Sayfa 78 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78 79 80 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2188 adet sonuctan sayfa basi 1,926 ile 1,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 32.Hafta | Y.Denizlispor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Laundros61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyuyamiyorum ulan allah belanizi versin
    ALLAH YÜZLERİNİ GÜLDÜRMESİN BAŞLARINI ÖNÜNE EĞSIN.Milyonlarca insanın bedduasıyla iflah olacaklarını zannetmiyorum.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Trabzon

Daha önce de defalarca şampiyonluğu kaybettik ama hiçbirinde böyle olmamıştık. Kaçan şampiyonluk sonucu hiçbir kadrodan nefret edilmemişti. Yıllar sonra o sezonlar akla gelince beceriksizdik vs diyorduk. Bu sezon çok farklı. Yıllar sonra bu sezondaki bazı futbolcu ve yöneticilerden sevgiyle bahsedilmeyecek maalesef. Ganziliztv meşhur videosunu bu yıl düzenlese şöyle derdi herhalde: Yıllar sonra çocukların 2020’yi sana sorduklarında onlara de ki: Bizimkiler bu şehri kandırdı ve onlara ihanet etti. Kendimi kandırılmış hissediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ya takimda hiç mi hirs olmaz ya 1:0 ondesin 2 bulsana neden geri cekiliyoruz bu hoca bozuntusu kac mac yapti ya Unal ha bu 2 takimin icine etti seneye sampiyonluk bekliyenler ruya görmesin bu kafalanTrabzonspor 50 sampiyon olmaz baska mal gelir bize forvet olarak koray kanserini one cikarir. Yemin ediyorum Huseyin isimlerinden nefret ediyorum. Dunyanin en iyisi Huseyin naminda olsa Trabzon da oynamak istese gormek istemem
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

ts_ezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O olsaydı bu olsaydı ne olursa olsun bu kadar yaklaşmışken bu işi bitirmeliydik.

Ünal hocadan sonra takımtaşlık yavaş yavaş azalmaya başladı.

Hüseyin hocanın salgın dönemine kadar sonuca giden oyun anlayışı herkes tarafından takdir edilmiştir.

Ancak lige verilen arayla birlikte o eski takım ruhu ortadan kalktı. Böyle bir ruhla sonuca gidecek topu oynayamadık.

Bi dahaki sefere inşallah.
    Konu ts_ezer tarafından (14.07.2020 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Süper Lig 32.Hafta Yukatel Denizlispor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Şiir gibi top oynadığımız, gelecek vaadeden orta saha Sosa-Onazi-Yusuf orta sahasıydı. Onazi sakatlandı, yerine daha iyisini almak yerine farklı tipte olan Mikel’i aldık. Yusuf gitti, onun yerine kimseyi almadığımız gibi yerine koyduklarımız ne şut çekebildi ne de enerjisiyle orta sahada üstünlüğü bize geçirebildi.

Takım oyunu bu sene bence hiç yoktu. Çoğu maçta oyun üstünlüğüyle değil sonuca giden direkt oyunlarla galip geldik. Sakatlıklara, stoperlerin vasatlığına, hakem hatalarına ve teknik direktöre rağmen yine de şampiyon olabilirdik. Sanıyorum, Alanya maçındaki 95.dkdaki gol mental olarak herkesi bitirdi...

Üzgünüz fakat akılcı düşünerek hareket etmeliyiz.
    Başakşehir geçen sene 8 puan geriden şampiyonluğu verdi ve bu sene Avrupa’da da devam etmesine rağmen ligden kopmadan şampiyonluğa gidiyor.

Umuyorum her şey sil baştan yapılmaz. Doğru hoca, doğru kadro mühendisliği ile takım yeni sezona hazırlanır.
    Konu freedomforever tarafından (14.07.2020 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayıptır yaa. Böyle başlık atılır mı. TRT de gördüm az önce.
    Terbiyesizlik resmen. Yerel basın tam bir düşman.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Olaya iyi tarafından bakın bu takım Ünal'a ve Çimşir'e rağmen bu kadar puan topladı..Akıllı ve zeki bir teknik adam bulursak kim bilir gelecek sene puan rekoru bile kırabilir şampiyon oluruz..

