Sayfa 91 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 81 89 90 91 92 93 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2507 adet sonuctan sayfa basi 2,251 ile 2,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CHP milletvekili bi açıklama yaptı da, hemen AKP'nin en eğitimli avugatı atladı ya ortaya CHP'nin komplo teorileri falan zart zurt diye!? Hemencecik o anda biricik förs leydisinin damadını tercih etti, temsil etmesi gerektiği Trabzon halkına karşın.

Hanedanlıkla yönetildiğimizin apaçık delili gibiydi hatta...
    Halk partili vekiller Cumhurbaşkanını destekleyici söylemlerde bulunsalar iktidarın oyu azalır.
    Trabzon sporun hakkını hakkını arayacak en nitelikli aktivist rakibini o sahaya çıktığına pişman edecek futbolcu ve teknik ekiptir.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Erol bulutu dinliyorum sonra Hüseyin hocaya bakıyorum.

Galatasarayı çok geride bekledik bugün diyor, yani bu durumdan hoşnut değil. Geriye yaslanmak istemiyor.

Sonra Hüseyin hocaya bakıyorum, skoru koruyamiyoruz diyor. Yaw arkadaş yırt kendini, deki yaslanmayin geriye. Madem direktifin olanların aksine bunu sahaya yansitsana.

Ünal hoca ile başlayan durum, Hüseyin hoca ile dahada gelişti. Bu durum bu sene başımızı agritti, bir sonraki 3 seneninde gidişatını zorlaştırır.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'de siyasetin el atmadığı hiçbir alan yoktur. Bilim yapın diyorsunuz iyi güzel, lakin bilimi de istediği gibi yönlendiren bir ittifak ve buna karşı duramayan bir muhalefet var. Ben üç kere öğretim elemanı sınavında hakkı yenilmiş insanım. Eninde sonunda kazandırılan Akp ya da Mhp'li biri oldu. Hatta iş daha ileri boyuta götürülerek bazı öğretim üyelerinden partide (Akp ya da Mhp) adam yani bir nevi torpil olup olmadığı soruldu. Bakın bilim diyorsunuz bilim bu halde, ben yıllardır emek veriyorum. Şu anda doktora aşamasındayım, üç yıl kaldı sürecin bitmesine ama gelecek noktasında rahat değilim. Fakat umudum var. Çünkü biz millet olarak süs olarak bile duramayacak birini bulamayınca bir makamda kalifiye elemana ihtiyaç duyarız. Benim de umudum bu yönde, çünkü fark yaratıp iktidar sahiplerinin bana ihtiyacı olmasını beklemekten başka çarem kalmadı. Çünkü sınav varsa hak yemek çok daha kolay oluyor ama başarılar/faaliyetler/çalışmalar girince işin içine o zaman istemeden yalpalıyorlar.

Bu yüzden Trabzonsporumuz da çok zor bir ihtimal ama Liverpool gibi bir kadroya sahip olamadıkça ya da daha uygun tabirle Türkiye'nin Liverpool'u olamadıkça şampiyonluk göremez, gördürmezler. Bu noktada yerel çekişmelere, öz evlat torpiline son verilip muktedir olanlar iktidara gelmeli ve Trabzonspor'da oynamalı ve Trabzonspor'u yönetmeli. Yoksa bugün Hüseyin, Osman, Tolunay gider yarın Abdülkadir Parmak, Koray hoca olur yerimizde sayarız. Biz millete fırsat vermeden evvel önce iyi ve hakkaniyetli bir ekip oluşturalım. Sonra ise hakkımızı savunalım. İktidar cephesinden bayramlarda, seçim mitinglerinde ve sezon başı yapılacak gövde gösterilerine kulak asmayalım. Hepsi gaz alma çabası.
    Konu Timur Bey tarafından (09.07.2020 Saat 02:56 ) değiştirilmiştir.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne dediysem aynısı çıktı. Takım top oynamıyor, hoca sadece izliyor, yerliler şımardı vs hepsini dedik.
    Gaziantep maçından sonra bu hocayla asla şampiyon olamaz dedim.
    Haklı çıktım.
    Trabzon ve Trabzonspor bu kafayla 30 sene daha şampiyon olamaz!

