Sayfa 121 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 71 111 119 120 121 122 SonuncuSonuncu
Toplam 3033 adet sonuctan sayfa basi 3,001 ile 3,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Galatasaray 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun sizden. Sanırım maçı izlemediniz. Darısı diğer maçlara inşallah
    Bilmiyorum artık arkadaşların cömertliklerine kalmış Bi' kere daha Mini Köşk'e hayır demem yani
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gs maçı için söyleyenebilecek birşey yok aslında maç o ana kadar dengeli geçti.

Hafta ortasında Monaco'nun Onyekuru ikramı, Feghouli'nin vahşice yaptığı müdahaleden sonra kırmızı görmesi ile 3 puan kapısı açıldı.

Tabi Sörloth'un yine kilit açar rolü oynayarak penaltı kazandırması ile maç bitti.

Ali Palabıyık'ın sorumluluk, insiyatif alması, Cüneyt Çakır'ın mütevazi davranarak, duyarlılık göstererek VAR'a gelmesi ile kaderimiz değişti.

Maç 11'e 11 oynansaydı hatta penaltı verilmeseydi.

Muhtemelen puan kaybederdik ama kişisel hatalar zinciri yarışa tutunmamızı sağladı.

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu zamana kadar bu kadar net bir sekilde kimse deginmedi bu konuya ama çok dogru tespitler..

Hepsini anliyorum sasirmiyorum ama Erdal Hos hayal kirikligi bu konuda... ama dikkat etmiyordum bile, ki bu mesele hâriç en iyi konusanlardan en dinlenilesi olan kendisi zâten... ama hak savunma konusunda o da etkisiz, sus pus
    Uzak geçmişi bilemiyorum ama 2011 şike döneminden sonra bu kadar alenen hakkımızın gasp edildiği şu sene bile benden başka hiç kimse kızmıyor mu bu yorumculara diye çok merak etmedim değil. Mesela biz filanca topçuyu beğenmiyorsak da bir yorumcu beğeniyorsa deliye dönüyoruz nasıl bizim beğenmediğimiz adamı beğenir diye ama hakkımız göz göre göre gasp edilirken sus pus olmalarına bu kadar korkak olmalarına hiç kızmıyoruz. Çok ilginç bir durum.

Erdal Hoş istese çok etkili konuşabilir. O kadar kapasitesi var. Ara ara iyi çıkışlar yaptığı da olmuştur. Ama adam fazla çıkış yapmak ve kendi istikbalini riske atmak istemiyor. Malum artık TRT'ye de geçiş yaptı. Ben de kendisini en azından diğerlerine göre daha samimi falan zannediyordum ilk başlarda. Ama mesela hakemin bariz bir şekilde bize karşı FB'den yana yönetim gösterdiği maç için, kendisinin atanamayan entel arkadaşları FB'nin hakkını yenmiş gibi konuşuyor ve kendisi de kafa sallıyor.. En azından "Yahu siz ne anlatıyorsunuz Allah aşkına, başka maçı mı izlediniz, hakemin yönetimi bariz Fenerden yanaydı." diyeceğine.. Yine benzer şekilde hakemlerin başakşehiri kolladığını anlatmak için içine Feneri, GS'yi de katmadan cümle kuramıyor. Ancak şöyle cümleler kurabiliyor:

-Hakemler feneri bu sene yarış dışı bıraktığı gibi TS'ye de çok haksızlık ediliyor.

-Tıpkı GSye falan maçı hakem yüzünden kaybettiği gibi TS de bu maçı hakem hatalarıyla kaybetti.

-Aykut Kocaman taç yüzünden dert yanarken aslında başka bir şey anlatmak istedi ama biz aslında onu anlayamadık..

Böyle liste uzar gider, insanı deli eden cümleler..
    O yüzden belki de Erdal Hoş en kötülerinden. Bu sıralar benim en çok kızdıklarımdan.. Ötekilerden bir kısmının isteseler bile zaten ezber cümleler dışında etkili konuşacak kapasiteleri, birikimleri de yok. (Gerçi konuşacakları şey de o kadar karmaşık bir şey değil ama.) Ya da doğuştan çok cesaretsizler

