Sayfa 10 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Abdullah Avcý ile Anlaþma Saðlandý!

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Berdiyev yabancý olacaksa. Yerlide boþta makul kim var?

Yaþananlarý yaþanmamýþ kabul etsek bir anlýðýna ,Þenol Güneþ'ten gayrýsý þu kadroya bir hayýr vermez gibi geliyor bana. O þerhte imkansýz olduðundan saçma sapan tercih yapmasalar diyebiliyorum sadece.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ünal Karaman bu kulübün son þansýydý.

Bence bu saatten sonra geriye gidiþ baþlayacaktýr. Tekrar bir dirilmek için Fatih Tekke'nin piþmesi beklenecek.

Benim görüþüm budur. Baþka bir ihtimal gelmiyor aklýma. Herkesi tükettik çünkü, adam kalmadý piyasada. Önümüzdeki sezon da muhtemelen Çimþir ile devam edilir.

Yabancý falan hikaye. Kim gelirse gelsin 3 ay dayanamaz.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý arda.61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þampiyonluk kaybedilince Ünalcý tayfa yeniden ortaya çýktý. Baþarýya ulaþamamýzýn nedeni de bu deðil mi geçmiþe takýlý kalmak. Hoca mý arýyorsun ya hatýr gönül kontenjaný ya eskilerin. Daha önce çalýþtýran kiþi baþarýlý olsaydý zaten devam ederdin. Kýsýr bir döngü sürekli al baþa tekrarla ayný hatayý. Þampiyonluk mu kaybettin , Ünal Hocanýn hakkýný yedin. Trabzon’la baðlantýsý olan hiç bir isim bu baskýyý kaldýramýyor. Efsane futbolcularýmýz Þenol Güneþ hariç hocalýk deneyimi olmadýklarý için yetersiz kalýyor. Yýllardýr ayný terane her baþarýsýzlýkta sýðýnacak eski liman bulmak baþka bir þey deðil.

Sizi bilmem ama ben Ünal Karaman'a haksýzlýk yapýldýðý düþünüyorum. Bunun için elimizde fazlasý ile geçerli argüman var. Ünal Karaman bu takýmýn baþýna geldiðinde iki pas dahi yapamayan bir takým vardý. Adam üç ayda takýmýn çehresini deðiþtirdi, takýma moral aþýladý, hýrs aþýladý. Üstelik tüm bunlarý genç oyuncularýn olduðu o kadro ile yaptý. Öyle ki ülkenin en iyi futbolunu oynayan takým haline gelmiþtik. Adam kulübün en zor zamanýnda cefasýný çekti. Üç kuruþ maaþ ile teknik direktörlük yaptý. Neymiþ, takýmda sakat ordusu varken takým gol atýnca geri çekiliyormuþ! Hocayý egosu uðruna gönderen baþkanýn takýmýn baþýna getirdiði yeni hoca bu sýkýntýyý çözdü mü? Üstelik takýma yeni transferler yapýldý, sakatlar iyileþti. Buna raðmen sýkýntýyý çözemediler. Elbette insanlar çýkýp Karaman'a haksýzlýk yapýldý diyecek. Ortada net bir þekilde vefasýzlýk vardýr. Ýyi giden hikayeyi hocayý göndererek bu hale getiren yönetimdir.

Nereden
    Kahramanmaraþ
    Yaþ
    38

Ersun Yanal kesinlikle. Tam ersun yanal'a uygun kadro.

Muhammed Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þota gelsin.

SM-G950F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þota gelsin.SM-G950F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Þu an gelme ihtimali en yüksek isim Þhota olur. Ama ona dair de soru iþaretleri var. Hacýosmanoðlu'nun kaosa boðduðu o dönemi kriter alýp Þhota kötüdür diyenlerden deðilim. Teknik direktörlük kariyeri pek parlak deðil, gittiði takýmlarda oyun anlamýnda bir fark yaratmadýðýný düþünüyorum. Tabi her þeyden önce Ünal Karaman'ýn da benzer þekilde parlak olmayan bir kariyeri vardý ama geldi baþarýlý oldu. Þhota'da da ayný þey olabilir mi? Olabilir. Ama þunu net bir þekilde söyleyebilirim, Karaman'a inandýðým gibi Þhota'ya inanmýyorum. Tüm bunlara raðmen gelirse burun kývýrmam. Olabilir. Denenebilir diyorum.

