Sayfa 112 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 2,776 ile 2,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Abdullah Avcý ile Anlaþma Saðlandý!

Nereden
    Ankara

oyun oynarken þu haberi okudum nedensizce gg yazasým geldi. Umarým baþarýlý olur bu saatten sonra arkasýnda durmak lazým. Umarým baþarýlý olur

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Þöyle erkden x ile olmazcýlar yerlerini almasa olmaz.
    Sonra ben demiþtim diyebilmek için de durmadan olumsuzluk pompalarlar.

Yýllardýr hiç deðiþmez. Ha biz de kulüp olarak olmamasý için her yolu deniyoruz ayrý konu.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

alihan_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

turk hocalarin sayisi belli zaten. 1 yildir sistemin s si yoktu bizde.unal hocayi cok severim ama onda da yoktu. eger sistem oturtursa basarili olcagina inaniorum

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

karaman sporlular ýn içi yanýyor pýlýný pýrtýsýný toplayanlar bile var forumda

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    4. yapti ama liderle arada kac puan fark vardi, kadro nasildi, ustelik devre arasi ceza yemis olmasina ragmen... Agaoglu kovmadan once liderle arada kac puan vardi ?

Adam 1 senede kupa koleksiyonu mu yapacakti, kac sene takimin basinda kaldi ki Ünal ne yapti deniliyor ? Gören de 5 sene kaldi orta siralara oynatti sanacak

Ayrica TS icin 4. lük baþarý degildir evet buyuk takimiz evet bana gore de dunyanin en buyuk takimiyiz ama 36 senedir sampiyon olamadigimiz ve son 20 senede 2-3 defa zirveye oynamak disinda pek bir aksiyonumuzun olmamasi gibi bir gercek var ve bazi gercekler can acitiyor ama boyle de bir durum var.
    müdür demiþsin ya 1 senede kupa koleksiyonumu yapacakdý emin olki 40 senede çalýþsa deðiþen biþey olmaz dý kupada ümraniye spor gibi takýmlara elenirdi ligde dersen kapasite belli o yüzden bu iþin sene ile alakasý yok çünkü ünal abinizin kapasitesi de çapýda sýnýrlý

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Abdullah Avcýyý Beþiktaþta gördük,takýmý mahvetti kesinlikle gelmemeli.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý mmert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlu'ndan bir ÝHO döneminde temas edilen kiþilere bir temas seziyorum. Doðru yanlýþ bilmiyorum. Sadece hissiyat.

Takdir edersiniz ki ÝHO dönemi TS tarihine kara bir lekedir. Siyasetin kulüp içine bu kadar girdiði ve kulübün maneviyatýnýn bu kadar tarumar edildiði bir dönem daha yoktur. Birçok saçma transfer ile kulübün kasasý boþaltýlmýþ, Musa Nizam vs gibi cemaat tandanslý oyuncu alýnmýþ. ÝHO bilerek ya da bilmeden bu duruma yol vermiþ.

Bugün ise gelinen noktada para devlet kontrolünde. Teknik direktör olarak ise Cemaat tandanslý olduðu düþünülen avcý ismi zikrediliyor. Avcý'yý sahada tartýþmak isterim, günahýný da almayayým ancak sosyal iliþkileri kulübün duruþu açýsýndan sýkýntýlý. Cemaat söylentileri bu kulübe sirayet etmemiþ þerefli kulübümüze zarar verecek bir süreç olarak kullanýlabilir. Aðaoðlu samimi ise bu durumu göz ardý etmemeli. Mevzu Trabzonspor olunca pireyi deve yapanlar durumu kullanacaktýr.
    Mus Nizam, feto, gogila yaziyorum bir sey bulamadim onunla ilgili, nerden çikti bu yau ? =) gerçekten merâk ettim, yoksa dogru olabilir tabi, her sey ortaya çikmiyor hele de çok ünlü bir topçu olmayinca haber çikmamasi normal olabilir
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal hoca bir Süper lig hocasýna göre çok çok az kazanýyordu Avcý'nýn bu fiyatlara inmesi imkansýz. Bizim verdiðimiz maaþýn devamýný Bjk kesin olarak tamamlayacaksa 61 lira verelim ve bu iþ huzur içinde çözülsün
    Katakulli yapmayiz belki ama üstünü bjk tamamlayacak olayi dogru, hunter affetmez parayi bagislamaz 99% net bilgi.
    Aylik 1,2 m TL aliyordu, bizden aylik ne alir 600 alir, 600'ü de bjk tamamlar artik

