Sayfa 2835 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1835 2335 2735 2785 2825 2833 2834 2835 2836 2837 2845 2885 2935 3335 3835 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 70,851 ile 70,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Seri'yi düşünebiliriz aslında. Topa sahip olacak takım için iyi seçenek. Berat-Seri.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diamede yalnız atiba havası var adam golde atıyor fakir sisokosu gibi bir şey. Alırsak orta alani tutarız Arabistanda şişmediyse.
    Arabistanda oynaması biraz tereddüt yaratıyor ama Josef de oradan geldi çatır çatır oynuyor. Kendine baktıysa problem olmaz. Sözleşmesi bitiyormuş galiba. Yaratıcı bir orta saha değil. Bunu alırsak kesinlikle 10 numara da almamız gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Viscada her sene aynı hikaye. Adam 10 yıldır ayrılmak istiyor ama 10 yıldır sözleşme yeniliyor.
    demekki ayrılmak istedigi her sene sözleşmesine zam yapıp sözleşmesini yenilemisler

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hemfikir olduğumu söylüyorum. Yani söylediğiniz şey benim için anlamlı.
    Takım değil de bireysel düşünenler icin anlamsız. Aynı şeyi düşünüyorum diyorum, sene sonu konuşalım diyorsunuz.

Anlaşamıyoruz, bir sıkıntı var ama ne?
    Ben anlamak istemiyorum ya da anlama kıtlığım olabilir iyi günler

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada konudan bağımsız; Değişik bir futbolcu buluyorum google'a yazdığımda ya gs forum, ya gs sözlük, ya,da gs'li bir blokta ismine denk geliyorum.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşeyin en kalitelisi 54 senelik tarihimizde sadece 95-96 yılı kadrosunda vardı, o kadro Avrupa standartlarındaydı. Diğer senelerin tümünde bir yerlerde hep bir eksiklik yaşadık, bundan sonra da yaşanacak gibi. Mevcut kadroya 5-6 tane üst düzey oyuncu alırsan en iyisi olabilirsin lakin alamazsın, harcayacak paran belli. Bu lig için 1 kaliteli ofansif orta sahayla ortalama santrafor almak bile yeterli, bana kalırsa bu lig için para harcamak bile külliyen israf, nasıl olsa şampiyon olmanı engelleyecekler, mevcut kadro ilk üçe hatta ikiye girecek kadar yeterlidir. Senin arena Avrupa ligi, hedefine odaklan başarıyı orada kovala...
    Abim ben 96 cok küçüktüm, az biraz hatırlıyorum birde babamın maçları izlerken övgüler yağdırdığını. Ama sence 2011 de ki Kadro da Avrupa Standardında değilmiydi?
    Dağılan kadro ile bile Şampiyonlar liginde İnterin şerefsizliğiyle 3. Olduk yoksa ikinciydik. O kadro bozulmasaydı rahatca sanki 3. Tur Belkide Çeyrek Final oynardık.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Visca muhabbeti 10-15 gün önce açılmıştı sonra kapandı. Yönetim belli ki taraftarı heyecanlandıracak bir transfer yapmak istiyor. Payet, Papu falan hepsi reddedince kaynağı Visca için kullanmaya karar verdiler ve ismi yine gündem oldu. Bizim için hayırlısı olur. Adam yıllardır bu ligin en iyi kanat oyuncusu.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ahmed Kutucu alinmaliydi. Hem santrafor oynar, hem de Nwakaeme'yi yedeklerdi. Ornegin dunku macta elinde bir tane Ahmed Kutucu olsa kafan rahat Nwakaeme'yi ya da Ekuban'i 60-70 gibi cikarip dinlendirebilirdin.
    Yahsi Bati 51:28

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmed Kutucu alinmaliydi. Hem santrafor oynar, hem de Nwakaeme'yi yedeklerdi. Ornegin dunku macta elinde bir tane Ahmed Kutucu olsa kafan rahat Nwakaeme'yi ya da Ekuban'i 60-70 gibi cikarip dinlendirebilirdin.
    Schalke gibi cöp bi takimda bile forma sansi bulamiyorsa üstelik Ibisevic gitmisken ve as forvetleri Pacienca sakatlanmisken bizde de Djaniny'yi kesemez. Yedege de para harcamaya gerek yok Afobe varken.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Eskişehir

