Sayfa 3240 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2240 2740 3140 3190 3230 3238 3239 3240 3241 3242 3250 3290 3340 3740 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 80,976 ile 81,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke zamanında Taylan'ı alabilseydik.
    Çok üst düzey oyuncu değil ancak işimizi görürdü. Berat'dan daha iyi şuan. Ama potansiyel olarak tartışılır. Berat önümüzdeki sezon seviye atlamali.
    Son 10 yıldır ciddi kaleci sıkıntısı yaşamıyoruz. Ugurcan'ın yaşı geldi . İyi bir bonservisle satmaliyiz. Teklif gelirse tabii..
    Yusuf'tan gelecek olan %20, Uğurcan den gelecek 15-20 milyon Euro bir rahatlama yaşayabilir.
    Afobe ,Baker,Marlon'un kiralık olması avantaj. Fesih maliyetleri olmayacak
    Diabate yine kiralık verilebilirse yıllık maaş yükünden biraz olsun kurtulabiliriz.
    Ben olsam Ekuban 'a 7 ve üzeri teklif gelirse derhal satarım.
    Djaniny'e gelen 7'lik teklifin doğru olduğunu düşünmüyorum. Gelen en yüksek teklife satmak lazım
    Abdülkadir Ömür sakatlanmasaydi iyiydi yine ben olsam 7-8 'e bile satarım teklif gelmesi durumunda.
    Transferi Abdullah hocaya bırakmak lazım. Yeni Visca bulsun yeter

Psikolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kendisi fizik gücü ve yapısı gereği bizim takımla aşırı uyumlu bir futbolcu bende çok alınmasını isterim ama maliyet olarak ne yazık ki çok yüksek seviyelerde bonservis istenebilir.

Öncelikli olarak Gökdeniz bayrakdar gibi bir ismi alabiliriz, kendisini çok beğenerek seyrediyorum. Kolaylık sağlanır ve bizim takıma gelirse çok uyum sağlayacağına inanıyorum(Trabzon ile bir bağı var diye hatırlıyorum.)

Aleksander Buksa konusuna gelirsek transfer edilebilir, parlama ihtimali bir hayli var ama bize geldiğinde uyum sağlayabilir mi soru işareti bu.
    Bize Her Yer Trabzon!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sene sonu
    Djaniny =8-9
    Ekuban=7-8
    Uğurcan=20....Toplam yaklaşık 35 milyon euro gelir elde ederiz.... Öncelik sırasına göre :
    1.Forvet(Hiç kalmayacak)
    2.Sol Bek(Marlon gidecek)
    3.Sağ kanat(Abduştan dolayı 3.öncelik)
    4.Sağ Bek (Kamil kronik sakat as lazım)
    5.Sol Açık (Wakanın genç potansiyellisi)
    6.Ön libero (Berat ile rekabet edecek biri)
    7.Forvet(Asıl forveti yedekleyecek biri)... Eğer sene sonu büyük maçlarda sancısısız maç izlemek istiyorsak ve Şampiyonluk yarışının favorisi olmak istiyorsak 7 çok sağlam adam şart....

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Taylanın tempolu oyununu çok beğeniyorum şahsen.Berat daha yetenekli ama bir üst seviyeye çıkabilmesi için temposunu arttırması gerekiyor bazen çok durağan oynuyor.Daha tempolu,daha çok sorumluluk alan bir yapıda olmalı.

http://plasedergi.com/analiz/plase-s...anin-gencleri/
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (08.03.2021 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Psikolog61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kendisi fizik gücü ve yapısı gereği bizim takımla aşırı uyumlu bir futbolcu bende çok alınmasını isterim ama maliyet olarak ne yazık ki çok yüksek seviyelerde bonservis istenebilir.

Öncelikli olarak Gökdeniz bayrakdar gibi bir ismi alabiliriz, kendisini çok beğenerek seyrediyorum. Kolaylık sağlanır ve bizim takıma gelirse çok uyum sağlayacağına inanıyorum(Trabzon ile bir bağı var diye hatırlıyorum.)

