Sayfa 1001 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 501 901 951 991 999 1000 1001 1002 1003 1011 1051 1101 1501 2001 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 25,001 ile 25,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Flavio-Trondsen iki ayrı devrede oynadılar ama birbirini tamamlayacak özellikleri olduğunu gösterdiler. Bunların yanına orta sahaya yardım eden şutör bir adam daha uygun olur. Yazıcı tarzı.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Guilerme'den ben çok umitliydim.
    Malatya'da çalışkan 10 numara bazen kanat oyuncusu profili çiziyordu.
    Bizde maalesef bal yapmayan arı.
    Bugünde kritik topları hep ezdi.
    Hücumu organize edemediği gibi defansif dengemizi de bozdu.
    Ben ondan çok umutluydum ama olmayacak gibi.
    Kanatta zaten berbat.
    10 numarada Yusuf Yazıcı'nın yaptığı gidiş gelişleri yapmak isteyen (Bizim çok ihtiyacımız var) ama beceremeyen bir oyuncu.
    Bunu kanatta da beceremiyor forvet arkasında da beceremiyor.
    Rakip kendisine yaklaşınca panik yapan bir hali var.
    Top sürerken bu bahsettiklerimi yapabilecek kadar hızlıd değil kaliteli top ta süremiyor.
    Yani beceremedigi şeyi becermek için debelenen bir oyuncu.
    8 numaraya koysan bu sefer orada gereken kuvvet yok kendisinde.
    Aslında orda topla daha çok buluştuğu için daha verimli görünüyor ama ikili mücadele orada daha fazla ve hep yerlerde geziyor bu mücadelelerde.
    Yani orada oynayacak gücü yok.
    Klasik Anadolu takımı oyuncusu.
    Gönderilse çok sevineceğim bir oyuncu kendisi.
    İyi yönü duran topları iyi kullanması.
    Başkada bi numarasını görmedik zaten.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç sevmem topu eveleyip geveleyen adamları dikine gidicen önündekiyle ikiye bir yapican , bir daha oynaiycan bir daha alican kenara oyniycan araya oyniycan, santrafor duvar olacak onla da ikiye bir yapıp ceza sahasına girecek gerekirse . Benim kafam bu Bunların önüne olacak oyuncu Pablo Martin Batalla
    Upamecano adam stoperden yapti bunlari.

Önündeki boşluğa dalmayip yana dönen oyuncuya ben de uyuz oluyorum. Boşluğu gördün dalacaksin ayak üstüyle vakit kaybetmeden verkaçini yapip ayak içiyle topu köşeye vuracaksin. 3 sene oldu şunu ömür'e yaptiramadik. Bidi bidi yapmaktan şuta vakit kalmiyor.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trondsenin rabona gecenin hareketiydi.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu insafsızlarda kaç tane 10 numara var böyle ya? Fazlaysa quinteroyu bize versinler.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fazla paramız yoksa bir ortasaha bir de stoper alıp kapatalım transferi.He paramız varsa 1 stoper daha alabiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Upamecano adam stoperden yapti bunlari.

Önündeki boşluğa dalmayip yana dönen oyuncuya ben de uyuz oluyorum. Boşluğu gördün dalacaksin ayak üstüyle vakit kaybetmeden verkaçini yapip ayak içiyle topu köşeye vuracaksin. 3 sene oldu şunu ömür'e yaptiramadik. Bidi bidi yapmaktan şuta vakit kalmiyor.
    İyi de hocaları napıyor? Napacak bizim gibi seyrediyorlar benmki de soru Yusuf yazıcı da topla rakibin arasına girmeyi öğrenememisti bir türlü, ömür de bu konuda eksik. Acaba diyorum ilk oynadığı zamanlar daha mı iyiydi, gelişim yerine gerileme mi var

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu takıma en az 2 stoper lazım bu arada.
    2 tane iyi stoper lazım. bu campi eşeğini 5 dakika bile izlemek istemiyorum artık.

Nereden
    İstanbul

Ya hocaya birileri neden demiyor
    Biz Kamili ön liberoda denedik.
    Biz Abdüşü forvet arkasında denedik.
    Biz Wakameyi forvet arkasında denedik.
    Guilermeyi orta sahanın her yerinde denedik.a
    Yemedi.
    Bunları birisi soylemeli.
    Aslında bunların çoğunu kendiside gördü.
    Görmedi değil.

