Sayfa 2779 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1779 2279 2679 2729 2769 2777 2778 2779 2780 2781 2789 2829 2879 3279 3779 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 69,451 ile 69,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    Afrika Diğer

Biraz sinerji...

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Sampdoria kadrosunda bulunan orta sahalara şöyle bir baktım hiçbirini alamayız gibi duruyor ufak bir ihtimal Gaston Ramirez olabilir o da ne kadar bizim aradığımız tipte bir oyuncu tartışılır.

Nereden
    Trabzon

bizim acil ofansif adam lazım 10 kanat tada forvet ön tarafta 0 alternatif

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Crystal Palace ile win-win ilişkisi kurduk aynısını yine yapalım. Benteke birkaç gol attı bu yıl ama çıkmayı düşünürler yeni transferden sonra.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Biraz sinerji...
    Batuhan gece gece gaz veriyorsun da bir bildiğin varmı bunlarla alakalı diye şüphelenmedim de değil yani.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emre. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Crystal Palace ile win-win ilişkisi kurduk aynısını yine yapalım. Benteke birkaç gol attı bu yıl ama çıkmayı düşünürler yeni transferden sonra.
    benteke ve batçüay cp'nin topçusu değil 6 ay sonra. sörlothtaki gibi bi ilişki söz konusu olmaz belki bentekenin sözleşmesini uzatıp da kiralarlarsa iş değişir.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Batshuayi zaten kiralık o olmaz Benteke'nin de sözleşmesi bitiyor o da bize kalmaz gibi.

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benteke ve batçüay cp'nin topçusu değil 6 ay sonra. sörlothtaki gibi bi ilişki söz konusu olmaz belki bentekenin sözleşmesini uzatıp da kiralarlarsa iş değişir.
    Bu sözleşme detayını bilmiyordum. Eğer ilgimiz varsa şansımız bir tık daha fazla olur. Benteke diye gidip ayew ile dönmesinler yeter, batshuayi zaten düşmez buralara.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bize oyuncu transferinden önce transferde tuttuğunu koparacak, futboldan ve futbolcu hissiyatından anlayan bir yönetici lazım..O tip bir yöneticiyi de bizim yönetim içerisinde göremiyorum..

Farzedelim buraya yazdığınız isimleri Gomez'i şunu bunu aldılar sonra ne olacak? Siz bu yönetimin aldığımız oyuncuları performans olarak biraz palazlandığında biraz sivrildiğinde kadroda tutabileceğimizi mi düşünüyorsunuz? Öyle düşünüyorsanız biraz safsınız..

Kısacası her transfer döneminde heyecanlanıyorsunuz aha işte aradığımız topçuyu bulduk diyorsunuz o futbolcuyu içselleştiriyorsunuz tabu haline getiriyorsunuz sonra iş bilmez bir yönetici çıkıp 3 5 kuruş zammın hesabını yapınca kuşu bedavaya kaçırıyorsunuz üzerine 1 bardak su içiyorsunuz...Her transfer döneminde aynı şeyler oluyor doğru kadroyu yakaladığımız an o kadroyu 4 5 sene üst üste koruyup oturmuş bir oyun kültürü oturtamıyoruz..

Yani kıytırık Anadolu kulüpleri bile elindeki verimli oyuncuyu kolay kolay kaptırmıyor artık çünkü kapı gibi sözleşmeler yapıyorlar futbolcu üzerinde otorite kurabiliyorlar..Bizde ise bunun tam tersi oluyor beceriksiz yönetici beceriksiz başkan seçme hastalığımız var sebebi de bu..

O yüzden yapılacak transferlerde zerre heyecan duymuyorum...Gelen geldiği gibi gidecektir..Şu Berat'ın sözleşmesini de incelemek lazım nasıl bir sözleşme yapmışlar elimizden koparıp alırlar mı bi bakmak lazım..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batuhan gece gece gaz veriyorsun da bir bildiğin varmı bunlarla alakalı diye şüphelenmedim de değil yani.
    Vallahi tamamen temennî

Nereden
    İstanbul

Sampdoriadaki elemanın kim olduğunu merak etmekteyim. Şöyle bi bakıldığında 1-2 topçu dışında hepsi işimize yarar görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kardeşim yazını uplamak lazım.kesin kesin .kimi alırsak çok durmaz saçma sapan şeyler olur gene.zaten bir şeyi de becerip alamaz bunlar çok eksiğimiz var ......5 tane oyuncu lazım forvetsiz oynuyoruz şaka gibi ortasahaya berat dışında iki adam lazım.beck lazım lazım da lazım...
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize oyuncu transferinden önce transferde tuttuğunu koparacak, futboldan ve futbolcu hissiyatından anlayan bir yönetici lazım..O tip bir yöneticiyi de bizim yönetim içerisinde göremiyorum..

