Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'un zirvede olması bile mutlu ediyor

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor'un zirvede olması bile mutlu ediyor

TRABZONSPOR’UN SON DURUMU
    Trabzonspor ligin 29. Haftasında kendi sahasında
    Ankaragücü ile 1-1 berabere kalması biz taraftarlarını çok üzdü.

Trabzonspor son iki haftadır iki maçta berabere kalarak bazı çevrelerden olumsuz eleştiriler ve yorumlar almaktadır. Hatta kendi taraftarlarımız da eleştiriyor özellikle Hüseyin Çimşir hocayı eleştiriyorlar.

Taraflı tarafsız eleştirenler şunları bilsinler ki Trabzonspor bir kere bu sene Şampiyonluk hedefi yoktu. Süper lig de iddialı takımlar mesela FB. GS. BJK iyi sonuçlar alamayınca Trabzonspor zirveye yükseldi. Şampiyonluk moduna girmiş oldu. Henüz Şampiyonluk umudu devam ediyor, Kupa da da Şampiyonluk umudu devam ediyor. Belki ikisi de olacak inşallah belki biri olur belki hiç biri de olmayabilir biraz da şans kısmet.

Trabzonspor şampiyon olsun veya olamasın. Bu takımın bu kadro ile şu an her iki hedef de zirvede duruyor olması bile başarı ve gurur verici bu durum bir çoğu insanları zaten kıskandırıyor.

Ancak bana göre Trabzonspor’un kadrosu Şampiyon olabilecek bir kadroya sahip değildir. Bunu yorum ve eleştiri yaptığım konularda forumlarda defalarca yazdım. 2019-2020 sezonuna başlarken derme toplama bir takımla başlandı bu oyuncuların bir kısmı çok yaşlı bir kısmı da genç fizik siz ve tecrübesiz. Mesela Storiç, Obi Mikel ilerde oyanattığımız Nwakaeme.. Nwakaeme bazılarına iyi bir oyuncu gibi gelebilir ama ben onu beğenmiyorum takım savunmasına katkısı olamıyor. Obi Mikel, hernandez, Storiç devre arasında gittiler. Onazi gitti. Trabzonsporun orta sahası sanki, A. Kadir Parmak, A. Kadir Ömür ve sonradan alınan Guilherme ye kaldı. Nwakaeme sakat Ekuban sakat. Sosa sakatlıktan yeni döndü, Badou Ndiaye de uyumsuz düzensiz oynuyor.

Şu satırda yazdıklarımı Trabzonspor kayliye alsın gereğini yapsın ancak o zaman kesin Şampiyonluğun her zaman favori adayı olur. Orta saha yok. 4 oncu ismi yazıyorum bunların yerine güçlü fizikli oyuncu bulunsun bulunması lazım. A. Kadir Ömür, A. Kadir Parmak, Guilherme ve Pereira bunların hiç birini üst düzey oyuncu sanmasın kanmasın kimse. Biz izlediğimiz takımı seyrederken keyif almak istiyoruz, bu bahsettiğim oyuncular fizikli rakiplerin rüzgarında savrulması düşmesi çaresiz kalması ezilmesi canımızı sıkıyor izlerken. Şu an bu takıma 5 tane üst düzey oyun oynayan futbolcu lazım. Yoksa bu mevcut takım ile zorakiye boşa sidik yarışı yapar durur zaman kaybederiz.

Dua edelim de bu hafta (29. Hafta) Galatasaray Başakşehirsporu yensin de zirveye yakın duralım.

KALDI 5 MAÇ
    ve bu maçların 3 tanesi düşme hattı takımları ve birisi de Şampiyonluk iddiası olan Galatasaray, yani 5 maçta zor hepsi bir final maçı. Allah biz Trabzonspor taraftarlarının kalplerine dayanma gücü ve sağlık versin.

30. Halta: GALATASARAY – TRABZONSPOR ( Şampiyonluk maçı gibi)
    31. Hafta: TRABZONSPOR – ANTALYA ( Antalyaspor rahat)
    32. Hafta: DENİZLİSPOR – TRABZONSPOR (Düşme bölgesinde)
    33. Hafta: TRABZONSPOR – KONYASPOR (düşme hattında)
    34. Hafta: KAYSERİPOR – TRABZONSPOR (düşme hattında)

Şampiyonluk hasreti ve hayalleri ile yanıp tutuşan taraftarlarız ama bu zorlu hayat şartlarında adaletsiz futbol yönetimi şartlarında mantıklı düşünecek olursak Trabzonspor’un zirvede olması zaten mutlu ediyor bizi, beni mutlu ediyor, tabi ki Şampiyon olursak daha çok seviniriz ama zirvede olmak her zaman zirvede olmak güzel bir şey, bunu her yıl her sezon böyle görmek hep mutlu eder beni. İNŞALLAH ŞAMPİYON DA OLACAĞIZ !