Nereden
    Bursa

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de hocaları napıyor? Napacak bizim gibi seyrediyorlar benmki de soru Yusuf yazıcı da topla rakibin arasına girmeyi öğrenememisti bir türlü, ömür de bu konuda eksik. Acaba diyorum ilk oynadığı zamanlar daha mı iyiydi, gelişim yerine gerileme mi var
    18 yasinda çok daha keskin dribling yapiyordu, şimdi topla giderken çok sarsiliyor. Niye böyle oldu ben de çözemiyorum.

Bir de pas atarken illa ayak içini göstermesine çok uyuz oluyorum. Bunu kesin altyapi hocalari ögretmiştir ayak içiyle pas at diye, tam bir zaman kaybi.

Messi izleyen biri böyle mi verkaça girer ?
    Konu artvints tarafından (30.08.2020 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

flavio-trondsen performansından sonra ben de hücuma dönük adam istiyorum.

Bu arada hoca orada waka yı denediğine göre muhtemelen oraya bir isim istiyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

18 yasinda çok daha keskin dribling yapiyordu, şimdi topla giderken çok sarsiliyor. Niye böyle oldu ben de çözemiyorum.
    Bende altyapıdan çıkan oyuncularimizda fizikten gectim, kondüsyonun neden olmadığını çok merak ediyorum.
    Kerem bugün çok yoruldu mesela.
    Tamam kanat oyuncusu değilsin,kanat oynamakta yorar ama bu yaşta bu kadar çok nasıl yoruluyor genç futbolcu?

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Vitor Hugo ve Scarpa şu an oynanan maçta Palmerias tektik direktörü tarafından yedek bırakılmış bu bir kıvılcım olabilir mi???

Bu arada Palmerias kadrosundaki Corsini'yi beğendim iyi oyuncu...
    Konu Enes Başkaya60 tarafından (30.08.2020 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

EkremOcal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim bişey dikkatimi çekti, U-19 kategorisinde her takımın ortalama 25 topçusu varken bizde neden 45 futbolcu bulunuyor ? Bu kardeşlerimizin kaçı elle tutulur performans sergiliyor mesela yada kaçı gelecek vaadediyor? Çok olması bizim adımıza sevindirici mi külfet mi mesela ?

Yada aklıma şu geldi klübe selamın aleyküm diye gelen her yöneticinin yav bizim bi yeğenimiz var o da top oynuyor işte filan olayı mı dönüyor alt kategorilerimizde. Sayının makul seviyelere çekilip bizi ileriye taşıyacak azami sayıda gençlere vakit ayırmamız gerektiğini düşünüyorum. Altyapımız şöyle topçu çıkardı böyle çıkardı diye diye övünüyoruz ama bence çıkan kardeşlerimiz saf yetenek ve şanslarını iyi kullandılar.(son dönem içerisinde Yusuf-Abdüş-Uğurcan). Hiç öyle çalıştırıyoruz geliştiriyoruz gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum.Sayı azaltılıp bundan sonraki dönem içerisinde çalıştırıp geliştirip en azından bir stoper çıkartabiliriz diye düşünüyorum. Bu benim şahsi fikrim tabikide herkesin bakış açısına yorumlamasına göre değişir saygı duyarım herkesin fikrine .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Bursa

Alıntı CİVELEK.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende altyapıdan çıkan oyuncularimizda fizikten gectim, kondüsyonun neden olmadığını çok merak ediyorum.
    Kerem bugün çok yoruldu mesela.
    Tamam kanat oyuncusu değilsin,kanat oynamakta yorar ama bu yaşta bu kadar çok nasıl yoruluyor genç futbolcu?
    Kerem'in tipi öyle ağir kanli biraz. Özil de hep yorgun gezer ya.

Ben de hiç atletik oyuncu çikmamasina takiğim. Bir tane de mi çikmaz, hep ayni tipler.

Nereden
    Bursa

Alıntı EkremOcal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim bişey dikkatimi çekti, U-19 kategorisinde her takımın ortalama 25 topçusu varken bizde neden 45 futbolcu bulunuyor ? Bu kardeşlerimizin kaçı elle tutulur performans sergiliyor mesela yada kaçı gelecek vaadediyor? Çok olması bizim adımıza sevindirici mi külfet mi mesela ?

