Sayfa 3236 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2236 2736 3136 3186 3226 3234 3235 3236 3237 3238 3246 3286 3336 3736 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 80,876 ile 80,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani istatistikler ortadayken ve de bu istatistikleri ben uydurmamışken,şu an söylediğin şey 2+2 nin 4 etmediğini söylemek kadar saçma bir şey..buna yorum dahi yapmak luzümsuz aslında..söylediğin şeyin kanıtı ortada,bakabilirsin...ama baktığın halde hala bunu savunup,bu fikri söylüyorsan asıl benim sana söyleyecek başka birşeyim olamaz...
    kardeşim istatisliklerle bu işler olmuyor arsene venger dediği gibi istatslik mini etek gibidir görmek istediğini hiç bir zaman göremessin aç internetten bak ünal karaman zamanı ekuban tek forvetken nasıl oynamış ne yapmış.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tespitlerin doğru kardeşim ben birde beratın yanına sert bir adam da lazım diye düşünüyorum.
    Duruma göre o da alınabilir ama 4 eksik tamamlanmadan oyuna hükmetmemiz mümkün değil. Sağ kanatta doğru düzgün pas bile yapılamıyor Marlon'un da pas kalitesi düşük olunca topu ileri taşıma işi tamamen orta ikiliye kalıyor diye düşünüyorum. Flavio da o konuda çok yetenekli olmayınca geriye bir tek Berat kalmış oluyor. Perreira - Ömür olsaydı örneğin pas opsiyonlarımız bir anda artardı. Serkan - Ekuban ikilisi üçgen kurabilecek al ver yapabilecek yetenekte değiller. Serkan zaten çok vasat. Ekuban da gösterdi ki ancak alternatif olabilir ya da ikinci forvet oynayabilir bazen.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    İstanbul

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duruma göre o da alınabilir ama 4 eksik tamamlanmadan oyuna hükmetmemiz mümkün değil. Sağ kanatta doğru düzgün pas bile yapılamıyor Marlon'un da pas kalitesi düşük olunca topu ileri taşıma işi tamamen orta ikiliye kalıyor diye düşünüyorum. Flavio da o konuda çok yetenekli olmayınca geriye bir tek Berat kalmış oluyor. Perreira - Ömür olsaydı örneğin pas opsiyonlarımız bir anda artardı. Serkan - Ekuban ikilisi üçgen kurabilecek al ver yapabilecek yetenekte değiller. Serkan zaten çok vasat. Ekuban da gösterdi ki ancak alternatif olabilir ya da ikinci forvet oynayabilir bazen.
    kardeşim seninde dediğin gibi öncelik 2 tane bek sağ açık ve golcü olmalı hatta wakame ile rekabete girecek eli ayağı düzgün bonservisi elinde uygun bir adamda alınabilir hücum anlamında yetenekerimiz malesef sınırlı özellikle büyük maçlarda bu daha çok ortaya çıkıyor.

Cezalı Üye
    Nereden
    Antalya

Sen de haklısın,aslında ekuban sağ kanat oynadığı halde tekrar vurguluyorum(rakip kaleye daha uzak mesafe= sağ kanat)6 gol 3 asist yapmadı,bunu ben uydurdum,istatistikler de zaten boş,aslında bunları ekuban yapmadı,x kişi yaptı fakat,istatistikleri ekuban değiştirdi.D neden anlamamakta ısrar ediyorsun ki,ben ekuban çok iyi oyuncu falan demedim,ekubanı ben de şu an yetersiz bulanlardanım,ama djaniniyle kıyas ettiğin kişi ondan iki kat daha fazla gole katkı yapmış biri,dolayısıyla onunla da kıyas kabul edilemez..hele ki Ünal zamanına değinmişsin o ara bir performansı vardı,herkes 10 m€dan aşağıya sakın satmayın diyordu,tabi bunu söyleyen biri bunları hatırlamaz,hatırlasa da hatırlamak istemez...madem öyle ben de sana söyleyeyim,aç bak ünal zamanında ekubanın,tek forvet olarak çıktığı 20 maçtaki gol katkısına,senin için bu kanıt olur diye umuyorum...
    Konu White tarafından (01.03.2021 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kesinlikle sağ ve sol bek lazım bu takıma!!!!!! Serkan Asana futbolcu demek bile diğer futbolculara hakaret sayılır.

