Sayfa 6 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 16 56 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2188 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 32.Hafta | Y.Denizlispor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lanet olsun be. Durduk yere içimde bi umut oluştu. Başakşehir yenilecek ve biz kazanacağız. Sonra başlasın cehennem azabı.
    Yapmayın abi lütfen.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Rize

Hala Umut besleyen varmı ciddi. Ya Ankaragücü ve Antalya'yi yenemedin iş bitti. Tek hedef şuan takımı bozmamak olmalı

Nereden
    İstanbul

Sezon 20 maç uzasa o 20 fırsatı da teper bu takım.

Nereden
    İstanbul

Başakşehir, Konya ve Kayseri'ye takılacak.Bu takımlar o maçlarda puan alamazsa % 90 düşecek.

Ama takım bize 3 te 3 yapıp,şampiyon olma umudu vermiyor.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaşlar umutlarınızın içine edeceğim ama kusura bakmayın. Bu takım bu rezil futbolla şampiyon o-la-maz!
    Hüseyin Çimşir'in ne olduğu belli olmayan tuhaf saha dizilimi ile her maç saçmalıyoruz! Çizgide kanatsız oynuyoruz!
    Karaman döneminde oynadığımız çizgi oyunu yok oldu. Beklerin bindirmesi yok oldu. Hoca faktörü işte! Hoca...
    İnsan elindeki o sistemi tutardı! Bir halt bilmiyorsun bari Karaman döneminde oynanan sistemi bozma be!
    Bir halt becerecekmiş gibi geldiği ilk maçta sistemi bozdu. Takım ilk maçta bile bocaladı. Ne konuşuyoruz...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Hüseyin ÇİMŞİR'e çok kızıyorum!
    Kardeşim, sen iki senedir Ünal Karaman ile bu takımın başındasın. Hiç mi adamdan bir şey öğrenmedin?
    Yahu iki senedir bu takım kanatlarda dar alanda iyi pas yaparak rakipleri açıyor, etkili futbol oynuyordu.
    Sen bu oyunu hiç mi izlemedin? Geldiğin ilk gün takımın sistemini bozdun! İşleyen sistemi bozdun ya!
    Derdin neydi? Vallahi düşünüp duruyorum, harbiden derdin neydi arkadaş?

Bugün o sisteme dönelim Denizli'yi de diğerlerini de rahatlıkla yeneriz. Ama bu herif döner mi? Dönmez!
    Ömür ve Nwakaeme'yi kenar çizgilerde değil, daha içte oynatarak takımın tüm etkinliği yok etmeye devam edelim.
    Elinde Guilherme gibi iyi bir 10 Numara varken Ndiaye'yi 10 numara oynatmaya devam edelim. Ne olcak!
    Sosa'yı abidik gubidik yerlerde oynatıp harcamaya devam edelim. Ne olacak! Senden hoca falan olmaz.
    Bu zamana kadar hiç bir hocaya saygısızlık etmedim ama artık kusura bakma...

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Başakşehir şampiyonluğu hayırlı olsun arkadaşlar hiç hesap yapmayın başakşehir 3 maçı da kaybetse şu takımın 6 puan toplayacağına inanmıyorum
    Boşuna hayal kurmayın

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakibin en etkili oyuncusu oynarsa Hüseyin Türkmen olur yine!!!

gs maçında yaptığı saçma hatalardan ders almayan hoca müsveddesi Antalya maçında kendisini tekrar sahaya sürerek umutlarımızı iyice azalttı... Bu maç yine şans versin prensine de matematiksel olarak da bitirsin şansımızı bizde rahatlayalım onlarda.
    Ağasarlı_61

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir şampiyonluğu hayırlı olsun arkadaşlar hiç hesap yapmayın başakşehir 3 maçı da kaybetse şu takımın 6 puan toplayacağına inanmıyorum
    Boşuna hayal kurmayın
    Kasımpaşa ligi salmış. Dün öne geçip verdiler.

Başak son maçı güle oynaya alır.

Konya 30 puanla kendini strese soktu. Başak'tan puan alamazsa düşme ihtimali yüksek

Başak Kayseri'yi geçer.

Diyelim ki Başakspor Konya ve Kayseri maçlarında puan/lar kaybetti.

Hangimiz TS'nin 3 maçı da kazanacağını ümit edebilir.

Ümitler Ankaragücü maçında Akyazı'da çimlere gömüldü.

