Sayfa 2382 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1382 1882 2282 2332 2372 2380 2381 2382 2383 2384 2392 2432 2482 2882 3382 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 59,526 ile 59,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Üst düzey teknik direktör isteyen arkadaşlara soruyorum.
    Üst düzey teknik direktör bize neden gelsin.
    Çöp düzey topçularla neyi başarabilir.
    Mevcut topçularla Avrupa kupası bile zor.

Bu takımı hiç beğenmedim.

En az kusurlu Newton.

Yönetim transferlerde sınıfta kaldı.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

@sasone
    Gerçekler ortada. Şike ortada. Kimlerin koruduğu ortada.
    Benim tarafım çok şükür Trabzonspor.
    9 senedir senin o ağzından düşürmediklerine karşı, şikecilere karşı her platformda mücadele ettim.
    Çocuğuma, yeğenlerime Trabzonspor'lu olmanın, şerefin, onurun, haysiyetin ne olduğunu anlatıyorum. Her zaman hakkının peşinden gitmesini öğütlüyorum, asla çıkar ve menfaat uğruna değerlerinden vazgeçmemesini söylüyorum.
    Sen mesajında yazdıklarınla aynaya bakarak kendini kendine tanıtabilirsin.
    Biz kimseye sizler gibi hizmet etmiyoruz. Sorumluluk aldığına inandığın kimselerin şikeyi nasıl koruyup kolladığını da, Türk futbolunun ve Türk sporunun içini nasıl boşalttıklarını da çok iyi biliyoruz. Ülkenin hali bile ortada. Sorumlulukları sadece kendi menfaatlerinden ibaret.

Bizim tarafımız belli. O da bağımsız bir Trabzonspor.

Biz o şampiyonluğu geri alamayacağız ama ne mal olduğunuzu tüm dünya biliyor.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920916829

Burada yazmışsın ya siyasiler için eğlencedir diye. Şikeyi de onun için değil mi ölümüne savundular, gece yarıları kanunlar değiştirildi, onun için değil mi kanıtlar reddedildi, onun için Erdoğan gücü yettiği halde sesini çıkarmadı. Hiç ortada menfaat denen birşey yoktu zaten. İnsanlar kalp krizinden öldü bu ülkede şike yüzünden. Çalınan şampiyonluk yüzünden kendini astı. Ama sen o sevdiğin Erdoğan ile eğlenmeye devam et. Çünkü o adamı da eğlendirecek birileri gerekli.
    Konu Anıl C tarafından (22.10.2020 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Konuyla alakasi yok fakat fatih tekkenin istanbulsporunu izliyorum 0-2 den 2-2 mac sonucu
    istanbulspor oynadigi oyunun karsiligi 5-0 olmaliydi bir takim böyle oynamali yenilsede alkislanir..
    istanbulsporda roka var 61 numara mükemmel oyuncu organize olmus iyi bir süperlig takiminda cok büyük isler yapar , para yok para yok al iste istanbulsporda roka var biz almayiz böyle ac oyuncu gider ahmet canbaza paralari veririz kendisine almanyada ev son model araba alsin diye karsilik istemeden..ahmet canbaz istanbulsporda kadroya giremez bizde kurtarici olarak duruyor ..para yoksa istanbuldan bu 61 numarali cocugu alin bu cocukda ac teknik sut asist hersey var ..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocayı üst düzey ligden ayarlamak gerekliydi .newtonu da başka görevde kullanmalıydık.yönetim herşeyin içine etti.aksine sadri şener dönemine doğru geriledik
    evet sadri şener dönemi benzetmesi uyuyor. ama üst dizey ligden yabancı hoca bence en az 2.5 milyon euro falan isterdi maaş bütçesini aşardı
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Ankara

