Sayfa 2356 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1356 1856 2256 2306 2346 2354 2355 2356 2357 2358 2366 2406 2456 2856 3356 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 58,876 ile 58,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyumu Djaniny veriyorum. Bunca yıl Fm'de oynadık ama bir oyuncu düşünün imza parası almıyor yerine sonraki satıştan pay alıyor. Sen ne güzel oyuncusun be adam onu alan başkan da ne güzel.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hugo çok iyi transfer onu ayrı tutuyorum tabi ki, oyumu Diabate ye verdim Yattaradan sonra ilk kez artık top sağ kanata geldiğinde ayaklanacağız
    İki kanat oyuncumuzun farklı nitelikte olması çok iyi oldu. Nwakaeme'yi kapalı savunmaları aşabilmek adına, Diabate'yi de kontra tehditi olarak kullanabileceğiz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Adana

Ben oyumu Djaniny'e verdim. Aslında soru çok genel değil de; en çok ihtiyacımız olan olsa Hugo, fiyat performans olsa Flavio, en umut vadeden olsa Diabete'ye verirdim. Djaniny'e verme sebebim takım kısır bir oyun oynarken hadi bir gol be dediğimiz anlarda sanki Djaniny o işi görüp bizi rahatlatacak gibi geliyor. Transfer sezonunu optimum kullandığımızı düşünüyorum sahada isyan eden takımı ateşleyen bir orta saha olsaydı tadından yenmezdi ama bu şartlarda bu kadarının yapılabilmesini anlıyabiliyorum. Hakkımızı yedirmediğimiz şampiyonlukla sonuçlanacak bir sezon olması dileğiyle vira bismillah

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Arap kulüplerini de anlamıyorum. Bir oyuncudan da para kazanın yahu. Ha biz de ilk kez faydalandık ama FB'lilerin yerinde olsam üzülürdüm açıkçası. 22 milyon euroya sattıkları adamlar bedavaya geri geldi...

Eyvallah üstad...
    Ben fenerin bu tarz transferlerinde şike olduğunu düşünüyorum yönetim kurulundakiler finanse ediyor bazı transferleri diğer klübe aldırarak klüp içi fon yaratıyor. Aynı şekil emenikenin kaçma amaçlı rusyaya yüksek bonservisle gitmesi

Nereden
    Ankara

Bu saatten sonra lisanslarda oynama yapabiliyorlar mı? Fenerin 16 tane yabancısı görünüyor ellerinde patlamaz mı 2 tanesi
    #TRABZONSPOR#

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra lisanslarda oynama yapabiliyorlar mı? Fenerin 16 tane yabancısı görünüyor ellerinde patlamaz mı 2 tanesi
    Novak ile Mert Hakan'a yazık oldu forma yüzü göremezler artık ... Türkiye kupası felan ilk 11 çıkarlar belki
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak ile Mert Hakan'a yazık oldu forma yüzü göremezler artık ... Türkiye kupası felan ilk 11 çıkarlar belki
    Mert Hakan karaktersizine iyi oluyor bunlar
    fenerbahce öyle ne topculari yedi bitirdi, daha en güncel örnekler: alper, ekici, türüc
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fenerin bu tarz transferlerinde şike olduğunu düşünüyorum yönetim kurulundakiler finanse ediyor bazı transferleri diğer klübe aldırarak klüp içi fon yaratıyor. Aynı şekil emenikenin kaçma amaçlı rusyaya yüksek bonservisle gitmesi
    Yani bu herkesin dillendirdiği bir şey ama ispatlanamıyor işte...

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14 yabancıları var ama Dirar ve Rodrigues'i muhtemelen hiç kullanmayacaklar ya da transferi açık ülkelerden birine gönderecekler. FB'nin asıl zenginliği yerlilerde. Örneğin BJK'nin A takım seviyesinde sadece 8, FB'de 13 oyuncu var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Trabzon

Bu sezon en iyi 2 transfer en son gelenler oldu. Ben oyumu djaniny'den yana kullandım. Ortasahaya bir oyuncu alınmamasına rağmen bence çok iyi bir transfer dönemi geçirdi kulübümüz. İnşallah bu sene de yarışta olacağız. İnşallah sene sonunda mutlu sona ulaşır camiamız. Bir sonraki transfer döneminde görüşmek üzere. Katkı sağlayan herkese teşekkürler.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Djaniny'nin lisansi cikti mi?
    Yahsi Bati 51:28

