Sayfa 9 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Abdullah Avcý ile Anlaþma Saðlandý!

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu yeni nesil çürümüþü, ben senin gibi her saniye kimin ne dediðini takip etmiyorum.
    Sahadaki futbolu, taktiði, disiplini, kondüsyonunu Alanya üzerinden takip ettim.
    Þenol Güneþ de bjk nin baþýnda iken bir ton laf etti.
    Trabzonspor düþmaný mýdýr?

Boþ beleþ, kokuþmuþluðunuzun üzerine örtecek yorgan aramayýn.

Ben de arada bir turuncu penye giyiyorum. Baþakþehir sempatizaný falan çýkmasak bari?

Okulda kalemi tutmadan telefon tablet eline verince , yeni nesil böyle oluyor iþte.
    Bu adama ceza verilmesine talep ediyorum. Mesajýnda hakaret var. Hadi bakalým BMN yönetimi. Bana ceza vermeyi biliyorsunuz. Koyun cezayý kývransýn.

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Yerlilerden takimin basina getirilecek kimse yok. Cogumuz emekliligi yaklasmis S.Günes diyoruz. Oda Bjk deki basarilarindan dolayi. Adam anca rakip takimlarin birinde basariyi yakalayinca ispat edebildi kendini bu taraftara. Onun disinda kimse yok. S.Günes hazir kadrolarin adami. Elinde ne varsa degerlendiyor. Bizim Ünal da bu tarz birisi. Bu yüzden sürekli kovup geri cagiracagimiz 2. isim olacak.

Yabanci teknik direktörlerin basari sansi yok denecek kadar az. Kim derdi Otto Rehagel ile Yunanistan Avrupa sampiyonu olacak. Böyle bir uyum bin yilda bir olur. Bize rastlar mi? Zor..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

bu yabancý düþamnlýðýný anlamýyorum bu zamana kadar hep trabzonlu hocalar gel di de ne oldu sonuç ortada 30 küsür yýldýr resmi anlamda þampiyonluk yok 2010 da þampiyon biz olduk ama oda resmi deðil gelelim yabacý hoca olayýna klopp alman ama ingilterede liverpoolu 30 küsür yýl sonra þampiyon yaptý zinadin zidane fransýz ama ispanyada real madridi 3 sene üst üste þampiyonlar ligini kaldýrdý morinho portekizli ama ingilterede italyada ispanyada þampiyon oldu daha bunun gibi bir sürü örnek var geleleim bizim lige daum 2 takýmý birden þampiyon yaptý zico þikecileri eric gerets g. sarayý þampiyon yaptý ve daha bunun gibi bir sürü örnek var ya artýk at gözlüklerini çýkartýn çaða ayak uydurun sonuçta sahaya 11 tane türk ile çýkmýyorsun futbolun dili aklý bir sen takýmý iyi hazýrla maç esnasýnda oyunu iyi oku müdahele et kadroyu düzgün kur oyuna gireni çýkaný iyi yap rakibi iyi analiz et olay budur bunu türkde yapsa yahudi de yapsa arapta yapsa ayný futbolun dini dili rengi yok yeterki gelecek hoca futbolu bilsin.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bir kriter olarak Denenmiþi denememek
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Ali Ýhsan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þampiyonluk diye bir ihtimal yok, baþakþehir bizim gibi iki maç üstüste falan puan kaybetmez.

Ki üç maçý kazanamasa bile yine þampiyon olur, rakibi zaten olmak istemiyor

Kupa maçýna takýmýn lig gibi bakmayacaðýný ve asýlacaðýný düþünüyorum, ligi niye býraktýlar onu anlayamadým ama kupayý alma ihtimalimiz %60

Her türlü durumda da

Hüseyin Cimþir'in Trabzonspor'un hocasý olamayacaðýný herkes gördü.

