Sayfa 1879 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 879 1379 1779 1829 1869 1877 1878 1879 1880 1881 1889 1929 1979 2379 2879 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 46,951 ile 46,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

4 milyon olayı doğru ise ikinci stoper gelmez. Edgar-Hugo tandemine okeyim ama yine HT4 ilk onbirde görürüz diye korkmuyor değilim.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu satmayı unutmuş bir kulüpken iki yıldır ciddi gelir elde ettik. Yıllarca olmayan paraları saçmıştık, belki şu an cebimize girenle birilerine yatırım yapacak duruma gelmişizdir.

Bir oyuncuya yatırmak çok da olabilir gelmiyor, 4 yıl taksit ödemek de görülmüş bir şey değil.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu alanlar Alanzinho ya 4 milyon bonservis ödemislerdi. Adamin ilk ve son bonservis transferiydi .. Önce bir KAP bildirimi yapilsinda..Sørloth transferi cok ani gerceklesmisti..Iki üc gün öncesinde adama 6 milyon veriyoruz denilseydi dünyayi yikardik herhalde KAP gelsin bi..
    Abi KAP gelse ne olacak? Sanki KAP açıklamasında 4 milyon euro verdiğimiz teyit edilse yine de doğru bulmayacaksın da Eğer 4 milyon euro vermişsek "İyi defansa verilir tabii" diyeceksin, vermemişsek "Bakın gördünüz mü, bizim yönetim akıllı, 4 milyon euro vermez" diyeceksin. Bunu hepimiz biliyoruz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafamdaki ideal iki stoper profili marcao ve luyindama profilidir,birinin ayağı çok iyi,diğeri insan azmanı ve hızlı,

bizde bu iki profilden sadece campi marcao profiline yakın biraz,solak ve ayak tekniği gayet iyi,hızda biraz düşük kalıyor

insan azmanı stoper ise elde yok,haliyle bizim öncelikli olarak insan azmanı stoper aramamız gerekiyor,bu arada luyindama biraz sakar olsada tekniği orta seviye ,kazma diyemezsin,teknikte diyemezsin,bu iki stoperde hızlı ayrıca
    Hugo yeterince azman değil mi?

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağaoğlunun akşam yüksek bonservisler ödemeyeceğiz kesinlikle demesinin üzerine 3-4 milyona oyuncular transfer etmemiz garip oldu
    Aslında bugünkü konuşmasınında bonservis ödemelerinin tamamını 1 yıl içerisinde ödeyebilecek gücümüzün olmadığını ve ancak 3-4 yıl içerisinde ödeyebileceğimizi söyleyerek şifresini verdi. Oyuncu tutarsa sıkıntı yok ama tutmazsa bu sefer sırtımıza yük olarak kalacak. Bonservis ödemeden oyuncu aldığınız zaman da mecburen imza parası ödüyorsunuz. Bu da takımın dengelerini ister istemez bozuyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi KAP gelse ne olacak? Sanki KAP açıklamasında 4 milyon euro verdiğimiz teyit edilse yine de doğru bulmayacaksın da Eğer 4 milyon euro vermişsek "İyi defansa verilir tabii" diyeceksin, vermemişsek "Bakın gördünüz mü, bizim yönetim akıllı, 4 milyon euro vermez" diyeceksin. Bunu hepimiz biliyoruz.
    Yok..Arkadaslarin da belirttigi gibi belli sartlara dayali satin alma opsiyonu olabilir diye düsünüyorum..Is ciddiye binince bir kac videosuna baktim. Yöre insanini havaya sokabilecek bir aurasi var. Cok fazla oyuncuda yok bu. Yattara da vardi mesela.. Bu oyuncu tutar bizde..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdiye kadar alınan oyunculara ödenen bonservis ve maaşları gidenler karşıladı artıya bile geçmişizdir. Sörloth'tan gelen 3'te 1 miktarı nokta atışı olarak Hugo'ya yatıracağız gibi duruyor. O da taksitli olduğu için sıkıntıya sokmaz. Hugo bana Marcao'yu anımsattı. Gsde 4m ödemişti. Ama Hugo Marcao'dan çok daha profilli bir oyuncu.

2. Stoper kulübün elini kolunu bağlar. Campi-Edgar ve Hüseyin forma yüzü göremez. Kalite artar ama geride kalanlar değersizleşir. Hüseyni'yi saymadım bile. Alınan oyuncular umarım eldekilerin de değerini yükseltir.
    Konu acan61 tarafından (23.09.2020 Saat 02:03 ) değiştirilmiştir.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Messias ve Fernandes kiralikti.