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TRABZONSPOR’UN SON DURUMU
    Trabzonspor ligin 29. Haftasında kendi sahasında
    Ankaragücü ile 1-1 berabere kalması biz taraftarlarını çok üzdü.

Trabzonspor son iki haftadır iki maçta berabere kalarak bazı çevrelerden olumsuz eleştiriler ve yorumlar almaktadır. Hatta kendi taraftarlarımız da eleştiriyor özellikle Hüseyin Çimşir hocayı eleştiriyorlar.

Taraflı tarafsız eleştirenler şunları bilsinler ki Trabzonspor bir kere bu sene Şampiyonluk hedefi yoktu. Süper lig de iddialı takımlar mesela FB. GS. BJK iyi sonuçlar alamayınca Trabzonspor zirveye yükseldi. Şampiyonluk moduna girmiş oldu. Henüz Şampiyonluk umudu devam ediyor, Kupa da da Şampiyonluk umudu devam ediyor. Belki ikisi de olacak inşallah belki biri olur belki hiç biri de olmayabilir biraz da şans kısmet.

Trabzonspor şampiyon olsun veya olamasın. Bu takımın bu kadro ile şu an her iki hedef de zirvede duruyor olması bile başarı ve gurur verici bu durum bir çoğu insanları zaten kıskandırıyor.

Ancak bana göre Trabzonspor’un kadrosu Şampiyon olabilecek bir kadroya sahip değildir. Bunu yorum ve eleştiri yaptığım konularda forumlarda defalarca yazdım. 2019-2020 sezonuna başlarken derme toplama bir takımla başlandı bu oyuncuların bir kısmı çok yaşlı bir kısmı da genç fizik siz ve tecrübesiz. Mesela Storiç, Obi Mikel ilerde oyanattığımız Nwakaeme.. Nwakaeme bazılarına iyi bir oyuncu gibi gelebilir ama ben onu beğenmiyorum takım savunmasına katkısı olamıyor. Obi Mikel, hernandez, Storiç devre arasında gittiler. Onazi gitti. Trabzonsporun orta sahası sanki, A. Kadir Parmak, A. Kadir Ömür ve sonradan alınan Guilherme ye kaldı. Nwakaeme sakat Ekuban sakat. Sosa sakatlıktan yeni döndü, Badou Ndiaye de uyumsuz düzensiz oynuyor.

Şu satırda yazdıklarımı Trabzonspor kayliye alsın gereğini yapsın ancak o zaman kesin Şampiyonluğun her zaman favori adayı olur. Orta saha yok. 4 oncu ismi yazıyorum bunların yerine güçlü fizikli oyuncu bulunsun bulunması lazım. A. Kadir Ömür, A. Kadir Parmak, Guilherme ve Pereira bunların hiç birini üst düzey oyuncu sanmasın kanmasın kimse. Biz izlediğimiz takımı seyrederken keyif almak istiyoruz, bu bahsettiğim oyuncular fizikli rakiplerin rüzgarında savrulması düşmesi çaresiz kalması ezilmesi canımızı sıkıyor izlerken. Şu an bu takıma 5 tane üst düzey oyun oynayan futbolcu lazım. Yoksa bu mevcut takım ile zorakiye boşa sidik yarışı yapar durur zaman kaybederiz.

Dua edelim de bu hafta (29. Hafta) Galatasaray Başakşehirsporu yensin de zirveye yakın duralım.

KALDI 5 MAÇ
    ve bu maçların 3 tanesi düşme hattı takımları ve birisi de Şampiyonluk iddiası olan Galatasaray, yani 5 maçta zor hepsi bir final maçı. Allah biz Trabzonspor taraftarlarının kalplerine dayanma gücü ve sağlık versin.

