Sayfa 2385 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1385 1885 2285 2335 2375 2383 2384 2385 2386 2387 2395 2435 2485 2885 3385 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 59,601 ile 59,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egemen Korkmaz'ın gelişine en çok Hüseyin Türkmen, sonrasında da ben sevinirim herhâlde

2008-2011 yılları arasında Umut'la birlikte en sevdiğim oyuncuydu.

"Doğal olarak ayrılıklar üzüntüye yol açıyor ama ben hep söyledim, Trabzon'un bende farklı bir yeri var. Çünkü orada kariyerimin en güzel 3 yılını geçirdim. Bunu sadece futbol anlamında da söylemiyorum. Özel hayatımda da çok güzel günler geçirdim. Trabzon'da çok güzel anılarım ve çok yakın görüştüğüm dostlarım var."

- https://www.tff.org/default.aspx?pag...6&ftxtID=13777
    Utanc verici. Selcuk Inan gelsin olcan gelsin teofilio gelsin umut gelsin hatta adam yaka silkiyordu trabzondan kurtulmak icin. Enayi taraftar olursa daha cok kazik yeriz.

Fb macinda bizim futbolcumuza attigi tokati hatirlarim. Fb icin mucadele ettiysen bitmissindir. Ondan sonra sosa dan novaktan adamlik bekleriz biz de kalsin diye. Niye kalsin? Hicbir avantaji var mi? Sahip mi cikacaksin sanki ilerde. Ünal Karaman bile hata yapmis. Istanbula gitmek varken ...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

..Ve ayrica egemen korkmaz suan trabzondaymis..egemen kabul görüyorsa abdullah ercanda ogün temizkanogluda gelebilir..aslinda moderen futbolda bunlar dogal seylerdir bügün sergen gelsin hic kimse gigini cikarmazdi oysa adam fanatik bjkli veya sikecilerdede top kosturmus..ogünü abdullahida satan gönderen may beydi..ogünün dayak yemeside tozu dumana katmisti yoksa ogünün trabzonsporlu olusunu kimse tartismaz sanirim .. mra hoca aslinda suan trabzonda evinde istirahat ediyordur sezon sonuna kadar gelsin..resit akcay hocanin bir imaja yeni bir dizayne yeni bir karaktere ihtiyaci var mesela o meshur sapkasi veya jürgen klopp gözlügü, sapkayi cikar asker trasi ol,gözlükleri cikar kücügünü tak veya lenz takim elbise giyin maclarda iste o zaman sevilirsin moderen futbolda karizma cok önemli riza calimbayin karizmasi ünal hoca gibi olaydi suan belki bizdeydi daha güleceksiniz fakat bunlar suan malesef bir durusun bir karizman oldumu gerisi gelir..ronaldunun yakisikliligi da kendisini ünlü yapmistir sira cogu gencler ronaldonun 90 dakika macini izlememistir ancak ronaldo resimlerini cep telefonunda tasiyorlar..messiyi bu kadar sevmemelerin nedeni de tipidir..sizlere komik gelebilir zamaninda ünal karamanin kötü maclarida olmustu veya istanbuldaki derby maclarindan önce evli degilken sanatci ziyaretleride meshurdur (b.öztan) ve o maclarda ayakta duracak mehali yoktu sirf hilal biyiklari yüzünden tolere ediliyordu..kasimpasa macindan önce hoca degisikligi mutlaka olmali uzatmaya gerek yok artik bunca dedikodudan sonra newtonda rahat calisamaz..kasimpasayi yeneriz bir hafta daha kazanir bu böyle gitmez..karizma olayinda zamaninda senol güneside yakisikli bulmayanlar el birligiyle göndermislerdi suan senol günes onu gönderenlerden daha saglikli karizma duruyor Allahin adaleti..karizma olayinin üzerinde durulmazi önemli bir konu..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Buzz Spor
    @buzzspor
    Erdinç Şehit: "Egemen Korkmaz, pro lisansını aldı. Çok karakterli bir teknik adam geliyor. Egemen Korkmaz’a dikkat diyorum burada. Şimdi önemli bir teknik adamla görüşmeleri sürüyor. Bugün yarın duyarsınız. Egemen Korkmaz çok önemli bir hocayla giriş yapacak teknik adamlığa."

fatihaltun08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eddie Newton ile başka bir alanda calisilamaz mi?