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasi yok fakat fatih tekkenin istanbulsporunu izliyorum 0-2 den 2-2 mac sonucu
    istanbulspor oynadigi oyunun karsiligi 5-0 olmaliydi bir takim böyle oynamali yenilsede alkislanir..
    istanbulsporda roka var 61 numara mükemmel oyuncu organize olmus iyi bir süperlig takiminda cok büyük isler yapar , para yok para yok al iste istanbulsporda roka var biz almayiz böyle ac oyuncu gider ahmet canbaza paralari veririz kendisine almanyada ev son model araba alsin diye karsilik istemeden..ahmet canbaz istanbulsporda kadroya giremez bizde kurtarici olarak duruyor ..para yoksa istanbuldan bu 61 numarali cocugu alin bu cocukda ac teknik sut asist hersey var ..
    Ebrar cumur oynadı mı
    En büyük Trabzon

Nereden
    Trabzon

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ebrar cumur oynadı mı
    Tayyip oynadı, ama ilk 11 değil.
    BILL GATES

Nereden
    Trabzon

Yusuf Yazıcı sparta prag a güzel gol attı

https://mobile.twitter.com/tsunami_6...67732916355073
    BILL GATES

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

valla Smart aşar maşardı belki ama bazı şeylerin daha hayırlı olması için sağlam bir hoca ve ekip lazım takıma önce.bu ekibe karışmayacak bir yönetim lazım.maaş büçtesini aşmayacak kaliteli zorlayan bir hoca da bulabilirdi.1.5+ sene sonu bonus vesaire şu bu gibi bu da yapılır.
    Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sadri şener dönemi benzetmesi uyuyor. ama üst dizey ligden yabancı hoca bence en az 2.5 milyon euro falan isterdi maaş bütçesini aşardı
    Konu erenslash tarafından (22.10.2020 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu akşam Kanga'yı ilk defa fırsatım varken izleyeyim dedim meğerse Corona'ya yakalanmış.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Ankara

Alıntı TS-AKCAABAT-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazıcı sparta prag a güzel gol attı

https://mobile.twitter.com/tsunami_6...67732916355073
    hat-trick yaptı kral. Yolu açık olsun.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Güney Amerika

+ bu bazı yerel basının yaptığı büyük ayıp sırf yabancı diye go home yazması adamlarını al git demesi midem bulanıyor bu basından.

ünala ve hüseyine bu kadar laf saymazlar çünkü newton yabancı diye. bence go home denmesi gereken yönetim newton değil.

yöneticiler yüzünden hocalar hedef tahtası oluyor. kardeşim bu adamın asıl görev yeri a takımı hocalık değil sen adama yazık ediyorsun böyle ağır görev vererek.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Bursa

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @sasone
    Gerçekler ortada. Şike ortada. Kimlerin koruduğu ortada.
    Benim tarafım çok şükür Trabzonspor.
    9 senedir senin o ağzından düşürmediklerine karşı, şikecilere karşı her platformda mücadele ettim.
    Çocuğuma, yeğenlerime Trabzonspor'lu olmanın, şerefin, onurun, haysiyetin ne olduğunu anlatıyorum. Her zaman hakkının peşinden gitmesini öğütlüyorum, asla çıkar ve menfaat uğruna değerlerinden vazgeçmemesini söylüyorum.
    Sen mesajında yazdıklarınla aynaya bakarak kendini kendine tanıtabilirsin.
    Biz kimseye sizler gibi hizmet etmiyoruz. Sorumluluk aldığına inandığın kimselerin şikeyi nasıl koruyup kolladığını da, Türk futbolunun ve Türk sporunun içini nasıl boşalttıklarını da çok iyi biliyoruz. Ülkenin hali bile ortada. Sorumlulukları sadece kendi menfaatlerinden ibaret.

Bizim tarafımız belli. O da bağımsız bir Trabzonspor.