Ünal Karaman'ý beðenin beðenmeyin, onun üzerine bir gram koyamadýðýný ve onun gibi bir lider özelliði vs de olmadýðý için takýmý idare edemediði çok net. Tecrübeyle vs kazanýlacak þeyler deðil eksikleri, belki iyi bir yardýmcý olabilir ama Ünal Karaman'ýn altýný oyan ve yönetime laf taþýyan potansiyel kiþi olduðunu da düþünürsek bu takýma bir daha gelmemesini tercih ederim.

Þu an için tek adayým var bize uyabilecek ve oyuncular dahil herkesin saygý duyacaðý: Þota

Yýllarca Avrupa'da Ajax, Rangers gibi takýmlarda oynadý, iyi hocalarla çalýþtý.

Kariyerinin sonunda Van Gaal'in kaptanýydý, sonra yardýmcýsýydý.

Trabzon'u, Türkiye'yi biliyor.

Özbekistan da olsa lig þampiyonluðu deneyimi olan bir hoca...
    Özbekistan referans olamaz olmamalý

Bize gelirse baþarýlý olacaðýný sanmýyorum
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu yabancý düþamnlýðýný anlamýyorum bu zamana kadar hep trabzonlu hocalar gel di de ne oldu sonuç ortada 30 küsür yýldýr resmi anlamda þampiyonluk yok 2010 da þampiyon biz olduk ama oda resmi deðil gelelim yabacý hoca olayýna klopp alman ama ingilterede liverpoolu 30 küsür yýl sonra þampiyon yaptý zinadin zidane fransýz ama ispanyada real madridi 3 sene üst üste þampiyonlar ligini kaldýrdý morinho portekizli ama ingilterede italyada ispanyada þampiyon oldu daha bunun gibi bir sürü örnek var geleleim bizim lige daum 2 takýmý birden þampiyon yaptý zico þikecileri eric gerets g. sarayý þampiyon yaptý ve daha bunun gibi bir sürü örnek var ya artýk at gözlüklerini çýkartýn çaða ayak uydurun sonuçta sahaya 11 tane türk ile çýkmýyorsun futbolun dili aklý bir sen takýmý iyi hazýrla maç esnasýnda oyunu iyi oku müdahele et kadroyu düzgün kur oyuna gireni çýkaný iyi yap rakibi iyi analiz et olay budur bunu türkde yapsa yahudi de yapsa arapta yapsa ayný futbolun dini dili rengi yok yeterki gelecek hoca futbolu bilsin.
    Iyide Trabzon da yapilabilecek en agir is teknik direktörlük. Yabanci birisi bize has psikolojiyi kavramasi mümkün degil. Hem bizi iyi tanimali hemde bizden birisi olmamali. Hem yabanci olmali hemde Trabzon yerlisinin mentalitesini hizli analiz etmeli. Türkiye bile demiyorum. Yabanci ama Trabzon lu gibi olmali. Bizim gibi hircin olmali. Klopp Liverpool u 30 küsür sene sonra sampiyon yapabildi ama bizde isi cok zor olurdu.

Aralarinda en uygunu Daum. O adam yöre insani gibi. Kokain islerine bulasmasaydi suan Löw ün yerinde bile olabilirdi. Löw fb deyken begenilmiyordu..Simdi geldigi noktayi görüyoruz. Bizde is yapabilir. Löw ü alalim. Gitsinler getirsinler. Saka tabi Yahu iyi bir yabancinin Trabzonda isi ne. Yattara nasil bizde tuttuysa adi sani pek duyulmamis bir yabanci teknik direktörü getirip yüzyilin mucizesini beklemeliyiz..Futbolcu seciminde basari sansi daha yüksek tabi. Teknik direktör konusu sancili.

