Sayfa 101 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı? | Abdullah Avcı ile Anlaşma Sağlandı!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ünal K. mevzusunu uzatmaya gerek yok. Saplantı halini almaya başladı. Doğrularıyla yanlışlarıyla o dönem geride kaldı artık. Geçmişi konuşmak bize bir şey kazandırmayacak, aksine camiaya zarar verir. Bizim kısa sürede yeni teknik direktörümüzü belirleyip transfere yoğunlaşmamız lazım. Yeni sezona hazırlanmak için fazla bir zamanımız yok.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu da diyende haksiz ama sen de haksizsin. Aranizda bi fark yok acikcasi. Kendini ülkü ocaklarinda zanneden Karaman'da hoca falan degildi, Cimsir'de hoca falan degildi. Tabi ki Karaman dönemi yarim kaldigi icin kendini daha cok hakli görüyorsun. Cimsir'de bir dönem iyi giderken gönderilseydi bu seferde ona diyeceklerdi niye gönderildi belki bizi sampiyon yapacakti diye. Senin sansin Karaman'i lig sonuna kadar görememiz oldu.
    Benimki etkiye tepki. Dürtülünce insan tepki veriyor. Öyle aşiri tepki de vermedim. Veriler işiğinda tersi daha mümkün dedim.

En azindan yapilani hakli çikaracak bir devam hamlesi gelmediğinde, bu ayriliktan iyi birsey çikmazi savunan olarak kendimi hakli görmem gayet normal ama deliymişim gibi davraniliyor.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yönetim zaten bu eleman çok başarılı hemen kovmalıyız diye kara kara düşünüyordu da kovdu.
    Zamanı yaşamasak inanır gibi olacağız.
    Asla gelmemesi gereken bir makama getirildi. Az biraz sivrilince de racon kesmeye çalıştı.

Çok net.

Bu yönetimin ender doğru kararlarından biriydi. Ha neden yerine kabul görecek bir hoca getirilemedi?

İşte bunun cevabı da bu meseleyi ısıtıp ısıtıp önümüze getiren gözü yaşlı tayfada gizli.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen espri yapmaya devam et. Adam unal kalsa sampiyon olamazdi, rize'de kalsa rize küme düşerdi diye hüküm vermiş. Ben de tersi daha olasi neye göre bu hükme vardin diyorum.

Yav inanilir gibi değil. Adamlar o gitsin, bu adam değil, şu hoca değil diye sallamayi biliyor. Gitti de ne oldu deyince yine kaymak gibi üste çikiyor. Sonra biz ne dediğimizi bilmiyor oluruz.
    Ilk yari hediye ettigi puanlari unuttunuz herhalde. Ölmüs bitmis gs'a geri yaslanarak puan verdik mesela. Denizli, Gencler maci. Cacik fb bizi kendi evinde oyun olarak ezdi gecdi.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu konu niye hep dönüp dolasip Ünal Karaman'a geliyor?? Geride kaldi o günler.

HY67...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Karamanci kitle bazen ne dediginin farkinda degil. Cevap verildigi icin kendilerine daha da saldirganlasiyolar. Zevk aliyolar bunlar. Yok Karaman olsaydi su olurdu yok bulurdu. Yasanmayan seyler üzerinden hem de. Onlara göre herkes suclu sadece kendileri hakli Karamanci olduklari icin.
    Önce Ustacilar türedi. Ardindan Karamancilar. Bakalim sirada ne var.
    Ünal’ı severim bunlar yüzünden antipati oluşmaya başladı.

Ünal gidince kim gelecekti diyorlar şimdi de? Yani dünya üzerinde devrede teknik direktör değiştiren tek takım biziz sanki?

Başkan salaklık yapıp Çimşir’i getirdiyse benim ne suçum var.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Abdullah Avcı 1 yılda başarı bekleyeceğiniz bir hoca değil. Uzun soluklu bir sistem yapılanması istiyorsanız ideal hoca Avcı'dır.. Ama maddi yönden kulübü zoryalayacak şartları varsa da gelmesine gerek yok. Tamer Tuna neden düşünülmez anlamıyorum. Genç ve sistem oynatan bir hoca.. Yani bizim takım td'ye ihtiyaç duymadan ligi ikinci bitirebiliyor ama kaybettiği puanlara bakınca sistemsizlik ve sahadaki başıboş futbol göze çarpıyor. Öyle ya da böyle sistemi olan hoca ihtiyacımız var. Kenarda sadece sen ileri git sen geri gel diye bağıran hocalarla bu iş olmaz. Devir sistem devri. Şu an olabilecek üç hoca var. Okan Buruk bu sezon ayrılmaz İbf'den.. Sergen'in de başı bağlı. Geriye Abdullah Avcı, Tamer Tuna ve Erol Bulut kalıyor.. Avcı maddi yönden zorlayabilir.. Erol Bulut'un İstanbul ihtimali yüksek.. Geriye en ideali Tamer Tuna kalıyor..
    Konu erolizmts tarafından (26.07.2020 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk yari hediye ettigi puanlari unuttunuz herhalde. Ölmüs bitmis gs'a geri yaslanarak puan verdik mesela. Denizli, Gencler maci. Cacik fb bizi kendi evinde oyun olarak ezdi gecdi.