Tüm bu yorumculara kızmak şöyle dursun, abi yine ne iyi konuştun çok iyi dedin, abi müthişsin gibilerden pohpohluyoruz bu adamları. "En azından bu sene eğilip bükülmeden, o tarafa bu tarafa yanlanmadan hakemlerin rezilliklerini, atamaları vb. konuş da ekmeğini yediğin suyunu içtiğin topraklara hayrın olsun." diyeceğimize..
    Konu Latif Özdem tarafından (06.07.2020 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçta da costa oynamazsa hüseyin maçı sattı derim. gs hava toplarında çok kötü defansta ve takımın boy ortalaması da çok kısa. antep kornerden orta gol attı, golu atan djoloboji %100 bir tane kafa vuruşunu auta attı. orta yaptılar röveşota ile bile gol attılar ama faul verildi iptal oldu. bol bol orta yapmak lazım ama aksi gibi pereira cezalı. o yüzden sosanın bu maç sürekli uzun top ve orta denemesi lazım. sık duran top almalıyız. eyyamcı cüneyt kolay faul çalar dayayın vücudu adamlara atlayın yere. %100 duran toptan golümüz var diyorum. kalede özgüveni çok düşük ve daha gs formasıyla galibiyetle tanışmamış okan var. elek gibi delmemiz lazım gsyi. 4 tane falan atmamız lazım.
    sosa ortaladı novak kafayı vurdu

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Latif Özdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzak geçmişi bilemiyorum ama 2011 şike döneminden sonra bu kadar alenen hakkımızın gasp edildiği şu sene bile benden başka hiç kimse kızmıyor mu bu yorumculara diye çok merak etmedim değil. Mesela biz filanca topçuyu beğenmiyorsak da bir yorumcu beğeniyorsa deliye dönüyoruz nasıl bizim beğenmediğimiz adamı beğenir diye ama hakkımız göz göre göre gasp edilirken sus pus olmalarına bu kadar korkak olmalarına hiç kızmıyoruz. Çok ilginç bir durum.

Erdal Hoş istese çok etkili konuşabilir. O kadar kapasitesi var. Ara ara iyi çıkışlar yaptığı da olmuştur. Ama adam fazla çıkış yapmak ve kendi istikbalini riske atmak istemiyor. Malum artık TRT'ye de geçiş yaptı. Ben de kendisini en azından diğerlerine göre daha samimi falan zannediyordum ilk başlarda. Ama mesela hakemin bariz bir şekilde bize karşı FB'den yana yönetim gösterdiği maç için, kendisinin atanamayan entel arkadaşları FB'nin hakkını yenmiş gibi konuşuyor ve kendisi de kafa sallıyor.. En azından "Yahu siz ne anlatıyorsunuz Allah aşkına, başka maçı mı izlediniz, hakemin yönetimi bariz Fenerden yanaydı." diyeceğine.. Yine benzer şekilde hakemlerin başakşehiri kolladığını anlatmak için içine Feneri, GS'yi de katmadan cümle kuramıyor. Ancak şöyle cümleler kurabiliyor:

-Hakemler feneri bu sene yarış dışı bıraktığı gibi TS'ye de çok haksızlık ediliyor.

-Tıpkı GSye falan maçı hakem yüzünden kaybettiği gibi TS de bu maçı hakem hatalarıyla kaybetti.

-Aykut Kocaman taç yüzünden dert yanarken aslında başka bir şey anlatmak istedi ama biz aslında onu anlayamadık..

Böyle liste uzar gider, insanı deli eden cümleler..
    O yüzden belki de Erdal Hoş en kötülerinden. Bu sıralar benim en çok kızdıklarımdan.. Ötekilerden bir kısmının isteseler bile zaten ezber cümleler dışında etkili konuşacak kapasiteleri, birikimleri de yok. (Gerçi konuşacakları şey de o kadar karmaşık bir şey değil ama.) Ya da doğuştan çok cesaretsizler

Tüm bu yorumculara kızmak şöyle dursun, abi yine ne iyi konuştun çok iyi dedin, abi müthişsin gibilerden pohpohluyoruz bu adamları. "En azından bu sene eğilip bükülmeden, o tarafa bu tarafa yanlanmadan hakemlerin rezilliklerini, atamaları vb. konuş da ekmeğini yediğin suyunu içtiğin topraklara hayrın olsun." diyeceğimize..
    Bu yorumun hiçbir tarafına katılmıyorum.

Erdal hoş gibi ikinci bir adam yok medyada

Bu gozler Giray bulaklari lemileri yorumcu olarak izledi.

