Sayfa 1997 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 997 1497 1897 1947 1987 1995 1996 1997 1998 1999 2007 2047 2097 2497 2997 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 49,901 ile 49,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Lejeune Alaves'e kiralanmış. Muhtemelen para falan da vermemişlerdir, istesek 1.5 milyon gibi bir paraya bonservisini alabilirdik. Sviatchenko ile uğraşacağmıza getirseydik işte şu adamı güya İngiltere'yi tarıyoruz.

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı aksamvakti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene bamba ve yanındaki elamanlar yusufa pas atmıyordu sesi çıkmıyordu çocuğun. Bugün bir pozisyonda bamba burak'a top atmadı burak hemen fırçayı kaydı.
    35 yaşında lille e gitti ilk haftadan sonra 11 de başladı ve böyle zorlu ligde o yaşına rağmen neredeyse 90 dk sahada kalıyor. kim ne derse desin burak büyük futbolcu. yusuf efendi ilk gittiğinde defalarca şans verildi öyle yada böyle şansını kullanamadı bunun bir çok sebebi var. ilk gittiği zamanda çok yazdım ve hala bu sözümün arkasındayim. yusuf gidebileceği en yanlış lige gitti. dünyanın en iyi ön liberolarının çıktığı ve mücadelenin çok sert olduğu ligde iş yapabilmek için çok ama çok çalışmak lazım.
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

farkında mısınız? herşey hallediyoruz ama stoperler hep sona kalıyor

en önemli mevki hep sona bırakılır adam gibi iki stoper alınması lazım yönetim hala bekliyor ....

bu takıma ortasaha da lazım.

yani bu sene ümitli olmamak lazım

ligde zorlanırız arkadaşlar

kadro sıfırdan kuruluyor alışma süreci dışında

kadroda hala eksikler var

işimiz çok zor

sidik zoruyla maç alırız... ikinci devre kaybedilen puanlar telafi edilir ligi dördüncü veya üçncü bitiririz

şampiyonluğu bırak bu takım ikinci olamaz

aynı terhaneleri yaşarız
    Konu erenslash tarafından (26.09.2020 Saat 03:03 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tandem uyumunun çok önemli olduğuna inanan biriydim ama Luyindama ve Marcao ikilisi transfer olduklarında gelir gelmez maça çıkıp o sezon GS'nin şampiyonluğunda çok büyük rol oynadılar. Ha geçtiğimiz yıl Şampiyonlar Ligi maçlarında çuvalladılar ama bizim ligimiz için fazlalar. Geçtiğimiz sezon benzer manevrayı devre arasında yapabilseydik 3 hafta önceden şampiyonluğu ilan etmiş olurduk...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Jens Petter Hauge >>>>> Milan

Hayirli olsun
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth...............Afobe
    Sosa..................Baker
    Novak................Marlon
    Ndiaye...............Flavio
    Mikel.................????
    Sturridge...........Plaza
    Guilherme.........Diabate
    Doğan...............??? ( Trondsen)
    Da costa...........????( Hugo )
    Durum bu şimdilik. Hugo, gregore , livaja tarzi birşey yapsak, bir iki tane de yerli serpiştirsek solbek ve forvete mesela, geçen seneyi yakalama şansimiz olur. Santrafor ve solbek konusunda çok büyük kitlik var. Bu kadar az türk oyuncuyla nasil sinirlama gelecek acaba ?

Sosa..................Trondsen

Ndiaye...............Baker

Mikel.................Flavio

Da costa...........Hugo

Bu daha doğru oldu sanki. Yani stoperden sonra 10 numara veya defansif orta saha gelecek artık taktiğe göre.
    Konu acan61 tarafından (26.09.2020 Saat 03:51 ) değiştirilmiştir.

