Sayfa 98 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 48 88 96 97 98 99 100 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2507 adet sonuctan sayfa basi 2,426 ile 2,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence başakşehir kollanmadı he çok bariz hatalar yapılmadı ama senin puan verdiğin özellikle son alanya ankaragüvü ve antalya maçlarında adamlar gol yemedi neredeyse sen ne yaptın hepsinden gol yedin.....

bu savunmayla bu kadar...
    yazık 3 maçta 9 puanken aldığımız 3 puan...

hele ki dünkü maçın izahı yok yazıklar olsun

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Karasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmişi olmayan gelirleri kesildiği an kapatılacak olan bir kulübe Şampiyonluğu altın tepsiyle hediye ediyoruz.
    Onlarin geliri kesilmez rahat ol arda turan zamani maas butceleri 55 milyon avroydu su anda ya 49 ya 50 milyon avro..bu degirmenin suyu nerden geliyor tahmin etmek zor degil..

Nereden
    İstanbul

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence başakşehir kollanmadı he çok bariz hatalar yapılmadı ama senin puan verdiğin özellikle son alanya ankaragüvü ve antalya maçlarında adamlar gol yemedi neredeyse sen ne yaptın hepsinden gol yedin.....

bu savunmayla bu kadar...
    yazık 3 maçta 9 puanken aldığımız 3 puan...

hele ki dünkü maçın izahı yok yazıklar olsun
    Basaksehir kollanmadi diyen.futbolla ilgisi kessin bu sene degil sadece 3 4 yildir itiliyor bu sene ayyuka cikti sadece..

yüregimts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basaksehir kollanmadi diyen.futbolla ilgisi kessin bu sene degil sadece 3 4 yildir itiliyor bu sene ayyuka cikti sadece..
    kollandı mollandı senden daha iyi oynuyolar mı evet . Senden daha iyi hocaları var mı evet. Saha da senden daha iyi durusları var mı evet.
    Bırakın kollanma işini cıkıp 3 macı da takır takır yenecektin çekilecektin kenara.
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne alakası var şimdi...sen top oynamayı öğrenseydin puanları dağıtmasaydın başak istediği kaar kollanaydı ne olacaktı...

sen ankara alanya antalya maçlarında hakem hatalarıylamı puan kaybettin

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı olcay_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leş gibi oynadığımız için hakemler bizi doğruyor, sistem bize karşı gibi haklı olduğumuz konuları da sildik attık, helal olsun
    Diyorum ya balik hafizali milletin aklinda a.gucu ve antalya maclari kalacak bu maclarda alinan skorlara ragmen sadece a.gucu basak maci basaga verilmese bizim antep basak maclarimizdaki 4 puanimiz verilse diger maclari gectim 4 puan ondeydik simdi..bu millet adam olmaz simdiden yasananlari unuttuysa kotu futbola bahane bulup sampiyonluk giiti diyen az beride dursun..her takim cikip her maci alacak diye kural yok yazdigim ortadadir ve sonucdur.kotu futbol bu sene saha disinda yapilanlara bahane olmaz..esit ve adil yonetilen bir ligde sadec 3 macin sonucuna gore 4 puan ondeydik digerleri gectim..sen saniyormuaun a.gucu antalya maclarini alsan seni sampiyon yapacaklardi yok oyle bir dunya yine kesilecekti onun bu sene hersey basak sampiyonlugu icin dizayn edildi ta sene basindan bu yana sadece biz degil diger 3 istanbul ezigininde onu kesildi ne zaman basak liderlige oturdu hakemler duzeldi var duzeldi istediklerini aldilar cunku korelen gozleri acildi birden ne hikmetse bunlari gormeyen ya cok saftir ya ciddi zeka problemi vardir..trabzon camiasinin boyle olduklarini bildikleri icin iatedikleri gibi at kosturdular simdiden basak kollanmadi demeye baslayan yasananlari sineye ceken bir camia yok olmaya samar oglani olmaya mahkumdur
    Konu gurur6134 tarafından (09.07.2020 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Boş yere hakemlere laf çarpıyorsunuz

Nereden
    İstanbul

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne alakası var şimdi...sen top oynamayı öğrenseydin puanları dağıtmasaydın başak istediği kaar kollanaydı ne olacaktı...

sen ankara alanya antalya maçlarında hakem hatalarıylamı puan kaybettin
    He ya he sen hakemide yenecen sistemide yenecen basagida yenecen yenersiniz daha cok beklersiniz sampiyonluk bu kafayla..