Daum gelirdi bize yanliz. Ben isterdim..66 yasinda ve suan bosta..
    Konu AyhanPe tarafýndan (10.07.2020 Saat 01:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Bruno lage , marcelino , kurban berdiyev , Shota en kötü yerli olacaksa Abdullah avcý gerisi bi halta yaramaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Nereden
    Avrupa Diðer

Su anda bayagi yetenekli yerli genc oyuncularimiz var yabanci hocalarin bu oyunculari oynatma ihtimali cok az yerlilerin cogusuda cesaret edip risk almak istemez herkes hazir oyuncu pesinde kisa surede zor gozukmesine ragmen bu gencleri sahaya surecek yurekli hocalar icersinde yine ilk aklima gelen unal hoca huseyin hocada bunye icersinde kalabilir tecrube kazanmis olur hersey yenideni cok yaptik olmadi bu saatten sonra butce uefa hesap kitap isleride siki takipte yerli genclerimizi kazanmamiz lazim o gencleri toparlayacak 3-4 ust duzey yabanci olursa iyi olur istikrar ve sabir lazim

orhanunal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Daniel Farke... norwich küme düþen klüpler tarihinin en güzel top oynayan takýmý
    Konu orhanunal tarafýndan (10.07.2020 Saat 03:21 ) deðiþtirilmiþtir.

brusveyn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Güzel futbol izlemek istiyorum, rakibi ýsýran bir takým istiyorum, mücadele etmeli son saniyeye kadar golü koklamalý.
    Böyle bir futbolu bize izletecek bir hocaya ihtiyacýmýz var.
    Bence yabancý olmasý lazým.
    Trabzonspor deyince durur akan sular.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý orhanunal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Daniel Farke... norwich küme düþen klüpler tarihinin en güzel top oynayan takýmý
    norwich takýmýn premier ligne de o çýkarmýþtý göze hoþ gelen bir futbol oynatýyor ama ben norvich ten ayrýlacaðýný sanmýyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu adama ceza verilmesine talep ediyorum. Mesajýnda hakaret var. Hadi bakalým BMN yönetimi. Bana ceza vermeyi biliyorsunuz. Koyun cezayý kývransýn.
    Niye? Oynanabilir durumdaki ligi oynatýyorlar diye "kývranmaný" çürümüþlük diye nitelendirdiðim için mi?
    Hakaretmiþ.
    Sizin oksijeni israf etmeniz bu dünyaya hakaret bir kere.
    Beleþ kazanç peþinde koþan, yeni model fýrsatçýlar sizi.
    Sonra çürümüþsünüz deyince "hakaret" diye yaygara koparýyor.

Hakaret nedir bilirim.
    Çürümek hakaret etmek deðildir.
    Dedim ya, gerekli eðitim-öðretim olmayýnca sonuç bu çýkýyor.

Tekrar söyleyeyim, Erol Bulut ligdeki çoðu hocadan iyi hocadýr.
    Kurduðu sistem, oynattýðý oyun, disiplin...
    Ha, aslen de Of'ludur.
    Gurbetçidir.
    Trabzonspor'da da top oynamýþtýr.

Boþ beleþ çýkarýmlarla kontrol edemediðiniz hislerinizi klavyeye dökmeyin.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (10.07.2020 Saat 09:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Bizdeki gencleri gelistirebilecek, yerli, bosta herhangi bir teknik direktor yok.

Yazici burada gelisemeyecegini anladigi icin gitti. Omurun bu seneki hali ortada. Yabanci ekibe verecegin para karsiligini cikartir.

SM-A920F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Hugo broos
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Senol Gunes

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Sumudica gelsin madem. Bize biraz deli adam lazým.

Nereden
    Bursa

Alýntý Latif Özdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Osman Özköylü'nün diðer isimlerden farký bence de vardýr. Çünkü adam gitmiþ alt liglerde mücadele etmiþ ve Elazýðspor ile namaðlup 2. lig þampiyonu olmuþ. Ardýndan Kayseri Erciyespor ile de 1. lig þampiyonu olmuþ. (Sonra görevine niye son verilmiþ merak konusu.) Kolay þeyler deðil bunlar. Ben eski TS'liyim hadi beni Trabzonspor teknik direktörü yapýn diye beklememiþ, çalýþmýþ, didinmiþ, mücadele etmiþ ve alt liglerde ciddi iþler baþarmýþ. O yüzden o diðer isimlerin hepsinden çok daha fazla saygýyý hak ettiði kesin.