Biz o şampiyonluğu geri alamayacağız ama ne mal olduğunuzu tüm dünya biliyor.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920916829

Burada yazmışsın ya siyasiler için eğlencedir diye. Şikeyi de onun için değil mi ölümüne savundular, gece yarıları kanunlar değiştirildi, onun için değil mi kanıtlar reddedildi, onun için Erdoğan gücü yettiği halde sesini çıkarmadı. Hiç ortada menfaat denen birşey yoktu zaten. İnsanlar kalp krizinden öldü bu ülkede şike yüzünden. Çalınan şampiyonluk yüzünden kendini astı. Ama sen o sevdiğin Erdoğan ile eğlenmeye devam et. Çünkü o adamı da eğlendirecek birileri gerekli.
    Anıl,ben senin samimiyetine inandığım için zaten yazdım,farkındayım Trabzonspor'a verdiğin değerin,emin ol ben de etrafımda etkileşim içinde olduğum insanları Trabzonsporlu yaptım,yapmaya gayret ettim,Trabzonspor'u maddi ve manevi elimden geldiğince desteklemeye çalıştım ve zaten Trabzonspor'a değer verdiğim için onca işimin arasında burada bir şeyler yazıyorum.

Erdoğan ile ilgili yazdığım mesajda da anlatmaya çalıştığım gibi futbol genelinde veya Trabzonspor özelinde aşırı güdülenme ve önem verme insanı gerçeklerden koparıyor ve bu defa da sağlıklı bir sebep sonuç ilişkisi kuramıyor insan.
    Biz de bu noktada taraftar olsak bile gerçeklerden koparsak takıma zarar veririz,bunun daha üst noktalara ulaşması noktasında kendi hayatımıza zarar veririz.
    Bu çizgiyi doğru belirlemek gerekiyor,bu ülkede futbolu yönetenler yetersiz olduğu için tüm kulüpler batık durumda,alt yapılardan çok zor futbolcu geliyor onlar da biraz doğru yönetilen kulüpler sayesinde.

Bizim taraftar veya insan olarak en birinci ödevimiz bence gerçeklerden kopmadan sebep-sonuç ilişkisi kurarak doğru eleştiriler yapmak,sonra da bunun takipçisi olarak bir kamuoyu oluşturmak,farkındalık yaratmak.

Bu söylediğimi sağlamasını yapabilmek için bakacağımız yer Türk Futbol tarihi,bu ülkede şike yüzünde her hangi bir takım ceza almış mı,aldıysa uygulanmış mı?
    Siyasetçinin sorunu değil bu,futbolu yöneten ve onu sevenlerin insan kalitesi,etkisi.
    • Memento mori

hamikarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anıl,ben senin samimiyetine inandığım için zaten yazdım,farkındayım Trabzonspor'a verdiğin değerin,emin ol ben de etrafımda etkileşim içinde olduğum insanları Trabzonsporlu yaptım,yapmaya gayret ettim,Trabzonspor'u maddi ve manevi elimden geldiğince desteklemeye çalıştım ve zaten Trabzonspor'a değer verdiğim için onca işimin arasında burada bir şeyler yazıyorum.

Erdoğan ile ilgili yazdığım mesajda da anlatmaya çalıştığım gibi futbol genelinde veya Trabzonspor özelinde aşırı güdülenme ve önem verme insanı gerçeklerden koparıyor ve bu defa da sağlıklı bir sebep sonuç ilişkisi kuramıyor insan.
    Biz de bu noktada taraftar olsak bile gerçeklerden koparsak takıma zarar veririz,bunun daha üst noktalara ulaşması noktasında kendi hayatımıza zarar veririz.
    Bu çizgiyi doğru belirlemek gerekiyor,bu ülkede futbolu yönetenler yetersiz olduğu için tüm kulüpler batık durumda,alt yapılardan çok zor futbolcu geliyor onlar da biraz doğru yönetilen kulüpler sayesinde.

Bizim taraftar veya insan olarak en birinci ödevimiz bence gerçeklerden kopmadan sebep-sonuç ilişkisi kurarak doğru eleştiriler yapmak,sonra da bunun takipçisi olarak bir kamuoyu oluşturmak,farkındalık yaratmak.

