Sayfa 3 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1233 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3-4 Konyaspor | Maç Sonucu

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben burada yineliyorum. Novak ve Sörloth gelecek sezon Trabzonspor da oynamayacak!!!! Bu kesin bilgi. Ağaoğlu ve Çimşir Trabzonsporu sattılar!!!!

Bu kulübün başkanına ve hocasına kızabilirsiniz. Ben de kızıyorum ve ağır şekilde eleştiriyorum. Fakat hadsizlik yapmaya gerek yok! Başkana ve hocaya elinizde somut bir delil olmadan ''Sattılar'' diyemezsiniz. Başkan da hoca da şampiyon olmayı hepimiz kadar istiyordur. Fakat yanlış kararlar, uygulamalar, egolar vb. derken sezon elimizden kayıp gitti. Kızgınlık duymanızı anlıyorum fakat bu kadar da ileri gitmemek lazım. Başkan ve hocanın Trabzonspor'u en az senin benim kadar sevdiğini görüyorum. Beceremediler diyebilirsiniz ama sattılar diyemezsiniz!

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kulübün başkanına ve hocasına kızabilirsiniz. Ben de kızıyorum ve ağır şekilde eleştiriyorum. Fakat hadsizlik yapmaya gerek yok! Başkana ve hocaya elinizde somut bir delil olmadan ''Sattılar'' diyemezsiniz. Başkan da hoca da şampiyon olmayı hepimiz kadar istiyordur. Fakat yanlış kararlar, uygulamalar, egolar vb. derken sezon elimizden kayıp gitti. Kızgınlık duymanızı anlıyorum fakat bu kadar da ileri gitmemek lazım. Başkan ve hocanın Trabzonspor'u en az senin benim kadar sevdiğini görüyorum. Beceremediler diyebilirsiniz ama sattılar diyemezsiniz!
    Aynen katiliyorum….
    "Kulübü Sattilar" cok agir bir kelime….ve bizim taraftara yakistirmiyorum….keske böyle düsünmeseler…..

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Katiliyorum.

Sportif acidan bariz bir sekilde yanlis ve yetersiz kararlar (TD: Hüseyin Cismir, Transferler vb.) alinmis olunsa bile, Ali Ahmet Agaoglu ve Yönetimi bu Takimi en azindan maddi/finansal acidan düzgün bir yola sokmuslardir ve bu yolda iyi bir sekilde ilerliyorlardir. Bu emegi hice saymak saygisizliktir. Illa satan birileri araniyorsa, bu Takima bukadar maddi zarari kimler acmis onlar arastirilsin.

Ayrica Ahmet Baskan bence bir Yönetici icin gereginden fazla Trabzonspor Taraftari, ki buda malesef amatör gibi taraftar ruhuyla davranmasina yol aciyor. En basit örnek Alanya Macindan sonraki Olaylar. Profesyonel bir Yönetici bunlari yasamazdi, ama eminim 100 Taraftardan en az 90 i, ki buna bende dahilim, ayni tepkiyi, hatta belkide daha siddetlisini verirdi. Böyle bir Yönetici eger Takimi satiyorsa, ki ben sahsen imkan vermiyorum, digerleri kim bilir neler yapmistir... Ozaman Sampiyon olamayan ve yanlis yöneten herkes bizi satti diyebilirmiyiz?

Takim nezaman maddi olarak azda olsa nefes alsa veyahut minimal bir sekilde dogru yola ciksa, direk Sampiyonluk naralari atiliyor. Bizim kadar cabuk Sampiyonluk beklentisi olusturan baska bir Taraftar Grubu var mi acaba su kirli Türk Futbolunda? Bukadar oyunlara karsi dik durmak baya bir maddi/manevi güc ister ve biz bu sezon bunu ne bekliyorduk nede buna hazirdik. Ki bekliyor olsaydik bile Istanbul Takimlari ve Yönetimleri var, MHK var, TFF var, Spor Yazarlari var... Var oglu var kisacasi... Bunlar hep vardi ve malesef olacaklarda. Bu Insanlar bizim Basarimizdan korkuyorlar, cünkü biliyorlar ki bu Takim ve Sehir tekrar dogru yola girerse eger, Senelerce Sampiyonluk göremeyecekler. Bu cirpinislari o yüzden. Onlar icin acilacak maddi zarari düsünebiliyormusunuz? Maddi zarar ve güc kayiblari... Bunlari kaybetmemek icin serefini bile satmaya hazir ve satan varliklardan bahsediyoruz... Adamlar Sike yapiyor ve canak tutuluyor... Böyle bir düzende sizce helal bir sekilde Sampiyon olmak okadar kolay mi?