Ama benzer baþarýlarý (Tavþanlý Linyit ile 2. ligde playoff þampiyonluðu ve 1461 Trabzon ile yine 2. lig þampiyonluðu) yaþamýþ olan ve yaþý ve mizacý itibariyle daha avantajlý görünen Mustafa Reþit Akçay'ý denedik ve olmadý. Kaldýramadý. Asýl iþini unutup filozof falan olmaya kalktý. Demekki alt ligler ile süper lig bir deðil. Daha fazla þeyler gerekiyor.

Osman Özköylü de benim gördüðüm kadarýyla fazla asabi olduðu için, öfkesini kontrol edemeyen biri olduðu için, çok ciddi sýkýntýlar yaþar. Kaldýramaz bence bizde çalýþmayý. Kapasitesi de soru iþareti 2. lig ile 1. lig ile süper lig bir deðil sonuçta. Baþka süper lig takýmlarýndan teklif almadýðýna göre, TS olarak böyle bir riske girilmez. Ama baþta söylediðim gibi yukardaki diðer isimlerin hepsinden daha fazla saygýyý hak ediyor mu? %100 evet.
    Osman Özköylü ideali olan bir futbol emekçisi,onun detaylý yaptýklarýný içeren yazýlar yazdým amacým burada tekrardan yaptýklarý ettiklerini anlatmak deðildi,ben bu takýmý amatörce takip eden ve kulüpte yapýlan tercihlere en ufak etkisi olmayan biri olarak Osman Özköylü ismini yazarken bir profil oluþturuyorum kafamda,oynattýðý futbolu takip ediyorum,kaç takýmý sýfýrdan kurmuþ,kaçýný sezona hazýrlamýþ,kaç takýmý sonradan devralmýþ ve ne yapmýþ takip ediyorum ve bunlarýn doðrultusunda da Trabzonspor'a öneriyorum,en azýndan 10-11 yýllýk tecrübesi var,iþe en alttan baþlamýþ,bir futbol felsefesi var falan anlatýyorum bunu duyan karþýdaki sýðýrýn tavrý yeaaa Osman kim bize Hoca olacak varya en ufak bir araþtýrmasý olsa,adamýn ne yaptýðýný araþtýrsa aðzýmý açmayacaðým,kafada beyin hücresi yerine saman taþýyan tiplerin çoðunlukta olmasý nedeniyle 10 yýldýr aidatýný yatýrmayan birinden medet uman tipler bana gösterdiði tepkinin onda birini 53 yaþýnda Karabük(öyle bir takým kaldý mý bilmiyorum)takýmý ile her maç fark yiyen ve en ufak tecrübesi olmayan birini alkýþlýyor.

Sonra bu takým niye düzelmiyor.
    • Memento mori

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alman
    Alman
    Tecrübeli Alman

!!!
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Latif Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Osman Özköylü ideali olan bir futbol emekçisi,onun detaylý yaptýklarýný içeren yazýlar yazdým amacým burada tekrardan yaptýklarý ettiklerini anlatmak deðildi,ben bu takýmý amatörce takip eden ve kulüpte yapýlan tercihlere en ufak etkisi olmayan biri olarak Osman Özköylü ismini yazarken bir profil oluþturuyorum kafamda,oynattýðý futbolu takip ediyorum,kaç takýmý sýfýrdan kurmuþ,kaçýný sezona hazýrlamýþ,kaç takýmý sonradan devralmýþ ve ne yapmýþ takip ediyorum ve bunlarýn doðrultusunda da Trabzonspor'a öneriyorum,en azýndan 10-11 yýllýk tecrübesi var,iþe en alttan baþlamýþ,bir futbol felsefesi var falan anlatýyorum bunu duyan karþýdaki sýðýrýn tavrý yeaaa Osman kim bize Hoca olacak varya en ufak bir araþtýrmasý olsa,adamýn ne yaptýðýný araþtýrsa aðzýmý açmayacaðým,kafada beyin hücresi yerine saman taþýyan tiplerin çoðunlukta olmasý nedeniyle 10 yýldýr aidatýný yatýrmayan birinden medet uman tipler bana gösterdiði tepkinin onda birini 53 yaþýnda Karabük(öyle bir takým kaldý mý bilmiyorum)takýmý ile her maç fark yiyen ve en ufak tecrübesi olmayan birini alkýþlýyor.

