Sayfa 22 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 24 32 72 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3033 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Galatasaray 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sezon basindan bu yana bu takim hocasiz bu yerlere kadar geldi.az biraz hocalardan katki alabilseydik su an coktan sampiyonlugu ilan etmistik.bir hocanin futboldan anlayip anlamadigini gormek istiyorsaniz mac sonu analizlerine bakin..

durum teshisi yapmayip bos bos konusuyorsa o hocayi orada iki dakika tutmamak gerekir.her mac sonu ikiside ucuncu sinif vasat siyasetciler gibi bos bos laf ebeligi yapiyor.hem unal hem huseyin kendilerini gram gelistirmemis insanlar..bir takim dusunun ki sezon basindan bu yana attigi her golden sonra geri cekilsin ve bir sekilde golu yesin..
    bu sezon one gectigimiz maclarda 20 puanin ustunde kaybimiz var.bu ne sansizlik ne de bahtsizlik.tamamen kendi aptalligimiz,teknik ekiplerin yetersizligi.sezon basindan bu yana buna bir care bulamayan teknik ekipler calisti.her hafta sonu 11 secmekten baska bir ise yaradiklarini dusunmuyorum.

bugune kadar kendisini cok elestirmedim ama artik yeter arkadas.huseyin cimsir denen futbol fukarasi alanya ve ankaragucu maclarinda 4 puanimizi olasi sampiyonlugumuzu caldi.da costa denen adamin neden kesik yedigini anlayan var mi?elimizdeki en iyi stoperi son duzlukte oynatmiyoruz.boyle aptallik olamaz.gecen hafta tamamen dusen orta sahamizda dogan'in neden oyuna alinmadigini da takim tamamen gomulmusken takimi ileriye tasiyan topculari cikarip 2 stoper daha alinmasini da anlamamistik..

simdi cincon macinda bireysel yildizlar gununde olmazsa kazanabilecegimize inanmiyorum.hele hele nwaekeme veya ekuban'dan biri oynamazsa bu deplasmana rahat 0 yazilabilir..umarim bizleri yaniltirlar ama ankaragucu maci ile bu takima gram guvenim kalmadi.bu haftayi lider gecirmek varken bu rezilligi bizlere yasattiniz.adi herifler.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Artık takıma kızamıyorum. Bizler de kaldıramıyoruz bu stresi. İki gündür çevremde kırmadığım insan kalmadı.- Lig boyunca eksiktik lakin- En kritik haftalarda en olması gereken oyunculardan yoksun oynamak zorunda kalmak çok yaraladı bizleri.

Kazanmaktan başka çaremiz yok. Bu da bizleri tüketiyor.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

H.Cimsir son haftalarda formsuz olabilir. Bizim bilmedigimiz konularda olabilir. En önemli oyuncularimiz sakatlandi. Hicbir takimdan da tam performans beklenemez. Gs nin dün oynadigi oyun konusuluyor ama aradan sonraki maclari rezil ötesiydi. Hatta bizim Ankaragücü macindan bile berbat oynadilar. Diger takimlarda hazir degil. Hüseyin özellikle Alanyaspor macinda yanlis oyuncu degisiklikleri yapmis olabilir ama hakkinida teslim etmek gerekir. En son fb yi pes pese 3 kere ne zaman yenmisiz. Ben hatirlamiyorum. Futbol nankör oyun. Alanyaspor macinda son sn golü olmasa, Ankaragücü macinda ilk 20 dk ikinci golü bulsaydik kimse olumsuz tek kelime dahi etmeyecekti. Bence takimi rahat birakalim sadece..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Trabzon

basaksehirin puan kaybından sonra aramızdaki fark yine tek maçlık fark ile devam ediyor.Sampiyonlugu onlar bize ikram ediyor biz onlara ikram ediyoruz bakalım önümüzdeki haftalar neler götürecek.

alanya maçında kaybettiğimiz iki puan normal bi durum fakat a.gucu maçındaki kayıp olmaz daha kötüsü oynanan o futbol hiç olmaz.Eger futbolcularımız kendilerini affettirmek istiyorsa işte önlerinde gs maci bu fırsatı değerlendirsinler.

Büyük takım duruşu diye bişe vardır büyük kulüpler her ne kadar eksik de olsa sakatlari da olsa saha da bi duruş göstermek zorundadır mesela dün akşam gs bu duruşu gösterdi bizimde bahanelere sığınmadan bu duruşu göstermemiz gerekiyor.

Gelelim gs maçına rakip her nekadar eksik de olsa sonuçta derbi maçıdir atmosferi farklı olacak ve bizi çok çetin bir maç bekliyor.Rakibinde bircok bireysel silahı var onları savunmak kolay değil dolayısıyla takım savunmamız bu yıl ki en iyi takım savunmamız olmak zorunda ve ayrıca orta saha merkezde oynayacak sosa,ndiaye ve guilherme gibi oyuncularin 10 üzerinden 8 lik performans sergilemesi gerekiyor 15,20 yıldır futbol topuyla yatıp kalkmış insanların iki metreye pas atamadığını görmek istemiyorum herkes gerekli özveriyi sahaya yansitsin lütfen.

