Sayfa 77 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2188 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 32.Hafta | Y.Denizlispor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum.
    Ben hiçbir zaman stu istemedim. Millet çok sevindi
    Madem herkes mutlu devam ettik.
    Oysa boşta birçok 10 numara vardı. Buraya şunu alalım bunu alalım diye ne çok video atan vardı.

Mikel'i o maaş boşluğunu daha iyi bir 6 numara için harcayabilirdik diye hiç istemedim. Ligin en az top çalan ön liberolarından biri oldu arkadaş.

Ama kabul ediyorum.
    Mikelle oynamak hiç önliberosuz oynamaktan daha iyiydi.

Ndiaye o kadar paranın karşılığını verebilecek bir futbol sergileyeceğini de düşünmedim. O maaş boşluğu daha güzel değerlendirilebilirdi ama öyle uygun gördüler. Bir halta yaramadı.

Hiç messiası da istemedim. Ne gerek var bu parayı şu formsuz adama vermeye dedim. Zira eleman brezilyada kötü bir reyting performansı çiziyordu.
    İatanbul takımları en az 2 tane 6 numara ile kadro kurmuşken bizde 1 tane bile olmadı.

Bir tek guilhermeden umutluydum ya biz oynatamadık ya bu uşak kendini bulamadı burada.

Bireysel performanslarla öne geçtik göbekte akıllıca koşup top kapan savunma yapan stoperleri rahatlatan 6 numara eksikliği nedeniyle ortasaha üstünlüğünü verdik hatta maçları verdik.
    Şampiyonluğu verdik...
    Aynen kendi ellerimizle..

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu nasıl midesizlik herşey ortadayken istifa etmesi gereken etmiyor kovması gereken kovmuyor. Herkes mi kör oldu neyi amaçlıyorsunuz

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir lafımda Trabzonspor taraftarına. 9 yılın üstüne şampiyonluğa oynuyorsun , rakibin ne olduğu belirsiz Başakşehir , defalarca fırsat ayağına geliyor ve sen ahmakça elinin tersiyle itiyorsun , Yönetiminden teknik heyetine , futbolcusundan sağlık ekibine kadar herkeste bir rahatlık umursamazlık , şehire bakıyorsun en ufak bir tepki yok ? Eyy gidi Şenol Güneşi , Ogünü şamarlayan gerçek Trabzonsporlular nerelerdesiniz şu yaşanan rezalete bir dur diyin.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o çocuk bir halt olmaz yaz bunu kenara. Mental olarak bitik bir adam.

Yusuf kendine özel hoca tutmuştu,kitap okuyordu,kendini geliştiriyordu.

Bu yer sofrasında yemek yemeyi marifet sanıyor.

Kendini bir gram geliştiremeyen sığ bir adam.

Ondan bir halt olmaz.
    Bu güzel yorum için size teşekkür ediyorum. Bilimsellik her zaman galip gelir.
    13 Vitor Hugo

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı samway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk golde novak çok hatalı zaten novak ın defansif yönü çok zayıf fenere gidiyorsa gitsin jp yi de alsın hatta !! Seneye 4 defans da değişmeli yoksa sonuç yine hüsran olur anlayın adamlar niye 30 milyon Veriyor ugurcan a !! Adam bu defansla bile takımı nereye taşıdı düşünün
    Bende bunu millete anlatamıyorum novak denen herifi turkiyenin en iyi sol beki yaptılar ah yine hatalar hatalar bu herifin defansif özelliği yerlerde aslı görevi olan orta açma işi de yok gol atıyormuş attığı gole sıçayım.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

hüseyini bu gece kovmayan yönetim onunla birlikte gidebilir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı samway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal küme düşecek hüseyin de kendini rezil etti al birini vur ötekine koskoca Trabzon kimlerin elinde
    Aynen öyle 2 senenin özeti
    Ünal için üzülenler, o olsaydı şampiyonduk diyenler bile var pes
    Hayatımızın fırsatı geldi Ünalı gönderdik, sonra sıçtık herşeyin içine

Nereden
    Düzce

her ne halt yapıyorsan yap bilgiye dayanmıyorsa o yaptığın iş karadüzendir ve o işten kimseye hayır gelmez.