Tabi bazi kararlar dogru alinmis olsaydi, bencede suan her seye ragmen biz Sampiyon olmustuk, ama malesef durum böyle degil. O acidan size katiliyorum. Hepimiz üzgün, kirgin ve kizginiz. Yine Hayata küstük. Özellikle yanlis kararlar alan Yönetime, yetersiz olmasina ragmen Takimin basina gecen/gecirilen Hüseyin Cimsir' e ve pandemi sonrasi isteksiz/ruhsuz olan ve Sampiyonlugu sallamayan cogu Oyuncumuza. Ama bu Firsati malesef bir sekilde teptik. Isin aci tarafi Hakem hatalarindan okadar magdur oldugumuz bir Sezonda bile son maclari adam akilli oynamis olsaydik veyahut saha kenarindan adam akilli yönetilmis olsaydik, Sampiyonduk. Daha acisi Yönetimin hala Hüseyin Cimsir i görevde tutmasidir. Hala bu hatalardan ders aldigini gösteren bir Yönetim yok karsimizda ama belkide Sezon Sonu bekleniyordur. Ki bence kesinlikle Sezon Sonu bekleniyor. En azindan öyle umuyorum, yoksa Yönetim icin parlak bir gelecek göremiyorum. Ama malesef ayni düsünce yapisi bizi Sampiyonluktan etti. Zamaninda gereken hamle yapilmadi ve hala yapilmiyor. Belkide sergilenen bu durus bizi ayni sekilde Türkiye Kupasindan edecek. Ama satmak her seye ragmen cok agir bir itham.

Devre Arasi fena gitmeyen bir Takimimiz ve düzenimiz vardi, 17.ci Hafta Ligde Sivassporun 5 Puan gerisinde 3.cü siradaydik. Harika top oynuyormuyduk? Bence kesinlikle Hayir. O malum Olaylar yasandi ve Ünal Karaman ile Yollar ayrildi. Ama Ünal Karaman gidince o kisa süre icersinde yönetim kendince bu cözümü uygun buldu. Bence düsündükleri su oldu: Sezon simdilik fena gitmiyor, suan devre arasinda hoca bulmak zaten kolay degil, ki bulsak bile pahali olur ve alisma dönemi derken sezon biter. Bu sezon takimi, takimin halini bilen ve Ünal Hoca ile calismis olan, Hüseyin Cimsir' e emanet edelim, bitirebildigimiz en yüksek yerde bitirelim. Kisacasi bence Yönetimde kimse direk bu Sezondan Sampiyonluk beklemiyordu. Asil Hata iste böyle yapildi. Ben Ahmet Agaoglu Islerin böyle gidecegini tahmin edebilseydi, zaten devre arasinda o Teknik Adam Hamlesini yapmis olurdu diye düsünüyorum. Malesef bu Konuda Yönetimi Vizyonsuzlukla elestirmek zorundayim. Bu Hata bizi Sampiyonluktan eden en büyük unsur oldu. Ama bu yüzden Trabzonspor Baskanina cikip siz Takimi sattiniz demem. Özellikle böyle bir Baskana iki defa demem. Ayiptir, günahtir.

Sezon öncesi ikincilik uygunmudur diye sorsaydim, eminim simdilik iyi olur derdi cogu Taraftarimiz. Bu Beklentiyi biz bastirmisken Baskanin cikip bu Sene o Sene demesi yine cok yanlisti. Ama yine ayni Hataya düstü. Taraftarlik Duygulari agir basti ve haksizliklara karsi böyle kenetlemek istedi Taraftari ve Sehri. Sonu yine Hüsran oldu, orasi ayri Konu. Hatta 4-5 Haftadir Hüsran olup duruyor. Nezaman puan hesabi yapmaya basladik, o hafta mac kazanamaz olduk. Her seye ragmen hatalarini düzeltmek ve daha iyi yönetmelik gösterebilmesi icin bu Yönetime zaman vermeliyiz görüsündeyim. En az 1-2 Ay daha. Bakalim ve görelim. Suan direk yeni yönetim gelse, yeni Teknik Adam gelse ve yeni yapilandirilmaya gidilse direk gelecek Sezon Sampiyon olacakmiyiz sanki? Böyle seyler zaman istiyor. Bu sezon bile ilk sezon olmamasina ragmen buna hazir olmayan takim, sil bastan ile dahada hazirliksiz ve geride olacak. Umuyorum ki Yönetim bu Hatalardan ders cikarir ve daha dogru kararlar ile ve daha güclü bir ekip ile Yollumuza devam ederiz ve er yada gec Hedefimize ulasiriz. Aksi bir durumda bu Yönetimin kalabilecegini düsünmüyorum.