Rakipte kime nasıl önlem almalıyız sorusuna gelirsek feghouli,belhanda ve onyekuru cok tehlikeli oyuncular üçüde oyun görüşü yüksek çalım becerisi olan ve son vurus kalitesi yüksek oyuncular onları etkisiz hale getirecek bir numaralı ilaç alanı doğru şekilde kapatmak, kademelere zamanında girmek ve tatlı sert oynamaktır.

Emre akbaba da topsuz ceza sahası koşularını çok iyi yapıyor onun bu artı özelliği karşısında uyanık olmalıyız yakalarsa affetmez iyi bir şutör.Omer bayramda çalışkan bir oyuncu ona da dikkat etmeliyiz.birde ilk maçta michael seri bayağı iyi oynamıştı onu da unutmamak lazım.

Duran toplarda donk tehlikesine dikkat etmeliyiz.

fatih terim futbolcu motivasyonu konusunda Turkiyenin bir numarasıdır ve böyle maçları sever onların mücadelesine aynı şekilde karşılık vermezsek kazanma ihtimalimiz olmaz büyük maçları kazanmak büyük fedakarlıklar gerektirir.

Rakibin zayıf yönlerinden bahsedersek kalede ve stoper mevkinde sıkıntıları var özellikle sörloth bu maç orayı işlemesi gerekiyor özellikle donk böyle maçlarda çok sert oynuyor karşısında çekinmeden sapasağlam durup meydan okumalı sörloth.

Böyle maçları kazanmak için bazı kahramanlara ihtiyaç vardır.Ugurcan,sörloth başta olmak üzere diğer oyuncularimizdan da ön plana çıkanlar mutlaka olmalı.Ozelllikle sakat oyuncuların yerine oynayacak arkadaşlar herseyini sahaya yansıtmalı.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kalbimin ücra köşesinde tatlı bir anı var... tesadüf olsa gerek galatasarayı barındırıyor. Tribünler yine boş. Takıma güven sonsuz lakin 80 olmuş hafiften kalp hızlı çarpmaya başlamış. Derken kulakları çınlatan anne bağrışları tüm stresi alıp götürüyor.

Bi tatlı anı daha istiyoruz, hepsi bu.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bu kadro ve vurdum duymaz oyuncu toplumuyla 1 puan bile mucize.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Taraftar profili değişti sürekli destekleyen çok iyi bir taraftarımız var korkum o dur ki bu taraftarıda küstürüp kaybedecekler.Insanda azcık utanma olur.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalbimin ücra köşesinde tatlı bir anı var... tesadüf olsa gerek galatasarayı barındırıyor. Tribünler yine boş. Takıma güven sonsuz lakin 80 olmuş hafiften kalp hızlı çarpmaya başlamış. Derken kulakları çınlatan anne bağrışları tüm stresi alıp götürüyor.

Bi tatlı anı daha istiyoruz, hepsi bu.
    geçen hafta puan kaybettikten sonra tüm takım yere serildi üzüldükleri belliydi ama bu hafta öyle bir görüntü hatırlamıyorum onlar kafada bitirmiş olan yine bize oluyor hala umutlanmaya çalışıyoruz.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Döndük dolaştık iş gs 'nin dün oynadığı gibi hırslı istekli olup olmayacağımıza geldi.şampiyonluk ne kadar hırslı olacağımıza bağlı.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahaya çıkmadan ve son düdük gelmeden başlayıp bitmiyor.

Umudu var eden Allah'a hamd olsun

Ekuban ve Nwakaeme'den en az birinin yetişmesi ön koşuluyla, sakin kalırsak olur bu iş...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Alanya ve Ankaragücü maçlarında doğanı oyuna soksak Ankaragücü maçında kısmen oynadı maçları alabilirdik...
    Doganin sucu kimliginde trabzon yazmamasi su adam bu kadar kadro darliginda son 10.dakika haric nasil sans bulamaz anlamiyorum hayir kisa sure de oynasa absurd seylerde yapmiyor faydali oluyor enerji getiriyor ne istiyor bu adamdan hoc anlamadim ayni sekilde messiasi numunelik aldik klube icin kiraladik sanirim..

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Campi agresif olmadığı için kafa topu alamıyor
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

ankaragücü maçını alamayan takım şampiyon nasıl olacak artık gerçeğe dönme vakti, son 2 maçtaki vaziyet sanki ligi 10. bitiriyormuşuz gibiydi.