Aleksander Buksa konusuna gelirsek transfer edilebilir, parlama ihtimali bir hayli var ama bize geldiğinde uyum sağlayabilir mi soru işareti bu.
    Biraz ağır bir adam Serdar Dursun, Janko gibi oyun stili var, uzun boylu adam bizim ligde seri veyahut Sorloth gibi hızlı olmalı aksi halde defanslar sertlik ile sindiiryor,defans ile boğuşup durmaktan skor üretkenliğinden uzajlaşıyorlar, yedek olabilir tabi...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taylanın tempolu oyununu çok beğeniyorum şahsen.Berat daha yetenekli ama bir üst seviyeye çıkabilmesi için temposunu arttırması gerekiyor bazen çok durağan oynuyor.Daha tempolu,daha çok sorumluluk alan bir yapıda olmalı.
    Berat daha 22 yaşında bir kardeşimiz, taylan ise 26 yaşında yanlış hatırlamıyorsam. Onları kıyaslamak pek mantıklı değil, berat yaşı gereği daha çok gelişmeye açık eğer dediğiniz gibi temposunu arttırabilir ise ben taylan ile arasına çok mesafe koyacağına inanıyorum.
    Bize Her Yer Trabzon!

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz ağır bir adam Serdar Dursun, Janko gibi oyun stili var, uzun boylu adam bizim ligde seri veyahut Sorloth gibi hızlı olmalı aksi halde defanslar sertlik ile sindiiryor,defans ile boğuşup durmaktan skor üretkenliğinden uzajlaşıyorlar, yedek olabilir tabi...
    Bundesliga2 aslında oldukça sert lig, çoğu maç kafa kol kemik sesleri gelir. Orada sırtı dönük oynamak, takımı oynatmak hiç kolay işler değil. Serdar Dursun'un orada iki sezondur ortaya koyduğu fark biraz da Darmstadt'ın oyunu futbolcunun üzerine şekillendirmiş olması olabilir. Zaten hayli düşük profil bir kulüp... Elbette şunu da es geçmemek lazım; bazı futbolcuların, yeteneklerinde oldukça geç dönemde ciddi sıçramalar elde ettiği olmuştur. Türkiye futbol ligi tarihinde bile sayısız örneği mevcuttur. Serdar doğru ortamı ve kulübü buldu, onu saran koşullar bu psikolojik eşiği aşmasına yardımcı oldu ve fakat bununla birlikte futbolunda da ciddi gelişim gösterdi. Özellikle taktiksel açıdan; attığı gollere, asistlere bakın çok büyük kısmı fizik gücüyle değil, doğru koşular doğru pozisyonel aksiyonlarla gelen goller. Yoksa zaten bu adam eskiden beri fizik gücü yüksek bir futbolcuydu, ama henüz bir kaç sezon öncesine değin hiç birimizin önemsemediği hatta adından bile haberdar olmadığı silik profil bir santrafordu. Dolayısıyla bizim takımla olur ya da olmaz bilemem ama bence Serdar'ın kariyerine daha üst profil bir kulüple devam etmesi lazım, çünkü hakediyor. Daha ileri gidebilecek izlenimi de veriyor, belki şu an alt sıra Bundesliga1 kulübünde olsaydı milli takım rotasyonuna bile girebilirdi, malum oradaki santrafor sıkıntımız da had safhada.
    Konu Serdar A tarafından (08.03.2021 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundesliga2 aslında oldukça sert lig, çoğu maç kafa kol kemik sesleri gelir. Orada sırtı dönük oynamak, takımı oynatmak hiç kolay işler değil. Serdar Dursun'un orada iki sezondur ortaya koyduğu fark biraz da Darmstadt'ın oyunu futbolcunun üzerine şekillendirmiş olması olabilir. Zaten hayli düşük profil bir kulüp... Elbette şunu da es geçmemek lazım; bazı futbolcuların, yeteneklerinde oldukça geç dönemde ciddi sıçramalar elde ettiği olmuştur. Türkiye futbol ligi tarihinde bile sayısız örneği mevcuttur. Serdar doğru ortamı ve kulübü buldu, onu saran koşullar bu psikolojik eşiği aşmasına yardımcı oldu ve fakat bununla birlikte futbolunda da ciddi gelişim gösterdi. Özellikle taktiksel açıdan; attığı gollere, asistlere bakın çok büyük kısmı fizik gücüyle değil, doğru koşular doğru pozisyonel aksiyonlarla gelen goller. Yoksa zaten bu adam eskiden beri fizik gücü yüksek bir futbolcuydu, ama henüz bir kaç sezon öncesine değin hiç birimizin önemsemediği hatta adından bile haberdar olmadığı silik profil bir santrafordu. Dolayısıyla bizim takımla olur ya da olmaz bilemem ama bence Serdar'ın kariyerine daha üst profil bir kulüple devam etmesi lazım, çünkü hakediyor. Daha ileri gidebilecek izlenimi de veriyor, belki şu an alt sıra Bundesliga1 kulübünde olsaydı milli takım rotasyonuna bile girebilirdi, malum oradaki santrafor sıkıntımız da had safhada.
    Doğru fakat bu profiller bizim 2.forvetimiz olmalı, birinci forvet daha net biri olmalı diye düşünüyorum ben.

