Sayfa 46 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 44 45 46 47 48 56 96 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3033 adet sonuctan sayfa basi 1,126 ile 1,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Galatasaray 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

sanalalemci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Cidden merak ettiğim için soruyorum, daha önceki yıllarda o kadar teknik direktör geçti takımdan, mağlubiyetler alındı, zirveden kopuldu falan. Göreve geldiğinden beri kupadaki bir denizli maçı hariç mağlubiyeti olmayan çimşirin başarısız bulunmasının sebepleri nelerdir? Takımın kötü oyunu, ne yapacağının belli olmaması mı, oyuncu değişikliklerinin hatalı bulunması mı, yoksa başka sebepler mi var? 2.29 maç başına puan istatistiğine sahip kendisi. Bu istatistiği oyuncuların başarısına mı bağlıyorsunuz? Öyle diyeceğim, oyuncuların da isteksiz olduğundan şikayet ediliyor sürekli, takım oyunu oynamadığımızdan bahsediliyor. Yani Nwakaeme, Ekuban ve Sörloth’un bireysel başarıları mı Çimşir’in mağlubiyet almasını engelledi sizce? Merak ediyorum ne düşündüğünüzü, bunları neye bağladığınızı. Geride kalan döneme baktığımda çünkü mağlubiyetlerle yıkıldığımızı falan hatırlıyorum fazlaca. Hatta averaj takımı olduğumuz dönemler vardı, gelen giden 6 atıyordu. Evet savunma hattımızı ben de beğenmiyorum, bir türlü istenen seviyeye gelemedik ama uzun süredir mağlubiyet almamış olmamız da bana çok enteresan geliyor. Ben mi yanlış düşünüyorum, bişeyleri göremiyorum, beni samimiyetle aydınlatırsanız sevinirim.
    Konu sanalalemci tarafından (04.07.2020 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sanalalemci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cidden merak ettiğim için soruyorum, daha önceki yıllarda o kadar teknik direktör geçti takımdan, mağlubiyetler alındı, zirveden kopuldu falan. Göreve geldiğinden beri kupadaki bir denizli maçı hariç mağlubiyeti olmayan çimşirin başarısız bulunmasının sebepleri nelerdir? Takımın kötü oyunu, ne yapacağının belli olmaması mı, oyuncu değişikliklerinin hatalı bulunması mı, yoksa başka sebepler mi var? 2.29 maç başına puan istatistiğine sahip kendisi. Bu istatistiği oyuncuların başarısına mı bağlıyorsunuz? Öyle diyeceğim, oyuncuların da isteksiz olduğundan şikayet ediliyor sürekli, takım oyunu oynamadığımızdan bahsediliyor. Yani Nwakaeme, Ekuban ve Sörloth’un bireysel başarıları mı Çimşir’in mağlubiyet almasını engelledi sizce? Merak ediyorum ne düşündüğünüzü, bunları neye bağladığınızı. Geride kalan döneme baktığımda çünkü mağlubiyetlerle yıkıldığımızı falan hatırlıyorum fazlaca. Hatta averaj takımı olduğumuz dönemler vardı, gelen giden 6 atıyordu. Evet savunma hattımızı ben de beğenmiyorum, bir türlü istenen seviyeye gelemedik ama uzun süredir mağlubiyet almamış olmamız da bana çok enteresan geliyor. Ben mi yanlış düşünüyorum, bişeyleri göremiyorum, beni samimiyetle aydınlatırsanız sevinirim.
    Dostum senin sorunun tek cevabı o zamanki kadrolar ve ligdeki diğer takımların durumları ile bugünkü şartlar. Şu anda elimizde ligin en kaliteli kadrosu var rotasyonu eksik olsa da. Biraz gs de iyi kadro var diyebiliriz ama onlarda çöktü farklı nedenlerle. Bunun dışında bu sene ligi domine eden şampiyon gibi oynayan takım yok. Velhasıl şu şartlarda takımın elini kolunu sallayarak şampiyon olması bekleniyor. Olamayınca da oklar antrenöru gösteriyor. He birde şu öne geçtikten sonra kaybedilen 22 puanlık istatistik de teknik ekibe kolaylıkla mal edilebilir. Ünal hoca ile birlikte tabiki.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüm olumsuzlukları bir kenara bırakıp havaya girelim. Şampiyonluk havasında olmalıyız. Bu maç şampiyonluk maçı. Berabere kalsak umudumuz tükenir. Şu maç için herkes pozitif olmak zorunda. Nwakaeme,Ekuban sahadaysa her türlü ezip geçeceğiz. Tarihi fark bile olur. Kalecileri Uğurcan in tırnağı etmez. Bol şut çekmek lazım. Başak takılacak. Yarın maçı büyük heyecanla bekleyeceğiz. Durduramayacaklar
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maç başlar öne geçeriz sonra 1-1 olur o şekilde maç 75-80 dakika oynanır kalan 10 dakika gol atmak için kıçımızı yırtarız ama her zamanki gibi iş işten geçmiş olur.Başakşehirin ben kazanmasını çok zor buluyorum ama bizim gs maçından galip gelmemiz çok çok zor.

