Sayfa 97 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97 98 99 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2507 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

leş gibi oynadığımız için hakemler bizi doğruyor, sistem bize karşı gibi haklı olduğumuz konuları da sildik attık, helal olsun

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şu takımın hocası ünal veya hüseyin değilde çok sağlam bir hoca olsa inanın bana Trabzon bir anlaşma yapıp kendi eliyle gizli el altından şampiyonluğu verdi derdim kasıtlı olarak. ama hocalar ve ekip belli.
    "Annuit cœptis"

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılacak çok fazla şey var , aşağı yukarı herkes aynı şeyleri söylüyor, özetle;

1) Hiçbir takımda olmayan ' stres ' Trabzonspor forması giyince özel item olarak futbolcuların beynine işleniyor galiba.. Stresi kaldıramadı bahanesi 30 yıldır devam ediyor.. Çünkü bizim camia başarısızlığa kılıf, bahane bulma camiasıdır..

2) Ünal Karaman'la şampiyon olamayacağız gün gibi açıktı çok yerinde bir kararla yollar ayrıldı, Çimşir'in gelmesi bir felaketti. Olmadığı olmayacağı belliydi..

3) Şu an Başakşehir'in yerindeki takım gs, fb, bjk'den biri olsaydı ve bizim yerimizde de Başakşehir olsaydı hepimizin diyeceği tek kelime vardı. Şikeci Başakşehir yine yattı şampiyonluğu bilerek verdi.. Böyle bir durumda bizim yaptığımız ne peki ? Çünkü bu takım top oynayarak puan kaybetmiyor, takım koşmadan, oynamadan, yürüyerek puan kaybediyor bunun açıklamasını biri bana yapsın..

4) Futbolu falan geçtim, oyuncuların yüz ifadesine bakın.. Maçı tekrar izleyin ve sadece oyuncuların yüz ifadelerine, mimiklerine bakın.. Maçın ilk saniyesinden itibaren biz zaten bu maçı alamayacağız diyorlar. SEBEP ?

5) Geçmiş senelerde şampiyon olan takımların maçlarını izleyin.. Böyle bir durumdayken nasıl tepki verdiklerine bakın.. Kaleci oyunu kurarken hızlıca koşarak topu alıp oyun kurar, taç olduğunda acele acele oyun kurulur, rakip kalecisini önüne top konur hemen başlasın diye.. BİZ DE NEDEN HİÇ BİRİ YOK ?

6) Yerli futbolcular bilhassa Ömür beyfendi, bu taraftar senin için daha ne yapacaktı seni yere göğe sığdıramadı.. Taraftara geri dönüşün bu mu olacaktı.. Bir oyuncu gününde olmayabilir ancak SAVAŞACAK bu zatta hiç biri yok.. Acaba amacı Trabzonspor şampiyonluğu değil de aman sakatlanmıyım avrupaya transfer oluyum diye düşünmesinden midir ? BÜYÜK YILDIZ ÖMÜR !! Hadi ordan 3 gol 2 asistlik yıldız.. Şampiyonluk isteyen bir takımın kanat oyuncusu bu kadar verimsiz olamaz.. Yazık valla yazık..

7) Tek korktuğum şey biz de bu kirli düzenin çarkı mı oluyoruz acaba ? Bize bir görev verildi ve görevini başarıyla yerine getirdin.. Taraftar olarak biz kendimizi kandırıyoruz biz en büyüğüz herkese karşıyız diye.. Biz aslında hiçbir şey değilmişiz bu sene onu çok daha iyi anladık..

8) Bazı arkadaşlar seneye diyor.. Ben bu sözü 20 yıldır duyuyorum.. Bu takımın seneyesi falan yok.. Camiası bile olmayana takıma şampiyonluk veren kulübü tokat manyağı yaparlar.. Başakşehirle yarışamayan kulübü 3 istanbul takımı kedinin fareyle oynadığı gibi oynar oynar durur..

9) Çok yüksek ihtimalle bu takım seneye bozulacak ve ortalama 10 senede bir zirveye oynadğımız için 2030 gibi bir yıl da tekrar zirve mücadelesi verip ligi 2. bitiririz.. Bu düzen, bu sisten, bu çark döner döner durur..
    Bazı ifadelerin maksadını aştığını düşünmekle birlikte genel hatlarıyla 12'den vuran bir yazı olmuş. Sebepleri alâkasız yerlerde aramaya gerek yok zira tablo ayan beyan ortada. 2010-2011 ile de kimse benzetme yapmasın, o kadro kazanmak için sonuna kadar MÜCADELE etti.(Sonraki süreç ayrı değerlendirilmeli.)
    Konu Royal Heart tarafından (09.07.2020 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Nereden
    Güney Amerika