Genç oyuncuların gelişimi ile ilgili bir fırsat bulamaz mi?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buzz Spor
    @buzzspor
    Erdinç Şehit: "Egemen Korkmaz, pro lisansını aldı. Çok karakterli bir teknik adam geliyor. Egemen Korkmaz’a dikkat diyorum burada. Şimdi önemli bir teknik adamla görüşmeleri sürüyor. Bugün yarın duyarsınız. Egemen Korkmaz çok önemli bir hocayla giriş yapacak teknik adamlığa."
    egemen korkmazı kartal dan tanırım adam gibi adamdır üstüne çuval giydir hali sahaya çıkar oynat gene canını dişine takar öyle oynar umarım hocalığıda futbolculuğu kadar sağlam ve kaliteli olur.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bize Egemen Korkmaz lazım derken benzer tipte stoperi kastediyorduk. O da Sviatchenko'ydu, Hugo değil.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize Egemen Korkmaz lazım derken benzer tipte stoperi kastediyorduk. O da Sviatchenko'ydu, Hugo değil.
    Hugo daha çok benziyor egemen'e.

Nereden
    Almanya

Arkadaslar
    egemen——avci, olayi dogru ise neden suan newton antromana cikiyor adama haksizlik degilmi bu
    Yarin yönetim yalanlar olaylari böyle teknik direktör olsun transferdeki gibi kaos ortami gibi yönetim baskan bu kadar genis ve dogru is yapabileceklerini düsünmüyorum..korkum baska benim hasan ücüncü ismi insallah alevlenmez yarin veya kasimpasa macindan sonra..transferdeki duruslari ve kalitesiz ucuz oyunculardan sonra hasan ücüncü bombasi gelebilir yani baskan terz köse yapabilir
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcı devre arası transfer dönemi için yapılacak hamleleri bile şimdiden görüşüyor yönetimle diye bir duyum aldım bunlardan ilki devre arası bir kanat oyuncusu transferi istemiş.
    Konu Birtan tarafından (27.10.2020 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hoca mevzuları bir tarafa, bu takıma zaten kaliteli 2 orta saha oyuncusu lazım tartışmasız. 1 tane önlibero 1 tane de 10 numara. Başka transfere gerek yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı devre arası transfer dönemi için yapılacak hamleleri bile şimdiden görüşüyor yönetimle diye bir duyum aldım bunlardan ilki devre arası bir kanat oyuncusu transferi istemiş.
    Bu kadro icin hala öncelikle kanat oyuncusu isteyen hocanin lisansini kravat gibi kesip agzina sokmak lazim.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buzz Spor
    @buzzspor
    Egemen denen yalama gitsin, 3 temmuz yildönümünde sikebahce tesislerinde alkislarla protesto etsin sikecileri destekleyerek.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

orhan ak'ı bizim taraftar neden istemiyor ben onu anlamadım.. bizim futbolcu eskilerinden birisi yardımcısı olup adamın altını oymasındansa adamın güvendiği bir ismi yanına alması en makulü..

ama ben newtonun gelinen noktada en az sorumlu olarak görüyorum...
    Attan inip eşeğe bindik!

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hugo daha çok benziyor egemen'e.
    Bilmiyorum onu da alırız umarım devre arası o zaman kıyaslarız
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Eddie kesin gitti mi?

Ben gitsin istemiyorum. Daha başarı başarısızlık olarak ne yaşadık ki.

Sonuçta 6 haftada bjk,fb,ibb ile oynadık. Öyle veya böyle zor maçlar.