Saygilar.
    Konu Emirhan Çorumlu tarafından (17.07.2020 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

Nereden
    Rize

Zoruma giden ne biliuormusunuz. Hüseyin Çimsir sezon sonu istifa edecek zaten sunmuş. Yok yani bari Ankaragücü maçından sonra et niyetini anlayalım Trabzonsporu düşündüğünü anlayalım..

Görevimi yaptım inat edip zamanında istifa etmedim şimdi gidiyorum demek olucak.

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sattılar,verdiler vs gibi ithamlar çok çirkin ve rezil ifadeler.

Yaşanılan hayal kırıklıkları neticesinde elbet gönülsüz şekilde bu ifadeler dile getiriliyor lakin farkında olmadan kulübü şike yapmakla suçluyorsunuz. diğer takım taraftarları bu yazılanların ekran resmini çekip sosyal medyada ‘bakın şike yapmışlar’’ diye yayınlıyorlar.

Forum görevlilerin bu ifadelere izin vermemesi gerekiyor.

Neyse, ‘şampiyonluk stresi’ ve ‘Avrupadan men’ konusunda yönetim çuvalladı elbet, ama unutulmamalı ki lig seneye de pek farklı olmayacak, finansal fairplaye takılan istanbul kulüpleri kadro yapıları itibarıyla yine zirveden uzak olacaklar, biz hatalarımızı telafi edersek seneye yine avantaj bizden yana olacaktır
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzon sokaklarında kimsenin ağzını bıçak açmıyor, herkesin morali çok bozuk.

Daha ne kadar travma yaşayacağız?

Üzgün, kırgın ve kızgınım.

Hayata küstürdünüz bizi
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (17.07.2020 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

şu maçtan 1 puan alabilirsek şampiyonuz
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir farklılık yapar gol atmadan kaybederiz

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon sokaklarında kimsenin ağzını bıçak açmıyor, herkesin morali çok bozuk.

Daha ne kadar travma yaşayacağız?

Üzgün, kırgın ve kızgınım.

Hayata küstürdünüz bizi
    Herkez bu şekilde 70 yaşındaki adamdan 10 yaşındaki çocuğa herkez bu vurdumduymazlığı çok sınırlı.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Zonguldak

2019-2020 CEMİL USTA SEZONU ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

diye hikayenin bitmesini ne kadar çok isterdik.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı İsa Gündoğdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu maçtan 1 puan alabilirsek şampiyonuz
    Basaksehirin birak iki maci da kaybetmesi, tek mac bile kaybetmesi mümkün degim. Maksimum berabere kalir, o da tek macta.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basaksehirin birak iki maci da kaybetmesi, tek mac bile kaybetmesi mümkün degim. Maksimum berabere kalir, o da tek macta.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Diyelim ki 2 maçta da berabere kaldı.

Bizimkiler Konya ve Kayseri'yi yenebilecek mi?

Asıl soru burada

Sen 23 yıl sonra Feneri sahasında yen (her ne kadar kupa maçı da olsa)
    GS'yi sahasında yen.

Git pili bitmiş A.Gücü ve 6 eksikli Antalya ile berabere kal.
    1-0 öndeyken son maçlarda dökülen Denizli'ye yenil.

O iş bitti.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Tek bir şampiyonluk kulübün hâlini talihini sonsuza dek değiştirecekti bunu bile algılayamayan bir güruha karşı karşıya kaldık.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Zonguldak

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek bir şampiyonluk kulübün hâlini talihini sonsuza dek değiştirecekti bunu bile algılayamayan bir güruha karşı karşıya kaldık.
    Sözün bittiği yer tam da burası kardeş

Ağzına sağlık
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Emirhan Çorumlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Baskan bence bir Yönetici icin gereginden fazla Trabzonspor Taraftari, ki buda malesef amatör gibi taraftar ruhuyla davranmasina yol aciyor.

