik i transfer etti aga,bizde keçiörengücünden barış alper yılmazı alabiliriz,alt ligleri takip etmekte fayda var,buradan 2-3 oyuncu yakaladın mı maddi manevi büyük kar elde edersin

yetiştirici bir teknik direktör bulman gerekiyor,bu isim şenol güneş idi geçmişte,abdullah avcı nın yetiştirici ve geliştirici bir teknik adam olduğunu sanmıyorum,seviyesi gayet iyi olan oyuncularımız bırak gelişmeyi geriye gittiler,acaba şu anda teknik direktörümüz şenol güneş olsaydı ekuban canini vakayeme kaç gol ve asist yapmışlardı?bu 3 oyuncuda süper ligin üzerinde oyuncular
    özetle yeni sezonda teknik adam tercihide önemli olacak,
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

İrfan Can, MAhmut, Visca, Mert Günok, Volkan Babacan, Cengiz Ünder...
    Bak hiç araştırma yapmadan, çok alt seviyelerden tepelere çıkardığı adamları buldum Avcı'nın.
    Hayır yetiştirici değilmiş ve de hoca tercihi yenilenecekmiş gibi konuşan bir adet vaka var sayfada.

Engellemeyeceğim.

Mazoşizm gibi ama...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

koitayı beğenirim,birkaç maçında dikkatimi çekmişti

https://www.transfermarkt.de/bengali.../spieler/79110

şuradan da anlaşılacağı üzere belli özellikleri olduğu için fransa lig 1 ve lig 2 de denenmiş,süre vermişler yada vermemişler,ama kestirip te bir kenara atmamış fransızlar,neden?

koita oyunun sürekli içinde olan oyun içinde kaybolmayan bir oyuncu,maç içinde oldukça aktif,bakıyorsun sürekli pozisyonlara giriyor,pas alış verişi yapıyor,merkezde yada kanatlarda fark etmiyor,ama kariyerinde 1 sezon hariç skor üretkenliği sağlayamamış,tabi bunun nedenlerinden biride 2500+ dakika süreler oynamaması,ama başka bir neden ise çok pozisyona girip az değerlendirmesi,tarzı kenan karaman diyebiliriz

5-10 gol arası skor katkısı ve bağlantı oyuncusu katkılarını verebilir,

bir bupendza değil,ama bir takımda koita da olmalı bupendza da,burak yılmaz umut bulut profili birlikteliği şenol güneş döneminde iş yapmıştı
    koita uzun lig maratonunda yedeklerde iyi bir alternatif olabilir,zaten kariyerinin çoğu yedek kulübesinde geçmiş,yedek kulübesinde serkan asan türkmen koray kılıç yerine koita olsun aga
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Salih'le Berat birbirinin alternatifi olur gibi geliyor bana. Orada daha hareketli topla mesafe kat edebilen bir Parmak var sanki, ne arıyoruz ona bağlı bir durum aslında Sosa mı arıyoruz yoksa Parmak'ın iyisini mi? Flavio'yu belli ki sadece yedek olarak düşünüyorlar.

Salih'ten bir Sosa çıkar mı? Ona karar verecek yetkili merci ben değilim.
    Konu Enaldo61 tarafından (28.03.2021 Saat 22:49 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yedekte Afobe duracağına Koita dursun, sonuçta as forvet olmaz heralde.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)