Kadroyu dağıtma hatasına düşmemeliyiz..1 sezon önce kıl payı City'e şampiyonluğu kaptıran Liverpool bu sene ligi söküp aldı..

Her şey iyi teknik direktör seçimine bağlı..Eski topçudan teknik direktör yaratma sevdası son bulmalı..Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı bunu unutmayın..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız hüseyin cimşirdem münübüs şoforü olmaz başlığı doğru .

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olaya iyi tarafından bakın bu takım Ünal'a ve Çimşir'e rağmen bu kadar puan topladı..Akıllı ve zeki bir teknik adam bulursak kim bilir gelecek sene puan rekoru bile kırabilir şampiyon oluruz..

Kadroyu dağıtma hatasına düşmemeliyiz..1 sezon önce kıl payı City'e şampiyonluğu kaptıran Liverpool bu sene ligi söküp aldı..

Her şey iyi teknik direktör seçimine bağlı..Eski topçudan teknik direktör yaratma sevdası son bulmalı..Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı bunu unutmayın..
    bak kardeşim idaaa ediyorum ünal dan hemen sonra bu takımın başına herhangi bir hoca gelse örnek mustafa denizli diyelim bu takım şuanda 5-6 puan farkla liderdi.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa ya Atıp tutanlara gülüyorum sadece bu takım bugün burdaysa burada en büyük pay sosa nın. 2. Pay wakamenin. Adam sakatlıktan yeni çıktı ve 25 yaşında değil bu adam. Daha ne bekliyorsunuz?? Elinizdekinin kıymetini bilin
    Konu matalar tarafından (14.07.2020 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Nereden
    Erzurum

Bu senenin en büyük kaybı büyük destek veren taratarı küstürdü bu takım seneye bu desteğin yarısını bulamazsınız ne seyirci anlamında ne ürün satışında.

Nereden
    Erzurum

Sosa ya Atıp tutanlara gülüyorum sadece bu takım bugün burdaysa burada en büyük pay sosa nın. 2. Pay wakamenin. Adam sakatlıktan yeni çıktı be 25 yaşında değil bu adam. Elinizdekinin kıymetini bilin
    Sosa bu sosa ha bunun kıymetini bilecem siktirsin gitsin kaptanmış rezil herif takımı el birliğiyle 2 ayda aciz bir anadolu takımına çevirdiler bizden aldığı her kuruş boğazında kalsın yiyemesin arjantinde.

Nereden
    İstanbul

Senin canın kazanmak istemezse sahaya ışıklar içinde prime dönemindeki Gerrard ve Xavi inse hiçbir şey değişmez. Beyefendiler şampiyon olmak istemiyor.

Takım dağılacaksa dağılsın. Şu vaziyete tepki olmazsa kilit vursunlar kulübe.

Nereden
    Erzurum

Az bile gayet güzel başlık ondan tuvaletçi bile olmaz.

Nereden
    Erzurum

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin canın kazanmak istemezse sahaya ışıklar içinde prime dönemindeki Gerrard ve Xavi inse hiçbir şey değişmez. Beyefendiler şampiyon olmak istemiyor.

Takım dağılacaksa dağılsın. Şu vaziyete tepki olmazsa kilit vursunlar kulübe.
    Bu durum 96 veya 2011 gibi değil bilerek aleni şekilde oynamayan bir topluluk var bunu görmemek kötülüktür.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ünal'la bal gibi de şampiyon olurduk. Hadi teknik taktik diye kendinizi avutun. Yılların hasretini altın tepsiyle yeni yetme kulübe hediye ettik. Kına yakabilirsiniz.

Oyunu başlatmak için rakipten topu alırken neredeyse adamı dövecek Wakayeme, orta sahaya kadar koşup arkadaşını savunan Uğurcan, her pozisyonda kendini yırtan Pereira, iddiasız olduğumuz avrupa maçında 90. dakikada dahi pres yapan Sosa...

Son dönemde ise yüzleri asık, gole sevinmeyen, maç bitse de gitsek havasındaki sünepeler. Kimliğimizi kaybettik.

Şu süreci tamamen motivasyonla geçersin. Taktik taktik diye ağlayan arkadaşlar var sanırsın premier ligdeyiz. Hadi açın fmlerinizi de taktik yapın.