Edgar Ie satin alinmadi, Yazici'nin transferinde bonus olarak geldi.
    iyide bunlara maaş veriliyor hocam

bide böyle düşün

1,5 milyon avro üst maaş sınırı ise 2 as banko ilk 11 stoperine 700-800 bin avro verirsin,bunların direkt alternatifi olan stopere 400 bin avro verirsin,4. stoperde alt yapı yada yerli stoper olur,200 bin avroya bağlarsın

bu alınan stoperlerin maaşı as stoper aldık mantığı ile yapılmış olanlar,andusiçler fıratcan üzümler mantığı ile düşük maaş transferleri değil
    şimdi tutmadı diye yeni stoper bakılıyor,

https://1.bp.blogspot.com/-NbkCwN-ON...782/seriea.png

atalantanın stoperlerine bak

toloi 800 bin
    palomino 600 bin
    masiello 500 bin
    cimsiti 400 bin avroya oynuyor

biz 600 bin avro maaş verdiğimiz oyuncuya çok rahat tutmadı değiştir diyoruz,bu olmaz hocam,tutmadı değiştir diyeceğin oyuncular 50-100 bin avro verdiğin oyunculardır
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vitor hugo için telaffuz edilen 4 milyon söylentilerine benim hiç inanasım gelmiyor 4 miyon euro 1+1+1+1 olmak üzere 4 taksit şeklinde de haberler var ama 40 taksitte olsa 3 sendir toplamda 4 milyon bonservis harcamamış ahmet ağaoğlu o parayı vermez diye düşünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

4 yıl önce genç oyuncu olarak kulübümüze ismini verdiğimiz ve bu dönemde menajerler tarafından kulübümüze önerildiği iddia edilen Arjantinli futbolcu Marcelino Moreno 6,36 milyon euroya MLS takımlarından Atlanta United'a transfer oldu.
    Kanatlarda ve orta saha da oynayabilen, özellikle de çok iyi adam eksilten bir futbolcuydu. Engin Baytar'ı görüyordum onda. Daha yeni oynayamaya başlayan genç bir oyuncuydu, ilk transferini bizden 4 sene sonra yapmış oldu. O dönem yaptığımız işin hakkını vermişiz gerçekten, bir kez daha onu anladım bugün

Nereden
    İstanbul

Orta saha sağlam kurulacaksa Edgar-Vitor tandemine okeyim. Zaten Hosseini, Campi, Türkmenden biri gönderilmeden 2.stoperi alacaklarını sanmıyorum. Orta saha sağlam olsun gerisi hallolur. Livaja da çok iyi transfer olur takıma lazım böyle kırık adamlar. İki beki yedekleyecek adam gelmedi mi gündeme? Bu 2 bekle lig bitmez yav. Hadi kamil ahmet desek o da sakatlanıp duruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Almanya

@jairzinho Atalanta son 15 senedir cok dogru adimlar atti. Uzun yillar ayni teknik direktör (Colantuono) önderliginde adim adim kurdular sistemlerini. Bir yilda olmus bisey degil. Son 4 senedir de farkli bir teknik direktörle calisiyorlar. Yilda 3 teknik direktör degistirerek sistem kurulmaz. Simdi Newton u bulduk. Bir sistem kuralim. Uzun seneler istikrari sürdürelim..Sonra bakalim..

Nereden
    İstanbul

Hugo yeterince azman değil mi?
    hügoyu scout gözüyle izlemedim,birkaç maç denk geldi ,sadece fiziği biraz dikkatimi çekti,fit bir fizik var ama sanki duruşu biraz heykel gibi,buda esnek olmadığını düşündürüyor

misal insan azmanı stopergillerden olan merih demiralın duruşu hareketleri daha esnek,hügo nun fiziği biraz ince,haliyle insan azmanı olma ihtimali biraz düşük,kemik torbası olmasından dolayı sert stoper olma ihtimalide var

heykel demişken kariyerinde manu görmüş macheda aklıma geldi,heykel duruşlu topçulardan

https://www.transfermarkt.de/federic.../spieler/61887

tabi yanılıyorda olabilirim,dikkat etmedim fazla ,sadece fizik görüntüden bu yorumu çıkardım

https://www.transfermarkt.de/vitor-h...spieler/149752

kariyerine ve karnesine baktığımızda 7 lik oyuncu olduğunu tahmin edebiliriz hügo nun,7 lik oyuncuyu ucuzda bulabilirsin pahalıda bulabilirsin

misal edin cocaliç, ucuz 7 lik oyuncu,akhisarda iyi maçlar çıkardı,27 bin dakika pro oynama kariyeri var
    https://www.transfermarkt.de/edin-co.../spieler/46205