Devam etmeliyiz Eddie hocayla

Nereden
    İstanbul

FC Midtjylland'ın Cajuste'sini hemen bugün söz keserim.
    Keza sol bekleri Paulinho yine.
    Konu annttiigs tarafından (28.10.2020 Saat 00:45 ) değiştirilmiştir.
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

Nereden
    Almanya

Abdullah avci hayirli olsun..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Nereden
    Samsun

seneye kimler gidiyor diye bir baktım da afobe ve bakerin opsiyonu yok gidecekler. marlona 2 milyon verip tutmayız o da gidecek. hosseini ve campi de sözleşmesi bitiyor zaten takımdan koptular. pereira da futbolu bırakır bırakmasa da uzatılmaz. bir de kamil ahmet var o muhtemelen birazcık zam alarak takımda kalır. plazanın da kiralığı fesih edilir muhtemelen.
    yani gidenler;
    afobe, baker, marlon, campi, hosseini, pereira, plaza.

7 yabancı gidiyor. 4 tanesi 11 oyuncusu.

diabate, flavio, djaniny, hugo, trondsen, edgar bizimle devam edeceklerdir bu yıl gelenlerden.

yani seneye de iyi bir kadro kurmak gerekecek. türkiyeden rotasyona 4-5 tane futbolcu almak şart. sonra böyle eksiklik yaşıyoruz. kontratı bitenlere baktım da;

dorukhan toköz, emre akbaba, steven coulker, caiçara, ömer bayram, aytaç kara, alparslan öztürk, appindangoye, salih uçan, linnes, tolga ciğerci, hasan hüseyin, ceyhun gülselam, marafona, veysel sarı, caner osmanpaşa, ali akman...

bu isimlerden 3-5 tane çözemiyorsak boşuna büyük kulübüz demeyelim kendimize. ülke içinden kadroda rekabeti arttıracak maliyeti makul isimler. bonservisleri de yok. takımda rekabeti arttırmayan yedekler olursa as takım da çöküyor.
    şu listeden ben olsam alparslan öztürk, appindangoye, salih uçan, linnes, marafona ve ali akmanı kesin alırdım. dorukhanı da zorlardım. caicara uzun sakatlık yaşadı iyi dönerse o da düşünülmeli.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu nasıl bir planlama...……..

Bu takımın başına Avcıyı getirmeye çalışanların nasıl bir midesi var yada var mı maalesef bizim başkanların ipleri başkalarının elinde muhtemelen bir yerlere telefon açıp önerdiğiniz biri var mı diye soruluyor yoksa Bir Trabzonsporlunun Avcı demesini anlamam mümkün değil
    Şu takımda ilk defa kurumsal bir yapı kuruluyor diye sevinmiştim hikaye imiş bizde herşey birilerinin iki dudağı arasında bizim başkan da hikaye zaden işler kötü gidince ortalarda göremezsin ama iyi bir şey olursa her kanalda boy göstermeye başlar
    Ne zaman başımıza şöyle aklı taraftarın önünde olan aklı selim bir adam gelecek bilmiyorum gerçi nasıl olabilir ki biz taraftar bile asgari anlaştığımız kaç konu var ki başkanlar nasıl olsun
    Şu takıma Erdal Hoş gibi bir adamı başkan yapmak lazım yoksa durumumuz vahim
    Bu işlerde sucu en az olan Newton adama yazık yıllarca zenci diye 2. sınıf muamele görmüş bu ona yapılan daha da kötü Beşiktaş maçını başkan yüzünden kaybettik Sörlöth sendromunu yönetemedi takımın motivasyonunu bozdu denizli ve Gaziantep maçlarını hatta fener maçını hakemler ayarladı bu adamın sucu ne ki değişecek biri varsa başkan olmalıydı
    YÖNETİM İSTİFA
    @ okşoholu

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Newton'ın yerine layık görülen Avcı'nın takımı Beşiktaş, geçen sezon yine ilk altı haftada 1 G - 2 B - 3 M ile puan tablosunun 16. sırasında yer alıyordu. Ligin en çok gol yiyen takımıydı.