Nereden
    İstanbul

Alıntı CİVELEK.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan giderse Günay'dan daha iyi aday göremiyorum.
    Bonservisi yok. Maaş seviyesi düşük ve bu sezon gerçekten ligin kalburüstü kalecilerinden biri haline geldi. Antep'in kazandığı hemen her maçta doğrudan etki sahibi. 2021 model Hakan Arıkan. Arkadan gelen genç kaleciler için 1, belki 1,5 sezona ihtiyacımız var, o arayı bu şekilde atlatabiliriz. Elbette yurt dışından çok daha iyi kaleciler bulunabilir ancak maliyeti ne olur, uyum adaptasyon derken sancısız biçimde takıma entegre olabilir mi, içerisinde az çok hep risk bulunduran süreçler. Gönül ister Uğurcan bir sezon daha kalsın, ama anladığım kadarıyla transferini yapmazsa milli takımdaki önceliğini kaybedebilme durumu da var, nasıl olacak göreceğiz artık...
    Doğru fakat bu profiller bizim 2.forvetimiz olmalı, birinci forvet daha net biri olmalı diye düşünüyorum ben.
    Kesinlikle.

Hatta yetmez bunların da yanında üçüncü santraforunun da bir kıymeti harbiyesi olmalı. Genç yıldız adayı santraforların ismi dönüp duruyor mesela, hatta buraya defalarca yazdım Diouf gibi veteran bir santrafor da olabilir.

Benim söylemek istediğim de gelecek sezonu tasavvur ederken ilk11 değil, "ilk-18" hatta imkan varsa ilk-20 anlayışına sahip olmamız gerek. 38 hafta lig, avrupa kupaları,yerel kupa, devre arası tatili yok; şu an içerisinde olduğumuz durum gelecek sezona dair çıkaracağımız en önemli ders olmalı.
    Konu Serdar A tarafından (08.03.2021 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Gelir olarak: y.yazici dan gelecek %20, ugurcan( 20 milyon euro civari), ekuban(7_8 milyon euro), djaniny( 6_8 milyon euro)
    Gidecekler: marlon, baker,afobe
    Transferler: visca, efecan, pereira tarzı sağ bek ve sol bek, sorloth tarzı fizikli ve hızlı bir forvet, bir de yedek genç forvet. Yerli bir kaleci.