30. Halta: GALATASARAY – TRABZONSPOR ( Şampiyonluk maçı gibi)
    31. Hafta: TRABZONSPOR – ANTALYA ( Antalyaspor rahat)
    32. Hafta: DENİZLİSPOR – TRABZONSPOR (Düşme bölgesinde)
    33. Hafta: TRABZONSPOR – KONYASPOR (düşme hattında)
    34. Hafta: KAYSERİPOR – TRABZONSPOR (düşme hattında)

Şampiyonluk hasreti ve hayalleri ile yanıp tutuşan taraftarlarız ama bu zorlu hayat şartlarında adaletsiz futbol yönetimi şartlarında mantıklı düşünecek olursak Trabzonspor’un zirvede olması zaten mutlu ediyor bizi, beni mutlu ediyor, tabi ki Şampiyon olursak daha çok seviniriz ama zirvede olmak her zaman zirvede olmak güzel bir şey, bunu her yıl her sezon böyle görmek hep mutlu eder beni. İNŞALLAH ŞAMPİYON DA OLACAĞIZ !
    O adaletsiz futbol yonetimene 2011 de trabzonspor taraftari canak tutdu kabullendi bunu.. trabzonspor agziyla kus tutsa sampiyon olamaz yapmazlar sezon basindan bu yana millet sampiyonluk naralari atarken arifeyi gosterirler bayrami gostermezler bu takima o tren 2011 de onursuz trabzonspor taraftarlari yuzunden kacti dedik sonuc ortada.bu takimi sampiyonluk icin tutan tutmasin zaten oyle bir ihtimal yok bu ligde trabzonspor her zaman uvey evlat muamelesi gormek durumundadir bu trabzonsporlunun kendi tercihidir.

Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk maçı demiş olduğum maçı kazanmışız, bu iddiama göre şampiyon olmamız lazım.
    İhtimal var-sa umud-da var. Haydi bakalım sonuç ne çıkacak kadı 2 maç !?

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu seneki sürec gecen seneki sürece benziyor. Sadece biz gecen senenin Basaksehir i rolündeyiz. Muhtemelen önümüzde ki yillar durum bizim lehimize olacaktir. Sanirim
    bir zamanlar fb - bjk isbirligine benzer bir isbirligi olabilir Basaksehir - Ts arasinda. 2023 e kadar en az 2 sampiyonluk yasayacagimizi düsünüyorum..Futbol cok kirlendi ve sanirim bizimkilerde oyunu kuralina göre oynamaya baslamizlar..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu seneki sürec gecen seneki sürece benziyor. Sadece biz gecen senenin Basaksehir i rolündeyiz. Muhtemelen önümüzde ki yillar durum bizim lehimize olacaktir. Sanirim
    bir zamanlar fb - bjk isbirligine benzer bir isbirligi olabilir Basaksehir - Ts arasinda. 2023 e kadar en az 2 sampiyonluk yasayacagimizi düsünüyorum..Futbol cok kirlendi ve sanirim bizimkilerde oyunu kuralina göre oynamaya baslamizlar..
    Hocam Aytunç Altındal'ı acilen bırakman lazım.
    Naber?

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Kimi mutlu etmez. Her sene Trabzonsporu ilk 3´e görmeyi mutlu eder.
    Bide ara sira Sampiyon olursak.....güzel olur....

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Aytunç Altındal'ı acilen bırakman lazım.
    Iyi o zaman yazdiklarim aklinda bulunsun. Gelecek sene ilk degerlendirmesini yapariz..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor şampiyonluk hesabın da değil başka bir hesabın peşinde.
    Sen Galatasaray-ı yen, 23 yıldır İstanbul da yenemediğin Fenerbahçe-yi yen zayıf takımları yenme yeneme!
    Ben inanmıyorum. Takım hem lig de hem kupada zirvede oldu. Trabzonspor 2 öz değeri olan hocayı harcadı hatırını kırdı.
    Trabzonspor kadro kalitesi bana göre Süper ligde belki 6. yada 7. sırada olabilir ama şampiyon olamasak da başarısı üst sırada.
    Bu başarı bence Formanın gücü taraftarın ve markanın gücü ile olmuştur. Trabzonspor ile Başakşehir takımları karşılıklı oyuncuları
    değişsinler Bordo Mavi formayla oynayan Başakşehirli futbolcular bu süper lige 20 / 25 puan fark atar. Başakşehirspor formasını giyen Trabzonsporlu futbolcular
    ise ligden düşmeme mücadelesi verir. Trabzonspor bu kadrosu ile hiç küçümsenmeyek başarı elde etmiştir, keşke her yıl böyle üst sıralarda olabilse.
    Dip not: Olarak tekrar yazıyorum. Trabzonspor istese Konyaspor-u yenerdi. Kafamda oluşan bir deli soru var. Sanki bir el Trabzonspora sen orada kal dedi.
    Futbolcunun yalandan sakatlık numarası yapması ve oynamaması. Kalecinin basit basit gol yemesi. Bu işlerde bir bit yeniği var düşünüyorum.
    Trabzonspor işine geldiği gibi hareket ediyor, şampiyonluk derdinde değil başka bir hesabın derdindeler sanki ve bu düşüncemi net olarak
    yazmıyorum yazmam doğru olmaz anlayanlar anlasın. VE TRABZONSPOR-UN İHTİMALLERİNDEN DOĞAN UMUTLARIMA DA GÜVENMİYORUM ARTIK.