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazdıklarının çoğunda elbette haklısın.

Bu sezon takım oyunuyla değil; yabancı oyuncularımızın verimli oyunu ve yerli oyuncuların takımı sahiplenmeleriyle bu noktaya geldik.Keza bu başarıda Ünal/Hüseyin hocalarında yadsınamaz katkıları vardır.

Burada Eleştirilen: Sakatlıklar,kadro darlığı vs gibi olumsuz etkenlere rağmen Şampiyonluk yarışındayız ve sadece başakşehirle yarışıyoruz.Lakin takımda bir ruhsuzluk/uyuşukluk var. Halbuki bu saatten sonra artık hiçbir bahane olmadan ipi biz göğüslemeliyiz. Öne geçilen maçlarda en çok puan kaybeden takım olmaktan çıktığımız anda zaten her şey hallolmuş da olacak...
    Konu LağusKusteli tarafından (04.07.2020 Saat 11:06 ) değiştirilmiştir.
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu mesajin kime yazildigini bilmiyorum. Genel konusuyorum. Hocam burada elestiriyorum diyenlerin yüzde 60'ini ciddiye alma. Elestiri adi altinda hakaret etmek dertleri. Yasadigi aile kavgalarinin, bunalimlarinin desarjini burda yazarak gidermek istiyolar. Dertleri Trabzonspor degil. Bunlarin bir baska özelligi ise maglubiyet alinan mac sonralari aniden ortaya cikmalari. Yapici cözüm önerilerin nedir diye sorarsin, kelle isterler. Son yillarda sanki üstüste sampiyonluklar yasamis gibi basari kivilcimlarini dahi kücümserler. FM oynar gibi o gitsin, bu gelsin deyip 10 kisiyi aniden takimdan yollayip 20 kisiyi transfer ederler. Hem de olmayan parayla. Para nerde dersin. Ee ben baskan miyim, baskanin görevi parayi bulmak derler. Kulüp batmaya baslayinca ölü taklidi yapip yine kelle isterler. Bunlar icin bu bir döngü.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Mağlubiyete göre mi kara veriyorsunuz?
    Kazanamamak yeterli değil mi?

Bak ben ikisini de önemsemeden oynanan kepaze futbolu sadece dikkate alıyorum.
    Gerisi zerre umurumda değil.

Ya sonuç alır kazanırsın, ya umut vaad eden oyun oynarsın.
    İkisi de yoksa yalandan yere "maç kaybetmedi" diye paye vermeye gerek yok.

Neyse, sene sonu konuşacağız!
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (04.07.2020 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hafta puan farkı 2 olarak kalacak gibi hissediyorum.
    Öyle olursa son 4 maç ne getirir muallak...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen yıl 29.haftayı lider tamamlayan başakşehir, kalan 5 maçta 2 mağlubiyet, 2 beraberlik, 1 galibiyet aldı. İnşallah tarih tekerrür eder. Olası başakşehirin puan kaybında GS maçını, bu motivasyonla rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Yapmamız gereken gol yemeyi düşünmeden saldırmak, saldırırsak; 3 yesek 4 atarız. Birde da costa oynasın artık, bu kadar yan top özürlüsü bir takıma 2 gol atmazsa şaşırırım.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç başlar öne geçeriz sonra 1-1 olur o şekilde maç 75-80 dakika oynanır kalan 10 dakika gol atmak için kıçımızı yırtarız ama her zamanki gibi iş işten geçmiş olur.Başakşehirin ben kazanmasını çok zor buluyorum ama bizim gs maçından galip gelmemiz çok çok zor.
    tam dediğniiz gibi . bir ekleme yapıyorum golü attıktan sonra geri çekiliriz yatarız. golü de son 20 dakkada yeriz. sonra saldırırız

