Sayfa 9 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2188 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 32.Hafta | Y.Denizlispor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim taraftar olarak beklentimiz bizim kazanıp başakşehirin puan kaybetmesi..malesef tam tersi olup duruyor bizim umudumuz varda keşke oynayan oyuncularımızında bizim kadar umudu isteği olsaydı..

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

2-2
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Şampiyon olmayı HAKETMEDİK, bu yüzden çok üzülmüyorum.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yalnız denizlispor'un 2 as kalecisi de yok genç takımdan birisi olacakmış kalede galiba.

buna rağmen biz yine yenemeyiz bu senaryoyu daha önce de gördük.

sinex52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adana'nın sıcağından beynim pekmez oldu .
    ama bu durum ,
    yazdıklarımın gerçekliğini değiştirmez .
    buyrun.....

- özevlatlar içeride derebeylik kurmuş . başkan bunlarla kanka olmuş .
    - başkan'a yön verecek bir asbaşkan vardı ama kovdular .
    - yabancılarda aidiyet kavramı sıfır. çingene hariç ,sokağa bile çıkmıyorlar .
    - başkan ucuz oyuncu ayağına işin bokunu çıkardı . kadro mühendisliği yerlerde .
    - taraftarın hasreti ,yabancı oyuncuların s.kinde değil .onlar aldıkları paraya bakıyor .
    - u19 komple çöp . alınanlar çöp . alınacaklar çöp . ( kavrazlı ve baykuş hariç )
    - antalya'nın u19 gençleri bile , senin u-19'larından kaliteli .
    - okey masasından kalkan deli ibrahim , iki saatlik antrenmanla seni madara ediyor .
    - newton'u ne diye aldın ? ne işe yarıyor ? fonu mu tamamlıyor yoksa damızlık mı ?
    - futbolcular hocayı s.klemiyor . hocanın ağırlığı yok . donanımı yetersiz .
    - hocan (bu devirde ) yabancı dil bilmiyor . derdini anlatırken önce tercümana anlatıyor .
    - kalecilerin penaltı kurtarma ve degaj yapma özürlü . kendilerini geliştirme sıfır .
    - forma adaleti yok .lobisi olan futbolcu bir adım öne çıkıyor .(bknz .campi ,ömür v.s )
    - sağlık ekibi (korkudan) futbolcuyu sahaya atmayı geciktiriyor .
    - istatistikçi hocalar istatistik tutuyor ama , bu veriler hiç bir s.kime yaramıyor .
    - takımın kaptanı aylardır piyasada yok . özel hayatı , iş hayatının önüne geçmiş .
    - sol bekin seninle t.şak geçiyor . ve sen de bunu yutkunarak izliyorsun .
    - sağ bekin de , seninle t.şak geçiyor . çünkü (acele ederek ) kolunu kaptırdın .
    - 8 numaran kiralık . bir ay sonra zaten yok . s.ki t.şşağına denk takılıyor .
    - iranlı manyak , bilerek kırmızı yiyerek , zaten (ufaktan ) gitmenin yolunu yapıyor .
    - yedek kalecin , "bana hala neden şans verilmedi ?" diye homurdanıyor .
    - israil'den gelen reis , kendini takımın üzerinde görüyor . çözümün var mı ? yok .
    - forvetinin menajeri oyuncusuna" riske girme "diye direktif veriyor.sesin çıkmıyor .
    - birinci kalecin iyice palazlanmış . yakında takımın yeni koğuş ağası olur .
    - yedekler ayrı , özevlatlar ayrı , yabancılar ayrı takılıyor . sen de seyrediyorsun .
    - yöneticilerin acemi . kriz nasıl yönetilir bilmiyorlar .
    - asbaşkanın parayla herşeyin çözüleceğini zannediyor . ama yanılıyor .
    - yöneticilerin (hatta taraftarın ) kafayı türk hocayla bozmuş . demek ki hala akıllanmamışlar .

evet .
    şimdi beyin ve pekmezle ilgili esprileri alabilirim .
    linç başlasın .
    sokağa çıkmıyor dediğin yabancıların eşlerinin instagramlarını bir stalk la bakalım nerelerde geziyorlar.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Kaptanı sosa olan takımın burnu boktan kurtulmaz şu ligdeki en gereksiz kaptan.4 senede emekliliği cukkakaladı arjantininde keyif sürer bizle berber başardığı hicbir fışkı da yok.Bu maçıda büyük kaptan sosa ve yardımcısı küçük hüsamettin ömür önderliğinde kaybederiz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz trabzonsporuz 3 maçı alırsak Allahin izniyle şampiyonuz. Ümidimi hiç yitirmedim.
    Sana süper loto çıkma ihtimali daha büyük.

Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız denizlispor'un 2 as kalecisi de yok genç takımdan birisi olacakmış kalede galiba.

Geçen hafta da kaledeydi. Saçma sapan goller yedi. Bol bol şut çekmemiz lazım. Kale zayıf
    En büyük Trabzon

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta da kaledeydi. Saçma sapan goller yedi. Bol bol şut çekmemiz lazım. Kale zayıf
    işte bu yüzden yusuf yazıcı takımda olsaydı büyük ihtimal şampiyonduk. yusuf gitti takım uzaktan şut nedir unuttu.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ist. takimlari suan pek farkinda degiller. Aslinda Basaksehir in sampiyonlugu en cok onlara zarar verecek. Git gide güclenecek yeni bir ortak..Artik öyle sampiyonluklari kolayca bölüsemeyecekler..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ist. takimlari suan pek farkinda degiller. Aslinda Basaksehir in sampiyonlugu en cok onlara zarar verecek. Git gide güclenecek yeni bir ortak..Artik öyle sampiyonluklari kolayca bölüsemeyecekler..
    İstanbul takımlarnın olduğu yerde başakşehirin adı geçmez
    bjk başaksehirle yarıstı şampiyon oldu
    gs iki kere yarıştı ikisinde de şampiyon oldu

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul takımlarnın olduğu yerde başakşehirin adı geçmez
    bjk başaksehirle yarıstı şampiyon oldu
    gs iki kere yarıştı ikisinde de şampiyon oldu
    Bundan sonrada öyle olacagini göstermez bu. 5 senedir yukarlarda oynuyorlar. Bu sene bizi kullanarak sampiyon yapiliyorlar. Bu devam edecektir. Masa basi islerinde bizimkilere ne sözler verildi acaba. Istanbul takimlari 2023 e kadar birilerinin arka bahcesi haline gelmedikce bu sürec cok tehlikeli bir hal alacaktir kendileri icin..Trabzonspor enselerinde tutulup Basaksehir iyice parlatilacak..En gec 2023 de sirayi bize verecekler..Siyasetin elinde oyuncak olduk. Sampiyonlugunda tadi tuzu kalmayacak. Saha sonuclardan bagimsiz sunlara 2. büyük soku yine biz yasatip cehenneme süpürüp atilsalar.
    Konu AyhanPe tarafından (11.07.2020 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bundan sonrada öyle olacagini göstermez bu. 5 senedir yukarlarda oynuyorlar. Bu sene bizi kullanarak sampiyon yapiliyorlar. Bu devam edecektir. Masa basi islerinde bizimkilere ne sözler verildi acaba. Istanbul takimlari 2023 e kadar birilerinin arka bahcesi haline gelmedikce bu sürec cok tehlikeli bir hal alacaktir kendileri icin..Trabzonspor enselerinde tutulup Basaksehir iyice parlatilacak..En gec 2023 de sirayi bize verecekler..Siyasetin elinde oyuncak olduk. Sampiyonlugunda tadi tuzu kalmayacak. Saha sonuclardan bagimsiz sunlara 2. büyük soku yine biz yasatip cehenneme süpürüp atilsalar.
    haklı olduğunuz yerle var. şampiyonluk yarışında siyaset istanbul takımlarının önünü kesemez gibi duruyor. Kongrelerinde her şey çok güzel olacak dediler aba altından sopa gösterdiler.Bu konuda bizden daha güçlüler siyaseti çıkarlarına kullanmasını iyi biliyor ist takımları bu benim şahsi fikrim

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Böyle eksiklerden faydalanabildiğimiz maç hatırlamıyorum şimdiye kadar.

