Sayfa 2 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bari Serdar durusunu alsak. Adam bize de gelmek istiyor. Tam da en Hazır ve olmuş döneminde. Sörloth, Ekuban ve Serdar üçlüsü bizi 5 yıl götürürdü ne de güzel olurdu.
    4 yil Darmstadta yasadim, 3. ligden 1. Bundesligaya yükseldikleri dönemde zaman zaman maclarini stadan izledim, hala takip ederim
    Serdar bizde oynayacak kalitede degil.
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Cihad Varlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak gitmiş..
    Kim diyor?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ceyhun Öncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 yil Darmstadta yasadim, 3. ligden 1. Bundesligaya yükseldikleri dönemde zaman zaman maclarini stadan izledim, hala takip ederim
    Serdar bizde oynayacak kalitede degil.
    Hocam Koray gireceğine Serdar girsin 80.dakika. Kötü mü olur.

Nereden
    Kocaeli

Kanga Trabzonda deniyordu ne oldu ben anlamdım, henüz lig bitmediği için mi bu denli kısır geçiyor duyum dönemi.

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanga Trabzonda deniyordu ne oldu ben anlamdım, henüz lig bitmediği için mi bu denli kısır geçiyor duyum dönemi.
    Benim düşüncem Avrupa 1 yıl men cezası onanacak.

Çünkü başkan pek olumlu konuşmadı trt de.

Neyse hayırlısı olur İnşallah.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abi duyum var da ben çok şaşıyorum

Bir kere Novak 3 ay önce protokol imzaladı imza aparası menajer ücreti vs hepsini yazmıştım önceki yazılarıma bakın

Yalnız Kanga olayı beni çok yanıltır eğer transfer olursa, çünkü adam son alternatifti...

Yani bu adamın transfer olması için en azından transfer dönemi biterken kimseyi bulamamış olmamız gerekirdi...

Anlaştık denenlerin kaynağı belki benimkinden iyidir...

Ama Novak dünün haberi gideli yıllar oldu

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir kere Novak 3 ay önce protokol imzaladı imza aparası menajer ücreti vs hepsini yazmıştım önceki yazılarıma bakın

Yalnız Kanga olayı beni çok yanıltır eğer transfer olursa, çünkü adam son alternatifti...

Yani bu adamın transfer olması için en azından transfer dönemi biterken kimseyi bulamamış olmamız gerekirdi...

Ve fenere tabi

Nereden
    Kocaeli

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Peki hocam Kanga 'da son durum ne ve sol beke Yunanlı ile anlaşıldı mı cidden?

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gidenin yerine ertesi gün yenisini koyabildiğin an büyük klupsün

cemts41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu novak neden fb ye gider ki?

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Novak meselesinin menajer olayı olduğunu düşünüyorum hala. Menajerleri cebe para indirme derdinde. Menajer başka takımla anlaşmış olabilir, son sözü Novak söyler.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cemts41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zirve yarışından yorulmuş biraz da düşmemeye oynamak istemiş olabilir

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Trabzonspor yöneticisi olsam ve transfer işini yönetsem ilgilendiğimiz oyuncu hakkında bir Allah kuluna bilgi vermezdim. Bu basit ve hayati gerçeği ben bile düşünebiliyorsam yönetimde bulunanlar da pek ala düşünüyorlardır. O nedenle oradan buradan duyum aldığını iddia edenlere itibar etmiyorum. Etmemenizi de tavsiye ediyorum.

Her yaz bu duyumcu teranesi ile devam ediyor. Milyon tane isim yazılıp çiziliyor. Yazılan isimlerin gerçekliği ise muamma! Ama şöyle bir şey var. Yalan ya da gerçek transfer haberi duymak ve heyecanlanmak istiyorsanız duyumcularla haşır neşir olabilirsiniz. Eğlenceli olabilir. Ama işin sonunda isyan ve hayıflanmak var. Bunu bilerek meseleye dahil olmanızı tavsiye ediyorum.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baskanin en buyuk hatasi yabanci sinirlama sacmaligini savunmasi.istanbul varken kaliteli yerlileri nasil getirmeyi planliyor.istanbul ucuzlerinin hem sehir hem maddi avantajlari var.yerli futbolcu istanbula gitmeyip buraya gelmek istese essek yukuyle para odemek zorunda kaliyorsun..alt yapidan ugurcan-yusuf-abdulkadir cikti tamam ama ayni alt yapidan huseyinler yumlular zekilerde cikti..
    gerci bu yasagin omrunun uzun oldugunu dusunmuyorum.ligdeki cogu takim yasaga karsi iken iktidarin askeri nihater ya da gec pes eder.maksimum 1 veya 1.5 yıl icinde eski sisteme donerler.
    Her zaman dediğim gibi bu yabancı sınırlaması İstanbul takkmlarının iyiliği için yapılıyor.
    Onlar da biliyor yerli iyi topçular daima istanbul takımlarını tercih eder diye.
    Ayrıca baktılar ki anadolu takımları iyi ve maliyetsiz yabancı topçu alabiliyor. E bunlar istanbul takımlarını zorluyor. Önlem almak istediler. Çünkü ne fb ne bjk ne de gs bu yabancı serbestliğini yönetemediler.
    Siz biliyor musunuz. 1980-81 sezonundan beri 3 istanbul takımının ilk 2 de olmadığı sezon yok.
    O sene biz 1. adana 2. olmuş.
    Belki de bu sene bir ilk yaşanacak ve ilk 3 te fb,gs ve bjk olmayacak.