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yahu bu Guiliano nun ne resmi ne videosu paylaşıldı, hani oyuncu gelmeden imza atmadan ne transfer ne lisans çıkıyordu?
    Huylanmadım değil hani.
    Adamın Türkiye de oldugunun görüntüsü düşmedi yani hicbiryere.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny'nin lisansi cikti mi?
    Kimisi diyor çıktı, kimi diyor hayır o TFF de ki çıkan lisans değil, sadece yeri ve ismin ayırtıldı. Umarım rezil bir durum ile karşılaşmayız.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Nereden
    Amasya

Son anda İvan Marconeyi Elche kıralamıs

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furkan96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hugo çok iyi transfer onu ayrı tutuyorum tabi ki, oyumu Diabate ye verdim Yattaradan sonra ilk kez artık top sağ kanata geldiğinde ayaklanacağız
    Demek 2 kisinin digeri sensin. Biri de benim
    Renklere aşık olmak diye bir şey var..

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Zaferrr19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son anda İvan Marconeyi Elche kıralamıs

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yok artık... Elche Kim be? Ya biz istemedik yada bize kazık atmaya çalıştılar
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı furkan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek 2 kisinin digeri sensin. Biri de benim
    3. kiside benim.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bu Guiliano nun ne resmi ne videosu paylaşıldı, hani oyuncu gelmeden imza atmadan ne transfer ne lisans çıkıyordu?
    Huylanmadım değil hani.
    Adamın Türkiye de oldugunun görüntüsü düşmedi yani hicbiryere.
    a spor canlı yayında TFF binasına girişini gösterdi gece 23 sularında...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok artık... Elche Kim be? Ya biz istemedik yada bize kazık atmaya çalıştılar
    Onun menajeri sanırım Elche'nin sahibiydi. Teknik direktörü de eski hocası.

Neyse arkadaşlar. Öyle ya da böyle -ki genel anlamda başarılı görüntü veriyor- transfer dönemini geride bıraktık. Şimdi elde kalana kırmadan, dökmeden destek olma zamanıdır. Eleştiriyi yaparken de bitirmek değil, yapıcı olmak gerekir. Yerlisi/yabancısı, en azından devre arasına kadar bu adamlar bizim futbolcularımız.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (06.10.2020 Saat 08:16 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

super ligdeki tum transferleri oyun ici editorden yapip, hicbir takim almadan simule ediyorum ligi fm20'de.
    bizim takimdan sadece serkan asan'i editledim biraz. onun disinda kimseye ellesmedim.
    cimsir'i kovup, newton'u hoca yaptim.

15. hafta itibari ile puan durumu:

Ekran Resmi 2020-10-06 08.27.50.jpg

Takimdaki ortalama performanslar:
    Ekran Resmi 2020-10-06 08.29.14.jpg

takimin genelde oynadigi kadro:

Ekran Resmi 2020-10-06 08.29.31.jpg

Ligdeki oyuncu istatistikleri:
    Ekran Resmi 2020-10-06 08.30.02.jpg

görsellerin boyutu nereden büyütülüyor anlamadım ama takım oyunda gayet iyi
    15 haftada 40 puan, 7 puan farkla liderlik vs.
    hugo, djaniny, baker fakat gayet iyi.

görselleri düzgün atmanın yolunu biri anlatırsa tekrar güncellerim.
    Konu OrkHun tarafından (06.10.2020 Saat 08:38 ) değiştirilmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Tabi ki Hugo
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Defansif orta saha alamadik ama transfermakt sitesinde kadroya bakinca elimizde 5 stoper var bunlarin 3 tanesi ayrica defansin onunde defansif orta saha olarak oynatilabilir görünüyor bu oyuncular huseyin turkmen hosseini ve campi

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Oyunda hakem faktörü yok tabi, gerçekte oradan en az 10 puan silelim
    Fenere de ekleyelim. Bu şekilde baya puan farkı yemiş oluyoruz.
    Konu Enaldo61 tarafından (06.10.2020 Saat 09:06 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı OMERYILMAZ_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Defansif orta saha alamadik ama transfermakt sitesinde kadroya bakinca elimizde 5 stoper var bunlarin 3 tanesi ayrica defansin onunde defansif orta saha olarak oynatilabilir görünüyor bu oyuncular huseyin turkmen hosseini ve campi
    Onları oynatacağıma Ekuban'ı oynatırım.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tavares , jaja rolünde oynayacaksa ve bunu becerebilirse , tüm eksik yerlere transfer yapmış oluyoruz.
    Tabi yedek kadro hariç .
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Trabzon

Aktif transfer döneminin bitişi hayırlı olsun.Zor bir dönemden geçtik.Hem avrupa kupalarından men cezası yedik hemde takimin ilk onbirinden önemli oyuncular kaybettik.Buna rağmen iyi toparladık.Takima katılan yeni oyuncular potansiyeli olan oyuncular.