Hadi 2011, lobi, hakemler vs tartışın. Senin takımın 3 pası üst üste yapamıyorken konuşuyordunuz bunları.
    Hadi 30 sene daha konuşun.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı mete61bordomavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne dediysem aynısı çıktı. Takım top oynamıyor, hoca sadece izliyor, yerliler şımardı vs hepsini dedik.
    Gaziantep maçından sonra bu hocayla asla şampiyon olamaz dedim.
    Haklı çıktım.
    Trabzon ve Trabzonspor bu kafayla 30 sene daha şampiyon olamaz!

Hadi 2011, lobi, hakemler vs tartışın. Senin takımın 3 pası üst üste yapamıyorken konuşuyordunuz bunları.
    Hadi 30 sene daha konuşun.
    Katılıyorum bu kadar kötü oynayan bir takımın şampiyon olması mucizedir.son 7 maç 5 beraberlik böyle grafikle zambiya liginde bile şampiyon olan takım varmıdır.Onu bırak bu takım doldur boşalt bile yapamıyor.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Samsun

- Ben hayatım boyunca hiç erdoğana oy vermemiş bi muhalifim, (1 kere büyükşehirde akp adayına verdim sadece) Erdoğana oy vermesem de hakkını vermek gerek ki siyasi olarak attığı adımlarla daima iktidarını korudu. mhp ile arasının en bozuk olduğu dönemde açılım süreciyle bile iktidarı korumayı başardı.
    - Erdoğan 31 mart akşamı yaptığı konuşmada istanbulu kaybettiğini kabullenmişken bi yurtdışı uçuşu öncesi ne olduysa kimse 15.000 bin oyla kazandım demesin diyip seçimi iptal ettirdi. 23 haziran tekrar seçimi öncesi konuşmaları, anketlerin hatalı olduğunu söylemesinden seçimi kaybettiğini önceden bildiğini anlamıştım. bu olay erdoğanın siyaset tarihinde bence tek büyük hatasıydı.
    - Gelelim asıl konuya. futbolda başakşehirin şampiyonluğu demek zaten kıl payı elinde tuttuğu iktidarının sonunu getirmekte. bunu nasıl öngörüp önlem almadı aklım almıyor.
    bu işte kendisinin karlı çıkma şansı olmadığı gibi en zararlı da kendisi çıkacak. açıkçası bu operasyonda gümüşdağın yaptıklarını falan pek bildiğini sanmıyorum ama kimse mi kendisini uyarmadı aklım almıyor. %2 falan oy kaybı yaşatacak futboldaki bu güvensizlik ve yapılaşma.
    - Valla ben hala bi hamle bekliyorum. nasıl olacak ne yapacak bilmiyorum ama bence bu tarihi hatayı yapmayacak. belki başakşehir şampiyon yapılıp kapatılır ve lig bize tescil edilebilir. zira bu yapıyı engellemezse iktidarından olacak. bu durumdan tüm takımlar şikayetçi sadece trabzonlular değil.

ayrıca erdoğanın inşallah trabzonspor şampiyon olacak diyen bakan turhanı bir gece yarısı durduk yere görevden almasını da hiç masum bulmuyorum. kendisinin nedense trabzonspora bir düşmanlığı var, eminim ki damadı olmasa berat albayrağa da haddini bildirir qnb sponsorluğunu verdirmez ve bankalar birliği anlaşmasını haziranda yaptırmayıp bizi avrupaya göndertmezdi.
    Konu romeikaa tarafından (09.07.2020 Saat 04:48 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Burası bildiğin siyaset meydanı olmuş��
    Bilen demez, diyen bilmez.