Erdal hoş bir şey yapmaya çalışıyor, belli doğrular üzerinde süreklilik arz edecek takım olgusu için mucade veriyor

Hataları vardır ama bence TS ki yorumculuar içerisinde açık ara en iyisi
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Prestij için çok iyi galibiyet oldu
    Rakibini deplasmanda yenmek güzel

gs bu sonuçla batağın içine girdi
    Bu kuzey afrikalı oyuncularda zeka problemi olabilir.
    Majid örneğinden sonra feguli

Bu kulüpten üç tane hüseyin'i sezon sonu acil gönderin (türkmen cimşir majid)

Nereden
    Ankara

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akbil'in bu saatten sonra puan kaybetmesi için kendi ayağına sıkması gerekiyor yani Feghouli gibi rakibe kasıtlı bir tekme atıp kırmızı yiyip maçı 9 10 kişi oynamaları lazım ki puan kaybetsinler..Ya da aleyhine bir iki penaltı verilmeli..

Fikstür ortada Başakşehir'i "oyun" olarak zorlayacak bir takım kalmadı...
    Her maç zor
    En büyük Trabzon

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Lazman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayda piknik yapariz. Galata 10 kisi kaldi ama hala top oynamaya calisti. Bizde herkes messi ama 3 metreye pas atan yok. Ortadan topu alan kosuyo, ulan pas ver pozisyon al.
    Sezona Robert Prosineçki ile başlamımızı oylamaya sunuyorum.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moralinizi bozmak istemem ama

https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...uroya-41558202

eger haber doğruysa bu şu demektir

bu kadroyu dağıtırlar yerini de dolduramaz bu ekip

ve bu tarz örnekler yaşarız

ikinci sadri dönemi yaşarız

bizden bir bok olmaz

eğer doğruysa bu haber tabi

novak fenere kaptırılırsa ve bunun için bir çapa göstermemişse yönetim önlemini almamışsa bıraksınlar bu işi

cimsir olayını bir nebze hadi derim ama novağı fener alıyorsa üstelik bedavaya gidiyorsa...

Ya muhterem, haber linki attığınız yerin adını kontrol ettiniz değil mi ne yazıyor? HÜRRİYET.

Ahmet Ercanların, Mehmet Arslanların bilumum Kadıköy amigosu tayfanın doluştuğu ve şike sürecini sürü psikolojisi ile çok güzel yürüten mecra. Fbtv'nin yazılı basın kolu velhasıl.

Novak sözleşmesi mevzusu elbette çok önemli ama bu zırvaları ciddiye almayalım.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yürüyerek yine maç kazandık..

şu ölmüş gs yi bile yenerken öldük öldük dirildik..artık son dakıkaya 2 farkla giremediğimiz her maç stres yaşıyoruz

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Selamlar muhterem.Evet hürriyet katılıyorum.Bunların bir kısmı söylenti olabilir,sahte haber olur bunları da düşündüm.Ancak Trabzonsporun bu konuda bir açıklaması yok.Hala sözleşme imzalanmadı.Öyle olunca her kafadan bir ses çıkar.Malum Trabzonspor böyle büyük hataları zamanında çok yaptı.Yaptığı için hatalarından ders almayan bir takım izlenimi veriyor ki öyle.Bunun önüne geçmemiz lazım.Trabzonsporda büyük amatörlükler oluyor.Novağın hala sözleşmesinin imzalanmaması bana göre büyük bir mevzudur.Adamın sözleşmesi 26 temmuzda bitiyor şaka gibi.https://www.transfermarkt.com.tr/fil...spieler/107665 hala bir şey yapılmaması baya tuhaf bence.Trabzonspor Novakla sözleşme imzalamassa kadro dağılır.Aynı sadri dönemi gibi olur.Tecrübe bunu konuşur.Tahmin ediyorum neler olacağını az çok.Bunlar daha sol beck bulmamış takıma takviye lazımken bu kadar önemli oyuncuyla sözleşme imzalamıyorsun.Novak gibi bir oyuncu veya ondan daha iyisini bulmalısın ki bulamazlar ve bulmadan da elden verirler böyle işte bakalım ne gibi saçmalıklar bekleyecek bizi...
    Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya muhterem, haber linki attığınız yerin adını kontrol ettiniz değil mi ne yazıyor? HÜRRİYET.