Nereden
    Bursa

Trabzonspor şampiyonluk hesabın da değil başka bir hesabın peşinde.
    Sen Galatasaray-ı yen, 23 yıldır İstanbul da yenemediğin Fenerbahçe-yi yen zayıf takımları yenme yeneme!
    Ben inanmıyorum. Takım hem lig de hem kupada zirvede oldu. Trabzonspor 2 öz değeri olan hocayı harcadı hatırını kırdı.
    Trabzonspor kadro kalitesi bana göre Süper ligde belki 6. yada 7. sırada olabilir ama şampiyon olamasak da başarısı üst sırada.
    Bu başarı bence Formanın gücü taraftarın ve markanın gücü ile olmuştur. Trabzonspor ile Başakşehir takımları karşılıklı oyuncuları
    değişsinler Bordo Mavi formayla oynayan Başakşehirli futbolcular bu süper lige 20 / 25 puan fark atar. Başakşehirspor formasını giyen Trabzonsporlu futbolcular
    ise ligden düşmeme mücadelesi verir. Trabzonspor bu kadrosu ile hiç küçümsenmeyek başarı elde etmiştir, keşke her yıl böyle üst sıralarda olabilse.
    Dip not: Olarak tekrar yazıyorum. Trabzonspor istese Konyaspor-u yenerdi. Kafamda oluşan bir deli soru var. Sanki bir el Trabzonspora sen orada kal dedi.
    Futbolcunun yalandan sakatlık numarası yapması ve oynamaması. Kalecinin basit basit gol yemesi. Bu işlerde bir bit yeniği var düşünüyorum.
    Trabzonspor işine geldiği gibi hareket ediyor, şampiyonluk derdinde değil başka bir hesabın derdindeler sanki ve bu düşüncemi net olarak
    yazmıyorum yazmam doğru olmaz anlayanlar anlasın. VE TRABZONSPOR-UN İHTİMALLERİNDEN DOĞAN UMUTLARIMA DA GÜVENMİYORUM ARTIK.
    Yanlış yorum.
    Başak ile ts futbolcuları bu senen ozelinde futbolculari degissinler basak son 8 hafta filan kala sampiyonluk ilan ederdi.
    Başak ortalama oyunculardan kurulu,oturmuş düzenleri olan,hakemlerin ve siyasetin koruduğu bir takım.
    Tüm oyuncuları 10 uzerinden 6 veya 7lik.cok geniş kadroları var.
    Trabzonspor ise birçok maçta hakem mağduru olmuş,sistem tarafından sevilmeyen bir takım.enaz 15 puanı hakemler tarafından gasbedilmis başak ise enaz 6 puan hakemler tarafından fazla almiş bir takım.
    Sonuca göre konuşursanız özellikle türkiye liginde cok yanılırsınız.
    Trabzonsporda bir başka konu ise 2 senedir hocasız oynaması.
    Sorloth,nwakame,sosa,ugurcan,ekuban gibi 10 uzerinden 8 veya 9luk oyuncuları var.basak da böyle bir tane bile oyuncu yok.enniyileri visca mesela.biz de olsa.emin olun guilherme veya bir tık üstü kadar anca verim alırız.
    Ama bizim savunma hattı ise 10.uzerinden 3 anca alır.
    Başak da bizim takımda oynayabilecek.oyuncular epiruanu,skrytel,irfancan belki visca olur.
    Konu emre6117 tarafından (20.07.2020 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış yorum.
    Başak ile ts futbolcuları bu senen ozelinde futbolculari degissinler basak son 8 hafta filan kala sampiyonluk ilan ederdi.
    Başak ortalama oyunculardan kurulu,oturmuş düzenleri olan,hakemlerin ve siyasetin koruduğu bir takım.
    Tüm oyuncuları 10 uzerinden 6 veya 7lik.cok geniş kadroları var.