Nereden
    İstanbul

Visca ligin en değerli sağ açığı, 10 yıldır aynı takımda ve transfer olursa ne olacağı aslında çok kesin değil ama bu oynadığı süre zarfında hemen her sezon 20 gol ve üzeri katkıya ulaşmış. Özellikle 2018-2020 arasında ise takımını sürükleyen isim olmuş. Bunların bir sonucu olarak tahmini maliyeti 10 milyon euronun altında değil. Futbolcu bu gün ayrılmak istese, senede 2,5, belki 3,5 milyon euro verecek en azından 3 kulüp var. Futbolcu 31 yaşında. Yani alacak kulübün satma şansı yok, futbolcunun sana şampiyonluğu getirmesi lazım ki maliyetini çıkarsın. O zaman soru şu olmalı, Trabzonspor tüm ekonomik imkanlarını seferber ederek ve dahi bu uğurda bazı başka transfer ihtiyaçlarından vazgeçerek/daha düşük profil futbolcularla risk alarak futbolcuyu transfer etmesi durumunda; Visca Trabzonspor'u şampiyonluğa ulaştırabilir mi?

Visca öteden beri çok beğendiğim bir futbolcu, takımımda görmeyi elbette isterim, burada şu on senede futbolcuyu anan bilmem kaç mesaj yazdım sayısını da hatırlamam ancak şu an içerisinde bulunduğumuz koşullarda, bana Trabzonspor'un kalemi bir transfer hedefi değil gibi geliyor.

Bence, biz Lobjanidze'yi konuşalım. O cocukta ışık görüyor musunuz? Çok farklı meziyetleri var, biraz iyi antrene olsa ve iyi bir hocanın eline düşse sanki ciddi bir yıldız olacak izlenimi veriyor bana.
    Konu Serdar A tarafından (08.03.2021 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Visca ligin en değerli sağ açığı, 10 yıldır aynı takımda ve transfer olursa ne olacağı aslında çok kesin değil ama bu oynadığı süre zarfında hemen her sezon 20 gol ve üzeri katkıya ulaşmış. Özellikle 2018-2020 arasında ise takımını sürükleyen isim olmuş. Bunların bir sonucu olarak tahmini maliyeti 10 milyon euronun altında değil. Futbolcu bu gün ayrılmak istese, senede 2,5, belki 3,5 milyon euro verecek en azından 3 kulüp var. Futbolcu 31 yaşında. Yani alacak kulübün satma şansı yok, futbolcunun sana şampiyonluğu getirmesi lazım ki maliyetini çıkarsın. O zaman soru şu olmalı, Trabzonspor tüm ekonomik imkanlarını seferber ederek ve dahi bu uğurda bazı başka transfer ihtiyaçlarından vazgeçerek/daha düşük profil futbolcularla risk alarak futbolcuyu transfer etmesi durumunda; Visca Trabzonspor'u şampiyonluğa ulaştırabilir mi?

Visca öteden beri çok beğendiğim bir futbolcu, takımımda görmeyi elbette isterim, burada şu on senede futbolcuyu anan bilmem kaç mesaj yazdım sayısını da hatırlamam ancak şu an içerisinde bulunduğumuz koşullarda, bana Trabzonspor'un kalemi bir transfer hedefi değil gibi geliyor.

Bence, biz Lobjanidze'yi konuşalım. O cocukta ışık görüyor musunuz? Çok farklı meziyetleri var, biraz iyi antrene olsa ve iyi bir hocanın eline düşse sanki ciddi bir yıldız olacak izlenimi veriyor bana.
    Kesinlikle edin visca hakkında bende aynı şekilde düşünüyorum, kendisi bir hayli maliyetli onun yerine daha iyi genç ve dinamik transferlere yönelebiliriz.

Saba lobjanidze kendisi 1.75 boyunda sol ayaklı bir oyuncu hızlı mı elbette hızlı olursa hoş olabilir gibi duruyor, sert baskılara dayanıp dayanamaması çok önemli bizim için malesef bir çok takım bizi karşısına ağır savunma yaparak alıyor. yani A.ömür baktığımızda o da kendini başka takımlarda çok iyi gösterebilecekken bizim takımda sürekli bir sakatlık durumuyla karşılaşıyor, bize sağlam fizik ve kuvvet temelli oyuncular gerekli. Takımımız malesef fiziksel üstünlüğü düşük oyuncularda sıkıntı yaşıyor.
    Bize Her Yer Trabzon!