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hocam Trabzonspor son 8 maçında 3 galibiyet alabilmiş. Şampiyonluk beklentisi oluştukça insanların eleştirmesi normaldir. Tabiki 6 yediğimiz maçlardan iyiyiz. Ama o zamanki kadromuzdan daha kaliteli bir kadromuz da var. Kadromuz iyiyken biz o puan ortalamasını tutturduk. Ve bence bunda Hüseyin Hoca’nın çok bir katkısı yok. Başka bir hoca da bu kadroyla bunu başarırdı. Ama iyi bir hoca ile biz şu an 6-7 puan farkıyla önde olurduk. Amaç yenilmemek, geçen senelerden daha iyi olmak ve artık 6 gol yememek değil. Amaç şampiyon olmak bu sene. Beklenti yüksek ama beklentiyi karşılayacak teknik adamımız yok.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Gözünü seveyim Antalya,

Haftalardır yenilmiyorsun.

Bu akşam da yenilme de yarınki maçta bizimkiler gaza gelsin.

Antalya'nın bu gece yeneceğini ya da en kötü berabere tamamlayacağını düşünüyorum.

Yenerse harika olur.

Başak'ta panik başlar.

Sanırım yarın Eku, Vake ve Parmak oynayacak.

Herşey istediğimiz gibi olsun Allah'ım

8. Şampiyonluğu bizlere nasip eyle
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Erman TOROĞLU (3 Temmuz 2020-A SPOR)

Trabzonspor'u izlerken puan kaybetse bile çok keyif alıyorum.

GS, BJK ve FB'de bu yok.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Başak'ın bundan sonraki 5 maçta alacağı maks. puan 7'dir. Bugün de 3-0 4-1 gibi şok bi mağlubiyet alacaklar.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - bu işin olmayacağına , önce yusuf yazıcı ayıktı . kendisini tebrik ediyorum .

doğru zamanda doğru karar vererek , hem kendisinin önünü açtı ,
    hem de arkadan gelenlere
    (aklınız varsa kaçın , kurtulun , buradan bunlardan bi şey olacağı yok ) mesajı verdi .
    şimdi o mesaj ,
    her özevladın , takımdaki her yerlinin , zihninin bir köşesinde ,
    ( öyle veya böyle ) bir şekilde yer etti ve sonrasında ,
    ana amaç takım değil , kendi kariyerleri oldu .
    bunu takımdaki özevlat ve yerli futbolcuların (göstermelik !) dayanışmasından anlıyoruz .

- bu işin olmayacağına ikinci ayıkan kişi , başkandı .

o da kazın ayağının hiç de göründüğü gibi olmadığını ,
    alanya maçında contayı yakarak daha iyi anladı .
    anlaması geç oldu .
    baksanıza o gün bu gündür , ne demeci var , ne de görüntüsü !
    bir hafta , on gün önceye kadar ,
    başkomutan edasıyla sağa sola yargı dağıtan koca dev ,
    bir anda ortada gözükmez , mikrofonlara konuşmaz oldu .

- son ayıkan da ,
    acı gerçekleri ( hem idari , hem politik ) tüm çıplaklığıyla gören bilinçli taraftar oldu .

" ben bu müptezeller için neden kendimi paralıyorum ?
    neden (umrunda olmayanlar için) evdekilerle , çevremdekilerle papaz oluyorum ?
    hatta bu gamsızlar yüzünden , neden ruh ve beden sağlığımdan olayım ki ?
    bilmem ne yaparım ısdırabını ? " deyip onlarda haklı olarak şalteri indirdiler .
    dikkat edin taraftarda da eskisi gibi bir aydınlanma , bir varoluş mücadelesi artık kalmadı .

zaten pazar gecesi (büyük bir olasılıkla ) ,
    köylü köyüne , evli evine döner . şehir de (yine ) eski sessizliğine bürünür .

- "öğrenilmiş çaresizlik " tabiri tam anlamıyla ,
    bu takım için , bu futbolcular için , hatta bu şehir için ,
    anlam bakımından "cuk " oturan bir söz .
    bunu kabul edip , ona göre mücadeleye ,
    başka bir kulvarda devam etmek gerekir .

nedir o kulvar ?