Nereden
    İstanbul

Siyaset falan hikaye.
    Tüm imkanlar oluşmuşken, ne diye Ünal Hoca’yı yollarsın?
    Ne diye sahaya atlar, adam kovalarsın?
    Götü boklu Başakşehir’e kupa kaptırmak nedir?
    İstanbul takımlarını küçümseyen adamlar vardı forumda.Çok yol almalıyız çoookkk
    Türkiye Kupası’nı alın bari dicem de korkuyorum

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Ünal karamanın gönderilmesi doğru karardı.
    Hüseyini yerine alması başkanın en büyük hatasıydı.Bu hatası pahalıya mal oldu.Bunu anlamıştır sanıyorum anlayıp anlamadığını takımın başına alacağı hocayla anlayacağız zaten

hala ısrarla yanlış bir hoca seçimi yaparsa ve kadroda gerekli olan oyuncuları dağıtırsa yönetimin revizyona gitmesi gereklidir o zaman

benim hala hayret ettiğim şu bizim forumda veya dışarda saıl bilinçli futbolu bilen az buçuk anlayan arkadaşlar hüseyin hamlesine itiraz etmediler veya camiadan hüseyinin hoca yapılmasına tepki gelmedi ona şaşırdım.

newtonun alınması tepkiyi düşürmek içindi belli ki ama ingiliz hoca bir tane alıp hüseyin beceriksizini hoca yapman olmadı başkanım

yani newtonu alması doğru bir hamle ama diğer teknik ekip muzafffer hüseyin bunlar kim derler adama?

ben ne yaptım dedin tabi

dersimiz ne peki? ders şu : bir şeyi tam yap a kalite malın yanına f kalite olmaz.

yani newtonun yanına hüseyin verilmez ikisi ayrı dünyanın insanları birisi amerika diğeri bağcılar gibi düşün.

canın isterse ki newtonu tutarsın.bana göre kalmalı. diğer ekibi kovarsın .newtonu ingilterede transfer için scout veya genel direktör yaparsın sana kalmış.

gerekli bağlantıları kullanırsın gerekirse bakan Albayrak madem Trabzonsporlu bu renklere gönül vermiş bizim gibi Almanyadan bağlantısı varsa ki mutlak vardır hoca arayışında sana herşeyden önce bir taraftar olarak destek olabilir diye düşünüyorum.Bunda ayıp bir şey yok.nasıl olsa cem yılmaz fener için yardım başlatmışlardı acun ile ki ikisi fbli..bizim de bağlantılarımız olmalı bu konularda varsa kullanırsın.en azından network olarak faydaları olur.

araştırırsın güzel bir ekip kurarsın ekip için 6 milyon euro maaş bütçesi ayarlarsın.o zaman bak nasıl hocalar alıyorsun.kadroyu dağıtmadan dört güzel futbolcu alırsın.uğurcanı güzel paraya verirsin ama düzgün para.yoksa satma bu çocuğu.kalsın iki sene daha bizde.hatta şampiyonlar ligine gidilirse uğurcanı elinde tut ki değerlensin.

ben bakan Albayrak beyin de taraftarı olduğu bu klup için kaliteli bir Alman yabancı hoca istediğine adım gibi eminim.
    Konu erenslash tarafından (09.07.2020 Saat 06:55 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

günaydın !
    an itibarı ile imzamı değiştirip ,
    bu leş futbol ortamı ile ilgili kendime yeni bir yol çiziyorum .

prensibim , imzamdır .

tekrar herkese geçmiş olsun !
    Konu ANAOKULU TERK tarafından (09.07.2020 Saat 07:18 ) değiştirilmiştir.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

günaydın bakalım.bu sene yabancı ekip olur kafanı takma .eren demişti dersin nerden mi biliyorum? biliyorum işte... ama alman veya ingiliz olabilir.ancak kalitesi konusunda dikkat etmeleri lazım.para ve bütçe ne ayırırlar bilgim yok.yani bildiğim şey sadece analiz ve yaşadıklarımızdan dolayı başkanın ve bazılarının ders çıakrıp bu olaya el atacaklarını anlamam.eğer başkan yarım yamalak iş yapmaz ise personel sayısında yabancı hocaları esktradan alırsa güzel şeyler olur.acele etmemeli hoca konusunda.hüseyin ve ekip yollanıp bir süre newton idare eder o sıra hoca bakarlar diye düşünüyorum.
    Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günaydın !
    an itibarı ile imzamı değiştirip ,
    bu leş futbol ortamı ile ilgili kendime yeni bir yol çiziyorum .

