Sayfa 46 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 44 45 46
Toplam 1136 adet sonuctan sayfa basi 1,126 ile 1,136 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: V.Manisaspor-Trabzonspor (19.Hafta)

Nereden
    İstanbul

şu takıma bakıyorum ya beyler ; gökdeniz,hüseyin ,stephi , yattara , ayman , risp , ceyhun , ersen martin ,umut , mushampa , ömer rıza ,mushampa , cem, tolga , ; bunlar kötü futbulcularmı , bihakis çok iyi futbolcular , ziya doğan berbat bi teknik direktörmü değil bence , e takımın para sıkıntısı da yok 11 milyon euro geldi , başkana bişi demicem zaten marifeti eski başkanlığından belli asıl sıkıntıda burda zaten yönetim boktan , yönetim berbar ,eskiden trabzon yönetimi ağırlığı vardı bu ağırlık öskan sümer dönemimde yerlere serildi sonra biraz toparlandı gene yerlerde şimdi tayyip tranzonla arayı düzeltmek için as kozu albayrağı sürdü sağaya oda adam çıkmadı , şimdi ne olacak , oyuncu ise alındı , teknik dikretörse 2. si zaten bu adam , bence çok acil kan değişikliği şart bu kan ya yönetim ya teknik ekip , bundan sonra bişiler yapılsada olmaz hep bi korku olacak içimizde aha gene sıçtık aha gene sıçıyoruz gibi ,
    tek çare var ziya istifa edip gicek yerinede ersul yanal gelecek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı kurt2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu takıma bakıyorum ya beyler ; gökdeniz,hüseyin ,stephi , yattara , ayman , risp , ceyhun , ersen martin ,umut , mushampa , ömer rıza ,mushampa , cem, tolga , ; bunlar kötü futbulcularmı , bihakis çok iyi futbolcular , ziya doğan berbat bi teknik direktörmü değil bence , e takımın para sıkıntısı da yok 11 milyon euro geldi , başkana bişi demicem zaten marifeti eski başkanlığından belli asıl sıkıntıda burda zaten yönetim boktan , yönetim berbar ,eskiden trabzon yönetimi ağırlığı vardı bu ağırlık öskan sümer dönemimde yerlere serildi sonra biraz toparlandı gene yerlerde şimdi tayyip tranzonla arayı düzeltmek için as kozu albayrağı sürdü sağaya oda adam çıkmadı , şimdi ne olacak , oyuncu ise alındı , teknik dikretörse 2. si zaten bu adam , bence çok acil kan değişikliği şart bu kan ya yönetim ya teknik ekip , bundan sonra bişiler yapılsada olmaz hep bi korku olacak içimizde aha gene sıçtık aha gene sıçıyoruz gibi ,
    tek çare var ziya istifa edip gicek yerinede ersul yanal gelecek
    saydığın takım küme düşmeye onayacak takım değil.
    ama şampiyonluğa oynayacak takım da değil.
    bana ligde ilk 5-6 ya girecek takım kuran yönetim de defolup gidecek.
    bir sürü yalanı kongrede sıralayacaklar, yüzüme pişkin pişkin bakarak fatih i satacaklar yerine d daha arsız bi şekilde kimseyi almayacaklar sonra da ben onları aa bak kadro kötü değil diye iyimser bi şekilde selamlayacağım.
    yok öyle yağma.
    nuri efendi tribünler yedi ceddine dümdüz gitmeden kongre sürecini açıklayacak yoksa trabzon tribünlerinden ilk defa başkanlarına galiz laflar gelecek.

Ozan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam bağlamış tribünleri, galiz laf falan gelemez bence..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı hemşinli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam bağlamış tribünleri, galiz laf falan gelemez bence..

sadece taraftarlar derneğini bağladı.
    diğerlerini istese de bağlayamaz.
    bugün cılız çıkan ses yarın gür çıkarsa taraftarlar derneğinin de 100-150 kişi ile bunu engellemeye gücü yetmez.
    zaten yönetim istifa tezahüratına tepki koyan ve tribünleri susturmaya çalışan satılıklların şerefinden haysiyetinden şüphe ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aslında bu hafat kardayız, 1. gol yemedik, 2. sıralamada bir sıra yükseldik, ama gol atamadık, o zaman kardayız

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetimin ucuz propogandasından vazgeçin....
    ziya hocaya yeterince sabredildiğine hemfikirim.
    ama ziya hocayı kovacak olan ben değilim senin övdüğün yönetim.
    ve sakın, ama sakın yıldız oyuncuları satmak için burada yol yapma.
    gökdeniz parasını hakediyormuymuş.
    senin başkan dediğin korkuluk o koltuğu hak ediyormu ki gelmiş burada gökdenizin formasının ağzını yapıyorsun.
    aklınız sıra geldiniz milletin aklına gökdenizin postalanmasını meşudur u sokacaksınız.yattarayı da satalım, stephanov u da...
    haketmiyorlar değil mi?

