Sayfa 12 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Abdullah Avcý ile Anlaþma Saðlandý!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Vahid hocamin hakkini yediler. Hem futbolcular hem yönetim hem taraftar hem de medya.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Benim bildiðim yabancý hocalar Halilhodzic, Hugo Broos, Lazaroni. Vahid hocanýn ilk dönemini ve Lazaroni dönemini hatýrlamýyorum. Hugo Broos iyi pas takýmý kurmuþtu sanýrým, onun döneminde Selçuk, Colman orta ikilisi oynamaya baþlamýþtý göbekte. Sonrasýnda gelen Þenol hoca ufak dokunuþlar ile zirve topu oynatmýþtý. Vahid hocanýn ikinci dönemi ise faciaydý. Bizim için yanlýþ isimdi.

Geldi de baþarýsýz oldu diyebileceðimiz yabancý kim var ki baþka? Ýyi bir yabancýnýn sýrasý geldi artýk.

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim malesef ahmet aðaoðlun da yabancý düþmanlýðý var ben ahmet aðaoðlu nun yabancý bir hoca getireceðine gram ihtimal vermiyorum.
    Ünal hoca gelirken fazla seçenek yoktu zaten. Sonrasýnda kulüp düzlüðe çýkar gibi oldu, bu sefer de devre arasý yeni gelecek hocanýn uyumu falan sorun olacaktý. Hüseyin hoca idare eder dediler. Bu iki tercih de bir açýdan mantýklý ama bu saatten sonra Hüseyin hoca ile devam, Hüseyin gitti Muzaffer geldi vs saçmalýklarýna ihtimal vermiyorum. Baþkan da iyi bir hoca getirerek sorumluluðu kendi üzerinden atmak isteyecektir herhalde. Newton'ý getiren, Sosa ile bu kadar yakýn olan adamýn yabancý düþmanlýðý yoktur bence.

MehmeTS_ADANA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    42

demirsporda bizzat þahit olduðum osman özköylü nün bizde baþarýlý olma ihtimalini yüzde 75-80 olarak görüyorum
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vahid hocamin hakkini yediler. Hem futbolcular hem yönetim hem taraftar hem de medya.
    Trabzonspor tarihinde Vahid Halilhodzic'e verilen bütçe kimseye verilmemiþtir.

Yaklaþýk 40 ME harcamýþýzdýr.

Bu imkanlarý vasýfsýz oyunculara kullanarak o sezonu ve gelecek 3 seneyi heba etti.

Teknik ve taktik anlamda da fark yaratamadý keza Simeone'nin bu sezon oynattýðý oyuna benzer garantici, kontrollü bir oyun yapýmýz vardý.

Nereden
    Bursa

Alýntý MehmeTS_ADANA Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    demirsporda bizzat þahit olduðum osman özköylü nün bizde baþarýlý olma ihtimalini yüzde 75-80 olarak görüyorum
    Bu kulüp staj yeri deðil.

TS'da çalýþmak istiyor kendisini iyi yetiþtirmeli.

Mesela Liverpool-City antrenmanlarýna bizzat giderek oyun tekniklerini öðrenmeli, taktiksel anlayýþlarý kavramasý lazým.

Orada 1 sene kalarak ve yabancý dil öðrenerek denemek açýsýndan U19 takýmýnda görev verilmeli.

Burada yaratacaðý oyun kimliði bizi tatmin ederse TS'da teknik direktör olarak göreve baþlayabilir.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Halilhodzic´in yaptirdigi transferler:
    -Waris
    -Constant
    -Medjani
    -Belkalem
    -Fatih Atik
    -Yatabare

Simdi cikip Haciosmaoglunun kafasina göre yaptirdigi transferleri, Halil Hoca´ya yikmanin tek anlami ya cehalettir, ya da artniyettir!!! Hic bosuna günah kecisi aramayin, keza Halil Hoca Trabzonspor´un sark düzenine savas acti ve yenildi!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Alika87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alman
    Alman
    Tecrübeli Alman

!!!
    tecrübesiz olsada yeter. Alman olsun, camurdan olsun.