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tahminimce Vitor Hugo ve Orta Saha yada Forvet arkasi alip Transferi bitirecegiz... Ikinci Stoper ve Bekler yine yalan olacak... Neyse tek Stoper olacaksa bari Hugo olsun... Yeterki iyi bir Stoper alalim artik

Max. iki Transfer daha yani bence... Biri kesin Stoper, ama digeri Hocanin Formasyonuna kalmis...
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

Nereden
    Almanya

Alıntı Emirhan Yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hayirli olsun
    Fazla sürmez kaparlar. Ilk Teklifi yapacakmis kisa sürede Milan. Bakalim belki Manu girer araya...

Nereden
    Almanya

Bonservisi elinde olan bir kac ilginc Oyuncu var hala Piyasada...

Kevin Stewart ----- 6 Numara ------- 27 Yasinda - 3,5 Milyon Euro Piyasa Degeri
    Aleix Garcia -------- 8 Numara ------ 23 Yasinda - 3,2 Milyon Euro Piyasa Degeri
    Daniel Schwaab --- Stoper ---------- 32 Yasinda - 2,8 Milyon Euro Piyasa Degeri
    Markus Henriksen - 8 Numara ------ 28 Yasinda - 4,0 Milyon Euro Piyasa Degeri - Güncel Norvec Milli Takim Oyuncusu
    Martin Frydek ----- Sol Bek --------- 28 Yasinda - 1,4 Milyon Euro Piyasa Degeri
    Haitam Aleesami - Sol Bek --------- 29 Yasinda - 1,2 Milyon Euro Piyasa Degeri - Güncel Norvec Milli Takim Oyuncusu
    Miroslav Stoch --- Kanat/10 Num. - 30 Yasinda - 1,5 Milyon Euro Piyasa Degeri
    Gael Clichy ------- Sol Bek --------- 35 Yasinda - 1,3 Milyon Euro Piyasa Degeri
    Papiss Cisse ------ Santrafor ------- 35 Yasinda - 1,5 Milyon Euro Piyasa Degeri

Stoch, Clichy ve Cisse gibi Ligimizi taniyan adamlarda var aralarinda, ama özellikle bu Isimlerin cok fazla Para isteyeceklerini düsünüyorum... Yaslari geregi belki cogu Renkdasim bitik adam diyebilir bu Adamlara, ama ben öyle düsünmüyorum... Zaten öncelik Stewart, Garcia ve Henriksen gibi Oyuncularda olmali...

En önemli Isim bence Kevin Stewart. Keske Eddie Hoca bu Cocugu bizim Takima kazandirabilse. Baker ile harika anlasirlar bence.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Clichy yaşı kaç olursa olsun dünya çapında bir sol bek.Tekniği,gücü,çabukluğu,oyun zekası vs. ciddi fark yaratan bir oyuncu.Daha önce de burada yazmıştım.Başakşehirin Clichy den ötürü büyük güç kaybedeceğini söylemiştim.

Clichy kaç paraya oynar bilemiyorum ama sağ beki Pereira,sol beki Clichy olan bir takım bana göre maça psikolojik anlamda 1-0 önde başlar.

Clichy demek Wakayemenin çok daha rahat oynayabilmesi demektir ayrıca.Hücuma vereceği desteklerle takımı rahatlatacaktır.Dribblingleri ile de rakibi zorlayan bir bek.

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tandem uyumunun çok önemli olduğuna inanan biriydim ama Luyindama ve Marcao ikilisi transfer olduklarında gelir gelmez maça çıkıp o sezon GS'nin şampiyonluğunda çok büyük rol oynadılar. Ha geçtiğimiz yıl Şampiyonlar Ligi maçlarında çuvalladılar ama bizim ligimiz için fazlalar. Geçtiğimiz sezon benzer manevrayı devre arasında yapabilseydik 3 hafta önceden şampiyonluğu ilan etmiş olurduk...
    Olurmu huseyin gibi özgüveni yüksek amatör bı topcumuz var mazallah yanlışlıkla filan kesilir kaliteli topçu gelince.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Serkanın ilk 11 oynadığı hiçbir maçı kazanamaz Trabzonspor.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Neden ki? Geçen sene kazandı. Geçen hafta da hakem pozisyonunda futbol kurallarını uygulasa yine kazanırdı.
    Bu bir takım oyunu.
    Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