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abim ben 96 cok küçüktüm, az biraz hatırlıyorum birde babamın maçları izlerken övgüler yağdırdığını. Ama sence 2011 de ki Kadro da Avrupa Standardında değilmiydi?
    Dağılan kadro ile bile Şampiyonlar liginde İnterin şerefsizliğiyle 3. Olduk yoksa ikinciydik. O kadro bozulmasaydı rahatca sanki 3. Tur Belkide Çeyrek Final oynardık.
    Olabilir di kardeşim. Inter harbi şerefsizlik yaptı
    96 kadrosu çok daha efektifti. Milli takıma 10 civarı futbolcu gönderiyorduk o dönem. Şota'nın ekurisi Hami'ydi mesela. Yedekleri Arçil ile namı diğer Büyük Orhan Çıkrıkçı. Tolunay, Ünal, Soner Boz orta sahası çok kuvvetliydi. O yılların gazete küpürlerini hâlâ saklarım. Doktor Abdullah, Karaboğa Ünal, Bombacı Hami, Sihirbaz Şota. O dönem çalınan şampiyonluğumuz yüzünden büyük yıkım yaşadık tıpkı 2011 gibi. 96 kadrosu o sezon şampiyon olsaydı, GS yerine 4 sene üst üste biz şampiyon olacaktık. Yine herşey kırılganlık üstüne. Bazen böyle konuşurken öyle üzülüyorum ki yine dejavu yaşayacağız diye amaannn siktiret futbolu diyorum her yıkım yaşayan Trabzonsporlu gibi. Sonra bı ışık doğuyor yeniden hevesleniyorum, bu bizim takımımız, takımdan farklı ailemiz diyorum lakin hayallerimizin yine doğranacağını, gasbedileceğininde farkındayım.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Terzioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Schalke gibi cöp bi takimda bile forma sansi bulamiyorsa üstelik Ibisevic gitmisken ve as forvetleri Pacienca sakatlanmisken bizde de Djaniny'yi kesemez. Yedege de para harcamaya gerek yok Afobe varken.
    Alinsaydi zaten kiralik + opsiyon seklinde alinmaliydi. Sadece maasini odeyerek kadroya katabilirdik. Duruma gore de opsiyon kullanilirdi.
    Yahsi Bati 51:28