Nereden
    Trabzon

Seneye şampiyonluğa oynamak gibi bir hedefimiz olacaksa eğer, yaz transfer döneminde yollanacak/transfer olacak oyuncular haricinde as takım kalitesinde;
    Sağ bek,
    Sol bek,
    8 numara,
    Sağ kanat,
    Forvet
    transferlerine ihtiyaç olduğu apaçık ortada. Hocanın isteği doğrultusunda mutlaka bazı mevkilere iyi oyuncular alınacaktır ama tarihimize baktığımızda iyi denilebilecek kadrolarımızın mutlaka bir veya iki kritik mevkide eksiği olmuştur. Uğurcan’ın da büyük ihtimalle ayrılacağını düşünürsek zorlu bir dönem bizi bekliyor.
    Bireysel olarak ise 24 yaşında içimdeki futbol aşkının ve heyecanının öldüğünü hissediyorum. İçimizde veya dışımızda bilerek ve isteyerek bize küçücük mutlulukları çok görenlere yazıklar olsun.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burada açılan ankette ara transferde hangi mevkiye ihtiyaç öncelikli diye sorulduğunda "sağ/sol bek" seçeneğine 3-5 oy çıkmıştı, ben de onlardan biriydim ve çok şaşırmıştım. Evet 10 numara lazım evet gol atacak adam lazımdı fakat beklerin adam gibi olmayınca ne hücum organizasyonundan söz edebiliyorsun ne de saçma hatalar ile gol yemeni engelleyebiliyorsun. Ben nokta transfer yapacaksam takımı ileriye taşıyacak olan kim bir başka değişle takımın en zayıf halkası kim diye bakarım. Böyle bakınca ilk önce sağ bek alınması gerekiyordu. Serkan'ı başka bir takımdan para verip transfer eder misiniz? Yalandan portekizden ispanyadan ne biliyim yedek kalan bir adamı yarım sezon kiralayamaz mıydık? Periera kararının herkesin aklına yatması için yerine bu tarz tecrübeli bir adam alınması gerekmez miydi? Oynadığımız düzen kontrollü oyun, takım savunması. Bunun delinmesi için , ya çılgın organizasyonlar ile atak yapılması lazım ki ligimizde öyle bir takım yok yada bireysel hatalar yapman lazım ki gs fb maçlarını "bek" hataları, acemilikleri ne derseniz artık yüzünden kaybettik.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

-İlk topu alıp oyun kurabilen bir 6 numara alıp, beratı 8'e evirmek lazım ki hocanın kafasında Enzo'yu 6 Berat'ı 8 numara olarak bulunuyordu.
    -Beklerden bahsetmeye bile gerek yok.
    -Santrafor şart. Çoğu pozisyonda ceza sahasında kimse yok.
    -Kanat forvet şart.

Asgari ihtiyaçlarımız bunlar.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forvet. Djaniny ilk 11 oyuncusu değil bence.
    Djaniny iyi oyuncu ama net santrafor değil haklısın.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Giresun

Ekubanı kullanamıyoruz. On numara koysak efektif kalmıyor. Sağ kanat oynasa çok iyi tekniği yok pas yapamıyor. Marke edilince kayboluyor. Santrafor oynasa sırtı dönük oynayamıyor. Liverpoolun firminoyu oynattığı şekilde oynaması lazım. Fakat formasyon ve TR deki hocaların formasyonu buna uymuyor. Son bir kaç maçtır da çok kötü. Umarım kendine gelir.

