Sayfa 1 Toplam 121 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3001 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artýk Yeter Yönetim Ýstifa

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Standart Artýk Yeter Yönetim Ýstifa

Artýk yeter artýk bu yönetimden bize hayýr yok hadi bütünleþelim hadi tek yumruk ollaým yönetim artýk ÝSTÝFA bir an bile durmasýnlar artýk takýmýmýza sahip ÇIKALIM kan degiþikligi þart TRABZONSPORUIMUZ elden gidiyo hep beraber YÖNETÝM ÝSTÝFA el ele vermenin zamaný geldi geçiyo bu son treni kaçýrmayalaým HADÝ YÖNETÝM ÝSTÝFA......
    Konu maskeli61 tarafýndan (07.03.2007 Saat 10:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESÝ DEGÝLDÝR DAHA ÖNEMLÝDÝR****
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

haftaya vestel maçý hezimete dönüþmeden artýk çok geç kalýnmadan birileri (AHMET AÐAOÐLU) TRABZONSPORUMUZA sahip çýkmalý yoksa halimiz periþan ilk yarýda 7 maçlýk seriyi sineye çektik çünkü 2. yarý bomba bi takým sözü verildi yeni transferler sözü verildi en iyi DÜNYA STARI diye alýnan adamý sattýlar ondan gelen paranýn yarýsýyla 2 topçu aldýlar artýk bu yönetimcilikten çýktý biz ticaret takýmý degiliz artýk yakamýzdan düþün 40 YILLIK EFSANE REZÝL OLDU SÝZÝNLE artýk gidin bir an bile durmayýn çýkýp yalan yanlýþ demeçler vermeyin TRABZONSPORUMUZDAN TRABZONDAN UZAK DURUN............
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

haftaya 5 geliyo 5
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Sonra da geliyorlar, niye trabzonda bukadar suc isleniyormus, karadeniz insaninda niye bu kadar kanser var falan filan... BU ADAMLARIN Istifa edecekleri yok.... Bise dusunup onlari o guzelim koltuktan atmamiz lagzim...
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Kulübün kasasý ne durumda sanki? Borç harç varmýþ diyorlar. Hadi bu yönetim istifa etti diyelim, bunca sýkýntýya boðulmuþ bu kulübe hangi delikanlý yönetici talip olur? Akýllý iþimi bu, deli iþimi?

Cevabý bilmiyorum. Ama biþey olsun artýk, yönetim istifamý ediyor, Türkiye Kuzey Iraða mý giriyor, biþeyler olsun artýk..
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

osman salih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

bunlarýn istifa etseler neye yarar.
    Konu Gürkan tarafýndan (03.06.2007 Saat 10:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Allah askina kim var kim yok hepsi defolsun gitsin bu takimdan yönetim , teknik kadro herkes defolsun gitsin takimi ne hale getirdiniz serefsizler yeter artik.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Furkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

getirdiðiniz teknik Traktörünüzüde stad projenizide aldýðýnýz beþ para etmez topçularýnýzýda alýn s...p gidin

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Alýntý golebshera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulübün kasasý ne durumda sanki? Borç harç varmýþ diyorlar. Hadi bu yönetim istifa etti diyelim, bunca sýkýntýya boðulmuþ bu kulübe hangi delikanlý yönetici talip olur? Akýllý iþimi bu, deli iþimi?

Cevabý bilmiyorum. Ama biþey olsun artýk, yönetim istifamý ediyor, Türkiye Kuzey Iraða mý giriyor, biþeyler olsun artýk..
    evet kulübün kasasý arka planda kalan gerçekler kulübun kasasý boþ ama daha kötüsü olan borçlar biriken borölar batýrlan bi borsa yapýlamayan projeler verilþen yalan sözler

ve HATALI TRANSFER POLÝTÝKASI ve ELÝNDEKÝ EN ÝYÝ OYUNCUYU SATIP yerine çeyregi kadar topçýu alamama... dedigin bi yerde doglu bi HANGÝ DELÝKANLI GELECEK DÝYOSUN YA...

BÝZE ZATEN DELÝKANLI BÝ BAÞKAN LAZIM AYNI SENÝN DEDÝGÝN GÝBÝ BU ÝÞTEN KENDÝNE DAÝR BEKLENTÝSÝ OLMAYAN SADECE VE SADECE TRABZONSPOR ÝÇÝN OLAN BÝRÝ . Böyle biri var çokta uzagýmýzda degil delikanlý adam gibi adam ahmet aðaoðlu artýk gel ve takýma sahip çýk bizide bu yönetimden kurtar...