3 Penaltı, 2 si Net 1 i İstanbul takımlarına verilen tarzdan.
    Geçen sezon yendik ve geçen hafta da normal şartlarda yenmiştik.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

61saat haberine göre Eddie'nin vasıtasıyla adadan çeşitli stoperlerle görüşüyormuşuz. Umarım birisi Ryan Bennett'tir.
    Konu Enaldo61 tarafından (26.09.2020 Saat 09:20 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu kadar keskin ifadelere gerek yok. Neye göre kazanamıyor.

Serkan'ın oynadığı maçları kazanır Trabzonspor.

Serkan'ın yanında Hüseyin Campi Abdürrahim ve önünde Parmak'ın oynadığı maçları ise zor kazanır sadece.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayirli olsun
    Iyi oyuncu para olsaydi zamaninda yatirim yapilirdi.

Burke'de ayni sekilde iyi oyuncu maddi imkanlardan alamadik.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sosa..................Trondsen

Ndiaye...............Baker

Mikel.................Flavio

Da costa...........Hugo

Bu daha doğru oldu sanki. Yani stoperden sonra 10 numara veya defansif orta saha gelecek artık taktiğe göre.
    Bir takım nasıl kalitesizleştirilir eşleştirmesi.
    #Dik oyna

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir takım nasıl kalitesizleştirilir eşleştirmesi.
    Sörloth dışında kalite ile ilgili bir şey göremedim. Bu takım Denizlispor'a yenilen takım değil mi?

Nereden
    Malatya

Serkan’a negatif değilim. Şu an için asla yeterli değil. Oyun aklı zayıf. Ancak enerjisi, hırsı, çabukluğu var. Çok heyecanlı ve özgüven sorunu var. Heyecan ve özgüven problemlerini hallettikten sonra bakmak lazım. Bu sorunları kısa sürede halletmesi lazım. Rahimden olmayacağı geçen seneden belli idi ama bu sene ki maçlarda bas bas bağırıyor bu yetersizliği ...içocuğu çok yıpratmadan göndermek lazım. Ben buradakilerin aksine bir stoperin şu an için yeterli olduğunu düşünüyorum ancak Hosseini veya campi ikilisinden birini gönderirsek ikinci bir stoper alınmalıdır. Plaza gönderilmedikten sonra hücum hattı da sayısal olarak yeterli. Ekuban ve Adobe’nin performansları hücum hattındaki durumumuzu belirleyecek. Sayısal olarak orta sahada eksikliğimiz var. Hakan , kerem, Taha , Süleyman hatta Veysel ile bu eksikliği gidereceklerse bu çocuklara ciddi süreler verilecekse bu tercihe de saygılıyım. Ancak sol beke tartışmasız biri lazım. Marlon da orayı yedekler. Sözün özü ben olsam kaliteli bir stoper ve sol bek alır transferi kapardım.
    Konu DURAS tarafından (26.09.2020 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    61saat haberine göre Eddie'nin vasıtasıyla adadan çeşitli stoperlerle görüşüyormuşuz. Umarım birisi Ryan Bennett'tir.
    Ezbere yapılan haberler. onlar da burayı okuyordur
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sürekli olumsuz düşünmek acaba insanları daha mı rahat kılıyor? Bu konuda mutlaka bilimsel çalışmalar yapılmıştır, bakmak lazım.

Bu takım ilk 6' ya giremez ama x ve y alınırsa başka. Bu nedir şimdi?

Bu takım küme düşer ama z ve w alınırsa kesin şampiyonuz vb onlarca derinliği olmayan içi boş yorum okuduk 3 ay boyunca.

