Sayfa 122 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 72 112 120 121 122
Toplam 3033 adet sonuctan sayfa basi 3,026 ile 3,033 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Galatasaray 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye ye kaliteli yabanci teknik direktörler astronomik paralara gelip yine ayni sekilde yüklü tazminatlariyla ayriliyorlar. Örnegin Del Bosque. Adami Bjk aldi sonra milyonlar verip postaladi. Oda Ispanya yi dünya sampiyonu yapti daha sonra Istanbul takimlarinda bir kac istisna disinda da yabanci teknik direktörler basarili olamadilar. Ist. takimlarininda nasil sampiyon yapildigini biliyoruz. Türkiye de Avrupa da ki profesyonellige alismis adamlar basarili olamiyorlar ve buda cok dogal.

Bize ise bu kaliteli yabancilar gelmiyor bile. Parayla bile getiremiyorsun. Türkiye liginin imaji korkunc derecede kötü. Hugo Broos gibi birisi olacaksa H.Cimsir kalsin. Bunlardan iyileride ikna edilemiyor. Türkiye ye gelmis gecmis en iyi teknik direktörlerden olan Lucescu giderken hicbir zama Türkiye de teknik direktörlük yapmayacagim dedi ve yapmadi. Neden peki? Düsün..

Avrupa da basarili olmus adi sani olan bir Türk teknik direktör söyleyebilirmisin bana? F.Terim demiceksin dimi ? Bu sorunun cevabiyla orantili bence..

Ünal konusunda da sana katilmiyorum..
    Yabancı futbolcu da getirme o zaman. Sonuçta astronomik ücret alıp hayal kırıklığı yaşatan onlarca yabancı futbolcu oldu.

Futbol bilim işidir. Antrenman bilimi bilen bir profesyonel karşısında hiçbir şansın yok. Her yıl Avrupa kupalarında tokatlanmanın nedeni de bu. Bilimsizliklik ve torpil işleri.

Ünal konusunda bana katılsan zaten bu tartışmaya girmezdik. Ünal Karaman iyi bir teknik direktör değil. Tıpkı Çimşir gibi.
    8. Kuşatma

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı futbolcu da getirme o zaman. Sonuçta astronomik ücret alıp hayal kırıklığı yaşatan onlarca yabancı futbolcu oldu.

Futbol bilim işidir. Antrenman bilimi bilen bir profesyonel karşısında hiçbir şansın yok. Her yıl Avrupa kupalarında tokatlanmanın nedeni de bu. Bilimsizliklik ve torpil işleri.

Ünal konusunda bana katılsan zaten bu tartışmaya girmezdik. Ünal Karaman iyi bir teknik direktör değil. Tıpkı Çimşir gibi.
    Bak cevabini kendin veriyorsun iste. Bu yüzden de Turkiye de yabanci teknik direktörler saglikli calisma ortami bulamiyorlar. Her alanda oldugu gibi futbolda da asirlarca geride Türk futbolu. Türkiye de klüpler Avrupa daki gibi profesyonel yönetiliyor sanirim senin dünyanda. Türkiye gerceklerini göz önünde bulundurmadan bu konuda saglikli adimlar atilamaz..

Yabanci futbolcu isi farkli. Teknik direktörle bir tutulamaz. Ingiltere de kadroya giremeyen bir Sørloth Türkiye de gol kralligina oynayabilir ama Crystal Palace nin teknik direktörünün Türkiye de basarili olamamasi cok normal olur sanirim . Kaldiki o bile gelmez Trabzon a..

Ben kaliteli adamlari Trabzona gelmeleri icin ikna edilemiyor diyorum sen bilimsellikten bahsediyorsun. Olmadigi icin tercih etmiyorlar zaten. Cogu Türkiye ligini Arap yarim adasindaki futbol ligleri ve Asya ligleriyle bir tutuyor..Ist. takimlarindan ayrilanlarin coguda pek önermiyordur..
    Konu AyhanPe tarafından (07.07.2020 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak cevabini kendin veriyorsun iste. Bu yüzden de Turkiye de yabanci teknik direktörler saglikli calisma ortami bulamiyorlar. Her alanda oldugu gibi futbolda da asirlarca geride Türk futbolu. Türkiye de klüpler Avrupa daki gibi profesyonel yönetiliyor sanirim senin dünyanda. Türkiye gerceklerini göz önünde buludurmak gerekir.

Yabanci futbolcu isi farkli. Teknik direktörle bir tutulamaz. Ingiltere de kadroya giremeyen bir Sørloth Türkiye de gol kralligina oynayabilir ama Crystal Palace nin teknik direktörünün Türkiye de basarili olamamasi cok normal olur sanirim . Kaldiki o bile gelmez Trabzon a..

