Sayfa 64 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3033 adet sonuctan sayfa basi 1,576 ile 1,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Galatasaray 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tff ve Mhk nin Fb ile olan Tiyatrosuna inanan var mi? Olmasin. Çunku onlar etle tirnak gibiler.

Sadece tiyatro oynuyorlar , gelecek sene sen nihat ozdemir istifa deme diye. Ne kadar fazla kalirsa o kadar yararli olacaklar.

Bu ülkede çok sey degismesi lazim. Ben olsam milli takima oyuncu gondermem 2011den sonra.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanya macina degil ama Ankaragucu macina cok uzuldum cunku liderlik gecici sureliligine gitmisti, kazanip tekrar lider olacaktik ve Gs bunlara celme takacakti. Dusundugum gibi oldu ama son siradaki takima puan birakmak hesapta yoktu. Gecen hafta adamlari lider yaptik, ruzgari da aldilar gidiyorlar.

Ama bence birine daha takilacaklar, bu loserlar kesin birine daha takilacak cunku bizden daha loser bir takim.

Bundan sonrasi icin biz ne yapacagiz orasi onemli. Simdi sampiyonluk kutlamak icin yarin keyifle Gs macimizi acip ekran basina gececekler. Biz kazanabilecek miyiz orasi onemli... Eger şansa bala bir sekilde kazanirsak strese giren taraf onlar olacak, kedileri yenersek sampiyon oluruz ama yenemezsek yarin Basaksehir resmen olmasa da sampiyon olur.

Puan kaybinda isimiz biter ama olur da kazanirsak o zaman Okan ve Goksel kusura bakmasinlar, son maca lider girseler bile sampiyon biz oluruz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da bunlar orta sahada 2 fazla oluyorlar. En uçta kimseyi birakmiyorlar,birakiyolar ama kanatmi oluyor bir kanat orda bir kanat burda.
    Dostum tecrübeli oyuncuları var adamların topun nereye düşeceğini biliyorlar topun olduğu bölgeye 3 4 kişi basıyorlar stoperleri bile baskıya yardımcı oluyor haliyle sahada daha kalabalık görünüyorlar..Bu baskıdan çıkman için birbirini tanıyan ezberlemiş ayağa oynayabilen oturaklı bir takım olman lazım..Bir de Başakşehir'in en iyi özelliği topu çabuk geri kazanması..Önde basıp hataya zorlamazsan kolay top kaybetmiyorlar kazandıkları topu da çabuk ve seri çeviriyorlar..

Kanat değiş tokuşluğu da yapıyorlar sık sık markajdan kurtarmak rakip savunmanın dengesini bozmak için..Çok çeşitli taktik anlayışları var..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İlahi bir durum var. Biz şampiyon olamayız.
    Adam kaleciyle karşı karşıya tam topa vuracakken sakatlanıyor.
    Pozisyonun dönüşünde gol yiyorlar. bu kadar olur
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

@Fatih Öztürk bile bu kadar olumsuz basıyorsa benimde umudum kalmadı inanın.
    TRABZONSPOR.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

11'imiz böyle olmalı. Nwakaeme'nin yetişmemesi durumunda Guilherme mutlaka kenardan gelmeli.
    Yineleyeyim.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye kupası bir teneke parçasıdir. Eşi Ayşe herif hıyar tarlası nolacak diyordu. Şener Şen de cevaben davaroda hıyar tarlası alanın kıçına girsin deyip şehre parayı ezmeye gitti. Türkiye kupası bu hıyar tarlasidir.
    Hicbir şey ifade etmeyen bir kupa uefa avrupa ligi de aynı
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye kupası bir teneke parçasıdir. Eşi Ayşe herif hıyar tarlası nolacak diyordu. Şener Şen de cevaben davaroda hıyar tarlası alanın kıçına girsin deyip şehre parayı ezmeye gitti. Türkiye kupası bu hıyar tarlasidir.
    Ne yazık ki biz o teneke parçasını bile 10 yıldır kazanamıyoruz.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

/
    Konu Çağatay96 tarafından (05.07.2020 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Bu senenin özeti.
    Bu camia looser bir camiadir.
    Hicbir gücü yoktur.sadece gönülden seven traftarlari vardir.
    Siyaset tarafindan yıllardır yalniz birakilmistir.
    50 yıldır futbol camiasında bir lobisi olmamıştır.
    Hakemler ,tff,mhk tarafından ezilmesi en kolay takımlardan biridir.
    Bu tür sorunlar ciddi bir liderlik oluşturmuştur.
    Şöyle diyeyim.bu takım son 2 maça 6bpaun önde lider girsin.sampiyon diyemezsin.sacmalamaya cok müsait bir takımdır.
    Elindekini almak cok kolaydır bu takımdan.(yukarıda dediğim gibi taraftarı hariç hicbir gücü ve seveni yoktur.).(siyaset.futbol dünyası başarısız olsun ister bu takimin)
    Biz ne zaman şampiyon oluruz biliyormusunuz.cokniyi bir takım veya hocaya sahipken degil ,bir lobiye sahip olduğumuz zaman.
    Bu saatten sonra siyasilerin,zenginlerin,ünlülerin,güçlü görünenlerin yalanlarına kanmayalım.cunku bizim cok kolay kandirildigimizi düşünüyorlar.
    Artık gerçekten yalnız olduğumuzun farkına varalım.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben başakşehire kızamıyorum adamlar 5 6 senedir ligi ilk 5 te bitiriyor kadroları bizden de iyi. mesela oyuna robinho yu sokuyor adam sende muhammet akpınar, koray giriyor
    İlk 3 te