Ahmet Ercanların, Mehmet Arslanların bilumum Kadıköy amigosu tayfanın doluştuğu ve şike sürecini sürü psikolojisi ile çok güzel yürüten mecra. Fbtv'nin yazılı basın kolu velhasıl.

Novak sözleşmesi mevzusu elbette çok önemli ama bu zırvaları ciddiye almayalım.
    Konu erenslash tarafından (07.07.2020 Saat 11:09 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yorumun hiçbir tarafına katılmıyorum.

Erdal hoş gibi ikinci bir adam yok medyada

Bu gozler Giray bulaklari lemileri yorumcu olarak izledi.

Erdal hoş bir şey yapmaya çalışıyor, belli doğrular üzerinde süreklilik arz edecek takım olgusu için mucade veriyor

Hataları vardır ama bence TS ki yorumculuar içerisinde açık ara en iyisi
    Elbette yazdıklarıma katılmayabilirsiniz. Her konuda aynı düşünsek zaten bu forumda tartışmamızın hiçbir anlamı olmazdı. Ancak yazdıklarımdan bir kısmı yorumdan ziyade Erdal Hoşun kendi konuşmalarından örnekler içeriyordu.

Erdal Hoşun konuşmalarından sadece birini biraz açıp “kelimesi kelimesine” onun ifadesiyle yazayım:

“F.Bahçe'nin yarıştan kopmasında hakemlerin etkisi var ama en az onun kadar fazla senin aldığın reaksiyon, camianı hazırlama, futbolcularını hazırlama biçimin var. Aynı şey Trabzonspor için geçerli...”

Bu sezon dahil olmak üzere hakemlerin FB’yi veya GS’yi devre dışı bıraktığı, devre dışı kalmalarına etki ettiği hiçbir sezon falan olmamıştır, olmaz, olamaz da.. Aksine her sezon hakemler tarafından kollandıkları için hak etmedikleri nice puanlar alırlar. Bunda hepimiz veya çoğumuz hemfikiriz sanırım.

O yüzden bence bir Trabzonspor yorumcusu yukarıdaki gibi bir cümle kurmamalı. Daha önemlisi, Trabzonspora yapılan haksızlıklar nedeniyle hakemleri vb. eleştireceği zaman, kurduğu cümlelerin içine FB’yi, GS’yi, BJK'yi (bu sene için içinde FB yerine GS olan benzer cümleleri de var ama sanırım bu örnek yeterli) de dahil etmek zorunda hissedecek kadar korkak (ya da adını artık siz koyun) olmamalı.. (Bakın ben TS’yi savunuyorum ama FB’liler sakın kızmayın, sizin için de bir şeyler dedim, sakın beni TS fanatiği sanmayın, çok yüklenmeyin psikolojisi..)

Elbette siz “TS yorumcusu bu tarz cümleler kurmamalı” şeklindeki düşünceme de katılmayabilirsiniz. Ama cümlenin kendisine de katılmazsanız, o zaman şöyle diyeyim: Erdal Hoş’un konuşmalarından bazı örnekler aktaran ben olsam da, o konuşmaları yapan ben değilim, Erdal Hoş’un ta kendisi.

Önceki mesajımda da söylediğim gibi Erdal Hoş istese çok etkili konuşabilir. O kadar kapasitesi var. Ara ara iyi çıkışlar yaptığı da olmuştur. (Özellikle taraftarlar göz göre göre hakkımız yeniyor niye sessiz kalıyorsun diye sıkıştırdığında..) Giray Bulaklarla, Lemilerle kıyas olmaz elbette. Özellikle Giray Bulak samimiyetsizlikte zirve noktası.

Zaten Erdal Hoş aktif olarak en etkili olabilecek konumda olduğu için; etkili konuşabilme kapasitesi ve birikim açısından diğerlerinden çok daha ilerde olduğu halde Trabzonsporun gasp edilen hakları konusunda yeterli derecede aksiyon almadığı için bu aralar en çok ona kızıyorum. En çok ondan beklentim olduğu için. (Artık beklentim kalmadı ama.)

Erdal Hoş'un kendince bir şeyler yapmaya çalıştığı söylenebilir, evet. Ama yapmaya çalıştığı şeyi bizzat kendisi şöyle özetliyor:

“Trabzonsporun haklarını savunmak değil benim görevim. Benim görevim, Trabzonsporluların bakışını Trabzonsporlu olmayanlara aktarmak. Bunun için uğraşıyorum. Fena da gitmiyorum.”