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Avci 10uncu haftayi göremez

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Abdullah avcý'nýn yerel medya karþýsýnda yaptýðý konuþmalarda avcý'nýn deðil bizim medya mensuplarýnýn suratlarýnýn gösterilmesini istiyorum. Harika görüntüler çýkacaðýna eminim. Anlatýlanlarýn hiçbir þey anlamadýðý anlatanýn da anlaþýlmadýðýndan emin olduðu cümleler bütünü...
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Kesin aldýk mý Avcý yý? Umarým iyi olur ama tam "bilemiyorum Altan" durumundayým. Býçak sýrtý bir sezon olacak, kýrýlma anlarý inþallah lehimize geliþir.

Kilit soru bu sezon hedefimiz veya beklentimiz ne olacak? Geçen sezon baþý sýralama çok önemli deðil, yeter ki þu buhrandan çýkalým modundaydýk. Bu sezona nispeten daha iyi þeyler vaad ederek baþladýk. Devre arasý ise þampiyonluða kilitlendik. Bu sezon 2. cilik kabul edilebilir olacak mý? Tüm sezona þampiyonluktan aþaðýsý kesmez gözüyle mi bakacaðýz? O nedenle atýyorum 3 maçlýk beraberlik veya arada bir maðlubiyet olan bir periyoda girersek toleransýmýz ne kadar olacak? Beklenti iþini hoca ve yönetim birlikte yönetecekler artýk. Öbür türlü Trabzon da öyle bir dedikodu ve kuyu kazma ortamý var ki bir çatlak anýnda yarýða dönüþüyor.

Avcý nýn vaad ettiði þey oyun düzenindeki belirginlik, bu sebeple sahada rolleri belli oyuncular ve istikrarlý oyun. Umarým sezon boyunca yaþadýðýmýz dalgalanmalarý yaþamadan iyi yaptýklarýmýzý köreltmeyip zaaflarý mýzý düzeltiriz. Çok kritik bir sezona giriyoruz.
    Konu El Cordobes tarafýndan (27.07.2020 Saat 23:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    There is no spoon...

A.Gökhan AKIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    48

Avcýyý avlarlar...

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý El Cordobes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kesin aldýk mý Avcý yý? Umarým iyi olur ama tam "bilemiyorum Altan" durumundayým. Býçak sýrtý bir sezon olacak, kýrýlma anlarý inþallah lehimize geliþir.

Kilit soru bu sezon hedefimiz veya beklentimiz ne olacak? Geçen sezon baþý sýralama çok önemli deðil, yeter ki þu buhrandan çýkalým modundaydýk. Bu sezona nispeten daha iyi þeyler vaad ederek baþladýk. Devre arasý ise þampiyonluða kilitlendik. Bu sezon 2. cilik kabul edilebilir olacak mý? Tüm sezona þampiyonluktan aþaðýsý kesmez gözüyle mi bakacaðýz? O nedenle atýyorum 3 maçlýk beraberlik veya arada bir maðlubiyet olan bir periyoda girersek toleransýmýz ne kadar olacak? Beklenti iþini hoca ve yönetim birlikte yönetecekler artýk. Öbür türlü Trabzon da öyle bir dedikodu ve kuyu kazma ortamý var ki bir çatlak anýnda yarýða dönüþüyor.

Avcý nýn vaad ettiði þey oyun düzenindeki belirginlik, bu sebeple sahada rolleri belli oyuncular ve istikrarlý oyun. Umarým sezon boyunca yaþadýðýmýz dalgalanmalarý yaþamadan iyi yaptýklarýmýzý köreltmeyip zaaflarý mýzý düzeltiriz. Çok kritik bir sezona giriyoruz.
    Ýlk 3 hep hedef olmalý.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý fadigaTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Twitter simgesine týkladýðýmda bu sayfaya yönlendiriyor. https://twitter.com/erolizm

Bir yanlýþlýk varsa düzeltin.
    Doðrusu bu.. https://twitter.com/erol3uncu
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Nereden
    Balýkesir

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    La kardeþim boþ boþ konuþma,Ünal hoca geldiði dönem itibarýyla bu kulübe son 20 yýldýr kimsenin yapamadýðýný yapmýþ,dönem dönem muhteþem bir oyun oynatmýþ ve camiaya tekrar þampiyonluk heyecanýný yaþatmýþtýr,olamamýþtýr o ayrý mesele ama bu kadar nankör olmaya da gerek yok.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mus Nizam, feto, gogila yaziyorum bir sey bulamadim onunla ilgili, nerden çikti bu yau ? =) gerçekten merâk ettim, yoksa dogru olabilir tabi, her sey ortaya çikmiyor hele de çok ünlü bir topçu olmayinca haber çikmamasi normal olabilir