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Pereiara maaşını verip göndermek akıl işi değil. Sağ tarafta önceden Pereira ile oyun kurarken şimdi serkan ellerini semaya kaldırıp inşallah bana top gelmez diye dua ediyor.
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen hafta 2 bek lazım yazmıştım onlara 2 de yedek lazım.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uğurcan, nwakaeme, ekuban, djaniny: bunlardan para kazanmamız gerekiyor. sırayla, 20-3-7-5 alsak 35 eder.
    baker-afobe-marlon: kiralık bitiş. opsiyon mopsiyon kullanmamalıyız bunlarda.
    serkan, türkmen, faruk vs bunları da kiralasınlar bir yerlere.

ilk 11'e sağ bek, sol bek, geriden oyun kuran bir merkez orta saha, sağ ve sol kanat forvetler ve santrafor.
    ilk 11'e 6 oyuncu gerekiyor.

yedeklere de birer bek, bir tane sol kanat. bir tane de santrafor. 4 adet de yedeklere oyuncu.
    toplamda 10 transfer gerekiyor.
    1-2 bonservissiz. 2-3 kiralık. 5-6 bonservisli oyuncu lazım. 20 m. bütçe ayırmalıyız. oyuncu başı 3-4 m.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hugo, Edgar, Berat, Bakasetas dışında tüm mevkilere transfer yapılmalı. Geri kalanlardan para edenler satılmalı etmeyenler kovulmalı.

Heveslendirip utandırdıkları yeter. Yeterli zaman tanındı bu kadroya.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hugo, Edgar, Berat, Bakasetas dışında tüm mevkilere transfer yapılmalı. Geri kalanlardan para edenler satılmalı etmeyenler kovulmalı.

Heveslendirip utandırdıkları yeter. Yeterli zaman tanındı bu kadroya.
    çok iyi bir analiz.

hele o ekuban'ın gitmek istiyorum artık diyerek 5 adamın üstüne doğru top sürmesi beni benden alıyor.

Nereden
    Rize

..................... Uğurcan...........................
    Transfer....Edgar....Hugo..........Transfer
    .............. Berat........Trondsen.............
    Visca............. Bakasetas....... Nwakaeme
    .......................Transfer................... ...

Şimdiden sağ sol bek yapılmalı izlenmeli.. Türkiye de kim var alabileceğimiz
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (08.03.2021 Saat 20:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

TSL'de sözleşmesi 3 ay sonra bitecekler arasında pek dişe dokunur bek yok.

Bu gün izlediğimiz Juanfran şu en derli toplu oynayanı onunda etkili olabilmesi için rakip sahaya yerleşen pasa dayalı bir takımda oynaması gerek.

2019'daki gibi oynayacağı bilinse aslında Çaiçara gibi komple bir kanat oyuncusu var ama işte onun da nasıl oynayacağı meçhul, antremanlara başlamış galiba, ligin son maçlarında izleriz. Bence Avcı'nın çalıştığı bir isim olarak transferiyle ilgilenmemiz hiç de düşük ihtimal değil. Hatta muhtemelen bir ön görüşme bile yapılmıştır.

Bu iki topçu dışında Linnes, Popov, Chebake, Paluli gibi sağ bekler var ama hemen hepsi rahatça kazma etiketi vurulabilecek yetenekleri çok sınırlı sadece fizik olarak fit durumda olursalar azimleriyle ön plana çıkan futbolcular.

Sol tarafta seçenekler daha da kısıtlı. listeye bakınca, yan topları ve hücuma katılımı fena olmayan Güray var ama onun da savunması çok yetersiz; Bir de Konya'dan Guilherme var, istikrarlı bir sol bek ortaları da fena değil, sanırım ondan başka da sol bek yok doğru düzgün.

Kalanı ise veteran yaşa gelmiş faydasız yabancılar ya da Atila, Eren gibi TSL'nin kaşarlanmış vitaminsiz sol bekleri...