Hani "Düştük, bittik, rezil olduk, altı maçta beş puan toplayan adama hoca mı denir" deyip bu Avcı'yı istemek?

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton'ın yerine layık görülen Avcı'nın takımı Beşiktaş, geçen sezon yine ilk altı haftada 1 G - 2 B - 3 M ile puan tablosunun 16. sırasında yer alıyordu. Ligin en çok gol yiyen takımıydı.

Hani "Düştük, bittik, rezil olduk, altı maçta beş puan toplayan adama hoca mı denir" deyip bu Avcı'yı istemek?
    Fren patladı artık.. Yönetim oto kontrolünü kaybetti.. Tıpkı Muharrem Usta'nın son yılı gibi... Vizyonla, çağdaşlıkla mali disiplinle başlayan ağdalı laflar, manifestolar, mottolar unutulur ve yerini makamını korumak için taraftarın tepkisini yatıştırmak için suni gündem yaratmak kalır..

Muharrem Usta bunun kadar egolu değildi yalnız.. Çünkü kaybedeceği çok şey vardı kendi hayatına dair, sistemin içerisinden geldiği için işi uzatmadı.

Ağaoğlu, İho gibi kaybedeceği pek bir şey yok... O koltukta ekstra bir gün kalsa onun için kar sayılır..

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaniny'in son maç topu iteklemesi ve topla alıp kaleye yönelmesi inanılmaz mutlu etti beni. Ligin en iyisi olacak bence. Çok açık ara. İlk maça girdiğinde çok kötü durumdaydı. Fakat Fenerbahçe maçında daha topladı. Çok başka bir klasa sahip. Çok büyük futbolcu.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Beypba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fren patladı artık.. Yönetim oto kontrolünü kaybetti.. Tıpkı Muharrem Usta'nın son yılı gibi... Vizyonla, çağdaşlıkla mali disiplinle başlayan ağdalı laflar, manifestolar, mottolar unutulur ve yerini makamını korumak için taraftarın tepkisini yatıştırmak için suni gündem yaratmak kalır..

Muharrem Usta bunun kadar egolu değildi yalnız.. Çünkü kaybedeceği çok şey vardı kendi hayatına dair, sistemin içerisinden geldiği için işi uzatmadı.

Ağaoğlu, İho gibi kaybedeceği pek bir şey yok... O koltukta ekstra bir gün kalsa onun için kar sayılır..
    Maalesef her yönetimin yaptığı gibi bizden sonra gelenin çanı çıksın türevi uygulamalar bekliyorum bu adamlarda Trabzonspor sevdası var mı ondan bile emin değilim
    Muharrem bunların yanında zemzemle yıkanmış gibi duruyor şahsen bu kasıntının artık gitmesinin bizim için daha hayırlı olacağını düşünmeye başladım
    bu ülkede vizyon misyon lafları yapandan uzak duracaksın
    @ okşoholu

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı serkanholep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eddie kesin gitti mi?

Ben gitsin istemiyorum. Daha başarı başarısızlık olarak ne yaşadık ki.

Sonuçta 6 haftada bjk,fb,ibb ile oynadık. Öyle veya böyle zor maçlar.

Devam etmeliyiz Eddie hocayla
    Herkesin 3,5 attığı denizlispor ???
    Maç 0-0 iken adam forvet cikariyor
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Almanya

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny'in son maç topu iteklemesi ve topla alıp kaleye yönelmesi inanılmaz mutlu etti beni. Ligin en iyisi olacak bence. Çok açık ara. İlk maça girdiğinde çok kötü durumdaydı. Fakat Fenerbahçe maçında daha topladı. Çok başka bir klasa sahip. Çok büyük futbolcu.
    Ben baska topcu mu izledim ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)