Muhammed Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þota zamanýný hatýrlýyorum da o donemi mahveden tamamýyla saha dýþý faktörler olmuþtu.
    Saha içinde Þotanýn duruþunu ve oynattýðý oyunu beðenenlerdendim.
    Çalýþtýðý hocalar vs geçen zaman diliminde de kendini daha fazla geliþtirmiþtir diye düþünüyorum.

SM-G950F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Niye? Oynanabilir durumdaki ligi oynatýyorlar diye "kývranmaný" çürümüþlük diye nitelendirdiðim için mi?
    Hakaretmiþ.
    Sizin oksijeni israf etmeniz bu dünyaya hakaret bir kere.
    Beleþ kazanç peþinde koþan, yeni model fýrsatçýlar sizi.
    Sonra çürümüþsünüz deyince "hakaret" diye yaygara koparýyor.

Hakaret nedir bilirim.
    Çürümek hakaret etmek deðildir.
    Dedim ya, gerekli eðitim-öðretim olmayýnca sonuç bu çýkýyor.

Tekrar söyleyeyim, Erol Bulut ligdeki çoðu hocadan iyi hocadýr.
    Kurduðu sistem, oynattýðý oyun, disiplin...
    Ha, aslen de Of'ludur.
    Gurbetçidir.
    Trabzonspor'da da top oynamýþtýr.

Boþ beleþ çýkarýmlarla kontrol edemediðiniz hislerinizi klavyeye dökmeyin.
    Ýlkeden, deðerden bahseden ama bu kavramlarý sadece kendi menfaati için kullanacak Meriç'in tekisin. Gördüm gördüm ama senin gibi betasýný görmedim. Hayat senin için zor olmalý.

Seni gerçekten sevmedim yaa, çok sakilsin.

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý Furkan Özdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avcý
    Þaka herhalde

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Yerli hoca hiç biri fark etmez. Hüseyin hocadan farklý hiç bir þey olmaz...

Yabancý hoca, yabancý kuralý yokken mantýklý olabilirdi... Þu an o da mantýksýz.

Her yol Shota'ya çýkýyor.

ANAOKULU TERK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

boþuna isim yazýlýyor .

transfer döneminde 4-5 transfer yapýlýr .
    sonra hüseyin hoca ile devam edilir .

yeni hoca demek , risk almak demek .
    bu riski baþkan asla almaz .
    hele de dýþarýdan ,
    müdahale edemediði birini getirmesi mümkün deðil .

rüyadan uyanalým .
    kaosa hazýr olalým .
    zira eylül-ekim aylarý çok þeye gebe olabilir .

(eðer olursa) hoca deðiþikliðini ,
    ekim veya kasým ayýnda bekliyorum .

yoksa , hüseyin hoca ile devam .

siz baþkan olsanýz ,
    sessiz , sakin , etliye sütlüye karýþmayan ,
    devlet memuru kývamýnda bir hoca istemez misiniz ?

ben isterim .
    hatta onu baþtacý yaparým .

aynen baþkanýn hüseyin hocayý baþtacý yaptýðý gibi .

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Seneler seneler önce Gallardo ismini yazdýðým zaman dalga geçenler olmuþtu Yýllar geçti adam kupalara ambargo koyunca deðeri anlaþýldý. Gallardo treni kaçalý 2-3 yýl oldu beyler ama bu takýmý zirveye oynatabilecek baþka hocalar var.

Yabancý hocanýn gelip baþarýlý olabilmesi için özgürlüðe ihtiyacý var. Kendi ekibini kuramayan bir yabancý hocadan baþarýlý olmasýný beklemek hayalcilik.

Aðaoðlu gördüðüm kadarýyla iplerin kendi elinde olmasýný isteyen bir kiþi ve bu yüzden yabancý hoca getireceðini sanmýyorum. Eðer getirirse çok kiþinin kellesi gider.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlkeden, deðerden bahseden ama bu kavramlarý sadece kendi menfaati için kullanacak Meriç'in tekisin. Gördüm gördüm ama senin gibi betasýný görmedim. Hayat senin için zor olmalý.

