Sayfa 93 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 43 83 91 92 93 94 95 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2507 adet sonuctan sayfa basi 2,301 ile 2,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum bu kadar kötü oynayan bir takımın şampiyon olması mucizedir.son 7 maç 5 beraberlik böyle grafikle zambiya liginde bile şampiyon olan takım varmıdır.Onu bırak bu takım doldur boşalt bile yapamıyor.
    demeyelim öyle hüseyin hocanın malubiyeti yok

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu sezonun kendi açımızdan karanlık yüzünün meydana çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Nereden
    İstanbul

Gs,bjk hatta fb'ye bu şampiyonluğu kaybetseydik bu kadar üzülmezdim.

Avucumuza gelen şampiyonluğu 3-5 sene sonra kapısına kilit vurulacak proje takımına kaybetmek.

Adama koyan bu.

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2010 2011 deki hırs mücadele inanç olsaydı şimdi 10 puan farkla şampiyonduk..öz evlat dedıklerımızle bu iş olmaz..ömür türkmen parmak bunlar 11 topcusu degıl..sahada 1 tane bıle şampiyonlugu ısteyen futbolcu yoktu...hıcbrı mucadele etmedı yomadı kendını taraftar kadar... dolayısı ile bız bu mucadele ıle kupayıda verdık...

başaksehırı oynadıgı guzel ve mucadelecı futbolunu ınanmışlığını ve şampiyonlugunu tebrık ederım...adamlar hakettı bızım yayla yalamaları degıl

Nereden
    Rize

Hayır o değil 5 sene içinde başakşehir diye kulüp kalmayacak. Amaç para yemek kapanana kadar da bayağı yerler şampiyon olunca 50 milyon euro falan var şampiyonluk geliri Cl geliri.. Az para değil. Oy falan kaybettirir diyenlerde yanılıyor oy falan kaybetmez kimse

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Cas kararı ne zaman acıklanır acaba
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Nereden
    İstanbul

Camia olarak çok yumuşadık. Açın bakın takım maça nasıl bitik başlıyor. Maç santrada bitmişti. Şampiyonluğa oynayan Trabzonspor...İzlerken zaman-mekan bükülmesi falan yaşadım da 2013-14 sezonunu falan izliyorum sandım. Bu saatten sonra kimse taraftar baskısı-yerel medya baskısı hikayelerini anlatmasın. Bu safsatalar bitmiştir. Takımın canı top oynamak istemiyor. Olay budur.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı makbernatsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 2011 deki hırs mücadele inanç olsaydı şimdi 10 puan farkla şampiyonduk..öz evlat dedıklerımızle bu iş olmaz..ömür türkmen parmak bunlar 11 topcusu degıl..sahada 1 tane bıle şampiyonlugu ısteyen futbolcu yoktu...hıcbrı mucadele etmedı yomadı kendını taraftar kadar... dolayısı ile bız bu mucadele ıle kupayıda verdık...

başaksehırı oynadıgı guzel ve mucadelecı futbolunu ınanmışlığını ve şampiyonlugunu tebrık ederım...adamlar hakettı bızım yayla yalamaları degıl
    Ne kadar az alt yapı oyuncusu o kadar başarı.96 alt yapıdan gelen sadece hami,hamdi,2005 alt yapıdan gökdeniz fatih,hüseyin,2011 alt yapıdan gelen mustafa yumlu.Işte ortada Trabzonspor altyapı oyuncularının fazla olduğu sezonlarda hep hüsrana uğramıştır çünkü Trabzonsporun alt yapısı bir çöplüktür.Ugurcanı saymazsak alt yapıdan çıkardığımız yıldız vitaminsiz ömür şu alt yapı saçmalığını konuşmamak üzere kapatalım.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fakat şu var sadece bizde değil,18 takımın 16 sında çöküş var,sadece kayseri ve başak sağlam çıktı
    Göztepe ve Alanya maçları kötü değildik....Hatta ligi alırız rahat diyordum...Ne olduysa o Alanya maçı sonrası oldu...

Nereden
    Erzurum

5 kuruş kar yapacaz diye 30 milyon avro paradan olduk hüseyin denen herifi hoca yaptık yedek forvetimiz bile olmadan oynadık harbiden her anlamda akılla ifade edilemeyecek hatalar yaptık sonuç ortada.