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Latin Amerika favelalarında gezersen öyle tabii ama git bakalım Doğu Avrupa'ya, üç otuz paraya ne Vitor Hugolar bulursun. Glowacki'yi kaça almıştık?
    Glowacki Hugo'nun ayakkabılarını taşısın.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yani hazır stoper ve belli bir a kalitede o rakamlar aslında.o da minimum.tabi realitede olan farklı.4 bile bize çok geliyor..sorloth gibi alacaksın tutacak bunu yapmak zor.esasen genç bir stoper bulup wonderkidden hallice kiralayıp parasını basıp almak lazım.scout ekibi esasen daha derin keşiflere çıkabilir ama klup malesef bakkal mantığında iki üçün hesabı yapılırsa gidip yetenek bulamassın öyle.ingilterede avrupada hazır bizde iş yapacak oyuncular illa ki var tabi.
    Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokta atışı diyorsun sonra 8m diyorsun... En az 13m'dan başlar kardeşim işine gelirse alırsın pazarlık yok.
    bu adamı alıp stoper transferini kapatmak yanlış olur.yanına sağlam bir stoper daha almak lazım.bilmiyorum ne olur.sıfırdan kadro kuruyoruz.baya bir giden oldu bizden.stoper işini 10 ve üzeri senedir çözemedik.nasıl bir amaötürlüktür bu anlamak mümkün değil.boşlukların yeri dolmuyor stoper işini hallettikten sonra forvet ortasaha boşluğu çıkar gene.ikinci devre gene transfer yapmak zorunda kalacağız. ahanda buraya yaz diyorum bunu.
    Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ilk defa izledim 90 dk canli Hugo bundan iyi stoper onuda izledim cünkü Erikin yanindaki Scholza hemen cöksunler ligin en iyi stoperlerinden olur
    Konu erenslash tarafından (23.09.2020 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Almanya

Hugo ve Edgar mükemmel ikili olabilirler. Hatta Campi nin bile performansinda ciddi bir artis bekliyorum. Ücününde ayaklari oldukca iyi. Söylenen takviyeler gerceklesirse 4-5 hafta sonra hakemlerin yapabilecekleri pek birsey kalmayacak gibi..

Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Glowacki Hugo'nun ayakkabılarını taşısın.
    bby.jpg

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vitor Hugo'nun hava hakimiyeti nasil, bilgisi olan var mi?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şunu da eklemek lazım leipzig veya lille gibi takımlara oyuncu göndermek ve bunları parlatıp satmak güzel bir şey

Türkiyede şu anda oyuncu parlatıp satabiliyoruz ama bu her zaman tutmaz. yusuf belli sene sonra elimizden çıkardık

belli bir derece bir reklamımız oldu.ama futbol anlamında sınıfta kaldık.

İşin kötü tarafı şu : futbolcuları satarken yeterince para kazabileceğimiz ve anlaşmaları düzgünce yapabilecek klup yöneticilerimiz ve finansal strateji yapabilecek yönetim yok.kötünün iyisi ve bunu idare ediyoruz.

yani sorloth gibi adamdan çok az kazandık ve sorloth çok büyük bir klube gitti.malesef aptallık yaptık.çok daha fazla para kazanabilceğimiz bir oyuncudan az para aldık.

bu tarz oyuncuları bulup bir senede parlatıp satabiliyorsak yapalım da her zaman öyle olmuyor o işler

stoperlerden bir çok transferlerden zarar ettik çünkü yönetim takviye diye aldığı adamların çoğu tırt çıktı

şu anki yönetimin yaptığı en büyük hata geçmiş zamandaki oyuncularımızı satması bunu başarı gibi göstermesi

ucuza gidiyor oyuncularımız ucuza!
    "Annuit cœptis"

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu sene de Salih, Atakan, Hakan Yesil, Kerem, Arda/Muhammet (Ugurcan giderse) gibi oldukca yetenekli bu genclerden birini parlatmayi basarabilirsek mükemmel olur.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Hugo ve Edgar mükemmel ikili olabilirler. Hatta Campi nin bile performansinda ciddi bir artis bekliyorum. Ücününde ayaklari oldukca iyi. Söylenen takviyeler gerceklesirse 4-5 hafta sonra hakemlerin yapabilecekleri pek birsey kalmayacak gibi..
    Senin Allah'ına kurban Umut dolu abim benim inşallah...

