Sayfa 2093 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1093 1593 1993 2043 2083 2091 2092 2093 2094 2095 2103 2143 2193 2593 3093 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 52,301 ile 52,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Gignac, Kartel dünyasını bırakıpta gelmez. Adam paranın, esrarın içinde yüzüyor. Trabzon'a gelipte Uzun Çarşı'da mı takılsın.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Beşikta 30 yaşlarında 4 tane tecrübeli denecek futbolcu aldı. Wellington, de souza, nsakala, abuobakar. Adamlar üçüncü haftada tükendi piskolojik olarak, umutları yok.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bahsedilen Meksikali eger Carlos Salcedo ise harika stoper.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kenan danışmaz bu forum için değerli bir isim. ilklerdendir kendisi, ilk kolpacılardan.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşikta 30 yaşlarında 4 tane tecrübeli denecek futbolcu aldı. Wellington, de souza, nsakala, abuobakar. Adamlar üçüncü haftada tükendi piskolojik olarak, umutları yok.
    Ligde kopmalar olmaz kolay kolay. Puanlarda yakin olur. Bjk de yarisa sokulur. Zaten cogu mac beraberlikle sonuclaniyor. Biz her hafta üzerine koyarak ilerleyecegiz. Gerekli transferler bitirilsin bu hafta. Sistem oturana kadar inisli cikisli dönemlerimiz olacaktir. Ligi hakemler üzerinden ayarladiklarini biliyoruz zaten. Biz güclendikce zorlanacaklar. Korkarim tek rakibimiz Koronavirüs olacak yine..
    Konu AyhanPe tarafından (29.09.2020 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Ahmet Ağaoğlu, bonservis teklifleri ve ödeme planları ile eminim Orta ve Günay Amerika'da tanınan biri haline geldi Kimbilir Salcedo için nasıl bir teklifte bulunduk. Faksı gören şimdi poku yedik diyodur.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Adam süpriz diyor. Tahmin edilecek biriyse nasil süpriz olacak Salcedo degildir..

Gerci iki hafta önce Meksika basininda cikmis haberi..Olabilir mi ki?
    Konu AyhanPe tarafından (29.09.2020 Saat 01:37 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

.................aranguiz
    ............wirtz....demirbay(amiri)
    .bellarabi(bailey)...............diaby
    ...................schick

Bayer Leverkusen kadrosu bizim oynayacağımız sisteme örnek olabilir.

Amiri gibi yedek lazım bize de, yaratıcı ortasaha, belki daha sert ama kesinlikle teknik bir onlibero. Hücumda kanat forvet veya direk forvet alternatifi alınabilir. İkisini birden oynayan bir oyuncu olabilir.

Bekler çok yipranacak solbek lazım yani mecbur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gignac, Kartel dünyasını bırakıpta gelmez. Adam paranın, esrarın içinde yüzüyor. Trabzon'a gelipte Uzun Çarşı'da mı takılsın.
    Keşke gelse de Türkiye Sorlothtan sonra 1-2 sene daha forvet nedir bir görse..

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Giresun

malatya lazio dan Wallace'yi almış. Birkaç saate Türkiyeye gelir diyorlar. Maliyetini merak ettim. Biz neden düşünmedik bu elemanı da boş adamlar peşinde koşuyoruz ?

https://www.transfermarkt.com/wallac...spieler/225335
    https://fmdataba.com/tr/20/p/148688/wallace/
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Giresun

twitter da bir sayfa da şu elemanı yazmış. Güya newton bağlantılarıyla getirmeye çalışıyormuş

https://www.transfermarkt.com/cedric...spieler/364827
    https://twitter.com/i/status/1310718564408664070
    https://fmdataba.com/tr/20/p/150252/cedric-kipre/
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twitter da bir sayfa da şu elemanı yazmış. Güya newton bağlantılarıyla getirmeye çalışıyormuş

https://www.transfermarkt.com/cedric...spieler/364827
    https://twitter.com/i/status/1310718564408664070
    https://fmdataba.com/tr/20/p/150252/cedric-kipre/
    Kipré henüz bu ay WBA ile sözleşme imzâlayarak Premier League'e adım attı, dolayısıyla direkt formayı da alamadı ama rotasyonda yer alıyor ve şu an yedek stoper nâmıyla forma kovalıyor. Mevcut sözleşme durumunu da geçtim, profil îtibârıyla aradığımız niteliklere de -en azından şu an için- sâhip değil.