Ne kadar süslü bir cümle.. Bazılarımızın kulağına ne kadar hoş geliyor..

Ama gerçekte;

Trabzonsporlunun bakışını, Trabzonspor değerlerini asla anlayamayacak insanlara atlatma çabası beyhude olduğu gibi, onlara sempatik, şirin görünme çabasını da içerdiği için bizim açımızdan bir anlamda aşağılayıcı da bir durumdur.

(Bir anlamda bir Türkün kendisini Türk olduğu için 2. Sınıf gören, barbar gözüyle bakan bir Avrupalıya, “Bakın ben Türküm ama aslında barbar falan değilim, şöyle iyiyim, böyle modernim ne olur beni dışlamayın, anlayın.” demesi gibi bir şey.. Zaten Trabzonsporu anlatmak da amiyane tabirle “Bakın biz Trabzonsporluyuz ama aslında sizin sandığınız gibi holigan falan değiliz, şöyle iyiyiz böyle iyiyiz demesi” gibi bir şey..)

Erdal Hoş imkanı varken bizim haklarımızı (doğruları) savunmak yerine, kendince Trabzonsporu anlatmaya çalıştığında; en fazla Mehmet Ayan gibi, Ergin Aslan gibi anlar görünüp Erdal Hoş’u kandıranlar olur. TS’nin sempatisi de ciddi anlamda kafaya, şampiyonluğa oynadığı anda biter (bunu Erdal Hoş’un kendisi de çok iyi bilmektedir, kendi de ifade etmiştir) ve işte o an HAMSİ KAFA muhabbeti başlar..

Elbette Trabzonsporlu olmayan bütün insanlara düşmanca bakacak, onlara düşman olacak değiliz. Her ne kadar Trabzonsporlu olmak birçok Trabzonsporlu için sadece futbola olan ilgi, taraftarlık tutkusu ile izah edilecek bir durum olmasa da, elbette başka değerlerimiz de var hayatta. Ama bir Trabzonsporlunun GS’liye, FB’liye, BJK’liye Trabzonsporu anlatmaya çalışması, bakın bizi holigan, futbol teröristi, hamsi vb. olarak görüyorsunuz ama aslında biz öyle değiliz, bakın şöyleyiz böyleyiz demesi; onlardan kendi taraftarlığına ya da Trabzonspora dair aldığı ucuz/çakma/sahte övgü lafları ile mutlu olması bana göre "içler acısı" bir durum.

Trabzonspor olarak lehimize olmasa bile doğrunun, güzelin, iyinin, hoşgörünün, centilmenliğin yanına olmak ve bu manada sempatik olmak başka bir şey yukarda örneklediğim “içler acısı psikolojiler” bambaşka..

Eğer en azından hakkaniyet sahibi başka takım taraftarları veya herhangi bir takıma güçlü aidiyet hissetmeyen sporseverler gözünde sevilen kulüp olmak istiyorsak veya lüzumsuz yere tepki çekmemek istiyorsak o zaman “8. Kuşatma” yerine, “8. Şampiyonluk” ifadesini kullanabilirdik mesela. Zira İstanbul da Türkiye Cumhuriyetimizin sınırları içinde, düşman ülke sınırları içinde ve biz fethedecek değiliz. Elbette mecaz anlamda kullanılıyor ama bence “8. Şampiyonluk” desek çok daha doğru olurdu.
    Konu Latif Özdem tarafından (08.07.2020 Saat 00:00 ) değiştirilmiştir.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Latif Özdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Erdal Hoş'un kendince bir şeyler yapmaya çalıştığı söylenebilir, evet. Ama yapmaya çalıştığı şeyi bizzat kendisi şöyle özetliyor:

“Trabzonsporun haklarını savunmak değil benim görevim. Benim görevim, Trabzonsporluların bakışını Trabzonsporlu olmayanlara aktarmak. Bunun için uğraşıyorum. Fena da gitmiyorum.”
    Erdal Hoş a katılıyorum sadece Trabzonu savunan tipler çok fazla itici oluyor özellikle Zeki UZUNDURUKAN tarzını hiç sevmiyorum yarardan çok zarar veriyor bizi böyle savunmasınlar onun gördüklerini bizde görüyoruz toplumda görüyor birilerinin bizim gazımızı almaya ihtiyacımız yok
    @ okşoholu

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdal Hoş a katılıyorum sadece Trabzonu savunan tipler çok fazla itici oluyor özellikle Zeki UZUNDURUKAN tarzını hiç sevmiyorum yarardan çok zarar veriyor bizi böyle savunmasınlar onun gördüklerini bizde görüyoruz toplumda görüyor birilerinin bizim gazımızı almaya ihtiyacımız yok
    Zeki artistin teki
    3 büyük takıma, hatta özellikle şikebahçeye şirin gözükmeye çalışıyor.
    Erdal HOŞ tarzını seviyorum, beğenerek izliyorum.
    Cevat KOL, Zeki, Barış YURDUSEVEN tarzları bize zarar veriyor.