Trabzonsporun şampiyon olamayacağını sadece burdan ligin ilk maçına kasımpaşayla oynadığımız maça bakarak anlayabiliriz arkadaşlar
    herkes sakin kafayla izlesin ne demek istediğimi anlarsınız
    bütün ligin kopyası bu maç aslında
    https://www.sahadan.com/takim/trabzo...cg59zlw7t06eei

biz baştan beri buyduk bu sezon
    Konu erenslash tarafından (09.07.2020 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporun şampiyon olamayacağını sadece burdan ligin ilk maçına kasımpaşayla oynadığımız maça bakarak anlayabiliriz arkadaşlar
    herkes sakin kafayla izlesin ne demek istediğimi anlarsınız
    bütün ligin kopyası bu maç aslında
    https://www.sahadan.com/takim/trabzo...cg59zlw7t06eei

biz baştan beri buyduk bu sezon
    O maçta da aynı topu oynadık. Üstelik tam kadro, üstelik biz ligi erken açtım ve daha hazırdık.

Buna rağmen ne futbol oynadık ne ümit verdik.

Nereden
    Güney Amerika

aynen öyle hocam.ünalla bu kadar olur işte bakınız sonraki süreç https://tr.beinsports.com/haber/besiktas-trabzonspor-6 hüseyinin foyası burda ortaya çıkıyor.bjknin bu maçta topa sahip oplma oranı ve çektiği şut sayısına bakınız aynı ünal mantığı işte.ben bunu niye yolladım? insanlar komplo teorileriyle uğraşmasın diye.ben de bir çok komplonun gerçek olduğunu bilirim.dünya genelinde bazı olaylardan bahsediyorum ki doğrudur. sadece futbol değil hayatın her alanında vardır bu.ama bunun mantığı vardır.bizim yaşladığımız bu durum kabak gibi ortada zaten.göz var görüyor herkes.
    Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O maçta da aynı topu oynadık. Üstelik tam kadro, üstelik biz ligi erken açtım ve daha hazırdık.

Buna rağmen ne futbol oynadık ne ümit verdik.
    Konu erenslash tarafından (09.07.2020 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cogumuz bende dahil Gs ile yarisacagimizi düsündük. Hatta Gs yaristan kopmaya baslayinca ben 1. Ts 2. Sivasspor olur diye tahmin bile yürüttüm. Basaksehir sampiyon yapilacagi aklimin ucundan bile gecmedi. Adamlar dünyanin vurgununu yaptilar da Sampiyonlar liginden gelecek parami tek motivasyonlari. Adamlarin yöneticilerinin akli varsa sampiyon olmazlar
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Güney Amerika

başakşehir şampiyon yapılmadı.ayhan kardeş almanyada hayal aleminde yaşıyorsun.komplo yok.biraz düşün artık.biz verdik şampiyonluğu yanlış stratejiyle uyan artık!başak dandik bir takım da değil.avrupada gayet başarılı oldular.başarılı derken bir çok takıma göre son dönemde en azından iyidiler.biz ne yaptık? koca bir sıfır
    Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cogumuz bende dahil Gs ile yarisacagimizi düsündük. Hatta Gs yaristan kopmaya baslayinca ben 1. Ts 2. Sivasspor olur diye tahmin bile yürüttüm. Basaksehir sampiyon yapilacagi aklimin ucundan bile gecmedi. Adamlar dünyanin vurgununu yaptilar da Sampiyonlar liginden gelecek parami tek motivasyonlari. Adamlarin yöneticilerinin akli varsa sampiyon olmazlar
    Konu erenslash tarafından (09.07.2020 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

diyecek bişey yok yazıklar olsun...

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sistem bizi sampiyon yapmak istemiyor gibi bahanelere siginmanin alemi yok.taniyanlar bilir akbil'den ve onun sahibi olanlardan temsil ettigi siyasi hareketten olumune nefret eden biriyim ama ilk once kendimize bakalim..bu sezon sampiyon olmak istemedik.bu kadar basit.ankaragucu ve antalya maclarindaki oyunumuzu gordukten sonra 2011deki gibi alenen telefon kayitlari ciksa yine kimseye kizmam.sen elinden geleni yaparsin anlarim ama biz hicbirsey yapmadan sampiyon olalim istedik.bu oyun insani hakliyken haksiz duruma dusurur.2011'deki oyunun ve kazanma hirsinin binde biri yok.cevremde bazi arkadaslar cok sansiz oldugumuzu falan soyluyor yasadigimiz seyin adi sansizlik olduguna da katilmiyorum.alanya macinda son saniye yedik ama les oynadigimiz bjk macinda son saniye attik..ikisinde de les oynadik birinde attik birinde yedik.