Hayatında takım çalıştırmamış bir adamın takımı şampiyon yapacağını düşünmek, 10 sene chelsea de çalışmış bir adamı bu hiç hocalık yapmamış adamın yedeğinin yedeği yapmak.

Bilgiden çok uzak eylemler.

Bu neticenin gelmesi kadar doğal birşey olamaz.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İnşallah Başakşehir son 2 maçı alır. Yoksa bu gecenin travması beni daha derinden vuracak.

Nereden
    Erzurum

Alıntı ts_tuncay_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz bu sene şampiyon olamazsak eğer sittin sene şampiyon olamayız.Bu son 3-4 haftada ne olduysa takımın içine sıçıldı.Kıçı kırık Başakşehirin lobisi Trabzonspordan ağır basıyorsa daha lig mig izlemeye gerek yok...Lig başlangıcıyla beraber taraftarın hevesi gitgide katlanarak arttı ama an itibariyle heves meves kalmadı... Sanıyorum ki bu dakikadan sonra çoğu taraftar elini ayağını çekecektir futboldan...
    Lobi mobi yok ne lobisi siz farklı bir boyutta mı yaşıyorsunuz son 8 maç sadece 2 galibiyetin var ne şampiyonluğu ne kaybetmesi sen şampiyonluğa oynamadın ki şampiyonluğa oynayan takım 6 maçta 1 galibiyet alır mı var mı örneği hem kendi camianda hemde bu ligde var mı örneği 3 istanbul takımı iyi olsa şuan 5.sıradaydın zaten BU SIĞIR SÜRÜSÜNÜN HAK ETTİĞİ DERECE LİG 5. LIĞI.Bu takımın 2.olması bile futbola hakarettir .

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mikel ona verilen görevi yapıyordu.

Çabuk değildi ama pozisyon bilgisi ile bu açığı kapatıyordu.

Ayağındaki topu asla kaptırmıyordu.

Top ona gelince düşünmeden boş adama atıyordu.

Burada söylenenin aksine topla ilişkisi gayet iyiydi.

Tam bir görev adamıydı. Defansın onunde cok iyi bir oyun oynuyordu.

Gösterişsiz,sade ama faydalı.

O gittikten sonra bir tane maç tutamadık.

Sosa dahil ortasahada herkes sürekli top kaptırdı.

Bu dönen topların hepsi gol oldu.
    Mikel yeterince hızlı ve dinamik değildi. Ama fizik gücünü biraz toparladığı maçlarda kolay top kaptırmıyor, kolay yıkılmıyor ve alan kapatıyordu. Hücuma çok katkısı yoktu ama dönen topları alıyordu, öyle kazma falan değildi. Kazma adamı o takımlarda oynatmazlar. (Ha Ndiaye gibi bir kazma nasıl İngilterede oynadı orası hakikaten tez konusu..) Bu konularda aynı fikirdeyim.

Ama ben yine de Mikelin bize uygun olmayan, yanlış bir transfer olduğunu düşünüyorum. O maaşa başka bir Onazi bulsaydın daha çok fayda verirdi.

Bu takım en son o beğenmediğimiz titrek ayaklı vb. diye dalga geçtiğimiz Onazi sakatlanmadan önce baskın futbol oynuyordu, ve bu takım Onazi sakatlandıktan sonra istisnalar hariç bir daha orta sahada rakiplerine üstünlük kuramadı. (Ne Ünal ile ne de Hüseyin ile..) O yüzden kötü oynamaya başladık. Shorloth, Nwakame, Novak, Ekuban vb. bireysel yetenekler sayesinde sonuç aldık hepsi bu.

Ha dediğim gibi Mikel kalsaydı da Ndiaye gitseydi yine şampiyonduk muhtemelen çünkü diğer takımların da bizden çok beter oldukları piyangodan bir sezondu bu sezon.
    Konu Latif Özdem tarafından (14.07.2020 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bunu millete anlatamıyorum novak denen herifi turkiyenin en iyi sol beki yaptılar ah yine hatalar hatalar bu herifin defansif özelliği yerlerde aslı görevi olan orta açma işi de yok gol atıyormuş attığı gole sıçayım.
    İlk teklif geldiğinde hemen satalım dedim.
    Ama çoğunluk nasıl da karşı çıktı. Şimdi en azından birkaç M € daha kasada olurdu.