    Trabzonspor ise birçok maçta hakem mağduru olmuş,sistem tarafından sevilmeyen bir takım.enaz 15 puanı hakemler tarafından gasbedilmis başak ise enaz 6 puan hakemler tarafından fazla almiş bir takım.
    Sonuca göre konuşursanız özellikle türkiye liginde cok yanılırsınız.
    Trabzonsporda bir başka konu ise 2 senedir hocasız oynaması.
    Sorloth,nwakame,sosa,ugurcan,ekuban gibi 10 uzerinden 8 veya 9luk oyuncuları var.basak da böyle bir tane bile oyuncu yok.enniyileri visca mesela.biz de olsa.emin olun guilherme veya bir tık üstü kadar anca verim alırız.
    Ama bizim savunma hattı ise 10.uzerinden 3 anca alır.
    Başak da bizim takımda oynayabilecek.oyuncular epiruanu,skrytel,irfancan belki visca olur.
    Sonuc olarak ilk 11deki oyuncuları tek tek karşılaştırsak çoğunda bizim oyuncular üstte çıkar.isterseniz yapalım.
    Mert_ugurcan=esit veya ugurcan bir tık iyi
    Novak_caicera=eşit
    Peraire=clichy=eşit
    Skyrtel,epiruanu_costa,campi=açık ara başak
    Mahmut,irfancan(m.topal)=sosa,A.parmak(mikel,ndiay e,guilherme)=bence biz daha iyiyiz
    Visca_omur=eşit
    Crivelli,demba ba(robinho)_sorloth,ekuban=açık ara bizimkiler önde
    Aleksic (Elia)_nwakame=açık ara nwakame iyi
    Bu dediklerime itirazı olan var mi.adaletli yaptigimi dusunuyorum.
    Işte bunun üzerine hakem faktörü eklenince başak şampiyon biz ikinci olduk.tabi biz de hoca da yoktu,bir de takım rotasyonumuz dardı.
    Lütfen gerçekçi olalım.
    Konu emre6117 tarafından (20.07.2020 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuc olarak ilk 11deki oyuncuları tek tek karşılaştırsak çoğunda bizim oyuncular üstte çıkar.isterseniz yapalım.
    Mert_ugurcan=esit veya ugurcan bir tık iyi
    Novak_caicera=eşit
    Peraire=clichy=eşit
    Skyrtel,epiruanu_costa,campi=açık ara başak
    Mahmut,irfancan(m.topal)=sosa,A.parmak(mikel,ndiay e,guilherme)=bence biz daha iyiyiz
    Visca_omur=eşit
    Crivelli,demba ba(robinho)_sorloth,ekuban=açık ara bizimkiler önde
    Aleksic (Elia)_nwakame=açık ara nwakame iyi
    Bu dediklerime itirazı olan var mi.adaletli yaptigimi dusunuyorum.
    Işte bunun üzerine hakem faktörü eklenince başak şampiyon biz ikinci olduk.tabi biz de hoca da yoktu,bir de takım rotasyonumuz dardı.
    Lütfen gerçekçi olalım.
    Visca, Ömür eşit mi? Yapmayın azizim Visca Başak’ın yarısı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    Bursa

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Visca, Ömür eşit mi? Yapmayın azizim Visca Başak’ın yarısı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Başakın halini oradan düşünün.visca biz de olsa emin olun birçok maçta eleştirilir.viscanin birçok maçını izledim.bazen saç baş yoldurtacak cinsten bir oyuncu.en önemli özelliği istikrarlı oluşu.
    Şöyle ornekleyeyim visca ile omur aynı yasta olsa sence hangisi daha cok eder.
    Suanki değeri demedim çünkü omur su anda 15 milyon enaz eder.viscaya 7_8den fazla veren çıkmaz.