prensibim , imzamdır .

tekrar herkese geçmiş olsun !
    Konu erenslash tarafından (09.07.2020 Saat 07:23 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Çok yazık oldu.
    Çok iyi kadromuz vardı. (H. ÇİMŞİR ve H. TÜRKMEN hariç. Yan dur şimdi Sn. AĞAOĞLU ÇİMŞİR tercihin için)
    Oysa Alanya maçının son 20 saniyesine kadar her şey ne güzeldi.
    Alanya ve A.Gücü maçları bu takımın şampiyonluk inancını bitirmiş.
    Dün ÇİMŞİR ve oyuncuların hiçbirinde şampiyon olacağız, olmalıyız havası yoktu. Beden dilleri korku, panik ve özgüvensizlik içeriyordu.
    31 maçta 70 gol at=2,3 gol/maç (Atanların gayet iyi)
    31 maçta 35 gol ye= 1,1 gol/maç (Kaleci hariç tutanların çok kötü. Hüseyin ve Hosseini. Ancak kalecimiz iyi olmasa 45-50 gol de yiyebilirdik. Sadece penaltıları kurtarması lazım. Hep ters köşe olur mu?)
    Dün Kamil ve Vakeme ile başlamayarak stratejik hata yaptı. K. Ahmet son maçta çok iyiydi. Vakeme ile başlayıp skoru alınca Ekuban hamlesi daha doğru olurdu.
    Türkmen çok sakar, delirtiyor.
    Da Costa'yı dün çok aradım.
    Son 2 maçta bizi VAR hakemleri kurtardı. Helal olsun onların kazandığı paraya
    Son sözüm, Antalya'ya. Hayatlarının yani sezonun topunu oynadılar. Göksel iyi mamalamış belli. Demek ki düşme hattında olan Konya ve Kayseri'ye teşvik vermeye gücü yetmedi ya da maçası yemedi.
    Emine Hanım'ın damadı Göksel'in fendi TS'li damat Berat'ı yendi.
    Tamer TUNA, 2000-2001 sezonunda TS'de oynamıştı. Çıkmış diyor ki, Başakşehir'e karşı da baskılı ve istekli oynadık. Geç bunları anam babam.

Moral bozukluğundan gece en az yarım saat uykuya dalamadım ve çok korkunç rüya gördüm.
    Alanya maçından sonra psikolojimiz bozuldu.
    3 İstanbul takımını birden bir daha böyle kötü yakalamayız ve böyle iyi bir kadroyu 10 yılda bir kurabiliriz.

HEPİMİZE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.

MBFK kalan 3 maçta 2 beraberlik alabilir, futbol bu ama
    Antalya maçında birçok taraftarımız gibi benim de tahmin ettiğim gibi bizim takımın her maçı alacağının garantisi yok.
    Deplasmanda daha iyi ve özgüvenli oynuyoruz.
    BU MORALLE GEL DE ÇALIŞ BUGÜN
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

"Uzun vadeyi kestiremiyorum. Bu yaz bence kritik.

İhtimaller

1) Şampiyonluk: Tarihin gelmiş geçmiş en büyük başarısı olabilir, ilk sampiyonlukla kıyaslanır, o derece...

2) Az puan farka ikincilik: Devre arasında yapılamayan takviyelere küfürler...

3) Şampiyonun ciddi farkla gerisinde ikincilik: 'Zaten Başakşehir şampiyon olacaktı, iyi yoldayız.'

4) Türkiye Kupası:
    Net başarıdır. Genç takımın kazanma alışkanlığının fitilini yakar.

5) Avrupa Kupalarına katılım: Sezon başı durumumuz düşünülünce bu da başarıdır. Kritik nokta, yazın verilecek kararlar. Yeni hedefler...

6) Avrupa'ya gidemeyecek bir puan almak (En kötü 7. Olmak): Öldürmez, süründürmez de.