Yunus EMRE SEL ve Erdal HOŞ iyi bu konuda
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prestij için çok iyi galibiyet oldu
    Rakibini deplasmanda yenmek güzel

gs bu sonuçla batağın içine girdi
    Bu kuzey afrikalı oyuncularda zeka problemi olabilir.
    Majid örneğinden sonra feguli

Bu kulüpten üç tane hüseyin'i sezon sonu acil gönderin (türkmen cimşir majid)
    TÜRKMEN Hüseyin o kadar kritik 2 hata yaptı ki, ilkinde Emre çok kötü vurdu. Kaptırdığı o top durduk yere gol pozisyonu doğurdu.

Yüreğimiz ağzımıza geliyor onunla

Kamil süperdi, Da Costa çok iyiydi. Novak da iyiydi.

Serkan çok hırslı ve özgüvenli.
    Onu izlemek büyük zevk.
    Helal olsun uşağa

Bu kadroda Macit Hüseyin seneye olmamalı
    Türkmen yedek olmalı
    Sağlam 2 stoper alınmalı
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %30 GS'li %70 Trabzonsporlu ya da belki tersi diye tarif ettiğim Zeki Uzundurukan bizim haklarımızı çok iyi savunuyor diyemem ama bence twitterda kendince uşaklar diye nitelendirdiği taraftarın gazını almaya çalışan kişi bizzat Erdal Hoş. Hakkını da yememek lazım ciddi anlamda mesai harcıyor bu konuda. Ama bu çabanın yarısını tv de hakem haksızlıkları üzerinde konuşarak harcasa çok daha faydalı olurdu ekmeğini yediği topraklara.

%30 GSli %70 Trabzonsporlu Zeki Uzundurukanın bile şu son dönemde TS puan kaybettiğinde Erdal Hoş'tan daha çok üzüldüğüne kendi adıma eminim. Erdal Hoş ise şu sezon bitse ya da şampiyonluk ihtimalimiz geçse de üzerimizdeki baskı kalksa diye bile düşünüyor olabilir.

Herkes görüyor bize yapılan haksızlıkları evet. Ama her gören aman antipatik olmayayım, diye sessiz kalacağına veya konuşmuş olmak için konuşacağına bütün TS yorumcuları etkili cümlelerle tepki koysa (Erdal Hoş bunu istese çok iyi yapar, dönem dönem yapmıştır da) en azından bu kadar da üstümüze gelinemezdi bence.

Erdal Hoş'un katıldığınız cümlenin açılımını da yazdım aslında. Umarım onlara katılmıyorsunuzdur.
    Konu Latif Özdem tarafından (07.07.2020 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeki artistin teki
    3 büyük takıma, hatta özellikle şikebahçeye şirin gözükmeye çalışıyor.
    Erdal HOŞ tarzını seviyorum, beğenerek izliyorum.
    Cevat KOL, Zeki, Barış YURDUSEVEN tarzları bize zarar veriyor.

Yunus EMRE SEL ve Erdal HOŞ iyi bu konuda
    Zeki Uzundurukanın asıl işi TS yorumculuğu değil aynı zamanda bir gazetenin müdürü bildiğim kadarıyla. Yani şeklen de olsa daha objektif görünmek zorunda. Zaten gönlünde ne yatıyor tam da bilmiyorum. Bir parçası GS'li gibi benim gördüğüm.

Ama Erdal Hoş, TS yorumcusu etiketiyle TV ekranlarında. Ve Trabzonsporlu patronun kanalında. Yani korkacak bir şeyi yok. Asıl işi de üniversitede hocalık bildiğim kadarıyla. Ve Erdal Hoş, Zekiden çok daha kapasiteli bir adam yani istese TS için çok daha etkili konuşabilir ama hep bir denge hesabında. Beni GSliler, FBliler, BJKliler de sevsinler hesabında. (Yüzüne karşı seviyorlardır da ama arkadan hamsi muhabbetleri döndüğüne de eminim.) O yüzden ben samimi bulmuyorum.