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Diyorum ya balik hafizali milletin aklinda a.gucu ve antalya maclari kalacak bu maclarda alinan skorlara ragmen sadece a.gucu basak maci basaga verilmese bizim antep basak maclarimizdaki 4 puanimiz verilse diger maclari gectim 4 puan ondeydik simdi..bu millet adam olmaz simdiden yasananlari unuttuysa kotu futbola bahane bulup sampiyonluk giiti diyen az beride dursun..her takim cikip her maci alacak diye kural yok yazdigim ortadadir ve sonucdur.kotu futbol bu sene saha disinda yapilanlara bahane olmaz..esit ve adil yonetilen bir ligde sadec 3 macin sonucuna gore 4 puan ondeydik digerleri gectim..sen saniyormuaun a.gucu antalya maclarini alsan seni sampiyon yapacaklardi yok oyle bir dunya yine kesilecekti onun bu sene hersey basak sampiyonlugu icin dizayn edildi ta sene basindan bu yana sadece biz degil diger 3 istanbul ezigininde onu kesildi ne zaman basak liderlige oturdu hakemler duzeldi var duzeldi istediklerini aldilar cunku korelen gozleri acildi birden ne hikmetse bunlari gormeyen ya cok saftir ya ciddi zeka problemi vardir..trabzon camiasinin boyle olduklarini bildikleri icin iatedikleri gibi at kosturdular simdiden basak kollanmadi demeye baslayan yasananlari sineye ceken bir camia yok olmaya samar oglani olmaya mahkumdur
    Doğru yorum. Biz geriye düşünce kıyım azaldı. Eşit puanda iken kıydılar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

abcabca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakşehirle 10 maç yapalım 2 tanesini alırız ancak, bu sezon 2010-2011 sezonundan farklı o yüzden çok üzülmeye gerek yok, önümüze bakacağız, aynı hataları yapmayacağız.

Nereden
    İstanbul

Bu camiadan bir halt olmayacagini birkez daha anladim ve gordum evet a.gucu ve antalya maclariyla sampiyonluk gitti avutun boyle kendinizi..basak kotu oynar a.gucunden mac alinir basga verilir ses yok ama sen kotu oynarsin alirsin a.gucunden 1 puani neden yenemedin olur..bu zihniyet 2011 de 9 puan ondeydik hatayi kendimizde arayalim diyen zihniyetin kopyasidir.ceza almamak icin foruma bir sure ugramamk en iyisi boyle bir camia oldugumuz icin nefret ediyorum az bile yapiyorlar bize cok iyi yapiyorlar devam etsinler iyi cozmusler trabzonsporluyu..

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yav çatır çatır top oynuyor adamlar, 2 haftadır puan kaybeder diye beklediğimiz maçlarda gol yemediler. Kimse Ankaragücü, Antalya maçlarında gelip de futbolcularının bacağından tutmadı ya da hocanın kulağına "öne geçtikten sonra takımı geri çek" diye fısıldamadı kimse. Göstere göstere kendi elinle verdin şampiyonluğu. D sınıfı teknik kadroya B sınıfı kadro emanet ettik ve şampiyonluk gitti. Denklem bu kadar basit.

fkanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Alış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav çatır çatır top oynuyor adamlar, 2 haftadır puan kaybeder diye beklediğimiz maçlarda gol yemediler. Kimse Ankaragücü, Antalya maçlarında gelip de futbolcularının bacağından tutmadı ya da hocanın kulağına "öne geçtikten sonra takımı geri çek" diye fısıldamadı kimse. Göstere göstere kendi elinle verdin şampiyonluğu. D sınıfı teknik kadroya B sınıfı kadro emanet ettik ve şampiyonluk gitti. Denklem bu kadar basit.
    +99999999999999999
    Konu fkanuni tarafından (09.07.2020 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayserispor'un Başakşehir ve bizle maçı var. Bugün Rize Deplasmanında kazanamadıklarını varsayarsak 1 puan versek. 3 Puanda Antep'ten alsınlar. Toplamda 4 puan alıyorlar. 31 puandalar. 35 Puan yapıyorlar.

Rize'nin FB Malatya Kasımpaşa maçları var. Birde Kayserispor maçı var.

Konyaspor ise, Antep Alanya Başakşehir ve Bizle maçı var. Puanı 30.