Onun yerine kimin geleceği önemli değil. Kimi alırsak alalım biz yine şampiyonlığu verecektik.

Egemen, selçuk, mekici vs.vs

Sözleşmesi son döneme kalmış kimi tutmuşsunki novakı tutacan. Tutmasak daha iyi. Bana gol atan değil orta açarak sörlotu besleyen bek lazım.

Nereden
    Düzce

Alıntı Latif Özdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mikel yeterince hızlı ve dinamik değildi. Ama fizik gücünü biraz toparladığı maçlarda kolay top kaptırmıyor, kolay yıkılmıyor ve alan kapatıyordu. Hücuma çok katkısı yoktu ama dönen topları alıyordu, öyle kazma falan değildi. Kazma adamı o takımlarda oynatmazlar. (Ha Ndiaye gibi bir kazma nasıl İngilterede oynadı orası hakikaten tez konusu..) Bu konularda aynı fikirdeyim.

Ama ben yine de Mikelin bize uygun olmayan, yanlış bir transfer olduğunu düşünüyorum. O maaşa başka bir Onazi bulsaydın daha çok fayda verirdi.

Bu takım en son o beğenmediğimiz titrek ayaklı vb. diye dalga geçtiğimiz Onazi sakatlanmadan önce baskın futbol oynuyordu, ve bu takım o gittikten sonra yani Onazi sakatlandıktan sonra bir daha orta sahada rakiplerine üstünlük kuramadı ve kötü oynamaya başladı.

Ha dediğim gibi Mikel kalsaydı da Ndiaye gitseydi yine şampiyonduk muhtemelen çünkü diğer takımların da bizden çok beter oldukları piyangodan bir sezondu bu sezon.
    mikelin yanına dinamik bir adam alacaktık.

ya da daha sonradan olduğu gibi ekuban forvet arkası gibi oynayacaktı.

Sorun mikelde değildi. Mikel olabilecek en iyi 6 no lar biriydi.

O gidince sistem tamamen çöktü.

Nereden
    Erzurum

her ne halt yapıyorsan yap bilgiye dayanmıyorsa o yaptığın iş karadüzendir ve o işten kimseye hayır gelmez.

Hayatında takım çalıştırmamış bir adamın takımı şampiyon yapacağını düşünmek, 10 sene chelsea de çalışmış bir adamı bu hiç hocalık yapmamış adamın yedeğinin yedeği yapmak.

Bilgiden çok uzak eylemler.

Bu neticenin gelmesi kadar doğal birşey olamaz.
    Hocan ligin en kötü hocasıda olsa İŞ AHLAKA OLAN ADAMLAR ŞU MAÇLARI alırdı.Baskan dioyorduya çok iyi bir futbolcu grubumuz var aksine.Utanmaz arlanmaz yüzsüz bir futbolcu topluluğumuz var yerlisinden yabancısınına.Insanlar nasıl 2011 kadrosunu iyilikle anıyorsa bu kadroyuda nefret ve bedduayla anacaklardır.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

o çocuk bir halt olmaz yaz bunu kenara. Mental olarak bitik bir adam.

Yusuf kendine özel hoca tutmuştu,kitap okuyordu,kendini geliştiriyordu.

Bu yer sofrasında yemek yemeyi marifet sanıyor.

Kendini bir gram geliştiremeyen sığ bir adam.

