Sayfa 100 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 50 90 98 99 100 101 SonuncuSonuncu
Toplam 2507 adet sonuctan sayfa basi 2,476 ile 2,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar Ersun döneminden kalma tiki takalar Yazıcı o işin çok ekmeğini yedi.
    Ünal kim paslı oyun kim takmma bildiğini unutturu
    Forum hayatımda okuduğum en boş yorum. Tebrik ediyorum.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ersun mu? Tiki taka mı? Aaaaaaaahhahahahahhahahah.

Ya senin küçümsediğin Ünal Karaman bana ligtv aldıran adamdır ya.

Bak şampiyonluk iddiamız da yoktu o zaman.

Sen futbol izleme kardeş.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kayseri ve Konyanın çabasına ve oynadıkları oyuna bakıp Başakşehir'e çelme takarlar diyorum, sonra bu iki takımın bizle de oynayacağı gerçeğiyle yüzleşiyorum. Denizli maçı deplasman olduğu için galip geliriz es kaza puan farkı da 2'ye falan düşer sonra lanetli stadımızda yine ızdırap çekeriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 2-3 haftaya bakarak yapiliyor yorumlar. Basaksehir sampiyonlugu bizden daha cok haketmedi. Bizim formayi giymis olsalar ilk 5 e bile giremezdiler. Benim Ankaragücü ne karsi izledigim Basaksehir hic haketmiyor hele. Ist. takimlari nasil sampiyonlugu itelenmisse onlarda öyle..Tipik bir Istanbul takimi sampiyonlugundan farksiz..

Son haftalarda takim asiri kötü oyunla birlikte puan kaybettik. Normalde böyle oynadigimizda da sonuca gidebiliyorduk ama olmadi..O kadar kötü oynuyoruz ki sampiyonlugu kaybetsek bile üzülemiyoruz..Ben yinede 2011 deki gibi mücadele etsek bile olamazdik diyorum

Suan en cok Agaoglu nun beynini okumak isterdim.
    Hayır ben tüm seneye bakarak yorum yapıyorum.
    Sene başından beri ligin en istikrarlı takımı Başakşehir.
    Türkiye içinde ittirdiler de, adamların Avrupa'da çıktığı grup belli, UEFA kupasında geldiği yer belli.

Bütün sene futbol adına tek bir pozitif iş yapmayacaksın, karşındaki takımın 2 kötü maçı var diye haketmediler diyeceksin.

Su Aytaç ile, Yusuf Erdoğan ile oynayan Kasımpaşa bile bizden daha "takım".
    Bu sene şampiyon olacak bir oyun oynamadık. Boşuna altına başka bahane sermeyin.
    Ligin en dengeli, en iyi takımı adamlar.
    Kedi ciğere döndü iş.

Kötüyüz efendim.
    Neyi zorluyorsunuz ki?

Adamlar ligdeki diger her takımdan daha iyi...
    Birkac maç kötü oyunları bunu değiştirmez.

Lig 3-4 maçla kazanılmıyor.
    Sene boyunca yaptıkların semeresini verir.

Doğru dürüst bir hoca ile, inşaallah toparlariz seneye.
    Acemi olmazsa seviniriz.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Iddiasiz Gaziantep bile kiçini yirtti çevirdi maçi, birde bizim eşşeklere bak.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır ben tüm seneye bakarak yorum yapıyorum.
    Sene başından beri ligin en istikrarlı takımı Başakşehir.
    Türkiye içinde ittirdiler de, adamların Avrupa'da çıktığı grup belli, UEFA kupasında geldiği yer belli.

Bütün sene futbol adına tek bir pozitif iş yapmayacaksın, karşındaki takımın 2 kötü maçı var diye haketmediler diyeceksin.

Su Aytaç ile, Yusuf Erdoğan ile oynayan Kasımpaşa bile bizden daha "takım".
    Bu sene şampiyon olacak bir oyun oynamadık. Boşuna altına başka bahane sermeyin.
    Ligin en dengeli, en iyi takımı adamlar.
    Kedi ciğere döndü iş.

Kötüyüz efendim.
    Neyi zorluyorsunuz ki?

Adamlar ligdeki diger her takımdan daha iyi...
    Birkac maç kötü oyunları bunu değiştirmez.