Yani bu iki takımdan birisi düşecek gibi duruyor fikstüre bakınca. Eğer Başakşehir ve Trabzonspor maçlarından sıfır çekerlerse kesin birisi lige elveda diyecek. Yani fikstüre bağlı umutsuz olmaya gerek yok. Çok umutsuz değilim.

Bugün Rizespor Kayserispor'u yenerse ve Konya Antep'te puan bırakırsa ölüm kalım maçları olur Kayseri ve Konya'nın Başakşehir maçı. Bizim bu iki takımı yendiğimizi varsayarsak Konyaspor ve Kayserispor ikilisi Başakşehir'den puan ve puanlar alacaktır.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu rezil maçı seneler geçse unutmam. adam ekubani cikardi ya ahahahhahahahah.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akbil aleyhine hakem hatası olmuyor kolay kolay buna katılıyorum ama adamlar yine de sahada senden daha çok istiyor ve savaşıyor. Hadi burada kollanıyor dediniz adamlar Roma ve Gladbach’lı gruptan çıktı Sportinge ilk maçta 3-1 yenilmesine rağmen evinde 4-1 yenip tur atladı sen de sonuncu Ankaragücü ile 10 eksikli Antalyaya şut atamadan maç bitirdin.
    Konu Arda' tarafından (09.07.2020 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Malatya

Başakşehir kollanmadı diyenler çarpılır alimallah. Başak’ın maçlarında aleyhlerinde ufak ama bariz bir hata bile olsa hakemler kaç hafta dinlendiriliyor bir baksınlar. Hakemlikte çok iyi para var. Hayatında kazanamayacakları paraları kazanıyorlar. Hadi bakalım kolaysa hata yap... ayrıca lehine hatalar da az denilemeyecek kadar çok. Sivas ve bizim maçlarda hatırladıklarım. Verilmeyen kartlar da cabası. Maçlarını takip etsek lehlerine daha çok hata yapıldığını da göreceğimize eminim. ancak bütüün bunlara rağmen şampiyon olabilirdik. Bu beceriksizlik de önce başkana sonra çimşire yazar. İçimde ufakta olsa bir umut var. Matematiksel Olarak şampiyonluk şansı bitmeden O umut bende var olacak
    Konu DURAS tarafından (09.07.2020 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Başakşehir gayet sıradan oynuyor. Podolski ve Rodallega'nın kaçırdıkları büyük talihti onlar için. Biz sıradışı şekilde kötüyüz. Ankaragücü ve bu maçın izahı yok. Taş devri futbolunu zombi gibi oynadık.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaptığım hesaplamalara göre ,

Bugün Rizespor Kayserispor'u mağlup ederek ligde kalma adına altın bir adım atacak ve Konyaspor ile Kayserispor'u bildiğin ateşe atacak.

Pek İhtimal vermesem de bugün Gazişehir Eğer Konyaspor'dan puan alırsa Konyaspor'unda ligde kalması için tek ihtimali kalıyor Başakşehir'i yenmek.

Birazdan başlayacak Rizespor Kayserispor maçında Rizespor galibiyeti ve akşam Antep Konya maçında beraberlik çıkması durumunda dahada umutlanacağım. Çok derin hesaplar sonucu yukarıda yazdığım şeyler gerçekleşirse

Kayserispor ve Konyaspor Başakşehir'den puan alamadığı takdirde düşüyor. ( Başakşehire yenilip bizi yenerek ligde kalma ihtimalleri de var tabi )