oyun anlaminda kume dusecek lig sonuncusu ankaragucu kendi evimizde bizi surklase etti,antalyanin yedekleri bizi sahadan sildi,alanyada ikinci yari nefes alamadik.bunlar sadece son haftalardaki kayiplar.sezon boyunca bu kepaze oyunlari kendimize aliskanlik edindik.unal ve huseyin'le bu kadar olur.
    sorloth,ekuban,nwaekeme,sosa,ugurcan,novak,pereira gibi bireysel yildizlarla bu takim buralara kadar gelmeyi basardi.ozellikle sorloth ve nwaekeme.muazzam bir sezon gecirdiler.sakatliklar olmayip bu adamlar ayni anda daha fazla maca ciksalardi belki herseye ragmen sampiyon olacaktik.

komplo teorileri iyidir guzeldir severim ama kendimizi hayattan soyutlamanin herkes bize dusman tavrina burunmenin alemi yok.hicbir seyi dogru yapmayip butun dunya bize dusman diyen is bilmezlerin yaptigini yapmaya gerek yok.evet turkiyede les bir duzen var, akbil denen luzumsuz proje takimi bir sekilde sampiyon yapilmak isteniyor ama sen her secimde bunu yapmak isteyenleri zaten el ustunde tutuyorsun onun icin bu durumu sikayet etme hakkina sahip degilsin.gercekleri kabul edip bunlarla yasamasini ogrenecegiz..bu sene eksik oldugumuz noktalar kabak gibi ortada,dukkani kapatip gitmeyeceksek onumuzdeki sezon bu eksiklikleri gidermemiz gerekiyor.
    Konu tristram tarafından (09.07.2020 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Güney Amerika
    "Annuit cœptis"

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Açikcasi düsüncemi söyleyim.
    Bence siyasi istek üzerine sampiyonlugu sattik.
    Bu kadar net.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Başaksehir'in alacağını bizi kullanarak tahsil ettiller.

son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Hâlâ dünkü oyunun açıklması yapılamıyor dünkü oyun aleni bilerek oynanmış bir oyun başkanın bunu araştırıp sorumluları bizimle paylaşması lazım bukadar utanmazlık arlanmazlık görmedim ben.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Almanya

başakşehir şampiyon yapılmadı.ayhan kardeş almanyada hayal aleminde yaşıyorsun.komplo yok.biraz düşün artık.biz verdik şampiyonluğu yanlış stratejiyle uyan artık!başak dandik bir takım da değil.avrupada gayet başarılı oldular.başarılı derken bir çok takıma göre son dönemde en azından iyidiler.biz ne yaptık? koca bir sıfır
    Nasil sampiyon yapilmadi Basaksehir? Tek bir maclarinda hakem hatasi görmedim. En son Ankaragücü maclarinda hakem kurtardi adamlari. Gs maci haricinde adamlara direnc gösteren bir takim bile olmadi. Bize olan hakem hatalari onlara karsi olsaydi kesinlikle ilk 5 e giremezdiler.

Bizimkiler berbat oynuyor o ayri ama biz Mart ayindan ara verildiginde en az 5 puan önde olmamiz gerekirdi en yakin takipcimizden. Biz bu maclari mükemmel oynayip kazansaydik da Gs macinda dogranirdik. Basaksehir önümüzdeki iki mactan birinde takilir. Is son maca kadar gider..Iddia ediyorum 2011 de ki gibi oynasaydik bile degisen hicbir sey olmazdi..

Nereden
    Almanya

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başaksehir'in alacağını bizi kullanarak tahsil ettiller.

Tamam da..Bizi ne diye kullandilar. Sivasspor yaristirilsaydi mesela. Ist. secimlerini sanki Trabzonspor kaybettirdi heriflere. Üstelik silip süpürüldü rezil oldular. Öyle böyle bir bozgunda degildi. Basrolde de eski bir Trabzonspor yöneticisi. Amaclari adami basa getirmekse bence cok dogru yoldalar..
    Konu AyhanPe tarafından (09.07.2020 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bizim şampiyonluğumuz bence Ünal'ın istifası ile başladı. Ünal'ın bir anda istifa etmesi, son haftalarda yönetimin hiçbir yönünden ses çıkmaması bu süreçte karanlık oyunların döndüğünü işaret ediyor bence. Bir tane yürekli futbolcu, teknik adam veya yönetici çıkıp gerçekleri açıklasa milyonlarca taraftar arkasında olacaktır. Biz bu takıma insanoğlunun en değerli şeyleri olan sağlığımızı ve zamanımızı verdik, çıkıp bizim hakkımızı yiyenleri açıklasınlar ki bizde onlara gereken cezayı verelim.