İlk yari nasil kadrolarla hangi maç trafiğinde oynadiğini bilmiyorsunuz heralde. Ayrica puan vermek var bir de maçlari birakmak var. Mücadele edilmemis bir tane maç yok.

Sonuç olarak da şampiyon olacak takimla arasindaki puan farki 1 ve aradaki maç içerde olacak şekilde birakmiş takimi, tablo kötü değil.

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Avcı olabilir demen seni suçlu yapmaz. Başarılı olabileceğini düşünmen senin görüşündür eyvallah.

Ben şunu soracağım, Avcı'yı başarılı görebilecek biri olarak, Ünal Hoca'dan daha başarılı olacağına inanıyor musun?

Aynı takımla? 2 stoper bir bek 2 ortasaha ki bunlar iyi çıkarsa o takıma hoca lazım değil zaten.
    Hocam iyi kadronun başarı için yeterli olmadığını pandemi arası sonrası görmedik mi ?

Oyuncu kadrosu ne kadar iyi olursa olsun iyi bir teknik ekip tarafından çalıştırılmaz ise sonu her zaman hüsran olacaktır...Bu sezon fizik olarak rakipten daha diri gözüktüğümüz maç hatırlamıyorum.Ünal hoca Avrupa maçları başladığında iki lafının biri yorgunluk oluyordu.Sonraki maçlarda rotasyonla çıkmamıza rağmen sahada yine bitik görüntümüz vardı.Başakşehir Avrupa’da ve ligde aynı kadroyla mücadele et esine rağmen fizik olarak kötü bir görüntü vermedi hiç o yüzden iyi bir teknik ekip şart.
    Ağasarlı_61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yav her gün aynı konular.

ünal Karaman’ı severim, en azından sene sonuna kadar devam etmesi gerektiği, yine takımda özellikle yabancılarda motivasyon konusunda önemli etkisi olduğu düşüncesindeyim.(takımın ilk yarıdaki birlik beraberliği ikinci yarısındaki birliği bunu gösteriyor bence. )

ama artık Ünal Hoca gitti.

önümüze bakalım. Ama bakarken de habire yok iki senedir hoca yoktu yok şöyleydi yok böyleydi diyerek değil geçmişe saygı duyarak bakalım.

inşallah çoğunluğun istediği Abdullah Avcı gelir. Bu kulüp bölünme kaldıracak durumda değil.

bu gemide bizler varız. Batarsak biz batıyoruz. Ahmet ağaoğlu ve o sayın yöneticileri dahil hepsi gelip geçici.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay arkadaş ne ünal karaman mış be peh peh peh görende jürgen klopp guardiola sanacak ya bu ünal 50 küsür yaşına gelmiş bana bir tane başarısını yazın daha hiç bir şey yazmayacam ya 1 tane çok değil ya kupalarmı kaldırmış şampiyonlukalarmı kazanmış ne yapmış bir Allahın kulu bana anlatsın ya bu adam senin klüp başkanına posta koydu racon kesti sen kimsin trabzonspor başkanına boğazında kalırım cürretinde bulunursun sana bu başkan altın tepside hocalık verdi yoksa ptt liginde dahi takım bulamazdın ki bu yönetim sayesinde takıma hoca oldun rüyalarında dahi göremeyeceğin bir fırsatı sana bu yönetim verdi ben ünala iyi hoca diyenlerden artık bundan sonra art niyet ararım bunlar trabzonspor lu değil kendi menfaatlerinin peşinde derim.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erolizmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Avcı 1 yılda başarı bekleyeceğiniz bir hoca değil. Uzun soluklu bir sistem yapılanması istiyorsanız ideal hoca Avcı'dır.. Ama maddi yönden kulübü zoryalayacak şartları varsa da gelmesine gerek yok. Tamer Tuna neden düşünülmez anlamıyorum. Genç ve sistem oynatan bir hoca.. Yani bizim takım td'ye ihtiyaç duymadan ligi ikinci bitirebiliyor ama kaybettiği puanlara bakınca sistemsizlik ve sahadaki başıboş futbol göze çarpıyor. Öyle ya da böyle sistemi olan hoca ihtiyacımız var. Kenarda sadece sen ileri git sen geri gel diye bağıran hocalarla bu iş olmaz. Devir sistem devri. Şu an olabilecek üç hoca var. Okan Buruk bu sezon ayrılmaz İbf'den.. Sergen'in de başı bağlı. Geriye Abdullah Avcı, Tamer Tuna ve Erol Bulut kalıyor.. Avcı maddi yönden zorlayabilir.. Erol Bulut'un İstanbul ihtimali yüksek.. Geriye en ideali Tamer Tuna kalıyor..
    Twitter simgesine tıkladığımda bu sayfaya yönlendiriyor. https://twitter.com/erolizm