Farzedelim buraya yazdığınız isimleri Gomez'i şunu bunu aldılar sonra ne olacak? Siz bu yönetimin aldığımız oyuncuları performans olarak biraz palazlandığında biraz sivrildiğinde kadroda tutabileceğimizi mi düşünüyorsunuz? Öyle düşünüyorsanız biraz safsınız..

Kısacası her transfer döneminde heyecanlanıyorsunuz aha işte aradığımız topçuyu bulduk diyorsunuz o futbolcuyu içselleştiriyorsunuz tabu haline getiriyorsunuz sonra iş bilmez bir yönetici çıkıp 3 5 kuruş zammın hesabını yapınca kuşu bedavaya kaçırıyorsunuz üzerine 1 bardak su içiyorsunuz...Her transfer döneminde aynı şeyler oluyor doğru kadroyu yakaladığımız an o kadroyu 4 5 sene üst üste koruyup oturmuş bir oyun kültürü oturtamıyoruz..

Yani kıytırık Anadolu kulüpleri bile elindeki verimli oyuncuyu kolay kolay kaptırmıyor artık çünkü kapı gibi sözleşmeler yapıyorlar futbolcu üzerinde otorite kurabiliyorlar..Bizde ise bunun tam tersi oluyor beceriksiz yönetici beceriksiz başkan seçme hastalığımız var sebebi de bu..

O yüzden yapılacak transferlerde zerre heyecan duymuyorum...Gelen geldiği gibi gidecektir..Şu Berat'ın sözleşmesini de incelemek lazım nasıl bir sözleşme yapmışlar elimizden koparıp alırlar mı bi bakmak lazım..
    "Annuit cœptis"

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TrabzonsporSampdoria forması giyen 25 yaşındaki merkez orta saha Jankto ve 31 yaşındaki ön libero Albin Ekdal için resmi teklifini sundu. İtalyan ekibinden cevap bekleniyor..Fotomac
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Chiquinho bireysel problem cözecek bir adama benzemiyor. Arkasına da eğer Ekdal gelirse geçmiş olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yahu Jakub Jankto takımında düzenli oynayan 25 yaşında, piyasa değeri 10 milyon euroluk bir adam.
    Niye devre arasında versinler adamı bize?
    Paramız olsa, verdik 10-12 milyon euro parayı anlarım.
    Öyle bir para da yok!

Papu Gomez bile olabilme ihtimali olan adamdı Jankto ile karşılaştırdığım zaman.
    Yaşı vardı, hocası ve kulübü ile sorunluydu, aynı lige satılmak istemiyordu falan da filan.

Ulan Jakup niye gelecek bize?

Daha yeni ayrıldığımız Novak kefil mi olmuş?
    Kesin eşi de eşini ikna etmeye çalışıyordur.

Ulan Brezilya dizisi gibi her transfer dönemi masal dinlemekten gına geldi.

Avrupa'da da transfer dönemleri spor haberleri böyle mi yürüyor çok merak ediyorum.

strmcrw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Jankto'ya ne gibi bir teklif sunmuş olabiliriz . Bu adamın en kötü ihtimal 10m euro değeri var. Hadi onu hallettik bir şekilde. Jankto neden süper lige gelsin. Tepkiler gelince ısmarlama haberler doluşmaya başladı yine.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Herkes kendisini maksimum Yunus Malli ve Yusuf Erdoğana hazirlasin, sonra husran olmasin. "Olmayan" transfer efsanelerini transfer dönemi bittikten sonra yönetimin kalemleri tarafindan dinleriz.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kul Ahmet ve avanelerinin A planındaki oyuncular kul Ahmet'i pazardan elmamı alıyorsun be adam diyerek reddettiler, kul Ahmet'te ben burayı akşam pazarı sanmıştım abi dedi, şimdi hedef daha düşük profilli oyuncular..
    I am not in danger , I am the danger..

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Medyada duydumuz isimlere bakarsak:
    --------------------cakir-----------------
    -serkan------hugo-------edgar......rose
    -------------------wanyama------------
    -------------berat-----------papu-------
    ------edera--------ekuban--------nwaka.

Yedek:
    Yunus M.
    Yusuf E.
    Yusuf S.
    Djanini.
    Baker
    Parmak
    Afobe
    Flavio
    Hossein
    Konu 61Firtinasi61 tarafından (22.01.2021 Saat 09:22 ) değiştirilmiştir.