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne Yusuf, ne Ömür, hatta Uğurcan da dahil (görüp görebileceğimiz en iyi kaleci olmasına rağmen) öyle zeki, akıllı çocuklar falan değiller. Yetenekli veya çok yetenekliler hepsi bu.

-Zeki, akıllı bir çocuk 3 kişinin arasına topla dalıp geçemediğini gördüğünde bunu 5 kere daha 10 kere daha 20 kere daha denemez. (bkz. Yusuf Yazıcı hep yapıyordu)

-Zeki, akıllı bir çocuk daha pozisyon bitmeden istediği anda istediği pası alamadı diye Nwakame gibi na yapacağı belli olmayan yetenekli ve beyefendi abisine el hareketi yapmaz (bkz. Yusuf Yazıcı TS-4 GS-0 Yusufun el hareketi yaparken Ekubanın attığı gol)

-Zeki, akıllı bir çocuk sosyal medyada kitap okuyorum reklamı yaparak, kendince çakma entel kıyafetleri giyip gözlükler takarak daha zeki falan olmayacağını bilir. Görünmek ile olmanın aynı şey olmadığının bilincindedir.

-Zeki, akıllı çocuk saçını uzatmak istiyorsa uzatır, nasıl güzel göründüğünü düşünüyorsa öyle yapar. Ama maç oynarken saçım nasıl sallanıyor acaba yeterince sallanmıyorsa biraz kafamı sağa sola daha hızlı sallayayım diye düşünmez. (bkz. Ömür)

-Zeki, akıllı çocuk şampiyonluğun gittiği maçta kötü oynayıp çıkarılıyorsa oyundan “beni çıkardın hadi görelim bakalım ne olacak” pozları ile hareket etmez. (Hocası çok kapasitesiz olsa bile.) Kenardan arkadaşlarını destekler.

-Zeki, akıllı çocuk önce hakeme benden çıkmadı diye itiraz eder gibi elini kaldırıp sonra taraflı tarafsız herkese centilmen, şirin görünme ayağına hocam benden çıktı, saçıma değdi diye şov yapmaz.. (bkz. Ömür)

-Zeki, akıllı çocuk çevresindeki kendinden daha zeki olmayan insanların kendisini yönlendirmesin izin vermez. (bkz. çoğu)

-Zeki, akıllı çocuk TS kalecisine zaman geçirmek için yere yatmanın yakışmadığını bilir yapmaz öyle şeyler. (bkz Uğurcan)

Velhasılıkelam üzgünüm ama bu çocukların hiçbiri öyle çok zeki, çok akıllı falan değiller. Daha zeki, daha akıllı olan çocukları arıyorsanız evet çocukken belki onlar da futbola gönül vermişlerdi ve belki bir kısmı gayet yetenekliydi de..

Lakin onlar muhtemelen daha el kadar çocukken yozlaşmış durumdaki altyapılarımızdaki antrenörlerin küfürlerinden, hakaretlerinden, bağırıp çağırmalarından dolayı futboldan soğudular ya da pes ettiler. Daha zeki, daha akıllı oldukları için de kendilerine başka meslekler edinme fırsatlarını kullandılar.. Elimizde kalanlar da bunlar. Çok zeki falan olmadıkları da her hallerinden belli oluyor.

Küçümsemek için söylemiyorum. Öyle veya böyle hepsi bizim değerimizdir. Bizi şampiyon yapamasalar da yapacakları transferler bile ciddi katkıdır.

Ama durum bu. Memlekette aslında çok yetenekli futbolcularımız, sporcularımız olsa da (sadece Trabzonspor özelinde demiyorum) bizim Avrupaya göre her zaman daha zeki, daha akıllı oyuncu eksikliği çekmemizin önemli sebeplerinden biri bence bu.

Nistepen daha zeki olanların daha el kadarken altyapı vb. hocaları tarafından spordan soğutulması ve hayatlarını kazanacakları başka meslekler edinme şanslarını kullanmaları..