Lig 3-4 maçla kazanılmıyor.
    Sene boyunca yaptıkların semeresini verir.

Doğru dürüst bir hoca ile, inşaallah toparlariz seneye.
    Acemi olmazsa seviniriz.
    Seni kastetmedim zaten degerli kardesim. Bazi arkadaslar hakem 2 penalti verince bir anda hakemlere farkli gözle bakmaya basladilar örnegin

Kötü oyunumuz malum. Sene basindan bu yana bu oyunla sampiyonluga oynayacagimizi yazip ciziyordum. Cimsir in Hüseyin tercihini bende pek anlayamiyorum ama zorunlu aradan sonra en hazir onun oldugunu idmanlarda görüp sans tanidigini düsünüyordum. Hadi bir zamanlar taraftar baskisini kaldiramiyor dinlenmeli dedik. Bir cok mac oynatilmadi zaten. Kötü oyun bana kalirsa kadro yapisiylada alakali. Obi Mikel i bile ariyoruz bence. Bunu sirf teknik direktörlere yüklemeyi dogru bulmuyorum acikcasi. Umarim seneye daha iyi bir kadro planlanmasi yapilir.

Basaksehir daha derli toplu.En azindan ne oynadiklarini biliyorlar ama zorunlu aaya kadar en az 5 puan farkla önde olabilirdik normal bir ligde oynasaydik ve onlarda yaristan coktan kopmaliydilar bana kalirsa..Suda bir gercek ki Gs yerine onlar katilmis olsaydi avaraj takimi olmazdilar sampiyonlar liginde. Biz su halimizle katilsak duman oluruz orda gerci. Yinede Korona arasina kadar sampiyonlugu hakeden tarafin Trabzonspor olduguna emindim, son üc maca kadarda hala öyle düsünüyordum. Bakalim önümüzdeki üc mac neler olacak..
    Konu AyhanPe tarafından (09.07.2020 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İktidar kanadı artık gizlemeye ihtiyaç duymuyor takındığı tavrı ancak muhalefeti de anlamıyorum Başak’a vuracakları her yumruk artı olarak dönecekti, iddia ediyorum geçen sene BAŞAK olayı olmasa GS lider olsa ya da rakibi İstanbullular olsa Büyükşehir seçimlerinde sonuç farklı olurdu, GS’liler sandığa gitmedi 31 Mart’ta ama ne hikmetse iş TS’ye gelince sallamıyor kimse. Trabzonsporlular buna bir çözüm üretmeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yalaka bir toplumuz kardeşim, başka açıklaması yok.

Nereden
    İstanbul

Tiki taka futbolunu bu sezon 3 maçta parça parça anca oynamışızdır. Ersun Yanal statın açıldığı periyotta iyi, canlı oynattı sonrası ve öncesi faciaydı.

Onazi'nin sakatlanması, başka bir sürü sakatlıkla o futbol bitti. Bu sezon Yusuf'un gitmesi, berbat orta saha kurgusu, Avrupa eleme maçları yüzünden bocalayarak girmemiz ve yine sakatlıklarla o futbol tamamen yok oldu. O dönem yani sezon başı Ünal hocanın son derece karamsar açıklamalarını herkes hatırlar eminim.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığım hesaplamalara göre ,

Bugün Rizespor Kayserispor'u mağlup ederek ligde kalma adına altın bir adım atacak ve Konyaspor ile Kayserispor'u bildiğin ateşe atacak.

Pek İhtimal vermesem de bugün Gazişehir Eğer Konyaspor'dan puan alırsa Konyaspor'unda ligde kalması için tek ihtimali kalıyor Başakşehir'i yenmek.