Seni gerçekten sevmedim yaa, çok sakilsin.
    Erol Bulut Trabzonspor 'un baþýna geçince benim herhangi bir menfaatim olacaksa, yani bana özel bir menfaat ortaya çýkacaksa haklýsýn.
    Yoksa gene dediðim gibi boþ beleþ üfürmeye devam ediyorsun. Bir gram fazlasýný üretecek ne kafa var, ne de ahlaki bir altyapý.

Henüz haketmediðin bir þeyi talep edecek, devam etme ihtimali olan bir ligin durdurulmasýný ve kendisine buradan paye devþirilmesini talep edecek kadar fýrsatçý bir kafadan ilke veya deðer dersi almaya çok niyetim yok.

Hocalar gelir geçer, iyisi vardýr kötüsü vardýr.
    Þampiyonluk gelir ya da gelmez.
    Ama fýrsatçýlýk, adaletsizlik talebi...
    Bunlarýn çözümü yok.
    Dedim ya, çürümüþlük.

Alfa - Beta konusunu tekrar gözden geçirebilirsin.
    Senin yaþýnda, 7-8 ayrý milletten yüzlerce adamý idare ediyorum ben 30 yaþýmdan beri.

Beni sevmene gerek yok.
    Edebi kaybolmuþ, vicdaný kuru tiplerin sevgisine nail olsam kendimden þüpheye düþerdim.
    Son cümlen beni kendime daha da güvenir hale getirdi.

Neyse, hoca konusuna dönersek...
    Benim için Hüseyin Çimþir zaten yetersiz ve gereksizdi.
    Hüseyin Çimþir ile devam kararý sahadaki oyunu da düþünürsek saçmalamak olur.
    Avrupa'dan da olur, Türkiye'den de...
    Ama tecrübeli biri þart.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (10.07.2020 Saat 15:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara

Alýntý Soner Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Karaman bu kulübün son þansýydý.

Bence bu saatten sonra geriye gidiþ baþlayacaktýr. Tekrar bir dirilmek için Fatih Tekke'nin piþmesi beklenecek.

Benim görüþüm budur. Baþka bir ihtimal gelmiyor aklýma. Herkesi tükettik çünkü, adam kalmadý piyasada. Önümüzdeki sezon da muhtemelen Çimþir ile devam edilir.

Yabancý falan hikaye. Kim gelirse gelsin 3 ay dayanamaz.
    Mezarlýklar vazgeçilmez insanlarla doludur diye bir söz var. Ünal hoca bu kulübün efsanesidir. Ama kulübün son þansý falan çok abartý. 1 ünal gider 10 ünal gelir. Bu kulüp teknik direktörsüz kalmaz. Ayrýca bu takýma yabancý hoca þart. Tr’de yabancý baþarýlý olamaz lafý, kifayetsiz yerli hocalarýn uydurmasý
    En büyük Trabzon

hanzale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    37

çare vitor pereira

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlkeden, deðerden bahseden ama bu kavramlarý sadece kendi menfaati için kullanacak Meriç'in tekisin. Gördüm gördüm ama senin gibi betasýný görmedim. Hayat senin için zor olmalý. Seni gerçekten sevmedim yaa, çok sakilsin.

Kemal kardeþim, þu adama daha fazla cevap verme lütfen. Aranýzda geçen diyaloðu baþýndan sonuna kadar okudum. Sana ''Çürümüþ'' diyerek hakaret ettiði halde ahlaktan ve edepten bahsediyor. Böyle insanlara ''Hee heeee'' diyerek muhabbeti keseceksin. Forumda aklý baþýnda herkes olan biteni açýkça görmüþtür. Merak etme. Sen ne söylersen söyle o bildiðini okuyacak, ahlak diyecek ama aynaya bakmaya tevessül etmeyecek.