Necip'in stoper oynadığı bir bjk maçı hatırlıyorum. Maçtan önce Necip stoper her top tehlikeli olur diyorduk; maçta tek top bile gitmemişti. Şut atmadan bitirmiş bile olabilir o maçı. Forvette de Cardozo vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bu maçta da kaleye şut atmayız kesin

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2067'de bile bize vereceklerini düşünmüyorum. Oy, decoder potansiyeli daha yüksek İstanbul takımları varken bize sıra vermezler. En basitinden sıfır taraftarlı akbile şampiyonluk hediye ediliyorsa bu sezonda bizim gücümüz şampiyonluk dışında sunî şeyler için yetiyor demektir. Yani konu mankeni olmaktan öteye gidemiyoruz. Akp bu saatten sonra imkanı yok bizi takmaz. Düşüşte olduklarını bildiklerinden vatan-millet, din-iman edebiyatına döndüler. Bize de biçilen rol bu edebiyata destek olursanız bir sponsor, antrenman sahası, ufak bir arsa ayarlarız vaadi olur. Buna rağmen destek bulamazlarsa Trabzon halkından ve Trabzonspor taraftarlarından ne hâliniz varsa görün de derler. Çünkü Rte Trabzonspor şampiyon olsun diyen kim varsa siyasette bir şekilde susturdu. Belki de bu yüzden Soylu fazla sessiz kalıyor.

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kamil Ahmet ve Doğan 11 de başlamalı
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

En son 600 sene önce uzaktan şut denemesi yaptık gibi hissediyorum, kaleyi yoklarsak rakip değil Denizli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    Trabzon

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ekubanın verdiği pasları ömür bilerek sörlotha atmadığı için şampiyonluk gitti. başka bir neden aramayın. seneye şu ömür çöpünü satın 12-15 ne veriyolarsa gitsin.
    yerine 5-6 ya vişçayı (1 yıl kontratı kaldı) ve sağlam 2 stoper alın rahat şampiyonuz. 2-3 tane de rotasyona bonservisi elinde ya da kiralık aldık mı tamamdır.
    Pas vermeme işini ben de fark ediyorum ama bu çocuk bunu neden yapar anlamak mümkün değil. 36 sene sonra kupaya uzanıp efsane olabilecekken insan neden böyle bir şey yapar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ömür'ün Ekuban tarzı rakibi oyundan düşüren pasına rastlamadım . Shörlot'a kılkık yapmak istese bile beceremez. Nornal gali bu. En iyi zamanında da bu böyleydi. Preirera'nın yaptıklarını dahi yapamadı.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür'ün Ekuban tarzı rakibi oyundan düşüren pasına rastlamadım . Shörlot'a kılkık yapmak istese bile beceremez. Nornal gali bu. En iyi zamanında da bu böyleydi. Preirera'nın yaptıklarını dahi yapamadı.
    2 hafta önce verdi daha nasıl rastlamadınız hayret ettim. Aslında çok da objektiftir bizim taraftar, asla kendi oyuncusuna adamcılık yapmaz adaletli davranır.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hüseyinler yine rezalet yaparlar puan kaybettirirler. Denizli de Basaksehire oynamadigi futbolu bize oynar
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizimkiler sampiyonlugu satmaktan vazgeçip 3'te 3 yaparsa, sampiyon oluruz.

konya - basak : konya (ya da 0)
    denizli - biz = biz

fark 1, gerideyiz

33. hafta :

biz - konya = biz
    basak - kayseri = 0 (ya da kayseri, mis olur)

fark 1, öndeyiz

34. hafta :

kazanip sampiyon oluyoruz, ya da biz de basak da berâbere kalip sampiyon oluyoruz, ya da basak berâbere kaliyor biz yeniliyoruz ama averajla sampiyon oluyoruz
    Güzel kardeşim benim, Başak 3te sıfır yapsın, biz 2 galibiyet alalım, bu sefer finansal fair playden dolayı puan silme uygularlar gene o kupa bize gelmez...