şampiyon olman şart değil .

ama köpek gibi futbolcu satman şart . ama önce bulman gerek .
    yalnız altınordu senden önce bulmasın .önce sen bul .
    bulabiliyor musun ? bence hayır .
    bulsan , altınordu'yu kendine mesken edinmezdin .
    sıradan kısa boylu bir kaleciye 1 trilyon para bayılmazdın .

bu da bir nevi "öğrenilmiş çaresizlik " değil mi ?

değişim istiyorsan , şampiyonluk istiyorsan , işe önce zihinlerden başlayacaksın .
    Tuğla gibi mesajlar yazıyorsun da okuyan yok. Mesela ben senin nicki görünce direkt geçiyorum. Okuyan, ciddiye alan olduğunu da sanmıyorum.

Paralama kendini bence, boşver.
    Konu Kemal Duru tarafından (04.07.2020 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben Başakşehirin artık puan kaybedeceğini düşünmüyorum , bu Başakşehirin mükemmel futbol oynamasından ziyade Anadolu kulüplerinin Başakşehiri büyük takım görmemeleri ve yeterli motivasyonu sağlayamamalarından kaynaklı bir durum birkaç kulübünde malum siyasi bağlantılarını düşünürsek kimse Başakşehire karşı motive çıkmıyor sahaya. Sadece Gs maçında puan kaybı yaşayacaklardı ve yaşadılar kalan maçları rahat alırlar. Bugün Antalya’yı iyi izleyin hiçbir şekilde kasmadan yenilecektir. Ha Başakşehir bir mucize eseri puan kaybetti diyelim biz bu durumda be yapabiliriz ? Tabiki koca bir hiç , başımızdaki teknik adamla hiçbir sonuç alamayız. Bu akşam Başak Antalya’yı rahat geçer biz zaten Gs deplasmanında puan kaybedecez muhtemelen Hüseyin hoca gönderilecek ligi 3. Bitirme ihtimalimiz bile var. Gerçekler bunlar malesef kabullensek iyi olur.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bizim camia iyi futbolun iyi futbolcularla oynanacağını son iki senedir anladı. Bunun üzerine iyi bir teknik direktör gerektiğini de bu sene anlayacak. Şu an bulunduğun yerde olma sebebin 3-4 özel oyuncunun olmasıdır. Bu takım başında Ünal Hoca varken de iyi futbol oynamıyordu, şu an da oynamıyor. İyi oynadığı birkaç maç olmuştur ancak bir takımın bir futbol düzeni yok.

Hüseyin Çimşir ilk geldiğinde sonuç aldı, ortada yine iyi futbol yoktu. Sonradan sonuç da alamamaya başladı. Bunları dile getirdiğimizde bir kısım taraftar "adam yemeye meraklısınız, arkasında durmamız gerekiyor" diyor. İşte bu küçük takım olmanın alametidir. Büyük takımlarda aksayan parçanın gözünün yaşına bakılmaz. Yurtdışı uzak geliyorsa ülkenin en başarılı takımını örnek al.

Hüseyin Çimşir seri galibiyetler alırken de bunu söylüyordum. Takımı şampiyon yapsa dahi yerine başarılı bir teknik direktör getirilmeli.
    8. Kuşatma

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Asıl korkum ne biliyor musunuz?
    Bu akşam Akbilin puan kaybetmesi ve bizimkilerin yarın çimleri yolmak yerine yine ruhsuz ruhsuz dolaşması...

Böyle bir durum yıkar hepimizi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

coren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor tarihinde hatta futbol tarihinde ne zaman oyuna 2 stoper alınmış? Hem de 2-1 öndeyken. Bir sonraki değişiklik de Ömür yerine Serkan. Hüseyin'in savunulacak hiçbir yönü yok. Boş yere istatistiklere bakmayın ben sonuca bakarım. Şampiyonluk giderse tek sorumlusu Hüseyindir.
    Matematik tümevarımsal bir bilimdir ve bu tümevarımsal bilim sonsuz kümeler için geçerli. Bu sonsuzlukları tümevarımsal bir şekilde kavrıyoruz ve kavradığımız zaman da o sonsuzluğu hissediyoruz , sınırsızlığı. Ve bu bize mutluluk veriyor, çünkü ölümü unutuyoruz... Herkes ölümsüz olduğunu hissettiği alanda çalışmak ister. Ben de matematikte kendimi ölümsüz hissettim...