E o zaman okuma diyorlar bir şey diyince de. Doğru bu da benim çözmem gereken bir sorun.

Geçen seneki takım yerden yere vuruluyordu. Şimdi değere bindi alayı. Doğan için bile güzelleme okuduk. Daha ne olsun?

Bu bir oyun, takım oyunu. İzle, yorumla ve geç.

Ruhsal sorunlara çare bulabilecek bir yapı değil ülkemizde futbol.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli olumsuz düşünmek acaba insanları daha mı rahat kılıyor? Bu konuda mutlaka bilimsel çalışmalar yapılmıştır, bakmak lazım.

Bu takım ilk 6' ya giremez ama x ve y alınırsa başka. Bu nedir şimdi?

Bu takım küme düşer ama z ve w alınırsa kesin şampiyonuz vb onlarca derinliği olmayan içi boş yorum okuduk 3 ay boyunca.

E o zaman okuma diyorlar bir şey diyince de. Doğru bu da benim çözmem gereken bir sorun.

Geçen seneki takım yerden yere vuruluyordu. Şimdi değere bindi alayı. Doğan için bile güzelleme okuduk. Daha ne olsun?

Bu bir oyun, takım oyunu. İzle, yorumla ve geç.

Ruhsal sorunlara çare bulabilecek bir yapı değil ülkemizde futbol.
    Bu arkadaşların bir çoğu ben demiştim demek için takımın başarısızlığını sabırsızlıkla bekliyor. İsim vermeyeyim ama Beşiktaş'tan fark yeriz yazıyor, maç 1-3 bitince sanki çok önemli bir şey başarmış gibi gururla "ben demedim mi?" minvalinde şeyler yazıp kendi egolarını tatmin ediyorlar. İlk başarıda da sanki sürekli destek vermiş gibi hareket ediyorlar. Ben bu forumun ruh emicileri diyorum onlara. Onların yaptığı masum bir eleştiri değil çünkü.

Adam gelmiş Fenerbahçe'nin izlediği transfer politikası ile bizim yönetime sallıyor. Git o zaman, o takımı tut kardeşim. Bu takımın transfer politikası belli ve umarım böyle taraftar profilleri yüzünden bir sapma yapmazlar.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaşların bir çoğu ben demiştim demek için takımın başarısızlığını sabırsızlıkla bekliyor. İsim vermeyeyim ama Beşiktaş'tan fark yeriz yazıyor, maç 1-3 bitince sanki çok önemli bir şey başarmış gibi gururla "ben demedim mi?" minvalinde şeyler yazıp kendi egolarını tatmin ediyorlar. İlk başarıda da sanki sürekli destek vermiş gibi hareket ediyorlar. Ben bu forumun ruh emicileri diyorum onlara. Onların yaptığı masum bir eleştiri değil çünkü.

Adam gelmiş Fenerbahçe'nin izlediği transfer politikası ile bizim yönetime sallıyor. Git o zaman, o takımı tut kardeşim. Bu takımın transfer politikası belli ve umarım böyle taraftar profilleri yüzünden bir sapma yapmazlar.

Ben demiştimden ziyade bence adamcılık var.
    Ahmet Ağaoğlu'nu desteklemediği için ne yaparsa yapsın yanlış
    Ama kendi desteklediği bir başkan olsa yanlışını bile ooo süper yönetiyor diyen tiplerde mevcut.
    Önceliğiniz her zaman Trabzonspor olsun bugün Ahmet gider Mehmet gelir baki olan Trabzonspordur gençler.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayirli olsun
    burda yazdık milan macından once bodo oyuncularına çöktük çöktük milan maçından sonra artık zaten alamayız diye. bizim ömür milan deplasmanında hauge gibi gol attirip sonrada 30 metreden 90a takıp gol atsa minimum 30 milyon euro derdik ömüre. adamlarda kıymete bindiler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)