Yada aklıma şu geldi klübe selamın aleyküm diye gelen her yöneticinin yav bizim bi yeğenimiz var o da top oynuyor işte filan olayı mı dönüyor alt kategorilerimizde. Sayının makul seviyelere çekilip bizi ileriye taşıyacak azami sayıda gençlere vakit ayırmamız gerektiğini düşünüyorum. Altyapımız şöyle topçu çıkardı böyle çıkardı diye diye övünüyoruz ama bence çıkan kardeşlerimiz saf yetenek ve şanslarını iyi kullandılar.(son dönem içerisinde Yusuf-Abdüş-Uğurcan). Hiç öyle çalıştırıyoruz geliştiriyoruz gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum.Sayı azaltılıp bundan sonraki dönem içerisinde çalıştırıp geliştirip en azından bir stoper çıkartabiliriz diye düşünüyorum. Bu benim şahsi fikrim tabikide herkesin bakış açısına yorumlamasına göre değişir saygı duyarım herkesin fikrine .

Samsun'a gönderiyorlardi ben tuttum geyiği yapmak için hiçbir oyuncuyu eleyemiyorlar, ya tutarsa

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

en çok torpilin döndüğü kulup olduğumuz için olabilir
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Zonguldak

Fifa 13 oynarken yeni başladığım takımımın transfer bütçesi az olduğu için bonservis verip oyuncu alamıyordum. Ben de genelde hep Free Agent yani boştaki oyunculardan kendi takımıma transfer yapmayı çok seviyordum. İşin ilginci her yeni bir sezonda free agent bölümünde çok kaliteli futbolcular boşa çıkıyordu. Belirli kriterler belirleyerek örneğin overall değeri 75 ve 80 arası oyuncuları hiç kaçırmazdım. Oyuncuların belli istediği aylık maaş örneğin 90.000 Euro istiyorsa ben cimrilik yaparak 70.000 teklif ediyodum tabi oyuncu kabul etmiyodu. Sonra tabi oyuncunun istediği maaşı verip alıyordum sonunda

Diyeceğim o ki bizim transfer ekibi de bu tarz oyuncuları takip ettikleri çıkan haberlerden belli. Örneğin şu anda Transfermarkt sitesine göre boştaki stoperlerde Garay zirvede, bizimle adı geçen Simunovic de var. Chelsea'nin iyi zamanlarındaki İvanovic'i çok beğenirdim şu anda boşta gözüküyor 36 yaşında acaba diyorum bi çılgınlık yapıp ondan bir Rigobert Song performansı alırmıyız acaba?

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...t0=G%C3%B6ster

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Bir de pas atarken illa ayak içini göstermesine çok uyuz oluyorum. Bunu kesin altyapi hocalari ögretmiştir ayak içiyle pas at diye, tam bir zaman kaybi.

Messi izleyen biri böyle mi verkaça girer ?
    Madem Baeza konusu açıldı bu gece söz Abdulkadir'e de geldi şimdi bir isim söyliycem bir bak olur mu?
    Leverkusen'li Charles Aranguiz'in kardeşi Pablo Aranguiz.
    Ofansif orta saha oynuyor. Abdulkadirin çeyreği kadar bile yetenekli değil ama onun yapması gereken herşeyi yapıyor. O da bir dönem Şili futboluna olan özel ilgim nedeniyle sürekli izlediğim bir futbolcuydu ama o zamanlar çok küçüktü. Şu an bile 23 yaşında, ondan bizim ligde bir Batalla olur mu bilmem ama 525 bin euro transfer Markt değeri olan bu yetenekteki biri denenir bence. Bu tip oyuncularla arı gibi çalışan vızır vızır koşan topu dolastiran bir takım olabiliriz. Artık şuna evrilelim lütfen

Nereden
    İstanbul

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en çok torpilin döndüğü kulup olduğumuz için olabilir
    Samsun'a gönderiyorlardi ben tuttum geyiği yapmak için hiçbir oyuncuyu eleyemiyorlar, ya tutarsa
    He bide Hüseyin Türkmen vardı dimi onu yazmayı unutmuşum

Pardon Sergio Hüseyin Ramos demeliydim

Nereden
    Bursa

He bide Hüseyin Türkmen vardı dimi onu yazmayı unutmuşum

Pardon Sergio Hüseyin Ramos demeliydim

Hüseyin'i trabzonla alakasi olmayan rıza çıkarttı yukari, formayı da yoklukta giyip taşıdı, ilk defa onbir çıktığı maç derbiydi. Daha 2 sene oynamadan 2 senedir gelişmiyor lafı çıkardılar.