*

Bu ihtimaller karşısında ve kısıtlı imkanlarla yönetime 'ücretleri zamanında ödesin, yeter' derim. Yani söylenecek çok şey yok."

Sezon başında yazmıştım. Nankörlük etmem, edemem. Genelin aksine fazla üzülmememin sebebi şu:

Salgın nedeniyle ara verildiği zaman takımın durumu, oynadığı futbol umut vermiyordu. Bugün Çimşir'e sallayanlar, o günlerde "Hiç yenilmedi ki" diye destanlar yazıyordu. Ne çabuk unutuldu Beşiktaş maçındaki sefil oyun! Fenerli ve Gs'li ağzıyla "Böyle liderlik içime sinmez" diyordu. Alın size şimdi liderlik!

Yedek kulübende forvet yok forvet! Sturridge gitti, tecrübeli Obi Mikel gitti. En büyük kaybı sen yaşadın. Hayaller şuydu galiba: Koray, Sorloth gibi kahraman olacak...

Sonra, beş değişiklik hakkını hiç doğru kullanamadık. Hele Alanya maçı... Bu da çaylak hocanın yetersizliği işte.

Saha içi böyle, peki ya saha dışı? Oyun Teorisi dedik, Stratejik Karar Verme dedik, akıl dedik. Ama saçma sapan sosyal medya hesaplarının gazıyla olmadık propagandalarla kendi kendimizi gerdik. Aptalca işler... Sakin kaldığında Fener'i madara etmişsin, soft powerla Malatya Başkanı'nı geri adım attırmışsın. Fener'in transfer limiti artış talebine set çekmişsin. Bir anda coştu bizimkiler Alanya maçından önce. Şimdi otur düşün bakalım, ne halt ettin, neye yaradı bu salaklıklar diye.

96, 2005 ve 2011'le bu yılı kıyaslamam. O sezonlar çalındı. Bu sene biz kaybettik.

Göztepe maçı sonrası başkanın hakeme değil yayıncı kanalın numarasına takılmadı mı? Sen o gün kaybettin, farkında değilsin! Varsa kıyıda köşede aklı başında adamlar, şimdi efendi efendi bunun muhasebesini yapalım.

Beklenti/Hedef neydi, neredeyiz?

Ne kazandık, ne kaybettik?

Ne kazanacağız, neyi kaybedeceğiz?

Asalım, keselim, küselim, formamızı yakalımla hiçbir şey düzelmez.

Mesela yönetim istifa etmesin. Başkanı ve yönetimini beğenmiyorum. Ama istifalık bir durum yok. Şu Avrupa Kupaları mevzusunu çözsünler önce (Yabancı sayısındaki görüşleri de kendi ayağına sıkmak, akıl tutulması. Ayrı konu...).

Sonra iyi bir teknik ekip lâzım.

Ardından Arjantin'de, Brezilya'da iki ay kalıp oynamayacak oyuncu transfer etme huyundan vazgeçsinler.

Değerini yakalamış ve yeri alttan geleceklere dolabilecek oyuncuları satsınlar.

Sosa'nın yerine genç Sosalar bulsunlar. Kaç aydır "imzaladı, imzalamadı, imzalayacak, yenge güldü, yenge mısır ekmeği yedi" ile oyalıyorlar sizi. 35 yaşındaki adam için...

(Sosa demişken. Bizim Berke anlatmıştı, regista olayını. Oyun kurarken maharetli ayak, savunmanın önüne geçip arkadan topa yön veriyor. İşte Pirlo ornek veriliyor... İşin savunma tarafinda ise büyük açık oluşuyor. Dün orta sahada topu kaybettik, Sosa el belde seyrediyor. Hadi ikinci yarıydı, yorgundu. Gs maçının başında adamlar dörde iki gelirken de seyretti. Savunmanın önündeki oyuncun bu olduğu sürece rakip her yerden gelir, vurur. Bu risk var. Ndiaye Osmanlı'daki gibi tempolu oynamadı. Forvetlerin pres yapmadı. Oyun dört savunmacı artı bir kaleciyle rakip arasında geçti çoğu maç.)