Net 2 bek, 1 santrafor, 1 tane colmanın ilk zamanları gibi orta saha lazım. Berat libero da iyi. Melo-Selçuk ikilisi gibi Berat ın yanına birisi lazım.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defans : sağa ve sola biri as biri yedek olmak üzere transfer şart. Ayrıca edgar ve hugo için bir alternatif.

Orta Saha : 8 numara şart. Hatta güçlü bir 6 numara ve de 10 numara gerekirse. Sağ açık için koşan, teknik bir oyuncu. Sağ ve sol için yedekler ayrıca.

Forvet : 1 tane skor gücü yüksek bitirici forvet ayrıca striker dediğimiz türde Burak Yılmaz vari bir oyuncu daha.

Kısaca 13 tane transfer şart eğer seneye iyi bir takım görmek istiyorsak.

Ekleme : Bunlar ekuban, ömür, djanny ve uğurcan satılacak diye düşündüğümüzde yapılması gerekenler.
    Konu theo tarafından (01.03.2021 Saat 12:35 ) değiştirilmiştir.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaniny 'e gelen teklif kolpa değilse büyük fırsat kaçırmış olabiliriz

Nereden
    İstanbul

Sen de haklısın,aslında ekuban sağ kanat oynadığı halde tekrar vurguluyorum(rakip kaleye daha uzak mesafe= sağ kanat)6 gol 3 asist yapmadı,bunu ben uydurdum,istatistikler de zaten boş,aslında bunları ekuban yapmadı,x kişi yaptı fakat,istatistikleri ekuban değiştirdi.D neden anlamamakta ısrar ediyorsun ki,ben ekuban çok iyi oyuncu falan demedim,ekubanı ben de şu an yetersiz bulanlardanım,ama djaniniyle kıyas ettiğin kişi ondan iki kat daha fazla gole katkı yapmış biri,dolayısıyla onunla da kıyas kabul edilemez..hele ki Ünal zamanına değinmişsin o ara bir performansı vardı,herkes 10 m€dan aşağıya sakın satmayın diyordu,tabi bunu söyleyen biri bunları hatırlamaz,hatırlasa da hatırlamak istemez...madem öyle ben de sana söyleyeyim,aç bak ünal zamanında ekubanın,tek forvet olarak çıktığı 20 maçtaki gol katkısına,senin için bu kanıt olur diye umuyorum...
    müdür ekuban forvetin veya sağ açığın olursa ilerde shorlot gibi bir golcün de olmassa bu ligde alacağın en iyi derece 4. lük olur dahada ileri gidemessin sen ekubanla takılmaya devam et.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Ligde hedefsiz kaldık bari 4. Olalım da avrupaya gideriz. Bunun sorumlusu ağaoğludur. Forvet yok orta saha yok bek yok.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

hamikarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

adam yiyen orta saha
    ciğersiz iki bek
    yakaladı mı affetmeyen forvet

- 10 puan hakem avantası üç küçüklere

yine de şampiyon oluruz! hatta avantayı lig başında versinler hiç maç maç yormasınlar şikecileri.
    BABAMIZDAN MİRAS KARADENİZ FIRTINASI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligde forveti olmayan ender takımlardanız. Sağbekimiz PTT de zor oynar, sol bekimiz düşme adayı takımlarda iş yapar ancak. Sağ açığa mutlaka iyi bir isim lazım.