Nereden
    Ankara

Bize ingiltere veya almanya ligi görmüþ deneyimine herkesin saygý duyacaðý biri lazým. Þota, avcý falan bu isimlerle ancak günü kurtarýrýz. Erol bulut ise bizim için yýkým olur. Bu tiplerin Trabzonsporda yeri yok
    En büyük Trabzon

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mezarlýklar vazgeçilmez insanlarla doludur diye bir söz var. Ünal hoca bu kulübün efsanesidir. Ama kulübün son þansý falan çok abartý. 1 ünal gider 10 ünal gelir. Bu kulüp teknik direktörsüz kalmaz. Ayrýca bu takýma yabancý hoca þart. Tr’de yabancý baþarýlý olamaz lafý, kifayetsiz yerli hocalarýn uydurmasý
    Ýstatistikler sizin gibi söylemiyor. Tam aksine yerli hocalarýn baþarýlý olduðu, yabancýlarýn tuhaf bir þekilde baþarýlý olamadýðý bir ligimiz var. Sanýrým bu durum futbolun doðrularýný yapmayan takýmlara sahip olduðumuz gerçeði ile açýklayabiliriz. Maalesef üçüncü dünya ülkelerinde geçerli yöntemlerle kulüplerimiz yönetiliyor. Yabancý hocalarýn buraya adapte olamamasýna ve baþarýsýz olmasýna þaþýrmýyorum.

Nereden
    Ankara

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstatistikler sizin gibi söylemiyor. Tam aksine yerli hocalarýn baþarýlý olduðu, yabancýlarýn tuhaf bir þekilde baþarýlý olamadýðý bir ligimiz var. Sanýrým bu durum futbolun doðrularýný yapmayan takýmlara sahip olduðumuz gerçeði ile açýklayabiliriz. Maalesef üçüncü dünya ülkelerinde geçerli yöntemlerle kulüplerimiz yönetiliyor. Yabancý hocalarýn buraya adapte olamamasýna ve baþarýsýz olmasýna þaþýrmýyorum.
    Hocam bana baþarýlý bir yerli hoca söyler misiniz? Þenol Güneþ ve Fatih Terim denilebilir. Bunlara þimdi Okan eklenecek. 3 kiþi. Bunun dýþýnda aklýma kimse gelmiyor. Yerliler ne yapmýþ da baþarýlý kabul ediliyor ben anlamadým
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kemal kardeþim, þu adama daha fazla cevap verme lütfen. Aranýzda geçen diyaloðu baþýndan sonuna kadar okudum. Sana ''Çürümüþ'' diyerek hakaret ettiði halde ahlaktan ve edepten bahsediyor. Böyle insanlara ''Hee heeee'' diyerek muhabbeti keseceksin. Forumda aklý baþýnda herkes olan biteni açýkça görmüþtür. Merak etme. Sen ne söylersen söyle o bildiðini okuyacak, ahlak diyecek ama aynaya bakmaya tevessül etmeyecek.
    Eyvallah abi, ben bu adamýn ne olduðunu gördüm. Ama BMN yönetimine ne demeli? Geçen kimseye en ufak bir hakaretim yokken bana üç gün ceza verdiler þimdi bu tipi görmezden geliyorlar.

mechatron61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    32

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ah Gallardo hocam ahh keþke olsa ama Türkiye seviyesini geçeli çok oluyor.

Avcý iyi bir hoca bulunmazsa herhangi birini getirmekten daha iyi bir seçim olur katýlýyorum. Yardýmcýlarýna verdiði önemi, futbol anlayýþýný Serkan Akkoyun'un yaptýðý þu röportajdan https://www.trtspor.com.tr/haber/fut...et-212076.html okuyabilirsiniz.

Her oyuncuya kondisyoner, diyetisyen falan ayarlamak mümkün deðil. Bir tane baba antrenör bulunur, ona yardýmcý olacak verdiði talimatlarý uygulayacak bir kaç yardýmcý ayarlanýr yeterli. Profesyonel futbolcular dünya maaþ alýyorlar bir zahmet kiþisel antrenörlerini kendileri tutsun. Trabzonspor a takým kadrosunda top oynayan futbolcunun evine koþu bandýný kulüp göndermemeli. Ayýptýr.
    Gallardo gayet tabi bizim ligin seviyesini geçti. Ama avrupada en tepe kulüplerden önce bizim gibi gelecek vaat eden bir kadroya gelmek isteyebilir. Gelirse belki sosa maaþta indirim yapar sevincinden 😂😂