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

96 kadrosu çok daha efektifti. Milli takıma 10 civarı futbolcu gönderiyorduk o dönem. Şota'nın ekurisi Hami'ydi mesela. Yedekleri Arçil ile namı diğer Büyük Orhan Çıkrıkçı. Tolunay, Ünal, Soner Boz orta sahası çok kuvvetliydi. O yılların gazete küpürlerini hâlâ saklarım. Doktor Abdullah, Karaboğa Ünal, Bombacı Hami, Sihirbaz Şota. O dönem çalınan şampiyonluğumuz yüzünden büyük yıkım yaşadık tıpkı 2011 gibi. 96 kadrosu o sezon şampiyon olsaydı, GS yerine 4 sene üst üste biz şampiyon olacaktık. Yine herşey kırılganlık üstüne. Bazen böyle konuşurken öyle üzülüyorum ki yine dejavu yaşayacağız diye amaannn siktiret futbolu diyorum her yıkım yaşayan Trabzonsporlu gibi. Sonra bı ışık doğuyor yeniden hevesleniyorum, bu bizim takımımız, takımdan farklı ailemiz diyorum lakin hayallerimizin yine doğranacağını, gasbedileceğininde farkındayım.
    yanlış hatırlamıyorsam ya o sene yada 1 sezon önce olabilir karabük spora ilk yarı 6-0 üstünlük sağlıyoruz ikinci yarı takım gol atmadı diye maçta ıslıklanmıştı düşününkü takım nasıl çatır çatır top oynuyordu bence 1995-1996 kadrosu gerçekten efsanedir.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sağ kanatta Nathaniel Clyne sol kanada Dany Rose peşinde koşuyor bunlar. Eğer doğruysa Abdullah Avcı'nın en büyük sıkıntısı kanat beklerini oyunun içersine sokamamayla ilgili.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Sorlothun parasını yediler şimdi kulüpde para yok diğer kulüplere devlet yardim ediyor biz de boynu bükük bekliyoruz. Çulsuz yönetim ne yapacak yine maaş odeyebiliyoruz çok şukur. Ben geçen yönetici olsam dedim şu kulupte yemek masrafıni halledemem daha dedim. Her gün tarhana çorba zor çıkardı bulaşıkları da ben yıkardim. Parayla bu işler empati kurunca kimse başkan olmak istemez herhalde.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Bu kadar sıkıcı bir transfer dönemi hatırlamıyorum. Ya çok sessizce çok iyi oyuncularla anlaşıyoruz medyaya sızdırmadan, ya da - ki bu ihtimal çok daha yüksek - hiçbir bok yapmıyoruz. Akşam pazarındaki çürükleri toplayıp gelecekler.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Net oyuncu olmadıkça bonservisli futbolcu almayalım, sene sonuna bütçe ayıralım anlayışına saygı duyarım.
    Ama en azından veteran ya da kiralık oyuncularla kulübede kalabalık yapmamız şart. Kenarda Vahid Amiri seviyesinde adam bile yok be kardeşim.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış hatırlamıyorsam ya o sene yada 1 sezon önce olabilir karabük spora ilk yarı 6-0 üstünlük sağlıyoruz ikinci yarı takım gol atmadı diye maçta ıslıklanmıştı düşününkü takım nasıl çatır çatır top oynuyordu bence 1995-1996 kadrosu gerçekten efsanedir.
    Aynen

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.com.tr/you...spieler/674612

Bu arkadaş enteresan bir arkadaş. Değerlendirilebilir, fazla uzaklara bakmaya gerek yok.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu rosenin tonynin arkasında oynayacak çevikliğe sahip olacağını düşünmüyorum. aklıyla, kalitesiyle oynayan bek hakkımızı sağdan kullansak daha doğru olur gibi.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ kanatta Nathaniel Clyne sol kanada Dany Rose peşinde koşuyor bunlar. Eğer doğruysa Abdullah Avcı'nın en büyük sıkıntısı kanat beklerini oyunun içersine sokamamayla ilgili.
    eğer yazdığın doğruysa clyne ismi daha mantıklı geliyor çünkü 30 ocakta sözleşmesi bitiyor yani 1 hafta sonra boşta .

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.com.tr/you...spieler/674612

Bu arkadaş enteresan bir arkadaş. Değerlendirilebilir, fazla uzaklara bakmaya gerek yok.
    Bunun bir de hollanda'da oynayan 10 numara olanı var. İkisi de iyi topçu. Malatya'da oynayanı da öyle takoz bir ön libero değil, bayağı pasör oyuncu. Vallahi güzel tespit. Geçtiğimiz haftalarda sanki bir arkadaş kulübün ilgilendiğini de yazmıştı.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bunun bir de hollanda'da oynayan 10 numara olanı var. İkisi de iyi topçu. Malatya'da oynayanı da öyle takoz bir ön libero değil, bayağı pasör oyuncu. Vallahi güzel tespit. Geçtiğimiz haftalarda sanki bir arkadaş kulübün ilgilendiğini de yazmıştı.
    Gs ilgileniyor ciddi şekilde.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

marlon bedava olsa bile seneye avcının takimin sol beki olmasi durumunda kafamda deli soru işaretleri olacakken bide marlona 2 milyon euro bonservis vermek mi mumkün değil

Joacivil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O sıralar çok büyük olmasam da hatırlıyorum ,fener ortalığı karıştırdı o maç , bir sürü dalavere yaptı ama Vanspor maçında bir sürü gol kaçırdık
    Bunu atlamayın , ilk önce kendimize bakalım
    sürekli sağı solu suçladığımız için , başarısızlık geliyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)