Sayfa 11 Toplam 121 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3001 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artýk Yeter Yönetim Ýstifa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý erkutaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maça giden taraftarýn elinde tepkilere baðlý ama hiç kimse sesini çýkarmayýpta hala futbolcularý alkýþlýyorsa oo zaman yapýlacak bi þey yok
    Aksini yaptýðýmýz zaman da Trabzon dýþýndan müthiþ eleþtiriler geliyor be arkadaþým. Nedir takýmýn moral ve motivasyonunu bozuyormuþuz diye...
    Küçük bir örnek..Fatih'in ilk gitti dönemler Avni Aker'den yükselen Tekke sesleri ardýndan suçlu tamamen taraftar ilan edildi dimi..?Muhteþem futbolcularýmýzýn motivasyonunu bozmuþtuk. 89. dakkaya kadar patýr patýr yaðan goller Tekke sesleri ile birden kesilivermiþti..Peki aylardýr Tekke diye baðýrýlmayan bir stadda kaç gol attýk .Kaç maç aldýk......??????
    Bizde adettir bu iþler böyle yürür. Biz yarýn futbolcularýmýzý tek tek çaðýrýcaz. Maç içinde onlara tezahüratlar yapýp motivasyonlarýný arttýracaz ki onlarda oynasýnlar!!!!
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

elif in belirttiði tarz topçulara destek verildikten sonra hiç beklemeden ziya ya da yönetime de verilsin bence gereken tepki.
    herkes namlunun kime doðrulduðunu anlar..

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben katýlmýyorum; otobüs taþlamanýn, diðer taþlama ile ilgisi yok
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ozan Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

sevgili desertstrom61 kardeþim, hiç boþuna uðraþma..
    artýk senin de anlamýþ olduðun üzere forumda gönüllü albayrakçýlar var, ne desen cevabý gelir.. ha bu cevaplar ne kadar mantýklý olmaktadýr onu bilemem, ama belirli kiþilerin gazabýndan kurtulman mümkün deðil..
    takýmýn bu rezil halinden ben sorumluyum de, kurtul bu azaptan..

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Sevgili Emorfo kardeþim.

Boþa cevap yazma artýk. Saðdan soldan duyulan kocakarý dedikodularýný gerçekmiþ sanan, bunlarýn üzerine kurduklarý paranoyalarýn gerçek olmamasý olasýlýðý karþýsýnda bile karþýsýndaki savaþ açan, internetten muhattap bulamayýnca öylesine sallayan(merak ediyorum albayrak karþýsýnda olsa kaç tanesi yalancý diye baðýrabilir) insanlara birþey anlatabileceðini düþünmüyorum. Keza ne yazdýðýný bile okumuyorlar. Kaç kere yazdýk Albayrak'ýn baþarýsýz olduðunu düþünüyoruz diye ama anlayan nerede? Hala ayný þeyleri söylemekten býkmadýlar.

Bir lafým var ama. Ey Marcelinho'yu yýldýz olarak kabul etmeyen insanlar;
    Bir gidin yav. Komik oluyorsunuz. Bundesliga'da 1 sene önce yýlýn oyuncusu seçilmiþ oyuncu Allah'ýn Trabzon'unda yýldýz olarak kabul edilmiyor. Vay anasýný sayýn seyirciler....
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu istifa çaðrýlarý iþe yaramadý. Taktik deðiþtirelim. "Yönetim ne olur bizi býrakma!" yazýlý pankartlarla tribünlere doluþalým belki býrakýp giderler.

dumanpub - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yarýn ki maçta asla yönetime olumsuz küfürler etmeyelim
    !!!!!

yaýn ki maç çok önemli

dino1974 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Yaþ
    49

Alýntý desertstrom61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tam da burayý vurguladým zaten.
    atay aktuð gibi 2 sezon kupa kaldýrmýþ ve 2. olmuþ bir baþkan, þu sizden aldýðým alýntýdaki hata yüzünden baþkanlýðý býraktý.
    tam anlamý ile çingene pazarlýðýydý. ben de eleþtirdim. o konuda sonuna dek katýlýyorum..
    ama bu yanlýþlýk baþarýsýzlýk getirince atay aktuð yapmasý gerekeni yaptý.
    yeni yönetime sonraki sezon için son derece uzun bir süre býrakarak görevi devretti.
    bunun adý kendinden çok kulübünü düþünmektir.
    inþallah nuri bey de sizin söylediðiniz gibi kulübünü düþünerek davranýr.
    sana katýlýyorum doðru þeyler söylemiþsin.Gerçekten Aktuð klüp için elinden geleni yapmýþ bir baþkandýr