Onlar için çok büyük bir darbe bu. Avrupa kupaları için para alamayıp bir de bu sene yayın gelirleri düşerse batışa doğru gidecekler. Mecbur önlem alıyorlar. Türk gençlerinin istanbul takımlarına oynama sevdasını kullanacaklar.

cemts41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zirve yarışından yorulmuş biraz da düşmemeye oynamak istemiş olabilir
    haklısın. fb seneye ilk 4 e giremez.çok saçma bir transfer olmuş novak açısından.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bir an için kendinizi Novak'ın yerine koyun.
    Futbol kariyerinizde artık sona yaklaştınız, 30 yaşına ayak bastınız ve artık son şişkin sözleşmenizi yapacaksınız.
    Oynadığınız takım Avrupa'ya katılmama cezası aldı ve sizinle ilgilenen diğer takımlardan daha az ücret teklif ediyor.
    Diğer tarafta imza parası, daha yüksek maaş, gelişmiş şehir imkanları var. Siz olsanız ne yapardınız?
    Açık konuşmak gerekirse ben Novak'ın yerinde olsam bir saniye dahi düşünmez İstanbul'a giderdim.
    Acı ama gerçek bu! Novak olur da giderse adamı hiç yadırgamam. Ekonomik gerçekler var.

Nereden
    Kocaeli

Şuan Ts'den kim gitse pişman olur, kadro oturmuş, arkadaşlık yerinde, para tıkır tıkır gününde yatıyor, 3-4 transferle şampiyonluğun en güçlü adayı. Tüm bunlara rağmen 30'a dayanmış bir topçu ben parayı seçiyorum 500 bin fazla olsun oraya giderim diyorsa başkanın dediği gibi yolu açık ola... Giderse üzülürüz, kalırsa seviniriz lakin hep yazdım birçok kez de karşı çıkan çok kişi olsa da fikrim değişmedi Novak akan bir bek değil, Sadece golcü bir bek, çok daha iyisi bulunabilir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir an için kendinizi Novak'ın yerine koyun.
    Futbol kariyerinizde artık sona yaklaştınız, 30 yaşına ayak bastınız ve artık son şişkin sözleşmenizi yapacaksınız.
    Oynadığınız takım Avrupa'ya katılmama cezası aldı ve sizinle ilgilenen diğer takımlardan daha az ücret teklif ediyor.
    Diğer tarafta imza parası, daha yüksek maaş, gelişmiş şehir imkanları var. Siz olsanız ne yapardınız?
    Açık konuşmak gerekirse ben Novak'ın yerinde olsam bir saniye dahi düşünmez İstanbul'a giderdim.
    Acı ama gerçek bu! Novak olur da giderse adamı hiç yadırgamam. Ekonomik gerçekler var.
    Maddi açıdan öyle de manevi açıdan bakarsak; 3 kuruş fazla alacağım diye huzurumu bozmazdım ben olsam. Bizim verdiğimiz rakamla şikecilerin verdiği arasında uçurum olmasa gerek. Ama yine de giderse de saygı duyarım adama. Çünkü aldığı paranın hakkını sahada sonuna kadar verdi, maaşını alıp yatmadı.

Nereden
    Afrika Diğer

Gökhan Akkan'ı istediğimizi yazmış Hasan Tüncel. Yemin olsun müthiş gereksiz bir hamle olur. Medya eliyle parlatılan Gökhan'ın sırf bu sezon oynadıkları Başakşehir maçındaki performansına baksınlar, böyle salak salak isimlerle ilgilenmesinler.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim verdiğimizin 300-400 K € fazlasını vermiştir en çok. O kadar da fark yokken başka kriterlerden dolayı fenere imza atar. Bence :
    Eğer gidecekse oyanı buyanı boyalı kokoş kız arkadaşı İstanbulda yaşamak istediği için gider.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maddi açıdan öyle de manevi açıdan bakarsak; 3 kuruş fazla alacağım diye huzurumu bozmazdım ben olsam. Bizim verdiğimiz rakamla şikecilerin verdiği arasında uçurum olmasa gerek. Ama yine de giderse de saygı duyarım adama. Çünkü aldığı paranın hakkını sahada sonuna kadar verdi, maaşını alıp yatmadı.
    Ustelik o alacagi 3 kurus fazlayi da alamayacak. Hayir bir insan hic mi arayip o camiadan kimseye sormaz. Adamlar paralarini alamadan kacip gidiyor. Bununla mi ugrasmak istiyorsun. Valla bir garipler

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan Akkan'ı istediğimizi yazmış Hasan Tüncel. Yemin olsun müthiş gereksiz bir hamle olur. Medya eliyle parlatılan Gökhan'ın sırf bu sezon oynadıkları Başakşehir maçındaki performansına baksınlar, böyle salak salak isimlerle ilgilenmesinler.
    Avcı gelecekse Erce ile oynayacaktir takımlarının geriden pasla çıkmayı istiyor Erce de ayağı gayet iyi olduğundan Gökhan hamlesi olacağını sanmıyorum varsa da gereksiz olur.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bir ara ikinci ligin gol kralı mi neydi asist mi bir adam almıştık. Futbolcudan başka her şeye benziyordu gokhan miydi. İho döneminde rezillik onu hatırladım sinirlendim. Yine öyle adamlar alınırsa yazıklar olsun.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

özçelik61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cihad Varlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittiği takımı söylemediler. Yönetim gitti gözüyle bakıyormuş, sol bek arayışlarına başlamışlar.
    aceleleri neydi az daha bekleselerdi
    Trabzon-Çaykara-Yeşilalan (Holaysa)

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Hunter bize gelebilir maaşı düşük olsun Beşiktaş ödesin aagaei ücret yeterli 1 yıllık olsun.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)