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hyasin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TrabzonsporSampdoria forması giyen 25 yaşındaki merkez orta saha Jankto ve 31 yaşındaki ön libero Albin Ekdal için resmi teklifini sundu. İtalyan ekibinden cevap bekleniyor..Fotomac
    Jankto yu nasıl alıcakmışız onu merak ettim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu yönetim, İho'nun ilk geldiği dönemde ki taktiği uyguluyor... O zaman da sanki alacak çap varmış gibi bir sürü sansasyonel isimle görüşülmüş havası verilmişti..

Uğraştık ama Ailesini ikna edemedik, son anda menajeri fiyat attırdı, kulübü pürüz çıkardı..

Dümenden, kolpadan transfer teklifleri ile doluydu basınımız... Sonunda aynı bu sezonki gibi gençler birliğinden bir futbolcu alınmıştı.. Hatta sanki dünya starı gibi tesislere helikopterle indirilmişti.. :-)
    Konu Beypba tarafından (22.01.2021 Saat 09:44 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Demek Dervişoğlu cincona gidecek ha...
    E hani güya bizim lige gelirse Alanya ile sözleşmesi hazırmış başka takıma gitmeyecekmiş ?
    Yalnız gerçekten babası az değilmiş, tabi burda bizimkilerde de kabahat var...
    Yâhu bir Trabzonspor düşünün, yıllardan beri gurbetçi Trabzonlu topçulara düşman... yeter artık yaa... Anıl cancan26 Tahatepe bilmem nelere gelince para var... plaza mlaza hepsine var bol keseden... rezillik yaa... millet anca kendini avutsun yok yetersiz naapalım onu diye, Gökdeniz de mi yetersiz, al işte 1mTl'ye sağ kenar yedeğin olacaktı Abdüş'ün sakatlanması o kadar sarsmayacaktı bizi...
    Şimdi tepkiler de gelince bol bol isim duyarız çakal yönetimin piyasaya verdiği...
    Getire getire özer yalakasını getirdik bu takıma... nasıl bir iktidar yalakasıysa geçen sene Bursa'da yaşananlardan sonra hâla o takımda durabiliyor... utanmaz rezil...

Tüm bunlara rağmen çocuğun babasının yaptığı bu resmen pazarlama kampanyası rezilliktir... instadan cincon montajlı oğlunun fotosunu paylaşması falan tam rezillik... insan biraz da olsa çekinir utanır naapalım kısmet buymuş der çekilir kenara paylaşım yapmaz.... abdürrahim ile kanka olun şimdi çakma Trabzonsporlular sizi... dünyada takım kalmadı anasını satayim he....
    Tabi instasını da özele çevirdi, gidip bakayim paylaştıklarına dedim ama ı ıh...

Ben gerçekten anlamıyorum bu işten bir şey... bizimkilerin büyük oranda hatâlı olmalarına rağmen bana göre bu tip insanlar gerçek Trabzonsporlu olamaz... olsa olsa çakmadır...
    Başarısızlıklar dilerim... ağlaya ağlaya gitmek zorunda kalsın oradan

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok ya fmdataba telif yedikten sonra tadı tuzu kalmadı profil incelemenin twitterda paylaşan hesap olursa görüyoruz artık.
    Ben de oynadigin oyundan ekran görüntüsü yolluyorsun sandim
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Kahretsin arkadaş yaa yok mu yetenekli bildiğimiz babayiğit gurbetçi, çıkıp "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynamam" diyecek ?
    Trabzonspor'da oynamayı isterim oralıyım ama gs fb bjk ile anılmak da güzel diye yalakalık yapan lâzım değil... ulan her şey para mı yaa öyle olsa bile takıl avrupa'da orda burda yine yaşıtlarına göre bin kat fazla para kazanırsın hayâtını kurtarırsın... bunların aileleri nasıl çakma Trabzonsporlu eğitimi vermiş bunlara arkadaş... adamsan çık konuş Trabzonspor bize yanlış yaptı de her şeyi açıkla biz de tepkimizi verelim... ama yok x y z nedenden dolayı da olsa Trabzonspor seni almayınca hoopp cücüşlere giden çakma 61 numaraları gözüm görmesin...
    Vallahi nefret ettim kusacam yaa...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Laundros61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu private sen misin? Ordan burdan gördüklerini yazıyor gibi geldi bana da sensen başka tabi.
    yok be, ben bulduğum duyumları paylaşan mütevazi bir forum üyesiyim, içeriden tanıdıklarım yok, ama içeriden tanıdıkları olan tanıdıklarımdan duyduklarım olabiliyor.

Profil fotomdan da görüldüğü üzere Sampdoria'yı çok önceden işaret etmiştim
    Konu Enaldo61 tarafından (22.01.2021 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)