Ama çoğunluk kendisinden bu kadar memnun olduğuna göre Erman'a şuna buna kızmaya da hakkımız da yok, diye düşünüyorum. Çünkü en iyisi dediğimiz Erdal Hoş bile önceki cümlelerde de tarif ettiğim gibi TS hakları hakkında konuşacakken bile araya GS, FB yi iliştirmeden konuşmuyor da Erman köyün delisi mi niye habire FByi GSyi, BJKyi hatta Başakşehiri o kadar karşısına alsın TS için?

Yunus Emre Sel iyi bir Trabzonsporlu sanırım ama kendi halinde bir muhabir zaten. Öyle etki yaratabilecek bir konumu yok.

Barış Yurduseven için konuşmaya gerek yok.. Aşağıda görüyorsunuz:

https://twitter.com/sporcope/status/1229020811257958402

Bizim en önemli sorunlarımızdan biri şu videodan bile rahatsız olmamak; "Aa Barış Abiye de bak ne komik, eğlenceli adam." demektir, bana göre. Çoğunluğun bakış açısı farklı olduğuna göre de değişmeyecek bu sorun.

Erdal Hoş da aman kimseyle kötü olmayayım derdinde, Barış Yurduseven, Cem Dizdar, Levent gibilerine iyi abi çekiyor işte. Fazla büyütüyorsunuz bence. Ama sizin görüşünüz, saygı duyarım.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonsporun maçları 1-0 bitemez
    aksi idda edilemez. rakip 8 kişi kalsa Trabzonspor kendi kalesine gol atar bu geleneği sürdürür
    maçtan önce yazdım. gsnin bize gol atması mümkün değildi. kendi kalemize atmasakta emre akbaba topu sürerken önünden kayıp pazaara giden da costaya mı yanarsın yoksa taylan gibi gol atma şansı olamyan adama gereksiz kayıp penaltı yaptıran hüseyine mi

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ankaragücü Basaksehir macindan sonra MRA görevden alindi. GG nin parmagi oldugu söylendi. Denizlispor - Basaksehir maci öncesi de B.Uygun sutlandi. Kendisinin kisiligi malum..Kalsaydi macin net favorisi Basaksehir di. Belliki bir "Soguk Savas" durumu hakim..GG nin kazanamayacagi ve kazanmakta istemeyecegi bir savas..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ulan ne koyduk cincona hele de terim varken başlarında ayrı keyifli oldu..

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah şampiyon olabiliriz

Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 senedir Åženol GüneÅŸ hariç kaç tane baÅŸarılı hoca getirdin takımın başına? Mustafa ReÅŸit Akçay, Hami, Tolunay, Sadi TekelioÄŸlu, Ãœnal Karaman, Hüseyin ÇimÅŸir gibilerini getir takımın başına, 30 sene de olur 60 sene de.

Kötü futbolcuyla iyi futbol oynanamadığını iki senedir anladı bu taraftar. Teknik direktörsüz oynanamayacağını da bu senenin sonunda anlayacak.
    S.Günes dünya 3.lügünden sonra degil BJK deki sampiyonluklari sonucunda basarili olarak görülmeye baslandi. Özelikle kendi camiasi tarafindan. Demek ki BJK ye gitmesi cok dogruymus kendisi icin..

Diger yandan Halilhodzic ve onun gibi bir cok teknik direktör de getirildi takimin basina. Oda camiayi dev aynasinda görmekle sucluyordu hep. R.Madrid, Barcelona saniyoruz kendinizi herhalde diyip duruyordu. Tüm basarili teknik direktörler can atiyor ya gelmek icin. Klübünn anahtarini IHO gibi birinede teslim etmistik zamaninda. Sonrada Usta efendiye. Kendisi Lucescu yu getirmeyi vaad etmis "Lucescuvari" E.Yanal i getirebilmisti Lucescu yu getirebilse getirirdi. Sorun para oldugunu sanmiyorum. Gelmiyor adamlar..