(Bir parantez daha. Aynı Sosa, Alanya'ya evde üç farktan 3-4 yenildiğimiz maçta Vagner Love'ı 40 metre kovalamıştı. Hakkını yemeyeyim.)

Trabzon muhabirleri iş yapsın, amigoluk değil.

Rize'nin hocası takımını kurtarmanın yolunu arasın. Düşerse yönetiminin boğazına takılabilir.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (09.07.2020 Saat 07:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Zonguldak

Travmalar bitmiyor kardeşlerim
    Ne zaman yüzümüz gülecek?
    O sezon bu sezondu
    Yine bize kahrolmak ve hayal kırıklığı düştü.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftarlar maci seyredirken çıldırırken td mal mal maci seyretti birde utanmadan hala sansimiz var diyor ulan mal herif ne sansi bu futbolla mi sampiyon olacaksin. Futbol oynadığın da senden nefrrt ediyordum artik td da nefret ediyorum. Adam olan istifa eder ama sem adam degilsin.
    Bir de maç sonunda hakemlerle ne konuştu merak ediyorum.

Hakemler sana 2 penaltı vermiş, daha ne istiyorsun?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En kötü ihtimal Kupayı alalım diyeceğim ama artık ondan da korkuyorum.

Bu ruhsuzlar Alanya maçında olanları çabuk unutmuşlardır mideleri geniş bunların.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En kötü ihtimal Kupayı alalım diyeceğim ama artık ondan da korkuyorum.

Bu ruhsuzlar Alanya maçında olanları çabuk unutmuşlardır mideleri geniş bunların.

Bu savunma ile Sisse yarar geçer.

Kupanın da garantisi yok.

İnşallah penaltılara kalmaz. Kalırsa Uğurcan hoooppp ters köşe

Sisse-22
    Sörloth-21

Gol krallığı da tehlikeye girdi.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu savunma ile Sisse yarar geçer.

Kupanın da garantisi yok.

İnşallah penaltılara kalmaz. Kalırsa Uğurcan hoooppp ters köşe

Sisse-22
    Sörloth-21

Gol krallığı da tehlikeye girdi.
    Renkdaş şampiyonluk gitti krallık gitmiş çok mu?

Bir diğer korkumda şu ;
    Yanlışlıkla kupayı flan alırsak bu yönetim Hüseyinle flan sezona başlayacak.
    Ağaoğlu başkan işte o zaman ayaklarına sıkar.

& ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

gtem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

96 faciasını stadda yaşadım, 2010-11 şike sürecini birlikte yaşadık.
    Bu sene biraz daha farklıydı, her ne kadar başakşehir kollansa da biz aslında kendi ayağımıza kendimiz sıktık, hiçbir zaman takımda böyle ruhsuz ve heyecansız bir şampiyonluk mücadelesi görmemiştim. Hoca tercihimizdeki yanlıştan bahsetmeye gerek bile yok... Sonuç yine şok.

Bir dahaki ne zaman olacak bakalım....
    Trabzon-Sürmene-Muratlı

highlander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Salgin nedeniyle verilen ara sirasinda kalan 8 mac icin deneyimli bir hoca ile anlasilabilirdi. Mustafa Denizli, Yilmaz Vural veya Hikmet Karaman gibi. Sadece son 8 mac icin. Oyunu iyi gozleyebilecek, taktik kurguyu mac mac planlayabilecek, isabetli oyuncu degisiklikleri yapacak, oyunun gidisatina gore ince taktik ayarlar yapabilecek bir tecrubeli isim. Uzun vadeli olmasi gerekmiyordu. Sadece son 8 mac icin. Bu kadar uygun kosullar olusmusken, sampiyonluk firsatini kacirmamak icin. Cok yazik oldu. Bir cuval inciri berbat etti Agaoglu.
    Yaşasın Rinus Michels,Joan Cruyff, Luis Van gaal, Frank Rijkaard,Yaşasın TOTAL FUTBOL!
    Haydi Ronaldinho,yine ayağa kaldır bizi!
    Türk futbolunun Don Kişot'u Trabzonspor,kalbim seninle!