Hasılı Konya'dan Guilherme, Başak'tan Çaiçara göze çarpıyor, o kadar.

Bize 4 tane bek lazım. Ve bunların hepsine bonservis ödeyemeyiz. Dolayısıyla Avrupa futbol piyasasında sözleşmesi sona eren bekler konusunda da bir çalışma yapmak gerekebilir.
    Konu Serdar A tarafından (08.03.2021 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bu takım kimsenin kişisel egosunu çekmez 10 maç kazandırdım seri yaptın diyenin hiç. Burası Trabzonspor yapamayan şampiyonluga oynayamayan net başarısızdir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Ankara

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantıklı
    En büyük Trabzon

Nereden
    Trabzon

TSL'de sözleşmesi 3 ay sonra bitecekler arasında pek dişe dokunur bek yok.

Bu gün izlediğimiz Juanfran şu en derli toplu oynayanı onunda etkili olabilmesi için rakip sahaya yerleşen pasa dayalı bir takımda oynaması gerek.

2019'daki gibi oynayacağı bilinse aslında Çaiçara gibi komple bir kanat oyuncusu var ama işte onun da nasıl oynayacağı meçhul, antremanlara başlamış galiba, ligin son maçlarında izleriz. Bence Avcı'nın çalıştığı bir isim olarak transferiyle ilgilenmemiz hiç de düşük ihtimal değil. Hatta muhtemelen bir ön görüşme bile yapılmıştır.

Bu iki topçu dışında Linnes, Popov, Chebake, Paluli gibi sağ bekler var ama hemen hepsi rahatça kazma etiketi vurulabilecek yetenekleri çok sınırlı sadece fizik olarak fit durumda olursalar azimleriyle ön plana çıkan futbolcular.

Sol tarafta seçenekler daha da kısıtlı. listeye bakınca, yan topları ve hücuma katılımı fena olmayan Güray var ama onun da savunması çok yetersiz; Bir de Konya'dan Guilherme var, istikrarlı bir sol bek ortaları da fena değil, sanırım ondan başka da sol bek yok doğru düzgün.

Kalanı ise veteran yaşa gelmiş faydasız yabancılar ya da Atila, Eren gibi TSL'nin kaşarlanmış vitaminsiz sol bekleri...

Hasılı Konya'dan Guilherme, Başak'tan Çaiçara göze çarpıyor, o kadar.

Bize 4 tane bek lazım. Ve bunların hepsine bonservis ödeyemeyiz. Dolayısıyla Avrupa futbol piyasasında sözleşmesi sona eren bekler konusunda da bir çalışma yapmak gerekebilir.
    bende aynı şekilde düşünüyorum. bu yüzden Gözlemci(scout) ekibine ağırlık vermemiz gerekiyor, gözlem konusunda çok zayıf kalıyoruz. Önerilen futbolcuları dahi gözlemleyecek doğru düzgün adamımız yok külüpte. Gözlemcilerin kalitesi ve sayısı arttırılmalı ve nokta isabeti transferler yapmalıyız... Biz Trabzonspor'uz bulamadık mı altyapıdan yetiştireceğiz...
    Bize Her Yer Trabzon!

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Hamsik Göteborg'a gitmiş.....

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yedeklerle beraber çok iyi kadro kurmalıyız. çünkü fenerin kadrosu zaten iyi, beşiktaş'ın kadrosu sağlam, galatasaray'ın da kemik oyuncuları var.

seneye şampiyonluk falan öyle kolay değil bakmayın hocanın laflarına.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seneye süper ligden alınabilecek sadece 3 oyuncu var
    1) Skubic -> çok net ilk 11 olarak oynar sağ bekte Serkan'ın yerine oynar
    2) Visca -> Ekuban'ın satışından elde edilecek paranın bir kısmı ile Visca transfer edilir
    3) Alparslan Öztürk -> Majid yerine çok daha iyi bir yedek alternatifi olur
    VERENA (KIRANKAŞ)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)