Nereden
    İstanbul

Ligin ikinci yarısında Sörloth sakatlanıp 7-8 maç kaçırsaydı şu anda Göztepe ve Gaziantep ile 8.lik mücadelesi içinde olacaktık.

Durumumuzın ve tuhaflığımızın özeti bu.

Bizim için kırılma anı Bakesetas'tan 95.dakikada yediğimiz gol oldu.

Bu şekilde kaybedilen 2 puan hem futbolcu hem teknik adam hem de tüm camianın kimyasını bozdu.
    Konu Larking tarafından (09.07.2020 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Erzurum

Ömür ligin içine sıçtınız şimdi o küçük hüsamettine benzeyen perçemlerini bir saga bir sola tara çık yaylaya yayla çocukları koca bir sezonun içine sıçtık diyede tweet at baya beğeni gelir size.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe ve Alanya maçları kötü değildik....Hatta ligi alırız rahat diyordum...Ne olduysa o Alanya maçı sonrası oldu...
    Son 7 maç 5 beraberlik hangi şampiyon takım bu performansla oynamış .

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımı bu surecte saha icindeki oyunculardan biri yonetse bu kadar kotu yonetilemezdi takım. Surekli ezber degisiklikler, anlamsız hamleler, degisik arayıslar diz boyu oldugundan dikis tutmuyor. Abi kenarda kendini paralayan hoca isriyorum ya. Hoca dedigimiz adam seyirci gibi izliyorsa macı gececegiz bazı seyleri.23 mac one geciyorsun hepsi puan kaybı ile sonuclanıyor.Sampiyonluga oynayan takım kosar, eder, vurur kırar, ne bileyim hırs yapar birsey yapar sonucu alır, korumasını bilir. 2010 - 2011 kadrosu oyuncularının gozunu seveyim ya.Bunlara bakında buyuk saygıyı hak ediyorlar.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Nereden
    İstanbul

5 kuruş kar yapacaz diye 30 milyon avro paradan olduk.
    Çer çöpe,Mikel ve Sturridge gibi kafada futbolu bitirmiş adamlara verilen paralarla iki üst düzey yabancı stoper alınsaydı çoktan turu atmış ve bu dediğin parayı cebe koymuştuk.

Nereden
    Erzurum

Alıntı hyasin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımı bu surecte saha icindeki oyunculardan biri yonetse bu kadar kotu yonetilemezdi takım. Surekli ezber degisiklikler, anlamsız hamleler, degisik arayıslar diz boyu oldugundan dikis tutmuyor. Abi kenarda kendini paralayan hoca isriyorum ya. Hoca dedigimiz adam seyirci gibi izliyorsa macı gececegiz bazı seyleri.23 mac one geciyorsun hepsi puan kaybı ile sonuclanıyor.Sampiyonluga oynayan takım kosar, eder, vurur kırar, ne bileyim hırs yapar birsey yapar sonucu alır, korumasını bilir. 2010 - 2011 kadrosu oyuncularının gozunu seveyim ya.Bunlara bakında buyuk saygıyı hak ediyorlar.
    Biz 2011 de böyle aciz bir takım görmedik zorlandığımız çok maç oldu ama sonuna kadar mucade ettik kazandık bu takım 2011 takımının yanından bile geçemez.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

insanlar şunu düşünmeye başlıyor alanya maçından antalya maçına kadar gizli bir el değmiş şampiyon olma demiş gibi oynuyorlar diyor

aslında covid pandemi öncesi başakla kendi sahamızda berabere kaldık aynı ünalla olan hastalık devam ediyordu

o maçta wakayeme penaltıydı ancak biz gene kötü oynamıştık

aslında takım kötü oynuyordu bireysel becerilerle maç kazandık

şöyle bazı maçlara baktım ligin ilk yarısında azcık hakkaten biz hak etmemişiz şampiyonluğu sebebi topçular değil tabi

uğur,
    sorloth,novak,sosa,wakayeme,ekuban bu oyunculara özellikle teşekkür etmemiz lazım bizi ikinciliği hak etmeyen bir futbol oynamamıza rağmen(futbol ve taktisel ve bütün-kollektif oyun açısından söylüyorum) sırtlarında taşıdı bu çocuklar helal olsundur

ahmet ağaoğlunun yaptığı hatalar: Trabzonspora marka kazandırıp reklam güzel videolar çekti bu çok doğru güzel bir şey ama görüntüye ve imaja verdiği önemi teknik ekipte göstermedi.