Keşke son dönemde Hüseyin kadar katkı veren bir stoper transfer olsaydi ama yok. Hepsi daha oynamadan Hüseyin'den üç kat iyi stoper ilan edildi, destek verildi, bütün hatalar ona yıkıldı. Şimdi hepsi satış listesinde.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takım ve oyuncular hakkında yorum yapabilmek için sanırım ligde 5. haftayı bekleyeceğiz

birlikte oynama alışkanlığı önemli
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    —————-——sorloth——————
    nwakaeme———ekuban———ömür

Bu dörtlü zaten aşırı iyi bu dizilişte bu dörtlüyü yalnızca bir 10 no bozar onda gücümüze güç katarız. Arka tarafımızda güç kaybettik maalesef.

Arif hocam ön taraf oyuncu anlamında iyi de bu saçma sapan sistemi oynayacaksak bu oyuncular da 10. haftayı görmeden eleştirilmeye başlanır. Hüseyin Çimşir döneminden bu yana bu tuhaf sisteme geçiş yaptık. Ömür ve Nwakaeme'yi sağ/sol iç bölgesine çekerek kanat etkinliğimizi neredeyse sıfırlıyoruz. Tüm bunlar yetmez gibi bugün Nwakaeme'yi sahada 10 Numara olarak gördük! Bu saçmalıklara artık tahammül edemiyorum. İşleyen sistemi bozup şampiyonluk verdik ve hala aynı sistemde ısrar ediyoruz. Umarım korktuğum şeyler olmaz.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2 senedir de iyi bir stoper bulamamak şansızlık nasipsizlik paranın olmaması falan değil bildiğin iş bilmezlik ve aptallıktır.
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    İstanbul

Hüseyin'i trabzonla alakasi olmayan rıza çıkarttı yukari, formayı da yoklukta giyip taşıdı, ilk defa onbir çıktığı maç derbiydi. Daha 2 sene oynamadan 2 senedir gelişmiyor lafı çıkardılar.

Keşke son dönemde Hüseyin kadar katkı veren bir stoper transfer olsaydi ama yok. Hepsi daha oynamadan Hüseyin'den üç kat iyi stoper ilan edildi, destek verildi, bütün hatalar ona yıkıldı. Şimdi hepsi satış listesinde.
    Abi bu olay beklentiye göre değişir , biz her sene hedef olarak 3. Lük ve 7. Lik arasında bir hedef belirlediysek bizim stoperimiz Hüseyin Türkmen olarak kalsın zaten fuzuli para harcamanın manası yok. Heleki gidip Manoel tarzında duba gibi bi adamı getirip koca sezon yedek klübesinde oturtacaklarsa ve dünya kadar maaşa bağlayıp 1 maç oynatıp yollayacaklarsa da Hüseyin oynasın ona da sözüm yok. Biz burda şampiyonluk hesapları yapacaksak,Stoper tandeminde Türkmen adı geçmemesi gerekiyor o seviyede değil çünkü, gol yemeden geçirdiğimiz maç 3 mü 4 mü neydi geçen sezon . Gelenler ondan iyi miydi o da yönetimin sorunu işte Manoel’i alıp oturtacağına adam gibi scout ekibinle bir tane stoper getirirsin ayakları yere basan lider olan . Yoksa Da Costa’yı sen ben de akıl ediyoruz onu getirmek bir başarı değil ki başarılı da olamadık zaten savunma konusunda. Defans beklerimiz verimliyken stoper bölgemiz her zaman sorunluydu. Benim sözüm Hüseyin’e güvenip stoper transferi yapılmıyor ise üzerinden bir eleştiriydi sadece yoksa yoklukta yaptığı emeğe mücadeleye hepsine saygı duyuyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)