Sayfa 1406 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 406 906 1306 1356 1396 1404 1405 1406 1407 1408 1416 1456 1506 1906 2406 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 35,126 ile 35,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zamaninda 6 numara transferi için 4 ile 2'yi toplayip yada 9'dan 3'ü çıkarmıştık. Baskan simdi 9 numara için ne ile neyi toplayip çıkaracağımızi soylesede rahat etsek.!
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Nereden
    Trabzon

Alıntı Aker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş yukarıda yazmıştı, bence de bu adamın Trabzon'a gelmemesi ve haber vermemesi, yönetime transferi için uygulanan bir yıldırma politikası. Uefa'dan gelecek her türlü cezaya da razı olacaklar gibi görünüyor. Görünen bu.
    1-) C.Palace bizden habersiz bir şekilde oyuncuyu satamıyor.
    2-) Biz oyuncuyu şimdi almak istesek bile, sözleşmesinde yazan %50 oynama şartından dolayı alamıyoruz.
    3-) Oyuncunun oynatma hakları var olan kiralık sözleşmesinden dolayı bizim elimizde. Dolayısıyla oyuncu kafasına göre hareket edemez.
    4-) Bu üç maddeden de anlaşıldığı gibi oyuncunun kafasına buyruk bir şekilde takıma katılmaması gibi bir konu söz konusu olamaz.
    5-) Bizim bankalar birliği anlaşmasından dolayı ödememiz gereken bir meblağ var. Ve biz bu meblağı sadece ve sadece oyuncu satarak gerçekleştirebiliriz.

Benim olaydan anladığım oyuncu ile kapalı kapılar arkasında; sen gitmek istiyorsun, bize de para lazım, bir şekilde de taraftarın gazını almamız lazım tarzında bir görüşme gerçekleştirilmiştir. Yani bu olay bana sorarsanız baştan sona planlı bir şekilde gerçekleşti. Yoksa resmi açıklamada ''Kiralama sözleşmesinin erken feshini gerektiren ve tüm tarafların mutabık kalacağı bir anlaşma için süreç devam ederken'' diye bir açıklama yapılmazdı.

Olay sadece taraftarın aklında oyuncunun kesinlikle gitmek istediği yönünde düşünceler kazandırmak için yapılmış bir olay.

astatin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu saatten sonra süreci iyi yönetmek gerekiyor, tamam leipzig para olarak senin istediğin rakamlara gelemeyebilir ama en azından kadrosunda düşünmediği 1-2 ismide bu tarnsferin içerisine ilave edebiliriz.Kadrosunu çok iyi bilmiyorum ama bu ligde fark yaratacak ve kadroya giremeyen oyuncularına çökmek lazım.

14cell61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha neyi göreceksin?
    Çöp Kucka'ya bonservis, imza parası, imaj bedeli (her ne boksa) menajerlik ücreti ile total de 9 milyon euro civarı para öderken şuan ki yönetim 2 sene de oyuncuların toplam bonservisine 9 milyon euro ödedi. Takım maaşı 35 milyon eurolardan 17 milyona indi, iyi kötü 2 senedir zirveyi kovaliyoruz. Daha napsinlar?
    2 senedir de borç ödemiyoruz seneye borç ödeme başladığında görürüm ben.seneye 17 milyon limitimiz olmayınca lisanları nasıl çıkartacaksın bak oyuncu transferinden bahsetmiyorum elindeki oyuncuların lisanlarını nasıl çıkartacaksın.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ekuban'ı koy santrafora devam et. Arkasına da 20-21 yaşlarında ileriye dönük yatırım olarak aldığın birini koy. Ekuban'ı sene sonu sat, yerine 21 lik delikanlıyı koy devam et. Ligde 3. Ol veya kupayı al Avrupa'ya direkt git. Hedef bu olmalı.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha neyi göreceksin?
    Çöp Kucka'ya bonservis, imza parası, imaj bedeli (her ne boksa) menajerlik ücreti ile total de 9 milyon euro civarı para öderken şuan ki yönetim 2 sene de oyuncuların toplam bonservisine 9 milyon euro ödedi. Takım maaşı 35 milyon eurolardan 17 milyona indi, iyi kötü 2 senedir zirveyi kovaliyoruz. Daha napsinlar?
    kardeşim matematik yalan söylemez maddi olarak senin yazdıkalrına katılıyorum ama malesef futbol sportif başarıdan geçiyor bu takım eğer geçen sezon şampiyon olamadıysa bu benim şahsi fikrim katılırsın katılmassın sen bilirsin ama ahmet ağaoğlunun yaptığı yanlış hoca tercihleri yüzünden şampiyonluğu başakşehire kendi elleriyle teslim etmiştir ayrıca transfer de ki başarıszılıkta şuan itibari ile en yukarı seviyededir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih sana 100% katiliyorum.