Üzülerek ve kahrolarak bunları söylüyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Boksör Tolgahan'ın eli kırılmış.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boksör Tolgahan'ın eli kırılmış.
    Top yumruklarken mi olmuş? Geçmiş olsun.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalan 3 maçın birisinden bir beraberlik alıp lig 2. liğini garantilesinler yeter. Başka bir şey istemiyorum

Başakşehir son 3 maçını kaybetse bile bu takıma güvenilmez.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bilmiyorum hocam ama sonuçta ilk sebep hoca bunu biliyoruz ikincil etkenler de olabilir sadece bir düşünce .bence biri açıklama yapar sezon sonu.hoca dışındaki klubun başka sıkıntısı varsa bunu dile getirmek yerine klup kendi içinde çözmeli bence.ama öncelik novak ve sağlam kaliteli hoca bulmaları.
    Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle birsey olsa bile ben böyle oyuncularin ... 3-5 kurus icin şampiyonluk hevesini tasimayan serefsizler defolup gitsin.
    hocam evet o penaltı golünden sonraki suratı bir tuhaftı maç bitince de çok üzgündü sosa ilk penaltıda kıl oldu sebebi bence şu : yazık dmeiştir hoca yüzünden şampiyonluk gitti nerden aldılar bu hüseyini demiştir eminim buna
    Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle Sosa...son maclarda bu benim cok gözüme carpti. Hele hele penaltilardan goller attiktan sonra.
    "Annuit cœptis"

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

futbolculardaki isteksizligi gordukten sonra bir umudum kalmadi

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akbil kalan 3 maçta 0 çekse bile şampiyon olamaz bu takım
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim oyuncularin kosularinda bir sorun var
    1 yasinda bir cocugun bok cuvali (Pampers)olurda kosarken zorlanir bizim oyuncularda böyle bir durum var
    gibi böyle bir durumla cogu zaman karsilasiyoruz dün antepi izledim konyayi aktarmali kasimpasaya baktim bu adamlar serbest kosuyorlar bagli olduklari ipleri koparmislar bizimkilerde bir tuhaflik bar bu tuhaflik genelde tam oldu derken oluyor antalya ankaragücü maclarimizi tekrar izleyin bana hak vereceksiniz..
    oyuncularimiz mactan önce ne yapiyor o kara bulutlar nerden geliyor altiniza sictiniz da kosamiyormusunuz diycem buda mantik disi oluyor, havadan desek rakiplerimiz panter gibi kosuyor..mactan önce döner sis kebab lahmacunmu yiyorsunuz desem buda olmaz sporcu insan bunlarin mactan önce yenilmeyecegini biliyordur birsey oldugu muhakaktir yiyecek iceceklerine birseymi katiyorlar..dis sahalarda oyuncularimizda biraz gayret oluyor ic saha maclarimizda oyuncularimiz mac baslar baslamaz kusuyorlar resmen..buna cözüm Kim bulur iste basari o zaman gelir..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Zonguldak

Buradaki sayı 5 kişiye kadar düşmüş.

Hepimiz apaçık bunalımdayız.

Kahrolmak
    Üzülmek
    Sinirlenmek

Her hafta MBFK hangi maçta takılır diye beklerken Antalya maçıyla heves, heyecan kalmadı ve ümit çok çok azaldı

Futbolcular parasını alır, tatiline gider.
    Yine biz taraftarlara ağlamak ve kahrolmak düşer.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradaki sayı 5 kişiye kadar düşmüş.

Hepimiz apaçık bunalımdayız.

Kahrolmak
    Üzülmek
    Sinirlenmek

Her hafta MBFK hangi maçta takılır diye beklerken Antalya maçıyla heves, heyecan kalmadı ve ümit çok çok azaldı

Futbolcular parasını alır, tatiline gider.
    Yine biz taraftarlara ağlamak ve kahrolmak düşer.
    Normal bir taraftar olmayı çok isterdim

Tiyatro seyreder gibi maç izlemeyi yenince biraz sevinip yenilince az üzülüp umursamamayı

Bu ülkede aslında futbolu bizim için bu hale getiren yapı aslında biz değiliz

Devamlı ikinci sınıf görülüp hakkının alenen yendiğini gören her topluluk bir çıkış yolu için daha çok sarılır takımına

Adaletli bir sistem olsa idi bu kadar çok üstüne düşmeyeceğimize inanıyorum.