Ben kaliteli adamlari Trabzona gelmeleri icin ikna edilemiyor diyorum sen bilimsellikten bahsediyorsun. Olmadigi icin tercih etmiyorlar zaten. Cogu Türkiye ligini Arap yarim adasindaki futbol ligleri ve Asya ligleriyle bir tutuyor..Ist. takimlarindan ayrilanlarin coguda pek önermiyordur..
    Yahu olmalı diyorum ben de işte. Profesyonelleşmeli bu işler. Torpil bitmeli. Bu atılımı yapan Türk kulübü öne geçecek yarışta, neden biz olmayalım bu?
    8. Kuşatma

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz cinconu yener antalyaya puan kaybederiz sıkıntı yapmayın heç...
    2. tutmaz inşallah

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezona Robert Prosineçki ile başlamımızı oylamaya sunuyorum.
    Kayserinin son maçlardaki yükselişi dikkate değer. (Feneri de yeneceklerdi belki son dakikalardaki hakem itelemesi olmasa.) Ama bildiğim kadarıyla Prosineckinin de geçmişte ciddi bir başarısı yok. Yine de Hami Mandıralı, Ünal Karaman, Hüseyin Cimşir, Tolunay Kafkas vb. isimlerden faydalı olacağı kesin. Millet adamın tipi ve tarzı ile dalga geçiyor ama Sumidica da şu isimlerden bin kat iyidir.

Belki Razvan Lucescu düşünülebilir. Son dönemde önemli başarılar elde etmiş. Biraz da babasından bir şeyler kaptıysa bizde başarılı olabilir.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Latif Özdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayserinin son maçlardaki yükselişi dikkate değer. (Feneri de yeneceklerdi belki son dakikalardaki hakem itelemesi olmasa.) Ama bildiğim kadarıyla Prosineckinin de geçmişte ciddi bir başarısı yok. Yine de Hami Mandıralı, Ünal Karaman, Hüseyin Cimşir, Tolunay Kafkas vb. isimlerden faydalı olacağı kesin. Millet adamın tipi ve tarzı ile dalga geçiyor ama Sumidica da şu isimlerden bin kat iyidir.

Belki Razvan Lucescu düşünülebilir. Son dönemde önemli başarılar elde etmiş. Biraz da babasından bir şeyler kaptıysa bizde başarılı olabilir.
    Bence bize en uygun Prosineçki,futbolculuk geçmişşi ve tecrübesi bize fayda getirebilir-Hırvat ve Boşnak,Sırp piyssaya hakim oluruz.Sumidica yabanı Yılmaz Vvural'ı bizim takımın ağırlığını kaldırmaz.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bize en uygun Prosineçki,futbolculuk geçmişşi ve tecrübesi bize fayda getirebilir-Hırvat ve Boşnak,Sırp piyssaya hakim oluruz.Sumidica yabanı Yılmaz Vvural'ı bizim takımın ağırlığını kaldırmaz.
    Sumidicanın dengesizlikleri var, büyük takım seviyesinde de olmayabilir, kaldıramayabilir, doğru. Ben yine de çalışmasına izin verilse son dönemdeki hocalarımızdan iyi olacağını düşünüyorum.

Ama Hami, Tolunay, Ünal, Rıza, Ersun gibileri karşısında çoğu zaman el pençe, ceketler ilikli hazır ol vaziyetinde duran, çanak soru dışında iki kelimeyi birleştirip de kötü futbolu sorgulayıcı soru sormaya ürken TS medyası, bu tip yabancı hocalara karşı aslan kesilecek ve İstanbul medyasının da gazına gelip çok daha acımasızca yüklenecek, çalışmasına da engel olacaktır. Aynı durum Prosinecki için de geçerli olabilir. Ona da yeterince sabredilmez, çok yüklenilir.

Avrupada önemli başarılar etmiş, çoğunluğun kabul edeceği tecrübeli, kariyerli bir hoca da ya bize gelmez ya da gelirse sırf iyi para için, pek başarı derdi olmadan, emeklilik öncesi vurgunu için gelir. Başarı derdi olmayan zaten başarılı da olamaz, zaten bu sefer o TS yi küçümser, iş yapmaz. En ideali henüz çok zirveye çıkmamış ama potansiyelli, disiplinli, çalışkan 45-50 yaşları arası bir yabancı hoca.

Sonuç olarak hoca işi öyle kolay değil bize kolay geliyor belki. Ama bir takımın yıllardır da bu kadar kötü hocalara teslim ediliyor olması, sürekli aynı hataların yapılıyor olması da akıl alır gibi değil.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son olarak şunu söyleyelim.

Tarih eksik kadroyu,koronayı, Gs formsuz, Gs kötü veya yedekleri yazmaz. Tarih 1-3 sonucu yazar sadece.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)