kimi aldıklarından ba-na--ne
    2 tane 10m dolarlık topçum nerde benim...
    fatih gitti onun yerine gelecek olan o ayarda o fiyattaki adamım nerede.
    kulübü yoketmek için gelmiş takımını iyi niyetli göstermeye çalışıyorlar şuraya bak.
    nuri albayrak delilli ispatlı bir kongre yalancısıdır.
    trabzonspor tarihinde kongre kazanmak için alenen yalan söylemekten yüksünmeyen ve bu şekilde seviyesini ortay koymuş bir "yalancıdır".
    git başkasına yedir bu palavraları.
    ben ceyhunlar - aymanlar isteseydim nuri efendiyi seçmezdim.
    bana verdiği sözleri tutsun diye seçtim.
    boş lafa gerek yok.
    sözünü tutamayacağına göre alsın bohçasını ziyanı da eklesin içine defolsun gitsin.
    EYVALLAH................................
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (05.02.2007 Saat 20:23 ) değiştirilmiştir.

Facciolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Katılıyorum.En fazla taraftar derneğini bağlayabilir,onlar da 10 ytl lik bileti 5 ytl ye aldıkları için "Ziya istifa" diye bağırsam ne olur bağırmasam ne olur diye düşünür.Takımını karşılıksız seven gerçek taraftar hakkında bu yorumu yapmak yanlış olur.

Nereden
    Malatya

bugün cılız çıkan ses yarın gür çıkarsa taraftarlar derneğinin de 100-150 kişi ile bunu engellemeye gücü yetmez.
    zaten yönetim istifa tezahüratına tepki koyan ve tribünleri susturmaya çalışan satılıklların şerefinden haysiyetinden şüphe ediyorum.
    100-150 kişiyle bunu başarmış görünüyor,yoksa onca başarısız sonuca rağmen, avniaker istifa sesleriyle nasıl yıkılmıyor hayret!!! küme düştükten sonra hayıflanmanın, bağırmanın anlamı yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cafer ağabey,
    Sana bela okumak yakışmıyor.Sende çok iyi bilirsinki bela okumak iyi değildir.
    O zaman Bizi ne hale getirdilerse Allah Onlara on mislini versin,
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligimizin yeni Ankarasporu Trabzonspor.

Kalan haftalarda da berabere kalsak.

Ettimi sana 15 puan. Topla 21 ile. Ne yaptı?= 36

Ligden düştük demektir.

Ne demiş büyük teknik adam maç sonrası: "Puan puandır."

Yapma ya. Bu anlayışla gidersen ligden düşeceğiz be adam.

Hele 4 forvetle oynadık demez mi? Takım 20-25 dakika forvetsiz oynadı.

Bunu göremeyen sadece sensin.

Aymana da birisi toplara dan-dun vurmaması gerektiğini anlatsın.

Kaleye de bir zahmet şut çekmesin. Gerek yok. Zahmet etmesin yani. O açıdan.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Manisa İzlenimleri

Manisa-Trabzonspor maçını Ziya Doğan'ın tam anlamıyla hizasından izledim. Davetiye olduğu için Manisaspor taraftarlarının arasındaydım,tabi ki bordomavi.net atkımla. Maç boyunca garip garip baktılar ama bir tatsızlık olmadı, hatta maçın sonlarına doğru oldukça sıcak bi sohbet ortamı oluştu..Maçla ilgili izlenimlerimi aktaracak olursam;

Öncelikle, maçı çıplak gözle,canlı canlı izlediğinizde, sahayı tamamen gördüğünüzde televizyondakinden çok daha fazla deliriyorsunuz.. 7. dakikada sahaya baktığımda Manisaspor'un en gerideki oyuncusu bizim yarısahadaydı yani tam anlamıyla sahamıza kapanmıştık.. O an kulübeye baktığımda ise şok oldum, Ziya Doğan maçın 7. dakikasında Ferhat Çökmüş'ü ısınmaya yolladı.. Ne gördün de ne yolluyosun be adam?Adam gibi adam tezahüratının yerine yeni sloganımız şu olabilir; "Takıntılı insan, Ziya Doğan"