Bu söylediğimi sağlamasını yapabilmek için bakacağımız yer Türk Futbol tarihi,bu ülkede şike yüzünde her hangi bir takım ceza almış mı,aldıysa uygulanmış mı?
    Siyasetçinin sorunu değil bu,futbolu yöneten ve onu sevenlerin insan kalitesi,etkisi.
    geçenlerde can sıkıntısından fetöcü pislik mehmet baransu'nun zamanında şike dönemi yaptığı yayınları izledim. azar azar. bu adam çantacıydı biliyorsunuz. devlete sızan fetönün medyadaki maşasıydı.

şöyle bir cümle söylüyor, doğru mu yanlış mı siz karar verin. tayyip erdoğan'a yani dönemin başbakanına şike tape'leri gidiyor. ligler devam ederken. hatırlayın asker kaçağı şikeci de bize önceden söylüyorlardı inanmıyorduk polis fezleke hazırlamış diyordu. başbakan ligler devam ederken soruşturma açılmasını istemiyor. ligler bittikten sonra da sürüncemede bırakıyor. aziz'in telefonları dinlenirken başbakan'ın rahmetli annesine küfür ettiği tape'ler düşüyor. başbakan ondan sonra talimatı veriyor ve operasyon başlıyor.

bu ülkede 18 senedir yaşayıp da recep tayyip erdoğan'dan habersiz kuş uçtuğunu düşünmek bence ahmaklık kusura bakmayın öyle düşünüyorsanız. daha sonra şikespor'un taraftarları, camiası aziz'i satmadığı için tayyip aziz'i tek şartla çıkartmak istiyor. o da başkanlığı bırakma şartıyla. aziz de hatırlayın hep başkanlıgı bırakıp git dediler gitmedim gitsem arkamdan kaçtı derlerdi falan diyordu. daha sonra malum yine tapelerde çıkmıştı başbakan ve oğlu ali aydınlar'ı destekliyordu kongrede. ama aziz kazanmıştı. sonra da hasbelkader bir şampiyonluk aldılar son dk golleriyle bi daha da belleri doğrulmadı inşallah doğrulmaz da.

işin bir diğer kısmı da aziz'in dayısı türkiye'nin en zengin 6. adamı faruk yalçın vefat etmişti operasyondan 1-2 ay önce. zaten aziz'in ergenekon bağlantıları tsk ile arasının ne kadar iyi olduğu malum. kimse gık diyemiyordu türkiye'de bu herife uzun bir süre. tape'lerde zaten tff başkanını bile nasıl azarlıyordu hatırlayın. devlet el koydu olaya ama arkasında durmadı. fetö vs. hikaye. o dönem üst düzey devlet yetkililerinden hangisi fetöye cephe açmıştı bir tek erdoğan ara sıra çıkıp eleştiriyordu. sonra zaten ergenekon vs dava çözülünce bizim şike meselesi de geri plana atıldı. aziz'i kahraman yaptılar.

devlet göz yummadı mı bu duruma? yumdu. çıkarları neydi, karşıda şikecilerin taraftarı bir bütün oldu bizse tepkimizi göstereceğimiz tek yer olan sandıkta siyasilere yürü ya kulum dedik. yanlış anlamayın siyaset yapmıyorum veya kimseyi eleştirmiyorum zaten bir siyasetçiyi savunacak kadar kör cahil fanatik değilim. hepsi birbirinin kopyası ki bu haldeyiz. hala haklı davamızla ilgili kim çıkıp konuşuyor söyleyin bana? ancak foruma şikebahçe yazarız twitter'da şikeciler deriz galatasaraylılar bile bizden daha çok savundu bizim kupamızı.
    Konu hamikarakaya tarafından (23.10.2020 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.
    BABAMIZDAN MİRAS KARADENİZ FIRTINASI

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün Stutgart - Köln maçında Atakan Karazor'u seyrettim. Pozisyon bilgisi ve çabukluğu fena değil. Türk pasaportu varsa, düşünülebilir.