Katakulli yapmayiz belki ama üstünü bjk tamamlayacak olayi dogru, hunter affetmez parayi bagislamaz 99% net bilgi.
    Aylik 1,2 m TL aliyordu, bizden aylik ne alir 600 alir, 600'ü de bjk tamamlar artik
    Yerel dedikodu
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bjk bu sezon Avcý varken öne geçtiði tüm maçlarý kazanmýþ ligde, yenilgiyi geçtim beraberlik bile yok hepsi galibiyet. Öne geçtikten sonra nasýl oynanacaðýný öðretse bile yeter þampiyonluk icin.
    Iþte en önemli ýstatistik bu.bizim en büyük eksiðimiz oyunu tutamamak ve savunmayý becerememek.seneye sorloth.nwakame.ekuban.a.omur kalacaksa gol atmakta yine sorun yaþamayýz zaten.bize lazim olan gol yememek.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    La kardeþim boþ boþ konuþma,Ünal hoca geldiði dönem itibarýyla bu kulübe son 20 yýldýr kimsenin yapamadýðýný yapmýþ,dönem dönem muhteþem bir oyun oynatmýþ ve camiaya tekrar þampiyonluk heyecanýný yaþatmýþtýr,olamamýþtýr o ayrý mesele ama bu kadar nankör olmaya da gerek yok.
    nasýl konuþacaðýmý sanamý soracam sen kimsin bilader ben görüþüm neyse onu yazarým ünal akaramanýn babasý sizin kadar savunmaz sizhala ünal derdindesiniz bu adam hakettiði þekilde kovuldu doðrusu da buydu sen kimsin klüp baþkanýna posta koyup racon kesiyorsun boðazýnda kalýrmýþ bak kapýnýn önüne koydular kim kimin boðazýnda kaldý .

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Avcý iþi bana göre yanlýþtýr-alman hoca almalýydýk .

ligin ilk devresine girmeden daha avrupa maçlarý baþlamadan Ünalla yollarý ayýrýp alýnmasý gereken zamandý.þimdi alýndý .baþarýlý olur mu?

gs a karþý þampiyonluðu vermiþtir.yani stresi kaldýramayabilir.ileriden gelip geriye düþebilir.hiç bi rtakýmý þampiyon yapamamýþtýr aslýnda.þenol hocanýn þampiyonluðu vardýr o eþiði kýrmýþtýr þenol hoca.

þampiyonluða oynarken sýkýntý yaþatabilir.

ancak kadroya alýnan adamlar vasýtasýyla çok net çok üst düzey oyuncular alýnýrsa kýsa sürede þampiyon yapabilir ve sistemi de daha rahat kurabilir.

seneye þampiyon yapar diyorsak.... yapamaz gibi.sistem kurabilir mi? belki... sabredilirse bazý þeyleri daha iyi yapar mý? belki..

bizimle çalýþan bir hgollandalý ve alman ekip alýnacak mý? yönetim ekstra ekip alacak mý? hayýr almayacak.vizyon gene týrt olmuþtur.
    Konu erenslash tarafýndan (28.07.2020 Saat 00:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Karamansporluyum

Avcýyý sevmiyorum

Ama mantýklý bir seçenek olabilme ihtimali var

Cimþire bile sabretmiþ biri olarak gayet de þans veririm

Hatta maçlar baþlasýn hepinizden de daha fazla destek olurum
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Nereden
    Güney Amerika

alman,hollandalý kaliteli bir teknik ekip olmadýðý sürece çok aðlarýz.
    ekstra yabancý teknik ekip alýnmalý ayný zamanda.
    "Annuit cœptis"

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Abdullah Avcý güzellemeleri....

Tarzýný en çok sevdiðim teknik adamlardan. Bir diðeri de Aykut Kocaman.

Sistemli, istikrar, ýsrar ve paslý oyunu en iyi oynatan iki teknik adam.

Þimdi birinin ismi geçiyor takýmýn. Hayýrlýsý olsun demek lazým.

Ama Trabzonspor ve camianýn aradýðý daha doðrusu uyuþmadýðý ikili.