Biz kendi bünyemezdeki adamlar ile sampiyonluk yasadik. H.Cimsir de bunlardan birisi olacak. Suan ki yerli genc nesil teknik direktörlerinden asagi kalir tarafi yok. Yabancilarin bizde basarili olma sanslari zaten yok denecek kadar az..
    Konu AyhanPe tarafından (07.07.2020 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.

ultras62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tunceli

Arkadaşın evinde izledim köyü ğs li sonrasında tartıştık şuan konuşmuyoruz.Adamın ağzı çok bozuktu uyardım sonra evinden kovdu beni
    Tuncelli TRABZONSPOR'LU

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.Günes dünya 3.lügünden sonra degil BJK deki sampiyonluklari sonucunda basarili olarak görülmeye baslandi. Özelikle kendi camiasi tarafindan. Demek ki BJK ye gitmesi cok dogruymus kendisi icin..

Diger yandan Halilhodzic ve onun gibi bir cok teknik direktör de getirildi takimin basina. Oda camiayi dev aynasinda görmekle sucluyordu hep. R.Madrid, Barcelona saniyoruz kendinizi herhalde diyip duruyordu. Tüm basarili teknik direktörler can atiyor ya gelmek icin. Klübünn anahtarini IHO gibi birinede teslim etmistik zamaninda. Sonrada Usta efendiye. Kendisi Lucescu yu getirmeyi vaad etmis "Lucescuvari" E.Yanal i getirebilmisti Lucescu yu getirebilse getirirdi. Sorun para oldugunu sanmiyorum. Gelmiyor adamlar..

Biz kendi bünyemezdeki adamlar ile sampiyonluk yasadik. H.Cimsir de bunlardan birisi olacak. Suan ki yerli genc nesil teknik direktörlerinden asagi kalir tarafi yok. Yabancilarin bizde basarili olma sanslari zaten yok denecek kadar az..
    Kendinizi kandırmaya devam edin. “Yabancı hoca başarılı olamaz” vs. akla savaş açmaktır. Sen yabancı olarak Lazaroni, Hugo Bros getirirsen tabii başarılı olmaz.

Şu an matbaanın gelişine karşı çıkan hattatlar gibiyiz. Bu işin yerlisi yabancısı yok. Başarılısı başarısızı var. Yerli olarak Terim ve Güneş’ten başka Trabzonspor seviyesi hoca yok şu an.

Bu takım şampiyon olursa Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir’e rağmen olacak. Zaten hiçbir farkları yok.
    8. Kuşatma

Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendinizi kandırmaya devam edin. “Yabancı hoca başarılı olamaz” vs. akla savaş açmaktır. Sen yabancı olarak Lazaroni, Hugo Bros getirirsen tabii başarılı olmaz.

Şu an matbaanın gelişine karşı çıkan hattatlar gibiyiz. Bu işin yerlisi yabancısı yok. Başarılısı başarısızı var. Yerli olarak Terim ve Güneş’ten başka Trabzonspor seviyesi hoca yok şu an.

Bu takım şampiyon olursa Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir’e rağmen olacak. Zaten hiçbir farkları yok.
    Türkiye ye kaliteli yabanci teknik direktörler astronomik paralara gelip yine ayni sekilde yüklü tazminatlariyla ayriliyorlar. Örnegin Del Bosque. Adami Bjk aldi sonra milyonlar verip postaladi. Oda Ispanya yi dünya sampiyonu yapti daha sonra Istanbul takimlarinda bir kac istisna disinda da yabanci teknik direktörler basarili olamadilar. Ist. takimlarininda nasil sampiyon yapildigini biliyoruz. Türkiye de Avrupa da ki profesyonellige alismis adamlar basarili olamiyorlar ve buda cok dogal.

Bize ise bu kaliteli yabancilar gelmiyor bile. Parayla bile getiremiyorsun. Türkiye liginin imaji korkunc derecede kötü. Hugo Broos gibi birisi olacaksa H.Cimsir kalsin. Bunlardan iyileride ikna edilemiyor. Türkiye ye gelmis gecmis en iyi teknik direktörlerden olan Lucescu giderken hicbir zama Türkiye de teknik direktörlük yapmayacagim dedi ve yapmadi. Neden peki? Düsün..

Avrupa da basarili olmus adi sani olan bir Türk teknik direktör söyleyebilirmisin bana? F.Terim demiceksin dimi ? Bu sorunun cevabiyla orantili bence..

Ünal konusunda da sana katilmiyorum..
    Konu AyhanPe tarafından (07.07.2020 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)