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu akşam 3 puanı alsan haftaya Başakşehir double stresle oynatacaktın hatta ne doublesi, double-double ( yıllardır zirvedeler sonuç alamıyorlar + aynı döngüye Konya maçı ile yeniden girme bunalımı + rakibinin kazanarak stres yönetimini ele alması)

Tarihe geçti abicim. Ben bunu çoluk çocuğuma anlatırım ibret diye.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

murat3861 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm rezilliklere bir de var eklendi. Net penaltı güme gitti. Bizden kimse de itiraz etmiyor. O daha can sıkıcı.
    Var hakemi kimdi acaba, konuşulmuyor ama bu durumun en büyük sorumlusu o.herkes hakemide yeneceksin diyor ama hiçbir takım hakemi yenemez.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İngiltere

Hala taktik fakiri Ünal diye ağlayan zırlayan futbol cahili tipler var, yallah Rize forumuna..

Herif de hiç utanma da yok Ünal Rize'yi küme düşürüyor koskoca Trabzonspor'a Ünal'ı layık görüyor..Hasbamdaki çapsızlığa bak sen..

Dilinin altındaki baklayı çıkart bari de ki Ünal'a milliyetçi olduğu için tavım..Senin gibi geri kafalılar yüzünden bu kulüpte eli ayağı düzgün bilimsel çalışabilecek teknik adamlar görev alamıyor..Motivasyonmuş..

John Lennon

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakikaten ayıp minibüs şoförü kardeşlerime büyük haksızlık yapılmış.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala taktik fakiri Ünal diye ağlayan zırlayan futbol cahili tipler var, yallah Rize forumuna..

Herif de hiç utanma da yok Ünal Rize'yi küme düşürüyor koskoca Trabzonspor'a Ünal'ı layık görüyor..Hasbamdaki çapsızlığa bak sen..

Dilinin altındaki baklayı çıkart bari de ki Ünal'a milliyetçi olduğu için tavım..Senin gibi geri kafalılar yüzünden bu kulüpte eli ayağı düzgün bilimsel çalışabilecek teknik adamlar görev alamıyor..Motivasyonmuş..
    Ne oldu Göztepe maçı sonrası yüceltiyordun Hüseyin'i.

Hayır şurada en iyi ben bilirim egosu taslar ama futbolun da en nihayetinde kadro kalitesinden geçtiğinden bi haber futbol uleması! Rizespor'un o rezalet kadrosuyla düşmesinin gayet doğal olduğunu bilmeyip Ünal'a yükleniyor.

Zaten elinde 3 tane eli ayağı düzgün adam varken biri sakat. Getirin Guardiola'yı Orhan Ovacıklı ile kendi felsefesini oynatacak.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bir şampiyonluk nasıl verilir? İşte tam olarak böyle.

Yazıklar olsun size.

Nereden
    İngiltere

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oldu Göztepe maçı sonrası yüceltiyordun Hüseyin'i.

Hayır şurada en iyi ben bilirim egosu taslar ama futbolun da en nihayetinde kadro kalitesinden geçtiğinden bi haber futbol uleması! Rizespor'un o rezalet kadrosuyla düşmesinin gayet doğal olduğunu bilmeyip Ünal'a yükleniyor.

Zaten elinde 3 tane eli ayağı düzgün adam varken biri sakat. Getirin Guardiola'yı Orhan Ovacıklı ile kendi felsefesini oynatacak.
    Sen Ünal'ın motivasyonla şampiyonluk işini kotaracağını iddia eden adam değil misin?

Sıkıştığın zaman işi kadro kalitesine bağlamaktan vazgeç..

Ünal efendi neden o çok övdüğün "motivasyon" becerisiyle Rize'yi kümeden kurtaramıyor?

Madem motivasyonla oluyor bu iş bi zahmet Orhan Ovacıklı'yı da motive etsin Ünal..

Bu işler öyle istiklal marşında oyuncuları bayrağa döndürerek komando kamuflajı giyerek olmuyor..Gideceksin City'nin Klopp'un idman programıni takip edeceksin taktik dizilişlerini prese dayalı futbolu öğreneceksin..Kendini geliştireceksin..Yok öyle ben eski topçusuyum hamurunda varım gibi hamasi laflar..

Burası Trabzonspor..

Burası Ünal'ın çapını aşar!

John Lennon

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakikaten ayıp minibüs şoförü kardeşlerime büyük haksızlık yapılmış.
    Ahahahahahah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)