Birazdan başlayacak Rizespor Kayserispor maçında Rizespor galibiyeti ve akşam Antep Konya maçında beraberlik çıkması durumunda dahada umutlanacağım. Çok derin hesaplar sonucu yukarıda yazdığım şeyler gerçekleşirse

Kayserispor ve Konyaspor Başakşehir'den puan alamadığı takdirde düşüyor. ( Başakşehire yenilip bizi yenerek ligde kalma ihtimalleri de var tabi )

Bu hesap burada dursun. Ben inanıyorum gerçekleşecek.
    Hesaplarım kusursuz işliyor. Şimdi Hafta sonu Konyaspor Başakşehir'i yenecek. Bizde galip geleceğiz ve puan farkı 1'e düşecek. Beşiktaş'ı sahadan silen Kayserispor Başakşehir'den puan alacak ve güzel günler göreceğiz. Çok inanıyorum bu ihtimale. Yavaş yavaş gerçekleşecek. Şuan 2'de 2 tahminim tuttu.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hesaplarım kusursuz işliyor. Şimdi Hafta sonu Konyaspor Başakşehir'i yenecek. Bizde galip geleceğiz ve puan farkı 1'e düşecek. Beşiktaş'ı sahadan silen Kayserispor Başakşehir'den puan alacak ve güzel günler göreceğiz. Çok inanıyorum bu ihtimale. Yavaş yavaş gerçekleşecek. Şuan 2'de 2 tahminim tuttu.
    Hocam sorun şu ki senin benim inandığımoz kadar futbolcular inanmıyor. İnsanın esas canını sıkan bu. Birdenbire hayalete döndü bizimkiler.
    There is no spoon...

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayatimda bir cok cahil söz duydum ve okudum ama bu rahat ilk 3e girer.
    Nefsin icin sevme

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sorun şu ki senin benim inandığımoz kadar futbolcular inanmıyor. İnsanın esas canını sıkan bu. Birdenbire hayalete döndü bizimkiler.
    Haklısın hocam maalesef çok ruhsuz bir topluluk. Futbolcular ne yapacaklarını bilmiyor sahada. Benim prensibim var ömür umuttan önce bitecek. Benim yazdığım şeyler tek tek tek gerçekleşecek. Ben buna yürekten inanıyorum. Sabah bir hesap yaptım. Kayserispor ve Konyaspor'un kalan maçlarını masaya yatırdım. Bugün iki takımda yenilirse Başakşehir veya bizden puan almadan ligde durmaları mucize. 35 puan bandını geçmeliler. Bir tek tutunacak dal bu kaldı. Kayserispor mesela bugün Rizespor ile ölüm kalım maçı verdi. Başakşehir'e böyle oynayan takımın puan almaması imkansıza yakın. Konya'nın Başakşehir'den puan alacağına çok fazla eminim. Yüzde yüz puan alacak Konyaspor. Şampiyonluk gitmedi. Futbolcularımız son düdüğe kadar mücadeleyi bırakmasın.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Ulan be her istediğimiz oldu şu haftada ama gel gör ki bizim takımın bizim isteklerimizle alakası yok

trabzonspor

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Komplo olacak ama bizim takımı kim tehdit etti ve yüz ifadeleri sanki vallahi biz de suç yok der gibi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Komplo olacak ama bizim takımı kim tehdit etti ve yüz ifadeleri sanki vallahi biz de suç yok der gibi.
    Yav hadi yerli topçuna anlattın bunu da yabancı topçun yer mi bu tehdidi filan en kötü kendi basınına demeç verir, bizimkiler sene başından beri farklı değillerdi ki, rakip sahada tekme yiyen takım arkadaşlarına sahtekar muamelesi çeken durumda oldular hep

trabzonspor

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tiki taka futbolunu bu sezon 3 maçta parça parça anca oynamışızdır. Ersun Yanal statın açıldığı periyotta iyi, canlı oynattı sonrası ve öncesi faciaydı.

Onazi'nin sakatlanması, başka bir sürü sakatlıkla o futbol bitti. Bu sezon Yusuf'un gitmesi, berbat orta saha kurgusu, Avrupa eleme maçları yüzünden bocalayarak girmemiz ve yine sakatlıklarla o futbol tamamen yok oldu. O dönem yani sezon başı Ünal hocanın son derece karamsar açıklamalarını herkes hatırlar eminim.