Baktim biraz en uygun hoca kim olur diye. Direk gözüme Hoffenheim'in eski hocasi geldi aklima: https://www.transfermarkt.de/alfred-.../trainer/10267

Son bes sezonda iki sezon Ajax Amsterdam'da yardimci hoca olarak calisti. Hoffenheim'da iki sezon Nagelsmann'in yardimciligini yapti ve bir sezon Hoffenheimin basina gecmis. Aslinda o kadar kötü degildi Hoffenheim ve biraz süpriz oldu yol ayrilimi. Görevine son verildiginde Hoffenheim 7. siradaydi. Perde arkasinda neler oldu bilmiyorum, belki Hoffenheimin inisli cikisli performansindan memnun degildi baskan.

Neyse, hem Ajax hem Hoffenheim örnek almamiz gereken kulüpler arasinda. Alt yapiya ve genc oyunculara önem veren ve göze hos gelen hücum futbolu oynayan takimlar. Bu felsefeyi benimsemis bir hoca, Eddie Newton ile birlikte Süper ligin en iyi antrenör ikilisi olur.

Icten dua ediyor, kulübe gelmis ve basarisiz olmus bir hoca alinmasin. Hüseyin Cimsi sampiyon olsa bile seneye takimin basinda olacagini düsünmüyorum.
    Konu Alika87 tarafýndan (11.07.2020 Saat 00:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Halilhodzic´in yaptirdigi transferler:
    -Waris
    -Constant
    -Medjani
    -Belkalem
    -Fatih Atik
    -Yatabare

Simdi cikip Haciosmaoglunun kafasina göre yaptirdigi transferleri, Halil Hoca´ya yikmanin tek anlami ya cehalettir, ya da artniyettir!!! Hic bosuna günah kecisi aramayin, keza Halil Hoca Trabzonspor´un sark düzenine savas acti ve yenildi!
    Halilhodzic sütten çýkmýþ akkaþýk deðil

Hepiniz oradaydýnýz...

Halilhodzic sosyopat'ýn tekiydi bol bol demogoji, duygu sömürüsü teknik yetersizliðini gizlemeye çalýþýrdý.

Waris - Bonservis parasýný neyse ki çýkardýk ama performansý düþük kalmýþtý
    Constant - Çöp
    Medjani - Çöp
    Belkalem - Çöp
    Fatih Atik - Çöp
    Yatabare - Çöp

Halilhodzic'in puanýný dünya kupasý 2.turunda Cezayir'in en iyi oyuncusu olan Brahimi'yi yedek býrakmasý ile vermiþtim.

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Ölmeden Yýlmaz Vural’a bir þans daha mý versek
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

Nereden
    Ankara

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu kulüp kimsenin hakkýný yemedi. Herkesin hakkýný fazlasýyla ödedi. Bana kalýrsa her gelen bu kulübün hakkýný yedi. Olan ise taraftara oldu
    En büyük Trabzon

MehmeTS_ADANA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    42

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu kulüp staj yeri deðil.

TS'da çalýþmak istiyor kendisini iyi yetiþtirmeli.

Mesela Liverpool-City antrenmanlarýna bizzat giderek oyun tekniklerini öðrenmeli, taktiksel anlayýþlarý kavramasý lazým.

Orada 1 sene kalarak ve yabancý dil öðrenerek denemek açýsýndan U19 takýmýnda görev verilmeli.

Burada yaratacaðý oyun kimliði bizi tatmin ederse TS'da teknik direktör olarak göreve baþlayabilir.
    sen iþin teknik detayýna girmiþsin saygý duyarým. ama ben futboldan biraz anlýyorsam osman özköylünün bizde baþarýlý olacaðýna eminim. neden dersen 1-2 maçýný izleyince adamýn futbol görüþünü ve nasýl bir futbol felsefesini benimsediðini anlarsýn
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Nereden
    Afrika Diðer

Ahmet Aðaoðlu ismiyle birlikte Ünal Karaman'ýn açýklanýþ sürecinden önce dahi ismini ilk zikrettiðim isim, meþhur Trabzonspor'a transfer olamayýþý hikâyesiyle birlikte gelsin ve yeni bir hikâye yazsýn.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Hepiniz oradaydýnýz...

Halilhodzic sosyopat'ýn tekiydi bol bol demogoji, duygu sömürüsü teknik yetersizliðini gizlemeye çalýþýrdý.