Dolayısıyla "Twitter'da bir sayfa"ların zikrettiği isimleri evvelâ kendi süzgecinizden geçirmenizi, akabinde burada paylaşmanızı ricâ ediyorum.

Ekleme: Paylaştığınız tweet'in hemen altında şöyle bir beyanı var sevgili geri zekâlının. Biraz dikkat.

Oyucuyu ben buldum alması onlara kalmış
    Konu BatuhanB tarafından (29.09.2020 Saat 02:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Giresun

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kipré henüz bu ay WBA ile sözleşme imzâlayarak Premier League'e adım attı, dolayısıyla direkt formayı da alamadı ama rotasyonda yer alıyor ve şu an yedek stoper nâmıyla forma kovalıyor. Mevcut sözleşme durumunu da geçtim, profil îtibârıyla aradığımız niteliklere de -en azından şu an için- sâhip değil.

Dolayısıyla "Twitter'da bir sayfa"ların zikrettiği isimleri evvelâ kendi süzgecinizden geçirmenizi, akabinde burada paylaşmanızı ricâ ediyorum.
    Burada hangi duyum olursa paylaşılıyor. Adı üstüne duyum. Olur veya olmaz burasını bilemem. Sonuçta hangi haber geçerse herkes faydalansın, okusun diye yazılıyor. Daha önce transfermarkt söylentisini yazdığım için bir yorum yapmıştınız şimdi de bu. Beğenmiyorsanız okumadan geçin lütfen veya engelleyebilirsiniz beni hiçbir sorun yok

Edit : Alttaki twitine bakmadım. akış da gördüm paylaştım direk. hem transferi bitirmek istiyor yazıyor hemde o bulmuş. İlginç kafa yapısıymış. Kusura bakmayın
    Konu CasTo tarafından (29.09.2020 Saat 02:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Afrika Diğer

Burada hangi duyum olursa paylaşılıyor. Adı üstüne duyum. Olur veya olmaz burasını bilemem. Sonuçta hangi haber geçerse herkes faydalansın, okusun diye yazılıyor. Daha önce transfermarkt söylentisini yazdığım için bir yorum yapmıştınız şimdi de bu. Beğenmiyorsanız okumadan geçin lütfen veya engelleyebilirsiniz beni hiçbir sorun yok

Edit : Alttaki twitine bakmadım. akış da gördüm paylaştım direk. hem transferi bitirmek istiyor yazıyor hemde o bulmuş. İlginç kafa yapısıymış. Kusura bakmayın
    Engelliyorum. Hoşça kalın

Nereden
    Giresun

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engelliyorum. Hoşça kalın
    Sağolun. İyi forumlar

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayirlisi...
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    Giresun

Emre Vural yazmış. Transfer ile alakası yok ama bunu yazmak istedim. Maçta benim de dikkatimi çekmedi çünkü. Malatyanın iptal olan golünde bizim oyuncular itiraz etmeden topu santraya göndermiş, baker itiraza devam ediyormuş ve topu uğurlama yollamış. Bizim oyuncular yavaş yavaş merkeze doğru topu tekrar getiriyormuş ve baker topu sert şekilde uğurcana atıp tekrar göndermemesini gibisinden hareket yapmış.ve itiraza devam etmiş. Hakem daha sonra var ile irtibata geçip öyle iptal kararı almış.

emre Vural bu maç için stada gitmişti.