Haklisiniz bir donem gercekten ligimizin en iyi pas oyununu oynadik pereiara ile sagdan cikip onunde sosa omur yazici ucgeniyle rakibin sinir sistemini cokertiyorduk simdi o ortami biraz kaybettik

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

duvarlara kafa atacağım artık ya

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun döneminde biz bir kaç maç iyi oynadık ne tiki takası ya
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

başakşehir kollandığı doğru ancak şampiyonluğun gitmesinin nedeni kesinlikle bu değil.anafikir bu.biz verdik.biz verdik şampiyonluğu ama nasıl verdik bilmiyoruz dersek yalan söyleriz.hoca yoktu takımda.ligin ilkbirinci devresindeki ilk maçımız olan ve berabere biten kasımpaşa ile olan lig maçını izle aynı oyun. anlarsın o zaman hocam.alanya maçını alsak bitmişti iş demem .hüseyinle gene puan kaybederdik biz .
    Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil sampiyon yapilmadi Basaksehir? Tek bir maclarinda hakem hatasi görmedim. En son Ankaragücü maclarinda hakem kurtardi adamlari. Gs maci haricinde adamlara direnc gösteren bir takim bile olmadi. Bize olan hakem hatalari onlara karsi olsaydi kesinlikle ilk 5 e giremezdiler.

Bizimkiler berbat oynuyor o ayri ama biz Mart ayindan ara verildiginde en az 5 puan önde olmamiz gerekirdi en yakin takipcimizden. Biz bu maclari mükemmel oynayip kazansaydik da Gs macinda dogranirdik. Basaksehir önümüzdeki iki mactan birinde takilir. Is son maca kadar gider..Iddia ediyorum 2011 de ki gibi oynasaydik bile degisen hicbir sey olmazdi..
    Konu erenslash tarafından (10.07.2020 Saat 02:52 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bakınız:

hüseyin dışında yardımcı yani birinci yardımcı newton değil muzaffer denen saçma sapan biri bunu birinci yardımcı yapmışlar.

burdan da ayrı kaybediyoruz zaten bu detayı da atlamamak lazım.

" Eddie Newton'ın Trabzonspor ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. 48 yaşındaki İngiliz teknik adamın bu hafta Trabzon'a gelerek yönetimle son bir görüşme yapacağı belirtildi. Anlaşmanın resmiyete dökülmesinin ardından pro lisansı da bulunan Eddie Newton'un teknik ekipte Hüseyin Çimşir'in ikinci yardımcısı olarak göreve başlayacağı kaydedildi. Geçtiğimiz günlerde teknik heyete katılan Muzaffer Bilazer'in ise birinci yardımcı antrenör olarak görevine devam edeceği de bildirildi.DHA"

"Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cihan Ince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma Allah aşkına. Antalya maçında hiç alakası olmadığı halde adamların yüzde yüzlük gol pozisyonunu ofsayt diye durdurdular. Üstelik pozisyonu oynatmadan.. Anında! Hakem bizim lehimize çalmasına rağmen yenemedik.. Açık ve net.. Bu kadar da kör olmayalım..
    Sen lehimize hata olarak gol olup olmayacağı belli olmayan bir ofsayt pozisyonunu yazabiliyorsun sadece,ben aleyhimize maç sonucunu etkileyen hata olarak bir liste yaparım aklın durur.Bize çalınan son 3 penaltı bile hakem tarafından görülmedi,çalınmadı Var devreye girdi ancak öyle.

Ligi pek takip etmediğini varsayıyorum.

Bu şampiyonluğu biz kendi elimizle verdik,vereceğiz ama Başakşehir başkanı ve içinde bulunduğu hakim gücün futbol dünyasındaki ve özellikle mhk üzerinden ligdeki etkisini göremeyecek kadar kör değilim.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalya'nın eli yüzü düzgün 3 tane topçusu vardı, onlar da sakatlık veya cezaları sebebiyle oynamadı. Yedek kulübesinde tüm değişiklileri tamamlayacak kadar futbolcu yok. Ligde ne düşme korkuları var ne de tırmanma ümitleri. Deplasmana gelmişler...

Ve sen penaltılardan 2 gol bulduğun maçı rakibin kalesine şut çekemeden tamamladığın halde suçu federasyonda, hakemlerde, hamsi fotoğrafında falan arıyorsun camia olarak.

Şampiyonluk mücadelesi verdiğin takım senin grup aşamasında dibi süpürdüğün kupada devam ediyor halen, muhtemelen turu da geçecek. Senelerdir ikinci olduğu ve devamlı saldırı yediği halde ağlamamış, sağa sola bulaşmamış; aynı oyun anlayışını koruyup aksayan kısımları yamayarak yoluna devam ederek bugünlere gelmiş.