ÞUAN TRABZONSPORUMUZUN ÖNDE GELENLERÝNE YAÞLILARINA EMEKÇÝLERÝNE SESLENÝYORUM ARTIK TRABZONSPORUMUZA MÜDALE EDÝNNNNNNNNNNNN
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yeter artik
    yeter artik
    bu is boyle gitmeyecek trabzonsporu hic bizaman bukadar aciz gormedim ne olacaksa biran once olsun stadlarinida istemiyoruz artik

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Boþuna nefesinizi tüketmeyin arkadaþLar, bu yönetimin kuLakLarýnda pamuk var
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

ya hani olmaz ya olurda es kaza bu takým haftaya vesteli yenerse biz bu basiretsiz adamlara kaç hafta daha tahammül etmek zorunda kalýrýz ???
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Alýntý ThE_s2d Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boþuna nefesinizi tüketmeyin arkadaþLar, bu yönetimin kuLakLarýnda pamuk var
    Onu anladýk zaten ama madem duymuyolar bundan bvöyle görecekler görecekleri þeyleri yapýcaz bu taraftarýn çektigi eziyeti gösterdigi tepkiyi bu rezilligi GÖZLERÝYLE GÖRECEK.....
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý maskeli61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onu anladýk zaten ama madem duymuyolar bundan bvöyle görecekler görecekleri þeyleri yapýcaz bu taraftarýn çektigi eziyeti gösterdigi tepkiyi bu rezilligi GÖZLERÝYLE GÖRECEK.....
    iste olay bu bizi duymuyorlarsa duyrumamiz lazim bazi seyleri gormemezlikten gelmememiz lazim

H.Emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Alýntý Sinan Akyýldýz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya hani olmaz ya olurda es kaza bu takým haftaya vesteli yenerse biz bu basiretsiz adamlara kaç hafta daha tahammül etmek zorunda kalýrýz ???
    þöyle kaba bir hesap yapalým.bu adamlar ilk yarýda 7 maç üst üste kazanamadýðýmýzda bir þey yapmadýlar.manisayý yendikten sonrada 7 maç yenilirsek bu yönetim bence yine istifa etmez. sonraki haftada(10.hafta) kazaran erciyesi yeneriz.7 haftada o maçtan sonra sezon biter. sanýrým bu süre yönetimin amacýna ulaþmasý için-yani bizim küme düþmemiz için- yeterli.

böyle olmasýn.darbe yapýp ahmet aðaoðlunu baþkan yapalým. ziyayla nuriyide idam edelim. olmazsa sürgüne gönderelim.

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Alýntý aimar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þöyle kaba bir hesap yapalým.bu adamlar ilk yarýda 7 maç üst üste kazanamadýðýmýzda bir þey yapmadýlar.manisayý yendikten sonrada 7 maç yenilirsek bu yönetim bence yine istifa etmez. sonraki haftada(10.hafta) kazaran erciyesi yeneriz.7 haftada o maçtan sonra sezon biter. sanýrým bu süre yönetimin amacýna ulaþmasý için-yani bizim küme düþmemiz için- yeterli.

böyle olmasýn.darbe yapýp ahmet aðaoðlunu baþkan yapalým. ziyayla nuriyide idam edelim. olmazsa sürgüne gönderelim.
    hay azýný öpeyim iþte bu.......aynýsýný ben dedim 5-6 msj üstte bu yöneimin artýk pili bitti...
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Ben Ahmet Aðaoðlunun yönetime sýcak baktýðýný hiçbir yerde duymadým , neden sýcak bakmýyor acaba ???

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Laz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    38

yönetim istifayönetim yönetim istifa yönetim istifa yönetim istifa yönetim istafa..giderken su futbol özürlü keltosuda unutmayin...resmen futbol özürlü...

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Alýntý Sinan Akyýldýz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben Ahmet Aðaoðlunun yönetime sýcak baktýðýný hiçbir yerde duymadým , neden sýcak bakmýyor acaba ???
    stv de spor programý var bu akþam onu izle bu fikrin degiþecek her planda þunu diyr bana ihtiyaç olduguna inandýgým an ordayým diyor izle kendin fikrini belirle mutlaka bak bu akþam...

stv den alýntý : Spor Sohbet Klasiði Spor Zamanýnda bulabilirsiniz. Spor Zamaný, pazar akþamý 00:15'de siz spor severlerle birlikte olacak. Ýyi Seyirler...
    Konu maskeli61 tarafýndan (28.01.2007 Saat 19:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

yok benim fikrim olmamasýndan yana deðil , eminim ki þu anadki basiretsiz adamlardan daha iyi yaparlar ama görevini býraktýktan sonra 2 sefer seçim oldu ve ikisinde de aday ol baskýlarýna karþýlýk vermedi ve aday olmadý o sebeple sordum , eðer olucaksa gerçekten düzgün bir baþkan olur

Nereden
    Rusya
    Yaþ
    38

Alýntý maskeli61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    stv de spor programý var bu akþam onu izle bu fikrin degiþecek her planda þunu diyr bana ihtiyaç olduguna inandýgým an ordayým diyor izle kendin fikrini belirle mutlaka bak bu akþam...
    yarýn program...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

yönetim sizi alhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhha havale ediyorum.......................................... ....Allahýnýzdan bulunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Alýntý boztepe61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yarýn program...

http://www.stv.com.tr/index.php?prgID=17&ktgID=3

Spor Sohbet Klasiði Spor Zamanýnda bulabilirsiniz. Spor Zamaný, pazar akþamý 00:15'de siz spor severlerle birlikte olacak. Ýyi Seyirler...

þimdi baktým
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

gerek yok þimdi... takým düzelcek,yeni transferler yapýlcak, stat var daha... iþlerini bititmeden bence gitmesinler
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ya bu herifler hala neden istifa etmiyor ziya ve yönetim istifaaaaaaaaaaa edinnnnnnnnnnnn

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)