Bizi göbekten bağlayan adaletsizlik
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 gün önce Başakşehir Denizli maçını yöneten Abdülkadir Bitigen'e Covid pozitif teşhisi konulmuş. Hadi Başakşehir'i geçtim, Denizli'li oyunculara bulaştıysa işimiz var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başaktaki oyuncularda pozitif çıkarsa ayırıp oynatacaklar mı bakalım.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakşehir değilde başka bir takım ile yarışsaydık umudum benimde olmazdı ama Başakşehir kesinlikle son iki maçını normal oynayarak kazandı. Denizlispor gibi rezil bir camiaya bile bir duran top ile ve Mustafa Yumlu gerizekalılığı ile gol attılar. Üstüne üstlük Hugo Rodallega denen andaval karşı karşıya yüzde yüzlük gol pozisyonunu harcadı. Antalyaspor maçı ise yine şansları yanındaydı. Bizim şansımız yanımızda değildi. O direkten dönen top girse gol olacaktı.

Konyaspor daha diri bir takım. Konyaspor'un Başakşehiri yeneceğine eminim. Beraberlik falan değil yeneceğine eminim. Hakem müdahale etmedikçe Başakşehir'in puan alması çok zor Konya deplasmanından. Geriye Kayserispor kalıyor. Kayserispor Rizespor maçında Kayserispor çok güzel mücadele etti. Burada ki sıkıntı şu, Kayserispor'un kadrosu ciddi kötü. Beşiktaş'ı yendikleri gibi bir gaz ile çıkması gerekiyor Başakşehir maçına.

Bizim takım Denizlispor maçını kazansın yeter ki. 2 Hafta kalacak ve puan farkı 1 olacak. Bekleyin görelim. Özellikle Konyaspor'un Gazişehir'e kaybetmesi bizim için ilaç oldu. Rizespor'un kazanması da öyle.

Dün kusursuz bir sonuç tablosu paylaşmıştım. Bu haftaki kusursuz tahminlerim,

Kayserispor'un Gazişehir'i yenmesi gerekiyor maça lige tutunmak için umutlu çıkabilmeleri adına.

Konyaspor'un Başakşehir'i 2 - 1 gibi bir skorla yeneceğine adım gibi eminim.

Bizim Denizlispor'u yenerek hem puan farkını kapatıp hemde Denizlispor'u düşen 2 takım olarak potaya sokmamız gerekiyor Ankaragücü ile birlikte.

İnşallah hepsi gerçekleşecek bunların. Son haftaya lider gireceğiz. Bekleyelim görelim.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir değilde başka bir takım ile yarışsaydık umudum benimde olmazdı ama Başakşehir kesinlikle son iki maçını normal oynayarak kazandı. Denizlispor gibi rezil bir camiaya bile bir duran top ile ve Mustafa Yumlu gerizekalılığı ile gol attılar. Üstüne üstlük Hugo Rodallega denen andaval karşı karşıya yüzde yüzlük gol pozisyonunu harcadı. Antalyaspor maçı ise yine şansları yanındaydı. Bizim şansımız yanımızda değildi. O direkten dönen top girse gol olacaktı.

Konyaspor daha diri bir takım. Konyaspor'un Başakşehiri yeneceğine eminim. Beraberlik falan değil yeneceğine eminim. Hakem müdahale etmedikçe Başakşehir'in puan alması çok zor Konya deplasmanından. Geriye Kayserispor kalıyor. Kayserispor Rizespor maçında Kayserispor çok güzel mücadele etti. Burada ki sıkıntı şu, Kayserispor'un kadrosu ciddi kötü. Beşiktaş'ı yendikleri gibi bir gaz ile çıkması gerekiyor Başakşehir maçına.

Bizim takım Denizlispor maçını kazansın yeter ki. 2 Hafta kalacak ve puan farkı 1 olacak. Bekleyin görelim. Özellikle Konyaspor'un Gazişehir'e kaybetmesi bizim için ilaç oldu. Rizespor'un kazanması da öyle.

Dün kusursuz bir sonuç tablosu paylaşmıştım. Bu haftaki kusursuz tahminlerim,

Kayserispor'un Gazişehir'i yenmesi gerekiyor maça lige tutunmak için umutlu çıkabilmeleri adına.

Konyaspor'un Başakşehir'i 2 - 1 gibi bir skorla yeneceğine adım gibi eminim.

Bizim Denizlispor'u yenerek hem puan farkını kapatıp hemde Denizlispor'u düşen 2 takım olarak potaya sokmamız gerekiyor Ankaragücü ile birlikte.