Takim ne zaman maddi olarak azda olsa nefes alsa veyahut minimal bir sekilde dogru yola ciksa, direk Sampiyonluk naralari atiliyor. Bizim kadar cabuk Sampiyonluk beklentisi olusturan baska bir Taraftar Grubu var mi acaba su kirli Türk Futbolunda?
    Tabi bazi kararlar dogru alinmis olsaydi, bencede suan her seye ragmen biz Sampiyon olmustuk.

Hakem hatalarindan okadar magdur oldugumuz bir Sezonda bile son maclari adam akilli oynamis olsaydik veyahut saha kenarindan adam akilli yönetilmis olsaydik, Sampiyonduk.

Devre Arasi fena gitmeyen bir Takimimiz ve düzenimiz vardi, 17.ci Hafta Ligde Sivassporun 5 Puan gerisinde 3.cü siradaydik. Harika top oynuyormuyduk? Bence kesinlikle Hayir.

Yönetimde kimse direk bu Sezondan Sampiyonluk beklemiyordu.
    Sezon öncesi ikincilik uygunmudur diye sorsaydim, eminim simdilik iyi olur derdi cogu Taraftarimiz. Bu Beklentiyi biz bastirmisken Baskanin cikip bu Sene o Sene demesi yine cok yanlisti. Ama yine ayni Hataya düstü.

Yönetime zaman vermeliyiz görüsündeyim. En az 1-2 Ay daha. Yeni yönetim gelse, yapilandirilmaya gidilse direk gelecek Sezon Sampiyon olacakmiyiz sanki? Böyle seyler zaman istiyor.Saygilar.

Ağzınıza sağlık, çok güzel tespitler yapmışsınız. Ben de satır başı alarak bu kısımları vurgulamak istedim.
    Evet, hatalar yapıldı. Bedeli de altın tepside sunulan şampiyonluğu kaçırmak oldu. Çok üzgünüz ve hatta kızgınız!
    Fakat geldiğimiz noktada yıkmak için değil, eksikleri giderip binayı yükseltmek için çalışmalıyız diye düşünüyorum.
    Trabzonspor tekrar şampiyon olacak ise bu takımı yıkarak ya da parçalayarak olmadığı öğrendim. Hepimiz öğrenmeliyiz.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakşehir Kayseri'yi en az 3'lük yapar arkadaşlar. Ben de isterdim tersinin olmasını.

Nereden
    Samsun

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar akşamı 2019-2020 Sezonu Şampiyon Başakşehir yazılarını ekranda görmeye hiçbirimizin tahammülü yok.

O yüzden olası bu durumda maçlar biter bitmez bu sezonu kapatacağım kupa maçına kadar.

Böyle mi sona erecekti hayallerimiz?

Bu kadar kolay mı teslim olacaktınız?

İçim kan ağlıyor.
    Hayata konsantre olamıyorum.
    Moraller bozuk
    Enerjim bitik
    bu seneden bazı dersler alıp seneye eksiklerimizi gidereceğiz. vazgeçmek ve pes etmek yok! liverpool 97 puan toplayıp 1 puanla kaybetti. ama 1 sezon sonra ligin içinden geçti. biz de doğru takviyelerle bunu yapabiliriz. istanbul takımları perişan halde. topçuları fifaya verip kaçıyor, daha bugün feghouli haberi çıktı ihtar çekmiş, falcao sakat falan değilmiş para alamadığı için oynamadığı söyleniyor. fenerde kruse bjkde ruiz aynı nedenle gittiler.
    seneye başakşehir bu yaşlı kadrosunu revize edemezse açık ara şampiyonluk bizimdir. yeter ki doğru bi hoca ve geniş bir kadro kuralım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu seneden bazı dersler alıp seneye eksiklerimizi gidereceğiz. vazgeçmek ve pes etmek yok! liverpool 97 puan toplayıp 1 puanla kaybetti. ama 1 sezon sonra ligin içinden geçti. biz de doğru takviyelerle bunu yapabiliriz. istanbul takımları perişan halde. topçuları fifaya verip kaçıyor, daha bugün feghouli haberi çıktı ihtar çekmiş, falcao sakat falan değilmiş para alamadığı için oynamadığı söyleniyor. fenerde kruse bjkde ruiz aynı nedenle gittiler.
    seneye başakşehir bu yaşlı kadrosunu revize edemezse açık ara şampiyonluk bizimdir. yeter ki doğru bi hoca ve geniş bir kadro kuralım.
    Teknik kadro, ama bütün teknik kadro. Hocasından sağlıkçısına kadar, değişmezse (olumlu yönde) hiçbir şey yapamayız. Bu sene başakşehir, seneye de Alanya olur şampiyon.
    İyi yönde diyorum, bizde değişiklik deyince bazen kötü yönde değişiklik de olumlu adım sayılıyor... Sıkıntı çıkıyor sonra!