Bu bizim taraftarin SL katilip 30 Mio garanti seyini de kumar bagimlilarina benzetiyorum.
    onalrda büyük vurgun pesinde ve pesinde herseylerini kaybetip tefeciye borclaniyorlar.

ligte sadece 1 takim sl gidebilir bunun icin hadi biz ve ibb dahil 5 takim yarisiyor onca para harciyor ama sadece 1 takim hedefe ulasiyor.
    Geri kalan da o sezonun yaptigi borcla ortada kaliyor ve bu katlanarak gidiyor.

Zaten ligte neler döndünü dünde gördük senin sampiyon olma sansin zaten cok cok az.Süper takim da kursan.

sonra o borclar ile tefecilerin kucagida kaliyorsun ve sana istedini yaptiriyorlar.

Ilk önce o borcdan kurtulacan o da 2-4 olup türkiye kupa alip avrupada boy gösterip oyuncularini satmak yurtdisina.

zaten sl de artik direkt katilmiyoruz biliyorum ülke puanai o kadar düstü ki.artik nijerya berabere kalirsa belraus iskocya yi 2 fark ile yenerse su bunu yaprsa bu bunu yaparsa bizde söyle yaparsak durumuna döndü.
    Olay aynen budur kardeşim. 2013 ve 14 sezonlarında avrupada irili ufakli takimlarla onlarca maç yapip hem heyecan yaşadık hem de prestij. Biz avrupada iyi kotu mücadele ederken hicbirimiz ligi sallamiyorduk, istanbul ezikleri perşembe akşamları kurtlar vadisini izlerken biz avrupada boy gösteriyorduk. Bu sayede adrian, henrige gibi 1 liralık adamları 4-5 kati fazlasına iteledik, hatta Olcan'ida avrupada biraz başarılı olunca gs'ye 4 milyona yakin parayla itelemistik
    Şimdi çok daha değerli oyuncu grubumuz var ve bisekilde transferde iyi oyuncuları vitrine sunuyoruz.
    Bu namussuzlarin düzenine ayak uydurmak zorunda değiliz. Ekonomik bağımsızligimizi her sene oyuncu satarak, avrupada sürekli derece yapip her sene 20 milyon euro ekstra gelir saglayarak kazanabiliriz. Bunlar utopya şeyler değil ama nerde o vizyona sahip yönetimler.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

25 gol atacak forvet evet zor bulunuyor ama şöyle dusunelim, Sorloth gibi ama sozlesmesi lehimize olmak kosuluyla Odgaard veya benzer bir transfer yapalim, 15 gol atsin.

Bitti mi ? Bitmedi. Arkasina da 10 gol atacak Livaja gibi birini alalim. Emre Belozoglu onun pesindeymis ulan hicbir transferleri beni bu adamin oraya gitmesi kadar korkutmaz, hem çirlef hem de skorer, yetenekli forvet arkasi. Fenere giderse işte o zaman buyuk problem olur.

Uzun lafin kisasi, şu işi uzatip kaos yasatmak yonetim beceriksizligidir. Sorloth'u pat diye satarsin taraftar tepki gosteremeden Odgaard ve Livaja kap bildirimi yaparsin, bak 1 kisi cikip Sorloth diyor mu ?

20 yildir amatörüz, 20 yildir akli basinda yonetimimiz olmadi. Hep mazeretlere siginiyoruz ama yonetilemiyoruz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban'ı koy santrafora devam et. Arkasına da 20-21 yaşlarında ileriye dönük yatırım olarak aldığın birini koy. Ekuban'ı sene sonu sat, yerine 21 lik delikanlıyı koy devam et. Ligde 3. Ol veya kupayı al Avrupa'ya direkt git. Hedef bu olmalı.