başkan veya yönetim hepsi sadece görüntü yaptı göz boyadı ama ben gene de doğruları olduğu için sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum yönetime. ancak hatalarından ders çıkarıp yanlışları düzeltirlerse eski yönetimler gibi olmadıklarını kanıtlamış olurlar en azından.
    Konu erenslash tarafından (09.07.2020 Saat 10:34 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Erzurum

Hüseyinde şu hava var hani sene sonu vizeler bitse de eve gitsek derdik ya aynı hava herifte gram üzüntü yok umursamaz nerde ne için bulunduğunun farkında olmayan sayıklayan bunaklar gibi herif.Bu şampiyonluğun bizi nerelere getireceğinin farkında bile değil biz koca kulübü buna emanet ettik tüh yazıklar olsun sana.

Nereden
    Erzurum

Ben bu herifin bu kulüpte 5 dakika daha durmasını istemiyorum yallah köye fındık toplamaya sen kim teknik direktörlük kim.

Nereden
    Almanya

alanya a.gücü GS ve antalya macinda acaba kac sut cekmisiz ? Sörlotha bi orta yaptikmi ? Ön tarafa Ronaldoyu koy, o bile gol atamaz, cünkü ömür parmak ndiyaye ne yaptini bilmiyor, ücüde cöp ne defansta ne ilerde biseyler yapabiliyorlar.

Nereden
    Güney Amerika

başkan futbolcu kadrosundan özellikle olmazsa olmazları dağıtmassa şampiyon oluruz seneye.

dağıtırsa bir halt olmaz bizden gerileriz ve ilk dörde bile giremeyiz yabancı hoca da kurtaramaz.
    "Annuit cœptis"

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Şampiyonluğa oynayan takımın hiç mi oyun şablonu olmaz. Futbolcuları eleştirmeden önce bu konu konuşulmalı.

Gs gördük, eksik meksik diyoruz oyun şablonu var.
    Başakşehirin var
    Alanyanın var.
    Çizgiye inip orta yapmadan, şut çekmeden maçlar bitiriyoruz.

Hiç kimse benim hayallerimi böyle çarçur edemez.
    Millete alay konusu olduk.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Nereden
    Erzurum

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkan futbolcu kadrosundan özellikle olmazsa olmazları dağıtmassa şampiyon oluruz seneye.

dağıtırsa bir halt olmaz bizden gerileriz ve ilk dörde bile giremeyiz yabancı hoca da kurtaramaz.
    Başkanı destekliyorum amma velakin takımı dağıtacaksa 5 dakika o koltukta oturmasına gerek yok bıraksın gitsin.Bir sadri şenol ortak faciasını daha taşıyamaz bu kulüp insanları kimse dinden imandan çıkarmasın artık.

Nereden
    Güney Amerika

bu takıma Şenol Güneş hoca hariç yerli hoca alırsa ve kadroyu bozarsa ben takımı desteklemeyi keserim.bence kimse Trabzonsporu da konuşmasın bu durumda çünkü zamana yazık.her sene aynı tekrar şimdi bizimkilerde şu mantık var bir işi tam yapamamak alın yabancı hoca diyip dandiğini almak da var buna dikkat etmeleri lazım.transferleri hocayı almadan yapmaya kalkarlar biz şundan kaybediyoruz : manipulasyon var yani şöyle bakın bunu aldım diyip eksik almak var bunu en çok en iyi yapan klup Trabzon malesef.elde var sorloth manyak bir forvetin var wakayeme gibi ligde olmayan oyuncu sende ama babayı alıyoruz çünkü takıma beyin koymassan böyle olur.eksik olan işler de bize babayı almakla sonuçlanıyor.üzücü olan bu zaten.
    Başkanı destekliyorum amma velakin takımı dağıtacaksa 5 dakika o koltukta oturmasına gerek yok bıraksın gitsin.Bir sadri şenol ortak faciasını daha taşıyamaz bu kulüp insanları kimse dinden imandan çıkarmasın artık.
    Konu erenslash tarafından (09.07.2020 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Almanya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ömür Ndiyaye Türkmen Campi Bilal Parmak Guilherme derhal gidebilir, ruh yok, savasan tek Sörloth Eku ve waka, ugurcanda birakti artik... Gidici

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)