Nereden
    İstanbul

Bana deseler kadrodan oyuncu seç takım kur diye
    seçim beğeneceğim futbolcular bu kadar...
    KALECİLER: UĞURCAN ÇAKIR - ERCE KARDEŞLER
    OYUNCULAR: FILIP NOVAK, JOSE SOSA, CALEB EKUBAN ve ALEXANDER SÖRLOTH

gerisi 1. lig takımlarına gider oyunculardı.
    Nvakame var demesin birisi, o da geri dönemiyor çok ağır kalıyor, yaşlanmış işi bitmiş artık.
    Sosa da bir sezon daha oynayabilir belki.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Smile

Paralel evrenlerin birinde şampiyon olmuşuzdur belki de, kim bilir? Buna da sevinebiliriz mesela.
    Konu ibrahim tarafından (23.07.2020 Saat 03:54 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

ŞAKA GİBİ BİR SÜPER LİG
    * SAHTE ŞAMPİYON BAŞAKŞEHİRSPOR.
    * ŞAMPİYONLUKDAN GERİ ÇEKTİRİLEN TRABZONSPOR.
    * GÖREV DIŞI KALAN GALATASARAY ve FENERBAHÇE
    * 32 PUANLA LİGDEN DÜŞEN 3 TAKIM.
    * 24 GOLLE KRAL ALEXSANDER SHOLOTH TESELLİSİ
    * TRABZONSPORA BİR DE KUPA TESELLİSİ.
    * BÖYLE BİR FUTBOL LİGİNİN TAKIMLARINI İZLEMEYE YORUM YAPMAYA BAŞ AĞRITMAYA GEREK YOK.
    HER HAFTA MAÇLARA AYAR VERE VERE OYNATILDI. VAR İSTEDİĞİ GİBİ VAR YADA YOK !!! DEKODERLERİ İPTAL EDİP İADE EDECEĞİZ. FİLM BİTTİ.

Nereden
    İstanbul

Bu sene de böyle geçti
    2011 yılından ne farkı oldu ki.
    Kupa kazanmak iyi ama beni teselli etmiyor.
    Kupa final maçımız da maçın adamını kim seçti.
    Adam hem ligde hem kupada gol kralı.
    Üstelik final maçında hem önemli gol attırıyor
    hem skoru belirleyen golü atıyor maçın adamı ve kahramanı Shorloth idi kesinlikle.
    seneye
    bu takımda
    UĞURCAN ÇAKIR - ERCE KARDEŞLER, FILIP NOVAK, JOSE SOSA, CALEB EKUBAN ve ALEXANDER SÖRLOTH'dan
    başka oyuncuları görmek istemiyorum. Diğerleri şampiyonluğa oynayacak oyuncu değiller kesinlikle.

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor
    yönetimi bu sene Avrupa kupalarına
    katılamayacağımızı biliyordu ki
    ligde son 5 - 6 maç takımı geri çektiler.
    Berabere bitmeler,
    mağlubiyetler bu sonuçlar öyle zannediyorum ki
    bile bile alındı. Çünkü bu takım bu sene şampiyonluk adayı
    takımlara yenilmedi. Zayıf takımlara mı yenilecekti. Ben inanmıyorum!
    Avrupa kupalarına katılamayacağımız kesinleşmiş.
    Hedefsiz bir takım olduk. Bu durum da bu takım iyi transferler de yapamaz.
    ABDULLAH AVCI ile hedefsiz bir sezon bizi bekliyor.
    Ünal Karaman'ı da Hüseyin Çimşir'i de çok ararız biz.