Constant - Çöp
    Medjani - Çöp
    Belkalem - Çöp
    Fatih Atik - Çöp
    Yatabare - Çöp

Halilhodzic'in puanýný dünya kupasý 2.turunda Cezayir'in en iyi oyuncusu olan Brahimi'yi yedek býrakmasý ile vermiþtim.
    Halilhodzic iyi bir hoca degil, degildi ve hic olmayacak. En iyi örnek su an Fas milli takimini calistiriyor ve zar zor eleme grubunda birinciler. Fas'in piyasa degeri 191 milyon euro ve öbür üc takimin toplam degeri 9 milyon euro. Halilhodzic cok balon bir hoca, acik dilli oldugu icin milletin gözüne hos geliyor.

Cok konusani degil, cok calisani alacaksin.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hepiniz oradaydýnýz...

Constant - Çöp
    Medjani - Çöp
    Belkalem - Çöp
    Fatih Atik - Çöp
    Yatabare - Çöp

Haciosmanoglu "bütün transferleri Hoca´nin istegi dogrultusunda yapiyoruz" dedikten sonra ülkeye gelen Halilhodzic "benim transferlerden bir haberim yok!" demesi sosyopotluksa, bende sosyopatigim!

Adam hunharca harcanan paraya ragmen, gelebilecek en oyunculari getirdi...Haciosmanoglu´nun aldirklari cöp iken, Halil Hoca´nin aldirdigi hicbir oyuncudan satar veya gönderirken yapilan zarar? Yok

Sizin cöp diye tabir ettiginiz takimla tas gibi oynatti takimi..Brahimi´yi yedek birakmis? peh yani..o dönem fark yiyecegimiz konusulan sikebahce´ye sut cektirmeden maci bitirdi..buna taktik deha denir. Cezayir ile Almanya´yi nerdeyse eliyordu
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Bursa

Alýntý Alika87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Halilhodzic iyi bir hoca degil, degildi ve hic olmayacak. En iyi örnek su an Fas milli takimini calistiriyor ve zar zor eleme grubunda birinciler. Fas'in piyasa degeri 191 milyon euro ve öbür üc takimin toplam degeri 9 milyon euro. Halilhodzic cok balon bir hoca, acik dilli oldugu icin milletin gözüne hos geliyor.

Cok konusani degil, cok calisani alacaksin.
    Halilhodzic dobra ve açýksözlü bir isimdi dediðin gibi ondan sempatik gelebilir.

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haciosmanoglu "bütün transferleri Hoca´nin istegi dogrultusunda yapiyoruz" dedikten sonra ülkeye gelen Halilhodzic "benim transferlerden bir haberim yok!" demesi sosyopotluksa, bende sosyopatigim!

Adam hunharca harcanan paraya ragmen, gelebilecek en oyunculari getirdi...Haciosmanoglu´nun aldirklari cöp iken, Halil Hoca´nin aldirdigi hicbir oyuncudan satar veya gönderirken yapilan zarar? Yok

Sizin cöp diye tabir ettiginiz takimla tas gibi oynatti takimi..Brahimi´yi yedek birakmis? peh yani..o dönem fark yiyecegimiz konusulan sikebahce´ye sut cektirmeden maci bitirdi..buna taktik deha denir. Cezayir ile Almanya´yi nerdeyse eliyordu
    Þenol Güneþ de bu dili çok konuþurdu madem transferi sen yapmýyorsun orada ne iþin var.

Bunu baþarýsýzlýkta deðil niye daha önce izah etmiyorsun deriz.

Harcanan paraya göre en iyi oyuncularý mý getirdi salt örnek verdiðin isimlerin toplamý 13 ME

Nwakaeme, Ekuban ve Sörloth ise 9 ME.

Bu ne yaman çeliþki.

Dahasý Cezayir'le de doðru düzgün futbol oynamadý.

Almanya pek konsantre olmadýðý için geçiþ hücumlarýný iyi yapmýþtýlar yani Atletico Madrid misali iyi turnuva hocasý.
    Brahimi yedek kalmasý nedir ya zaten Cezayir'de eleþtiri yaðmuruna tutulmuþtu

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

vahid hocayý bende severim ki anlatýldýðý kadar da baþarýsýsz bir hoca deðildir fransada rennes ve lille takýmnda iyi iþler yapýp PSG ye gelen bir adam boþ bir hoca deðildir vahid hocanýn 2. geliþinde bizde tutmamasýnýn en büyük sebebi kýçý havada geldi sebebi cezayir milli takýmýna oynattýðý oyundu ve bir çok takýmýn dikkatini çekti ama bu o zamanki baþkan olan ÝHO ya söz verdiði için ve sözünden de dönemediði için bize kýçý kalkýk ve kafasý karýþýk bir þeklde geldi ve malesef tutmadý.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Halilhodzic 68 yasinda, biz burda neyi tartisiyoruz?