Wataru Endo diye defansif orta saha oyuncusu var Stutgart'da. Bacak kadar boyu var, bütün hava toplarını aldı.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

burke'nin az önce topla bi dönüşü vardı.. şu adamı alamamak ve yerine afobe denen suk'u koymak sezonun en büyük hatasıydı.
    inanılmaz bi fırsat kaçırmışız eğer gerçekten görüşmeler bahsedildiği kadar ilerlediyse.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burke'nin az önce topla bi dönüşü vardı.. şu adamı alamamak ve yerine afobe denen suk'u koymak sezonun en büyük hatasıydı.
    inanılmaz bi fırsat kaçırmışız eğer gerçekten görüşmeler bahsedildiği kadar ilerlediyse.
    Burke gibi fizikli bir oyuncunun Burda iş yapmama gibi bir ihtimali yok.. Biz gittik kablumba Afobe'ye para gömdük
    Sevinelim diye sevmedik.....

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada yırtındık 3-5 kişi, bu adamın iş yapmaması mümkün değil diye.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Herhangi bir PL takımının bizim takımdan istese alamayacağı oyuncu yokken olası transferi alamama şansları yoktu.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Giresun

marlon tam bir bidon,
    diabate tam bir bidon

plaza bahsetmeye gerek yok.
    edgar hava topu namına bir şey yok.

şu takımda on numarasız oynamak, forvet bozması adamdan on numara oynamasını beklemek tam bir aptal salak işi. takımda yaratıcı,fark yaratacak oyuncu yok.. takım klasik anadolu takımı olmuş. zaten yusuf gidişi ile başlamıştı. sorloth bir nebze tutuyordu bu takımı. şu an 5.6. lık mücadelesi veren anadolu takımı gibiyiz.

yok abi. bu transfer sezonu kim ne derse desin vitor hügo transferi hariç net bir isim yok. flavio da yarım, baker de yarım... hiçbir şekilde tam bir adam alamadık. takımın hali daha kötü olacak.

bu iş hoca ile çözülecek iş değil... transferi bok gibi yaparsan bu takıma şenol da terim de gelse kimse kurtaramaz.

yusuf gittiğinden beri atağa çıkarken merkez alan ve ofans bölgesi boş kalıyor. ofansta adamları topla buluşturacak bir kişi yok.. komple dümdüz yarım oyunculardan kurulu takım olduk..

8-10 oynayan bir adam
    Libero da oyun kuracak ileriye top taşıyabilecek bir adam
    1 adet daha stoper
    1 adet de sol bek

gelmesi kesinlikle kesinlikle nasıl. casper hojer nielsen e yapışmak lazım.

diabateyi hala nasıl satın aldık bunu ciddi manada anlamıyorum. hangi menajer kitlediyse kesinlikle çalışılmaması lazım..
    Konu CasTo tarafından (25.10.2020 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rezil bir transfer dönemi geçirdik, sonuç ortada.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bence baker flavio marlon djaniny afobe iyi futbolcular ve iyi transferler. Sorun kalitesinde değil uyumsuz olmalari bence
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Samsun

sörlothu satıp novakla uzatmayacaktın sosayı tutup caner erkine 1.2 maaş verip alacaktın. stopere vitor hugo tamam ama diabate, baker, flavio, plaza, djaninye o paraları vereceğine elnenyi kiralayacaktın. forvete de 1.90 boyunda gelişime açık bir forvet alıp tecrübeli bir yedek forvetle tamamlayacaktın. bu takım şimdi ligde liderdi.
    10 milyon euroyu da çöp ettik. ligin en çok gol yiyen takımı olduk 6 haftada. kaleye gitmekten aciziz. bu sene ilk 5 imkansız seneye de uğurcanı satıp 12-18 arasına yine ziyan ederiz. çocuğun da değeri düşüyor bu çöpler yüzünden. çok mu zordu şu takımı kurmak.

-------------ugurcan--------------
    jp------edgar------hugo----caner
    --------sosa-------elneny--------
    ----------ekuban-----------------
    ömür----------------nwakaeme
    ---------FORVET----------------

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Plaza,diabate vs işe yaramaz adamlara verilen paralarla iyi bir ortasaha alınırdı.
    Ortasahasiz bıraktılar rezil ettiler takımı

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer dönemini ne amaçlandı ile ölçmek lazım.