ts_fan
    Ziyaretçi

Olasý kötü bir sonuçta (Allah korusun) yönetimin elinde gündemi deðiþtirebileceði ve baskýyý bir süre daha ileriye öteleyebileceði tek seçenek kaldý.Ýstifa etmeyecekleri (kongre takvimi açýklasýnlar, bu yeter) gün gibi ortada, en geniþ mezhepli yönetim olarak tarihe geçtiler!O halde sýra geldi Ziya'nýn kellesini almaya!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý dumanpub Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yarýn ki maçta asla yönetime olumsuz küfürler etmeyelim!
    Küfrün bir de olumlusu mu var?
    Çaðrýna katýlýyorum. Sadece yarýnki maç deðil, hiçbir zaman hiç kimseye küfür edilmemeli.
    Konu poetricus tarafýndan (10.02.2007 Saat 21:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Halit Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    34

Her þey yarýndan sonra belli olur. Hayýrlýsý ne ise o

KUTADGU
    Ziyaretçi

her þey trabzonspor için olsunda diyeceðim

amma

bu mevcudlarýn trabzonspora verecekleri konusunda
    geçmiþe dönüp bakmak suretiyle hiç bir umut görmemekteyim..

eyvallah

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

7 maçta 1 puan alýp lig tarhimizin en kötü dönemini yaþatýp sonra tvlere çýkýp 2.dönem bambaþka trabzonspor seyredeceksiniz diyen yönetimden hayýr beklenmez.Önce yönetim gidecek sonra teknik direktör sonra gereksiz istanbul futbolcularý özüne döneceksin özüne...maç esnasýnda takýmýnýn þerefini düþünen futbolcu lazým bize alacaðý parayý düþünen deðil...
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý Eomer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili Emorfo kardeþim.

Boþa cevap yazma artýk. Saðdan soldan duyulan kocakarý dedikodularýný gerçekmiþ sanan, bunlarýn üzerine kurduklarý paranoyalarýn gerçek olmamasý olasýlýðý karþýsýnda bile karþýsýndaki savaþ açan, internetten muhattap bulamayýnca öylesine sallayan(merak ediyorum albayrak karþýsýnda olsa kaç tanesi yalancý diye baðýrabilir) insanlara birþey anlatabileceðini düþünmüyorum. Keza ne yazdýðýný bile okumuyorlar. Kaç kere yazdýk Albayrak'ýn baþarýsýz olduðunu düþünüyoruz diye ama anlayan nerede? Hala ayný þeyleri söylemekten býkmadýlar.

Bir lafým var ama. Ey Marcelinho'yu yýldýz olarak kabul etmeyen insanlar;
    Bir gidin yav. Komik oluyorsunuz. Bundesliga'da 1 sene önce yýlýn oyuncusu seçilmiþ oyuncu Allah'ýn Trabzon'unda yýldýz olarak kabul edilmiyor. Vay anasýný sayýn seyirciler....
    Sahi kaçýmýz yüzyüze gelsek söyleyebiliriz .sanýrým çok azýmýz oldugunu düþünüyorsun .yalancý belki demem ama avazým çýktýgý kadar SAMÝMÝYETSÝZ diye baðýrýrým .ne yapar dövermi beni ,dövdürürümü ,neden çekineceðimimizi düþündün,daha açýk yazabilirmisin neden diyemiyelim ............
    Bide rica etsem bir kocakarý dedikodusu örneði verirmisin .Ýnan bana nuri beyle alakalý her duydugumuzu buraya yazmaya kalksak hem kendisiyle hem istanbulun hemde türkiyenin ikinci kiþileriyle mahkemelik oluruz neme lazým ..............................

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

adamýn kendi beyanatlarýnýn adý kocakarý lafý oluyorsa benim için sorun yok...
    bu yönetimin koca karý dan farký yok zaten. birbirlerini çekemeyen, yalaný pek seven, transferler öncesi sýr tutamayan, konuþtuklarý ile memleketi rezil eden sayýn yöneticiler..

bu arada adamýn suratýna da derim.. hiç de yüksünmem.
    gözümün gördüðü hiçbir þeyden korkmam. neyinden korkacaðým çok merak ettim.
    dayak mý attýracak bana????
    merak etme ne ilk yediðim kötek olur ne son...