Nereden
    İstanbul

2020/2021 sezonu öncesi ilk hazırlık maçımız da
    Samsun da 2. Lig takımı
    Ertuğrul Sağlam hocanın takımı Samsunspor'a 2-1 yenildik.
    Bu skor Samsunspor için umut verici,
    Trabzonspor için ve bana göre çok kötü skor.
    Bir kere Samsunspor Trabzonspor'u yenmek kendilerini kanıtlamak için
    sağaya çıkmış bu açıkça kendini belli ediyordu. Sahaya ideal kadrolarını çıkarmışlar
    ve uzunca bu kadro ile sahada kalarak bir profesyonellik örneği gösterdiler.
    Trabzonspor da çok iyi topçular var çok kötü görüntüler veren topcular da var.
    Belli ki ilk Trabzonspor'un hocası kafasındaki ideal 11'i belirleyememiş.
    Halbu ki ideal 11 için aslında çok iyi topcular var önemli olan bunları belirleyip
    taktikleri planları bunların üstüne kurmak lazım. Bunu şimdilik göremedim. Bu belirleme
    işi maçlar başlamadan halledilmeli. Yoksa maçlar başlayınca 3/5 hafta bu sıralamadan puan listesinin altlarında kalırız
    bu durumda hedeften uzaklaştırır. Hocanın tek beğendiğim hareketi Nwakaeme'yi uyarması oldu ancak uyarması da
    pek bir işe yaramadı. Nwkame zaman zaman iyi görünsede takım için takım oyuncusu olarak göremiyorum onu.
    İlerde çok kalıyor orta alana hatta defansa yardımı olmuyor. Zaman kaybettiriyor pozisyon kaybettiriyor
    top kaptırıyor, topu almaya hiç bir zaman gitmiyor, topun gelmesini bekliyor. Hoca onu uyandırdıktan sonra
    hücum bölgesinin arkasında gezindi durdu. Bu hazırlık maçını Trabzonspor fark yaparak kazanacağı yerde kaybetti.
    GEÇEN SENE YAZDIM LİGİN BAŞLARINDA ÇOK YAZDIM, YİNE YAZIYORUM UYARIYORUM.
    BİR TAKIMDA BELKİ BİR TANE MİNYON TOPCU OLABİLİR AMA BİR KAÇTANE OLMASI TAKIMIN FİZİKİ GÜCÜNÜ ZAYIFLATIYOR!
    A. KADİR ÖMÜR, A. KADİR PARMAK, GHUİLERMİ, BU TARZ OYUNCULAR MÜCADELECİ GİBİ GÖZÜKSELER DE
    ÇOK HATA YAPARAK YETERSİZ KALIP TAKIMIN KAYBETMESİNE SEBEB OLUYORLAR.
    Ömür ameliyatlı temkinli oynadı bu maçta oynatılmasına ne gerek vardı! Parmak evlenmiş biraz kendini toparlamısı lazım.
    Şöyle takım bir otursun oyuncu değiştirme ihtiyaçlarında oynatılabilir! Olurda son anda Uğurcan bir yere transfer giderse. Yedek kaleci Erce'nin
    kendine güveni azalır. Nasıl ki Yusuf yazıcı gittikten sonra arkadaşlarının performansının düştüğü gibi.
    Geçen yıldan aklımda kalan Trabzonsporun 60. dakikadan sonra kondüsyonunun yetmediği. Hoca bir an önce
    ideal kadroyu belirleyip tüm oyuncuların da kondüsyonuna dikkat etmesi lazım. Sıkı sık oyuncu değiştirmek işi yaz boz tahtasına çevirmek
    biz izleyenlere zevk vermeyeceği gibi takıma da yararı olmaz.
    Konu Mehmet tarafından (30.08.2020 Saat 10:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Geçen sene Alexsander Shörloth goller attıkça, defalarca kez çeşitli forumlar ve profillerde mesaj attım, bu futbolcunun tapusunu alın diye.
    Alın şimdi herif bizi sattı orta da bıraktı sezona yenilgi ile başladık. Shörloth oynuyo olsaydı acaba yenilirmiydik?

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Malatyaspor.
    Yerli oyuncularımızdan kalecimiz Uğurcan'ın dışın da biraz Serkan'ın kıpırdaması olsa da genelde yerliler vasatın altında performansla oynadılar. Bu arkadaşlar ya iyileşmeliler yada bunlara rotasyon gerekir. Nwakaeme'nin de biraz daha kulağı çekilmesi lazım. Mr. Nwakaeme bencil olmasaydı maç 5 - 0 biterdi.
    Konu Mehmet tarafından (29.09.2020 Saat 08:28 ) değiştirilmiştir.

TrabzonVictory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnşAllah Trabzonspor her zaman hep zirvede olacak bunun için hiç durmadan mücadeleye devam...