Kadroya üç çeşit oyuncu kattık.Takiminda as oynayan yıldız adayları,sakatlıktan yeni çıkmış yıldızlar ve takımıyla problem yaşamış yıldızlar.Tabi bu potansiyeldeki oyuncuları normal şartlarda almak veya kiralayabilmek imkansızdı dolayısıyla böyle fırsat transferleri kovalamak zorunda kaldık.Izledigimiz politika gayet mantıklı bir durum.Vasat vasat oyuncular alacağımıza böyle potansiyeli yüksek oyuncuları alıp onları hazırlamak için uğraşmak daha heyecan verici.

Yeni transferleri birkaç cümle ile yorumlarsak;

Trondsen: Yetenekli,oyun görüşü yüksek bir oyuncu ama yıldız değil yıldız adayı olan bir oyuncu sakatlıktan sonra taraftarımız biraz fazla anlam yüklemeye başladı ona solbeki kurtaracak,orta saha da tek başına maç kazandıracak gibi bir bakış açısı oluştu bu şimdilik gerçekçi değil fakat zaman içinde o beklenen kıvama gelebilir.Önce sakatliktan nasıl dönecek görmek lazım.

Flavio: Çalışkan,hareketli orta sahayı rahatlatan sitilde bir oyuncu.Genel performansı iyi ama ucuz sarı kart görüyor.bjk maçı ve antep maçında ilk yediği sarı kartlar gereksiz bu konuda uyarılmalı.

Marlon: Çevikliği ve top tekniği iyi.Çizgiye inme denemeleri de güzel fakat bitirme konusunda kalite eksikliği var ceza sahasına çevirdiği orta ve pasları daha doğru adreslere göndermeli.

Diabate: Kısa süre oynamasına rağmen gelecek adına umut verdi.Top tekniği iyi.Pas alış verişi de güzel,driblingleride iyi.Tabi o da yıldız adayı olan oyunculardan yıldız olabilmesi için önündeki eşiği atlaması lazım.

Lewis baker: Kaliteli oyuncu,kumaşını tam gösterememiş yıldızlardan.Fiziksel açıdan güçlenirse ve takimi tam benimser ise lige renk katacak bir oyuncu.

Afobe: Golcülük sezgileri ve son vuruşlardaki soğukkanlılık derecesi yüksek bir oyuncu.Onunda maç ritmini yakalaması ve fiziksel açıdan hazır hale gelmesi gerekiyor.O zaman takıma çok ciddi katkısı olacak.

Djaniny: Fırsat transferi kategorisinde bir oyuncu.Teknigi iyi bir oyuncu ritmini bulursa ve temposunu super lig seviyesine getirirse o da lige renk katacak.

Plaza: Hücum bölgesindeki en potansiyelli oyuncu ama alt yapısı zayıf o fiziğin hakkını verebilse mükemmel bir oyuncu olabilir ama problemi gelişime en kapalı bölgede yani oyun zekasinda.Fiziksel eksikliği olan oyuncuyu geliştirmek kolay.Ornegin sörloth bize ilk geldiğinde izlenimim şuydu.Bu çocuk maç ritmini bulursa çıkış yapar çünkü nerde doğru pas verilecek nerde şut çekilecek biliyor demiştim ama plazanin problemi daha büyük nerde ne yapılacak bilmiyor avdijaj gibi gelişime tam kapalı diyemem ama önündeki eşiği atlaması için büyük bir değişim yaşaması ve olgunlaşarak futbolun takım oyunu olduğunu öğrenmesi gerekiyor.

Edgar: Alt yapısı sağlam bir oyuncu.Top tekniği yüksek ve gayet hızlı.Eksik yönleri hava toplarında yeterince net değil ve rakibi karşılarken duruş hataları oluyor.Bunlari aşarsa hem takımın savunma hattı hemde kendisi seviye atlar.

Vitor hugo: Hava hakimiyeti iyi,italya ligi görmüş,tecrübesi yüksek bir oyuncu kağıt üzerinde nokta atışı bir transfer ama saha da görmek lazım.Fiziksel açıdan tam hazır olmayabilir.Kulübünde uzun zamandır yedekti.Mac ritmini yakalayınca bize çok faydası olacak.Ayrica karakter olarak da sıcakkanlı sempatik birisine benziyor takıma kısa süre de adapte olacağını düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)