Nereden
    Bursa

Şu maçın hiç bir açıklaması yok ve inanın Antalyasporlular kasmadılar bile,tatil modunda takıma şampiyonluk verecek kadar çapsız bir kulüp değiliz.
    Bunu Trabzonspor taraftarına kabul ettiremezsiniz,çıkın bedelini ödeyin.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açikcasi düsüncemi söyleyim.
    Bence siyasi istek üzerine sampiyonlugu sattik.
    Bu kadar net.

Ne sihaset yaa

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyler, Ünal Karaman ligin ilk yarısında Yusuf Sarı, Kamil Ahmet ve Doğanla oynamak zorunda kaldı. Abdülkadir ve Ekuban gibi önemli oyunculardan faydalanamadı. Ndiaye, Guilherme ve Bilal gibi hamle oyuncuları yoktu, stoper rotasyonunda Da Costa ve Messias yoktu Ivanildo kazmasıyla oynamak zorunda kaldı. Buna rağmen ilk yarıda "takımda ruh yok" diyebileceğimiz maç sayısı maksimum 2 yada 3 falandır. Kötü oynadığımız çok maç vardı ama sebebi sakatlıklar ve dar kadroydu. Mevcut kadroyla devam etme şansı olsaydı bugün en kötü ihtimalle "olsun mücadele ettik" diyecektik. Ama geldiğimiz noktada malesef takımın ruhsuzluğunu falan konuşuyoruz.

Ünal ile de şampiyon olamazdık gibi söylemlerinize katılmıyorum.

Nereden
    Almanya

Ilk cümleye dedi direct kapatim, bu ne saçmalık her mac ayni röportaj

yüregimts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Orta saha düşmüş Ömür bitmiş . Ulan alsana Serkanı doganı kamili koşsun dursunlar bassınlar . Beyin yok ama nerde . Alanya macı da bu yüzden gitti bu macta. Yazıklar olsun artık ne heyecanım var ne bişeyim. Agzıma lokma koyamadım yüzüm 5 karıs hala yazık bize
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmişi olmayan gelirleri kesildiği an kapatılacak olan bir kulübe Şampiyonluğu altın tepsiyle hediye ediyoruz.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon basindan beri tam tamina toplamda 13 kere tandem degisikligi yaptik. Basaksehir 14 kez.
    Kart cezasindan dolayi iki kere tandem degisikligi oldu. Basaksehirde'de iki kere.
    En uzun süre beraber oynayan tandem Türkmen-Campi tandemiydi. Basaksehir'de 10. haftada Skrtel sakatlaninca Ponck-Epureanu en uzun süre beraber oynadi.
    Ligin ikinci yarisinda Da Costa-Campi tandemi cok iyi tutmusken ve Corona'dan döndükten sonra yine Da Costa-Campi ile Göztepe macina cikmisken sacma bir sekilde Alanya macina Hosseini-Campi tandemi ile ciktik.
    Hosseini kirmizi kart gördükten sonra mantiken tekrardan Da Costa-Campi tandemine dönmek yerine Türkmen oynamaya basladi. Önce Campi ile daha sonra Da Costa ile.

Neden maclarda hep gol yiyoruzun aslinda en acik cevabi. Epureanu gibi klas bir defans oyuncusu almadik ligin basinda ve bu cok büyük hataydi. Ligin ikinci yarisinda takviyeler yapildigi halde Messias bir türlü oynatilmadi. Süs olarak alinmis demek ki.

Bu düsünceden siyrilmamiz lazim. Bu düsünceyle bir yere varamayiz. Adamlar niye bize yatsin? Basaksehir kadrosu ile rakibe korku veriyor. "Her an sana gol atabilirim!" tehdidi ile karsi karsiya kaliyor rakip. Ya biz? "Her an bana gol atabilirsin!" güvencesi veriyoruz. Futbolumuz rakibi kücümsetmiyor aksine direnc kazandiriyor. E bu durumda Basaksehir'e karsi oynadiklari gibi oynar mi rakip sana karsi?

Ha büyük takim olsa ayri tabi. Misal Gs gibi. Rakip kim demeden ayni oyununu oynamaya calisiyor. Bakma biz onlar 1-3 yendik. Feghouli atilmasaydi galip gelmemiz cok ama cok zordu.
    Arkadas adamlar bize yatsin mi diyoruz bize oynadiklari oyunu basaksehirede oynasinlar kafi alanyada antalyada basaksehir macinda sahada yoktular bize oynadiklari oyunun 3 de 1 ni oynamadilar bunu gormezden mi gelelim..kotu oynamamiz baska bu is baska nerde esit sartlarda mucadele o zaman sahada her mac kora kor oynasin herkes kafi..
    Konu gurur6134 tarafından (09.07.2020 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)