suratýna söyleyemezmiþiz...
    suratýna daha da aðýrýný söylerim teke tek kalsak merak etme..
    orada forum kurallarý olmayacak çünkü...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

bunlar istifa etmez biz boþa tartýþýyoz.
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet_Mercanlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bunlar istifa etmez biz boþa tartýþýyoz.
    yok yeni bi moda çýktý þimdi.
    baþkana falan laf ettin mi, acaba burada olsa suratýna söyler miydin, nerde sizde o cesaret, ancak atýp tutarsýnýz gibi abuk sabuk kelimeler çýkmaya baþladý.
    derdiniz ne?
    hani ben uzaktayým da, trabzonda olan bi kaç kiþiyi sinirlendirip, gaza getirerek gidip baþkana fevri hareketlerde falan mý bulunmalarýný saðlamak amacýnýz...
    suratýna söyleyebilir miymiþim.
    getir yanýma bak söylüyor muyum söylemiyor muyum.
    triplere bak be..
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (11.02.2007 Saat 02:49 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Hakkari

Uzun zamadýr giremediðim forumda halen; en istekli ve ateþli geçen tartýþmalarýn odak noktasý olan bu baþlýkta her ne kadar tez karþýtý yazýlar olsada genel itibariyle anladýðým kadarýyla herkes ortak paydada birleþmiþ. Yönetimin aczi bilinen ve en yakýn zamande def edilmesi gereken bir durumdur. Trabzonsporumuzun geleceði bir kaç kiþinin elinde heba olamaz; buna kimsenin hakký yoktur. Sezon baþýndan beri yapýlan uygunsuz giriþimler hiç bir netice vermemiþtir aksine takýmý ve taraftarý daha da kötü bir moral içerisine sokmuþtur.

topalkaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

bence yönetimin tek beceriksizliði ziya doða nýn yerine baþka bi td alamamak

yönetim kalsýn ama revizyona gitsin
    kesinlikle zidoðan defolup gitsin

Nadir Bekar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    korkum þu ki yarýnki bir puan kaybýnda (Allah korusun !) stadýmýzda yine olay çýkacak ve Beþiktaþ maçýný seyircisiz oynayacaðýz...Lütfen arkadaþlar saðduyulu ve itidalli davranalým...kaþ yapacaz derken göz çýkarmasýn hiç kimse...provokasyona gelmeyelim...þu zor durumumuzda bize düþen destek vermektir her türlü þartta...takým düzlüðe çýksýn, istiyorsak yine 40 bin kiþi yürürüz Albayrak istifa etsin diye ama þu durumda koltuklarý kýrýp sahaya atmak,yýkýp vurmak bizi çok daha zor durumlara düþürür...Lütfen saðduyulu olalým...özellikle maça gidecek arkadaþlar dikkatli olmalýlar...
    kardeþim bu saateten sonra bejeke maçýný seyirciyle oynasan ne olur oynamasan ne olur.
    TRABZONSPORUMUZ artýk eskisi gibi deðil bunu kabul edin artýk 2-3 tane ..... bu büyük ismi küçülttü .
    bunlarýn cezalandýrýlmasý lazým hemde çok aðýr bir þekilde....
    Konu Gökhan Bozyiðit tarafýndan (11.02.2007 Saat 22:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    "s.....m bőyle fenevbahce'yi" / a.y

trapesus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar bence bu topiði kapatalým. "YÖNETÝM NE OLUR ÝSTÝFA ETME GÖZÜNÜ SEVEYÝM" topiði açalým. Çok ciddiyim, belki o zaman bi utanma arlanma gelir bu þahsiyetlere!!!
    Ýnsan sevdiðini býrakmaz... FATÝH AKIN

WERTHeR
    Ziyaretçi

Az kaldý dayanýn þunun þurasýnda genel seçimlere ne kaldý. Nuri albayrak milletvekili adayý olur bizde kurtuluruz. Trabzonspor ile baþka alakasý ne ki?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý borvi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TRABZONSPORUMUZ artýk eskisi gibi deðil bunu kabul edin artýk 2-3 tane ..... bu büyük ismi küçülttü .
    O bahsettiðin kiþilerin küçülttüðü þey TRABZONSPOR umun ismi deðil bizzat kendileridir.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý topalkaplan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence yönetimin tek beceriksizliði ziya doða nýn yerine baþka bi td alamamak

yönetim kalsýn ama revizyona gitsin
    kesinlikle zidoðan defolup gitsin
    Kaným dondu yorum dahi yapamýyorum...

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

yalanlarinizi artik dinlemek istemiyorum.yonetime geldiginizden beri ilk defa adamlik yapin ve istifa edin.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)