Amaç bütçe küçültmek ve bir çekirdek oluşturmak ise bence başarılı olundu.

Alınan oyuncuların mühendisliklerinde sorun var tabi ama amaç dışı transfer çok fazla yok.

Ama yönetimin müthiş iletişimsizlik hatta tersine iletişim stratejisi sayesinde herşey saçma sapan gelişti.

Yönetimin sezon biter bitmez kadro dağılıyor, biz de küçüleceğiz ve yeni bir çekirdek kuracağız bu sene geçiş senesi olacak mesajını net vermesi gerekiyordu. Veremediler çünkü bir önceki sezonun kaliteli kadrosunun hakkı olan şampiyonluğu başağa bile isteye peşkeş çektiler. Bu hezimetin üstüne küçülme anlatılamazdı. Yavaş yavaş taraftar kendi anlasın dediler.

Ben başak maçında takımın kalitesizliğini gördükten sonra bugünkü fb maçında gram üzülmedim. Öndeyken de gram yeneriz veya puan alırız hissiyatı yoktu. Karşında her şeyiyle şampiyonluğa yatırım yapmış, limit mimit dinlememiş, batarım derdi olmayan (nedense), hakem vs herşeyi lehinde çalışan bir rakip vardı, istediler aldılar.

Bu takımın şu anda Ömür, Waka, Ekuban, Uğurcan, Parmak gibi kendini kanıtlamış isimleri var.

Afobe, Baker geçiş dönemi için kiralık oyuncular, Plazada kumar oynandı Ekuban gibi ama tutmayacak gibi.

Flavio şimdilik beklenen seviyede değil, asıl orada Trondsen'in sakatlığı sorun oldu.

Diabete, Djaniny iyi alternatifler, Marlon da iyi bir alternatif olur o yüzden oraya as oyuncu bakılabilir...

Stoperlerimizin uyum süreci tamamlandığında bence ilk onbir lig seviyesine göre şampiyonluk ayarında olmasa da 3.lüğe yarışır hale gelir ve üstüne koyarak devam edersen şampiyonluğa oynarsın.

Örneğin seneye
    JP --> top kalite sağbek
    Marlon yedeğe --> top kalite solbek
    Baker --> top kalite ortasaha
    Afobe --> top kalite forvet

4 tane transfer yapıp + bir iki tane alternatif oyuncu alıp kadroyu şampiyonluk potasına sokabilirsin.

Ama bunun için yönetimin taraftarla didişmek yerine taraftarı adam yerine koyması gerekiyordu.

Veya şu anda sürekli Newton - Avcı olayında dönen saçmalığa dur demeleri gerekiyordu.

Avcı TRabzonspor olayı en başından beri realistik değil ve taraftar boşuna oyalanıyor. Eğer Newton gönderilirse bu yönetimin kendi planını çöpe attığı ve yine günü kurtarmaya uğraştığı anlamına gelir. Limit limit diye yırtınan ve limitsizlikten ortasaha alamayan takım Avcı'ya hangi limitin parasını verecek? Avcı bu şekilde olgunlaşmamış bir kadroya niye gelecek? Ersun Yanal olayından akıllanmadınız mı, aklı İstanbulda olan adam burda başarılı olamaz.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Güney Amerika

Trabzonspor baştan kadro kurmaya kalktı elindkei hazır oyuncuları kaybetti.

Baştan kadro derken baştan kurmaya çalışıyor onu da yarım yamalak yaptı.

eksiklerimiz çok... kadro hala eksik
    Dzügn nokta atışı transferler yapmadı.

para konusunda üçün beşin hesabı yapıldı

oyuncu satmak kolay mühim olan y erine koyup daha iyisini almak

hoca sorununu söylemeye gerek yok.

hocadan önce yönetimi sorgulamak lazım

yönetim hocadan önce transfer işini çözecekti.

newtonuda klupte tutacak başka görev verecekti.

newtonu da zor duruma soktular.

klup değil bakkal yönetiyorlar üzgünüm...
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)