Nereden
    İstanbul

Başkan ya sen yazdıklarımı okumadan yazıyon,yada okuduğunu anlayamıyorsun,ekubanın yetersiz olduğunu ben de belirttim,ancak kendisiyle aynı maç sayısını oynayıp,kendisinin yarısından bile daha az skor katkısı yapmış adamla da kıyas edilemeyeceğini yazıyorum,ama sen lafın bir tarafını değiştirip dönüp dolaşıp yine aynı şeyleri yazıyorsun...Sana istatistiklere tekrar bakmanı öneririm.Aksi yönünde nesnel,bir kanıt olduğu halde,hala yanlışı savunmak kişinin çok ciddi IQ sorunu yaşadığının bir göstergesidir,haberin olsun..bunu hakaret olarak algılama her insanın diğer insana göre IQ su düşük yada yüksektir,ancak ortada bir kanıt varsa ve de hala yanlışta ısrar ediliyor ve bu savunuluyorsa,bence bu kişi bin dinleyip bir yorum yapmalı,yoksa komik duruma düşmüş oluyor gerçekten...
    müdür 40 yaşındayım amatör olarakda futbol oynadım haftada türkiye ligi hariç en az 2-3 maç izlerim ve futboldan da anladığımı düşünüyorum Allah şükür IQ da yerinde yazdığınıda çok iyi okuyorum istatislik verilerden de haberim var ama asıl sıkıntı sen benim ne demek istediğimi anlamıyorsun bence sorun burda benim yazdıkalrım gayet açık ve net.

Nereden
    İstanbul

Beratın yanına teknik, top saklayabilen, uzun pas atabilen, ortalama dribbling yapabilen 8 numara şart. Sol bek ve sağ bek ikisi de hücumcu teknik ve ortalama defans yapabileni şart. Forvete sırtı dönük oynayabilecek, topları indirecek ve Bakasetasa şut pozisyonu yaratabilecek bitirici bir santrafor şart. Sağ kanada Visca tarzı biri şart. Sola yedek kanat şart. Yedek forvet de şart. Kulübe dahil en az 7 transfer lazım seneye.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Ankara

Sezon sonu Uğurcan giderse takım kafadan 2 seviye aşağı düşecek. Bunu da hesap etmek lazım.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Ankara

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny 'e gelen teklif kolpa değilse büyük fırsat kaçırmış olabiliriz
    Bu durumu Djaniny nin kendisine sorsak o bile inanmaz. Ikinci yarinin tamamini Djaniny siz oynasak ne olurdu oynamasak ne. 3 puan asagi 5 puan yukari. Kaldi ki tüm maclarda galibiyet alsan TFF den alacagin para, teklif edildigi iddia edilen tutarin 1/3 i kadar iken, hangi ahmak bunu reddedebilir.
    Kulliyen yalan, kulliyen uydurma bir haber.

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetimin transfer portföyüne bakınca, olası Uğurcan transferinden gelecek parayı hayır kurumuna bağışlamayı öneriyorum
    En azından hayır duası alırız

Nereden
    Afrika Diğer

Gökdeniz ismi nereden geliyor?
    Az önce de belirttiğim gibi, biz Trabzonluyuz. Amcamlar koyu Trabzonspor taraftarıdır. Doğar doğmaz ismimin Gökdeniz olmasına karar vermişler. Trabzonspor'daki Gökdeniz Karadeniz'in hayranı oldukları için adımı Gökdeniz koymuşlar. Yıllar sonra, adımın esinlenildiği Gökdeniz Karadeniz'le tanışma fırsatım da oldu. Benim için unutulmaz bir buluşmaydı.
    Manyak gibi almadık şu çocuğu da...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Manyak gibi almadık şu çocuğu da...
    Elbet bir gün buluşacağız evlat...
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı olcay_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin transfer portföyüne bakınca, olası Uğurcan transferinden gelecek parayı hayır kurumuna bağışlamayı öneriyorum
    En azından hayır duası alırız
    Bu önerinin patenti bana ait lütfen izinsiz kullanmayın, yoksa şirketimiz telif davası açacaktır hakkınızda

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gökdeniz, Halil, Visca 2 tanesini alabilirsek büyük iş yaparız. 2 tane net bek ve 2 santrafor al yaslan arkana izle takımı.

Allah aşkına bu yıl ne olduğu belirsiz genç filan almayın, bu anlamda daha önce aldıklarınızı oynatın.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)