Nereden
    Bursa

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hicbir şey ifade etmeyen bir kupa uefa avrupa ligi de aynı
    Uefa kupası ve türkiye kupası tamamen amcayadır.gideceksen şampiyonlar ligine gideceksin ya da şampiyonluğa oynayacaksın.lige başlarken başka hicbir hedefin olmayacak.
    Sene başında rotani ona göre çizeceksin.gidip sacma sapan kupa maçlarında en önemli adamlarını oynatıp ligi rezil etmeyeceksin.
    Trabzonsporun bu senden sonra tek amacı vardir.o da bu ligde şampiyon olmaktır.gerisi boşa geçen maçlardır.

Nereden
    Bursa

İlk 3 te
    Ayrıca başakşehir son 5 yıldır şampiyonluğu hakediyor,her sene ligde ilk 3teler.hep zirvebtakibindeler.
    Ama bizim gibi looser ve hicbir lobisi olmayan(sözde bir dünya bakani milletvekili hatta büyükşehir başkanları bile var ama hepsi sözde,icraatta sifirlar) bir camia ile çekişmeselerdi asla şampiyon olamazlardı.
    Tek şansları trabzonspor ile baş basa kalmaları oldu.belki de sene başından beri hesap bizle yanlız başına bırakılmak istenmeleriydi.

Nereden
    Erzurum

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca başakşehir son 5 yıldır şampiyonluğu hakediyor,her sene ligde ilk 3teler.hep zirvebtakibindeler.
    Ama bizim gibi looser ve hicbir lobisi olmayan(sözde bir dünya bakani milletvekili hatta büyükşehir başkanları bile var ama hepsi sözde,icraatta sifirlar) bir camia ile çekişmeselerdi asla şampiyon olamazlardı.
    Tek şansları trabzonspor ile baş basa kalmaları oldu.belki de sene başından beri hesap bizle yanlız başına bırakılmak istenmeleriydi.
    Keşke sivasla çekissseydik anca o zaman şampiyon olurduk oda lobimiz sayesinde değil sivasın nefesinin yetmeyeceği için.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke sivasla çekissseydik anca o zaman şampiyon olurduk oda lobimiz sayesinde değil sivasın nefesinin yetmeyeceği için.
    Sivas olur, biz olamayız. Bu kadar cenabetlik olur. Buna inandım artık.

Nereden
    Erzurum

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala şu akıl tutulmasını yaşıyorum yedek forveti olmayan bir takım nasıl şampiyonluğa oynuyorum diyebilir sağ bek alternatif yok solbek alternatif yok biz buraya kadar harbi iyi geldik üzülmeye gerek yok bence.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas olur, biz olamayız. Bu kadar cenabetlik olur. Buna inandım artık.
    Olurduk olurduk o kadar değil.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hala Basaksehir in sampiyonluk gibi bir hedefi oldugunu düsünemiyorum. Kime yarayacak bu sampiyonluk? Türk futboluna ne gibi bi getirisi olabilir? Avrupa da bile taraftari olmayan, devlet destekli bir klüp olarak biliniyorlar. Trabzonspor a gönül vermis insanlarin duygulariyla oynayip Basaksehir in sampiyon yapilmasinin bunlara ne kari olabilir. Malum siyasi cevreleri en cok destekleyenlerin icinde bile telafisi zor bir kirginliga yol acar bu. Malum örgüt bile masa basi isleriyle isi yürüttügü söylenen Gümüsdag kadar zarar veremez kendilerine.

Basaksehir, Gs gibi avaraj takimi olmayacaktir sampiyonlar liginde ama eninde sonunda su boktan ligin sampiyonu ön eleme oynama durumunda kalacak.

Basaksehir gecen sene sampiyonlugu haketmisti bence. Bazi siyasi hesaplar sonucu hediye edildi malum klübe. Bu sene ise kötü oyuna ragmen biz hakediyoruz. Onca hakem kiyimi olmasa 10 puan önde olabilirdik son iki mactaki beraberlige ragmen. Lig o kadar kalitesiz ki. Bu yüzden Basaksehir hakediyor diyenleri anlamak mümkün degil.