Eku'yu ileri koycaksak anca forvet arkası olarak koyarız verimi zirve yapıyor. Önünde yine iyi anlaşacağı golcü bir isim gerekli

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim matematik yalan söylemez maddi olarak senin yazdıkalrına katılıyorum ama malesef futbol sportif başarıdan geçiyor bu takım eğer geçen sezon şampiyon olamadıysa bu benim şahsi fikrim katılırsın katılmassın sen bilirsin ama ahmet ağaoğlunun yaptığı yanlış hoca tercihleri yüzünden şampiyonluğu başakşehire kendi elleriyle teslim etmiştir ayrıca transfer de ki başarıszılıkta şuan itibari ile en yukarı seviyededir.
    Ondan öncekiler hep 2.oluyordu Ağaoğlu batırdı haklısın.

Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Paok ta oynayan pelkas ve aek da oynayan livaja yı alabilecek kapasite bu yönetim de yok. gider adı sanı duyulmamış ekvatordan, malezyadan oyuncu alır.

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu huzursuzluk meyvesini vermeli artık

Nereden
    Eskişehir

Alıntı 14cell61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 senedir de borç ödemiyoruz seneye borç ödeme başladığında görürüm ben.seneye 17 milyon limitimiz olmayınca lisanları nasıl çıkartacaksın bak oyuncu transferinden bahsetmiyorum elindeki oyuncuların lisanlarını nasıl çıkartacaksın.
    2 senedir oyunculara geriye dönük kurus borc yok, zebille para kazanip ekonomiyi dengeye sokacağın oyuncun var. Son 8 sene de kulubun ekonomisine tecavüz edildiginden haberin yok galiba.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eku'yu ileri koycaksak anca forvet arkası olarak koyarız verimi zirve yapıyor. Önünde yine iyi anlaşacağı golcü bir isim gerekli
    Değişmeli oynayacak birini de koyabilirsin arkasına, mesela Khazri. Ekuban en uçta zaten skordan ziyade alan açmak için kullanılır. Tony-Ömür ve arkasındaki oyuncu hepsi atacak. Ekuban da 20+ atmasa da 15 atacak.

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Daha neyi göreceksin?
    Açıklama yapsınlar. Kafalarını deve kuşu gibi kuma sokmasınlar. Resmi web sitesinden sessizliğe bürünüp susacaklarına açıklama yapsınlar. Mesela "paramız yok. Bu sene gençlerle devam edeceğiz." vb. bir açıklama yapabilirler. Miktofonun karşısına geçip kaotik açıklamalar yapıp ceza almaktan başka bir iş yapmadılar. Üstüne uefadan men yedik.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

gram moral kalmadı

emeği geçenlerin.....
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beğenmediğiniz El Neny her maç 11 oynuyor Arsenal'de ne ayak

Nereden
    Eskişehir

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlislar olmasa doğruyu nasıl bulacağız be kardeşim.
    Benim nazarimda yönetim hırsız olmasın, biraz yönetim deneyimi olsun kafi. Koc 2 sene de kulubun borcunu 2 milyar artırıp takımı itin gotune soktu, taraftarları hala el üstünde tutuyor herifi. Biz bu gunlere geldiysek basari adlederim.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son gelsin diyordum ama geçti o iş artık

Nereden
    Rize

Bizim bu transferden alacağımız para maksimum 10 11 olur. Öyle olacak gibi.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beğeniyorduk yahu, kim beğenmiyordu...

Tam bizlik topçuydu...

14cell61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

2 senedir oyunculara geriye dönük kurus borc yok, zebille para kazanip ekonomiyi dengeye sokacağın oyuncun var. Son 8 sene de kulubun ekonomisine tecavüz edildiginden haberin yok galiba.
    hocam beşiktaş bizden kötü durumda avrupaya gitti sen gidemedin.ben bunu yönetime yazarım.ikincisi bankalarla anlaşma yaptın 2 sene ödemesiz 5 senede borç bitecek. yusufu sattın geçen seneyi atlattın. bu sene sörloth ile atlattın. seneye öedemen var nasıl atlatacaksın hadi atlattın sonraki sene kulube kilit vurusun. bunu da iddaa ediyorum. hiç bir oyuncuna lisans alamassın.

Nereden
    Trabzon

Öyle deme. Hemen şimdi Arsenal'in PL deki son senelerdeki durumlarından bahsederler.

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı edimurphy_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamaninda 6 numara transferi için 4 ile 2'yi toplayip yada 9'dan 3'ü çıkarmıştık. Baskan simdi 9 numara için ne ile neyi toplayip çıkaracağımızi soylesede rahat etsek.!
    Süper yorum ağzına sağlık

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Profesyonel olarak işleyen hiçbir birimimiz/kurumumuz yok.

Ne adam almayı ne de satmayı beceremiyor Ağaoğlu Efendi !
    McLas was Here

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)