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Simdi bu taraftar alacak kombine de gidip izleceyek bu mallari hemi.agaoglunun tek hatasi cimsir ile devam etmek oldu bu da bize pahaliya patladi gecmis olsun

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı highlander Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salgin nedeniyle verilen ara sirasinda kalan 8 mac icin deneyimli bir hoca ile anlasilabilirdi. Mustafa Denizli, Yilmaz Vural veya Hikmet Karaman gibi. Sadece son 8 mac icin. Oyunu iyi gozleyebilecek, taktik kurguyu mac mac planlayabilecek, isabetli oyuncu degisiklikleri yapacak, oyunun gidisatina gore ince taktik ayarlar yapabilecek bir tecrubeli isim. Uzun vadeli olmasi gerekmiyordu. Sadece son 8 mac icin. Bu kadar uygun kosullar olusmusken, sampiyonluk firsatini kacirmamak icin. Cok yazik oldu. Bir cuval inciri berbat etti Agaoglu.
    Son 8 maç için iyi bir TD getirseydi Başkan, çok daha farklı olurduk bence de

Çok üzgün, moralsiz, sinirli ve yorgunum.

Çalışmak gelmiyor bugün içimden

İşyerinde sarhoş gibiyim adeta
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sinirden uyuyamadım, bela da okumak istemiyorum.

Başkan, çimşir ve türkmen’i Allah bildiği gibi yapsın.

Başkan resmen bu büyük fırsatı ellerinin tersiyle itti.

Lantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Yılmaz Vural olsa bizi şampiyon yapmıştı...

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ünal Karaman gittiği zaman forumdan çıkmıştım. Trabzonspordan uzaklaşma kararı almıştım.
    Ama tabiki de beceremedim. Trabzonspora gönül koyamadım.
    Gelinen nokta tamamen yönetimin sucudur. Ünal Karaman neden gönderildi ? Ben hala bir cevap bulabilmiş değilim.
    İstanbul takımlarının ortaya attığı komplo teorileri dolanıyor ortalıkta ve ne bir yalanlama ne bir net cevap var.
    Gelelim Hüseyin Çimşir'e. Arkadaşlar adama kızmayın,kapasite bu kadar. Suç onu başa getiren de.
    Şampiyonluğa oynayan bir takıma Hüseyin Çimşir demek,ben şampiyon olmak istemiyorum demektir.
    Zaten Nwakaemeyi forvet oynatma denemeleri,gol yedikten sonra topu rakibe vermek, stoper 2lisini hala oturtamamak, Hüseyin Türkmen denen çapsızı hala ilk11 oynatmak, Alanya-Ankaragücü maçında Doğanı oynatmamak vs vs... Yaptığı hatalar o kadar uzar gider ki..
    Otobüs görüntülerini gördük, takıma ne bir motivasyon ne bir inanç yüklenmiş. Normalde o takımın stadın çimlerini yemesi gerekiyor.
    Ünal Karamanlada kaybediyorduk eyvallah ama asla kötü mücadele etmiyorduk.5-0 Malatya maçında dahi kötü mücadele etmiyorduk. Herkes elinden geleni yapıyordu.
    Gol sevinçlerinde bile takımın inancı,sevinci,motivasyonu yansıyordu.
    Türkiyede işler psikolojik ve mental olarak ilerliyor. Ama takımın görüntüsü buna hazır olmadığına dair net ipucuları veriyor zaten.
    Fiziksel olarak desen takıma çok yanlış yükleme yapılmış pandemi dönemi. Yürüyecek halleri yok,herkes sakatlanıyor.
    Hakem hataları ve algı oyunlarına zaten girmiyorum. Yıllardır mücadele ediyoruz. Değişen bir şey yok. Orada da yönetimin yumruğunu zamanında vurmadı.
    Sonuç olarak başarıyı sahiplenmek isteyen arkadaki şovmen yöneticiler var ya sözüm onlara,ahınız var ahınız.

"Biz bu kulübü biz bir noktaya çıkarmışsak, eğer kendi başarımızın altında bizi ezmeye çalışıyorlarsa, o ezmeye çalışanların boğazına takılırım."
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)