Nereden
    Samsun

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik kadro, ama bütün teknik kadro. Hocasından sağlıkçısına kadar, değişmezse (olumlu yönde) hiçbir şey yapamayız. Bu sene başakşehir, seneye de Alanya olur şampiyon.
    İyi yönde diyorum, bizde değişiklik deyince bazen kötü yönde değişiklik de olumlu adım sayılıyor... Sıkıntı çıkıyor sonra!
    maalesef bu hemşehricilik benim nazarımda liyakatsızlıktır.
    muzaffer bilazer, metin aktaş, hüseyin çimşir çağımızın gerçeklerinden çok uzak ve kurumsallığa yakışmayan bir düşünce tarzı. kesinlikle ekipte 1-2 kişi dışında kimliğinde trabzon yazan kimse olmamalı
    almanyadan, italyadan, ingiltereden harika bir teknik ekip oluşturulmalı.

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sayın başkan iyi bir teknik adam getirmeyerek yaptığı tasarrufla kazandığı parayı Konya kaybetmeze basabilir. 2.05 iyi oran.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalan 2 macda 1 puani alip sampiyonlar ligi on elemesini garantilemeliyiz.pandemi sonrasi sahada yuruyen sosa ve pereirayi sahada gormek istemiyorum bu mac kim oynarsa oynadin yerlerine koray ve turkmen haric kabulum..

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İlk 11'de Hakan Yeşil ve Atakan Gündüz'ü görmek istiyorum ama kimse söylüyorum ki ?

Kendi futbolculuğu gibi yeteneksiz isimleri sahaya sürmek konusunda mahir bir Hüseyin Çimşir var.

Futbolda adalet olsa Koray ve Hüseyin Türkmen 1.ligde bile forma giyemez.

Nereden
    Bursa

Peraire dinlensin diyetlerdenim bn de.serkan veya kamil ahmet oynasın yerine.
    Novak ve sosa da seneye yoksa kalan maçlarda kupa dahil oynamalarini istemiyorum.
    Bu maçtan itibaren seneye bizimle olanlarla devam etmeliyiz.
    Hatta hüseyin cimsirin bu maça hoca olarak çıkması büyük amatorluktur.istifasini da sundu söz de.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50 puan civarinda gezinip avrupa kupasi kovaladiğimiz sezonlari düşünün, ufak bir şampiyonluk ihtimali için neler vermezdik.

İcerde düşmemeye oynayan bir takimi yeneceksin bu kadar basit. Rakip kazanirsa yapacak birsey yok, kazanamazsa son maça taşimiş olacağiz. Bu kadar aptalliğa rağmen bu da birşeydir.

İşte hoca dediğini doğru kelimeleri bulup, takimi toparlayacak, hiçbirsey olmamiş gibi davranmayacak.
    Denizli'den 1 puan koparsak onca saçmalığa rağmen umudu diri tutardık.
    Onu bile beceremedik.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denizli'den 1 puan koparsak onca saçmalığa rağmen umudu diri tutardık.
    Onu bile beceremedik.
    Gs'nin geçen sene kazandiği bir akhisar maçi vardi son dakikada. Alakasiz bir pozisyon gitti gol oldu, bizde o ruh yok. Gol attiğimiz an işler ters gitmeye başliyor. 5 dakika gol yemeyin şampiyon olacağiz deseler hemen 1. dakika dolmadan gol yeriz.

Keşke bir spor piskoloğu işe alsalardi. Bir iki mac etki ederdi belki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)