İnşallah hepsi gerçekleşecek bunların. Son haftaya lider gireceğiz. Bekleyelim görelim.
    Hüseyin ÇİMŞİR, Antalya maçı sonrası hala şansımız var derken sizin gibi düşünüyordu demek

Futbolda mucizeler tabi ki olur.

Son maç, son saniyeye kadar beklemek lazım ama taraftarlar olarak her maç ahan da şimdi gol geliyor diye panik halinde gol yeme anlarımızı bekler gibi aynı modda Başak'ın kaybetmesini beklemek çok yıpratıcı gerçekten

Keşke ipler bizim elimizde olsaydı da onlar bu ruh haliyle bekleselerdi
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bitigen kimle temas ettiyse onu hemen karantinaya alsınlar. Visca falan
    Birkaç tane daha kendinden virüslü hakem var, onları da uzaklaştırsınlar.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin ÇİMŞİR, Antalya maçı sonrası hala şansımız var derken sizin gibi düşünüyordu demek

Futbolda mucizeler tabi ki olur.

Son maç, son saniyeye kadar beklemek lazım ama taraftarlar olarak her maç ahan da şimdi gol geliyor diye panik halinde gol yeme anlarımızı bekler gibi aynı modda Başak'ın kaybetmesini beklemek çok yıpratıcı gerçekten

Keşke ipler bizim elimizde olsaydı da onlar bu ruh haliyle bekleselerdi
    Merhaba abi, asıl senin umutlu olman gerekiyor. Ben Hüseyin Cimşir teknik direktörlüğe getirildiğinden beri eleştirdim. Hüseyin Cimşir sessiz sedasız yürüyüşlere katılan, futbolcu seyreden, yedek kulübesinde güç olan, futbolcularla iyi anlaşan, kulübün mutfağındaki güzel işler yapan bir isimken onu teknik direktör yapanlar suçludur. Beceremeyeceğini 10 yaşındaki çocuğun fark edeceği gerçeği maalesef yönetim kurulundaki insanlar kibirlerinden görmediler. Nevzat Aydın gibi bir başkan yardımcısı olsaydı kulüpte en azından bunu görürdü. Başkanın onca doğruları varken yaptığı bu aptalca hamle şampiyonluğa mal oldu. Kimseye kızamıyorsun.

Futbolu diğer organizasyonlardan ayıran mücadeleye bağlı oluşu. Bugün Ankaragücü küme düşme potasında ve düşecek. Ankaragücündeki futbolcuları al Başakşehir'in yerine koy, şampiyonluğa oynasınlar aynı futbolcular aynı yetenekteki isimler bambaşka futbol koyarlar ortaya. Bizim takım bu havaya giremedi. Bizim takım hiç girmedi o topa. Birkaç isim hariç dümdüz kabullenmişlerdi her şeyi. Burada suç yeteneksiz teknik direktöre kulübü emanet edenlerdir. Hüseyin tek başına suçlu değildir. Değerlidir ama futbol profesyonel.

Sörloth ileri baskıya çıktığında rakibin pas atacağı adama baskıya çağırıyor takımı takım öyle temkinli ki herkes yerinde durup savunmaya geçiyor.

Liverpool gibi puan farkı atıp güle oynaya kazanamayız biz. Zaten Liverpool bu farkı attıkça sevinci sürelere böldü. Hile yazılmış gibi rezil etti tüm takımları. Bizim payımıza bu düşmez. Biz son saniyeye kadar ecel terleri dökeriz.

Şampiyon olacağız inşallah. Futbol bu. Olamasakta yıkılmayalım. Kadroyu dağıtmayalım. Uğurcan ve düşük ihtimal Ömür başka adam kaybetmeyelim.

Bu sene şampiyon olacağız inşallah. Olamasak da yıkılmayalım.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Düzce

Alıntı Larking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir, Konya ve Kayseri'ye takılacak.Bu takımlar o maçlarda puan alamazsa % 90 düşecek.

Ama takım bize 3 te 3 yapıp,şampiyon olma umudu vermiyor.
    Konya 1 - 0 dan 3 - 1 maç verdi gaziantepe . Biz puan kaybetmezsek Başakşehirde kaybetmez. Biz kaybettikçe onlarda salıp puan kaybedebilir. Sonuç Şampiyonluk ve hayallerimiz satıldı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)