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Umutlu olan arkadaşları asla yargılamadan söylüyorum sizleri takdir ediyorum.

Bizim neslimizin kaderi olsa gerek...

Krizler, belalar gördük, hayatımın en güzel 20 senesini tek bir adamın keyfi yönetimi altında geçirdim...

Hayattan hiç bir şeyi aşırı derecede istekli ve zorlamadan elde edemedim...

Bir şeyin olup da beni mutlu etmesi gibi bir şey benim hayal gücüme sığmıyor...

Başak 3te sıfır yapsa bile inancım sıfır o kadar...

Ama size helal olsun hala devam...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyunculari elestirirken cok onemli bir noktayi atliyorsunuz, bu takimda kenar yonetimi yok. Huseyin antrenor degil, Huseyin takima abilik yapsin kendisini de gelistirirse belki hoca olur diye oraya getirilmis birisi. Huseyin Cimsir ne anlar teknik, taktik islerinden ?

Yardimci ekibe bakiyorsun en kariyerlisi 2. liglerde dolanmis, siradan isimler ve eski topcular. Okan Buruk Avrupa'ya gitti, ünlü hocalarla calisti. Sergen yine ayni sekilde, Lucescu falan mutlaka etkisi olmustur. Huseyin kimle calisti, Samet Aybaba ve Ziya Dogan

Sahaya dagilisimiza bakin, acin Basaksehir macina onlara da bakin. Adamlar robot gibi hepsinin gorevi belli, sahayi dolduruyorlar taktik disiplin muazzam, tam bir Avrupa takimi olmuslar. Ya biz ?

Ömür Messi olacak da gol atacagiz. Ömür'ü sahaya "hadi kocum cik sahaya bize maci kazandir" diye ben de cikartirim, bu cocugun gorevi nedir rakibin zayif bolgesi calisilmis mi maca ozel taktik yapilmis mi Ekuban topu al git gol at Sosa sen iki pas at pozisyon ciksin, Sorloth Novak atar mac aliriz vs.. bu ne yaw sahada gordugumuz şey cok sacma ve eminim oyuncular da rahatsiz. Abdullah Avci'yi mi getirecekler kimi getireceklerse getirsinler ama şu eski futbolcu işinde Agaoglu bizi yakti. Ünal hoca tutmustu, Huseyin tutmadi. Cocuk oyuncagi degil bu, taktik disiplin bilen gercek antrenor koyacaksin oraya. Yoksa boyle rezil olursun.

Ama mac icin şunu da yazmak istiyorum, Denizli'yi yenersek sampiyonuz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Erzurum

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    futbolcuların otobüsteki kireç gibi surat ifadeleri ve
    son maçlardaki vurdumduymazlığın mutlaka bir nedeni olmalı .

bence o neden ,
    bunların kulağına "cas sürecinden ceza yiyeceksiniz " üfürmesi olabilir .

olmaz olmaz demeyin .
    bu menajer bozuntularının kulakları delikdir .
    isviçre'de ne olup ne bitiyor , kapalı kapılar ardında neler dönüyor ,
    herşeyden haberi vardır bu vampirlerin .

başkanın birden ses soluğunun kesilmesi de ,
    resmi olmayan cas kararını bir şekilde öğrenmiş olması olabilir .
    kulağına (olası ceza ile ilgili ) bir takım dedikodular gelmiş olması olabilir .

yani ( taslak halindeki muhtemel ceza kararının ) ,
    futbolcular , teknik heyet , başkan ve yönetim tarafından ,
    ankaragücü maçından önce bir şekilde öğrenildiği ,
    bunun herkes üzerinde bir travmaya neden olduğu ,
    size ütopik bir senaryo gibi gelebilir ama ,

burası trabzonspor .
    burada hiç bir şeye şaşırmamak gerekir .

ceza onaylanırsa ,
    bu teorimi burada temcit pilavı gibi önümüze getiririm ona göre .
    Bu camia 1 tane lig şampiyonluğunu 10 tane şampiyonlar ligine tercih ederdi eğer bu yüzden oynamayayı bıraktılarsa hepsinin sıfatına........

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)