İlerleyen dakikalarda ise oyunda dengeyi kurduk. Manisaspor'un da çok formsuz olması çok sıkıcı bir maç izlememize yol açtı..Tüm ilk yarı boyunca Antalya'da Gençlerbirliği'ne karşı kazandığımız kupa finalini düşündüm. ersun Yanal'ın takımı o zaman da çok kaliteli oyunculardan kuruluydu ve çok ofansif bir anlayışla sahaya çıkmıştı.Samet Aybaba büyük bir sürpriz yaparak o maça Gökdeniz'i Mehmet Yılmaz ve Fatih Tekke'yle beraber forvet oynatarak başlamıştı ve Gökdeniz bulduğu boşlukları mükemmel değerlendirip hayatının maçını oynamıştı..O boşluklar yine vardı Ersun Yanal'ın takımında ama onu görüp değerlendirecek, cesur hamleler yapacak bir teknik direktörümüz yoktu malesef..

İlk yarının son dakikasında Manisaspor'un tek solak futbolcusu Hakan Balta sakatlanınca kenara Okan Koç geldi, oyuna giremedn ilk yarı tamamlandı..Ben de devre arasında saf saf düşündüm; "Manisa 4-3-3 oynuyor. Ortasahanın kanatlarında adam yok. Solda Hakan Balta sağda Ümit Bozkurt 100 metrede tek başlarınalar ve Hakan Balta da sakatlandı..O zaman Okan Koç sağ beke geçip Ümit Bozkurt sol kanada kayacak..Zaten göbekteki Burak-Kalabane ikilisi de çok sağlam değil.. Ziya Doğan şimdi Yattara'yı sağ kanada alsa (ilk yarıda forvet oynatmıştı), Gökdeniz'i sol kanada alsa, İlk yarıda hiçbir şey yapmayan Keçeli'nin yerine Ersen'i oyuna soksa,onu kanat ortalarıyla beslese..Heralde gol buluruz..Bulamazsak da çıkarsa Aymanı,alsa Ceyhunu..Madem Manisa oyun anlayışıyla rest çekmiş, reste rest!" 2. yarı başladığında gerçekten de yukarıdakileri düşünmekle saflık ettiğimi anladım..Ziya Doğan'ın yapmayacağını biliyoruz,neden kafamızı yoruyoruz ki?

2. yarının başında Ümit Bozkurt ta sakatlanınca yerine Şener oyuna girdi.. Sağ bekte Okan Koç (asıl mevkisi; ofansif sağ kanat+ sene başından beri doğru düzgün top oynamadı), sol bekte Şener Aşkaroğlu (asıl mevkisi ortasaha,yokluk zamanında sağ bekte de oynuyor).. Tandem oyuncularıyla, ortasahanın defansa katkısının miktarının çok az olmasının eklenmesiyle tartışmasız Türkiye'nin takım savunması en zayıf takımına karşı oynadık Cumartesi akşamı..Ve Ziya Doğan sayesinde 25 dakika forvetsiz oynadık..80 dakika Mustafa Keçeliyle oynadık..Risk alamadan oynadık..İddia ediyorum; Manisa'nın bahsettiğim defansına gol atamayacak tek takım Ziya Doğan yönetimindeki Trabzonspordur..

Sık sık Ziya Doğan'a takıldı gözüm maç boyunca, dakikada 2 kez kulübeden fırlıyor, kendini yiyip bitiriyor..Sanırım bu durum, bu stres hali zekasını kullanmasını da engelliyor..Maç boyunca bağırdığı tek oyuncumuz; Yattara.. Hani şu Ersen girdikten sonra sağ kanada koysa,güzel ortalarla gol pozisyonu üretebilecekken kendisi tarafından Ersen'in oyuna girdiği dakika sol kanada çekilen Yattara..

Maç içinde oyunculara baktığımda; artık onların da inancı kalmamış Ziya Doğan'a ve sistem(!)ine..Yattara desen zoraki oynuyor gibi..Oyuncu oynadığı oyundan zevk alacak ki performansı artsın.. Teknik direktöre inanmayan takımdan da ne kadar hayır gelir, hep beraber görüyoruz..

İlginç adam Ziya Doğan..Hasbel kader elde ettiği başarıyı (hasbel kader olduğunu bu sene ispatladı) bu kadar büyük bir başarısızlıkla örtmemek için çırpınıyor..Devre arası dedi, ikinci yarıya bomba gibi gireceğiz dedi, şimdi de 1-2 hafta diyor..Çırpındıkça batıyor, Trabzonspor'u da batırıyor batmamaya çalışırken.. Bu bakımdan yönetimle müthiş bir uyum içindeler..O zaman ne diyoruz?

"Yönetim, Ziya elele, yönetim Ziya elele, hep beraber tribüne, hep beraber tribüne.."
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)