Sonra bu takým niye düzelmiyor.
    Dediðim gibi Osman Özköylü-Ünal Karaman ve diðerleri kýyasýnda yerden göðe kadar haklýsýnýz. Ben kendisini o kadar yakýndan takip etmedim. Ama baþarýlarýný ilk duyduðumda dikkatimi de çekti. Yine de þu an TS için pek doðru olmaz, risk olur diye düþünüyorum. Çünkü hem kendisi fazla asabi bu nedenle alt lig takýmlarýnda da ciddi sorunlar yaþadý. Trabzonspor gibi takýmda hocalýk çok çok daha zor.

Ayrýca en önemli konulardan biri gerçekten birikim ve kapasite olarak TS de baþarýlý olabilecek potansiyeli olsa bile Ünal gibilerine, Ersun Yanal gibilerine gösterilen toleransýn 10'da biri bu tip adamlara asla gösterilmez. Geçmiþte herkesin hayran olduðu yýldýz bir oyuncu olmamasýndan kaybediyor. Hatta belki komik gelecek ama isim soyisimden bile kaybediyor. Maalesef bizdeki bakýþ açýsý o seviyelerde..

Yine de eðer anlattýðýnýz kadar idealist ise Osman Özköylü o zaman ayný azim ve çalýþkanlýk ile devam ettiði taktirde bir þekilde eline daha iyi fýrsatlar geçebilir, önce süper ligde baþka takýmlarda oynatacaðý futbol ve alacaðý baþarýlý sonuçlarla kendini gösterebilir. O zaman kýsmetse Trabzonspor kapýsý da açýlýr belki kendisine.

Zira eðer bir insanda gerçekten ýþýk varsa, istisnai durumlar hariç önünde ne kadar güç engeller olursa olsun, eninde sonunda bir þekilde kendini gösterir ve parlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Herkesin görüþüne saygý duyarým
    gönül ister ki þenol hoca gelsin...ama kesinlikle gelmez.

ilk tercihim tecrübeli bir Alman hoca yardýmcýlarýyla
    daha doðrusu a dan z ye tüm ekiyle

Yerli olacaksa ilk terciðim Avcý gibi duruyor.

hayýrlýsý olsun.ama baþkan hüseyin hocayla devam edecek.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alanya macindan sonra Erol Bulut rengini belli etti, Aykut Kocaman ve Bulent Uygun = Erol Bulut. Alanya macindan sonra Ts kapilari ona kapandi, gidebilecegi tek buyuk takim fb olur. Bize gelmesi teklif dahi edilemez.

Sota ? 10 kisi Makedon takimina kendi sahasinda elenen antrenor. Ligde de Bjk maci haric iyi oynattigi mac yoktu, taktik disiplin bilmeyen basarisiz birisi.

Bildik tanidik baska biri yok, Senol Gunes de milli takimi secti, bizi sampiyon yapamadigi icin hicbir zaman efsane olamayacak.

Geriye yabanci hocalar kaliyor, buraya yabanci birini getirsek hedefi sampiyonluk degil 4. sira olacak, 3. olmayi basari sayacak. Sacma sacma konusacak, zaman isteyecek, surekli mazeret uyduracak. Vahid gibi sacma sapan transferler ile takimi karistirma ihtimali yuksek.