Bizim bu oyuncuların süt kuzusu hali beni öldürecek. Baker farklı hava katacak ve bazı şeyleri öğretecek sanırım.
    Konu CasTo tarafından (29.09.2020 Saat 02:46 ) değiştirilmiştir.

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emre Vural yazmış. Transfer ile alakası yok ama bunu yazmak istedim. Maçta benim de dikkatimi çekmedi çünkü. Malatyanın iptal olan golünde bizim oyuncular itiraz etmeden topu santraya göndermiş, baker itiraza devam ediyormuş ve topu uğurlama yollamış. Bizim oyuncular yavaş yavaş merkeze doğru topu tekrar getiriyormuş ve baker topu sert şekilde uğurcana atıp tekrar göndermemesini gibisinden hareket yapmış.ve itiraza devam etmiş. Hakem daha sonra var ile irtibata geçip öyle iptal kararı almış.

emre Vural bu maç için stada gitmişti.

Bizim bu oyuncuların süt kuzusu hali beni öldürecek. Baker farklı hava katacak ve bazı şeyleri öğretecek sanırım.
    Alışmış kudurmuştan beterdir.

Adamlar gol yemeye programlı, o yüzden hiç dert etmiyorlar gol yedilermi. Yemediğimiz şey değil diyip geçiyorlar kenara.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boy bir doksan, kafa vurma 13. Gelme kardesim.
    Yanlış şeye bakıyorsun. Pozisyon alma 12 mesela bu çok daha kritik çok daha vahim
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

furkan96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşine kardesim isine. Zaman ve sartlar keske seni hakli cikarsa ama cikmayacaksin cikamayacaksin. Iyiye iyi, kotuye kotu demek lazim. Sen demezsen, sen kendini bilmezsen, ögretirler. O transferler gelmesin, birkac haftaya tekrar goruselim.
    Gorusuruz abim, burdayim.
    Takimin gectigimiz sezon 2. Olmus simdi lig yeni baslamis. Aldin itin gotune soktun cikarmadin. Ne gordun? Ustun bilgilerin ileri goruslulugun ne anlatti sana?

Birakin ya. Kume dusse takim su cumleler kurulmaz. Trabzonspor senin icin varolmadi. Sen onun destekcisisin. Sen arkadas ortaminda gogsunu kabart diye yok bu takim. Ezik de olabilirsin. Ama bu sana sallama hakki vermez.
    Renklere aşık olmak diye bir şey var..

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Son 6 Gün...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 6 Gün...
    6. Gün gelir 2-3 oyuncu.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Ankara

Alıntı furkan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gorusuruz abim, burdayim.
    Takimin gectigimiz sezon 2. Olmus simdi lig yeni baslamis. Aldin itin gotune soktun cikarmadin. Ne gordun? Ustun bilgilerin ileri goruslulugun ne anlatti sana?

Birakin ya. Kume dusse takim su cumleler kurulmaz. Trabzonspor senin icin varolmadi. Sen onun destekcisisin. Sen arkadas ortaminda gogsunu kabart diye yok bu takim. Ezik de olabilirsin. Ama bu sana sallama hakki vermez.
    Ya bence sen bi sus artik, ne gordun de ne konusuyorsun, yillardir ayni filmi izletiyorlar, hala bik bik bik. O takim mi var suan. Hadi övsene bana saydigim futbolcularin disindaki futbolcu diye sahaya surulenlerin meziyetlerini. Hadi bana Huseyini/Campiyi/Hosseiniyi/Serkani/Abdurrahimi/Ahmeti/Guilermeyi/Bilali ve alt yapi urunu genclerimizi övecek cumleler kursana. Su futbolcunun su özelligi var de.
    Ne ise onu soylerim ben. Gomulecek olan gomulur.
    Kal saglicakla, alintilama beni, uzatmak istemiyorum.
    Konu Turgay Atalay tarafından (29.09.2020 Saat 07:58 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)