Ondan bir halt olmaz.
    Yusuf zeki çocuk. İlk çıktığında piyasaya kemik gibiydi. Bizde güçlendi, şimdi daha beter olmuş. Abdüş ise hala kemik. Üflesen düşüyor. Abdüş'ün eline tarihi fırsat geçti. Kendini ne fiziken ne de fikren geliştirdi. Eskiden ara pas atıyordu, şut çekiyordu. Bunlar da gitti. Topu yemesi lazımken umursamaz oldu. Yazık ediyor kendine. Hem de çok.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 düdüklerin olmadıgı böylesi beles bir sezon bir daha gelmez.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf zeki çocuk. İlk çıktığında piyasaya kemik gibiydi. Bizde güçlendi, şimdi daha beter olmuş. Abdüş ise hala kemik. Üflesen düşüyor. Abdüş'ün eline tarihi fırsat geçti. Kendini ne fiziken ne de fikren geliştirdi. Eskiden ara pas atıyordu, şut çekiyordu. Bunlar da gitti. Topu yemesi lazımken umursamaz oldu. Yazık ediyor kendine. Hem de çok.
    Yanılmıyorsam Merih kankisi en yakın arkadaşı ama gram alakaları yok birbiriyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

TSLIEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Çok hatalar yapıldı.Maalesef.Kendi kendimize verdik resmen şampiyonluğu.Gelecek sene umarım düzgün ve alternatifli kadro kurulur.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Novak'ın keşke sadece defansif yönü zayıf olsa. Top hakimiyeti yok. Berbat bi bek. Başakşehir'le adı geçiyor. Clichy gibi beki bırakıp şu top özürlüsünü alıyorlarsa onların da aklından şüphe ederim.

Nereden
    Bursa

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocan ligin en kötü hocasıda olsa İŞ AHLAKA OLAN ADAMLAR ŞU MAÇLARI alırdı.Baskan dioyorduya çok iyi bir futbolcu grubumuz var aksine.Utanmaz arlanmaz yüzsüz bir futbolcu topluluğumuz var yerlisinden yabancısınına.Insanlar nasıl 2011 kadrosunu iyilikle anıyorsa bu kadroyuda nefret ve bedduayla anacaklardır.
    Öncelikle sorunu belirlememiş lazim.sene başından beri oynadığımız futbolun hicbir adı yok.tamamen cağ dişi.
    Sadece bireysel beceri ile at nwakameye at sorlotha ugurcan da tutarsa futbolu.boyle bir anlayış yok.
    Acilen iyi bir hoca bulunmalı.takimin taktiği belirlenmeli.nasil savunma yapılır öğrenilmeli.2 yıldır bu takım savunma yapmayı öğrenemedi,hatta hicbir gelişme bile kaydedemedi.

murat3861 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Alıntı BH61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. yarı net penaltı güme gitmiş. Sokayım sizin “var”lığınıza...
    İlk yarıda maç 1-0 ken rakibin eline çarpan top penaltı değil miydi. Hadi hakem görmedi vardaki nasıl gördüğü halde vermedi penaltıyı.Yoksa be yanlış mı gördüm. Hiç gündeme gelmiyorda . Maç 2-0 olsa zaten iş bitmişti. Maalesef bu sezon 7-8 kez hakemler tarafından doğrandık.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Sakarya

Uyuyamiyorum ulan allah belanizi versin

ts_tuncay_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı TSLIEMRE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok hatalar yapıldı.Maalesef.Kendi kendimize verdik resmen şampiyonluğu.Gelecek sene umarım düzgün ve alternatifli kadro kurulur.
    Gelecek sezon diye diye ömrümüz bitiyor...Bu sezon açık ara şampiyon olmamız gerekirken 3. olma ihtimalini bile sorgular olduk...Benim artık ümidim kalmadı.Zaten siyasiler yularları ellerine almışlar taraftar kıçını yırtsa neee yırtmasa neee...Boş

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı murat3861 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarıda maç 1-0 ken rakibin eline çarpan top penaltı değil miydi. Hadi hakem görmedi vardaki nasıl gördüğü halde vermedi penaltıyı.Yoksa be yanlış mı gördüm. Hiç gündeme gelmiyorda . Maç 2-0 olsa zaten iş bitmişti. Maalesef bu sezon 7-8 kez hakemler tarafından doğrandık.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tüm rezilliklere bir de var eklendi. Net penaltı güme gitti. Bizden kimse de itiraz etmiyor. O daha can sıkıcı.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Berat Albayrak Trabzon’u kolluyordu dimi şampiyon olmamızı istiyordu. Her şey ayarlansa hakemler, karşı takımın futbolcuları falan bizim beddualı cenabet takım yine becerip şampiyon olamaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)