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor, Sosa ve Söorloth sayesinde iyi bir ivme, iyi bir hava, iyi bir güç yakalamıştı.
    Fakat ömrüm boyu böyle durumlara şahit oldum, Trabzonspor ne zaman bir iki futbolcu parlatsa
    seneye onu elinde tutmasını beceremiyor. En azından Sörloth'u elimizde tutabilirdik.
    2020 Kupa finalinde Alanyaspor'a atılan golün asistliğini ve diğer ikinci golü Sörloth atıyor,
    altın ayakkabı, 6 /7 ay sahalardan uzak kalan A. Kadir Ömür'e veriliyor. Altın ayakkabı kralın hakkıydı.
    A. Kadir Ömür'ün daha yaşı genç onu bir şekilde onure edersiniz daha sonra. Burada Sörloth onure edilmeliydi.
    Trabzonspor bu !Armut Trabzonspor da pişsin Fenerbahçe ye düşsün. Trabzonspor yönetimi bu kafayla nereye kadar.
    Daha önce Aurello olayını unutamıyorum. Trabzonspor pişirdi Fenerbahçeye servis etti, şampiyonlıklar Fenerbahçeye gitti.
    Bu sene toplanan oyuncular motive edilemiyor son maçta görüldüğü gibi,. Her zaman bu fikirdeyim.
    Takımı fiziği zayıf oyuncu topluluğundan kurmayacaksın. Başakşehirspor Trabzonsporu Trabzonda sahadan sildi.
    Fenerbahçe de fizik kapasitesi yüksek oyunculardan kuruldu bu sene ve onlar Trabzonspora göre daha iyi motive edilmişler.
    En azından Sosa gerçeği var... Fenerbahçe Sosa sayesinde aldı puanları. Şimdi Kadıköy de Fenerbahçe ile oynayacağımız maçta
    farklı yenilmemiz mümkündür, farklı yenilgiye hazır olalım.

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor, Sosa ve Söorloth sayesinde iyi bir ivme, iyi bir hava, iyi bir güç yakalamıştı.
    Fakat ömrüm boyu böyle durumlara şahit oldum, Trabzonspor ne zaman bir iki futbolcu parlatsa
    seneye onu elinde tutmasını beceremiyor. En azından Sörloth'u elimizde tutabilirdik.
    2020 Kupa finalinde Alanyaspor'a atılan golün asistliğini ve diğer ikinci golü Sörloth atıyor,
    altın ayakkabı, 6 /7 ay sahalardan uzak kalan A. Kadir Ömür'e veriliyor. Altın ayakkabı kralın hakkıydı.
    A. Kadir Ömür'ün daha yaşı genç onu bir şekilde onure edersiniz daha sonra. Burada Sörloth onure edilmeliydi.
    Trabzonspor bu !Armut Trabzonspor da pişsin Fenerbahçe ye düşsün. Trabzonspor yönetimi bu kafayla nereye kadar.
    Daha önce Aurello olayını unutamıyorum. Trabzonspor pişirdi Fenerbahçeye servis etti, şampiyonlıklar Fenerbahçeye gitti.
    Bu sene toplanan oyuncular motive edilemiyor son maçta görüldüğü gibi,. Her zaman bu fikirdeyim.
    Takımı fiziği zayıf oyuncu topluluğundan kurmayacaksın. Başakşehirspor Trabzonsporu Trabzonda sahadan sildi.
    Fenerbahçe de fizik kapasitesi yüksek oyunculardan kuruldu bu sene ve onlar Trabzonspora göre daha iyi motive edilmişler.
    En azından Sosa gerçeği var... Fenerbahçe Sosa sayesinde aldı puanları. Şimdi Kadıköy de Fenerbahçe ile oynayacağımız maçta
    farklı yenilmemiz mümkündür, farklı yenilgiye hazır olalım.
    Bence bu başlığa uygun davranmak en iyisi, yani Trabzonspor yenince sevinip yenilince fazla umursamamak.

Kulüp olarak da kulüp felsefesini: istanbul takımlarının hükümranlığını sürdüğü bu kirli lig yerine; ‘avrupada başarı’ şeklinde planlamalıyız.
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Nereden
    İstanbul

A. Kadir Ömür takımın ahengini bozuyor, oynatıldığı sürece Trabzonspor maç kazanamaz.
    Yerli oyuncular maalesef çok yetersizler. Uğurcan yememesi gereken goller yemeye başladı.
    Nwakaeme de çok kötü oynadı. Fizik gücü yüksek Fenerbahçe oyunu kazandı.

Nereden
    İstanbul

Sevmediğim bir hocadır Abdullah Avcı....
    duyduğum kadarı ile Trabzonspor'a gelmek istiyor.
    gelecekse gelsin artık, istemem yan cebime koyun diyerek naz etmesin.
    Nasıl olsa İngiliz hocadan Türk futbolunu daha iyi bilen adam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)