Biz ise bu kafayı taşımaya devam edersek sittin sene şampiyon olamayız.
    Naber?

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırayla yazayım isterseniz.
    Önce antep maçımız sonra başak maçımız.sonra alanya maçı hatta a.gucu maçı.
    Bu arada başakın hakemle aldığı maçlara da bakın.
    Önce sivas maçı.(berabere),Bizim mac.a.gucu maçı.
    Var sistemi ne hikmetse gs maçı ve antalya maçında çalışmaya başladı.
    Yani başak öne geçince.onceki haftalarda cok daha bariz var pozisyonları olmasına rağmen.
    Yine cambaza bak yaptılar ve herkezi kandırdılar son 2 hafta sözde adalet uygulayarak.
    O adalet antep ve başak macarinda uygulanacaktı.
    Şimdi trabzonpor tekrar kadroyu dağıtsın diye birileri biryerlerde ellerini oluşturuyor.yine aynı hataya düşüyoruz her zamanki gibi.
    Açik ve net
    Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanya maçından sonra perde arkasında bizimkileri fena haşladılar herhalde. Siyasi baskı mı oldu ne oldu artık. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Takım ölü gibi.
    Aynen öyle
    Alıntı Karasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emine Erdoğanın Basaksehir'ini de kupa sahibi yaptık ya.ihya edilecek kimse kaldı mi?
    Abv böyle isin
    Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu son haftalarda oynanan futbolun ve futbolcuların ruh halinin altında başka bir neden olduğuna yüzde yüz eminim. Şampiyonluğa oynayan takım Ankaragücü maçına o şekilde mi gider arkadaşlar. Trabzonspora dışarıdan birileri sen dur demiş, yönetimde bunu futbolculara söylemiş. Bunu yapan her kimse Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın, öbür dünyada gün yüzü göremesin inşallah
    Âmîn
    Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yayla çocuklarıyla kaybedeceğime o***pu çocuklarıyla kazanmak isterdim.

Yanlış anlamayın, sahada ısıran, mücadele eden, çirkeflikse çirkeflik yapan bir tane bile adam yoktu.

Net oğlu net penaltı verilmedi, VAR'a gidene kadar bir tane adamın eli bile kalkmadı havaya. Ekuban'a sahtekar muamelesi yaptılar resmen.

Takımda kimsenin şeyinde değil biz götümüzü yırtalım.
    Nasil bulastik bu belâya arkadas...
    Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Başağa karşı halısaha takımı gibi defans yapıp goller yiyen anadolu takımları,bize gelince en az hatayla oynuyor.Bunlar bir numaralı aşşağılıklardır.
    Onlarin taaaa............
    Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya'nın eli yüzü düzgün 3 tane topçusu vardı, onlar da sakatlık veya cezaları sebebiyle oynamadı. Yedek kulübesinde tüm değişiklileri tamamlayacak kadar futbolcu yok. Ligde ne düşme korkuları var ne de tırmanma ümitleri. Deplasmana gelmişler...

Ve sen penaltılardan 2 gol bulduğun maçı rakibin kalesine şut çekemeden tamamladığın halde suçu federasyonda, hakemlerde, hamsi fotoğrafında falan arıyorsun camia olarak.

Şampiyonluk mücadelesi verdiğin takım senin grup aşamasında dibi süpürdüğün kupada devam ediyor halen, muhtemelen turu da geçecek. Senelerdir ikinci olduğu ve devamlı saldırı yediği halde ağlamamış, sağa sola bulaşmamış; aynı oyun anlayışını koruyup aksayan kısımları yamayarak yoluna devam ederek bugünlere gelmiş.

Biz ise bu kafayı taşımaya devam edersek sittin sene şampiyon olamayız.
    Ben bu yaziya cevap vermemis miydim yau ?

Satti sampiyonlugu bizimkiler hacii...
    Konu Sefer A. tarafından (10.07.2020 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    duvarlara kafa atacağım artık ya
    Buyur kafanı at şu videoya
    https://tr.beinsports.com/lig/super-...odallega-20014
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum hayatımda okuduğum en boş yorum. Tebrik ediyorum.
    Al kardeş sen de bu video ile hayatının boşluğunu doldur
    https://tr.beinsports.com/lig/super-...f-yazici-19020
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)