Ben cok rahatim. Sampiyonlukta zerre kadar umrumda degil. Yarin ki macida izleyecegimi hic sanmiyorum..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Erzurum

Ha şuda bir gerçek başak herhangi bir istanbul takımıyla yarışsaydı yine şampiyon olamazdı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala Basaksehir in sampiyonluk gibi bir hedefi oldugunu düsünemiyorum. Kime yarayacak bu sampiyonluk? Türk futboluna ne gibi bi getirisi olabilir? Avrupa da bile taraftari olmayan, devlet destekli bir klüp olarak biliniyorlar. Trabzonspor a gönül vermis insanlarin duygulariyla oynayip Basaksehir in sampiyon yapilmasinin bunlara ne kari olabilir. Malum siyasi cevreleri en cok destekleyenlerin icinde bile telafisi zor bir kirginliga yol acar bu. Malum örgüt bile masa basi isleriyle isi yürüttügü söylenen Gümüsdag kadar zarar veremez kendilerine.

Basaksehir, Gs gibi avaraj takimi olmayacaktir sampiyonlar liginde ama eninde sonunda su boktan ligin sampiyonu ön eleme oynama durumunda kalacak.

Basaksehir gecen sene sampiyonlugu haketmisti bence. Bazi siyasi hesaplar sonucu hediye edildi malum klübe. Bu sene ise kötü oyuna ragmen biz hakediyoruz. Onca hakem kiyimi olmasa 10 puan önde olabilirdik son iki mactaki beraberlige ragmen. Lig o kadar kalitesiz ki. Bu yüzden Basaksehir hakediyor diyenleri anlamak mümkün degil.

Ben cok rahatim. Sampiyonlukta zerre kadar umrumda degil. Yarin ki macida izleyecegimi hic sanmiyorum..
    Ayhan abim bir süredir seni izliyorum, hatta işi gücü bıraktım seni takip ediyorum diyebilirim. Gerçekten bana çok ilginç biri gibi geldin. Merak ediyorum, cevaplarsan sevinirim. Sen hep böyle değişik bir tip miydin? Yoksa şartlar mı seni bu noktaya getirdi?

Nereden
    Almanya

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayhan abim bir süredir seni izliyorum, hatta işi gücü bıraktım seni takip ediyorum diyebilirim. Gerçekten bana çok ilginç biri gibi geldin. Merak ediyorum, cevaplarsan sevinirim. Sen hep böyle değişik bir tip miydin? Yoksa şartlar mı seni bu noktaya getirdi?
    Anlasildi senin pek isin gücün yok Biran önce is güc sahibi olsan cok hayirli olacak senin ve belkide toplum icin.Hayatinda bu konuda sana basarilar diliyorum. Gercekten ictenlikle diliyorum..

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yarin yenilmeyelim iyi bizim icin. Hedef ikinci sirayi garantilemek olmali.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Nereden
    Almanya

Yarin Gs macinda puan kaybedersek zaten bu is biter ama kazanirsak sampiyon olacagimizdan eminim. Ben Basaksehir in sampiyon olacagina inanmiyorum. Böyle birsey istediklerinide düsünmüyorum. Olursa her koyun kendi bacagindan asilir. En gec 2023 de asilacaklardir.

Nereden
    İstanbul

Anlasildi senin pek isin gücün yok Biran önce is güc sahibi olsan cok hayirli olacak senin ve belkide toplum icin.Hayatinda bu konuda sana basarilar diliyorum. Gercekten ictenlikle diliyorum..
    Değerli ağabeyim,

Sen de haklısın, işi gücü bırakıp seni takip etmem biraz boş bir meşgale gibi gözükebilir. Ama mesela antropolojistler yeni bir yerli kabilesi keşfediyorlar, o onların ilgilerini çekiyor, üzerine tez yazmak istiyorlar falan. Bilime katkı adına. İşte ben de aynı şekilde sana dikkat ettim, çok avantgart bir halin var. Yani şu ilginç ötesi fikirlerin çıktığı kafa bence Salvador Dali'nin, Charles Bukowski'nin falan kafası. Ama şu hayallerimin üstüne "Ben Almanya'da BMW fabrikasında çalışıyorum" falan dersen hakikaten üzülürüm.

Sevgili ağabeyim, alternatif bir hareket tarzı olarak sen şu futbol olayını bıraksan da bizim kafamız ütülenmese olur mu acaba? Sadece soruyorum?

Nereden
    Erzurum

Yarin Gs macinda puan kaybedersek zaten bu is biter ama kazanirsak sampiyon olacagimizdan eminim. Ben Basaksehir in sampiyon olacagina inanmiyorum. Böyle birsey istediklerinide düsünmüyorum. Olursa her koyun kendi bacagindan asilir. En gec 2023 de asilacaklardir.
    Allah söyletiyor diyelim insallah.Aylar önce rüyamda şampiyon olduğumuzu gördüm genelde olumsuz veya olumlu rüyalarım çıkar ama bu sefer hic umudum yok rüyam çıkmayacak heralde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)