Riskli olsa da tum yollar loser Abdullah Avci'ya cikiyor. Ligi ve takimimizi bilen, 4-2-3-1 oynatan biri. Maasi dusuk olacaksa anlassinlar, takimin eksiklerini ve ne istedigimizi bilen yerli biri gelsin. Yabanciya turistik seyahat yaptiracak durumda degiliz. Genc oyuncularla da ilgilenir.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkesin görüþüne saygý duyarým
    gönül ister ki þenol hoca gelsin...ama kesinlikle gelmez.

ilk tercihim tecrübeli bir Alman hoca yardýmcýlarýyla
    daha doðrusu a dan z ye tüm ekiyle

Yerli olacaksa ilk terciðim Avcý gibi duruyor.

hayýrlýsý olsun.ama baþkan hüseyin hocayla devam edecek.
    Bu saatten sonra Hüseyin hoca ile devam etmek riskli olur seneye maçlarda yine mahkum oynayýp puan kaybedersek travma iyice büyür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

arda.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þampiyonluk kaybedilince Ünalcý tayfa yeniden ortaya çýktý. Baþarýya ulaþamamýzýn nedeni de bu deðil mi geçmiþe takýlý kalmak. Hoca mý arýyorsun ya hatýr gönül kontenjaný ya eskilerin. Daha önce çalýþtýran kiþi baþarýlý olsaydý zaten devam ederdin. Kýsýr bir döngü sürekli al baþa tekrarla ayný hatayý. Þampiyonluk mu kaybettin , Ünal Hocanýn hakkýný yedin. Trabzon’la baðlantýsý olan hiç bir isim bu baskýyý kaldýramýyor. Efsane futbolcularýmýz Þenol Güneþ hariç hocalýk deneyimi olmadýklarý için yetersiz kalýyor. Yýllardýr ayný terane her baþarýsýzlýkta sýðýnacak eski liman bulmak baþka bir þey deðil.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de arada bir turuncu penye giyiyorum. Baþakþehir sempatizaný falan çýkmasak bari
    Erol Bulut, bizimle oynadýðý maçta Turuncu/Lacivert kombin giyerek kasti þekilde bir önceki hafta yattýðý Baþakþehir'e mesaj göndermiþtir. Bunu tartýþmaya açmak dahi saçmalýktýr. Bayram deðil seyran deðil, Trabzonspor maçý öncesi herifin turuncu/lacivert giyeceði tuttu öyle mi? Kimin neye sempatisi olduðunu bilemem ama Erdol Bulut açýk ve net terbiyesizlik yapmýþtýr.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Ünal KARAMAN'dan sonra bu takýmda baþarýlý olabilecek yerli hocalar kimler olabilir?
    Þenol Güneþ, Fatih Terim, Ersun Yanal, Abdullah Avcý, Okan Buruk, Erol Bulut benim akla gelen ilk isimler.
    Þenol Güneþ, Milli Takýmý býrakýp gelmez. Fatih Terim, Galatasaray'ý býrakmaz. Ersun Yanal, baþarýsýz olmuþ!
    Abdullah Avcý, Beþiktaþ'ta baþarýlý olamadý. Elde kalan baþarýlý görünen sadece iki isim var. Okan ve Erol!
    Okan, þampiyon olup þampiyonlar liginde oynayacak takýmý býrakmaz. Onu da bir zahmet geçelim.
    Erol Bulut, bizimle oynadýðý maçta yaptýðý terbiyesizlikten sonra takýma ayak basamaz. Onu da geçtik.
    Peki kim gelecek? Bence þu an bu takýmý taþýyacak yerli ve boþta bir isim yok! Maalesef...
    Ünal Karaman'ý kibrit çöpü gibi harcayanlar þimdi gitsin adam gibi bir hoca bulsun!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)