hüseyin türkmeni oynatan koray'ı oyuna alan hoca resmen maçı kazanmamak istiyor gibi. Hiç güvenim kalmadı şuraya girip yazdığıma bile şaşırıyorum rezillik yaşattılar bize, başkan'ın bi gün önceki konuşmalarından sonra o taraftarın meşale uğurlamasından sonra sahadaki takımla teknik heyet için kim ne yorum yapabilir? Kim açıklıcak bu rezaleti allah aşkına, yediremiyorum ya
    Konu Enaldo61 tarafından (29.06.2020 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi her maç takım esecek gurleyecek diyoruz hiç bir şey oynamiyorlar. Şampiyonluk nedir, bu şehir için bu camia için önemi nedir, anlayan anlatan yok mu hayret doğrusu. 30 dk gol pozisyonu yok. 15dk 10 kişi adamlar. İnanılır gibi değil. İlk defa böyle bir olay olsa şanssız formsuz eksik filan falan dersin. 20 puandan fazla kaybetti bu takım bu şekilde. Keşke biri 10 puan fark atsaydi da rahat etseydik. Şans işte kimse doğru düzgün oynayamiyor. Kötünün iyisi olarak önde kalan 2 takımdan biri olduk.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kamil-Da Costa-Campi-Novak

——-Sosa——Ndiaye————

Ömür——Ekuban—-Wakayeme-

———-——Sorloth——————-

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün akşam forvetsiz maça çıkan g.saray 20 şut çekti
    Orta saha oyuncuları ile başakşehir'e karşı cesur oynadı
    Üstelik defansı da çok zayıfken bunu yaptı

Bu da teknik direktör farkı

Sen lig sonuncusuna karşı 2 isabetli şut çektin ve pozisyona giremiyorsun!
    A.gücü 20 dk on kişi oynadı ama sen yine varlık gösteremedin
    İki tane oyuncun yok diye bu kadar oyun farkı oluyorsa sen bu başarıyı hak etmiyorsun

Nereden
    Ankara

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kamil-Da Costa-Campi-Novak

——-Sosa——Ndiaye————

Ömür——Ekuban—-Wakayeme-

———-——Sorloth——————-
    Aynen
    En büyük Trabzon

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şampiyonluk iddiası iyice azalan gs bizden daha hırslı ve istekli oynayacak. Demedi demeyin. Biz de burada kafaları yeriz hep beraber.

Nereden
    Ankara

Yapacağımız değişiklikler, çıkan ilk 11’den daha önemli olacak
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Da costa campi ikilisi ile baslamaliyiz.
    En azindan duran toplarda etkili olabiliyoruz.
    Aynen. Bu ikiliyi bozmamalıyız
    En büyük Trabzon

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pazar günü Ekuban, Nwakaeme ve Abdülkadir Parmak oynamayacaksa kim varsa sağlık ekibinde pazartesi kapının önüne koyulması gerekiyor. Artık risk zamanı 2011 ‘ de burnu kırılıp maç oynayan Tolga ‘ dan, beyin sarsıntısı geçirip maça çıkıp galibiyet golünü atan Burak ‘ tan utansınlar azıcık. İyice kolej takımına döndük kimse risk almıyor, kimse sorumluluk almıyor en ufak sıkıntı hisseden kendisini zorlamadan çıkıyor. Bugün risk alınmayacakta ne zaman alınacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenebilirsek şampiyon oluruz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kamil nerde ya kamili arar olduk valla herif yüreğini koyuyordu
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

sanalalemci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Tony deyin şu adama soyadını bi tane doğru yazabilen yok. Nivea demiş adam ya krem markası sanki.
    neyse, forumdakilerin büyük çoğunluğu yine karamsar baktığına göre kazanabiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    H.Cimsir son haftalarda formsuz olabilir. Bizim bilmedigimiz konularda olabilir. En önemli oyuncularimiz sakatlandi. Hicbir takimdan da tam performans beklenemez. Gs nin dün oynadigi oyun konusuluyor ama aradan sonraki maclari rezil ötesiydi. Hatta bizim Ankaragücü macindan bile berbat oynadilar. Diger takimlarda hazir degil. Hüseyin özellikle Alanyaspor macinda yanlis oyuncu degisiklikleri yapmis olabilir ama hakkinida teslim etmek gerekir. En son fb yi pes pese 3 kere ne zaman yenmisiz. Ben hatirlamiyorum. Futbol nankör oyun. Alanyaspor macinda son sn golü olmasa, Ankaragücü macinda ilk 20 dk ikinci golü bulsaydik kimse olumsuz tek kelime dahi etmeyecekti. Bence takimi rahat birakalim sadece..
    8 maç 5 beraberlik 3 galibiyet.
    Beraberliğin iyi skor olduğu fikrini kabul etmiyorum.

Bu fikri temel alıp da beraberlik üzerine planını bina eden hocalardan ayrıca tiksiniyorum.
    Nasıl olsa yenilmezsem kovulmam hocaları.

Ben sene başından beri başımızda taktik bilgisi olan bir adam olsa vaziyet çok daha farklı olurdu diye düşünüyorum.

8 maçta 3 galibiyet 5 beraberlik değil tek mevzu, oyun da oynanmıyor.
    Topa %60-70 hakim olalım da demiyorum.

Ama topu rakibe vermenin de bir adabı var.

Her maç, farklı kalitelerde takımlara karşı aynı oyun...
    Kazanırken de aynı oyun, kaybederken de...

Suyu çıktı artık.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (29.06.2020 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)