Bir yanlışlık varsa düzeltin.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu Avcı sistem kursun bekleyelim diye bir durum yok. İcat çıkarmadıkça bu takım yarışmacı olur.
    Savunmayı inşa etsin, bir Mahmut da önüne oturttursun oraya yeter.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu Avcı sistem kursun bekleyelim diye bir durum yok. İcat çıkarmadıkça bu takım yarışmacı olur.
    Savunmayı inşa etsin, bir Mahmut da önüne oturttursun oraya yeter.
    %100

Bizim takım sahada duracağı yeri bile bilmiyor. 1. bölgede rakibi beklersen sonunda golü yersin zaten. Günümüz futbolunda rakibi karşıladığın yer çok önemli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı fadigaTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Twitter simgesine tıkladığımda bu sayfaya yönlendiriyor. https://twitter.com/erolizm

Bir yanlışlık varsa düzeltin.
    Aramizda bir fenerli. Linç baslasin!!!!!!
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aramizda bir fenerli. Linç baslasin!!!!!!
    Hem de 14 yıllık üye

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hasan Yılmaz
    @hsanymz
    Trabzonspor, Alanyaspor ile oynanacak kupa finali sonrasında yeni hocasını resmen açıklayacak ve şehire getirecek.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Abdullah Avcı'nın yönetime yaptığı sunum beğenilmiş.
    2 stoper
    1 6 numara
    1 8 numara
    1 forvet

istemiş.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Avcı'nın yönetime yaptığı sunum beğenilmiş.
    2 stoper
    1 6 numara
    1 8 numara
    1 forvet

istemiş.
    Kanat da gerek.. Hem ömürü hemde Tony yi yedekleyecek..meslea junior Fernandes
    Sevinelim diye sevmedik.....

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanat da gerek.. Hem ömürü hemde Tony yi yedekleyecek..meslea junior Fernandes
    Haklısın kardeşim.

Hosseini
    Campi
    Da Costa
    N'Diyae

bu 4'ü mutlaka gönderilmeli
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

B61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, şu an kendisiyle 10 dakika mesafedeyim. Transferi haftaya kesinleşecek. Muhtemelen Türkiye Kupası maçından sonra açıklanacak.
    Türkiye Kupası maçından hemen sonra Avcı açıklanacak. Umuyorum ki iyi sonuç verir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcı’yı istemeyenlerdenim fakat açıklanırsa destek olmaktan başka çaremiz yok.
    %65-70 topla oynayıp zor gol yesek tamamdır.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

hayırlı olsun Abdullah Avcı demek düşer

Umarım planlamalar yapılmıştır.

ilk haftalar çok çok önemli.

bir de teknik heyette özevlat zorunluluğu tutmazlar inşallah.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Benim Abdullah Avcı'dan başka bir beklentim daha var. Parayla satılacak arkadaşları bir tarafa bırakırsak, gitsin bu adam dediğimiz adamlardan hangilerinin kalmasını isteyecek. Yani avcı hangi oyuncu için "bu adamda iş var ben bundan verim alabilirim" diyecek onu merak ediyorum. Belki bu sene kızdığımız, dönem dönem bundan bir şey olmaz dediğimiz futbolculara seneye farklı bakacağız. Açıkçası ben heyecanlıyım ve umutluyum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye Kupası maçından hemen sonra Avcı açıklanacak. Umuyorum ki iyi sonuç verir.
    kondisyoner ve sağlık ekibi ile gelir inş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)