S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

@jairzinho Atalanta son 15 senedir cok dogru adimlar atti. Uzun yillar ayni teknik direktör (Colantuono) önderliginde adim adim kurdular sistemlerini. Bir yilda olmus bisey degil. Son 4 senedir de farkli bir teknik direktörle calisiyorlar. Yilda 3 teknik direktör degistirerek sistem kurulmaz. Simdi Newton u bulduk. Bir sistem kuralim. Uzun seneler istikrari sürdürelim..Sonra bakalim..
    dediğin gibi atalanta son 4 yılda italya gibi büyük takımları belli olan bir ligde acayip iyi işler yaptı,bunu yaparkende yüksek maaşla yapmadılar,örnek bir proje takımı,

bizim ağaoğlu ile bir proje yapacağımızı hiç sanmıyorum
    kol hareketi yapan,maç sonu sahaya dalan,maç sonu teknik taktik analizler yapıp ünal karamanı sebebsiz yere kovan,2 yılda 7 stoper transferi yapan,2-2,5 milyon avro maaş veremeyiz deyip sturiçe yılda 3,5 milyon avro veren ,burakı alacak parayı henüz darphane basmadı deyip hemen arkasından burakı yollayan,2 yılda 3. teknik adamı göreve getiren bir profilden uzun vadeli projeler mi bekliyorsun,newton sadece yenmesi için getirilen bir piyon

10. hafta 10-15 puanda kalırsak çok muhtemel görevine son verilecek,önce medya yoluyla suçlu ilan edilecek,sonrası malum,ama denizli maçına şu esame listesi ile çıkıldığını kimse konuşmayacak
    https://www.flashscore.com.tr/mac/KGaKTi9s/#kadrolar;1

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dediğin gibi atalanta son 4 yılda italya gibi büyük takımları belli olan bir ligde acayip iyi işler yaptı,bunu yaparkende yüksek maaşla yapmadılar,örnek bir proje takımı,
    bizim ağaoğlu ile bir proje yapacağımızı hiç sanmıyorum
    kol hareketi yapan,maç sonu sahaya dalan,maç sonu teknik taktik analizler yapıp ünal karamanı sebebsiz yere kovan,2 yılda 7 stoper transferi yapan,2-2,5 milyon avro maaş veremeyiz deyip sturiçe yılda 3,5 milyon avro veren ,burakı alacak parayı henüz darphane basmadı deyip hemen arkasından burakı yollayan,2 yılda 3. teknik adamı göreve getiren bir profilden uzun vadeli projeler mi bekliyorsun,newton sadece yenmesi için getirilen bir piyon10. hafta 10-15 puanda kalırsak çok muhtemel görevine son verilecek,önce medya yoluyla suçlu ilan edilecek,sonrası malum,ama denizli maçına şu esame listesi ile çıkıldığını kimse konuşmayacak
    https://www.flashscore.com.tr/mac/KGaKTi9s/#kadrolar;1
    Şuan projenin içindeyiz. Gelen giden dengesi ve rakamlar. Türkiye'de o el hareketini yapmayacak kişi Koç'tur o da üst tribünden atladı. Maalesef diyorum çünkü yalan dolan işlerin döndüğü bir devirde başkanın bu tür yalan dolanlarının olmaması İMKANSIZ. Dürüst insanın bu düzende işi yok. Dürüst insan taraftar olarak kalır. Ünal hocayı da severim. Taraftar olarak kalmayı KENDİ seçti.

Son olarak çevrende çok fazla fenerli insan olduğunu düşünmeye başladım Dikkatli ol

Nereden
    İstanbul

vitor hügo video analiz:

hız iyi
    hava topu hakimiyeti iyi
    duran toplarda gol silahı
    insan azmanı olmasada oldukça sert bir stoper
    fiziksel teması seviyor
    tackle ları genelde kayarak yapıyor(merih demiral benzeri)
    top tekniği orta düzey,inceci değil
    tarzı biraz serdar azizi andırıyor
    hamleli stoper
    ceza alanı içinde penaltı yaptırma riski yüksek
    sol stoper olarak görev yapıyor sol ayaklı ama sağ ayağınıda kullanıyor
    tahmini maaş 1,5 milyon avro olur

Nereden
    İstanbul

vitor hügo video analiz:

hız iyi
    hava topu hakimiyeti iyi
    duran toplarda gol silahı
    insan azmanı olmasada oldukça sert bir stoper
    fiziksel teması seviyor
    tackle ları genelde kayarak yapıyor(merih demiral benzeri)
    top tekniği orta düzey,inceci değil
    tarzı biraz serdar azizi andırıyor
    hamleli stoper
    ceza alanı içinde penaltı yaptırma riski yüksek
    sol stoper olarak görev yapıyor sol ayaklı ama sağ ayağınıda kullanıyor
    tahmini maaş 1,5 milyon avro olur
    İşimizi görecek özellikle kafa toplarında başarılı arkadaş. Ben beğendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)