Bu arada tabii herkese profesyonel ekip atamak imkansýz. Ama bizde tüm takým için bile olaný yok. Takýmýn her oyuncusunun kas kütlesi, fiziki durumu, saðlýklý beslenme düzeni vs vs bunlar profesyonel olarak takip edilmeli. Bu lig fizik üstünlüðü ligi. Tabiri caizse takýmda cýlýz adam býrakmayacak þekilde oyuncularý atletik fiziðe büründürecek bir ekip lazým.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erol Bulut Trabzonspor 'un baþýna geçince benim herhangi bir menfaatim olacaksa, yani bana özel bir menfaat ortaya çýkacaksa haklýsýn.
    Yoksa gene dediðim gibi boþ beleþ üfürmeye devam ediyorsun. Bir gram fazlasýný üretecek ne kafa var, ne de ahlaki bir altyapý.
    Henüz haketmediðin bir þeyi talep edecek, devam etme ihtimali olan bir ligin durdurulmasýný ve kendisine buradan paye devþirilmesini talep edecek kadar fýrsatçý bir kafadan ilke veya deðer dersi almaya çok niyetim yok.

Hocalar gelir geçer, iyisi vardýr kötüsü vardýr.
    Þampiyonluk gelir ya da gelmez.
    Ama fýrsatçýlýk, adaletsizlik talebi...
    Bunlarýn çözümü yok.
    Dedim ya, çürümüþlük.

Alfa - Beta konusunu tekrar gözden geçirebilirsin.
    Senin yaþýnda, 7-8 ayrý milletten yüzlerce adamý idare ediyorum ben 30 yaþýmdan beri.

Beni sevmene gerek yok.
    Edebi kaybolmuþ, vicdaný kuru tiplerin sevgisine nail olsam kendimden þüpheye düþerdim.
    Son cümlen beni kendime daha da güvenir hale getirdi.

Neyse, hoca konusuna dönersek...
    Benim için Hüseyin Çimþir zaten yetersiz ve gereksizdi.
    Hüseyin Çimþir ile devam kararý sahadaki oyunu da düþünürsek saçmalamak olur.
    Avrupa'dan da olur, Türkiye'den de...
    Ama tecrübeli biri þart.
    Valla sendeki betalýk o kadar ileri boyutta ki deðil yüzlerce, binlerce adamý da idare etsen geçmez. O ruhla alakalý bir þey. Sana öðretilenlerin dýþýnda bir þey söyleyemeyecek bir beyinsin.

Rusya'da sana selam verenler bile "Þu Türko güzel para kazanýyor, yanýna takýlalým da bize votka falan içirir eheheh" diye yanýna gelmiyorlarsa bir þey de bilmiyorum. Senden çýkarý olmayan birisinin seni sevmesi, saymasý mümkün deðil. Ona da iþte biz alfalýk demiyoruz, kibar tabirle kullanýþlýlýk diyoruz.

Nereden
    Ankara

Yerli hocalarýn en büyük baþarýsý dandik Türk liginde bir takýmý kümede tutmak.
    En büyük Trabzon

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hocam bana baþarýlý bir yerli hoca söyler misiniz? Þenol Güneþ ve Fatih Terim denilebilir. Bunlara þimdi Okan eklenecek. 3 kiþi. Bunun dýþýnda aklýma kimse gelmiyor. Yerliler ne yapmýþ da baþarýlý kabul ediliyor ben anlamadým
    Sir Hamza Hamzaoglu ve Ýsmail Kartalý unutma
    ( ゚д゚)

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Hocam baþarýlý hocalarý dönemine göre konuþmak lazým. Son dönemde ligde þampiyonluk görmüþ hocalarýn büyük çoðunluðu yerli isimler. Maalesef yabancýlarýn son dönemde þampiyonluk alamadýklarýný görüyoruz. Buna binaen yabancýlar baþarýsýz oluyor diyorum. Maalesef bu ülke futbolunun tuhaf dinamikleri var. Acý ama gerçek...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)