Bir kere bizde sabýr yok týpký bjk gibi. Yönetim tarzýna mutlak uyar. Aðaoðlu da sabrýn, sistemin, istikrarýn adamý.

Hadi diyelim geldi:
    -En az 2 yýl birþey istemeyin.
    - Hatta ilk 4'ü dâhi unutmaya hazýrlanýn.
    - Bu takým ne kadar uyuþuk, yavaþ, hâlbuki Ünal... Çimþir... demeyin.
    - Yaslanýn koltuða rakibi ve seyirciyi sýkan ýsrarlý pas oyununa hazýr olun.

Olacak olan>>>Camia kaldýrmaz. Aðaoðlu sýkýlýr yarýn giderse sil baþtan.

Olmasý gereken>>>Bize acil þampiyonluk deðil sistem lazým artýk. Bu aþamaya ( sabýr) camia gelirse/ geldiyse þampiyonluklara hazýr olun derim.

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ligin ilk devresine girmeden daha avrupa maçlarý baþlamadan Ünalla yollarý ayýrýp alýnmasý gereken zamandý.þimdi alýndý .baþarýlý olur mu?

Ligler baþlamadan Avrupa ile baþladýk ve Avrupada uzun süredir yapamadýðýmýzý yaparak önelemeleri geçip (Avrupa tecrübesi olan takýmlarý eleyerek hem de) gruplara kaldýk !!!!

Ayrýca Ünal'ýn sözleþmesi bitmiþti, bu yönetim uzattý, istemiyorlardý madem uzatmayýp baþka seçenek bulsalardý, Ünal'ý hem devam ettirip hem de sabote etmek için Sturridge falan gibi dolambaçlý yollara girmeselerdi
    Konu Ali Ýhsan tarafýndan (28.07.2020 Saat 00:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Nereden
    Güney Amerika

zaman kaybý bunlar.köklü yabancý bir hoca ve ekiple anlaþmalýydýk.çok olumlu olmaz bu iþler.beþ sene sabretmez bu camia ayrýca teknik ekibin yabancý olmasý þart.ünalla olmadý bu iþler futbolcular sayesinde oldu )
    Alýntý Ali Ýhsan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ligler baþlamadan Avrupa ile baþladýk ve Avrupada uzun süredir yapamadýðýmýzý yaparak önelemeleri geçip (Avrupa tecrübesi olan takýmlarý eleyerek hem de) gruplara kaldýk !!!!
    "Annuit cœptis"

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Abdullah AVCI' nýn Beþiktaþ dönemi üzerine yorum veya kýyas yapmanýn pek saðlýklý olmadýðýný düþünüyorum. Beþiktaþ'ýn Abdullah AVCI döneminde çok kötü bir yönetimi vardý. Parasýný alamayan futbolcular yüzünden aradýðý ortamý orada bulamadýðýný düþünüyorum. Parasýný alamayan futbolcularýn doðru dürüst top oynamamasý ( herkes Avcý'nýn sistemini eleþtirdi ama asýl olan futbolcularýn yönetime olan tepkisiydi) ve çok kötü olan bir kaleci performansý ile beraber Burak YILMAZ ýn bir türlü katký saðlayamamasýnýn bu kötü gidiþat da etkili olduðuna inanýyorum.

Neden bu þekilde düþündüðüme gelince de; Beþiktaþ yönetiminde meydana gelen deðiþikliðin ardýndan Abdullah AVCI yönetimindeki Beþiktaþ, süper ligde üst üste 6 maçýný da kazanmýþtýr.

Abdullah AVCI hakkýnda soru iþaretlerim elbette var ( takým içi motivasyonu saðlama, kriz yönetimi, maç oynanma esnasýnda kenardaki duruþu, avrupa maçlarýnda rotasyonu fazla yapmasýndan ötürü baþarýsýzlýðý vb) Ancak olumlu yönlerinin daha çok olduðunu düþünüyorum. ( Topun kýymetini ve takým halinde oynamayý öðretme çabasý, bir sisteminin olmasý, topu geri kazanma süresini önemsemesi, kendini sürekli geliþtirmesi ve güncellemesi, takýmýn fiziksel kalitesini yükseltmeye çalýþmasý ve temaslý oyun oynatma çabasý vs)

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Avcý bence iyi tercih oldu,disiplinli ve duruþu olan bir antrenör baþarýlý olacaðýný düþünüyorum. Þenol güneþ yoksa zaten yerli olarak geriye adam kalmýyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)