Bu hesap burada dursun. Ben inanıyorum gerçekleşecek.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bu camiadan bir halt olmayacagini birkez daha anladim ve gordum evet a.gucu ve antalya maclariyla sampiyonluk gitti avutun boyle kendinizi..basak kotu oynar a.gucunden mac alinir basga verilir ses yok ama sen kotu oynarsin alirsin a.gucunden 1 puani neden yenemedin olur..bu zihniyet 2011 de 9 puan ondeydik hatayi kendimizde arayalim diyen zihniyetin kopyasidir.ceza almamak icin foruma bir sure ugramamk en iyisi boyle bir camia oldugumuz icin nefret ediyorum az bile yapiyorlar bize cok iyi yapiyorlar devam etsinler iyi cozmusler trabzonsporluyu..
    Şu komplo teorisi hastalığımız yine nüksetmez inşallah bu camiayı içten içe çürütüyor.Kardesim kimse salak değil küme düşen anlaragücüne pozisyonun yok alanyada oynadığın futbol değil dün akşam utanç verici birşeyler oynadın isimlendiremiyorum sen kendin verdin şampiyonluğu sosa götünü kaldıracak hali yok bu herif senin kaptanın kaptanlık böyle mi olur zerre üzüntüsü yok sövdügümüz emre sahada ağlıyor millet novak diyor bu herif tamam gol atıyorda bir bekin yapması gereken hicbir boku yapamıyor orta açma yok savunma yok nasıl ligin en iyi sol beki olabiliyor.küçük hüsamettin ömür var hilat garibesi mı bell değil defansın zonguldakkomurspor ayarında bu işleri bırakın millete rezil olmayalım artık kaybettin kabul edeceksin ha gidip belediye takımını tebrik edecek halim yok ama kabullenebiliyorum.Yedek forvetin dahi olmadan şampiyon mu olacaktın mücadele etmeden şampiyon mu olacaktın. Hüseyin rezili bursada şampiyonluk yaşadı ertuğrul böyle mi oynattı onları son ana kadar kıçını yırttı bursa onun ruhsuz haline yazıklar olsun.Yahu mahhale maçlarında bile son 5 dakika gol atamıyorsak doldur-boşalt yapardık belki bir karambol olur diye dün abdul kadir denen küçük hüsamettinin 5 dakikayı sağ kananatta çalım atma denemeleri yüzünden heba ettik kimsede bu ufaklığa niye sürenin içine sıçıyorsun diye hesap sormadı bir tane içeri top sisirilmezmi 5 dakika boyunca bu kadar salagın şampiyon olması zaten düşünülemezdi.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar vasıfsız ki madem waka oynayabiliyor niye 60 dan sonra oyuna alıyorsun e çoban bu saaten sonra sağlam kalsa ne olur sakatlamasa ne olur ne desek boş.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başakşehir kollandımı kollanmadımı tartışılır bence kollandı ama gerçekleride göz ardı etmemek lazım yıllardır kadroları oturmuş birbirlerini tamamlıyolar kadro derinliği olsun kadro kalitssi olsun bizim önümüzdeler 2 sene hata yapıp son haftalarda şampiyonluğu kaptırdılar ve bundan ders almış görünüyolar bu sene kaptırmayacak gibi duruyor bazen hatayı başkalarında aramak yerine sen ne yaptığına bakacaksın sen kendi sahanda lig sonuncusu ankaragücünü öne geçip yenemiyorsa gene kendi sahanda as kadrosundan 9 eksikli antalyasporu yenemessen 2 defa öne geçtiğin alanya spor maçında son saniyede gol yersen oraya buraya bok atmayacaksın.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O anda Tamer Tuna'ya sorsalar rakipten 1 oyuncu çıkarsan kimi çıkarırsın, Ekuban'ı seçerdi.

Ankaragücü maçı öncesi surat ifadesi, maçtaki oyun ve hamleler, bu maçtaki oyun başlangıcı ve hamleleri hiç hoşuma gitmedi. Normal bir durum değil bunlar. Ya bu adamda IQ sıfır ya da bilmediğimiz başka durumlar var.

Nereden
    Bursa

Hocam boşuna anlatmaya çalışıyorsunuz.bu sene hersey unutuldu bile.a.gucu ve antalya maçları hatırlanacak sadece.tam da sistemin istediği sey de tam olarak bu.
    Gs ve antalya maçları vardan gelen penaltılar bile herşeyin ispatı da görene.biz lider olacakken o var neredeydi.neden geriye düşüp başak şampiyonluğa giderken geldi o kararlar.
    Sözde bakın adalet vara getirecekler işi işten geçince.
    Biz trabzonspor camiası olarak şampiyonluk filan haketmiyoruz.anca kendimize kızar ve tüm yaptıklarımız siler atarız hep.
    Her zaman böyle oldu bu iş.bu bölge insanını birbirine düşürmek cok kolay bir is.

Nereden
    Bursa

Anlamak istemeyenler icin tekrar tekrar yazıyorum.biz a.gucunu ve antalyayi da yensek şampiyon olamayacaktık.
    Ancak 8 de 8 yapsaydık olurdu o iş.bu kısıtlı kadro sakatlıklar cezalilar,böyle rakipler ve hakemler varken bu imkansızdı.
    Bunu görmüyormusunuz gerçekten.
    Futbolcular bile bunu gördü.traftar göremiyor.alanya maçı sonrası futbolculardaki kırılmanın ana nedeni budur.
    Bizi şampiyon yapmayacaklar algısı oluştu.heyecan biranda bitti oyuncularda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)