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Transferi o yapmasa bile oyuncuyu o oynatýyordu. Cardozo, Yatabare varken Sefa forvette oynadý bir ara yapmayýn. Cardozo'yu zaman geçirmek için oyuna sokan adam Vahid hoca.

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Yabancýyý geçiniz nazý, niyazý, isteði, bütçesi bitmez yabancýnýn. Aðaoðlunun felsefesine uymaz zaten.Yabancý maksimum Þota gelir, o da ne kadar yabancýysa artýk. Yerli konusunda ise bütün öz evlatlarý harcadýk, Kala kala Osman Özköylü hoca ile Metin Diyadin kaldý. Osman hocanýn Kasým ayýnda yaptýðý röportaj hep aklýmda.
    Trabzonspor hayalimin arkasýndayým"
    Hayalinde her zaman Trabzonspor’u çalýþtýrmak olduðunu da söyleyen Osman Özköylü, "Baþladýðým ilk günden bugüne hayalimde hep böyle bir þey vardý. Trabzonspor benim için çok deðerli bir kulüp. Ben Osman Özköylü olarak Türk futbolunda bir deðer kazandýysam Trabzonspor’un bundaki payý inkar edilemez. Oradaki hocalarýmýzýn payý inkar edilemez. Tabi ki bir teknik adam olarak kendinize bir hedef koyarsýnýz, bir yol çizersiniz ve bu noktada çalýþýrsýnýz. O hayalinize belki kavuþursunuz belki kavuþamazsýnýz. Ben bu hayalimin sonuna kadar arkasýndayým. Ýnþallah bir gün orada olacaðýmýn noktasýnda inancým hep var. Bu konuda da çalýþmaya devam ediyorum. Bunu da herkes nasýl yaptýysa ben de yapabileceðime inanýyorum" açýklamasýnda bulundu.
    Bu açýklama aslýnda þunu gösteriyor burada hoca olmanýn kýymetini bilebikecek buna göre hareket edebilecek biri. Ha tutar tutmaz bilmem lakin Hem Hüseyin hocadan hem de Ünal hocadan daha kompak oynatan ve her ikisinden de daha tecrübeli biri Osman hoca.

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Tayfun korkut olabilir.
    Yabanci hoca alman veya hollanda ekolunden tercih ederim.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Mellih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

ýsýran kovalayan ateþli hýrslý bir teknik adam arýyorum

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Vahid...
    Þota...
    Þenol...
    Hami...
    Ünal...
    MRA...
    Tolunay...

Hepsi bizim kulüp tarihimiz için deðerli isimler olmakla birlikte, teknik adamlýk konusunda bir daha ismi bile geçmemesi gereken kiþiler...

Bize, modern futboldan anlayacak, bir oyun felsefesi oluþturacak, takýmý sahiplenecek, güzel kadro mühendisliði yapacak ama ÖZ EVLATÇILIK! yapmayacak, biri lazým!
    Unutmadan!

KORKAK OLMAYACAK! KORKAK!
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Daha önce kesinlikle Türkiye'de çalýþmamýþ,yabancý,modern futbol,Total futbolun ne olduðunu bilen,genç oyuncu geliþimine katký saðlayacak yabancý bir hoca gelirse bu ligi domine ederiz.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

lazým olan bu tarz alman bir hoca arkadaþlar

Julian Nagelsmann tarzý bir hoca lazým

bu kadr çözüm budur gençler

https://www.transfermarkt.com.tr/jul...l/trainer/8402

genç bir isim de olabilir alman genç ama kurt hoca da olabilir eðitimli ve almanyada spor akademisinde yetiþmiþ 35-40 yaþlarýnda bir hoca da olabilir.

ve bakýnýz adamýn teknik personel çalýþanlarýna bakýnýz

https://www.transfermarkt.com.tr/ras...r/verein/23826

mevzu budur babayý almamak için bu tarz bir þey yapmamýz elzemdir.
    Konu erenslash tarafýndan (11.07.2020 Saat 08:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Sadi Tekelioglu
    Yardimciligina da Erkan Zengin
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)