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı coren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor tarihinde hatta futbol tarihinde ne zaman oyuna 2 stoper alınmış? Hem de 2-1 öndeyken. Bir sonraki değişiklik de Ömür yerine Serkan. Hüseyin'in savunulacak hiçbir yönü yok. Boş yere istatistiklere bakmayın ben sonuca bakarım. Şampiyonluk giderse tek sorumlusu Hüseyindir.
    Doğan gibi maçı tutacak oyuncun var Alanya maçında çocuğu oyuna almamak neyin kafası bende onu bir türlü çözemiyorum oyuna 2 stoper alacağına alsana Doğan'ı iki faul yapar ikili mücadeleye girer bu çocuk neden düşünülmez aklım cidden almıyor bu kadar kısıt bir kadromuz varken...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izledim de biraz, baya kötü takım yahu Denizli.

Herhangi bir takımdan puan alması mucize olur.

Ayrıca, Nagatomo’nun havaalanından ayrılışını hangi akılla canlı veriyor yahu TrtSpor ile Aspor

Saçmalığın daniskası.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hahaha durduk yere guldum okuyunca hocam Ulan hakkaten Nagatomonun ayrilisini baglanip niye verir kanallar biri de yetmemis iki tane; basin toplantisi da yapsalardi bari... Sanki ulke futbolunda iz birakmis, atiyorum Alex vb tipler olsa anlasilir da.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmişe değil geleceğe bakalım. Yarın akşam tarihimizin en önemli maçlarından birini oynayacağız. Futbolcular nasıl motive oluyor meraktayim. 1 tane taraftar çıksa futbolcuların karşısına konuşma yapsa motive olurlar. Teknik heyet umarım gs maçlarını izleyip şöyle böyle yapacağız demiyordur. Bu maç ezber maçı değil. Rakibin eksiği,fazlası umrumuzda olmadan oynamaliyiz. 2 farklı öne geçsek ciddiyeti 1dk bile elden birakmamaliyiz. 1-0 öne geçip üstüne yatmamaliyiz. Rakip karşımıza çıktığına pişman olmalı. Baskan, yöneticiler herkes konuşmalı oyuncularla. Trabzonlu oyuncular ekstra yabancıları motive etmeli. O kupa bizim elimizde yukselmeli.
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

sanalalemci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Cevaplarınız için teşekkür ederim, hepsini detaylıca okudum. Hüseyin hocanın da Ünal hocanın da kötü futbol oynattığı düşüncesi sanırım ortak noktaların başta gelenlerinden bir tanesi, bir diğeri de takım oyunu oynamadığımız, oyuncuların ruhsuz olduğu. Peki, bu sorunları çözmemiz için ne yapmamız gerekiyor, düşünceleriniz nelerdir, bunları da merak ediyorum. Örneğin Fatih Terim’in uyguladığı söylenen yüksek motivasyon bir çözüm olur mu, yoksa kondisyon takviyesi mi yapılmalı, ya da başka ne yapılabilir? Sağlık ekibimizden büyük bir çoğunluğun memnun olmadığı aşikar, onu zaten sormaya bile gerek yok. Elbette gelecek cevaplar içerisinde ‘takımın bir taktiği olmalı’ da olacaktır, bunun için sormak isterim, sizce takımımızın başına kim yakışır? Şenol Güneş diyenler olacağını düşünüyorum ancak şu an o pek mümkün değil gibi geliyor bana. Var mı aklınıza gelen teknik direktör? Bu konuda benim çok bilgim tecrübem yok şu an, onun için soruyorum. Yani kim teknik taktik anlamda çok iyidir, bizim bu sorunlarımızı çözebilir? İkinci ligde bile görev alıyor olsa eminim takip ettiğiniz ve taktik becerisine güvendiğiniz antrenörler vardır. Ayrıca teknik ekibin Trabzonlu olması sizce gerekli midir? Samimiyetle cevap verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim renktaşlar. Amacım hem bilgilenmek hem de çözüm odaklı düşünmemize yardımcı olabilmek.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erman TOROĞLU (3 Temmuz 2020-A SPOR)

Trabzonspor'u izlerken puan kaybetse bile çok keyif alıyorum.

GS, BJK ve FB'de bu yok.
    son maçı izlememiş ozaman
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu sefer öne geçsek bile geri çekilmeyip oyununu oynamaya devam eden bi Trabzonspor bekliyorum. Herhalde son 2 haftada puan kaybına neden olan geriye yaslanmayı bu maçta da denemezler. Yine denersek takımı yöneten bi teknik aklın olmadığı, düşe kalka buralara geldiğimiz kesinleşir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)